Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloun (Člen)
05.05.2014 15:27:00
Offline

Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Nějak to skončilo všechno na tom tenkrát,ať pořídim novej, což se mi nechce, páč jsem žid..smile2
Ovšem dotaz: Kdybyvá někdo nějakej ten Hagon,Ohlins nebo jinej bazmek prodával, tak BERU!!good

Pak ještě taky, jestli někdo nepřišel na nějakou alternativu..Z Gsxr s červenou pružinou na pussy..ale je řada jinejch motorek,z kterejch by to mohlo jít..co??surprised

Nedá se na tem jezdit..a letos plánuju ject dokonce 2 cesty..tak aby se to vůbec dalo vydržet..chápete..smile2bigsmile

Mám tady např. upe novej z CBR 1000 2012, ale je to k prdu..motá se tam nádobka a dole to má jen díru..smile2


PURE NAKED BIKE!
tomasNJ (Člen)
05.05.2014 16:04:38
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

zavolej kellymu, už prodal pumpu, tak třeba prodá aj ohlinsa...smile1


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Meloun (Člen)
05.05.2014 16:19:52
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

tomasNJ psal:

zavolej kellymu, už prodal pumpu, tak třeba prodá aj ohlinsa...smile1

surprised Ajo..goodbigsmile

By byl schopnej to ale prodat jedině za nákupku kdysi dávno..smile2evil


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
05.05.2014 17:08:35
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloun psal:
tomasNJ psal:

zavolej kellymu, už prodal pumpu, tak třeba prodá aj ohlinsa...smile1

surprised Ajo..goodbigsmile

By byl schopnej to ale prodat jedině za nákupku kdysi dávno..smile2evil

no.. tak to byly bony za pět , ne ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
05.05.2014 17:51:02
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Sežeňte mi Bonnevile a vyměním vše za originální dílysmokin


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
05.05.2014 18:06:32
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Kelly01 psal:

Sežeňte mi Bonnevile a vyměním vše za originální dílysmokin

hele když se optám tak ti můžu sehnat játru, slinivku, ledvinu občas aj plíci stačí mě sleva na pumpubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vorel (Člen)
05.05.2014 18:59:56
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

to si dřív Víkec koupí novou ochcávku v tdi


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
05.05.2014 20:58:59
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

vorel psal:

to si dřív Víkec koupí novou ochcávku v tdi

goodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
05.05.2014 21:47:36
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloun psal:

Nějak to skončilo všechno na tom tenkrát,ať pořídim novej, což se mi nechce, páč jsem žid..smile2
Ovšem dotaz: Kdybyvá někdo nějakej ten Hagon,Ohlins nebo jinej bazmek prodával, tak BERU!!good

Pak ještě taky, jestli někdo nepřišel na nějakou alternativu..Z Gsxr s červenou pružinou na pussy..ale je řada jinejch motorek,z kterejch by to mohlo jít..co??surprised

Nedá se na tem jezdit..a letos plánuju ject dokonce 2 cesty..tak aby se to vůbec dalo vydržet..chápete..smile2bigsmile

Mám tady např. upe novej z CBR 1000 2012, ale je to k prdu..motá se tam nádobka a dole to má jen díru..smile2

vole šak už sem ti to určitě psal inde, mám tam za 1500 z GSXR 1000 K8 se zlatůsmokin pružinů a su spokojenej parchant


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
05.05.2014 22:01:47
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

To jsem asik přehlíd!surprised
K8..ok..konečně někdo normální..díkgoodgoodbeer..máš u mě protein nebo dianabol!goodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
05.05.2014 22:45:51
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

beru steráče:o) akorát sa dívám, že ty máš starší model. optaj sa filousa, estli to tam bude pasovat. Ináč já to tam napasoval celkem v pohodě, akorát sem dal iné kosti, tuším kračí. a su spokojenej. dyž zatlačíš na zadek na místě, tag je to jag žvejka, hooupe sa to, je to měkučké, ale jakmile jedeš a zrychluješ, tak se to přitvrzuje. to bylo právě na pikaču na originále. Buďs ho měl měkký a kopíroval povrch, jenže pak při rychlejší jízdě a na výjezdu ze zatáček sa ponářal a vlnilo sa to, nebo si ho dal na tvrdo a to zas pak bylo udrnkané jag sviň.cool


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Meloun (Člen)
05.05.2014 23:09:20
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Řekni mi raděj ještě ročník..ty K7 8 9 jsou takový zmatený..Jdetaky hlavně vo rozteč těch děr..novější model má víc tušim..aby už to nebylo moc..smile2..a taky ta nádobka se mi zdá dost vylezlá..mam tam kastlik na baterku v těch místech himl..bad


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
05.05.2014 23:19:31
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Koldan psal:

...................dyž zatlačíš na zadek na místě, tag je to jag žvejka, hooupe sa to, je to měkučké, ale jakmile jedeš a zrychluješ, tak se to přitvrzuje..............

...tak to už máš ten řízenej elektronikou smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
06.05.2014 07:19:10
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloune na starej model ho nedas smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
06.05.2014 08:26:27
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Mám tam Wilbers...kupoval jsem ho za 2500 tis. a jsem spokojenej parchant...předtím jsem měl na B6 EBC ten jsem koupil od stejnýho týpka za 2000 tis. a oba přímo na B12...našel jsem to na motorkářích v bazáru


...relativní kochač...
Francouz (Člen)
06.05.2014 09:35:35
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

A original z jiny 12 nechces?

Meloun (Člen)
06.05.2014 10:04:31
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Honza: Nějakej kontakt na něj? Včéra jsem to projel snad celý a prdbad

Nechci origo..ty se mi tady válej..k hovnu..evil


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
06.05.2014 10:20:08
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

osiris psal:
Koldan psal:

...................dyž zatlačíš na zadek na místě, tag je to jag žvejka, hooupe sa to, je to měkučké, ale jakmile jedeš a zrychluješ, tak se to přitvrzuje..............

...tak to už máš ten řízenej elektronikou smile1

neser nebo ti zaliskám ušiska do hlavy, to sů moje pocity, s realitů to nemusí mít nic společnýhofuckbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
06.05.2014 10:46:42
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloun psal:

Honza: Nějakej kontakt na něj? Včéra jsem to projel snad celý a prdbad

Nechci origo..ty se mi tady válej..k hovnu..evil

Kontakt hýr...aktuálně tam nic nemá, ale zkus mu napsat jestli by něco nesehnal....
http://www.ajmoto.tipmoto.com/detail/34-0-aj-moto.html


...relativní kochač...
Meloun (Člen)
06.05.2014 11:45:08
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

díkecgood


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
06.05.2014 13:19:00
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Má prd a ani mít nebude..kurva já snad ani letos nevyjedu..bigsmile..eště mě napadá navrtat novou díru do toho gsxr co tam mam..buď to pujde nebo se na to někde zabiju..surprised
A Vikec, ty jseš svinskej lábus, žes to tenkrát prodal vcelku..fuckbigsmile


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
06.05.2014 14:41:20
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Nésu mrdka,abych mašinu voholil před prodejem vo fšechny kloudný věci.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
06.05.2014 15:27:19
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Nene..to byla jediná kloudná věc..bigsmile
Voholit si to měl vo kapotu - hezčí - líp se prodávágoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
06.05.2014 16:19:35
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

K.a.s.y.m. psal:

Meloune na starej model ho nedas smile2

Proč ne? Baterka?idontknow


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.05.2014 20:00:13
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:

Meloune na starej model ho nedas smile2

Proč ne? Baterka?idontknow

spodní hliníkovej uchyt přepákování tam nedostaneš..nesedne to na díru tlumiče a brousit ho mi přišlo dost barbarský bo je to docela o dost..nahoře u baterky to nevim na žabákovi to mám jinak.
Pokud je to tedy ten co jsem měl od Koldana půjčenej.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
06.05.2014 20:27:14
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

jojo..našel jsem nějaký angl. vlákno a řešej tam stejný pičoviny jak já..bigsmile

Chápu dobře, že ta vidlička na tlumiči je užší a tím pádem bych musel slíznout tu kolíbku+váleček?

Ještě počkám, sundám ten K1 a mrknu, jestli by tam nešla udělat díra nad tou původní..idontknow..páč je zkrátka moc dlouhej..


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.05.2014 20:49:40
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

vidlička neni úzká,ale krátká asi o půl díry...kdyby to bylo úzký tak to neřešim a brousim.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
07.05.2014 00:27:50
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

K.a.s.y.m. psal:

vidlička neni úzká,ale krátká asi o půl díry...kdyby to bylo úzký tak to neřešim a brousim.

no tak tam dá šroup menčího průměru bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
07.05.2014 06:17:51
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:

vidlička neni úzká,ale krátká asi o půl díry...kdyby to bylo úzký tak to neřešim a brousim.

no tak tam dá šroup menčího průměru bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Styrka nebo spis trojka by tam sla smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
07.05.2014 06:38:16
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Vidlička jde přehodit, třeba k Ohlinsu jsem dostal obě, takže po rozbití starého modelu se přehodila a tlumič pokračuje už 100000km na novémasssmokin


God Save The Queen!
Filous (Člen)
07.05.2014 08:41:03
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

...na kulta K8čkovej nejde, bo se tam nevejde kvůlivá nádopce...esi chceš něco, co vopravdu funguje, kup Wilbers, Hagon nebo Öhlins určenej na B12 nebo nech zrapasovat originál, fšecko vostatní je jen placebo a jag začneš tahat a dostávat se do ňákejch "ekstrémů" bude se to vlnit a nebude to fungovat jag má, fstekal sem se s tym dva roky a fšecko špatně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
07.05.2014 08:59:47
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

No voni tam právě píšou, že ten K8 jde, ale mosej se tAM DÁT 4 PODLOŽKY A VOŘÍZNOUT PLAST U BATERKY O 10MM..kurva caps..což by mi tak nevadilo, páč je to beztak celý bastl..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
zzzmrzlinar (Člen)
07.05.2014 10:13:02
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

přesně jak říká Filous, nejde vo to nasrat to tam, ale když už to tam za velkýho úsilí nasereš tak si stejně nepomůžeš.

Asi bych vlez na ebaj a čekal ať tam někdo dá něco z B12 po nějaký zbořce, může to chvilku trvat ale určitě se to vyplatí.

já to řešil stejně, a vyčíhal jsem fajnej tlumič z anglickýho Ebáje, no jo ale on na to v prosinci byl docela čas a i těch nabídek tam v květnu bude míň.

...

tachec (Člen)
07.05.2014 10:21:48
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Podle mě se zrovna do tohohle vyplatí investovat. Taky jsem koupil jetej a ani ne po roce na tom byl úplně stejně jako ten můj původní vydechlej. Takže se ti může stát, že to budeš složitě přiohejbat a po pár měsících zjistíš, že je po tlumiči - za to to podle mě fakt nestojí.

Než ho dávat repasovat, tak jsem radši koupil novej Hagon - rozdíl v jízdních vlastnostech je obrovskej a té investice fakt nelituju headshake


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Meloun (Člen)
07.05.2014 10:45:28
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Už to vypadá že mam..Ohlinsek za 3500..goodbeer


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
07.05.2014 12:11:41
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloun psal:

Už to vypadá že mam..Ohlinsek za 3500..goodbeer

...dybys narazil na ňákej na K6, dej mi hnet vjedět, mam pocit, že muj mě na 45t začíná taky pomalu vopouštětsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
07.05.2014 13:40:06
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Chlapik má dva..jeden s nádobkou mimo(na hadici) starší..vidlička i vočko 30mm..rozteč 317cca..a druhej taky, ale má dole taky jen díru - vidlička by se musela přikoupit a vyměnit a nahoře je to užší cca 26mm..ten je jak novej prej za 4500..


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
07.05.2014 13:50:26
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Hele:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_dsc02134.jpg

PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
07.05.2014 15:54:33
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Když jsem dával ten z hadičkou(na starší typ B12) na nový model měnil jsem vydličku ale vršek seděl..

Takže navíc se mi válí v regále originál Ohlins vydlička na starý model, včera jsem ji měl v ruce..


God Save The Queen!
Billy (Člen)
12.05.2014 13:30:29
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Ten wilbers na 1200 Filousy brat s expanzkou na hadici a nebo klasika jenom tlumic bez expanzky ?

Ty ceny na Ebay jsou hnusny, ale taky to jednou prijde, tak na to cucim bigsmile. Jinak letos sem jeste nevyjel, jeste ani nebrcela, baterka porad origo, tak se uvidi jestli zije smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
12.05.2014 15:30:11
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Já měl ohlinsa ještě s tím extrním ovládáním předpětí pružiny. A loni sem dával funglovku na starca,vzal sem tu obyč řadu,bez externího ovládání předpětí(je tam krásnej přístup,takže není potřeba) a nemá ani tu nádobku na hadici a stál fungl nějakejch 13000kč,přesně na model motorky,takže bezstarostígood
Ale uvažuju do budoucna při nějakým servisu,že bych tam nechal dat tvrčí pružinu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
12.05.2014 15:34:47
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Jo a když sem ten tlumič,kerej byl určenej na kulta dal na K6ku,tak byl samozřejmě krátkej(to sem vyřešil kostima),ale zdál se aji měkej,asi kvuli té delší kyvce na K6. Nahnal sem to dotažením pružiny,ale myslím že to nebylo pořád ono.Takže nakonec putoval nazpět do kulta,kam patřilgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
12.05.2014 15:37:02
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

VikecB12 psal:

Jo a když sem ten tlumič,kerej byl určenej na kulta dal na K6ku,tak byl samozřejmě krátkej(to sem vyřešil kostima),ale zdál se aji měkej,asi kvuli té delší kyvce na K6. Nahnal sem to dotažením pružiny,ale myslím že to nebylo pořád ono.Takže nakonec putoval nazpět do kulta,kam patřilgood

a pak jsi to všechno prodalbigsmilebigsmilebigsmile

jsem koukla taky po strejčkovi olinsofi a je to prdabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
12.05.2014 21:29:32
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Tak už je tamgood
Sic musim mít kolíbku zas v díře po stojanu, páč je furt malinko delší,ale jde to solidně přiměkčit, tak uvidíme, co to bude dělat..beztak piču poznám určitě..asssmile1


PURE NAKED BIKE!
Francouz (Člen)
29.06.2014 16:00:27
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Meloune tak jaky mas poznatky? Ja se chystam vymenit cely tlumeni, jak progres pera do vidli, tak dozadu hagon. Tak jsem zvedav jestli to nebude jen nejaky placebo (ale i to se ceni bigsmile )

Meloun (Člen)
29.06.2014 19:05:31
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Ale jo..zadek už tak nevyhazuje..předek kope pořád, ten bude na piču asi už furt..kroutí se to ale stejně, funguje to zkrátka jen na vokruhu, na rovnym povrchu, jak se trochu vlní silnice nebo nějaký dirky, tak to tancuje..ass


PURE NAKED BIKE!
Francouz (Člen)
29.06.2014 21:14:57
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Kua tak z toho nejsem dvakrat moudrej. Cos tam teda nakonec hodil na ten zadek? Bylo tu vic variant ve hre...

Meloun (Člen)
29.06.2014 22:12:21
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Nějakej jetej ohlins..ale mě neposlouchej, já najedu ročně cca 503km..piču poznám..surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Francouz (Člen)
30.06.2014 00:05:19
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Taky picu poznam, ale je dobry mit pripraveny nejaky ty tema do hospody kua bigsmile

Filous (Člen)
30.06.2014 22:04:47
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Francouz psal:

Taky picu poznam, ale je dobry mit pripraveny nejaky ty tema do hospody kua bigsmile

...tag vo tom žádná, do hospy mušíš jít připravenejgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
10.07.2014 21:58:08
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

kdyby někdo, tak tyhle pásnou na dvanáctku kulta. Ten s tou delší hadicí jsem tam měl taky....
http://www.motoinzerce.cz/prislusenstvi … 100-w.html


Sapere Aude
www.gunlex.cz
LiborB12 (Člen)
16.07.2014 18:55:51
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Zeptám se do pléna, jaký máte zkušenosti s "utaháním" pružiny po cca 75tis. km. Řeším právě, jestli koupit novej tlumič z druhovýroby (cca 7 tis.) nebo nechat starej zrepasovat (2,5 - 3,5 tis.). U repasu se bojím stavu, že bude sice zrepáslej a natlakovanej tlumič ale utahaná pružina. Koupě staršího se tak trochu bojím, abych nekoupil nějakej po smrti nebo těsně před.

Nejsem žádnej střelec a na okruh se asi nikdy nepodívám, takže nějaký Ohlinsy a tak neřeším. Potřebuju aby motorka normálně fungovala na normální silnici. Teď je to měkký, že při svejch 60 kilech to mám na nejtvrdší a stejně je to měkký a uhoupaný. Když na to sednem dva, tak to sedá fest na prdel.

K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2014 19:18:46
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

LiborB12 psal:

Zeptám se do pléna, jaký máte zkušenosti s "utaháním" pružiny po cca 75tis. km. Řeším právě, jestli koupit novej tlumič z druhovýroby (cca 7 tis.) nebo nechat starej zrepasovat (2,5 - 3,5 tis.). U repasu se bojím stavu, že bude sice zrepáslej a natlakovanej tlumič ale utahaná pružina. Koupě staršího se tak trochu bojím, abych nekoupil nějakej po smrti nebo těsně před.

Nejsem žádnej střelec a na okruh se asi nikdy nepodívám, takže nějaký Ohlinsy a tak neřeším. Potřebuju aby motorka normálně fungovala na normální silnici. Teď je to měkký, že při svejch 60 kilech to mám na nejtvrdší a stejně je to měkký a uhoupaný. Když na to sednem dva, tak to sedá fest na prdel.

Odpověděl jsi si a je to tak.Mě to teda funguje a svezu se,ale po silnici..na drom už to moc neni je to měkky,ale funkční..funkční tlumič  je funkční tlumič..jen je měkká pružin.Pokud máš prachy na novej neřeš a kup..po nakoupení spoustě blbostí na motorku nám z investice do podvozku nejlepší pocit.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
20.07.2014 20:24:44
Offline

Re: Centrál B12..už to tady dlouho nebylo..:-D

Při 60kg si kup Babetu co dokážeš zvednout bez asistenční služby a neřeš pipussyovinyidontknow

Tlumič nedokázal zruinovat ani Cipísekbigsmile


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr