Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » a tak to je.....

Black (Člen)
14.04.2007 21:29:21
Offline

a tak to je.....

v pátek 13. se mi zabil kamarád na motorce - jenže nejsmutnější na tom je že to nebyla jeho chyba.... jel si tak poklidnou jízdu (140/h) a v jedné chvíli mu do zadního kola vletěl bažant, kamarád dostal smyk který se asi 60m snažil ukočírovat a poté spadnul a jel po silnici a dále do meze kde ho nemohlo potkat nic jiného než STROM sicksicksicksick  - tímto chci jen říct že si dávejte pozor ať né vlasní vinou ani cizí nevyhasne zbytečně další životsmile2smile2smile2smile2smile2smile2 dnes jsme mu tam byly dát kytky a svíčky....smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2smile2

666killer (Člen)
14.04.2007 23:04:49
Offline

Re: a tak to je.....

smile2smile2smile2


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Roman :) (Člen)
15.04.2007 03:19:23
Offline

Re: a tak to je.....

smile2


Žij okamžikem, protože ta chvíle co právě prožíváš, se už nikdy nevrátí!
bobule (Člen)
15.04.2007 08:16:59
Offline

Re: a tak to je.....

jj, havěti je teď na silnicích spoustu tak bachabad


to jebu
Fresh Man (Člen)
15.04.2007 08:25:39
Offline

Re: a tak to je.....

stromy u silnice....fucksick


Bandit pičo
signalCZ (Člen)
15.04.2007 10:00:50
Offline

Re: a tak to je.....

Tohle jsou fakt blbý náhody:(
Já jel ve středu v Pce do zatáčky, jel jsem předpisově, vše vpohodě a ze zatáčky mi vylítlo auto. tak abych to do něho nenapálil tak jsem to strhnl do krajnice a tam šli 2 chodci. Ale ty chodci tam neměli co dělat, šli po blbý straně, šli zády ke mě!!!
Kdyby tam nešli tak bych to možná ani nepoložil..:( takže takhle škoda 60tis na motorce, ten šmejd ujel kvůli kterýmu jsem to strhnul, kluk má zlomenou nějakou lýtkovou kost a policajtka mi řekla, žekdyž tam toho nechytěj co ujel(jako že určitě nechytěj) tak to vše zaplatím jáfuck
Tak kde je spravedlnost????!!! já se uhnu abych neskončil na kapotě, jedu předpisově a ty chodci tamneměli bejt a ještě si roztřískám svoji motorku..:(

Fresh Man (Člen)
15.04.2007 10:13:25
Offline

Re: a tak to je.....

smile2sicksmile2


Bandit pičo
KOŽON (Člen)
15.04.2007 11:33:01
Offline

Re: a tak to je.....

s poctivosti nejdál dojdeš....sicksicksicksick

Rendy (Člen)
15.04.2007 11:33:35
Offline

Re: a tak to je.....

smile2 signalCZ : bordel , zkurv..ý bordel fucksick


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
osiris (Člen)
15.04.2007 11:46:25
Offline

Re: a tak to je.....

...jednou jsem uhnul bilymu favoritu kterej jel v zatacce pres plnou caru v moji polovine silnice a skoncil jsem s autem ve skarpe na boku (skoda 80tis, vsechno jsem zaplatil sam, i pres to, ze jsem mel svedky-auta ktery jeli za mnou a cely to videli ...ten lulan v protismeru nezastavil)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
15.04.2007 11:53:01
Offline

Re: a tak to je.....

osiris psal:

...jednou jsem uhnul bilymu favoritu kterej jel v zatacce pres plnou caru v moji polovine silnice a skoncil jsem s autem ve skarpe na boku (skoda 80tis, vsechno jsem zaplatil sam, i pres to, ze jsem mel svedky-auta ktery jeli za mnou a cely to videli ...ten lulan v protismeru nezastavil)

Počkejsurprised
já mám taky svědky cojeli za mnou!! takže mi to je stejně k hovnu???surprised
Hmm, takže s motorkou kterou jsem měl 14 jsem skončil, pže nebudumít na pokutu,m na tož abych zapaltil opravu.. takže když někdo bde chtít tak je na prodejsmile2smile2smile2smile2smile2

osiris (Člen)
15.04.2007 11:55:38
Offline

Re: a tak to je.....

...nikdo nevedel spz
...kdo by taky koukal na spz aut v protismeru a pamatoval si je
...jestli to mas pojisteny, tak ti to pojistovna zaplati at sis to rozbil sam nebo vinou nekoho jinyho ne?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
15.04.2007 12:09:50
Offline

Re: a tak to je.....

osiris psal:

...nikdo nevedel spz
...kdo by taky koukal na spz aut v protismeru a pamatoval si je
...jestli to mas pojisteny, tak ti to pojistovna zaplati at sis to rozbil sam nebo vinou nekoho jinyho ne?

u tohohle taky nikdo nevěděl SPZsmile2smile2
Právě si myslím že mi nikdo ani pojišTˇovna nic nezaplatí. Když tamten ujel tak to nemá jít z který pojistky ne? mám zaplacený normální pojištění ale žádný spešl havarijní nemám.. ael snad nějaká vina bude i na tom klukovi co šel po blbý straně, neměl tam co dělat...

Kelly01 (Člen)
15.04.2007 12:16:44
Offline

Re: a tak to je.....

Čekám na Eremiho tak se mám čas vyjádřitsmile1

2x mne takhle vytlačilo auto..

Ovšem ani jednou sem neuhnul a pokaždý mu vzal aspoň bok aby se taky vysypal nebo kvůli škodě zastavilgood


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
15.04.2007 12:19:31
Offline

Re: a tak to je.....

Bez havárijka ani ránu, ani v autě ani na motorce. Zmrdů je plno a systém tady v ČR je na hovnobadsick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
signalCZ (Člen)
15.04.2007 12:23:20
Offline

Re: a tak to je.....

smile2badsick

Pool (Člen)
15.04.2007 12:25:04
Offline

Re: a tak to je.....

Black>bad to musi bejt osud nebo nevim ...
signalCZ> kde se to v PCIch stalo?


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
signalCZ (Člen)
15.04.2007 12:35:31
Offline

Re: a tak to je.....

Pool psal:

Black>bad to musi bejt osud nebo nevim ...
signalCZ> kde se to v PCIch stalo?

Když jedeš od cihelny směremna Starý Hradiště. Je tam křižovtka kterou dojedeš na cihelnu nebo jedeš po hlavní do města, je tam Barum servis a automobilky...

maňas (Člen)
15.04.2007 13:10:20
Offline

Re: a tak to je.....

je to smutný,ale pravdivý,na motorce se uhnout musí,protože bys byl jinak na srajdu,ale jak psal Furat,alespoň mu podrbat bok,se to pak líp poznává kdo to bylidontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pšán (Člen)
15.04.2007 13:16:39
Offline

Re: a tak to je.....

..kámoš minulou neděli na Skřítku se jal podrbat bok na autu..
..až posléze zjistil,že koleno je na tuto činnost naprosto nevyhovující..
..to jen tak naokraj,Maňas..kdybys to chtěl praktikovat..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
maňas (Člen)
15.04.2007 13:33:19
Offline

Re: a tak to je.....

Pink Panter: nemyslel jsem dělat kolenem díry do plechu,ale prohlý plech se dá taky poznat,tu čest jsem měl ještě na 350,modřina byla,ale jeho sem si našel a vyřešilbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pšán (Člen)
15.04.2007 13:56:11
Offline

Re: a tak to je.....

maňas psal:

Pink Panter: nemyslel jsem dělat kolenem díry do plechu,ale prohlý plech se dá taky poznat,tu čest jsem měl ještě na 350,modřina byla,ale jeho sem si našel a vyřešilbigsmile

..oni jeli dva..předjel je kámoš na motárdu,čož pro ně byla asi jako čeřvená pro býka,bo oni mají RR,tak to nenecháme,že..
..a přiletěli do zatáčky(kámoš jel druhý druhý z těch mladých a neklidných)
..ten první byl dlouhý a dostal se do protivky..
..řidič auta v protisměru to viděl a stihl zastavit..
..borec brzdil,brzdil,ale nedobrdil..
..auto minul,ale prostná přes řídítka  ve škarpě provedl..
..no kámoš byl taky delší,ale už to nezlomil a to auto z boku ojel..dost..
..takže ten gymnasta by si naopak měl toho řidiče najít a poděkovat mu za to,že tady ještě je..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mirass (Člen)
15.04.2007 14:25:16
Offline

Re: a tak to je.....

smile2smile2smile2

Fresh Man (Člen)
15.04.2007 15:22:01
Offline

Re: a tak to je.....

Máš něco proti RR  ?   !!!

jinač to funguje jako červená i pro Bandita(mojeho)bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
15.04.2007 15:22:34
Offline

Re: a tak to je.....

Bejvalýhosmile2


Bandit pičo
osiris (Člen)
15.04.2007 16:40:29
Offline

Re: a tak to je.....

...kellymu a manasovi:
...vedete jenom chytry kecy smile1
...rika ti neco pud sebezachovy? a to, ze tohle vsechno se odehraje ve zlomku vteriny? uz vidim jak mas cas nad tim uvazovat a nutit svuj mozek proti tomu co dela (snazi se ti zachranit kejhak)
...jsou ruzny moznosti jak ti to ten kus sedy hmoty v kebuli vyhodnoti - kdyz uvidi napravo ve skarpe radu vzrostlejch stromu, nebo jit mamu s kocarem, tak ti to tam asi nenecha tocit a sedrete si s protijedoucim boky, jinak se vyhnes
...pokud mas cas si rozmejslet a uvedomit, ze pro tebe bude lepsi ho naborit s vidinou zisku, nebo alespon snizeni svejch problemu, tak to neni krizovka
...prosel jsem si tim a vim, ze kecy o tom jak ti v tu chvili prolitne pred ocima celej zivot jsou o nicem, jediny co si stihnes uvedomit je to, ze to bude kurva bolet


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 16:46:35
Offline

Re: a tak to je.....

Blbý kecy vadeš tyidontknowsmile1

Myslel jsem autemgood

A nikdy neuhýbám pokud to není vyloženě na taran..

Než bych nechal hajzlíka rozjet raději to o něj rozsekám..

Zatím se mi to vždycky suprově vyplatilogood


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 16:48:29
Offline

Re: a tak to je.....

Jo,a když jsem měl na motorce na výběr o auto nebo ze srázu mezi stromy volil jsem auto,ani jsem o tom nemusel přemýšlet..


God Save The Queen!
osiris (Člen)
15.04.2007 16:50:21
Offline

Re: a tak to je.....

...kecas smile1 uz zase idontknow
...ja myslel taky autem, o masine nema cenu mluvit
...je-li to jak rikas, nezazils krizovku surprised zakony prirody nevojebes i kdyz si myslis, ze ses mistr sveta smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
15.04.2007 17:20:23
Offline

Re: a tak to je.....

... už toho nechte vy dva
... aby to nakonec nedopadlo tak že to půjdete příští tejden vyzkoušet, aby ste zjistili kdo má pravdu idontknow  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
signalCZ (Člen)
15.04.2007 17:39:07
Offline

Re: a tak to je.....

Jkaou cenu může mít bandit co mám na obrázku jen bez budíků, světla a odřený levý podsedlák? r.v. 2001, najeto 22000
Pade bych mohl dostat, boje to hodně?
toje v prdeli takhle na začátku sezóny a hned bez motorky a peněz smile2

osiris (Člen)
15.04.2007 18:03:59
Offline

Re: a tak to je.....

...nešil, světlo koupíš v replice za 2500; budíky jsou drahý, nemluvě o novejch, takže můžeš dát kolem 3000 tisíc multifunkční displej (třeba dočasně), nebo chvíli jezdit bez nich a podsedlák můžeš mít odřenej i dál, než budeš mít prachy a doopravíš to
...podle toho co píšeš, tak můžeš příští víkend už zase jezdit (jestli je tomu teda jen tohle)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
15.04.2007 19:03:20
Offline

Re: a tak to je.....

osiris psal:

...nešil, světlo koupíš v replice za 2500; budíky jsou drahý, nemluvě o novejch, takže můžeš dát kolem 3000 tisíc multifunkční displej (třeba dočasně), nebo chvíli jezdit bez nich a podsedlák můžeš mít odřenej i dál, než budeš mít prachy a doopravíš to
...podle toho co píšeš, tak můžeš příští víkend už zase jezdit (jestli je tomu teda jen tohle)

je jen tohle ale mají ji pořád policajti moji milou bandasku, kdo ví co ty kurvy s ní dělajbad
O tohle asi fakt tak nejde, jen se bojím mastný pokuty.
Jak tenkrát se sám zranil cyklista a dostal 25tis pokutu, tak jsem zvědav co já..

osiris (Člen)
15.04.2007 19:08:57
Offline

Re: a tak to je.....

...neboj ;)
...proc ti ji policajti vzali?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
signalCZ (Člen)
15.04.2007 19:46:48
Offline

Re: a tak to je.....

osiris psal:

...neboj ;)
...proc ti ji policajti vzali?

prej zkontrolovat brzdy, tlumiče a tak...

Pšán (Člen)
15.04.2007 20:04:33
Offline

Re: a tak to je.....

signalCZ psal:
osiris psal:

...neboj ;)
...proc ti ji policajti vzali?

prej zkontrolovat brzdy, tlumiče a tak...

..surprisedsurprisedidontknowidontknow


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Polo (Člen)
15.04.2007 20:19:23
Offline

Re: a tak to je.....

Black psal:

v pátek 13. se mi zabil kamarád na motorce - jenže nejsmutnější na tom je že to nebyla jeho chyba.... jel si tak poklidnou jízdu (140/h) a v jedné chvíli mu do zadního kola vletěl bažant, kamarád dostal smyk který se asi 60m snažil ukočírovat a poté spadnul a jel po silnici a dále do meze kde ho nemohlo potkat nic jiného než STROM

no, čoveče, já v pátek taky jednoho bažanta viděl hodně zblízka-stál na silnici a čuměl. Trnul jsem hrůzou co udělá, protože na levo nemohl-tam byl vysoký plot. na poslední chvíli vzlít a trefil se mi přímo do helmy. naštěstí snad jen křídlem, takže se sklouznul. I tak nic moc pocit.
Kámoše je mi líto...

Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.


Žádnej učenej z nebe nespad, z mašiny už ano.
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:24:59
Offline

Re: a tak to je.....

Kvúli bažantovi jsem skončil v polismile2

Od té doby vím od myslivců že je hluchej a troubit na něj nepřinese kýžený efektsmile1


God Save The Queen!
Kakin (Člen)
15.04.2007 20:28:53
Offline

Re: a tak to je.....

hmmm tak nějak nechápu proč cajti berou motorku - sem nikdy neviděl teda .......! :(((
Jinak Kelly ty tvoje prognózy sou sice myšlenkově supr, ale co sem bouračky zažil tak souhlasím sto pro s Osim - pokud to byla krizovka tak se nezmůžeš na nic - pokdu je to věc u které máš čas 5s přemýšlet tak se s tím dá něco dělat, ale takovou bouračku sem ještě nezažil - vždycky to byl fofr a jak říká Osi - jediný co sem hned viděl, že to bude bolet, ale jinak nic neproběhlo ......

Jinak ještě taky přidám hsitorku - před 14ti dnama tady projížděl asi uplně nějakej cizí borec na pravděpodobně KTM 990 Adventure (jestli sem si dobře všiml ve škarpě) a pro mě na uplně nepochopitelným místě skončila motorka ve škarpě a von taky ... když sem jel kolem tak maníka nakládali do sanitky a motyka tam ležela v příkopě. Sem furt nechápal co se mu tam jako mohlo stat a jak sem jel navečer zase vokolo tak sem se tam šel podívat ............... no jo no ... krvavá chlupatá skvrna a ve škarpě přepůlená malá srnka ...! ;( Kurvy jedny lesní!! A to měl asi borec docela štěstí, že nejel moc rychle pač motorka ležela jenom v příkopě a ne v lese .......... kdybych tama jel já v tempu kterým tim lesem jedím tak je motyka tak 50m v lese rozjebaná vo 5 stromů! badbadsicksicksicksickfuckfuckfuck

Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:35:46
Offline

Re: a tak to je.....

Znovu opakuji že v autě je to jiné..

A nebo mám oproti vám snížený pud sebezáchovysmile2


God Save The Queen!
Zdenek (Člen)
15.04.2007 21:41:05
Offline

Re: a tak to je.....

A já jsem jednou chytal ryby a chytil jsem lampu a ta ještě svítila.Zdenek.bigsmile

osiris (Člen)
15.04.2007 22:31:53
Offline

Re: a tak to je.....

Zdenek psal:

A já jsem jednou chytal ryby a chytil jsem lampu a ta ještě svítila.Zdenek.:-D

:-D :-D zdenku ty seš kůň :good: (pozdravuj babču)


...jinak ještě k ostanímu, přede mnou kámošovi vylítnul bažant - pro mě to byl pěknej pohled, hezky se na to dívalo, jak nepochopitelně místo aby letěl do strany a uhnul, letěl přímo proti němu (asi báža kamikaze) a shrbenýmu kámošovi líznul helmu, takže ji měl špinavou stejně a stejným materiálem jako trenky důsledkem úleku (jak mi sdělil) :-D nicméně vůbec jsem mu to nezáviděl, ale jak říkám pěkný dííívadlo :-D s dobrým koncem teda :good:


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Póla (Člen)
16.04.2007 09:10:31
Offline

Re: a tak to je.....

Je to smutné čtení.

JAk už bylo řečeno OSUD.... a blbci na cestách.
smile2smile2smile2
Pánové jezděte opatrně...je začátek sezóny a nehod je už víc  jak dost. Ať na podzim na fóru ještě někdo zůstane....

Filous (Člen)
16.04.2007 09:48:42
Offline

Re: a tak to je.....

osiris psal:

...jednou jsem uhnul bilymu favoritu kterej jel v zatacce pres plnou caru v moji polovine silnice a skoncil jsem s autem ve skarpe na boku (skoda 80tis, vsechno jsem zaplatil sam, i pres to, ze jsem mel svedky-auta ktery jeli za mnou a cely to videli ...ten lulan v protismeru nezastavil)

...jakobys popisoval muj loňskej kreš sick


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jarken (Člen)
16.04.2007 09:49:23
Offline

Re: a tak to je.....

V půlce března jsem se vracel autem z přednášek ve Stráži pod Ralskem a kolem 21.30 hod. jsem projížděl Jablonným nad Orlicí a dále pak klasika Suchý vrch, Č.voda, Šumperk...teď k věci:Tolik zvěře jsem nezažil surprised, zajíce nepočítám ale LANĚidontknow.Běhalo to přes cestu zleva zprava až z toho šla hrůza!Navzájem jsme si z protijedoucími blikali a upozorňovali se na možné nebezpečí.Takový kreš s 80 Kg laní je fakt o držku.Jel jsem jak připosraný a byl jsem rád až jsem měl ten úsek za sebou.

Na motorce by šlo o život, doslova, takže bacha v těchto místech pokud tam někdo večer pojedete na mašině.

Mimochodem včera přes den jsem tam byl na motyce (klášter Horní Hedeč u Králíků - pěkný cca 370 km výletík no né?No ano!good


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Radek-Ban (Člen)
16.04.2007 17:12:27
Offline

Re: a tak to je.....

signalCZ psal:

Tohle jsou fakt blbý náhody:(
Já jel ve středu v Pce do zatáčky, jel jsem předpisově, vše vpohodě a ze zatáčky mi vylítlo auto. tak abych to do něho nenapálil tak jsem to strhnl do krajnice a tam šli 2 chodci. Ale ty chodci tam neměli co dělat, šli po blbý straně, šli zády ke mě!!!
Kdyby tam nešli tak bych to možná ani nepoložil..:( takže takhle škoda 60tis na motorce, ten šmejd ujel kvůli kterýmu jsem to strhnul, kluk má zlomenou nějakou lýtkovou kost a policajtka mi řekla, žekdyž tam toho nechytěj co ujel(jako že určitě nechytěj) tak to vše zaplatím jáfuck
Tak kde je spravedlnost????!!! já se uhnu abych neskončil na kapotě, jedu předpisově a ty chodci tamneměli bejt a ještě si roztřískám svoji motorku..:(

To je nasicksicksicksicksickfuckfuck


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
hans (Člen)
16.04.2007 17:30:25
Offline

Re: a tak to je.....

signal: kámoš to rozsek minulej rok......škoda minimální, lehkej otřes mozku. srazil se s autem, který ho předjíždělo.....ačkoliv auto nemělo technickou, celá vina na kámošovi....výsledek: zavinění nehody se způsobeným zraněním (jeho zraněním... minimální hospitalizace, bez neschopenky...). z čehož vyplynulo 7 bodů, 25 tkč flastr a jen tak aby se neřeklo tak ještě na rok a půl papíry v p*deli......

a jen tak mimochodem já jsem srazil před cca měsícem srnu...sickfuck


Sapere Aude
www.gunlex.cz
signalCZ (Člen)
16.04.2007 18:43:59
Offline

Re: a tak to je.....

hans psal:

signal: kámoš to rozsek minulej rok......škoda minimální, lehkej otřes mozku. srazil se s autem, který ho předjíždělo.....ačkoliv auto nemělo technickou, celá vina na kámošovi....výsledek: zavinění nehody se způsobeným zraněním (jeho zraněním... minimální hospitalizace, bez neschopenky...). z čehož vyplynulo 7 bodů, 25 tkč flastr a jen tak aby se neřeklo tak ještě na rok a půl papíry v p*deli......

a jen tak mimochodem já jsem srazil před cca měsícem srnu...sickfuck

no tak to jsem už v totálním hajzlusmile2

bery (Člen)
16.04.2007 21:11:27
Offline

Re: a tak to je.....

přes víko jsem byl na srázku a v pátek tam dorazil maník co se po cestě potkal se srnou. Naštěstí se mu nic nestalo, ale motka byla bouchlá. no a v sobotu na vyjíždce nám tam taky jedna skočila. ale vo fous. ted to není asi žádná prd..


momentalně zavostalej
Kelly01 (Člen)
16.04.2007 21:37:58
Offline

Re: a tak to je.....

Srny mám za sebou štyry--

1x nepojízdný auto..

2x rozbitý světla a sklo..

1x ve výskoku přeběhla auto..

Nejsmutnější je jak potom leží,mlčí a dívá se ti zvedlou hlavou do očísmile2bad

Nikdy jsem jim to neměl za zlé,vždycky mi jich bylo líto(plačící smajlík)

Dolámanej a mrtvej člověk je mi na háku(nějak to dopadne),ale srn je mi fakt lítosmile2

A nejhorší je rodinka divočáků uprostřed dálnicesick

Bych nevěřil jak jsou ty potvory hnusný velkýfuck


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
16.04.2007 21:44:57
Offline

Re: a tak to je.....

Kelly: píšeš vo tý nafukovací srně pro Santu, že jo :)))


ale di, Ty brepto ...
hans (Člen)
16.04.2007 22:40:36
Offline

Re: a tak to je.....

furat ty seš nějakej cíťa......smile1

f autě mi to bylo celkem šumák, když jsem ji nabral, ale na motce jsem si docela nas*al do gatí...bad

v obou případech škoda = 0   .....ty plechy jsem vždycky srovnal kopnutím...

naštěstí......good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Billy (Člen)
17.04.2007 07:38:28
Offline

Re: a tak to je.....

minulej rok sem taky sem psal kdyz sem na masine trefil malou srnku, byla to rana do predniho kola a ta mrcha odletela nastesti tak ze se motorce vubec nic nestalo. ja na masine zavravoral ale ustal, a myslel sem ze se taky budu muset asi prebalit po tom incidentu. Klepali se mi ruky a bylo mi z toho pomalu na bliti sickbad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kuba B12 (Člen)
17.04.2007 18:04:29
Offline

Re: a tak to je.....

Jarken: srna v dospělosti max 25-30 kg


honda je honda
osiris (Člen)
17.04.2007 18:25:11
Offline

Re: a tak to je.....

...laň - brojler smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
sonyk (Člen)
17.04.2007 18:27:50
Offline

Re: a tak to je.....

Fresh Man psal:

stromy u silnice....fucksick

ne jen stromy ale vse je tam jak naschval


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Jarken (Člen)
18.04.2007 07:07:56
Offline

Re: a tak to je.....

Kuba :

Pleteš si pojem s průjmem bigsmile


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
Zdenda (Člen)
18.04.2007 08:00:26
Offline

Re: a tak to je.....

Kelly: jo tak to jsme na tom stejně. Maj tak krásný oči a když pak na tebe koukaj je to strašnýsmile2 Já bych nemohl bejt myslivec ani hovno. Nedokázal bych to zastřelitbad
Taky jim to nemám za zlé, nejdříve tam byl les a pak teprve silniceidontknow


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bedřich (Člen)
18.05.2007 09:53:47
Offline

Re: a tak to je.....

Kuba B12 psal:

Jarken: srna v dospělosti max 25-30 kg

To je trochu mocidontknow srna má tak 17-22kg   max25kg

30kg má srnec

... sem slyše od jednoho  ošetřovatele...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kuba B12 (Člen)
18.05.2007 09:55:27
Offline

Re: a tak to je.....

no tak dokonce ještě míň


honda je honda
Loser (Administrator)
18.05.2007 10:10:50
Offline

Re: a tak to je.....

Kelly: vogo, ja mam kamose a ten naky voci u srn neresi. Dvakrat se mu podarilo trefit autem srnku a pokazdy tak, ze lezela na silnici a strasne pistela (nebo co). Na nic necekal, parkrat ji skocil po hlave, aby ji dorazil, nalozil do auta(ma pikapa) no a pak poradal zverinove hody. Uz jsme ho podezrivali, ze schvalne jezdi v noci po lesnich cestach a hleda si obet


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Zdenák (Člen)
18.05.2007 11:15:47
Offline

Re: a tak to je.....

Já vzal srnu celkem 2 krat naštěstí jen vždycky autem
jednou to byl takovej divnej týden.... par koček, ježek a pak přišla srna...
bylo to s II Golfem ale jen predni maska.
Podruhy jsem ji vzal s Corsou a vezl jsem par lidi a po narazu kricelo cely auto ale srna nic nerikala... smile1 (auto nejak zahadne prezilo jen se zkratilo o 5cm)


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Petr J. (Člen)
18.05.2007 11:40:55
Offline

Re: a tak to je.....

...a Jelen má přes 90kg....

Loser (Administrator)
18.05.2007 11:43:29
Offline

Re: a tak to je.....

Petr J. psal:

...a Jelen má přes 90kg....

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
18.05.2007 11:55:57
Offline

Re: a tak to je.....

Petr J. psal:

...a Jelen má přes 90kg....

Já jednou trefil laň Escortem...help

Svině (teda laň) rozmlátila nárazník, uhnula kapotu, urvala světlo (díky bohu nerozbila), přeskošila asi 1,5m vysoký plot a zmizela...

Ji podezřívám, že tam někde za bukem stála a smála se mi.fuck


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vorel (Člen)
18.05.2007 12:27:03
Offline

Re: a tak to je.....

Zdenku, tak to je hustý, kam chodíš na ryby?


řikám si hurikán
Filous (Člen)
18.05.2007 14:04:23
Offline

Re: a tak to je.....

Zdenák:
...voni si na tebe jednou počkaj...tag jag to spíval Fanánek v jedný svý písničce surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
18.05.2007 15:49:32
Offline

Re: a tak to je.....

Petr J. psal:

...a Jelen má přes 90kg....

jsem koukal,že je jelenovi ňák kůže těsnější,než bejvala...bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr