Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Marea weekend 1.9 JTD

Rescuer (Člen)
14.04.2007 21:39:13
Offline

Marea weekend 1.9 JTD

Nemáte někdo náhodou tohodle Taliána. Potřebuju koupit kombík a u tohodle jsou ceny dost dobrý. Slyšel jsem na něj dost chváli!idontknow


Firefighter with the medical education and B12N:-)
OldaT (Člen)
14.04.2007 22:19:45
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

Je to ital bude se u toho sypat elektrika kámoš ho má a pořád na tom mění relátka nehledě na to že mu neustále bliká palubka jak vánoční stromeček,ceny náhradních dílů taky nejsou nejlepší.Ale jinak když to jede a fuguje tak je to docela pěkný auto

Zdenda (Člen)
15.04.2007 08:35:42
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

No já na to moc chváli neslyšel, respektive na motor 1,3 JTD, kámoš to měl v Alfě a neskutečná jebka.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
mates (Člen)
15.04.2007 11:38:20
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

Rescuer psal:

Slyšel jsem na něj dost chváli!idontknow

surprised
surprised cože ?


… voranžová
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 11:47:38
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

Mareasurprised

Wowsurprisedsick

Du si raděj zajezditgood


God Save The Queen!
tomasNJ (Člen)
15.04.2007 12:15:39
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

jo jo chytráci, nigdo z vás to neměl, ale chytří ste jak rádia...

nemám k tomu autu, žádnou závadu která by se opakovala furt a u každého auta... snad jen kosti stabilizátoru...
já bych neváhal...goodteda gdybych chtěl mareubigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Zdenda (Člen)
15.04.2007 12:23:28
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

Nevim no, jemu se ta devatenáctka v Alfě srala, a to to měl nový. Hulilo to, žralo olej, netěsnosti v motoru atd. Pěkný auto ale jinaksick


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Palino (Člen)
15.04.2007 15:34:19
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

tomasNJ psal:

jo jo chytráci, nigdo z vás to neměl, ale chytří ste jak rádia...

nemám k tomu autu, žádnou závadu která by se opakovala furt a u každého auta... snad jen kosti stabilizátoru...
já bych neváhal...goodteda gdybych chtěl mareubigsmile

Kdyby se každý měl vyjadřovat, jen k tomu, co má doma, tak většina národa bude jen číst a čumět. Myslím , že každá rada a zkušenost, třeba i kamáradova je dobrá. Tak proč nenapsat, že je to ksindl, když je to něčí zkušenost, i když ne přímo osbníidontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
osiris (Člen)
15.04.2007 16:44:45
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

...fiatum se elektrika srala, to je fakt, ale pred 20ti rokama
...z jedny zkusenosti kamarada se neda soudit jestli je to strep, protoze o kus dal se zase sere jinej kocar-znacka
...kazda znacka je poruchova, ty rozdily mezi znackama v procentech jsou  zanedbatelny, jde jen o to, jakej kus na tebe vyjde


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yello (Člen)
15.04.2007 18:11:10
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

Vedle nasi firmy jich maj asi 16 kousku,vsechny v kombiku a v TD,bud 105,nebo 115 koniku.Vsichni s tim jezdej jak prasata,do servisu to de az kdyz se neco posere.Takze ac nerad,ale musim rict,ze to sou drzaky.(to bude mit FIAT radost,co sem to rek...smile1 )


...che palle !!!
mates (Člen)
15.04.2007 19:38:48
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

známej ho má a je to mrdka ... sick


… voranžová
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:13:14
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

U Yella už se nenajíšsmile1

Ale je to mrdkagood

Ani já bych skývu nedostalsurprised


God Save The Queen!
yello (Člen)
15.04.2007 20:25:42
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

mates psal:

známej ho má a je to mrdka ... sick

..ja netvrdim,ze je to Ferrari,ale taky uz na to neplati povest FIATu z 80-desatych let.To teda byli mrdky...Uno,Duna,Regata,Croma..sick


...che palle !!!
sonyk (Člen)
15.04.2007 21:02:40
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

heh no 1.9JTD bych nevzal ale 1.6 16V bych bral levny a dobre vybaveny auto a kvalitni dobrej roidnej znamej ho ma uz pres dva roky a jediny co delal sou stabilizatory.ja mam Brava 1.6 16V a spokojenost. z nemecka se privezou nadherny za malo penez ale diesla bych nebral


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Georges (Člen)
15.04.2007 21:32:53
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

auto to z venku není škaredý, ale mě třeba odrazuje interier...
co se týče motoru tak prej sou problémoví 1.4ky a z vlastní zkušenosti nedoporučuju ten nejslabší diesel (myslím že je to 75), ten motor nemá páru bad, ten silnější (105) jede dobře, ale je poruchovej a nakonec to 1.9 JTDčko, to jede moc hezky ale jak je poruchoví nevím.
V iterieru odchází ovladače oken a docela rády se lámou kličky na otevírání dveří. Jo a soudruzi z itálie podcenili pogumovaní vnějších klik dveří, po pár rocích vypadají jak po 20ti...smile1

mr.BSE (Člen)
15.04.2007 21:44:05
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

jedine Croma 2,0T,logo editiongoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
losmiros (Člen)
15.04.2007 22:27:51
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

tož teď maj montovat do novýho brava 1.4 litre mit turbo, tak jsem zvědav.

italové v dieslu - kromě Lancie 2,5 (to byla naftofá formule) nemám zkušenost, ale moc na alternativní paliva jezdit nechcou - není už to nějakej Crail několikate generace to JTD?? kamoš ten má alfu TD r.v. 99 a nestěžuje si a žere to vše...
tak nevim, ale levný, levný auta to jsou...


on the road
sonyk (Člen)
16.04.2007 10:25:22
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

jj kliky u brava a bravy sou nemoc ale pak uz delali na marei umely a ty pasujou i na brava smile1 a na kliky to nejezdi


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
maňas (Člen)
16.04.2007 22:15:24
Offline

Re: Marea weekend 1.9 JTD

no JTD-čka nejsou moc povedený,se v tom soused furt vrtá,ale ten benzín,asi už úroveň trochu má,dnes už sou všechny levnější auta dost vyrovnaný jak poruchově tak kvalitověbigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr