Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak co, kde je pravda?

Koldan (Člen)
19.10.2014 21:50:55
Offline

Tak co, kde je pravda?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
19.10.2014 22:20:14
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

To druhý je strašně dlouhý. Co se tam říká?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Daniel (Člen)
19.10.2014 22:36:15
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Že se každá zatáčka má začínat zatlačením do řídítka (kontra).  Což činím a funguje to. A nevědomky to asi dělaj všici.

Koldan (Člen)
19.10.2014 22:47:42
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Ondráš psal:

To druhý je strašně dlouhý. Co se tam říká?help

si to prohlédni, stojí to za to. Můj názor je takový, že se to moc oddělovat nedá, ale přece jen víc věřím principům popsaným Keithem. Sršeň je skvělý jezdec, ale spíš bych řekl intuitivní. Ostatně i z toho jeho videa v podstatě potvrdil princip kontra žízení, jen využil toho, že se to udělá díky fyzice samo. mít zafixované řidítka, nezatočil by. A o tom to je, tomu impulsem pomoct. Ačkoliv nejsem supr čupr řidič, myslím na to při zatáčení a občas si tím pomůžusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
20.10.2014 07:53:13
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Koldan psal:
Ondráš psal:

To druhý je strašně dlouhý. Co se tam říká?help

si to prohlédni, stojí to za to. Můj názor je takový, že se to moc oddělovat nedá, ale přece jen víc věřím principům popsaným Keithem. Sršeň je skvělý jezdec, ale spíš bych řekl intuitivní. Ostatně i z toho jeho videa v podstatě potvrdil princip kontra žízení, jen využil toho, že se to udělá díky fyzice samo. mít zafixované řidítka, nezatočil by. A o tom to je, tomu impulsem pomoct. Ačkoliv nejsem supr čupr řidič, myslím na to při zatáčení a občas si tím pomůžusurprised

Taky nekdy tlacim do vnitrniho riditka, Srsen ma taky motorku ktera pada do zatacky sama a neridi tezky obri hovado, to ze to ridi hnatama je sic hezky ale u tak tezkyho bajku jako je Becko si myslim ze moc jeho tvrzeni ze se to neridi rukama je kontraproduktivni ve vyuce. Ale at si to kazdej ridi treba ocasem, je me to u prdele bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
XJelen (Člen)
20.10.2014 08:56:17
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Koldan psal:

Ostatně i z toho jeho videa v podstatě potvrdil princip kontra žízení, jen využil toho, že se to udělá díky fyzice samo. mít zafixované řidítka, nezatočil by.

to je ta celá pravda.
Keith sice připustil, že Twist of the Wrist je už hodně stará záležitost a že dneska by to dělal jinak, ale jsou věci, který v podstatě platěj pořád. Nicméně celý to není jenom o tom jak držet vjetve. Co škola to jinej názor, pamatuju si jak nás Halbichovci nutili lepit zabalenej ručník na nádrž, aby ses držel víc vzadu v sedle v zatáčkách a pak třeba Simon Crafar naopak ti říká, nalep koule na nádrž. Oba ty způsoby fungujou, jenom je třeba najít to, co tě dostane do klidu. Třeba dneska moderní trend, v nákolnech všichni vylejzaj z mašiny na loket, je to pěkný, jsou rychlý, pak přijede pan Meklau "na pekaře" a jede v podstatě stejně rychle. Protože se mu tak jede dobře.
Jestli se budeš soustředit na to jestli tlačíš vjetve v zatáčce nebo ne, je to na hovno. Soustředit se je třeba na jiný věci, jako nájezdová a výjezdová stopa. Řízení by mělo být spíš podvědomá záležitost. Když potřebuju vracák víc utáhnout, otočím tam hlavu a jakoby se tam víc nahnu ramenem, ale podvědomě třeba opravdu víc tlačím na vnitřní řídítko, ale je to jedno, mě funguje ta hlava, tak to dělám tak bigsmile
Víc by nám k tomu mohl spíš náš největší nejmenší rychlík Walter good


Strýcfajtr !!!
yebat (Člen)
20.10.2014 12:13:30
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

prvavda je taková, že Sršeň je kokot... fuck

hlemejzd999 (Člen)
20.10.2014 12:42:11
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

yebat psal:

prvavda je taková, že Sršeň je kokot... fuck

no prosimtě !?  bigsmile jak to mluvíš o našem nejslavnějším, nejvysílanějším a největším motorkáři, kterej má dokonce rekord  v jízdě na motorce, nebo tak něco a vlastní vlákno na motorkářích a na fejsbůku ?
...ja zacal jezdit na motorce v dobach, kdy sem mel nejakyho srsne u prdele  a na hlave trvalou, tak to menit uz nebudu bigsmile a jestli tlacim, nebo netlacim nesleduju


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
20.10.2014 13:29:27
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

hlemejzd999 psal:
yebat psal:

prvavda je taková, že Sršeň je kokot... fuck

no prosimtě !?  bigsmile jak to mluvíš o našem nejslavnějším, nejvysílanějším a největším motorkáři, kterej má dokonce rekord  v jízdě na motorce, nebo tak něco a vlastní vlákno na motorkářích a na fejsbůku ?
...ja zacal jezdit na motorce v dobach, kdy sem mel nejakyho srsne u prdele  a na hlave trvalou, tak to menit uz nebudu bigsmile a jestli tlacim, nebo netlacim nesleduju

kolikrát spíš musíš držet než tlačit,co? surprisedass


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
20.10.2014 13:53:10
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:
yebat psal:

prvavda je taková, že Sršeň je kokot... fuck

no prosimtě !?  bigsmile jak to mluvíš o našem nejslavnějším, nejvysílanějším a největším motorkáři, kterej má dokonce rekord  v jízdě na motorce, nebo tak něco a vlastní vlákno na motorkářích a na fejsbůku ?
...ja zacal jezdit na motorce v dobach, kdy sem mel nejakyho srsne u prdele  a na hlave trvalou, tak to menit uz nebudu bigsmile a jestli tlacim, nebo netlacim nesleduju

kolikrát spíš musíš držet než tlačit,co? surprisedass

goodbigsmile nekdy mam  bulvy obtiskly zevnitř plexi a to pak spis držim


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
20.10.2014 15:36:12
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

yebat psal:

pravda je taková, že Sršeň je kokot... fuck

něco osobního? idontknow
na "kokot fuck " bych našel spoustu jinejch adeptů. Nemusí se asi každýmu líbit jeho styl vyprávění (říkali jsme mu pohádkář Pepa) ale o jízdě rychle ví dost. A v kolektivu byl celkem oblíben evil


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
20.10.2014 15:53:07
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

XJelen psal:

..................(říkali jsme mu pohádkář Pepa) .................................. v kolektivu byl celkem oblíben evil

...tak u dětí jo bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
yebat (Člen)
20.10.2014 15:57:44
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

nee, osobního nic... jezdit umí, o tom žádná... ale jak píšeš, jeho styl vystupování:
"všechno znám, všude sem byl a všechno jsem voprcal. A nikdo to neumí tak jako já... jo a všichni jste lůzři a neumíte jezdit... " mi prostě něják nesedí... idontknow

bigsmile

Progear 650 (Člen)
20.10.2014 16:45:57
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

xjelen: jebat !!! bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Loser (Administrator)
20.10.2014 17:28:42
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

slovy jedne severske kapely - "Fuck the style. Enjoy the riding"

a Srsen je fakt kokot bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kožak (Člen)
20.10.2014 18:33:58
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

mrdat woe ...prostě jedu a esi někam tlačim nevim ...kdybych se na něco takovýho měl soustředit tak si nejspíš ustelu bigsmile


MRDAT!!!
Honza (Člen)
20.10.2014 18:59:36
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

yebat psal:

"...a všechno jsem voprcal...."

bigsmilebigsmilebigsmileevil


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
čočkin (Člen)
20.10.2014 20:33:20
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

podle mě je celkem v cajku.good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
tomasNJ (Člen)
20.10.2014 22:31:12
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

mi stačí gdyž to má nějaké řídítka, motor a gumy černe a kulatebigsmile

a sou hlavně nafukane ... co Walter? bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
21.10.2014 09:28:50
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

tomasNJ psal:

mi stačí gdyž to má nějaké řídítka, motor a gumy černe a kulatebigsmile

a sou hlavně nafukane ... co Walter? bigsmilebigsmilebigsmile

jebat gumy...bigsmilebigsmilebigsmile koukej po jaké jedeme cestě...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
xrohy (Člen)
21.10.2014 09:37:21
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Progear 650 psal:
tomasNJ psal:

mi stačí gdyž to má nějaké řídítka, motor a gumy černe a kulatebigsmile

a sou hlavně nafukane ... co Walter? bigsmilebigsmilebigsmile

jebat gumy...bigsmilebigsmilebigsmile koukej po jaké jedeme cestě...good

Zkurvené pneumatiky bigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2014 09:39:06
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

xrohy psal:
Progear 650 psal:
tomasNJ psal:

mi stačí gdyž to má nějaké řídítka, motor a gumy černe a kulatebigsmile

a sou hlavně nafukane ... co Walter? bigsmilebigsmilebigsmile

jebat gumy...bigsmilebigsmilebigsmile koukej po jaké jedeme cestě...good

Zkurvené pneumatiky bigsmile

vobjednal jsi zase Shinka?  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
21.10.2014 10:19:56
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

yebat psal:

"všechno jsem voprcal. A nikdo to neumí tak jako já...
bigsmile

Do pussy až mi svačina zaskočila bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil

XJelen (Člen)
21.10.2014 11:49:49
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

K.a.s.y.m. psal:
xrohy psal:
Progear 650 psal:


jebat gumy...bigsmilebigsmilebigsmile koukej po jaké jedeme cestě...good

Zkurvené pneumatiky bigsmile

vobjednal jsi zase Shinka?  smile1

to je jinak...
Walter
https://www.youtube.com/watch?v=-0LTIea-xJk


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2014 12:57:34
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
xrohy psal:


Zkurvené pneumatiky bigsmile

vobjednal jsi zase Shinka?  smile1

to je jinak...
Walter
https://www.youtube.com/watch?v=-0LTIea-xJk

pořád nic


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
21.10.2014 16:31:49
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:


vobjednal jsi zase Shinka?  smile1

to je jinak...
Walter
https://www.youtube.com/watch?v=-0LTIea-xJk

pořád nic

to je dobrý, nematlej se v tom evilsmile1


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2014 20:51:51
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


to je jinak...
Walter
https://www.youtube.com/watch?v=-0LTIea-xJk

pořád nic

to je dobrý, nematlej se v tom evilsmile1

bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
21.10.2014 22:16:37
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Walter rulezzzzbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Progear 650 (Člen)
22.10.2014 09:57:17
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

tomasNJ psal:

Walter rulezzzzbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Přesně !!! bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Pajk (Člen)
23.10.2014 19:57:41
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Jízda na motorce je určitě kombinací obou způsobů. Ale, dle mého názoru jako základní pravidlo je, že na silniční motorce se v rychlosti zatáčí především přenášením váhy motocyklu a jezdce z jedný strany na druhou a né kroucením řídítkama sem tamidontknow. Teď neřeším jestli mám zadní gumu na placku, či přední sjetou do tvaru sedlový střechybigsmile a podobný úchylárnybigsmile od normálního technickýho stavu. Se stoupající rychlostí se prakticky řídítka v zatáčkách nepohnou. Tlak na jednu stranu řídítka se používá především v krizovkách kde potřebuje řidič rychle změnit směr a vyhnout se tak překážce. Jinak si myslím, že tenhle styl zatáčení tlakem do řídítek může spíš uškoditbad pokud řidič motocyklu nabyde dojmu, že toto je ten základní a správný styl zatáčení. Jelikož v nájezdu do zatáčky pokud nemá připravenou váhu na té správné straně a zatlačí do řídidla kam má, tak motorka se sice rychle do zatáčky nakloní, ale tělo řidiče to naopak hodí spíš ven ze zatáčky a je to v pussy.

Koldan (Člen)
23.10.2014 21:04:37
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Pajk psal:

Jízda na motorce je určitě kombinací obou způsobů. Ale, dle mého názoru jako základní pravidlo je, že na silniční motorce se v rychlosti zatáčí především přenášením váhy motocyklu a jezdce z jedný strany na druhou a né kroucením řídítkama sem tamidontknow. Teď neřeším jestli mám zadní gumu na placku, či přední sjetou do tvaru sedlový střechybigsmile a podobný úchylárnybigsmile od normálního technickýho stavu. Se stoupající rychlostí se prakticky řídítka v zatáčkách nepohnou. Tlak na jednu stranu řídítka se používá především v krizovkách kde potřebuje řidič rychle změnit směr a vyhnout se tak překážce. Jinak si myslím, že tenhle styl zatáčení tlakem do řídítek může spíš uškoditbad pokud řidič motocyklu nabyde dojmu, že toto je ten základní a správný styl zatáčení. Jelikož v nájezdu do zatáčky pokud nemá připravenou váhu na té správné straně a zatlačí do řídidla kam má, tak motorka se sice rychle do zatáčky nakloní, ale tělo řidiče to naopak hodí spíš ven ze zatáčky a je to v pussy.

nemyslím si, že máš pravdu, ty vyhnuté řidítka do kontra jsou tam vždy. když pak člověk ví, že tomu tak je, může toho využít vědomě. OStatně jak to vysvětluje i Keith, že pokud potřebuješ rychle složit motorku do zatáčky, nebo ji zase rychle narovnat, jen tělem by to bylo téměř nemožné


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
23.10.2014 21:44:18
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

chtěl bych mít při ježdění čas na to přemejšlet jak jedu..jedu tak aby mě to bavilosmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pajk (Člen)
23.10.2014 22:56:47
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Koldan psal:
Pajk psal:

Jízda na motorce je určitě kombinací obou způsobů. Ale, dle mého názoru jako základní pravidlo je, že na silniční motorce se v rychlosti zatáčí především přenášením váhy motocyklu a jezdce z jedný strany na druhou a né kroucením řídítkama sem tamidontknow. Teď neřeším jestli mám zadní gumu na placku, či přední sjetou do tvaru sedlový střechybigsmile a podobný úchylárnybigsmile od normálního technickýho stavu. Se stoupající rychlostí se prakticky řídítka v zatáčkách nepohnou. Tlak na jednu stranu řídítka se používá především v krizovkách kde potřebuje řidič rychle změnit směr a vyhnout se tak překážce. Jinak si myslím, že tenhle styl zatáčení tlakem do řídítek může spíš uškoditbad pokud řidič motocyklu nabyde dojmu, že toto je ten základní a správný styl zatáčení. Jelikož v nájezdu do zatáčky pokud nemá připravenou váhu na té správné straně a zatlačí do řídidla kam má, tak motorka se sice rychle do zatáčky nakloní, ale tělo řidiče to naopak hodí spíš ven ze zatáčky a je to v pussy.

nemyslím si, že máš pravdu, ty vyhnuté řidítka do kontra jsou tam vždy. když pak člověk ví, že tomu tak je, může toho využít vědomě. OStatně jak to vysvětluje i Keith, že pokud potřebuješ rychle složit motorku do zatáčky, nebo ji zase rychle narovnat, jen tělem by to bylo téměř nemožné

Ale neni tomu tak, pro balíky který drepnou na motorku a nehnou prdeli a myslí si, že se motorka řidi tim za co se drží aby za jízdy nehapali, pro ty anobigsmile. Ostatní ví o čem hovorimsmile1good

Billy (Člen)
27.10.2014 14:08:30
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

Pajk psal:
Koldan psal:
Pajk psal:

Jízda na motorce je určitě kombinací obou způsobů. Ale, dle mého názoru jako základní pravidlo je, že na silniční motorce se v rychlosti zatáčí především přenášením váhy motocyklu a jezdce z jedný strany na druhou a né kroucením řídítkama sem tamidontknow. Teď neřeším jestli mám zadní gumu na placku, či přední sjetou do tvaru sedlový střechybigsmile a podobný úchylárnybigsmile od normálního technickýho stavu. Se stoupající rychlostí se prakticky řídítka v zatáčkách nepohnou. Tlak na jednu stranu řídítka se používá především v krizovkách kde potřebuje řidič rychle změnit směr a vyhnout se tak překážce. Jinak si myslím, že tenhle styl zatáčení tlakem do řídítek může spíš uškoditbad pokud řidič motocyklu nabyde dojmu, že toto je ten základní a správný styl zatáčení. Jelikož v nájezdu do zatáčky pokud nemá připravenou váhu na té správné straně a zatlačí do řídidla kam má, tak motorka se sice rychle do zatáčky nakloní, ale tělo řidiče to naopak hodí spíš ven ze zatáčky a je to v pussy.

nemyslím si, že máš pravdu, ty vyhnuté řidítka do kontra jsou tam vždy. když pak člověk ví, že tomu tak je, může toho využít vědomě. OStatně jak to vysvětluje i Keith, že pokud potřebuješ rychle složit motorku do zatáčky, nebo ji zase rychle narovnat, jen tělem by to bylo téměř nemožné

Ale neni tomu tak, pro balíky který drepnou na motorku a nehnou prdeli a myslí si, že se motorka řidi tim za co se drží aby za jízdy nehapali, pro ty anobigsmile. Ostatní ví o čem hovorimsmile1good

Jak rika Koldan
https://www.youtube.com/watch?v=8_5Z3jyO2pA


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Pšán (Člen)
27.10.2014 15:00:40
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

..na kontra jezdí všichni..nějaká ta fyzika,rovnovážný stav,gravitace,odstředivá síla,tvar gumy nejde ojebat..
..pohyb těla ,změna tlaku na stupačky funguje taky,ale doba odezvy na tohle je
  podstatně delší..
..není nic jednoduššího než si to zkusit..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
jennys (Člen)
28.10.2014 21:13:04
Offline

Re: Tak co, kde je pravda?

ABik psal:
yebat psal:

"všechno jsem voprcal. A nikdo to neumí tak jako já...
bigsmile

Do pussy až mi svačina zaskočila bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmileevil

Ty wogo neblázni, já s tebou eště chcu dát občas řeč, né aby ses udusilbigsmilebigsmile
bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr