Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » jak jede novej?

Polo (Člen)
12.04.2007 21:51:00
Offline

jak jede novej?

cus, koukal jsem, že už tu je někdo (basett, a možná další??), kdo má noveho bandoura. Moc by mě zajímalo, jak to jede.
Případně někdo měl možnost se na tom svejzt. Takže jaký to je?
Referujte, pište.. jsem žádostiv a vděčnej za každý slovo.
Jinak všem novejm majitelům přeji ať jim to jede a  slouží...


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
osiris (Člen)
12.04.2007 21:55:17
Offline

Re: jak jede novej?

...jede to dopředu smile1 good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Polo (Člen)
12.04.2007 21:59:50
Offline

Re: jak jede novej?

tos mě uklidnil. Základní funkce to tedy má stejný..smile1


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Fresh Man (Člen)
13.04.2007 07:44:07
Offline

Re: jak jede novej?

nepučim


Bandit pičo
Loser (Administrator)
13.04.2007 08:16:46
Offline

Re: jak jede novej?

Freshi, woe, kdybys mel aspon co pucovat. Na tu tvoji jebky by si nechtel nikdo ani sednoutbigsmilebigsmilehelphelp


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Fik-B6S (Člen)
13.04.2007 14:28:02
Offline

Re: jak jede novej?

Loser psal:

Freshi, woe, kdybys mel aspon co pucovat. Na tu tvoji jebky by si nechtel nikdo ani sednoutbigsmilebigsmilehelphelp

Nevím jestli je tady reglý někdo s 07 verzí...
ale pokud jo a má možnost srovnávat se starší verzí tak ať se ozvě taky jsem docela zvědav...good
měl jsem možnost porovnat 04 a 06 a žádný extra rozdíl...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
basett (Nový člen)
22.04.2007 10:37:28
Offline

Re: jak jede novej?

Cau kluci, mam 07, ale protože začínám, tak asi nemůžu ze sebe tahat nějaký rozumy, a stejně ho zajíždím, takže max. 5.000 otáček, ale jak to zajedu a něco najedu, tak třeba něco napíšu, ale jsem hrozně nadšenejsmile1smile1smile1, a rád že jsem ho koupil, ještě jsem měl v merku Fazera FZ6 S2. Ale Bandítek je větší krasavec a pro mě jelikož mám 190 cm a 115 kg i pohodlnější.goodgoodgood

zrzule (Člen)
22.04.2007 11:05:57
Offline

Re: jak jede novej?

Polo: tatík má taky 07 ale stejně jako basset zajíždí takže ještě chvíli vydrž a třeba i něco povíbigsmilebigsmileno ale zatím je nadšenej.nemůže si ho vynachválit.


A je to!!
Marián (Člen)
22.04.2007 15:58:51
Offline

Re: jak jede novej?

no este aby nebyli kucí nadseny,dyk je to bandit a novej.a je jedno jestli to je vzduchac nebo vodnik,pac ty co si koupej vodnika stejne asi vetsinou pred tim na vzduchaci nejeli,tak nebudou moct srovnavat a navic jim to stejne bude jedno,jinak by si ho prece nekoupiligood


...sam mezi jebkarema...
marcoo (Člen)
22.04.2007 20:24:47
Offline

Re: jak jede novej?

Novej bandit je stejnej jako starej.Jediný rozdíly jsou stříkačka místo karbce,na šestce hranatý zrcátka jako na dvanáctce a vodou chlazenej.Do 5 tisíc otáček to je lenoch a můžeš si s ním dělat co chceš ale pak je to divočejší.Rozjezdy jsou díky stříkačce plynulý a klidný.Jinak mě nasral ohromnej vejfuk kterej připomíná napoleonský kanon,takže laďák určitě je potřeba,dál málo místa pod sedlem a nejsou dotažený ty kabely.Bužírky nejsou až do konce.Ale to jsou drobnosti.Jinak má o pár koníků víc.Jinak jede bezvadně,zatím si nestěžuju.good

Bandit650 (Člen)
22.04.2007 21:02:29
Offline

Re: jak jede novej?

Ahoj,nemám nic proti novýmu,jen ten výfuk je hrozný,ale kolik váží?Starý má 201kg a já tuším že nový 215kg a tak bude sice motor kultivovanější ale stařík mu nandá a to hlavně v zatáčkách.Jinak je hezkej.good

marcoo psal:

Novej bandit je stejnej jako starej.Jediný rozdíly jsou stříkačka místo karbce,na šestce hranatý zrcátka jako na dvanáctce a vodou chlazenej.Do 5 tisíc otáček to je lenoch a můžeš si s ním dělat co chceš ale pak je to divočejší.Rozjezdy jsou díky stříkačce plynulý a klidný.Jinak mě nasral ohromnej vejfuk kterej připomíná napoleonský kanon,takže laďák určitě je potřeba,dál málo místa pod sedlem a nejsou dotažený ty kabely.Bužírky nejsou až do konce.Ale to jsou drobnosti.Jinak má o pár koníků víc.Jinak jede bezvadně,zatím si nestěžuju.good


Na brzdy do zatáčky, pod plynem ven....
marcoo (Člen)
23.04.2007 15:33:39
Offline

Re: jak jede novej?

No jo jenže když chceš funglovku a píše se rok 2007 tak si ji koupíš nehledě na vejfuk atd.Existuje přeci pár věcí který na tom můžu kdykoliv změnit,takže v tom nevidím problém.Nepotřebuju v zatáčkách někomu dávat na prdel.potřebuju jezdit.surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr