Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Jaké řidítka???

BikerGSF (Člen)
12.04.2007 22:24:18
Offline

Jaké řidítka???

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jaké byste doporučili řidítka na B12? Ty origo jsou sice dobré, ale chtěl bych širší. Díval jsem se na netu na nabídku a bezhrazdové jsem pořádně ani nenašel...chtěl jsem koupit ty klasické hrazdové a hrazdu oddělat, ale kluci říkali, že bez hrazdy ty řidítka ztratí takovou pevnoust(jasně, že se neohnousmile1, ale ty bezhrazdové jsou ze silnější trubky-tož nevím...díky za názory!good


Bandiťák z jihu Moravy
Antihero (Člen)
12.04.2007 22:35:47
Offline

Re: Jaké řidítka???

Ser na net, zajeď do Brna do Motokšeftu, nebo Motomanu, maj jich tam spoustu, vosaháš, vyzkoušíš, vybereš....vodjedeš.


There's a pie in the sky when you die.
Meloun (Člen)
12.04.2007 22:36:33
Offline

Re: Jaké řidítka???

Renthal,TAG,Acerbis...
Hledej spíš na motokrosových stránkách...


PURE NAKED BIKE!
BikerGSF (Člen)
12.04.2007 22:44:30
Offline

Re: Jaké řidítka???

díky za typy!good Už jsem něco našel na www.mcf.cz , tak uvidíme...jinak asi je fakt lepší si to vyzkoušet naživo, že? NEž něco objednávat "naslepo". To mě zas mělo co chytit-s těma řidítkamasmile1 Dycky si stoupnu k motorce a hledám, co zlepšit-teď sem si koupil laďák a s tím sem si udělal velkou radostbigsmile, to se s origo zvukem nedá srovnat! Jj, SLK vládne světusmile1


Bandiťák z jihu Moravy
Meloun (Člen)
12.04.2007 22:46:19
Offline

Re: Jaké řidítka???

SLK vládne světu???surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
12.04.2007 23:05:07
Offline

Re: Jaké řidítka???

Moje další budou zas TAGygood


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
13.04.2007 00:04:15
Offline

Re: Jaké řidítka???

..moje stávající jsou Tagy..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Spidermila (Člen)
13.04.2007 07:04:25
Offline

Re: Jaké řidítka???

BikerGSF psal:

díky za typy!good Už jsem něco našel na www.mcf.cz , tak uvidíme...jinak asi je fakt lepší si to vyzkoušet naživo, že? NEž něco objednávat "naslepo". To mě zas mělo co chytit-s těma řidítkamasmile1 Dycky si stoupnu k motorce a hledám, co zlepšit-teď sem si koupil laďák a s tím sem si udělal velkou radostbigsmile, to se s origo zvukem nedá srovnat! Jj, SLK vládne světusmile1

Až ty řídítka namontuješ, tak se přijeď ukázat. Zajímalo by mě, jak to na esku vypadá. No a dámě nějaké ty točky samozřejmě good

BikerGSF (Člen)
13.04.2007 07:39:45
Offline

Re: Jaké řidítka???

Jj, v Brně mám tetu-takže se tam určitě ukážu!smile1 Furt o těch řidítkách přemýšlám, ale asi si je koupím-páč sem jezdil na kámošovém Fazerovi 1000 a ten má širší řidítka a to je jiná jízdagood-s těma širšíma se to prostě líp ovládá...


Bandiťák z jihu Moravy
Filous (Člen)
13.04.2007 09:22:16
Offline

Re: Jaké řidítka???

...Rentahal Fatbar nebo ty Tagy...mam Renthaly 971čky s hrazdou a příští rok si asi udělam radost Fatbarama...a krosový s demontovanou hrazdou ani neskoušej, bo sou pag jag žvejkačka bad


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
13.04.2007 09:35:04
Offline

Re: Jaké řidítka???

krosový bez hrazdy ne e,páč propruží. jináč širší řidítka sou gud,ale je potřeba vychytat polohu jináč na tom budeš rozčapenej jak trůba. Jo a mám taky ty Tagy,ale připrav se na to,že je nedáš do origo držáků,musíš tam dát mezikusy,páč sou kónické (na konci 22 mm uprostřed tuším 28 mm) Já mám udělaný úplně nový držáky,páč se mi ty origo s mezikusem nelíbily.Jo a taky můžeš (i když nemusíš) mít problém s kabeláží


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
BikerGSF (Člen)
13.04.2007 10:18:25
Offline

Re: Jaké řidítka???

to Koldan: tý jo, díky za připomínku s těma držákama-to je trochu čára přes rozpočetsurprised . Ještě se nad tím zamyslím...no a ty krátké lanka a kábly by byly taky na prdbad. Tož šak eště uvidíme...Jinak, jak tu píšete, že máte ty Tagy-to jsou bezhrazdové?Kolik tak cca stály?A byly u těch Tagu problémy s těma lankama?Milion otázek, že?Sorráčsmile1


Bandiťák z jihu Moravy
Koldan (Člen)
13.04.2007 11:55:58
Offline

Re: Jaké řidítka???

Tagy josu bezhrazdové a kónické,proto ten mezikus,daj se koupit např. u www.mcf.cz a mně k nim pomohl jeden šikovnej optikgood a jináč, vony ty lanka a vedení vychází tak na knap,záleží jak na kerých řidítkách.Mimochodem,můžeš tam dát i nekónické řidítka,široké a bez hrazdy, i takové se dělaj a daj se koupit o třetinu levnějc než ty Tagy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jiřina (Člen)
13.04.2007 13:40:27
Offline

Re: Jaké řidítka???

Koldan psal:

Tagy josu bezhrazdové a kónické,proto ten mezikus,daj se koupit např. u www.mcf.cz a mně k nim pomohl jeden šikovnej optikgood a jináč, vony ty lanka a vedení vychází tak na knap,záleží jak na kerých řidítkách.Mimochodem,můžeš tam dát i nekónické řidítka,široké a bez hrazdy, i takové se dělaj a daj se koupit o třetinu levnějc než ty Tagy

Kua betooonmane, toho bych chtěl taky poznat. Bych potřeboval s něčíííím pomoct bigsmilegood


Tož tak:-D
Prase (Člen)
13.04.2007 15:09:31
Offline

Re: Jaké řidítka???

Co se týče řidítek tak doporučuju kontaktovat Lihyhobigsmile


Čau Prase
fido (Člen)
13.07.2007 09:30:38
Offline

Re: Jaké řidítka???

nemůžu nikde objevit ty nádstavce řidítek...jenom sem objevil redukce na mototrávníček z 22 na 28, jde mi o to, že jsem celkem malej člověk a bolí mě levá ruka, když jedu dlouho..su hodně položenej do řidítek.idontknow


bla...blabla...!
marcoo (Člen)
13.07.2007 10:35:50
Offline

Re: Jaké řidítka???

Já mám tyhle http://www.yacomi.cz/637az-p-862.html
Teď už stojej kolem 1200.A nemusel jsem dávat žádný mezikusy.Prostě sem je tam vrznul.Sice si ubereš 30 % pohodlí ale dobrá ovladatelnost

Koldan (Člen)
13.07.2007 10:41:24
Offline

Re: Jaké řidítka???

dyk sem psal,že ty nástavce sů na kónické řidítka.Prostě origo větve maj průměr 22. Zatímco třeba zrovna ty tagy maj v místě gde se uchytávaj průměr 28.Tagže sa tam pichne taký nástavec, kerej zapadne do těch origo držáků a má udělané vybrání právě na těch 28 mm. Ale jag říkám,ně se to nepáčilo,nelícovalo to a bylo to celý ňáký vysoký,tagže sem nechal udělat ty nástafce celý nový a sem spokojenej parchant. jináč ty nástafce sů tu:
http://www.mcf.cz/index.php?akce=detail … ozi_id=528


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
13.07.2007 10:44:02
Offline

Re: Jaké řidítka???

Prase psal:

Co se týče řidítek tak doporučuju kontaktovat Lihyhobigsmile

Jedině Magura pičogoodbigsmile

bečka (Člen)
13.07.2007 13:37:46
Offline

Re: Jaké řidítka???

já sem tam měl extra široký Lucas. pěkně padly do ruky


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr