Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Orezlé šrouby

proste_ja (Člen)
23.09.2014 23:31:19
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ondráš: ????? Problém s přihlášením samozřejmě myslím motorky a ne do tohoto fora.

Ondráš (Člen)
23.09.2014 23:31:27
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

SLUGI: Můj poslední příspěvek "Tak přestaň věštit a jdi raději spát. Uděláš lépe....." nebylo na tebe ale na VikecB12. Než jsem napsal příspěvek, tak ses nám tam vtěsnal. bigsmile

Co to přihlašování?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
23.09.2014 23:32:39
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

Ondráš: ????? Problém s přihlášením samozřejmě myslím motorky a ne do tohoto fora.

Jo tak... Tak to nic... Jsem myslel, že by se zase mohl rozčeřit jiný rybník...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
23.09.2014 23:33:49
Offline

Re: Orezlé šrouby

Tak si dělej tajnosti jak chceš. Tady už se řešilo milijon věcí,kvuli kerejm neprošlo STK...
A co má anglie společnýho s STK u nás? Přihlašoval sem několik motorek z UK a proces je naprosto stejnej,jako odkudkoli z EU. Max může byt všímavej technik a podívá se na anglický světlo,kerý svítí obráceně...
A budeš se divit,ale při dovozové STK ví technik naprosto přesně,jak má motorka vypadat origo i jaký má mít rozměry,takže mě třeba naposledy upozorňoval na to,že mám neorigo řídítka,ale neřešil to...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
proste_ja (Člen)
23.09.2014 23:48:20
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

..... A budeš se divit,ale při dovozové STK ví technik naprosto přesně, jak má motorka vypadat origo i jaký má mít rozměry.

No asi jak kde, se mnou se mimo jiné hádal, že v papírech je napsáno "GSF1200" a na podsedadlovém plastu že mám samolepku "Bandit 1200". Co na to říci? A když vytáhl metr a začal přeměřovat délku, rozvor a řidítka, tak to už sem šel fakt do kolen. To už jsem ani já, v povaze klidný člověk neustál. bad

osiris (Člen)
23.09.2014 23:50:19
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

..............A budeš se divit,ale při dovozové STK ví technik naprosto přesně,jak má motorka vypadat origo i jaký má mít rozměry,takže mě třeba naposledy upozorňoval na to,že mám neorigo řídítka,ale neřešil to...

...tak tos byl vole u děda vševěda a ne na technický bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
24.09.2014 00:08:15
Offline

Re: Orezlé šrouby

Osi,jak vidíš vejš,je to dneska asi realitabigsmile
Né fakt,zmyzel do kutlochu k počítaču a za minutku se vrátil k motorce na tu "prohlídku" s papírem v ruce a měl tam fšeckosurprised Kde to vyčaroval netuším,zřejmě mají nějakou databázi,ale dekru sem neplatilidontknow
Takže asi fakt zkončila doba přihlašování fšelijakejch slátanin,což je vlastně dobřesmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
proste_ja (Člen)
24.09.2014 00:23:28
Offline

Re: Orezlé šrouby

Hmm to mě řekl, že v anglickém TP je hovno (mají tam vyplněno jen pár údajů) a že to nemá podle čeho zkontrolovat. Mám typ GSF1200 K1 a to K1 on nikde ve svém seznamu nenašel. Takže prej jedině udělat výpis přes Dekru či Suzuki.

yebat (Člen)
24.09.2014 00:52:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

Zkusit jinou technickou by nešlo?

proste_ja (Člen)
24.09.2014 07:04:32
Offline

Re: Orezlé šrouby

Jasně že šlo, jen se na ní musím lépe připravit.

Kožak (Člen)
24.09.2014 07:53:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

..mám dojem že když tě z jedný vykopnou tak na druhý to budou vědět help


MRDAT!!!
Kelly01 (Člen)
24.09.2014 07:54:03
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

VikecB12: Trefil jsi pouze světlo, ale to bohužel není vše.

Kelly01: Koukám, že jsi opět chytrej aniž by tě o radu někdo žádal a aniž bys věděl oč jde. Máš už pro mě také připravený návod, jak moto dostat na značky. To si moc hodnej, inu to se pozná opravdovej profík. good
Škoda jen, že jsem tě nepoznal dřív. smokin

Jsi vůl kterému není rady..

Napsal jsem jasně: "dát tam použítý díly co tam mají být"

A že jsi neschopnej si zjistit a zajistit potřebné není náš problém, všechny potřebné rady a informace jsi dostalsickidontknow

Komu není s hůry dáno......

Navíc jsi dost nudnej, takže opouštím tvé vlákno bez ohledu na to jakou další pitomost a urážku tu vyplodíš, což tě možná potěší ale mně je to fuk a mám to i tě vpussy
bigsmile

PS: A neber si to osobně ať nemáš nějaké traumaass


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
24.09.2014 10:27:20
Offline

Re: Orezlé šrouby

Hochu ty si fakt kašpar! Ale máš pravdu jako vždy - jsem vůl. Nicméně musím tě uklidnit, že ty mě urazit nedokážeš. bigsmile

Dát tam díly co mají být je opravu hodnotná rada, která by nikoho nenapadla. Samozřejmě věci které tam mají být tam dám. Jak jsem psal, je to  trochu složitější. Takže když nevíš oč jde tak by bylo asi nejrozumější mlčet, což? Navíc jsem se o žádnou radu ohledně přihlášení neprosil. cool

Ty už odcházíš? To bylo řečí že půjdu první.... No nevadí, je fakt že je tě asi třeba i jinde, v jiných diskusích. Inu ještě jednou díky za tvé hodnotné rady a přeji ať i jinde tak kvalitně radíš. My mladí potřebujeme dobré rady starších. good

Ondráš (Člen)
24.09.2014 10:57:59
Offline

Re: Orezlé šrouby

Že by se rodil nový PÁJA.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
24.09.2014 11:10:47
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ondráš psal:

Že by se rodil nový PÁJA.evil

...nerad to rikam ale vypada to ze to bude uplne stejnapussyevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
malda (Člen)
24.09.2014 11:13:42
Offline
Banditatom (Člen)
24.09.2014 11:26:48
Offline

Re: Orezlé šrouby

No a kdyz tak koukam na tu jeho dvanactou motorku tak se ani nedivim ze tomu nikdoxdovozovou stk nedabigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
proste_ja (Člen)
24.09.2014 11:39:32
Offline

Re: Orezlé šrouby

PÁJU neznám, ale je fakt že mezi vámi bude normální člověk vždy vyčnívat. bigsmile

Jo a asi vám všem zkazím radost, ale dovozovou STK mám HOTOVOU (volal známej, že se to muselo vošéfovat přes Dekru ale jinak úplně v poho). Mám si jen přes zimu vyměnit světlo za "kulaté s homologací". Takže všem chytrákům fuck

morganzd (Člen)
24.09.2014 12:25:48
Offline

Re: Orezlé šrouby

Prostě ty to bereš furt osobně, od začátku, ale to je chyba. Každej se prostě prezentuje nějak. Kdyby tady všici psali spisovně, zdvořile a bez pussy, tak by to bylo jak na jinejch sterilních diskusích help
... kdyby Klíma (http://cs.wikipedia.org/wiki/Ladislav_Kl%C3%ADma) psal stejně jak Neruda bigsmile
Brďo proč bys kazil ostatním radost svou hotovou STK help, spíš je to teď každýmu u prdele...
... to pes nežral todleto headshake


GSF 600 S '99
Honza (Člen)
24.09.2014 12:43:29
Offline

Re: Orezlé šrouby

proste_ja psal:

...je fakt že mezi vámi bude normální člověk vždy vyčnívat. bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegood

proste_ja psal:

Jo a asi vám všem zkazím radost, ale dovozovou STK mám HOTOVOU

Nemůžu mluvit za všechny, ale mě urcitě ne. To bych musel být nějaká zakomplexovaná pussy. Minimálně šnicl s bramborem a dvě piva mi tu radost drží na vysoké úrovni smile1

proste_ja psal:

Takže všem chytrákům fuck

I Tobě co nejhezčí den...

P.S.: ...z Poličky je fajn pivo, všechno tam asi nemůže být úplně bez chybyredfaceidontknow


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Kedar (Člen)
24.09.2014 19:39:27
Offline

Re: Orezlé šrouby

VikecB12 psal:

Osi,jak vidíš vejš,je to dneska asi realitabigsmile
Né fakt,zmyzel do kutlochu k počítaču a za minutku se vrátil k motorce na tu "prohlídku" s papírem v ruce a měl tam fšeckosurprised Kde to vyčaroval netuším,zřejmě mají nějakou databázi,ale dekru sem neplatilidontknow
Takže asi fakt zkončila doba přihlašování fšelijakejch slátanin,což je vlastně dobřesmokin

Asi na tom něco bude já už to měl při normální stk.Technik přišel asi po 5minutách v ruce papír a podle něho jel.Měl tam kde co má hledat i podle barevný kombinace řekl rok výroby. Čuměl jsem jak pussy


Jinej už nebudu
hlemejzd999 (Člen)
24.09.2014 20:13:30
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kedar psal:

Měl tam kde co má hledat i podle barevný kombinace řekl rok výroby. Čuměl jsem jak pussy

to byl nekdo vocat bigsmile tajne sleduje Osiho vlakno s kodama barev a pak machruje na estékáčku bigsmile
u nás nechtej skoro videt ani motorku bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Libor nx (Člen)
24.09.2014 20:21:33
Offline

Re: Orezlé šrouby

hlemejzd999 psal:
Kedar psal:

Měl tam kde co má hledat i podle barevný kombinace řekl rok výroby. Čuměl jsem jak pussy

to byl nekdo vocat bigsmile tajne sleduje Osiho vlakno s kodama barev a pak machruje na estékáčku bigsmile
u nás nechtej skoro videt ani motorku bigsmile

No co technik to jinej přístup.Jezdím pořád na stejnou STK a pokaždý to probíhá jinak,ale s papírem na mě ještě nikdo nešel.headshakesmokinbigsmile

VikecB12 (Člen)
25.09.2014 14:13:17
Offline

Re: Orezlé šrouby

hlemejzd999 psal:
Kedar psal:

Měl tam kde co má hledat i podle barevný kombinace řekl rok výroby. Čuměl jsem jak pussy

to byl nekdo vocat bigsmile tajne sleduje Osiho vlakno s kodama barev a pak machruje na estékáčku bigsmile
u nás nechtej skoro videt ani motorku bigsmile

Voni v buranově sice standartní STK zvládají dobře,ale když pak mají dělat třeba dovozovou,tak sou z toho zmatení,začínají koktat že to nejde a milijon jinejch výmluvbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
25.09.2014 15:16:27
Offline

Re: Orezlé šrouby

To chce buranov, ale kousek vod německý čáry. Vyzkoušeno.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kedar (Člen)
25.09.2014 19:42:33
Offline

Re: Orezlé šrouby

Libor nx psal:
hlemejzd999 psal:
Kedar psal:

Měl tam kde co má hledat i podle barevný kombinace řekl rok výroby. Čuměl jsem jak pussy

to byl nekdo vocat bigsmile tajne sleduje Osiho vlakno s kodama barev a pak machruje na estékáčku bigsmile
u nás nechtej skoro videt ani motorku bigsmile

No co technik to jinej přístup.Jezdím pořád na stejnou STK a pokaždý to probíhá jinak,ale s papírem na mě ještě nikdo nešel.headshakesmokinbigsmile

Já jezdím taky na to samý stk mě už zarazilo že přímo za vratama stála plechovka tam novej panel plechovka na kolech přimontovaný senzory bezdrát přenos měření geometrie.Tak sem si tam musel počkat dobrejch 20 minut protože motka nešla dovnitř natlačit.To stou barvou neříkal na bandita ale na varana ale Osi zná asi i tyhle.


Jinej už nebudu
Kelly01 (Člen)
29.09.2014 15:02:30
Offline

Re: Orezlé šrouby

Blbe, vrať se, nudabigsmile


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
29.09.2014 15:56:30
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kelly01 psal:

Blbe, vrať se, nudabigsmile

Ten už se nevrátí,vod jeho posledního příspěvku nemá už žádný problémy.bigsmile

Ondráš (Člen)
29.09.2014 16:29:22
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kelly01 psal:

Blbe, vrať se, nudabigsmile

Si ho vyplašil.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
malda (Člen)
29.09.2014 19:19:00
Offline

Re: Orezlé šrouby

bigsmile

proste_ja (Člen)
30.09.2014 10:27:48
Offline

Re: Orezlé šrouby

Kelly01: Jsem tu tragéde, potřebuješ něco? cool Klidně se zeptej smokin

Kelly01 (Člen)
30.09.2014 10:54:03
Offline

Re: Orezlé šrouby

Co si myslíš o černých a čmoudlých?


God Save The Queen!
proste_ja (Člen)
30.09.2014 11:29:55
Offline

Re: Orezlé šrouby

Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten je skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry! A když uvalím svou mstu na Tebe, seznáš že jméno mé je Bůh.
Ezechiel 25,17.

malda (Člen)
30.09.2014 13:07:53
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ojé Jěště tohle !!

Banditatom (Člen)
30.09.2014 13:11:54
Offline

Re: Orezlé šrouby

Jéžišek v bogotě usnul spí ........bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
30.09.2014 13:30:58
Offline

Re: Orezlé šrouby

malda psal:

Ojé Jěště tohle !!

Asi nejspíš myslel tohle:
http://youtu.be/qizs0z8CZcg

V Bibli je to trochu jinak.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
proste_ja (Člen)
30.09.2014 13:38:22
Offline

Re: Orezlé šrouby

Ondráš: good

Americkej (Člen)
30.09.2014 18:01:54
Offline

Re: Orezlé šrouby

vole, prostato, Tě žeru a Kellyho mrdám. cool


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kelly01 (Člen)
30.09.2014 18:52:45
Offline

Re: Orezlé šrouby

Nemusels nás prásknout smile2
Tak 14 dní zapomeňfuck


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr