Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pojištění na pokuty

Koldan (Člen)
06.07.2014 22:12:11
Offline

pojištění na pokuty

máte to někdo? na M.Cz tvrdí jaký je to zázrak, mně to moc hlava nebere. prej sů to ňácí maníci co vysekaj průserářa z průseru, jako ukecaj rychlost,dálniční známky atd.surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Pajk (Člen)
06.07.2014 23:07:52
Offline

Re: pojištění na pokuty

Koldan psal:

máte to někdo? na M.Cz tvrdí jaký je to zázrak, mně to moc hlava nebere. prej sů to ňácí maníci co vysekaj průserářa z průseru, jako ukecaj rychlost,dálniční známky atd.surprised

Pro neznalé, prachaté a bojácné chříšníky pomoc od dobrodincůbigsmile jak ochránit chudáky před veřejnou mocífuck a vytáhnout z nich prachy.

Póla (Člen)
07.07.2014 09:09:49
Offline

Re: pojištění na pokuty

No někde najdu pojistné podmínky a můžu to sem dát...

Princip byl vcelku jednoduchý. Spoluúčast 2.000 Kč.
Samozřejmě to neplatí pro všechny pokuty a jsou dány zcela přesná pravidla.
Není to všespásné a trestné činy nejsou tuším kryty vůbec.
No něco málo je v odkazu na netu. A zkusím pohledat ty pojistné podmínky.

http://www.mesec.cz/clanky/pojisteni-po … ou-stesti/

Mé osobní vyhodnocení je, že to je vcelku zbytečná záležitost a jednodušší je neblbnout a nebo se nedát chytit.

Koldan (Člen)
07.07.2014 10:33:56
Offline

Re: pojištění na pokuty

já to možná blbě nazval. ono ani tak nepujde jako o pojistku, jako spíš o to, že platíš nějaký bakšiš firmě, která ví jak tě vysekat z průseru, zkrátka umí využít dír v zákoně, počínaje různýma osobama vzdálenýma, blízkýma, rozporováním kalibrace radarů, atd. Zkrátka, že když tě chytnou, odmítneš zaplatit na místě a zbytek už ve správním za tebe řeší oni. Prej, ale moc se mi to nezdáidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
07.07.2014 10:46:07
Offline

Re: pojištění na pokuty

Koldan psal:

já to možná blbě nazval. ono ani tak nepujde jako o pojistku, jako spíš o to, že platíš nějaký bakšiš firmě, která ví jak tě vysekat z průseru, zkrátka umí využít dír v zákoně, počínaje různýma osobama vzdálenýma, blízkýma, rozporováním kalibrace radarů, atd. Zkrátka, že když tě chytnou, odmítneš zaplatit na místě a zbytek už ve správním za tebe řeší oni. Prej, ale moc se mi to nezdáidontknow

Nestalo se tu už před časem, že jistá osoba nic neřešila, dávala všechno svému právníkovi a stejně nakonec o papíry přišla?help
Nebo to bylo někde jinde?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Americkej (Člen)
07.07.2014 11:18:07
Offline

Re: pojištění na pokuty

Martine, ty agentury, které nabízejí krytí přestupků stejně nikdy nic neriskují. Když jim to klapne, máš radost. Když ne, jsi v řiti ty, ne oni. Mě výrazně pomáhá tenhle web http://30kmh.cz/index.php

Editoval osiris (07.07.2014 11:37:49)


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
07.07.2014 16:21:01
Offline

Re: pojištění na pokuty

Americkej psal:

Martine, ty agentury, které nabízejí krytí přestupků stejně nikdy nic neriskují. Když jim to klapne, máš radost. Když ne, jsi v řiti ty, ne oni. Mě výrazně pomáhá tenhle web http://30kmh.cz/index.php

taky mám takovej pocit, že je to sméčko a spoléhat na to je nesmysl. Klučina na m.cz to vydává za všespasitelné a nezdálo sa ně to.
co stodola, už opravena? smile1


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
07.07.2014 16:57:21
Offline

Re: pojištění na pokuty

vogu, tohle je běh na dva tři životy, nebo deset mega bigsmile řekněme tak z 20% hotovosmokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kelly01 (Člen)
07.07.2014 19:30:13
Offline

Re: pojištění na pokuty

Pocti na dfens a mas jasnobigsmile


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
07.07.2014 22:32:55
Offline

Re: pojištění na pokuty

Americkej psal:

vogu, tohle je běh na dva tři životy, nebo deset mega bigsmile řekněme tak z 20% hotovosmokin

my kamošom dycky chodili pomoct za bečičku. došli, řekli, že potřebují navozit pár tun písku z ulice na dvůr, udělat terasu, navozit matroš, tag kůpili štěně, my zme ot rána vozili, spokojení, že zme s kamošama po hromadě, cigárko, pivčo, mezi tím spoustu práce, večer sa pak posedělo, ale ne moc, páč to už pro nás došly baby s prťatama. fšici spokojení a prace podělané dost, tag sa to dělá u nás na Moravjě-Slováckugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
08.07.2014 07:50:12
Offline

Re: pojištění na pokuty

Tak u mě se to dělá tak, že vyhazuju bambilijóny a práce podělané málo a to málo je ještě blbě, takže se předělává. Jináč ve stodole teďkonc nouzově bydlím a hlavní barák je rozmydlenej našrot.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
PALOUS (Člen)
08.07.2014 07:57:07
Offline

Re: pojištění na pokuty

Koldan psal:
Americkej psal:

vogu, tohle je běh na dva tři životy, nebo deset mega bigsmile řekněme tak z 20% hotovosmokin

my kamošom dycky chodili pomoct za bečičku. došli, řekli, že potřebují navozit pár tun písku z ulice na dvůr, udělat terasu, navozit matroš, tag kůpili štěně, my zme ot rána vozili, spokojení, že zme s kamošama po hromadě, cigárko, pivčo, mezi tím spoustu práce, večer sa pak posedělo, ale ne moc, páč to už pro nás došly baby s prťatama. fšici spokojení a prace podělané dost, tag sa to dělá u nás na Moravjě-Slováckugood

To jste tam dole čtvrt století za opicema bigsmile. Tady to funguje tak, že zrovna když je potřeba, tak zrovna každej něco má bigsmile


Jebat motorky :-)
kojaksro (Člen)
08.07.2014 08:11:25
Offline

Re: pojištění na pokuty

....přiznám se, že toho nejsem zastáncem, ale ono to opravdu funguje. Mám zákazníka, viděl jsem fotky přestupků z kamer a tady ho pokaždé v pohodě z toho vysekali, využívají extrémní drobnosti mezer v zákonech

http://www.resenipokut.cz/co-resime.html

.....jak říkám, nejsem tohoto zastáncemsick


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
morganzd (Člen)
08.07.2014 10:50:36
Offline

Re: pojištění na pokuty

kojaksro psal:

.....jak říkám, nejsem tohoto zastáncemsick

good


GSF 600 S '99
mr.BSE (Člen)
08.07.2014 14:44:00
Offline

Re: pojištění na pokuty

PALOUS psal:
Koldan psal:
Americkej psal:

vogu, tohle je běh na dva tři životy, nebo deset mega bigsmile řekněme tak z 20% hotovosmokin

my kamošom dycky chodili pomoct za bečičku. došli, řekli, že potřebují navozit pár tun písku z ulice na dvůr, udělat terasu, navozit matroš, tag kůpili štěně, my zme ot rána vozili, spokojení, že zme s kamošama po hromadě, cigárko, pivčo, mezi tím spoustu práce, večer sa pak posedělo, ale ne moc, páč to už pro nás došly baby s prťatama. fšici spokojení a prace podělané dost, tag sa to dělá u nás na Moravjě-Slováckugood

To jste tam dole čtvrt století za opicema bigsmile. Tady to funguje tak, že zrovna když je potřeba, tak zrovna každej něco má bigsmile

Tady, 9km od Vysočiny, to máme stejně jako u Vásbad
Takže je to vyloženě zvyk z Koldanovi části Moravybigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
11.07.2014 17:53:48
Offline

Re: pojištění na pokuty

Koldan psal:
Americkej psal:

vogu, tohle je běh na dva tři životy, nebo deset mega bigsmile řekněme tak z 20% hotovosmokin

my kamošom dycky chodili pomoct za bečičku. došli, řekli, že potřebují navozit pár tun písku z ulice na dvůr, udělat terasu, navozit matroš, tag kůpili štěně, my zme ot rána vozili, spokojení, že zme s kamošama po hromadě, cigárko, pivčo, mezi tím spoustu práce, večer sa pak posedělo, ale ne moc, páč to už pro nás došly baby s prťatama. fšici spokojení a prace podělané dost, tag sa to dělá u nás na Moravjě-Slováckugood

JJ tyhle akce mam radgood vzdycky sa ze susedama potkame porobime a vecer sa zrejem jak dobytcibigsmileovsem narozdil od vas sa zrejem i scrobama pac jak jde treba o drevo tak drzijo rypakbigsmile
TO americkej: jo blbej kraj  blbej mravbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
11.07.2014 18:21:35
Offline

Re: pojištění na pokuty

Banditatom psal:
Koldan psal:
Americkej psal:

vogu, tohle je běh na dva tři životy, nebo deset mega bigsmile řekněme tak z 20% hotovosmokin

my kamošom dycky chodili pomoct za bečičku. došli, řekli, že potřebují navozit pár tun písku z ulice na dvůr, udělat terasu, navozit matroš, tag kůpili štěně, my zme ot rána vozili, spokojení, že zme s kamošama po hromadě, cigárko, pivčo, mezi tím spoustu práce, večer sa pak posedělo, ale ne moc, páč to už pro nás došly baby s prťatama. fšici spokojení a prace podělané dost, tag sa to dělá u nás na Moravjě-Slováckugood

JJ tyhle akce mam radgood vzdycky sa ze susedama potkame porobime a vecer sa zrejem jak dobytcibigsmileovsem narozdil od vas sa zrejem i scrobama pac jak jde treba o drevo tak drzijo rypakbigsmile
TO americkej: jo blbej kraj  blbej mravbigsmile

no jo vogu, jendže dyby pila eště aj moja, tož sa nedoplatím, dost že sem ju trůba naučil pit pivo k vobjedu, dyk vona mi třetinu basy vypijehelp a navíc sa něgdo musí postarat o zákusky a tátu odvést domsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
11.07.2014 18:38:18
Offline

Re: pojištění na pokuty

Koldan psal:
Banditatom psal:
Koldan psal:


my kamošom dycky chodili pomoct za bečičku. došli, řekli, že potřebují navozit pár tun písku z ulice na dvůr, udělat terasu, navozit matroš, tag kůpili štěně, my zme ot rána vozili, spokojení, že zme s kamošama po hromadě, cigárko, pivčo, mezi tím spoustu práce, večer sa pak posedělo, ale ne moc, páč to už pro nás došly baby s prťatama. fšici spokojení a prace podělané dost, tag sa to dělá u nás na Moravjě-Slováckugood

JJ tyhle akce mam radgood vzdycky sa ze susedama potkame porobime a vecer sa zrejem jak dobytcibigsmileovsem narozdil od vas sa zrejem i scrobama pac jak jde treba o drevo tak drzijo rypakbigsmile
TO americkej: jo blbej kraj  blbej mravbigsmile

no jo vogu, jendže dyby pila eště aj moja, tož sa nedoplatím, dost že sem ju trůba naučil pit pivo k vobjedu, dyk vona mi třetinu basy vypijehelp a navíc sa něgdo musí postarat o zákusky a tátu odvést domsurprised

Na zakusky sere bilej tesak a mlada si da az tatu z brachama rozveze...obcas nas aj dozenebigsmile ale kurva ma to aj jednu nemoc....dosla nam domacasmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
21.07.2014 08:08:41
Offline

Re: pojištění na pokuty

sem vo tem četl teďkonc v Právu. Psali, že to funguje tag, že sa zaplatí firmě, pag gdyž je ňáký průser, tož sa fšecko zamítne a požádá sa o správní řízení a na to si s tou firmou domluví zmocněnce. Což može byt maník s doručovací adresů v Malajsii apod. a tvalým bydlištěm někde na obecním úřadě. Další způsob je rozporování měření, klimatických podmínek, způsobilosti obsluhy, atd. zkrátka je to založené na obstrukcích a problémy s doručováním předvolání apod. tak dlouho, dokud neuběhne rok a případ není promlčen.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
kojaksro (Člen)
23.06.2017 07:08:04
Offline

Re: pojištění na pokuty

Řidič psal:

Pro všechny moralisty... Já jezdím rychle a přijde mi nesmyslné si jízdu v autě neužít naplno. Nedávno mi přišli 3 pokuty najednou a já narazil na firmu
pojištění na pokuty. Nejdřív jsem si říkal že to nemůže fungovat a že pokuty stejně budu muset zaplatit. No cena byla levnější než za ty 3 pokuty dohromady.
Službu jsem tedy koupil a do měsíce jsem byl informován že pokuty jsou vyřešené. Takže za mě spokojenost. goodsmile1

....stou reklamou di do prdelefuck, tady Ti to nikdo nežerefuck


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
huskyb12 (Administrator)
23.06.2017 07:16:28
Offline

Re: pojištění na pokuty

Už šel ... :)


ale di, Ty brepto ...
Americkej (Člen)
23.06.2017 07:18:22
Offline

Re: pojištění na pokuty


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr