Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » odvzdušnění brzdy

Koldan (Člen)
02.04.2014 21:25:40
Offline

odvzdušnění brzdy

gdysi mi říkal Jiřina, že dá přes noc na páčku stahovák a ráno temu eště upustí, že pak je to echt odvzdušněné. psal to gdesi aj Sršeň. Děláte to? a na kerým brzdiči to povolit? nebo klasika, povolit, nechat utéct a pak na druhý


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
02.04.2014 21:34:24
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

...hele, něgdy to pomůže, páč dyš je systém pot tlakem, drobný bubliny to vytlačí nahóru do nádopky a je togood...pag to můžeš eště klasicky vodvzdušnit, tzn. na voboucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
02.04.2014 21:36:05
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

sršeň to psal tak , ze dáš na packu pres noc gumu, nebo jinej  stahovak  a pak ráno odsroubujes víčko nádobky a upustis ten vzduch - ze ti ty bubliny vystoupaj pres noc vzhůru do nádobky .... takhle sem to čet  a vyzkoušel


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
02.04.2014 21:42:11
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

...dobrý je tu nádopku po našponování páčky votevřít a nechat ji přes noc votevřenou nebo spíš povolenou


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miro (Člen)
02.04.2014 21:42:16
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

Dělám to po každé výmněně brzdovky v přední brzdě good (zadní moc nepoužívám tak na to kašlu). Nejdřív pořádně odvzdušním brzdu pomocí skleničky, kusu hadičky. Potom s otevřeným víčkem brzdového válce na řidítkách vezmu zavařovačku, stáhnu páčku k řidítku a nechám to takhle do druhého dne. Pak přidělám víčko. Brzda je krásně tvrdá a nikdy se mi nestalo, že by měkla a zmenšovala mezera mezi páčkou a řidítkem.

Koldan (Člen)
02.04.2014 22:28:10
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

Filous psal:

...hele, něgdy to pomůže, páč dyš je systém pot tlakem, drobný bubliny to vytlačí nahóru do nádopky a je togood...pag to můžeš eště klasicky vodvzdušnit, tzn. na voboucool

voukej, zkusím. děláš při tem i spojku? sa ně zdá, že mi de ztěžka jako kráva, i dyž to asi kapalinou nebudeidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
02.04.2014 22:32:13
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

Koldan psal:
Filous psal:

...hele, něgdy to pomůže, páč dyš je systém pot tlakem, drobný bubliny to vytlačí nahóru do nádopky a je togood...pag to můžeš eště klasicky vodvzdušnit, tzn. na voboucool

voukej, zkusím. děláš při tem i spojku? sa ně zdá, že mi de ztěžka jako kráva, i dyž to asi kapalinou nebudeidontknow

...spojku takle nedělam,tam nedocílíš tlaku jako na brzdě...de ti stěška spojka??? ...vyser se na chvíli na bicáky, kup si kroužek a posiluj prsty a zápjestíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
03.04.2014 21:43:03
Offline

Re: odvzdušnění brzdy

Filous psal:
Koldan psal:
Filous psal:

...hele, něgdy to pomůže, páč dyš je systém pot tlakem, drobný bubliny to vytlačí nahóru do nádopky a je togood...pag to můžeš eště klasicky vodvzdušnit, tzn. na voboucool

voukej, zkusím. děláš při tem i spojku? sa ně zdá, že mi de ztěžka jako kráva, i dyž to asi kapalinou nebudeidontknow

...spojku takle nedělam,tam nedocílíš tlaku jako na brzdě...de ti stěška spojka??? ...vyser se na chvíli na bicáky, kup si kroužek a posiluj prsty a zápjestíbigsmile

ne é já ty erekční kroužky nemosím, řeže ňa toheadshake díkec


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr