Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Orezlé šrouby

proste_ja (Člen)
20.09.2014 23:42:00
Offline

Orezlé šrouby

Zdravím všechny,
sem tu novej, tak doufám, že mě hned neukamenujete za můj první dotaz....
Koupil jsem "velkého" Bandita z Anglie. Je to r.v. 2001 a zdá se celkem v pohodě. Jediné co, tak že má docela zoxidované hliníkové prvky a šrouby jsou tak z poloviny orezlé (holt Anglie, no).

Poradíte prosím co s tím?
Hliníkové prvky mechanicky vyleštit silichromem či chemicky Carlanem?
A šrouby? Též vyleštit? Nebo stříknout do barvy (moto mám v černé barvě)? Asi bych je vyměnil za nové. Nemáte prosím někdo výpis šroubů, které objednat a kde? Vyšroubovávat každý a měřit mi přijde pakárna idontknow

Kelly01 (Člen)
21.09.2014 08:12:34
Offline

Re: Orezlé šrouby

dej tam nerez a neřeš..


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
21.09.2014 09:20:38
Offline

Re: Orezlé šrouby

OK a výpis šroubů?

Francouz (Člen)
21.09.2014 12:16:47
Offline

Re: Orezlé šrouby

Na partdepots kdyz se v tom pohrabes, tak bys to mohl dohledat.

Kelly01 (Člen)
21.09.2014 12:58:48
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

OK a výpis šroubů?

Si to pussy vyšrubuj a změř nebo vezmi sebouidontknow

Na druhej příspěvek si moc vyskakuješsmokin


God Save The Queen!
Filous (Člen)
21.09.2014 16:53:06
Offline

Re: Orezlé šrouby

...komplet nový šrouby budou stát raketu, nech je pozinkovat f galvanovně...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.09.2014 17:36:04
Offline

Re: Orezlé šrouby

Šrouby na dekly v nerezu stály pár šušňů..

A to jsem sociální případidontknow


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
21.09.2014 18:22:07
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kelly01: Jako sorry, ale já jsem se slušně zeptal na to co mě zajímá a čekal jsem, že mě někdo rozumě odpoví či navede na nějákou rozumnou cestu. Ty jsi sem napsal již tři příspěvky ale hodnota tvých rad je naprosto nulová
v prvním jsi mi "kvalitně" poradil že nemám řešit a dát tam nerez
ve druhém mě nazýváš pussy a dáváš najevo,že noví členi se asi ani nemohou vás zkušených na nic ptát
no a ve třetím že tvé šrouby stály pár šušňů a že jsi sociální případ (to je sice smutné, avšak jako rada pro mě na nic)

A nyní mi řekni proč tedy přispíváš do diskuse, když stejně nic neporadíš? idontknow

Bandit je má 12 motorka a již jsem prošel mnoho for, ale takové přivítání jsem ještě nikde nezažil (aby mě někdo hned ve druhém příspěvku tituloval pussy) - děkuji za přivítání. Bandit je supr stroj a doufám, že ani toto forum mi ho neznechutí.

Jinak všem ostatním (Francouz + Filous) díky za rozumné příspěvky good

Kedar (Člen)
21.09.2014 19:16:20
Offline

Re: Orezlé šrouby

Já se divím že někdo napsal.Ještě pár měsíců nazad na tvojí otázku - odpověď vyplň si profil.bigsmile


Jinej už nebudu
Kožak (Člen)
21.09.2014 19:18:00
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Kelly01: Jako sorry, ale já jsem se slušně zeptal na to co mě zajímá a čekal jsem, že mě někdo rozumě odpoví či navede na nějákou rozumnou cestu. Ty jsi sem napsal již tři příspěvky ale hodnota tvých rad je naprosto nulová
v prvním jsi mi "kvalitně" poradil že nemám řešit a dát tam nerez
ve druhém mě nazýváš pussy a dáváš najevo,že noví členi se asi ani nemohou vás zkušených na nic ptát
no a ve třetím že tvé šrouby stály pár šušňů a že jsi sociální případ (to je sice smutné, avšak jako rada pro mě na nic)

A nyní mi řekni proč tedy přispíváš do diskuse, když stejně nic neporadíš? idontknow

Bandit je má 12 motorka a již jsem prošel mnoho for, ale takové přivítání jsem ještě nikde nezažil (aby mě někdo hned ve druhém příspěvku tituloval pussy) - děkuji za přivítání. Bandit je supr stroj a doufám, že ani toto forum mi ho neznechutí.

Jinak všem ostatním (Francouz + Filous) díky za rozumné příspěvky good

smile1...heleť ,taky sem to postupně dával všechno do nerezu a zas tak hrozný to nebylo ...z pussyče si nic nedělej pussyčo a hoď si do profilu aspoň to Bčko ;)


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
21.09.2014 19:18:33
Offline

Re: Orezlé šrouby

A jak tě má asi tak nazvat,když v profilu máš hovno,to znamená,že na nás sereš a to znamená,že bude sráno na tebe.
A teďka k těm šroubům,předpokládám,že nebudeš měnit každej šroubeček,ale spíš ty co sou na raně a vyditelný-Držáky stupaček,horní a spodní brejle,šroubky dole ve vidlici a max ty malinký M6 co sou na deklech motoru. To máme kolik? 5 druhů šroubů? To se dá zvládnout za pul hodinky poměřit a sepsat na papírek počty kusů...
A pokud se s tym budeš přez zimu leštit a pucovat,tak to budeš mít stejna rozházený a šroubky na hromádce,tak se to dá klidně hodit i do té galvanovny....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
21.09.2014 19:31:45
Offline

Re: Orezlé šrouby

...buť f klidu, petrák tady dostane vot geronta Kellyho každej novej, to je takovej místní koloritbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
21.09.2014 19:45:08
Offline

Re: Orezlé šrouby

A stejně je to pussy, bo po 12( "Bandit je má 12 motorka" surprised ) motorkách už by měla zkušenosti i  má matka co má věk kdy slušní lidé kromě učitelek už nežijíbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
21.09.2014 20:00:49
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

A jak tě má asi tak nazvat,když v profilu máš hovno,to znamená,že na nás sereš a to znamená,že bude sráno na tebe.......................

...goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
proste_ja (Člen)
21.09.2014 20:04:55
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ano, máte pravdu profil vyplněný nemám. Ono přístup mi Husky zřídil 19.9.2014 a já jsem chtěl moto něják pěkně nafotit a poté sem vložit a vyplnit profil. Chápu že je to velký prohřešek 3 dny plně užívat účet a nemít ho vyplněný. Tudíš všem, kterých jsem se tímto dotknul se omlouvám. Na forum jsem se těšil, ale asi to tu ukončím, zůstanu jen na Motorkařích a nebudu vás už mýma dotazama ubíjet.


Jinak s těma šroubkama máte pravdu - není problém je změřit, ono to tak stejně asi dopadne. Myslel jsem, že je třeba nějáký seznam šroubků i s obrázkem co kampatří. Že bych si prostě ušetřil práci. bigsmile

Kelly01: To je nějáký problém, že měním zhruba každý druhý rok motorku? Jen tak ze zajímavosti.... tobě je 72let (dle profilu)?

Filous (Člen)
21.09.2014 20:14:33
Offline

Re: Orezlé šrouby

...nebuť hysterickejbigsmile ...a dyš vydržíš, mam v regále rostříděný komplet origo šrouby ke fšem deklum, tag ti je třeba voměřimcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
21.09.2014 20:25:34
Offline

Re: Orezlé šrouby

Narovinu,motorkářům.cz konkurovat nemůžeme,sme jen parta nafoukanejch blbců co jezdí(někteří ještě pořádbigsmile) kroutícise mrdku,která nesahá hornetu a fazeru ani po kotníkycoolbigsmilebigsmilebigsmile
Na motorkářích se člověk dozví spoustu zajímavejch informací a praxí osvědčenejch žvástůbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
proste_ja (Člen)
21.09.2014 20:41:00
Offline

Re: Orezlé šrouby

Filous: Si moc hodnej, ale oměřovat to nemusíš (tím tě nechci otravovat). Já si to postupně oměřím. Myslel sem že je nějáký seznam. Ale díky good

VikecB12: Hmmm něco na tom bude bigsmile

Kelly01 (Člen)
21.09.2014 20:57:31
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ty - jsi trošku labilní, typický to návštěvník motorkářů co nezvládá jiné prostředí než onen "empatií" a "asertivitou" skrz naskrz prolezlý webbigsmile

Takových už tu bylo dost a z některých se dokonce stali normální jedinci v téhle zajebané společnostisurprised

Ovšem byť už máš za sebou "dozen" bajků pořád ti chybí ten přístup s nadhledemsmokin

A teď mám tebe i ostatní v pussy bo nám právě nosí prášky na spaníass


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
21.09.2014 21:21:43
Offline

Re: Orezlé šrouby

Mám vyplněn profil, snad již budete klidně spát good

Jinak koukám, že je to všude stejné, plné téma sraček, ale opravdu rozumných rad pramálo. bad Inu co jiného čekat od primitivů jako třeba Kelly01. cool

Mour (Člen)
21.09.2014 21:42:36
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Mám vyplněn profil, snad již budete klidně spát good

Jinak koukám, že je to všude stejné, plné téma sraček, ale opravdu rozumných rad pramálo. bad Inu co jiného čekat od primitivů jako třeba Kelly01. cool

Hele....Ty Kellyho znáš???? .....mě po těch zhruba 10-ti letech co se známe, tak nepřipadá? surprisedidontknow

...jinak Ti podle mě odpověděl ve dvou větách ...dej tam nerez a ten, který chceš vyměnit vyšroubuj a změř good

malda (Člen)
21.09.2014 21:44:00
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tos teda přehnal !!bad To jsi teda primitiv ty !! Pročti forum a porozumíš !!Kelly je svůj a tzv geront kterýho je třeba brát takovýho jaký je a on je někdy až moc přímy což někteří těžko pobíraji !! Viz ty ! PO 3až 5 příspěvcích říkat o někom že je primitiv je dost hloupé !! Tady se lidi pošlou dopussy ale přesto se neuráží !!

proste_ja (Člen)
21.09.2014 21:58:11
Offline

Re: Orezlé šrouby

Nechci se tu v žádném případě hádat, ale člověk, který neumí napsat větu bez sprostého slova a hned ve druhém příspěvku mě nazývá pussy, je pro mě primitiv. Nechci pročítat forum a jednotlivé členy lustrovat. Snažím se chovat k ostatním slušně a to také očekávám od druhých. TEČKA

malda (Člen)
21.09.2014 22:13:16
Offline

Re: Orezlé šrouby

Až o tobě někdo řekne že jsi píča tak se uraž ale za obrázekpussy nemusíš ! Stále jsi nic nepochopil ! Konec !!

Francouz (Člen)
21.09.2014 22:37:34
Offline

Re: Orezlé šrouby

Vole si tu precti nejaky veci ve starych vlaknech a pochopis jakym stylem se tu mekta, bud potom zustanes dotcenej a urazenej a pak ti zbudou jen ty motorkari, nebo to vsaknes a pojedes na tehle strankach bez problemu pussy

proste_ja (Člen)
21.09.2014 23:17:24
Offline

Re: Orezlé šrouby

Jasně že jsem to tu zlehka pročítal a tuším jak to tu chodí. Aj jaká tu je mluva jsem poznal. Ač to není zcela můj styl,přesto jsem se zaregistroval bo myslím, že nás spojuje stejná záliba. Myslel (doufal) jsem, že když napíšu dotaz do technické poradny ohledně šroubů a zoxidovaných hliníkových prvků, tak že se rozjede diskuse na toto tema lidí co o tom něco ví. Bohužel každý řeší můj nevyplněný profil a krom pár rozumných příspěvků je toto téma zakydáno nesmysly. Vůbec nejsem uražen či naštván, jen jsem prostě čekal něco jiného. Myslím ale, že už to nemá cenu dál řešit, už se prostě motáme dokola.
Tudíš navrhuji aby admin toto téma celé smázl (pro nikoho stejně nebude mít žádnou hodnotu). No a já buď začnu znova, nebo půjdu a nechám vás tu ve vašem světě. good
Ať vám to všem jezdí a hlavně opatrně!

osiris (Člen)
21.09.2014 23:42:54
Offline

Re: Orezlé šrouby

...vyser se na emoce, pošli je klidně smajlíkem taky do pussy, ale radši ještě společně s tímhle: " smile1 " smajlíkem ať je evidentní, že jde o srandu a je to v pohodě good
...prostě se tady mluví/píše sprostě bigsmile
...aby bylo učiněno dotazu za dost, když se ostatní který to taky vědí, na to vysrali, tak to napíšu já, v servisním manuálu najdeš jen soupis utahovacích momentů, občas je v popisu uvedenej rozměr, ale to toho víc najdeš v katalogu náhradních dílů, podívej se po něm tady a jestli nějakej odkaz nefunguje, tak to sem napiš (je trošku rozbitý ftp a připravuje se novej web) a já ti dám alternativní odkaz


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
21.09.2014 23:43:34
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tady se nic nemaže a navíc veškerý možnosti jak to "opravit" už byly napsaný,takže mise splněna a může se vesele plevelitgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yoby (Člen)
21.09.2014 23:52:06
Offline

Re: Orezlé šrouby

Bych fšechny ty pussy zakázal, stejně to je nástroj ďáblůvsmile1

xrohy (Člen)
22.09.2014 00:23:05
Offline

Re: Orezlé šrouby

Nevim......dál bigsmilebigsmilebigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
Ondráš (Člen)
22.09.2014 01:27:42
Offline

Re: Orezlé šrouby

2 proste_ja:
Fandíš Ostravě, nebo Spartě? smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
proste_ja (Člen)
22.09.2014 07:41:04
Offline

Re: Orezlé šrouby

orisis: Díky za odkazy postahuju si to a večer trochu pročtu. Jinak nikoho nikam posílat nebudu. Snažím se chovat na fórech i v reálu tak abych se za sebe nemusel stydět A to ani já ani má rodina za mě. Nejsem pokrytec, který má ve fórech příspěvky plné kosočtverců a ve skutečnosti ..... idontknow

VikecB12 a spol: Je vidět že každý pouze reaguje na předchozí příspěvek. Již několikrát tu zaznělo že je diskuse dávno vyřešená, takže se může vesele plevelit. Myslím, že jen málo z vás opravdu četlo můj původní dotaz. Kdyby jste ho četli, tak by jste věděli že jsem se ptal i na to jak očistit zoxidovaný hliník. Zda je lepší chemicky či mechanicky. Případně nějáké zkušenosti. Na toto téma však žádná reakce nebyla ale zvesela se píše, že je téma již vyřešeno.

Ondráš: Hokej mě táhne do Pardubic a fotbal do Brna. Nicméně doufám, že to nebude opět zdroj další vášnivé diskuse voničem. bigsmile

Opět opakuji že se nechci hádat a ani jsem vás sem nepřišel prudit. Prostě jsem něco potřeboval a čekla jsem rozumné příspěvky. Toť vše.

VikecB12 (Člen)
22.09.2014 08:01:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

Já zoxidovanej a strupatej hliník nechávám opískovat a znova stříknout..


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
22.09.2014 08:28:46
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tak já jsem po snídani, psi vyvenčení a pořád to mám v pussy, je něco špatněsurprised

Trošku mi to přípomíná rozhovor s "deníčkářem" a potom s tím Mirkem Dušínem co byl vodpovědnej a kvůli bezpečnosti "lékařky"(bo vony taky vobčas "odcházejí") prodal bajk aby mohl kopit bílýho Passata a přestal mluvit sprostěbigsmile

Jo a kdyby to někoho zajímalo odcházím na rehabilitaci do fitka bo jsem přibral 2 kila a psychiatr říkal že bych s tím měl něco dělat bo BMI se blíží k nebezpečné hraniciassbigsmile

Nebylo to téma doufám o nějaké jiné pussyvině surprised


God Save The Queen!
morganzd (Člen)
22.09.2014 09:16:07
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

...
Kelly01: To je nějáký problém, že měním zhruba každý druhý rok motorku? Jen tak ze zajímavosti.... tobě je 72let (dle profilu)?

bigsmilebigsmile
a tak totok by mě zajímalo taky, páč srazy a akce nevymetám a znám to tu jen vod čtení...
Už dřív jsem si toho všiml, ale neměl jsem ty rozvášněný koule jako prostě ty good


GSF 600 S '99
XJelen (Člen)
22.09.2014 10:07:39
Offline

Re: Orezlé šrouby

cifix zas po dlouhý době pořádný vlákno good
ten novej: hele jestli seš háklivej na píču, tak jseš tu evidentně vedle, tady je píča i v pozdravu bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
22.09.2014 10:08:01
Offline

Re: Orezlé šrouby

morganzd psal:
proste_ja psal:

...
Kelly01: To je nějáký problém, že měním zhruba každý druhý rok motorku? Jen tak ze zajímavosti.... tobě je 72let (dle profilu)?

bigsmilebigsmile
a tak totok by mě zajímalo taky, páč srazy a akce nevymetám a znám to tu jen vod čtení...
Už dřív jsem si toho všiml, ale neměl jsem ty rozvášněný koule jako prostě ty good

To si ještě ubírá. Jednou říkal, že pamatuje Mrtvý moře, když ještě bylo marod, ale nevím jestli nekecá.helpsmile1
2 proste_ja: Já jsem myslel, že by to právě mohlo bejt téma k další ohnivé diskuzi jako to bylo u jednoho... Pája se myslím jmenoval... No, ale s tímhle se tu asi moc emocí nevzbudí.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
22.09.2014 10:16:19
Offline

Re: Orezlé šrouby

XJelen psal:

cifix zas po dlouhý době pořádný vlákno good
ten novej: hele jestli seš háklivej na píču, tak jseš tu evidentně vedle, tady je píča i v pozdravu bigsmilebigsmilebigsmile

goodjj kam se podivas samapussysmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
22.09.2014 10:29:41
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ondráš psal:
morganzd psal:
proste_ja psal:

...
Kelly01: To je nějáký problém, že měním zhruba každý druhý rok motorku? Jen tak ze zajímavosti.... tobě je 72let (dle profilu)?

bigsmilebigsmile
a tak totok by mě zajímalo taky, páč srazy a akce nevymetám a znám to tu jen vod čtení...
Už dřív jsem si toho všiml, ale neměl jsem ty rozvášněný koule jako prostě ty good

To si ještě ubírá. Jednou říkal, že pamatuje Mrtvý moře, když ještě bylo marod, ale nevím jestli nekecá.helpsmile1
2 proste_ja: Já jsem myslel, že by to právě mohlo bejt téma k další ohnivé diskuzi jako to bylo u jednoho... Pája se myslím jmenoval... No, ale s tímhle se tu asi moc emocí nevzbudí.smokin

...no Pája byl ale Sparťan ! bigsmilebigsmilebigsmile

Francouz (Člen)
22.09.2014 11:13:27
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kelly, to byl Marcus 86, nebo tak nejak, a asi pred 2 lety se objevil na motorkarich, koupil nejakyho malyho cinskyho choppera co nejak dobre nefungoval, tak nejdriv uplne rozhasil karburatory a pak se rozciloval na foru bigsmile
A z tech znamych tvari mam dojem ze barynek dostal cocku kdyz se tu objevil.

proste_ja (Člen)
22.09.2014 12:08:54
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12: Díky, asi to zkusím nejdřív vyleštit a když to nepůjde tak zkusím pískování. Čím to pak lakuješ? S tou chemií jsem se jen ptal, bylo by to asi méně pracné než leštit silichromem. Ale nevím zda to nemá nějáké vedlejší účinky (černání zelenání atd.). Endura ani čtyřkolky co jsem měl v posledních letech jsem niják nehýčkal, ale Bandita si chci trochu vyladit. bigsmile

All: Pokud má Kelly01 72let tak jeho chování chápu (jeho příspěvky totiž nemají ani hlavu ani patu) ale pokud ne, tak proč má v profilu lži. Včera byl hrozný problém, že nemám vyplněný profil..... myslím, že skoro lepší, než tam mít kraviny. cool

Kelly01 (Člen)
22.09.2014 12:54:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

Člověk vletí na chvilku do špitálu a tady se zatím dějí věcibigsmile

Dlouho jsem čekal kdy se vynoří novej vedoucí mého fanklubu a mám pocit že jsem se konečně dočkalgoodlbigsmile
(naposledy to byl, pokud se nemýlím Vendous kterého jsem dostatečně sral, ten to ale myslím ve zdraví překonalsurprisedsmile1)

Vydrž, nevzdávej to, masér s takovým smyslem pro humor je vždy oživením každého vlákna a diskuze a všechny servery si je hýčkají a snaží udržetgood

No a čtení mezi řádky je další level, ten chce čas, je to taková místní"Enigma"smokin

A jelikož máme 1x týdně kroužek angličtiny tak vím co je "all", takže to all:
O profil se mi už několik let stará admin podle údajů z kartotéky...

škoda že nybyl akceptován můj požadavek na ču.áka, ten by to taky mohl slušně rozvířitass


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
22.09.2014 13:14:18
Offline

Re: Orezlé šrouby

Čeče vaše duté hlavy mě začínají bavit. Fakt jsem myslel že to tu zabalím, ale ještě vyčkám. Začíná se to tu pěkně rozjíždět.
Jinak tě chválím, je dobré se na stará kolena naučit anglicky. Pak budeš moc být borec i v zahraničních forech. Na takové jako ty tam jistě čekají good

Kelly01 (Člen)
22.09.2014 13:27:15
Offline

Re: Orezlé šrouby

pussy, jako avatar máš Bendera a neporadíš si se šroubkamabigsmile

Projeď si Futuramu ještě jednou a sleduj jak to řeší on, a pokud se i zasměješ udělej si čárkubigsmile

Bohužel se ti nemůžu dál věnovat bo si jdu zaběhatass


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
22.09.2014 13:43:19
Offline

Re: Orezlé šrouby

Děkuji za velmi kvalitní radu! good Vidím, že jsem si vybral dobře svého úplně nejvíc nejlepšího přítele na tomto foru. smokin

huskyb12 (Administrator)
22.09.2014 17:34:33
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Děkuji za velmi kvalitní radu! good Vidím, že jsem si vybral dobře svého úplně nejvíc nejlepšího přítele na tomto foru. smokin

Toto trvalo, na začátku si byl takovej neklidnej :)

Nevim, esli to je to, co hledáš, ale na ebay kdysivá bejvaly kompletní sady šroubů, ale dlouho sem na to nekoukal ...


ale di, Ty brepto ...
Libor nx (Člen)
22.09.2014 17:39:26
Offline

Re: Orezlé šrouby

huskyb12 psal:

Toto trvalo, na začátku si byl takovej neklidnej :)

bigsmile

yebat (Člen)
22.09.2014 20:14:01
Offline

Re: Orezlé šrouby

tohle si nechám do práce, doma to číst nebudu... bigsmile

proste_ja (Člen)
22.09.2014 20:58:53
Offline

Re: Orezlé šrouby

huskyb12: No na začátku jsem si totiž najivně myslel, že technická poradna slouží k tomu, abych se dozvěděl co mě zajímá. Až posléze mi došlo, že to tu slouží pouze k bezhlavému kydání hnoje všemi směry. V podstatě čím má příspěvek více kosočtverců, tím lépe. Tudíš až na vyjímky se tu od nikoho ničeho rozumného nedovím.

Jinak na ebay mrknu - díky. Koukal jsem na Bikers Crown, ale tam už mají jen ve zlaté barvě. headshake

Francouz (Člen)
22.09.2014 21:12:44
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tak abys nepomlouval ze jsme tu samy pussy tak tady mas odkaz na anglicky stranky, muzes se tam v tom prehrabovat jak baba v koksu, urcite tam najdes co hledas.

http://www.banditmaniashop.co.uk/bolt-k … -409-p.asp

Ondráš (Člen)
22.09.2014 21:13:04
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

huskyb12: No na začátku jsem si totiž najivně myslel, že technická poradna slouží k tomu, abych se dozvěděl co mě zajímá. Až posléze mi došlo, že to tu slouží pouze k bezhlavému kydání hnoje všemi směry. V podstatě čím má příspěvek více kosočtverců, tím lépe. Tudíš až na vyjímky se tu od nikoho ničeho rozumného nedovím.

Je snad ještě nějaká otázka na kterou jsi nedostal odpověď?helpheadshake


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
proste_ja (Člen)
22.09.2014 21:45:54
Offline

Re: Orezlé šrouby

Francouz: Pěkné, díky pohrabu se vtom. Objednával už někdo něco tam odtud?

Ondráš: Na konec jsem asi dostal odpověď na všechno co jsem se ptal. Ale trvalo to. A toho hnoje kolem. Takřka každý vstupoval do diskuse s tím, že si podá nováčka. Nikoli s tím, že druhému pomůže. idontknow

Jinak bych ještě pár otázek měl, ale už se bojím zeptat. cool

VikecB12 (Člen)
22.09.2014 22:26:14
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ale takhle je to prostě pokaždé. Odpovědi se člověk dočká vždycky,jen se kolem toho trochu poplká aby nálada nevázlabigsmile
Pak sou taky jiný weby,kde se sice chovají navzájem zdvořile,ani piča se tam nesmí říkatsurprised,ale zase spolu prozměnu nejdou na pivo a když jo,tak se chovají jak stará přiskříplá,protože se před sebou přetvařujou,jací sou intelektuálovécool
Jen doufám,že nebudeme jako naše vláda,aby sme se jako přizpůsobovali nově příchozím kulturámsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kneehammer (Člen)
22.09.2014 22:51:12
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

Odpovědi se člověk dočká vždycky,jen se kolem toho trochu poplká aby nálada nevázlabigsmile

ty si chuj bigsmilebigsmilegood


..:: B12 inside ::..
Ondráš (Člen)
22.09.2014 23:05:47
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Ondráš: Na konec jsem asi dostal odpověď na všechno co jsem se ptal. Ale trvalo to. A toho hnoje kolem. Takřka každý vstupoval do diskuse s tím, že si podá nováčka. Nikoli s tím, že druhému pomůže. idontknow

Jinak bych ještě pár otázek měl, ale už se bojím zeptat. cool

Ber to tak, že nic není zadarmo. Buďto hledáš na Googlu a dáš si s tím práci sám a nebo prostě musíš vyfiltrovat ten balast a najít v tom co potřebuješ. Ale dočkáš se neboj. A to i v netechnických tématech. Jen prostě nemůžeš čekat, že je tohle placená podpora zdarma. Je tu holt i nějakej spam.smokin

Teď už se všichni vykecali, obě strany vychladly, tak se klidně zeptej. Teď už toho balastu nebude tolik. smokin

A pokud se to nevztahuje ke šroubům, tak založ nový vlákno, ať je v tom trochu pořádek (který Ti v technické diskuzi chyběl) a nemíchaj se témata.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
23.09.2014 06:53:31
Offline

Re: Orezlé šrouby

Já nevím....

Pořád to mám v pussybigsmile

Jedu si odstát kolonu do Brnafuck a to mne sere víc než nějaká urážlivěhysterická věc bigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
23.09.2014 08:12:14
Offline

Re: Orezlé šrouby

Budiž mu ke cti, že zbaběle neutekl a furt drží.cool


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
richie (Člen)
23.09.2014 08:15:12
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

Jen doufám,že nebudeme jako naše vláda,aby sme se jako přizpůsobovali nově příchozím kulturámsmile1

http://www.islamdoor.com/Prayers.files/image002.gif


bigsmile bigsmile nový servisní manuál? fuck


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
23.09.2014 08:23:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

Co jsem neco malo procet tak to vypada na dalsiho adepta na doktorku a byliho pasata.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
proste_ja (Člen)
23.09.2014 08:58:21
Offline

Re: Orezlé šrouby

Zatím nemám proč utíkat. Obrázek o vás už jsem si udělal a teď už se jen bavím. Chápu, že se mě snažíte naštvat, zastrašit či vypudit, ale s tím co jste zatím předvedli to k tomu ani nespěje.
Inu asi musíte přidat, nebo se mě nezbavíte! bigsmile

morganzd (Člen)
23.09.2014 09:08:23
Offline

Re: Orezlé šrouby

Hele myslím je to jako s olivama, buďto tomu přijdeš na chuť, nebo už to nedáš do tlamy.
Já jsem třeba první olivu vyflusl a teď se po nich můžu utlouct ;-)
Sem chodím až na vyjímky každej den, jen si to tak pročíst, bo to tady má šťávu.
... narozdíl od jinejch zdvořilostních konverzací na jinejch fórech headshake


GSF 600 S '99
hlemejzd999 (Člen)
23.09.2014 09:15:49
Offline

Re: Orezlé šrouby

morganzd psal:

Hele myslím je to jako s olivama, buďto tomu přijdeš na chuť, nebo už to nedáš do tlamy.

ted si to trefil uplne presne bigsmile olivy nezeru bigsmile, parkrat jsem je zkusil bigsmilesickbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
morganzd (Člen)
23.09.2014 09:29:33
Offline

Re: Orezlé šrouby

hlemejžď: ty to nemáš žrat, ale TY se máš žrat S TÍM... smile1

"...nestaci je oplachnout, musi se utopit a vyprazdnit do te vody, voda musi se menit co nejcasteji, trva to asi den.pokud se neutopi, zatahnou pri vareni nozicku. utopeni ji maji ven. na oleji s cesnekem podusit na vine(stava pod nima uz je cista), potom pridat sekana rajcata, opet dost cesneku, bylinky a palive papricky, mozno i olivy cerne susene..."


GSF 600 S '99
kojaksro (Člen)
23.09.2014 09:51:14
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Zatím nemám proč utíkat. Obrázek o vás už jsem si udělal a teď už se jen bavím. Chápu, že se mě snažíte naštvat, zastrašit či vypudit, ale s tím co jste zatím předvedli to k tomu ani nespěje.
Inu asi musíte přidat, nebo se mě nezbavíte! bigsmile

.....vypudit Tě nikdo určo nechce, doraž někam na sraz, dáme drink a bude hejevilsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Ondráš (Člen)
23.09.2014 10:18:38
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

...Chápu, že se mě snažíte naštvat, zastrašit či vypudit...

Ach jo...smile2
Zatím mi to přijde, že sem spíš Ty píšeš protože si myslíš, že nás to sere a ne proto, že by tě tenhle způsob komunikace bavil.
Ale třeba na to časem přijdeš.good

Jdu na fernet, pak do fitka, následne 200 kolem komína a pak už jen fernet, fernet, fernet... Podle počasí ještě možná kolo a psi.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
23.09.2014 11:29:50
Offline

Re: Orezlé šrouby

Seš tvdej jako Slycool

Toho se drž, vtipnej bohužel nikdy nebudešsmile2

Ale třeba to někam dotáhneš bigsmile


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
23.09.2014 12:04:04
Offline

Re: Orezlé šrouby

No vtipnej bejt nepotřebuji a ani se o to nesnažím. bigsmile
Ono konkurovat takovým borcům bych stejně ani nemohl. Tady se vzájemně předháníte kdo vyplodí "vtipnější" příspěvek. A kdo koho více "sejme". Osobně mi to přijde ubohé, bezduché a chvílema dosti hloupé, ale evidentně nejsme na stejné vlně. Takže pokud vás to takto baví, tak proč ne. cool

Banditatom (Člen)
23.09.2014 12:12:23
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

No vtipnej bejt nepotřebuji a ani se o to nesnažím. bigsmile
Ono konkurovat takovým borcům bych stejně ani nemohl. Tady se vzájemně předháníte kdo vyplodí "vtipnější" příspěvek. A kdo koho více "sejme". Osobně mi to přijde ubohé, bezduché a chvílema dosti hloupé, ale evidentně nejsme na stejné vlně. Takže pokud vás to takto baví, tak proč ne. cool

Tak uz teda vypadnigood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
23.09.2014 13:45:39
Offline

Re: Orezlé šrouby

Je to marný, je to marný, je to marný, má to vrozenýsmokin

Je tvrdej jak MC, nemáme na něj vzdávám tobigsmile

Jsem z Brna zpět a jdu do ....... good


God Save The Queen!
morganzd (Člen)
23.09.2014 13:51:52
Offline

Re: Orezlé šrouby

Z Poličky znám bývalýho nejlepšího elektrikáře ve stř. evropě, a s tím sranda byla...
Ale nebudu se moc rozepisovat, abych nezakydal vlákno v technické diskusi...


GSF 600 S '99
SLUGI (Člen)
23.09.2014 14:14:02
Offline

Re: Orezlé šrouby

... a co je to teda za pussy idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
proste_ja (Člen)
23.09.2014 14:22:41
Offline

Re: Orezlé šrouby

Nebojte, už brzo vypadnu bo právě mě vyrazily z dovozové STK. smile2

Luk (Člen)
23.09.2014 14:28:22
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

No vtipnej bejt nepotřebuji a ani se o to nesnažím. bigsmile
Ono konkurovat takovým borcům bych stejně ani nemohl. Tady se vzájemně předháníte kdo vyplodí "vtipnější" příspěvek. A kdo koho více "sejme". Osobně mi to přijde ubohé, bezduché a chvílema dosti hloupé, ale evidentně nejsme na stejné vlně. Takže pokud vás to takto baví, tak proč ne. cool

...dej s Kojakem drink, ono se to poddágood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Kelly01 (Člen)
23.09.2014 15:24:37
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Nebojte, už brzo vypadnu bo právě mě vyrazily z dovozové STK. smile2

Nemáš mít rezavý šroubky pussybigsmile

Stačilo se zeptatbigsmile


God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
23.09.2014 15:30:11
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kelly01 psal:
proste_ja psal:

Nebojte, už brzo vypadnu bo právě mě vyrazily z dovozové STK. smile2

Nemáš mít rezavý šroubky pussybigsmile

Stačilo se zeptatbigsmile

... bigsmile good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
malda (Člen)
23.09.2014 15:44:13
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja Prečti si svoje příspěvky a v každým nás urážís !! To seš takovej borec nebo co ?? Zatím ses moc v dobrém světle neukázal !! Zatím mi pripadá že jsi trochu hloupej ! Proto jsi nic nepochopil  !! Jak řekl Kelly : je to marný ! Je to marný !!

SLUGI (Člen)
23.09.2014 15:52:12
Offline

Re: Orezlé šrouby


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
23.09.2014 16:35:22
Offline

Re: Orezlé šrouby

Luk psal:

...dej s Kojakem drink, ono se to poddágood

Hodinu s Kojakem u stánku s Jagermeistrem.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
23.09.2014 17:28:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ondráš psal:
Luk psal:

...dej s Kojakem drink, ono se to poddágood

Hodinu s Kojakem u stánku s Jagermeistrem.bigsmile

Chceš ho zabít ? :) Kdy přijedeš na čaj ?


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
23.09.2014 18:03:15
Offline

Re: Orezlé šrouby

huskyb12 psal:

Kdy přijedeš na čaj ?

Letos to zvládnu, ale víc bych to nerad specifikoval, páč momentálně nemůžu nic slíbit.helpsmile2
Sonduju řezníky, tak připrav udírnu.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
huskyb12 (Administrator)
23.09.2014 18:37:16
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ondráš psal:
huskyb12 psal:

Kdy přijedeš na čaj ?

Letos to zvládnu, ale víc bych to nerad specifikoval, páč momentálně nemůžu nic slíbit.helpsmile2
Sonduju řezníky, tak připrav udírnu.evil

Gut :)


ale di, Ty brepto ...
sigousek (Člen)
23.09.2014 18:45:15
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tak koukám ,že je to tu spíš všeobecnej pokec než debata o šroubech bigsmilebigsmile

Koukal si na parts depot na ty šrouby co máš orezlý ??

jestli ne tady sou nějaký odkazy

http://www.partsdepot.cz/neoriginalni-dily/

http://www.partsdepot.cz/originalni-dily/

ale jestli máš možnost tak já bych je asi přes zimu zkusil obrousit a vyleštit

VikecB12 (Člen)
23.09.2014 18:49:12
Offline

Re: Orezlé šrouby

a po prvním dešti sou jak liškagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
23.09.2014 18:53:35
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

a po prvním dešti sou jak liškagood

goodpresne tak a jedine dlouhodobe reseni je jak psal duchodce kelly.postupne taky prechazimbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
sigousek (Člen)
23.09.2014 19:04:07
Offline

Re: Orezlé šrouby

V tom máte asi pravdu goodgood

proste_ja (Člen)
23.09.2014 20:44:50
Offline

Re: Orezlé šrouby

Hmm hliník tedy asi opískuju a šrouby do nerezu - asi opravdu nejlepší řešení. Nicméně nyní je na pořadu dne problém s přihlášením. smile2

Koldan (Člen)
23.09.2014 20:54:41
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Hmm hliník tedy asi opískuju a šrouby do nerezu - asi opravdu nejlepší řešení. Nicméně nyní je na pořadu dne problém s přihlášením. smile2

v čom byl problém?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
23.09.2014 21:04:46
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Hmm hliník tedy asi opískuju a šrouby do nerezu - asi opravdu nejlepší řešení. Nicméně nyní je na pořadu dne problém s přihlášením. smile2

Nevim presne o kterych hlinikovych castech mluvis ale co me pamet pamatuje tak soudruzi ze suzuki hlinik lakovali. V zime jsem motorku hodil do krabice a postupne brousil a lestil...
JInak jak psal koldan?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
proste_ja (Člen)
23.09.2014 21:06:03
Offline

Re: Orezlé šrouby

Hele, nechce se mi to tu moc řešit. Ptal jsem se na hloupé šrouby a jak to dopadlo.... surprised Máte mě za lamu, tak si holt poradím sám. Nechci dávat podměty k novému dohadování, které nikam nepovede.

VikecB12 (Člen)
23.09.2014 21:10:58
Offline

Re: Orezlé šrouby

Jestli máš motorku tak jak na fotce v profilu,tak tě istě vyhodili kuli světlům,blinkrům a podobnejm hovadinám,nebo proto,že mohla byt motorka původně Sko a je předělaná na Nko... No a samozřejmě výfukbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
23.09.2014 21:11:06
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Hele, nechce se mi to tu moc řešit. Ptal jsem se na hloupé šrouby a jak to dopadlo.... surprised Máte mě za lamu, tak si holt poradím sám. Nechci dávat podměty k novému dohadování, které nikam nepovede.

LAma budes furt bigsmileale sou tu kluci keri by ti dokazali poradit.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
23.09.2014 21:59:15
Offline

Re: Orezlé šrouby

Zoxidovanej hliník nemá vliv na STK..

Vikecova varianta je pravděpodobnější..

Vzhledem k znalostem čekatele nepolíbených zkušenosti s předchozími 11 bajky(a pohledu na jeho motorku v profilu) bych si po sehnání správných použitých dílu prostudoval něco o ratbike a touto cestou se ubíral...

Radikální přestavbu v nejbližších deseti letech nedoporučujismokin

A jako vždy...

Mám to v pussybigsmile

Pak je ovšem ještě klasická cesta - návštěva STK s bankovkou v techničáku, ovšem na dovozové STK jsem nikdy nebylsurprised


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
23.09.2014 21:59:55
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

Jestli máš motorku tak jak na fotce v profilu,tak tě istě vyhodili kuli světlům,blinkrům a podobnejm hovadinám,nebo proto,že mohla byt motorka původně Sko a je předělaná na Nko... No a samozřejmě výfukbigsmile

a kyfka je nejaká športová surprised

proste_ja (Člen)
23.09.2014 22:40:14
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12: Trefil jsi pouze světlo, ale to bohužel není vše.

Kelly01: Koukám, že jsi opět chytrej aniž by tě o radu někdo žádal a aniž bys věděl oč jde. Máš už pro mě také připravený návod, jak moto dostat na značky. To si moc hodnej, inu to se pozná opravdovej profík. good
Škoda jen, že jsem tě nepoznal dřív. smokin

VikecB12 (Člen)
23.09.2014 22:48:47
Offline

Re: Orezlé šrouby

No ta mašina prodělala v minulosti zřejmě dost,protože vidím svody z něčeho jinýho,motor má nějakou jinou barvu,než je origo,takže je klidně možnost i jinýho typu motoru atd,ale to věštím z křišťálové koule a na to seru...
U téhle skládačky musela byt cena nesmírně lákaváevil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
23.09.2014 23:11:23
Offline

Re: Orezlé šrouby

... borče neser a nahoď profil na Motorkářích ať víme  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
proste_ja (Člen)
23.09.2014 23:13:05
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tak přestaň věštit a jdi raději spát. Uděláš lépe idontknow
Moto je z Anglie po prvním majiteli a má i servisku. Je to trochu složitější tak se mi to sem nechce rozepisovat. Nicméně když jsem byl dva roky v Anglii, tak jsem tam na ní občas jezdil a úplně v poho (původní majitel je vzdálejen příbuznej).
Motor je pochopitelně původní origo a svody též. Kyvka je jiná ale s tím STK nemá problém (oni vědí hovno, jak má moto v originále vypadat). No a k moto mám i origo výfuk (s laďákem sem tam nelezl).

SLUGI (Člen)
23.09.2014 23:18:47
Offline

Re: Orezlé šrouby

... moje spaní neřeš, spíš se tady nechovej jak pussy
... vzhledem k tvýmu věku a názorům nezbývá než  po několikáté podotknout "mladí a neklidní" evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Ondráš (Člen)
23.09.2014 23:26:01
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Nicméně nyní je na pořadu dne problém s přihlášením. smile2

Počkej, počkej... To je náhodou podstatný. Tohle téma se tu řeší dlouhodobě (asi tak rok, viz. http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … p?id=15918).
Co k tomu máš? help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
proste_ja (Člen)
23.09.2014 23:27:10
Offline

Re: Orezlé šrouby

SLUGI: Můj poslední příspěvek "Tak přestaň věštit a jdi raději spát. Uděláš lépe....." nebylo na tebe ale na VikecB12. Než jsem napsal příspěvek, tak ses nám tam vtěsnal. bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr