Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Rozvody B12

Krom (Člen)
16.08.2014 12:53:57
Offline

Rozvody B12

Ahoj, chěl jsem se zeptat jak je dlouhý rozvodový řetěz na B12ce, mě ho měnili v servisu a na DL mám napsáno že je dlouhý 120článků, ale neměl by mít 150? idontknow 120článků by tam přeci za boha nedostali ne? surprised

osiris (Člen)
16.08.2014 13:09:48
Offline

Re: Rozvody B12

...ať je tam napsanejch kolik článků kdo chce, tak věř tomu, že na nic jinýho než tam má bejt by ti to nejelo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Krom (Člen)
16.08.2014 13:19:20
Offline

Re: Rozvody B12

osiris psal:

...ať je tam napsanejch kolik článků kdo chce, tak věř tomu, že na nic jinýho než tam má bejt by ti to nejelo smile1

Já si to taky myslím, ale chtěl jsem to slyšet ještě od někoho fundovanýho, díky good

Filous (Člen)
17.08.2014 12:09:09
Offline

Re: Rozvody B12

...jag píše Osi, nic jinýho neš tam má bejt tam nedostaneš a má tam bejt 150 článků...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
wanzo (Člen)
04.12.2018 00:37:02
Offline

Re: Rozvody B12

Tak to vložím sem.
Asi dotaz opět na Filouse smile1
Mám prověšený rozvodový řetěz(viz foto), napínák má 4 zuby do konce.
Po vyndání pružiny v něm se mi NEPOVEDLO ručně šroubovákem pístek napínáku povystrčit alespoň o ten jeden zub aby do něj zapadla rohatka.
Napínák jsem celý rozďál a pístek povystrčil o ten jeden zub ručně a s citem zaďál, teď zbývají 3 zuby do konce.
Řetěz je pěkně naplý a když ho chytnu mezi vačkama, tak lze s ním nějakou silou jen prstama zahýbat asi o půl cenťáku nahoru a dolu.
Je to tak v pořádku? Jak má být spravně napnutý? Díky díky good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5848_p1150849.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/5848_p1150850.jpg
Filous (Člen)
04.12.2018 10:53:48
Offline

Re: Rozvody B12

...to neni uplne koser postup...hodnota proveseni se neudava, napnuti zajistuje predpeti pruziny...4 zuby pred koncem je hodnota, kdy je rozvodak na vymenu, takze ja bych ho vymenil...samozrejme existuji manualni napinaky, vetsinou u sportovnich motoru a tam je to o  citu a zkusenostech mechanika, obecna poucka je, ze retez nesmi byt naprosto tvrdy, aby nebylo namahany ulozeni vacek a nesmi byt volny, aby nerachotil a nemohl preskocit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2018 14:55:47
Offline

Re: Rozvody B12

Taky by se ti mohlo stat ze napinak pretrhnes..jednoho takovyho experta osobne znam☺


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
04.12.2018 17:57:20
Offline

Re: Rozvody B12

bigsmile...a kazdy rano na tebe cumi f koupelne ze zrcadla, co???😂


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2018 18:42:57
Offline

Re: Rozvody B12

Filous psal:

bigsmile...a kazdy rano na tebe cumi f koupelne ze zrcadla, co???😂

bigsmilebigsmilegoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
wanzo (Člen)
04.12.2018 23:15:58
Offline

Re: Rozvody B12

Jo tak to sem tady fotku toho napínaku taky někde viděl. good
Nicméně já šponovák povysunul jen o zub a řetěz už není volnej, ale dá se s ním cca o půl cenťáku hybat nahoru a dolu, což si myslím že je ok.
Jinak rozvoďák už budu teda měnit, ale ještě sezonu bych s ním chtěl dát, vzhledem k tomu, co tady čtu, jak tu měníte řetězy až když už je šponovák na konci, tak si myslím, že tak to bude ok.

Libor46 (Člen)
05.12.2018 01:05:56
Offline

Re: Rozvody B12

Taky mě to čeká, jen se mi do toho nechce samotnému. Šel jsem v Kroměříži na Husáku kolem těch kolotočářů, co tam předloni otevřeli podnik na opravu jebek a optal se. To byla celkem prdel... Prý jak to má bandit? Řetěz na kraji nebo středem? Tak říkám, že středem. Bylo mi řečeno, že to bude drahé, že bude muset rozpůlit motor bigsmile
Tak jsem se mu usmál a popřál hodně štěstí v podnikání good
Tak budu muset zavolat Fíkovi do Koryčan, stejně potřebuju udělat synchro, tak to sfouknem při jednom a postavíme ji zrovna na válce


Bandit pičo!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr