Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Brno výstava 2014

pulmotor (Člen)
07.03.2014 09:53:03
Offline

Brno výstava 2014

Čau pussy bude te tam někdo v sobotu,jedu se mrknout jaké nám připravujou nové jebky goodbadidontknowsick,doufám že to nebudou jenom špičatý kosmo mrdky bigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Banditatom (Člen)
07.03.2014 09:59:52
Offline

Re: Brno výstava 2014

Jo jabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kratas (Člen)
07.03.2014 10:01:16
Offline

Re: Brno výstava 2014

taky jedu


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2014 10:02:11
Offline

Re: Brno výstava 2014

Zbytecne vyhozeny prachybigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
07.03.2014 10:14:31
Offline

Re: Brno výstava 2014

Jebat, raději si koupím nový kolo bo bandaska ještě 10 let vydržíasssmokin


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
07.03.2014 10:39:58
Offline

Re: Brno výstava 2014

Já taky nejedu a jebu na to.Až udělaj jednu pořádnou výstavu,tak se možná pojedu podívat.

zzzmrzlinar (Člen)
07.03.2014 11:06:10
Offline

Re: Brno výstava 2014

já jedu ke kolotočářům do Prahe. Jsem se sice zařek, že už tam nepojedu nikdy, ale chci okouknout nové stroje a do Ázije to časově nestihnu.

Jedu v neděli tak na poledne kdyby někdo.

Banditatom (Člen)
07.03.2014 11:08:43
Offline

Re: Brno výstava 2014

stejnak to je dutost nad dutost udělat dvě stejné výstavy v jeden densick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
richie (Člen)
07.03.2014 11:24:36
Offline

Re: Brno výstava 2014

Navrhuju hrát na výstavě novou hru. Jmenuje se: "Najdi na stánku Hondy hezkou motorku" good
já prohrál bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Drakoxxl (Člen)
07.03.2014 11:27:27
Offline

Re: Brno výstava 2014

zzzmrzlinar psal:

já jedu ke kolotočářům do Prahe. Jsem se sice zařek, že už tam nepojedu nikdy, ale chci okouknout nové stroje a do Ázije to časově nestihnu.

Jedu v neděli tak na poledne kdyby někdo.

Tak to raději vem do Braníka do Vrbovky, páč u Kočkovejch to bude jen custom. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
07.03.2014 11:29:06
Offline

Re: Brno výstava 2014

richie psal:

Navrhuju hrát na výstavě novou hru. Jmenuje se: "Najdi na stánku Hondy hezkou motorku" good
já prohrál bigsmile

cb 1100evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
richie (Člen)
07.03.2014 11:54:07
Offline

Re: Brno výstava 2014

Banditatom psal:
richie psal:

Navrhuju hrát na výstavě novou hru. Jmenuje se: "Najdi na stánku Hondy hezkou motorku" good
já prohrál bigsmile

cb 1100evil

za mě hnusná nádrž.... vypadá jak mísa na zapíkání těstovin idontknow


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
XJelen (Člen)
07.03.2014 12:59:12
Offline

Re: Brno výstava 2014

letos na podzim Intermot do Kolína, to bude stačit good velikostně to dorovná Brno s Prahou i Bratislavou dohromady a mám to skoro stejně daleko jako do Ázije. cool


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
07.03.2014 13:14:53
Offline

Re: Brno výstava 2014

Drakoxxl psal:
zzzmrzlinar psal:

já jedu ke kolotočářům do Prahe. Jsem se sice zařek, že už tam nepojedu nikdy, ale chci okouknout nové stroje a do Ázije to časově nestihnu.

Jedu v neděli tak na poledne kdyby někdo.

Tak to raději vem do Braníka do Vrbovky, páč u Kočkovejch to bude jen custom. evil

ale ve Vrbovce si nebudu moc dát hnusnou klobásu a teplý pivo za hnusně vysokou cenu. Zajdu si na špinavý smrdutý hajzly. Zaplatím drahý parkovný asi pět kilometrů daleko. Řekn mi, gde jinde to najdeš smile1

Banditatom (Člen)
07.03.2014 13:42:42
Offline

Re: Brno výstava 2014

zzzmrzlinar psal:
Drakoxxl psal:
zzzmrzlinar psal:

já jedu ke kolotočářům do Prahe. Jsem se sice zařek, že už tam nepojedu nikdy, ale chci okouknout nové stroje a do Ázije to časově nestihnu.

Jedu v neděli tak na poledne kdyby někdo.

Tak to raději vem do Braníka do Vrbovky, páč u Kočkovejch to bude jen custom. evil

ale ve Vrbovce si nebudu moc dát hnusnou klobásu a teplý pivo za hnusně vysokou cenu. Zajdu si na špinavý smrdutý hajzly. Zaplatím drahý parkovný asi pět kilometrů daleko. Řekn mi, gde jinde to najdeš smile1

njn kouzlo českých výstavgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mi (Člen)
07.03.2014 15:43:03
Offline

Re: Brno výstava 2014

Počkám na Zeměživitelku tam HONDA vystavuje taky cool


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
07.03.2014 16:07:21
Offline

Re: Brno výstava 2014

Teďka sem se vrátil. Jediný hezký motorky na výstavě sou Moto Gizzi V7,Triumfáckej boník a jediná pěkná japoncká mašina je fakt ta honda CB1100,mají ju tam na drátech a je to fakt pěknej poctivej kus mašinygood Nějak sem tam přehlíd,nebo nenašel,nebo tam prostě nebyl stánek Uralu,kde sem předloni slintal na jejich Rangera s hnanou sajdou,kterej byl suveréně nejlepší mašinou,v podstatě jedinou vopravdickou motorkou celé výstavygood Nechápu dizajn dnešních motoreksick-Kosmobajk celej vodlitej do formy,nasazený buďto hustokrutý upsidedown vidle bez jakýhokoliv seřizování,nebo normální vidlica,která má průměr trubek jako malá štamprla a k tomu kyvka z jeklubigsmile
Potkal sem akorát Pšánawine a byl sem přistižen,jak si vod tam odvážím kawuredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
CaFry (Člen)
07.03.2014 16:16:29
Offline

Re: Brno výstava 2014

idu , Zafira jede v plem sedmičlennem obsazeni bigsmile  Snad se někdy dočkame jedne uplne vystavy


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
pulmotor (Člen)
07.03.2014 17:22:32
Offline

Re: Brno výstava 2014

VikecB12 psal:

Teďka sem se vrátil. Jediný hezký motorky na výstavě sou Moto Gizzi V7,Triumfáckej boník a jediná pěkná japoncká mašina je fakt ta honda CB1100,mají ju tam na drátech a je to fakt pěknej poctivej kus mašinygood Nějak sem tam přehlíd,nebo nenašel,nebo tam prostě nebyl stánek Uralu,kde sem předloni slintal na jejich Rangera s hnanou sajdou,kterej byl suveréně nejlepší mašinou,v podstatě jedinou vopravdickou motorkou celé výstavygood Nechápu dizajn dnešních motoreksick-Kosmobajk celej vodlitej do formy,nasazený buďto hustokrutý upsidedown vidle bez jakýhokoliv seřizování,nebo normální vidlica,která má průměr trubek jako malá štamprla a k tomu kyvka z jeklubigsmile
Potkal sem akorát Pšánawine a byl sem přistižen,jak si vod tam odvážím kawuredface

Proto tam jedubigsmilepussy utvrdit se v tom že poslední skutečná motorka odjela z továrny koncem 90tejch let smile2. Mám to zdarma pussy tak  proč nezabít sobotu podrncáním po D1.bigsmilesmile1bigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Pšán (Člen)
07.03.2014 17:42:07
Offline

Re: Brno výstava 2014

..Vikecu,ještě jednou zdravímgood
..asi takhle,před dvěma rokama jsem se rajbnul,že na něco takového už
  nikdy nepojedu..
..letos,konstelace cyklu ,volna a kámošů,vyústila v návštěvu tohoto,jak to nazvat,podniku?
..jediné na čem rádo spočinulo oko mé,kromě některých hostesek a návštěvnic,byl
  již zmiňovaný Truxík a pak jedna stavba,ale tu majitel zazdil "lakováním"..
..dále pak nic,sifon..
..k Vikecovi ..postavil se k odvozu kawakvaki čelem a koulema,ale dlužno dodat,že se
  jednalo o dopravní prostředek malého Vikece a při stáří 14-i měsíců jeho mu
  budiž odpuštěno,že v tom má ještě čurbes a neví,že když je to zelené,tak to nemůže
  být dobré..
..Kasyme,žabáka se to netýká..ten je v cajku..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
07.03.2014 17:56:00
Offline

Re: Brno výstava 2014

Jinak su rát,že pozdraf BANDITPIČO ještě fungujegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
09.03.2014 09:35:18
Offline

Re: Brno výstava 2014

Jo jo pozdrav bandit pičo je nesmrtelný bigsmile Jináč no výstava smile2  prostě po česku,Ženeva to nikdy nebude pussy.
Ale pokud vybrat jen jednu motorku ze všeho co tam maj tak jednoznačně
   BMW R nine T. To ve fuck nédhera bigsmilecoolgood nečekal jsem mezi kosmíkama
takhle krásnou ne plastovou motorku.Jednou si jí 100% koupím,
prostě láska na 1 pohled goodgoodgood
No a jasně jsem si taky zaonanoval u stánku Royal Enfield bigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
K.a.s.y.m. (Člen)
09.03.2014 13:20:42
Offline

Re: Brno výstava 2014

Pšán psal:

..Vikecu,ještě jednou zdravímgood
..asi takhle,před dvěma rokama jsem se rajbnul,že na něco takového už
  nikdy nepojedu..
..letos,konstelace cyklu ,volna a kámošů,vyústila v návštěvu tohoto,jak to nazvat,podniku?
..jediné na čem rádo spočinulo oko mé,kromě některých hostesek a návštěvnic,byl
  již zmiňovaný Truxík a pak jedna stavba,ale tu majitel zazdil "lakováním"..
..dále pak nic,sifon..
..k Vikecovi ..postavil se k odvozu kawakvaki čelem a koulema,ale dlužno dodat,že se
  jednalo o dopravní prostředek malého Vikece a při stáří 14-i měsíců jeho mu
  budiž odpuštěno,že v tom má ještě čurbes a neví,že když je to zelené,tak to nemůže
  být dobré..
..Kasyme,žabáka se to netýká..ten je v cajku..smile1

No to mas stesti bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
09.03.2014 17:44:20
Offline

Re: Brno výstava 2014

jj bandit pičo fakt fungujegoodbigsmile ale jinak su těžce zklamánsmile2.  no co alespoň jsem vás některé rád vidělgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
gerrik (Člen)
09.03.2014 21:21:33
Offline

Re: Brno výstava 2014

Výstava dneska, nic moc, vůbec to nenadchlo. jediné co bylo užitečné - zkouška EXO 500, brýle tam nenarvu, do 1000 jo, ale je dražší  a má ty kroužky bad Jinak klobása, pivo, počasí good

Filous (Člen)
09.03.2014 22:17:29
Offline

Re: Brno výstava 2014

...D kroužky sou nejvícgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
09.03.2014 22:24:16
Offline

Re: Brno výstava 2014

Taky neznám lepší zapínánígood A vlastně asi ani lepší není,kdyby bylo,tak by se používalo u top modelů a na závodechgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2014 06:48:37
Offline

Re: Brno výstava 2014

Ja si o DD Krouzkach myslim svoje.chapu ze se to da dotahovat za jizdy ale tim veskery pozitiva konci.pri beznym pozivani je to spis ke vzteku..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
10.03.2014 11:16:21
Offline

Re: Brno výstava 2014

K.a.s.y.m. psal:

Ja si o DD Krouzkach myslim svoje.chapu ze se to da dotahovat za jizdy ale tim veskery pozitiva konci.pri beznym pozivani je to spis ke vzteku..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.

surprisedidontknow


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2014 12:17:06
Offline

Re: Brno výstava 2014

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ja si o DD Krouzkach myslim svoje.chapu ze se to da dotahovat za jizdy ale tim veskery pozitiva konci.pri beznym pozivani je to spis ke vzteku..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.

surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2014 12:25:36
Offline

Re: Brno výstava 2014

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ja si o DD Krouzkach myslim svoje.chapu ze se to da dotahovat za jizdy ale tim veskery pozitiva konci.pri beznym pozivani je to spis ke vzteku..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.

surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow

já bych už jiný zapínání než tu cvakaci sponu nechtěl... DD krouzky jsou možná nejvíc , ale tohle cvaknu a jedu a to i v rukavicich  stejně tak rozepnutí ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
10.03.2014 12:40:09
Offline

Re: Brno výstava 2014

Filous psal:

...D kroužky sou nejvícgoodgoodgood

...moje řeč....

Nikde netlačí žádná spona, je to nejpohodlnější...kromě přilby na skůtra mám všude good

ABik (Člen)
10.03.2014 12:41:57
Offline

Re: Brno výstava 2014

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ja si o DD Krouzkach myslim svoje.chapu ze se to da dotahovat za jizdy ale tim veskery pozitiva konci.pri beznym pozivani je to spis ke vzteku..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.

surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow

Abys při nehodě helmu strhl z hlavy, tak ti na ni musí najet VR. Na rozdíl od všech sponek, cvočků a podobných kravin to prostě nerozepneš, neroztrhneš atd...

K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2014 12:44:06
Offline

Re: Brno výstava 2014

Petr J. psal:
Filous psal:

...D kroužky sou nejvícgoodgoodgood

...moje řeč....

Nikde netlačí žádná spona, je to nejpohodlnější...kromě přilby na skůtra mám všude good

To by me teda zajimalo v cem je to pohodlnejsi..zapinani a rozepinani pripomina vyndavani jezka z klece..a co se tyka toho jestli tlaci nebo netlaci s tim nemam u spon problem
A rict ze jsou nejvic.....to neni argument.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
10.03.2014 13:15:23
Offline

Re: Brno výstava 2014

K.a.s.y.m. psal:
Petr J. psal:
Filous psal:

...D kroužky sou nejvícgoodgoodgood

...moje řeč....

Nikde netlačí žádná spona, je to nejpohodlnější...kromě přilby na skůtra mám všude good

To by me teda zajimalo v cem je to pohodlnejsi..zapinani a rozepinani pripomina vyndavani jezka z klece..a co se tyka toho jestli tlaci nebo netlaci s tim nemam u spon problem
A rict ze jsou nejvic.....to neni argument.

Bran se. Jsem s tebou. Akorat na to nemam cas


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2014 13:22:05
Offline

Re: Brno výstava 2014

Loser psal:
K.a.s.y.m. psal:
Petr J. psal:

...moje řeč....

Nikde netlačí žádná spona, je to nejpohodlnější...kromě přilby na skůtra mám všude good

To by me teda zajimalo v cem je to pohodlnejsi..zapinani a rozepinani pripomina vyndavani jezka z klece..a co se tyka toho jestli tlaci nebo netlaci s tim nemam u spon problem
A rict ze jsou nejvic.....to neni argument.

Bran se. Jsem s tebou. Akorat na to nemam cas

takže ...já mám času dost bigsmile, jsem taky pro sponu ..zatim je to 4:3
bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
10.03.2014 13:35:13
Offline

Re: Brno výstava 2014

....já se dycky bojím, že mě ta spona přiskřypne kůžičku bigsmilebigsmilebigsmile ....ale mám ji taky goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2014 13:47:49
Offline

Re: Brno výstava 2014

ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow

Abys při nehodě helmu strhl z hlavy, tak ti na ni musí najet VR. Na rozdíl od všech sponek, cvočků a podobných kravin to prostě nerozepneš, neroztrhneš atd...

To nerozepnes neroztrhnes by se asi dalo rozebirat donekocne.kazdopadne si myslim ze v pripade kdy ulitne helma z hlavy nebo dostane takovou ranu aby slitla tak je uz uplne jedno jaky mas zapinani protoze v lepsim pripade z tebe bude slintajici krypl..a to bych rodine opravdu nepral.pro me plati to ze jsou DD krouzky vec neuveritelne neprakticka.zvlast na jezdeni do mesta.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honza (Člen)
10.03.2014 13:50:54
Offline

Re: Brno výstava 2014

D kroužky goodbigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
gerrik (Člen)
10.03.2014 14:37:44
Offline

Re: Brno výstava 2014

to jsem rád, že nejsem sám kdo nepochopil princip kroužků good

XJelen (Člen)
10.03.2014 14:40:28
Offline

Re: Brno výstava 2014

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ja si o DD Krouzkach myslim svoje.chapu ze se to da dotahovat za jizdy ale tim veskery pozitiva konci.pri beznym pozivani je to spis ke vzteku..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.

surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow

tak ještě jednou:
..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.
surprisedidontknow

jinak je o to cviku, já už bych si nic jinýho nekoupil. Bezpečnost je asi jasná, v komfortu nošení nepoměr, komfort zapínání, rozepínání je věc zvyku. Jestli se máš trefovat páskem do kroužku, nebo do nějaký spony mi přijde stejný, snad kromě UVEXu ty jejich nesmysly co nejdou vyndat z helmy.


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
10.03.2014 15:07:32
Offline

Re: Brno výstava 2014

ty woe, tak debata jestli kroužky nebo spony je asi věčná,

ale řezat si origo upínání a našívat jiný, tak to u mě rozhodně vyhrává PRVNÍ CENU, smile1

...

jináč si myslím, že jsou lepčí kroužky, ale nikdy bych si je nekoupil bo to provlíkání mě fakt sere

Honzik8719 (Člen)
10.03.2014 15:10:48
Offline

Re: Brno výstava 2014

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow

tak ještě jednou:
..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.
surprisedidontknow

jinak je o to cviku, já už bych si nic jinýho nekoupil. Bezpečnost je asi jasná, v komfortu nošení nepoměr, komfort zapínání, rozepínání je věc zvyku. Jestli se máš trefovat páskem do kroužku, nebo do nějaký spony mi přijde stejný, snad kromě UVEXu ty jejich nesmysly co nejdou vyndat z helmy.

přesně tak, je to jen o cviku, kroužky na škorpíkovi s přehledem i v rukavicíchgood a nic jinýho než kroužky už v životě nechci good


...relativní kochač...
tomasNJ (Člen)
10.03.2014 15:19:15
Offline

Re: Brno výstava 2014

používám 3 kakáče a dva mají D kroužky a jedna má přezku...

ale zrovna u te poslední si myslím že je to fuk, protože je otevřená, tak že držku budu mít na sračky tak jako tak bigsmile


ale do integrálky jsou D kroužky nejvíc... good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Radek-Ban (Člen)
10.03.2014 15:25:48
Offline

Re: Brno výstava 2014

jedině D kroužek zapnu v rukavicích a pohoda ...u starý jsem měl přezku a vždy to byl vopruz zapínatsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Fresh Man (Člen)
10.03.2014 16:09:09
Offline

Re: Brno výstava 2014

Pro ty spekulanty.. Proč všechny drahý helmy homologovany na závody maj d kruhy? ??bigsmilehelpsurprisedidontknow


Bandit pičo
yebat (Člen)
10.03.2014 16:16:19
Offline

Re: Brno výstava 2014

Fresh Man psal:

Pro ty spekulanty.. Proč všechny drahý helmy homologovany na závody maj d kruhy? ??bigsmilehelpsurprisedidontknow

protože ty nestaví na každý benzíně na cigáro a kafe... bigsmile

tomasNJ (Člen)
10.03.2014 16:42:33
Offline

Re: Brno výstava 2014

yebat psal:
Fresh Man psal:

Pro ty spekulanty.. Proč všechny drahý helmy homologovany na závody maj d kruhy? ??bigsmilehelpsurprisedidontknow

protože ty nestaví na každý benzíně na cigáro a kafe... bigsmile

ty, ale jejich jízda trvá taky jenom cca 40-50 minut...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
CaFry (Člen)
10.03.2014 18:29:19
Offline

Re: Brno výstava 2014

na starym blembaku na fichtla byly D kruhy a bylo to parada, teď mam přezku bo u Sharku na ty s kroužkama nemam tak velky rozpočet bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Kožak (Člen)
10.03.2014 20:39:37
Offline

Re: Brno výstava 2014

někdy vám ukážu jak se D krožky zapínaj jednou rukou smokin


MRDAT!!!
hans (Člen)
10.03.2014 22:07:56
Offline

Re: Brno výstava 2014

hlasuju pro sponu....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Francouz (Člen)
10.03.2014 22:25:50
Offline

Re: Brno výstava 2014

Mam spony, jsem na to zapinani naucenej a tedy i spokojenej, pac vim kulovy jak to je znat pri padu, akorat me obcas na dovoleny sere, ze mi odre krk, levou cast myslim, takze se mi blbe otaci hlava doleva, zkratka to nedelam rad smile1 Ale tak to mam jen kdyz mam skopek na palici nasazenej dlouho a vic dni po sobe a je horko.

K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2014 06:20:03
Offline

Re: Brno výstava 2014

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


surprisedidontknow

tohle je pouze můj názor a nikomu ho nenutim...já byl z DD kroužků akorát nasranej.
Pokud se pletu tak mi někdo objasnětě v čem jso lepši nez normální zapínámisurprisedidontknowidontknow

tak ještě jednou:
..nastesti se to da vzdycky uriznout a nechat tam nasit normalni zapinani.
surprisedidontknow

jinak je o to cviku, já už bych si nic jinýho nekoupil. Bezpečnost je asi jasná, v komfortu nošení nepoměr, komfort zapínání, rozepínání je věc zvyku. Jestli se máš trefovat páskem do kroužku, nebo do nějaký spony mi přijde stejný, snad kromě UVEXu ty jejich nesmysly co nejdou vyndat z helmy.

Budes se divit ale takovy borce znam smile1ja ji radsi prdal a koupil si neco normalniho...pro me je to zapinani proste spatne.
To Freshman:ono to nebude jen o bezpecnosti ale i o vaze....preskovy zapinani musi mit stejnou bezpecnost jako krouzky...jsou na tech pascich totiz stejny Ecka smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pulmotor (Člen)
11.03.2014 13:29:53
Offline

Re: Brno výstava 2014

Tak zatím nikdo z hlediska pevnosti, jednoduchosti a přehlednosti (zapnuto a rozepnuto) nikdo kroužky nepřekonal pussy a asi dlouho nepřekoná good,tenhle kroužkovej zámek používáme na padácích od jejich stvoření a nikoho ani nenapadlo to zkoušet nějak vylepšit a to se tet inžové serou fuck do fšeho badbad.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2014 14:07:03
Offline

Re: Brno výstava 2014

Souhlas.nic jednodussiho urcite neexistuje,ale ja si to proste neoblibil smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
11.03.2014 14:42:24
Offline

Re: Brno výstava 2014

on ten pásek z D-kroužků při sundávání helmy vytahuje ven?surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised
se nedivím že kasym si to neoblíbil... se mu špatně asi trefovalo do dirky bigsmile

já nigdy, jen povolím a utáhnu...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Fresh Man (Člen)
11.03.2014 15:05:31
Offline

Re: Brno výstava 2014

Jo a na mejch D kruzích nic není ani. E. ..  :)


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
11.03.2014 15:09:52
Offline

Re: Brno výstava 2014

pulmotor psal:

Tak zatím nikdo z hlediska pevnosti, jednoduchosti a přehlednosti (zapnuto a rozepnuto) nikdo kroužky nepřekonal pussy a asi dlouho nepřekoná good,tenhle kroužkovej zámek používáme na padácích od jejich stvoření a nikoho ani nenapadlo to zkoušet nějak vylepšit a to se tet inžové serou fuck do fšeho badbad.

A na horolezecky sedáky atd... se dávají taky ty pravěký Déčka. . Asi na tom něco bude Ne?  nebo jakou presku doporucite?bigsmilehelp


Bandit pičo
Loser (Administrator)
11.03.2014 15:47:43
Offline

Re: Brno výstava 2014

Fresh Man psal:
pulmotor psal:

Tak zatím nikdo z hlediska pevnosti, jednoduchosti a přehlednosti (zapnuto a rozepnuto) nikdo kroužky nepřekonal pussy a asi dlouho nepřekoná good,tenhle kroužkovej zámek používáme na padácích od jejich stvoření a nikoho ani nenapadlo to zkoušet nějak vylepšit a to se tet inžové serou fuck do fšeho badbad.

A na horolezecky sedáky atd... se dávají taky ty pravěký Déčka. . Asi na tom něco bude Ne?  nebo jakou presku doporucite?bigsmilehelp

nejvic nejlepsi je klasicka opaskova prezka. hezky kozenej reminek s dirkama a preska od hodinek goodgoodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
pepa (Člen)
11.03.2014 16:53:38
Offline

Re: Brno výstava 2014

tomasNJ psal:

on ten pásek z D-kroužků při sundávání helmy vytahuje ven?surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised
se nedivím že kasym si to neoblíbil... se mu špatně asi trefovalo do dirky bigsmile

já nigdy, jen povolím a utáhnu...bigsmile

přesně jak píšeš, pásek se povolí na doraz a sundá se helma, není potřeba vytahovat. při nasazování se dá pásek před bradu a pak jen dotáhne good


GSX 1400 K7
Fresh Man (Člen)
11.03.2014 16:59:50
Offline

Re: Brno výstava 2014

Ja to rozepinam celý úplně


Bandit pičo
osiris (Člen)
11.03.2014 17:23:09
Offline

Re: Brno výstava 2014

Fresh Man psal:

Ja to rozepinam celý úplně

...bodejť, vod toho to tam je good ...ty dva chcípáci co to nerozepínaj maj buď strašně vytahanej škopek, nebo šíleně malou hlavu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
11.03.2014 20:18:01
Offline

Re: Brno výstava 2014

Dys to za ty pasky neroztahnu tak mi rve uši :)


Bandit pičo
gerrik (Člen)
11.03.2014 21:18:49
Offline

Re: Brno výstava 2014

Tož ve čtvrtek asik budu mít EXO1000 s těma super kroužkama, tak jsem zvědavej surprised nemáte někdo odkaz jak se to má správně zapínat?

Fresh Man (Člen)
11.03.2014 21:32:34
Offline

Re: Brno výstava 2014

good

gerrik psal:

Tož ve čtvrtek asik budu mít EXO1000 s těma super kroužkama, tak jsem zvědavej surprised nemáte někdo odkaz jak se to má správně zapínat?

Tak ti eště doporučuju přečíst jak moc se utahujou ventilky bigsmile


Bandit pičo
gerrik (Člen)
11.03.2014 21:39:59
Offline

Re: Brno výstava 2014

na  ventilky už jsem koupil momenťák bigsmile

gerrik (Člen)
11.03.2014 22:11:06
Offline

Re: Brno výstava 2014

už to mám, budu to muset nacvičit

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2681_chinstrap_instructions.jpg
Petr J. (Člen)
11.03.2014 22:23:00
Offline

Re: Brno výstava 2014

osiris psal:

...bodejť, vod toho to tam je good ...ty dva chcípáci co to nerozepínaj maj buď strašně vytahanej škopek, nebo šíleně malou hlavu

...jsou to prostě chcípáci...bigsmile

Mám to jako Fresh...goodbigsmile

tomasNJ (Člen)
12.03.2014 14:56:31
Offline

Re: Brno výstava 2014

Petr J. psal:
osiris psal:

...bodejť, vod toho to tam je good ...ty dva chcípáci co to nerozepínaj maj buď strašně vytahanej škopek, nebo šíleně malou hlavu

...jsou to prostě chcípáci...bigsmile

Mám to jako Fresh...goodbigsmile

šulini bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
12.03.2014 19:21:55
Offline

Re: Brno výstava 2014

gerrik psal:

už to mám, budu to muset nacvičit http://suzukibandit.cz/openforum/upload … ctions.jpg

...vono to ani jinag zapnout nendebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
12.03.2014 19:24:45
Offline

Re: Brno výstava 2014

...a jináč Kasym by uřís kroušky a já uvažuju, že přehodim kroušky z rozbitýho Sharka do Bandita, gde je přeska, kerá mě seresmile2 ...akorát neznam nikoho, gdo by mi to přenejtoval, páč na Banditoj sou řemínky pronejtovaný krs skořepinu a trhací nejt se mi tam dávat nechcebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
12.03.2014 19:53:11
Offline

Re: Brno výstava 2014

Zavolej Luďkovi Sobotovi,ten to zvládá bravurněgoodbigsmile
Roznýtovat nejtek zvládneš levou zadnígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Progear 650 (Člen)
13.03.2014 07:30:41
Offline

Re: Brno výstava 2014

K.a.s.y.m. psal:
Petr J. psal:
Filous psal:

...D kroužky sou nejvícgoodgoodgood

...moje řeč....

Nikde netlačí žádná spona, je to nejpohodlnější...kromě přilby na skůtra mám všude good

To by me teda zajimalo v cem je to pohodlnejsi..zapinani a rozepinani pripomina vyndavani jezka z klece..a co se tyka toho jestli tlaci nebo netlaci s tim nemam u spon problem
A rict ze jsou nejvic.....to neni argument.

Sou nejvíc...smile1good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
K.a.s.y.m. (Člen)
13.03.2014 07:48:21
Offline

Re: Brno výstava 2014

Filous psal:

...a jináč Kasym by uřís kroušky a já uvažuju, že přehodim kroušky z rozbitýho Sharka do Bandita, gde je přeska, kerá mě seresmile2 ...akorát neznam nikoho, gdo by mi to přenejtoval, páč na Banditoj sou řemínky pronejtovaný krs skořepinu a trhací nejt se mi tam dávat nechcebigsmile

Tak je nenejtus a nech je nejakym sedlarem nasit na ty reminky co tam mas.aby to prosil velkou masinou a silnou niti kluci to takhle nechavali delat...jen obracene smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr