Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Seřízení motoru

mirdoc (Člen)
16.03.2014 11:13:30
Offline

Seřízení motoru

Ahoj všichni, začal se mi hádat motor, blbne hlavně v nižších otáčkách (B650, karburátor, r.v.2005). Potřebuji dobrý servis s případným testovacím zařízením. Uvažuji o H3 v Paskově nebo RepreMoto v Opavě - Jaktaři. Máte někdo nějakou zkušenost, případně doporučte jiný. Dík

VikecB12 (Člen)
16.03.2014 12:05:09
Offline

Re: Seřízení motoru

Klasická otázka: Blbne od toho,cos ho teďka najaře probudil,nebo po probuzení najels třeba 300-500km a až pak začal blbnout? V prvním případě to bude ulitá svíčka a starej benzín,v druhým případě je něco špatně a potřebuješ servismana,kterej to rozháže karbece,vyčistí a udělá synchronizaci.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
16.03.2014 12:57:54
Offline

Re: Seřízení motoru

o H3 ani neuvažujsick větší zmrdy bys nenašelsick koukám, že jsi z NJ tak to máš dobrého servisáka kousek od barákubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vendous (Člen)
16.03.2014 13:47:03
Offline

Re: Seřízení motoru

Pořádně to projeď abys vyjel starej benzín a vypálili se svíce, co mě dělala šestka když sem jí byl projet to bych brečel. Hádalo se to a netáhlo pak to zakuckalo, střelilo do vejfuku a motor se najednou probudil a teď zas jezdí jako dřív. ( když tu byl kupec tak řek že jede nejlíp ze všech které vyzkoušel good )


Smrt je ze všeho to poslední.
mirdoc (Člen)
16.03.2014 15:10:48
Offline

Re: Seřízení motoru

Koho myslel Banditatom? Něco jsem slyšel, že Hodslavicích je šikula. Budu rád za kontakt. Dík

Banditatom (Člen)
16.03.2014 16:28:55
Offline

Re: Seřízení motoru

mirdoc psal:

Koho myslel Banditatom? Něco jsem slyšel, že Hodslavicích je šikula. Budu rád za kontakt. Dík

jj myslel jsem pepugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr