Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motovýlet 26 - 28 ,6

sigousek (Člen)
23.06.2014 15:42:10
Offline

Motovýlet 26 - 28 ,6

Ahoj potřeboval bych radu ohledně kempů okolo Brna ,Jeseníky jedno jestli chatkovej nebo stanovej kemp hlavně ať můžu parkovat u chaty nebo stanu..

Ve čtvrtek dopoledne chci vyrazit následující trasu :
1-Strašice (okres Rokycany)
2 - Okolí Brna
3 - Karviná
4 - Jeseníky
5 - domů smile1

kdyby se chtěl někdo přidat byl bych rád, přespat chci akorát u Brna a někde v jeseníkách

sigousek (Člen)
23.06.2014 15:46:01
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

Akorát koukám ,že sem to místo cestování hodil do diskuze idontknow

jestli někdo může přehodte to tam díky :) help

VikecB12 (Člen)
23.06.2014 18:30:51
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

No pokud pojedeš kolem Brna severně,tak kemp v Jedovnicích. Pokud jižní cestou,tak kemp Merkur v Pasohlávkách na břehu Mušova.
Vysral bych se na voba a jel někam jinamgoodbigsmile Ještě bejval kemp přímo u Brněnské přehrady,Obora se to menovalo,ale vubec netuším,jestli to ještě funguje....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
PALOUS (Člen)
23.06.2014 20:19:04
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

VikecB12 psal:

No pokud pojedeš kolem Brna severně,tak kemp v Jedovnicích. Pokud jižní cestou,tak kemp Merkur v Pasohlávkách na břehu Mušova.
Vysral bych se na voba a jel někam jinamgoodbigsmile Ještě bejval kemp přímo u Brněnské přehrady,Obora se to menovalo,ale vubec netuším,jestli to ještě funguje....

Merkur je nej demence co sem zažilsickv 10 večer všude zavřou a člověk aby oak řádil u kanálu ssmokinbigsmile.V tom kempu jsem se dožvěděl,že gothaj je bůůůhbigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
23.06.2014 21:31:42
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

PALOUS psal:
VikecB12 psal:

No pokud pojedeš kolem Brna severně,tak kemp v Jedovnicích. Pokud jižní cestou,tak kemp Merkur v Pasohlávkách na břehu Mušova.
Vysral bych se na voba a jel někam jinamgoodbigsmile Ještě bejval kemp přímo u Brněnské přehrady,Obora se to menovalo,ale vubec netuším,jestli to ještě funguje....

Merkur je nej demence co sem zažilsickv 10 večer všude zavřou a člověk aby oak řádil u kanálu ssmokinbigsmile.V tom kempu jsem se dožvěděl,že gothaj je bůůůhbigsmilebigsmile

gdys tam byl vogu? my vloni a žilo to tam festsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
23.06.2014 22:17:15
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

Já mám totiž tucha,že to tam mají rozdělený na zóny pro kaliče a lidi co se chcou bavit a na klidnou sekci pro rodinný sráče co chcou klidfuck
Takhle to mají aji na Seči,kde sme měli jednou konflikt s "ochrankou" a taky na Vranclu pod Bítovem,tam si na nás dotáhl debilní sekuriťák psabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
24.06.2014 04:59:49
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

VikecB12 psal:

Já mám totiž tucha,že to tam mají rozdělený na zóny pro kaliče a lidi co se chcou bavit a na klidnou sekci pro rodinný sráče co chcou klidfuck
Takhle to mají aji na Seči,kde sme měli jednou konflikt s "ochrankou" a taky na Vranclu pod Bítovem,tam si na nás dotáhl debilní sekuriťák psabigsmile

no jo , kdyz ty prijedes kamkoli do kempu a myslis , ze jsi na bandit sraze , tak se nediv bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
24.06.2014 07:15:58
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

Vždyť su tichej a sedávám v ůstraníredface


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sigousek (Člen)
25.06.2014 18:01:34
Offline

Re: Motovýlet 26 - 28 ,6

Dík za info co jsem koukal na net tak okolo brna je asi 10 kempu tak je z čeho vybírat :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr