Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » startér??

Vostrý Ondřej (Člen)
14.04.2007 21:32:53
Offline

startér??

Ahoj Všici,mám takový problém:Příjdu,natáhnu sytič natočim,mašina chytne,dobrý 2.min.se to houpe.Pak sytič stáhnu a má to snahu chcípnout.Mašina běží v pohodě ale občas se ozve zvuk jako kdýž startujete už nastartovaný auto.Zase to přestane a občas zase.Vypozoroval jsem že se to stává při podřazování.
není to ale pravidlem.Když s tim pojedu do servisu a oni to projedou,tak třeba zrovna nic a budu kde jsem byl.nejdřív jsem si myslel,že je to od větru a helmy,ale pak jsem to slyšel i na neutral.nemůže mi během jízdy opravdu nějak takhle zlobit ten starte??badnerad bych nějak dokurvil motorsurprised

Vostrý Ondřej (Člen)
16.04.2007 18:57:05
Offline

Re: startér??

fakt nikdo nicsurprised??

Honzis (Člen)
16.04.2007 19:33:24
Offline

Re: startér??

Vostrý Ondřej psal:

fakt nikdo nicsurprised??

Nevím to 100%, ale co třeba zamáčklé tlačítko startéru, nebo dotýkající se dráty....každopádně to rozeber a koukni na to... Když podřazuješ, mačkáš spojku a mohlo by to být ono... Vyskoušej na volnoběh při nahozeným motoru vymáčknout spojku co to bude dělat......asi tak........

Ondráš (Člen)
19.04.2007 00:34:49
Offline

Re: startér??

Vostrý Ondřej psal:

fakt nikdo nicsurprised??

Ty už to máš zase rozjebaný?bigsmile Se tam u Tebe fakt budu muset zastavitbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Vostrý Ondřej (Člen)
20.04.2007 18:39:36
Offline

Re: startér??

Já pouze dolaďujibigsmilegood
Mašina normálně fachá a chytá super,ale občas tam něco zachrastí no.To dělá každá nová motorkagoodAle zastavse kdy chceš,ale dej vědět dopředu.good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr