Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » policie

Fresh Man (Člen)
15.04.2007 08:17:52
Offline

policie

ať koukám kam koukám tak se kucí policajcký nikde nechlubjej, že srazili holku na přechodě.

někoho stíhali, (dokonce snat motorkuú?!)


Bandit pičo
bobule (Člen)
15.04.2007 08:20:24
Offline

Re: policie

tak abych nebyl sprostej a osi byl spokojenej bigsmile tak sou to prostě velký brabánci!!sicksick


to jebu
Fresh Man (Člen)
15.04.2007 08:28:56
Offline

Re: policie

no jo...

dyby to bylo navopak by se pisálkové vyžily:
MOTORKA ...PŘECHOD... VRAŽDA... plný fekalo noviny


Bandit pičo
osiris (Člen)
15.04.2007 11:37:34
Offline

Re: policie

bobule psal:

tak abych nebyl sprostej a osi byl spokojenej bigsmile tak sou to prostě velký brabánci!!sicksick

goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
15.04.2007 18:13:38
Offline

Re: policie

hmmm pašáci.....a jestli je pravda tohle: http://forum.motorkari.cz/viewtopic.php?id=10333 , tak by mně zajímalo co jako v tý telce bude. Mohli by to vzít jako že fifty fifty a držet hububigsmile

Kelly01 (Člen)
15.04.2007 18:43:42
Offline

Re: policie


God Save The Queen!
Eremi (Člen)
15.04.2007 19:08:04
Offline

Re: policie

Kelly01 psal:

Víc se mi líbí todlegood

http://forum.motorkari.cz/viewtopic.php?id=10302

dost dobrýbigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
osiris (Člen)
15.04.2007 19:10:14
Offline

Re: policie

...joo o  bigsmile dobry good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
šmidaN (Člen)
15.04.2007 20:30:31
Offline

Re: policie

noja mam dnes zažitek s pany kluky od PčR  .. zkusim to stručně .bigsmile..jedem vozem na kružberk ,chcu parkrnout klasicky na konci hraze v zakazu ,brzdím vidim fizly,tak delam že jako jedu dal ,,aprknu až cca 500m nad hrazi ,na označenem parkingu..jdeme zpatky pešo s mladou a pesanem dolu na hraz ..vidim jak fici zjevně z nudy ,čekaji na lidi co stali v tom zakazu ..a postupně jak se rodinky vraceji tak jim sazi bločky ,dělaji bububu..po cca hodine jsou stale na miste.a zjevně je to bavi ,,,snadno vydělane penize ..a tak vlezem cca 25 m od nich do lesika .a že jako pujdem lesem .at už ty otravy nemusime videt ..a v tom ,,narazime na chatu ,,jdu kolem a vidim vypačene okenice ,rozbite okna ,,a vyhazene věci kolem ,,prostě vyčorovaná ..řikame ,,si jsou od nas cca 50 metru ,,tak chcu splnit svou obačanskou povinost ,a že jako by se to mělo hlasit ..tak si dam tu cestu zpatky ,,přerušim je v jejeich zabave ..a řeknu jim ,,to ...a oni že jako diky ,,že dobrý ,,že se ot postaraji ..tak si řikam aspon sme to nahlasili ...a jdem k autu ...neuběhlo ani 5 min ,,řikam ..otočime to a mrknem jak jim to jako ,jde ...a co myslite ...nechali pokutovaní a??? parskli do bot ..ani tam nemrkli .sedli do feliny ..a davaj v nogy ...měli to od auta 25 metru ...co si budou kurvit šichtu v něděli ,,ještě když je tk hezky ...a tak se ptám ,,sempussy..že sem to hlasil ?? nedasejim věřit ..jsem zklamaný ..sicksicksicksick

Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:34:35
Offline

Re: policie

Na to že máš jebku píšeš rozumněgoodsmile1


God Save The Queen!
šmidaN (Člen)
15.04.2007 20:58:54
Offline

Re: policie

8 roku zakladky --to dělá divygood

Antihero (Člen)
16.04.2007 00:15:08
Offline

Re: policie

Asi tam nebyl nikdo od Black dogs, ti by to řešili jinak....jak sme si mohli přečist jinde....bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
16.04.2007 09:40:27
Offline

Re: policie

...já jel fčera Dubou cestou s chajdalupy a stavjeli mě jag f akčnim emerickym trháku...Felina přes cestu, majáky, za ní nastartovaná Ochcáfka, zas majáky, snat patnáct cajtů, tag sem uš z dálky dal blinkr a zvet vobje ruce, že se jako vzdávam, aby náhodou nezačli střílet, no masakr...kontrola, fše ok, eště že sem vjeděl, že tam sou, jinak to bylo zlý...ale brali fuck každýho a byli dost nepříjemný...třeba klukovi, co uš tam stál, tag za vopravdu mírně přihlou spz nekompromisně 2000,- a 2 bodíky...a bez debat a keců surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Palino (Člen)
16.04.2007 09:59:12
Offline

Re: policie

šmidaN
tak to jsi asi kápnul na to jedno promile flákačů a nebo šetřili síly na odpolední zachraňování ve svém BD klubu bad


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
RadkaB6 (Člen)
16.04.2007 10:20:59
Offline

Re: policie

Filous psal:

...já jel fčera Dubou cestou s chajdalupy a stavjeli mě jag f akčnim emerickym trháku...Felina přes cestu, majáky, za ní nastartovaná Ochcáfka, zas majáky, snat patnáct cajtů, tag sem uš z dálky dal blinkr a zvet vobje ruce, že se jako vzdávam, aby náhodou nezačli střílet, no masakr...kontrola, fše ok, eště že sem vjeděl, že tam sou, jinak to bylo zlý...ale brali fuck každýho a byli dost nepříjemný...třeba klukovi, co uš tam stál, tag za vopravdu mírně přihlou spz nekompromisně 2000,- a 2 bodíky...a bez debat a keců surprised

Fildo koukám ty jsi vůbec smolař s těma policajtama bigsmile


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Filous (Člen)
16.04.2007 10:24:59
Offline

Re: policie

Radůza:
...no vzhledem k tomu, že sem vyváznul bes stráty kytičky, tag bych řek, že sem protrch hrás smůly a hledím fstříc svjetlejm zejtřkum goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dog (Člen)
16.04.2007 12:58:43
Offline

Re: policie

To ŠmidaN
Děkuji, že jsi neprošel nevšímavě okolo.
Pak jsi měl zavolat na 158 a říct "jsem tady hlásil vykradení chaty a policajti odjeli a ani tam nekoukli jak to?,, byl by z toho takovej mazec, že příště by si to nedovolili. Teda pokud by ještě vůbec sloužili.

To Antihero a pavelB12 : 
asi vás hodně štveme co? bigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
16.04.2007 13:07:38
Offline

Re: policie

Dog psal:

To ŠmidaN
Děkuji, že jsi neprošel nevšímavě okolo.
Pak jsi měl zavolat na 158 a říct "jsem tady hlásil vykradení chaty a policajti odjeli a ani tam nekoukli jak to?,, byl by z toho takovej mazec, že příště by si to nedovolili. Teda pokud by ještě vůbec sloužili.

To Antihero a pavelB12 : 
asi vás hodně štveme co? bigsmilebigsmilebigsmile

...nechápu proč by měl ŠmídaN někam ještě dál volat, když už to hlásil a přeci "většina" poldů je čestných a poctivých. A taky si nedokážu představit ten mazec, pokud by je dál nahlásil na 158, ten bezpočet podání dalších a doplňujících vysvětlení, kdo?, s kým?, jak?, samozřejmě bez náhrady mzdy či ušlého zisku a dopravného, bo by to řešilo oddělení Bruntál ....toto je druhá a praktická!!! strana mince

Dog (Člen)
16.04.2007 13:22:41
Offline

Re: policie

Jo ,,Většina,, je normálních a před prací neutíká. Proč volat? Když mě něco naštve a mám možnost tím něco udělat tak to udělám... Jak bezpočet podání? Oznámení na 158 = 1 telefonát zdarma, pokud bude z budky tak tě nikdo hledat nebude. Jseš ozanmovatel ne pachatel.. Maximálně v případě potřeby a tvého souhlasu pro inspekci MV výslech svědka s nárokem na náhradu ušlé mzdy a cestovného. V případě obavy ze msty policajta možnost uvedení smyšleného jména ve výslechu. Zdá se ti to velká cena za to, že další policajti na tom oddělení by příště makali jak maji? Chcete změnu? Tak se nebojte s tím něco dělat.

Mour (Člen)
16.04.2007 13:56:19
Offline

Re: policie

Dog: Sory, ale nevěřím, praxe je úplně jiná.

Jeden příklad z praxe:

Pane Vás prý vykradli? - polda
No ale nic moc nevzali - já
A proč jste to nehlásil - polda
Tak nějak nebyl důvod - já
Tak to sepíšem, jo? - polda
Ano, pouze za předpokladu, že už mě nikam na další výslechy tahat nebudete - já
No jasně, je to pouze formalita - polda


.....no a pak jsem byl jednou na doplnění  v Ostravě Hrabůvce, pak v Orlové, pak v Karviné .....smile2

Palino (Člen)
16.04.2007 14:27:31
Offline

Re: policie

Dog psal:

Jo ,,Většina,, je normálních a před prací neutíká. Proč volat? Když mě něco naštve a mám možnost tím něco udělat tak to udělám... Jak bezpočet podání? Oznámení na 158 = 1 telefonát zdarma, pokud bude z budky tak tě nikdo hledat nebude. Jseš ozanmovatel ne pachatel.. Maximálně v případě potřeby a tvého souhlasu pro inspekci MV výslech svědka s nárokem na náhradu ušlé mzdy a cestovného. V případě obavy ze msty policajta možnost uvedení smyšleného jména ve výslechu. Zdá se ti to velká cena za to, že další policajti na tom oddělení by příště makali jak maji? Chcete změnu? Tak se nebojte s tím něco dělat.

A kdo nám zaručí, že na té 158 nesedí stejné hovado, jako v te feldě? Co potom, budeš nás poučovat, že jsme měli volat 112? A´t děláme co děláme, pořád je to málo, jen poldové jsou pořád v pohodě a ještě poučují

PS. Mě neštvete vůbec, klidně si hrejte na co chcete. Já to jen moc dobře nechápuidontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Dog (Člen)
16.04.2007 15:16:22
Offline

Re: policie

l 158 se nahrává, takže operační by měl konat podle zákona. Když nebude - bude vykopnut.

jasně, je lepší postěžovat si, zanadávat a otočit se k tomu zády. Píšu jak se to dá řešit podle mojí zkušebnosti. Třeba to někomu pomůže.
Funguju jak píšu a váš život - váš boj pánové. Vaše volba a vaše vymlouvání se, třeba, pak, možná. Jdi a zkus to. poznáš. Lepší radu nemám.
HAF

Eremi (Člen)
16.04.2007 15:47:51
Offline

Re: policie

bych řek, že už to trochu přeháníš pavle, jako všude jsou mezi policajtama volové, ale tohle už mi připadá, že by podle tebe měli být cíl pro nějakou novodobou inkvizici. Jestli ti připadá jako buzerace, že tě zastaví za přestupek, tak mě ne, udělal jsem chybu a vím proč mě staví (jasně, otázkou je, když stojí schovaní za keřem 3 m za cedulí začátek obce, to jsou kriplové). Obecně mám ovšem zkušenosti s policajtama dobrý, vždycky jsme se nějak rozumně domluvili.
Když jezdím na motorce, tak to, že mě někde chytí beru jako riziko, protože podle předpisů jedu tak 1% doby.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Rescuer (Člen)
16.04.2007 15:52:18
Offline

Re: policie

Pavel_B12 psal:
Dog psal:

Jo ,,Většina,, je normálních a před prací neutíká. Proč volat? Když mě něco naštve a mám možnost tím něco udělat tak to udělám... Jak bezpočet podání? Oznámení na 158 = 1 telefonát zdarma, pokud bude z budky tak tě nikdo hledat nebude. Jseš ozanmovatel ne pachatel.. Maximálně v případě potřeby a tvého souhlasu pro inspekci MV výslech svědka s nárokem na náhradu ušlé mzdy a cestovného. V případě obavy ze msty policajta možnost uvedení smyšleného jména ve výslechu. Zdá se ti to velká cena za to, že další policajti na tom oddělení by příště makali jak maji? Chcete změnu? Tak se nebojte s tím něco dělat.

A kdo nám zaručí, že na té 158 nesedí stejné hovado, jako v te feldě? Co potom, budeš nás poučovat, že jsme měli volat 112? A´t děláme co děláme, pořád je to málo, jen poldové jsou pořád v pohodě a ještě poučují

PS. Mě neštvete vůbec, klidně si hrejte na co chcete. Já to jen moc dobře nechápuidontknow

Né 112 nééééééééééééfuck.My už toho máme takhle dost. Včera jsem chytal dvě zmije v baráku, paráda. Takovýhle myšlenky vůbec nevyslovovat!!!! Lidi jsou schopný zavolat nás pak ke všemu...


Firefighter with the medical education and B12N:-)
Jerry (Člen)
16.04.2007 16:30:38
Offline

Re: policie

To Rescuer: Já bych potřeboval zničit krtka a vosy!! Děláte to taky?? Prosímhelpbigsmile


A kurva...
šmidaN (Člen)
16.04.2007 17:36:52
Offline

Re: policie

to dog : je videt že si polda !!! a ja poldy nesnaším ...jako zas před časem když jsem se v praci  připlet do bitky vymahaču ...musel jsem do OV ,kde na mě dělali bububu panove z kriminalky ...musel jsem si vzit nahradni volno ...jeden polda byl v poho ,,druhý zamindrakovaný kokot !!!! doslova ...naštěstí ten hodný možná měl aj rozum .a dal mi sve soukrome čislo ,a že jako dik ,a že kdybych potřeboval někdy někoho pořešit ,tak se mam ozvat ..čislo už nemám ,a doufam že už ho nikdy nebudu potřebovat ... je to naš boj ...prýýý cha cha !!my vas platime ,aby sme mohli klidně spát !!! takže je to vaš boj ...my už ho prohrali ,když sme si zvolili ty sick co jsou tam dnes ...sick  a chceš další přiklad ..proč nevzali do školy v hoešově kluky které dobře znám ...jsou chytří ,čestni ,a moc fajn lidi ...a u nas u poldu jsou spolužaci kteří byli vždycky ta skupina která dělala jen bordel a hrali si na frajery ..tim myslim obyč hovada policajty ....prostě mi přijde že jim chybí moralka ,a čest a snaha ...naučili se chodit v systemu a ojebavaji to jako všichni jinde ..jsou mladi ,nezkušení ,malo zaplacení ....a tak ,,,,debata o ničem ,,,je to o lidech ----proč když sem v itošce mluvil s carabinierem mel jsem faaaakt obr respekt ,,u nas je vidim ,,a jsou mi pro smích ...tam jsou jinak placeni ,nedelaji v rodnem kraji ,ale šup s nim nekde kde nikoho nezná a musi se snažit.......jak řikam ,,debata o ničem ...stejně se budeš zastavat svých !!!! je fakt že tech deliktu u nas je asi tolik ,že kdyby byli všichni zapalení tak jim to bude dlouho trvat než by vše vyřešili ....takže je to pul napul ,,,přiště to udělam jinak ...jak ?? to ti neřeknu...bad

osiris (Člen)
16.04.2007 17:50:05
Offline

Re: policie

šmidanovi: víš proč z nich máš jinde respekt, protože když se nebudeš chovat tak jak máš, tak dostaneš přes hubu ani nebudeš vědět jak (obrazně); že si na policajta budeš votvírat hubu, budeš mu nadávat? zapomeň, nedovolíš si to, budeš mít v tu ránu u hlavy kvér; že budeš smlouvat, vymlouvat se? nebudeš, maj jiný pravomoci než u nás ....ale tady si to dovolíš viď ;)
...tak co vlastně chceme?
ps: všude jsou blbci a normální, potkávám oba druhy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
šmidaN (Člen)
16.04.2007 17:53:29
Offline

Re: policie

jj .maš recht ......zaplatpanbu že ty pravomoce u nas nemaji .....byli by sme v pussybigsmile

Palino (Člen)
16.04.2007 18:22:22
Offline

Re: policie

Eremi psal:

bych řek, že už to trochu přeháníš pavle, jako všude jsou mezi policajtama volové, ale tohle už mi připadá, že by podle tebe měli být cíl pro nějakou novodobou inkvizici. Jestli ti připadá jako buzerace, že tě zastaví za přestupek, tak mě ne, udělal jsem chybu a vím proč mě staví (jasně, otázkou je, když stojí schovaní za keřem 3 m za cedulí začátek obce, to jsou kriplové). Obecně mám ovšem zkušenosti s policajtama dobrý, vždycky jsme se nějak rozumně domluvili.
Když jezdím na motorce, tak to, že mě někde chytí beru jako riziko, protože podle předpisů jedu tak 1% doby.

To bylo samozřejmě myšleno s nadsázkougoodbigsmile


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Rescuer (Člen)
16.04.2007 19:08:46
Offline

Re: policie

Jerry psal:

To Rescuer: Já bych potřeboval zničit krtka a vosy!! Děláte to taky?? Prosímhelpbigsmile

Jasan, my děláme úplně všechno. Vod voasáků až k voběšencům. Cokoliv budeš chtít. My jsme holky pro všechno. Jo a kdyžtak volej jak vostatní: pěkně v nocismile2helpbigsmileidontknow


Firefighter with the medical education and B12N:-)
Antihero (Člen)
16.04.2007 19:30:01
Offline

Re: policie

osiris psal:

šmidanovi: víš proč z nich máš jinde respekt, protože když se nebudeš chovat tak jak máš, tak dostaneš přes hubu ani nebudeš vědět jak (obrazně); že si na policajta budeš votvírat hubu, budeš mu nadávat? zapomeň, nedovolíš si to, budeš mít v tu ránu u hlavy kvér; že budeš smlouvat, vymlouvat se? nebudeš, maj jiný pravomoci než u nás ....ale tady si to dovolíš viď ;)
...tak co vlastně chceme?
ps: všude jsou blbci a normální, potkávám oba druhy

No Čéče, sem byl ledaskde, ale, že bych zažil ňáký kvéry kvůli nadávkám nebo "neposlušnosti"???idontknow
Jenom v Amstru měli benga dready a ochotně radili dyž sme zabloudiligood
V Anglii neměli Bobíci donedávna ani kvéry...
Jedinej respekt kterej u mne vzbuzujou je díky těm kurefsky vysokejm flastrum, jinak je mam v pussydoma nebo venku.
Jo a "verbální útok na veřejného činitele" už v trstním zákoníku taky neníbigsmile
tak jen do nich...


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
16.04.2007 19:43:54
Offline

Re: policie

To dog:
Pamatuješ jak sem jinde psal, že znám jenom jedinýho slušnýho policajta....
Už od vás jde pryč...nevydržel tu pakárnu, těch kurev je u vás totiž moc...po 15 letech...
Ale abych ti odpověděl, nemám rád policajty, tu instituci, nemám nic proti tobě, neznám tě.
Tahle věc není "o lidech", jak to tu furt všichni píšou, je to kamaradenšoftech, krytí si zad, hraní já na bráchu brácha na mě....korupci. Ten systém je vykurvenej a i kdydyste byli všichni Mirci Dušíni, nikdy nebude fungovat.
Příklad z poslední doby, fizl zfalšoval lustrační osvědčení, dostal padáka, ale renta mu běží...


There's a pie in the sky when you die.
Dog (Člen)
16.04.2007 20:07:26
Offline

Re: policie

Ne fízl,ale dokonce fízlové. Pánové na postech, kde jsou potřeba a kde sedí díky kamarádům. Bav se o normálních lidech co dělají práci a naivně si myslí, že je poslání. Opakuju znám moc špatnejch policajtů a když mi některej nesed tak jsem sním odmítnul vyjet na hlídku, a dneska s ním odmítnu jít dělat případ. Když budu vědět, že je kurva tak ho pošlu do pr.. nemám s tím problém. Když přejde na druhou stranu vykopnu mu dveře a seberu ho a ještě ho přišlápnu do asfaltu. I to už mám za sebou. Řešení není utéct, ale něco s tím dělat. Třeba, že těm mladejm a úplně nezlušeným vysvětlíš, že placka a machrování je blbost a policajt je od toho aby chránil a sloužil. Slušnost nic nestojí, ale potěší. Nesnáším neochotný policajty, nesnáším neochotný prodavače, nemám rád namachrovaný podnikatele co když mám ruku na zbrani považujou za útok na svoje svobody a práva dělat bordelal, nadávaj a vyhrožujou známostma. Ale nehážu je všechyn do jednoho houfu a neodsuzuju šmahem. Občas jsem nasranej, nevyspalej, přepracovanej ale pokouším opakuju, pokouším se být maximálně v pohodě.

osiris (Člen)
16.04.2007 20:16:21
Offline

Re: policie

Antihero psal:
osiris psal:

šmidanovi: víš proč z nich máš jinde respekt, protože když se nebudeš chovat tak jak máš, tak dostaneš přes hubu ani nebudeš vědět jak (obrazně); že si na policajta budeš votvírat hubu, budeš mu nadávat? zapomeň, nedovolíš si to, budeš mít v tu ránu u hlavy kvér; že budeš smlouvat, vymlouvat se? nebudeš, maj jiný pravomoci než u nás ....ale tady si to dovolíš viď ;)
...tak co vlastně chceme?
ps: všude jsou blbci a normální, potkávám oba druhy

No Čéče, sem byl ledaskde, ale, že bych zažil ňáký kvéry kvůli nadávkám nebo "neposlušnosti"???idontknow
Jenom v Amstru měli benga dready a ochotně radili dyž sme zabloudiligood
V Anglii neměli Bobíci donedávna ani kvéry...
Jedinej respekt kterej u mne vzbuzujou je díky těm kurefsky vysokejm flastrum, jinak je mam v pussydoma nebo venku.
Jo a "verbální útok na veřejného činitele" už v trstním zákoníku taky neníbigsmile
tak jen do nich...

...je tam v mojem prispevku v zavorce napsano "obrazne" vsim sis? tak necekej senzace
...ale jinak jsi toho asi moc nevidel idontknow
...konkretne v amstru predemnou nahazeli cetnici par drzejch neposlusnejch floutku ktery delali bordel v hospode pres zabradli do kanalu (do vody) a vsichni byli spokojeny (i ty frajeri co plavali)
...ve statech si bez vyzvani sahni pri silnicni kontrole do naprsni kapsy pro papiry a uvidis, vlastne zajizejes taky mazec ;) nevis jak rychle ses venku z auta voprenej vo strechu s rozkopnutejma nohama od sebe
...nicmene muj prispevek byl spis o tom, ze tu pravomoc maj, to ze ji nemusej vyuzivat protoze se jich lumpove prirozene bojej, kdyz vedi co se muze stat je snad jasny


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Antihero (Člen)
16.04.2007 20:32:02
Offline

Re: policie

Ta závorka je před těma kvérama...
Ve státech tě policajti ze sportu (jako u nás), pokud neuděláš přestupek nestaví!!!
Pochybuju, že maj v Amstru benga pravomoc "házet lidi do grachtu"
Howgh
...a nebuď nasranejbigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
16.04.2007 20:37:08
Offline

Re: policie

BTW, tenn článek vo přísadách do paliv a maziv je moc dobrej...
Asi to sem ale noc nepatři smile2


There's a pie in the sky when you die.
osiris (Člen)
16.04.2007 20:45:24
Offline

Re: policie

...to víš že ne ;)
...jo a článek jsem jen zpracoval :)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
16.04.2007 21:32:09
Offline

Re: policie

Nemam rad policajty jak dopravaky tak hlavne mestaky, kdyz vidim jak dostali pravomoce mestaci a co tedka delaj, jak kdyz jedu do prace tak za garazema tam vecne v aute chrapou policajti at uz mestaci nebo dopravaci, nebo ze vecer ne ze by jako pochuzkari mestaci meli hlidat parky spatne osvetlene useky mest, kdyz tam holku tehotnou nejakej prasak znasilni, myslite ze tam nekdo hlidkuje a oni moc dobre vi ze se to tam deje casto. Kamos co tam bydli ma strach jit vecer domu, rikam si vem aspon kesr kudlu nebo boxera do kapse i tak radsi z mesta jede autem domu pac co tam vecer pobiha je neco hroznyho, to si radsi mestak sedne do auta a bude merit ve 2 rano nekde zasitej jako obvykle a nebo spat v aute, od toho mestska policie neni a nemela by byt, ma se starat o to aby ma holka dosla v pohode kolem parku a mei by byt videt v techto hodinach nasazeni !! Proto vas nemam rad proto jaka vetsina z vas je, nedelate co mate a za co jste zaplaceni tak ci tak bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Dog (Člen)
16.04.2007 21:57:34
Offline

Re: policie

Billy psal:

Nemam rad policajty jak dopravaky tak hlavne mestaky, kdyz vidim jak dostali pravomoce mestaci a co tedka delaj, jak kdyz jedu do prace tak za garazema tam vecne v aute chrapou policajti at uz mestaci nebo dopravaci, nebo ze vecer ne ze by jako pochuzkari mestaci meli hlidat parky spatne osvetlene useky mest, kdyz tam holku tehotnou nejakej prasak znasilni, myslite ze tam nekdo hlidkuje a oni moc dobre vi ze se to tam deje casto. Kamos co tam bydli ma strach jit vecer domu, rikam si vem aspon kesr kudlu nebo boxera do kapse i tak radsi z mesta jede autem domu pac co tam vecer pobiha je neco hroznyho, to si radsi mestak sedne do auta a bude merit ve 2 rano nekde zasitej jako obvykle a nebo spat v aute, od toho mestska policie neni a nemela by byt, ma se starat o to aby ma holka dosla v pohode kolem parku a mei by byt videt v techto hodinach nasazeni !! Proto vas nemam rad proto jaka vetsina z vas je, nedelate co mate a za co jste zaplaceni tak ci tak bad

Když jsem šlapal chodník (Cikánov)a v noci měl samostanou pěší (ikdyž je to proti předpisům tam důchodci koukali z oken a říkali "Jé Policajt je tady poprvé od první republiky ale to tady byl ještě místní četník...
Koncepce MP byla původně obdobou USA a jejich City Police, nebo Municipal Police. U nás to dopadlo tak, že z nich dělají proti jejich vlastní vůli botičková komanda, radarové čerty a td. ale taky je využívají u přechodů a některý sjou v pohodě. Pamatuju její vznik a nadšený kluky co pak dostávali kapky za to, že šli do zákroku s hlídkou ze státní místo aby vybrali na pokutách předepsanou-nepředepsanou sumu.. No ti už tam také nedělají. Všechno je o lidech i MP. Znám dobrý i špatný stejně jako u té státní... Když dostaneš předepsaný úsek od velitele a pak v něm nejsi máš průser. Ten úsek si neurčí hlídková sama. U MP se to dá částečně regulovat třeba přes úřad a starostu. Nebudu tady nikoho hájit jenom to uvádím, aby bylo jasné že všechno má dvě strany.

Kelly01 (Člen)
16.04.2007 22:01:39
Offline

Re: policie

Dogu..

Začínám tě mít rádgood

Už mám 2 oblíbence...

Phill Marlow a Tygoodsmile1


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
17.04.2007 10:13:58
Offline

Re: policie

dyž sem měl pět,neměl sem rád učitelky ve školce,páč mi nedovolily vzít si hračky dom,dyž sem měl dvanáct,neměl sem rád učitelky ve škole,páč ně nachytaly na záchodě kůřit a řekli to našim, na intru sem nemusel vychovatele,páč sem taky zlobil a přišel napitý a zablul hajzlík,schody,pokoj a spícího kamaráda,,teď nemám rád cajty,protože na mašině taky zlobím a rychlosti nedodržuji,plnou čáru taky ne,ale dycky to bylo o tom,že sem porušoval nějaký obecný pravidla a dostával za to přes prsty a vesměs sem si za to moh sám.Tagže vosobně bych je neházel všechny do jednoho pytle,je fakt,že je mezi nima spousta mamrdů,na druhů stranu tak jako i v jiných oborech.Tagže já pokud sem zastavenej,sem slušnej a respektuju je,obzvláště pak pokud ně zastaví za to,že sem byl blbej a nechal sa změřit. Na druhů stranu to samé očekávám od nich a srát na hlavu bych si nenechal, ale naštěstí jsem takého debila eště nepotkalgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
1.2_Bert (Člen)
17.04.2007 13:00:07
Offline

Re: policie

Koldane, to jsi napsal výstižně, cítím to taky tak.goodgoodgood

Myslím si, že BGMC je chyba z toho úhlu pohledu, že pouze sdružení s tzv. "svými lidmi" porohlubuje urřitou nevraživost s námi ostatními motorkáři. V našem malém MC máme i tři poldy a problémy nejsou, naopak, někteří "grázlíčci" vidí, že i polda je člověk.


12.Bandit je dobrá minulost
1.2_Bert (Člen)
19.04.2007 12:36:55
Offline

Re: policie

Dogu,
využiji příležitosti, abych se Tě zeptal na obecný názor vedení policie, nebo novou metodiku a Tvůj osobní názor, není-li to předmětem utajení, v postupu při pronásledování přestupců policejními auty, včetně střelby na ně.
Stále častěji slyším, že tam či jinde v ČR policie zahájila pronásledování pachatele (nejprve přestupku a později většinou právě vyprodukovaného zločince nejvyšší třídy) a když na výzvu nezastavil použila střelné zbraně údajně k zastavení. Už jsem to sem někam napsal, že popravit např. několikanásobného vraha neumíme, ale „popravit“ ujíždějícího kluka a po dnešku i holku, po spáchání přestupku, na motorce nebo v autě se stává běžným. Pokládám to za trestné ze strany zasahující policistů.
Co tím sledujete ???, budujete si policejní stát, autoritu, nebo Vás jen rozčiluje, že nezastaví i když je to také jen přestupek, šetříte náklady za autodrom a za střelnici…? Určitě to nechci zlehčovat a politizovat, ale toto je metoda vedoucí do pekla i pro Vás policisty, stále častěji budou umírat nevinní lidé.
Tímto postupem vlastně vyrábíte trestné činy a zločince, ohrožujete majetek státu i ostatních osob, ohrožujete zdraví své, pronásledovaných i dalších do té doby nezúčastněných osob, …to nechápu, máte dělat pravý opak.
Dík za odpověď.


12.Bandit je dobrá minulost
Bedřich (Člen)
19.04.2007 15:36:42
Offline

Re: policie

12.Bert psal:

Dogu,
využiji příležitosti, abych se Tě zeptal na obecný názor vedení policie, nebo novou metodiku a Tvůj osobní názor, není-li to předmětem utajení, v postupu při pronásledování přestupců policejními auty, včetně střelby na ně.
Stále častěji slyším, že tam či jinde v ČR policie zahájila pronásledování pachatele (nejprve přestupku a později většinou právě vyprodukovaného zločince nejvyšší třídy) a když na výzvu nezastavil použila střelné zbraně údajně k zastavení. Už jsem to sem někam napsal, že popravit např. několikanásobného vraha neumíme, ale „popravit“ ujíždějícího kluka a po dnešku i holku, po spáchání přestupku, na motorce nebo v autě se stává běžným. Pokládám to za trestné ze strany zasahující policistů.
Co tím sledujete ???, budujete si policejní stát, autoritu, nebo Vás jen rozčiluje, že nezastaví i když je to také jen přestupek, šetříte náklady za autodrom a za střelnici…? Určitě to nechci zlehčovat a politizovat, ale toto je metoda vedoucí do pekla i pro Vás policisty, stále častěji budou umírat nevinní lidé.
Tímto postupem vlastně vyrábíte trestné činy a zločince, ohrožujete majetek státu i ostatních osob, ohrožujete zdraví své, pronásledovaných i dalších do té doby nezúčastněných osob, …to nechápu, máte dělat pravý opak.
Dík za odpověď.

Mě příjde, že ten člověk co nezastaví, ujíždí a nerespektuje absolutně nic, jen má velkej důvod ujet nic víc, tak si ten "rosudek smrti" zvolí sám nad sebou a jde do toho i s touhle variantou...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
19.04.2007 15:48:14
Offline

Re: policie

...naprostej souhlas  s Bedřichem...esivá se rozhodnu ujíždět, musim počítat s tym, že dostanu kulku do zat, to je snat logický, né? idontknow ...jak chceš jinak zajistit polísmenům autoritu??? surprised ...ty si myslíš, že dyš každej jouda bude vjedět, že nerespektování poldy nebude mít pro něj samotnýho žádnej důsledek, tak že pak ta policije k něčemu bude??? idontknow ...dycky sem tvrdil a tvrdit budu, že esi se rozhodnu ujíždět, musim počitat s tym, že třeba i umřu...ať uš rozmázlej na svodidlech vedle silnice nebo s tou kulkou f zádech...a nebo si něgde za bukem zařvu: !I´m win!!!...mě to tak příde logický idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dog (Člen)
19.04.2007 17:19:39
Offline

Re: policie

To 12Bert. Pokud mám odpovědět na tohle tak se musím rozepsat bude to delší a tak se předem ptám, zda to pak někoho bude opravdu zajímat..

Jerry (Člen)
19.04.2007 17:26:09
Offline

Re: policie

Ne. Ti co vědí, vědí. Ty co nechcou, nepřesvědčíš. Pošli mu to na icq.
Napiš jestli piješ fernet ať víme jestli jsi lidskej člověk.
bigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
osiris (Člen)
19.04.2007 18:16:55
Offline

Re: policie

...jakejpak fernet, esli chce psat sem musi jet v rumu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
1.2_Bert (Člen)
19.04.2007 19:41:55
Offline

Re: policie

Dogu, 
já si to určitě pečlivě přečtu, vážím si Tvého úsilí a nejméně pro sebe  z toho vyvodím závěry. Jsem přesvědčen, že tak udělají i další banditi a návštěvníci. 

Filous, překvapuješ mě, zkus si můj příspěvek přečíst důkladně, Ty nemáš obavu o syna, že Ti udělá nějakou hloupost (tím myslím přestupek, ne násilný trestný čin), např. pojede na endurku 80 po městě a aktivní polda Ti ho sejme autem nebo bouchačkou, aby neujel. K tomu to totiž spěje.
A pak, aby to veřejnost přijala a policie byla pěkná, na ujíždějícího něco šťavnatého najdou.
Ta pronásledovaná, mrtvá 18letá holka z Brna, prý neměla řidičák, opravdu „přiměřený“ důsledek policejní akce.


12.Bandit je dobrá minulost
osiris (Člen)
19.04.2007 19:53:47
Offline

Re: policie

bertovi: a kerejpak ty vlastne ses? ... tajemno jedno surprised smile1
...svoje dite jsem (doufam) naucil, ze z policie ma mit respekt a ma ji poslechnout; nehlede na to, ze ho ucim aby nedelal to co nema a kdyz uz neco posere, tak ma prijmout i nasledky smile1
...druha strana mince muze bejt, ze kdyz ten lump bude vedet, ze se mu nic nemuze stat, tak bude pozde laterit a smutnit nad tim, ze ti treba srazi, nebo podrizne nekoho z rodiny smile2 pak bys to vzal treba z ty druhy strany


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
19.04.2007 19:58:42
Offline

Re: policie

berte- ono to je těžké. stala se mi minulý týden jedna věc kdy sem byl total vytočenej a nasranej, kdy sem přál řidiči at to střelí do stromu a vysmahne sefuck. jedu si v klidu pro maine frau do rachoty, přijíždim na křižovatku, chci jet do leva a v zápětí nějakej debil mě na křižovatce předjel rychlostí možná přes kilo. kdybych si ho v tý rychlosti nevšim (já jezdím přes20 let a bejt mladej nezkušenej?) a nestrhl sem to zpět, tak to do mě narval a dnes sem tu nepsal. potom pokračoval obcí dál v protisměru stejnou rychlostí do zatáčky.
A ted si vem, že ti takovek deb... zabije dítě protože ujíždí poldům!!!! to sem zapoměl napsat že ujížděl poldům.
I filda má pravdu. když něco pose.. tak za to musím pikatsmile2 a né ohrožovat ostatní. tu holku nezabil polda ale ten debil protože ujížděl. nedodržel zákon!
tot můj názor a zkušenost


momentalně zavostalej
Lihy (Člen)
19.04.2007 20:12:33
Offline

Re: policie

Nevim kdo po kom střílel a o co vůbec šlo, ale tim že po někom budou střílet (myslim teť auta nebo motorky, že jim nezastavily při běžný kontrole a nebo měření) si u mně respekt nezískaj spíš naopak....budu je považovat za idioty. Policajtům stavim, ale né proto, že bych se bál, že po mně budou střílet. Prostě to beru jako např. Koldan, sou nějaký pravidla hry.
S tim, že by na neposlušný řidiče jinak nemohly moc nesouhlasim. Můžou si zavolat aby zavřely silnici atd. (samozřejmě by měli dostat lepší auta, aby aspoň věděli kam dotyčnej jede, ikdyž pár jich tu už je) a vítečníkovi pak naůčtovat náklady na výjezd.a v neposlední řadě by mohli zvednout prdel a pokusit se zjistit kdo to řídil, když jim někdo tvrdí že to byla osoba blízká, von by si to pak každej trošku rozmyslel jestli lhát (a mít o to větší postih) a nebo rači přiznat barvu. Jenomže to by byla práce a lepší je sedět s radarem ve křoví a sem tam si vystřelit nebo v kanclu kasírovatsick

Fresh Man (Člen)
19.04.2007 20:22:35
Offline

Re: policie

Filous má rechtgood jak svodidla tak kulka..
  stim se musí počítatidontknowbad


dyť by to člověka ani jinak nebavilo jim potom ujíždětbigsmile


Bandit pičo
Lihy (Člen)
19.04.2007 20:25:15
Offline

Re: policie

Fresh Man psal:

Filous má rechtgood jak svodidla tak kulka..
  stim se musí počítatidontknowbad


dyť by to člověka ani jinak nebavilo jim potom ujíždětbigsmile

Nekecej že si jim někdy ujíždělidontknow Ty na ně vždycky zamrkáš a voji to nechaj na domluvusurprisedbigsmile

osiris (Člen)
19.04.2007 21:54:36
Offline

Re: policie

...já bych to zas trošku vodlehčil ;)

Policajt na koni čeká na semaforu a vedle něho stojí chlapeček na kole.
Policajt: "Máš krásný kolo! To ti přinesl Ježíšek?"
Chlapeček: "Ano."
Policajt: "Příští rok řekni Ježíškovi, aby Ti přinesl taky světla...
Chlapeček: "Pěkný kůň! Toho ti přinesl Ježíšek?"
Policajt: "Ano"
Chlapeček: "Příští rok řekni Ježíškovi, aby tomu koňovi dal čuráka
zespodu a ne na záda.."


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
20.04.2007 01:37:38
Offline

Re: policie

...by to vypadalo, kdyby nechteli zastavit
video: 8mi minutova honicka taiwancu :(


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
pitrman (Člen)
20.04.2007 02:46:44
Offline

Re: policie

Dog je spravnejgood, neboji se ze mu kazdej tady da sezrat negativni skusenosti s policiji a je tu znovu a znovu. Kazdej jinej by to us davno vzdal a poslal vas sechny do pussy .  Jo a otec Kellyfurrat tema rat surprised toho sivas, von ma totis rat jenom sebe , svuj odraz v zrcadle  a jeziskasmile1


in God we trust
Filous (Člen)
20.04.2007 08:38:32
Offline

Re: policie

Bert:
...samo se bojim vo kluka, že udělá ňákou blbost, bo dyš za den ňákou neudělá, tag sem nesvuj, páč to nejni uplně normální, ale nebojim se, že by mu polda bes výstrahy šoupnul auto do cesty nebo za nim poslal fčelku...a přestože je kluk f telecích letech, tag doufam, že ví stejně tag jako to vim já, že polda by se měl respektovat, bo to je součástí tý hry, kerou s nima hrajem a v momentě, gdy mu ten respekt neposkytnu, musim počítat s  tym, že se f tu chvíly začíná ta hra hrát bes jakejchkolif pravidel a hodně zvostra...

Dog:
...ty piš, je dobrý znát pohlet "z druhý strany barikády" goodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
20.04.2007 08:44:08
Offline

Re: policie

filipovi: neřek bych bes pravidel, ty pravidla navopak pokračujou dál a takový sou a sou platný, je jenom na lumpovi esli tu gamesu skončí, nebo de dál do rizika, má na výbjer, je to čistě na něm, jeho volba, jeho rozhodnutí, ví moc dobře co bude následovat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
20.04.2007 08:49:40
Offline

Re: policie

osiris psal:

filipovi: neřek bych bes pravidel, ty pravidla navopak pokračujou dál a takový sou a sou platný, je jenom na lumpovi esli tu gamesu skončí, nebo de dál do rizika, má na výbjer, je to čistě na něm, jeho volba, jeho rozhodnutí, ví moc dobře co bude následovat

...ale jó, jasný, myslim, že si rozumíme good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
20.04.2007 09:04:00
Offline

Re: policie

...nooooojo smile1good dyk vím, že víš, zas sem trapič bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dog (Člen)
20.04.2007 11:33:44
Offline

Re: policie

To 12.Bert a další zájemci

Tohle téma je strašně obsáhlé a dá se rozvinout úplně neskutečně. V krátkosti.bigsmile Nebudu tady psát § ani čísla zákonů, pokud to budeš chtít tak ti to pak doplním.  Téma zastavování vozidle a použití zbraně při tom. Jedná se o můj osobní názor, který mám jako občan. Protože od oficielních prohlášení je tiskové a hlavy pomazané.sick

Při pronásledování vychází policajt jednoznačně ze zákona. Nic jiného nemůže dělat.

Pro pochopení modelová situace:

Klasická kontrola na ulici:
Policejní hlídka se pokusí zastavit vozidlo předepsaným způsobem, takže plácačka nahoře policajt v silnici.  (policajt je jasně označen a každý řidič ví, že se jedná o policajta,  tedy osobu představující zákon, každý pachatel už v tu chvíli ví, že před ním je ten, kdo ho může sebrat a přemýšlí, zda se jedná jenom o náhodnou kontrolu. Smažka co si veze svoje psaníčka bude přemýšlet co se stane, když to u něj najdou. Ten kdo si dal panáčka bude mít obavu, že dostane dejchnout a td atd..
Všichni vědí KDO a CO představuje policajt. (pro většinu nepříjemnost protože i nejlepší řidič může zapomenout doma papíry, nebo mu nesvítí světlo)

Auto přibrzdí, Policajt ukazuje zastav. Auto akceleruje a řidič vyráží
Možnosti:
a)    policista mezitím popošel ke krajnici nebo stačil uskočit
b)    policista se veze na kapotě, nebo byl sražen

Důsledek:
U a) pachatel se dopustil přestupku (tady si žádný policajt ještě střílet nedovolí)
b)    pachatel se dopustil trestného činu: útoku na VČ. 

K b) Ve většině zemí se to hodnotí velmi tvrdě a bere se, že pokud toho policajta poveze na kapotě a podobně a nezastaví tak se dává pokus vraždy, bránění při zatčení atd.
   
Další děj: Pokud je hlídka pěší a stačila uskočit tak se buď na to vykašle a řekne si kretén…. A dál to neřeší, jenom udusí vztek.. nebo to dá po vysílačce operačnímu, když si napsal značku auta.
Když je ten četník sražen nebo raněn jde to rychle, ale zase musí být značka auta.

V našem ději četník uskočil, ale hlídka má služební auto. Naskočí do auta a pronásledují pachatele přestupku. Maják bliká, fňukna huláká, lidi koukají.
Pachatel vidí, že ho pronásleduje pomalované auto. Sešlápne plyn.
Policajt informuje vysílačkou operačního, že pronásleduje vozidlo, tím a tím směrem a dává průjezdy. Vozidlo nezastavilo na výzvu a stále ujíždí a zrychluje. Mastí víc jak 100km a dál tomu šlape.
V policejním autě: „Ty vole to je magor sem to měl jen tak tak, málem mě nabral. Ten náš krám nejede toho Bavora nedoženem“
Policejní auto tomu Bavoru fakt nestíhá, ale o kus dál je další hlídka, která dává zase vozidlu signál stůj.  Chlap se zase vyhne a jede a jede. (Ještě stále nikdo nestřílí)
Ve vysílačce běží info: „Všem hlídkám -  vozidlo nezastavilo na opětovnou výzvu“
V policejním autě: „Proč ujíždí? Je to kradený? Je nalitej? Na fetech? Veze kradený zboží? Zbraně? Drogy? Je hledanej? Fantazie pracuje a adrenalin stoupá.
Další hlídka udělal ve směru ujíždějícího vozidla zátaras z aut. Řidič bravurně dokáže zátaras prorazit a hurááá dál a dál.
Operační: „Všem hlídkám – pachatel prorazil zátaras a ujíždí směrem do centra, během jízdy projel nějaké červené, málem způsobil několik dopravních nehod ohrožuje ostatní. Policajti se zázrakem  dostávají pomocí svého nejlepšího služebního auta Octavia do závěsu vozidla. První padá varovný výstřel, určitě ne jeden. Ten jde vždy mimo vozidlo. Pokud se podaří a vozidlo najede blíž začne policajt střílet z boku po gumách.  Pachatel ujíždí a nedbá výstřelů. Co je to za člověka, že ho nezastaví ani střelba? Musí vědět, že to není film. Houkající auta, zátaras, střílení a stejně maže pryč.. Auto se žene směrem do centra, kde je větší provoz, lidi na zastávkách atd.. Bezohlednou jízdou dokázal, že ho nezastaví ani jednosměrka, červená, nebo chodník.. Střelba směřuje na vozidlo – kola.  Obě auta jedou značnou rychlostí, skáče to, hopsá a vykloněný policajt z okna se v těchto podmínkách pokouší trefit.
Už už to bude ok, ale auto poskočí náměr se pohne o milimetr a kulka letí do zadního a pak předního okna.. Chlap stále ujíždí s autem plným děr a klidně na prázdných gumách..  Co má asi na svědomí? Možná to klenotnictví nebo banku.. Udělá tohle normální člověk? Jedna z dalších kulek zasáhne chlapa a auto nabourá do svodidel. Honička je u konce..

Podle zákona:
Policajt může použít zbraň:
nelze-li jinak zadržet dopravní prostředek, jehož řidič bezohlednou jízdou vážně ohrožuje život a zdraví osob a na opětovnou výzvu nebo znamení dané podle zvláštního předpisu 9) nezastaví; (stalo se to?)

Co se stane během té honičky? Z pachatele přestupku se lehce stane pachatel tr. činu, způsobí nehodu, ale jede dál, narazí do zátarasu a jede dál a td atd.. povozil toho policajta na kapotě,  ještě během honičky se zjistilo, že auto je kradené, řidič v pátrání atd.. možností hodně takže:

Policajt může použít zbraň:
aby zamezil útěku nebezpečného pachatele, jehož nemůže jiným způsobem zadržet (je to tam?)

Policajt se pokoušel zastavit šílence, který ohrožuje okolí autem, tedy věcí která může učinit útok důraznější – tedy zbraní.
Policajt může použít zbraň:
nelze-li jinak překonat odpor směřující ke zmaření jeho závažného služebního zákroku. (je zamezení – zastavení pohybu člověka používajícího auto jako zbraň závažným zákrokem? Osobně myslím, že ano)

Policajt může použít zbraň:
když osoba, proti níž byl použit donucovací prostředek hrozby střelnou zbraní nebo donucovací prostředek varovný výstřel, neuposlechne pokynů policisty směřujících k zajištění bezpečnosti jeho vlastní nebo jiné osoby; (bylo to tam?)

Použití zbraně policistou v případech uvedených v odstavci 1 písm. a) až g) je přípustné pouze tehdy, jestliže použití donucovacích prostředků by bylo zřejmě neúčinné.
(byl použit donucovací prostředek hrozba střelnou zbraní?)

Při tom všem je policista povinen:

Při použití zbraně je policista povinen dbát nutné opatrnosti, zejména aby nebyl ohrožen život jiných osob, a co nejvíce šetřit život osoby, proti níž zákrok směřuje.

Takže na podkladě tohoto bodu zákona stačí zjištění sebemenší chyby a policajt to odskáče…
Tím ti odpovím na jednu z tvých otázek: ((obecný názor vedení policie)) je podle mne ten, že raději ať to odskáče ten blbej hlídkovej než  pan XX…. Řadový polda je hodně často obětován jako úlitba pro média, i když se pak u soudu prokáže, že jednal jak měl.

Policat (normálně myslící) používá zbraň jako krajní řešení. Nenormální se to rychle naučí protože:

Po použití zbraně musíš okamžitě informovat nadřízeného,
Pak sepsat úřední záznam a hlášení o použití zbraně. (svazek papírů) Oprávněnost  vyhodnocuje nadřízený a přebere ho také další kontrolní orgán.  Pokud dojde ke škodě nebo zranění jdeš k výslechu.  Pak nastupuje inspekce. Podrobně proberou vše co se stalo a mají neomezenou dobu na vyhodnocení toho co jsi ve stresu a během pár sekund, nebo minut dělal a jak ses rozhodoval. V případě zjištění pochybení jdeš přinejlepším od fochu, ale spíš do lochu. Mediální tlak je věc..

Takže každý policajt ví, že použít zbraň je špatný a bohužel z toho vzniká návyk nepoužít zbraň i když je to na místě a v zájmu ochrany vlastního života. (příkladů mám neskutečný množství)

Pamatuješ na probodnutýho policajta v metru?  Nestřílel na ukrajince s nožem na násadě, protože střelivo, které má policie je průrazné a odráží se… Byla velká pravděpodobnost, že když střelí ukrajince tak kulka projde a trefí někoho dalšího, i odražená. Když by vystřelil  a stalo se to je pravděpodobně stíhán, podle toho co je psáno výše.. nedbal by dostatečně …..Tak se holt nechal bodnout a umřel. 
Stejný problém je i u té střelby na auta. Kulky se odráží, deformují a jsou špatné. Existují na to posudky a papíry, ale přezbrojení nebude, je to drahé.

Policie netrénuje střelbu na jedoucí cíl. Netrénuje střelbu z auta na cíl. Na to nejsou střelnice a ani finance. Pouze zásahovka to myslím dělá (Jo a Black Dogs trénovali střelbu z motorek, ale to bylo soukromně)

Jiné možnosti zastavení toho ujíždějícího vozidla:
zastavovací pás a jiné prostředky k násilnému zastavení vozidla

Praxe: Zastavovací pás není ve výbavě policejních aut, ale bývá uskladněn. Důvod: Prováděcí předpis nařizuje a omezuje jeho použití tak, že xxxx metrů před.. xxx metrů za… označit opakovaně značkou… nesmí být tam kde může po propíchnuté pneu dojít k… Takže místo pro jeho užití hned tak nenajdeš, neoznačíš a nemáš tedy vůbec možnost ani šanci je použít.
V zahraničí se využívají pásy jednoduše. V USA a jinde používají také kovové tyče cca 1m dlouhé s bodci. Ty tyče házejí před, nebo pod ujíždějící auto… Bezva efekt..

Dříve byl v zákoně donucovací prostředek: Vytlačování vozidly. Zákonodárci se v představě Václavského náměstí plného studentů vytlačovaných transportéry rozhodli, že takhle ne a pryč s tím. Bylo to nahrazeno vytlačováním koňmi.  Takže jízdní policie do davu ano.. ALE nenapadlo je, že vytlačování vozidly se používá i proti ujíždějícím vozidlům  atd.. Takže u nás, když policajt strčí autem do pronásledovaného, je z něj pachatel dopravní nehody… takže to nesmí použít, a když to udělá, má to na hrbu.
Ve světě: Autem do auta, pomocí ofenzivní jízdy ho zneškodnit – dostat mimo vozovku, prostě ho nabourat… Krásně to učí v USA podle typu auta jsou schopní roztočit pachatelovo auto v plné rychlosti strčením do jeho vozidla…Za škody je odpovědný ujíždějící pachatel.

A ještě z jiného pohledu:
Policista nezastaví vozidlo a pachatel narazí do lidí, jiného auta a td atd..

No a policajt bude mít problém, protože nevyužil všech zákonných prostředků k tomu, aby zabránil protiprávnímu jednání a umožnil spáchání trestného činu a …
Protože jak zákon praví:
Policista ve službě je povinen v mezích zákona provést služební zákrok, služební úkon, popřípadě učinit jiná opatření nezbytná k provedení služebního zákroku nebo služebního úkonu,………..

Koho na tom konci honičky staví policajt? Pachatele přestupku?? Mám dojem, že na konci té honičky je z přestupce už pachatel. Pachatel, kterého ze sebe dotyčný udělal sám. O své vůli, bez donucení.

K případu který uvádíš ty:
Holčiny v autě je mi líto. Nezasloužila si koupit to do zad.
Díval jsem se na video. Můj názor: Na benzínce byla holčina vcelku v humoru z toho tankování bez peněz a pak újezdu. Přepokládám, že takhle tankovat se jezdilo častěji. Třeba ne. No policajti přece kvůli pár stovkám.. a obsluha to zatáhne hahaha a pak následovalo to co následovalo..honička ..zátaras..střelba.. zranění.. I když to třeba zrovna byla ta odražená kulka.
Takže u nás nepochybuji o tom, že ten četník co střílel, se z toho jen ta k nedostane a raději on než policejní činitel, protože národu se ukáže, že byl po zásluze potrestán ale… Je to tak? Má to tak být? V USA může za veškeré škody způsobené při pronásledování pachatel. On je odpovědný i za své spolujezdce, protože je vědomě vystavuje riziku.

Většina ujíždějících byli pachatelé krádeže vozidla a auta byla odcizena.

Můj osobní názor: Raději mít nazpátek rozstřílenou motorku a auto, než aby tím jezdil nějaký zloděj co to prodá za pár šupů, nebo na díly. Když u toho nějakou koupí.. litovat ho fakt nebudu, ale poděkuji těm četníkům co nejezdili se zavřenýma očima, ale dělali svojí práci.   

Když sbíráš vrahy a obdobné případy (z vlastní praxe) tak proti autu vesměs najíždí zásahovka, kukly samopaly,  a ten chlap je jasně a předem označen jako nebezpečný pachatel a je na něj ve většině případů vydán zatykač atd. Ten člověk se pak dívá do hlavní samopalů a to ho přejde chuť vytáhnou ten svůj z pod sedadla, nebo šlapa na plyn… takže on přežije.. raději neujíždí.. Na výjimky.

Ale příklad: Co třeba Fetim Hanuš? (nebo tak nějak) Jugoslávec a syn. Ujížděli policajtům stříleli po nich. Jednoho četníka při tom zastřelili..
Před tím obviněni  ze znásilnění a když pro ně šla zásahovka, tak po ní stříleli, protože byli chudáčci emigranti vystresovani z války v Jugo.. Nevěděli, že je to policie, auta na majáky, výzvy, nápisy policie - NIC opravdu neviděli a soud je pustil. Pak si samozřejmě mysleli, že střílet na policajty je dovoleno a když je hlídka při kontrole stavěla tak ujížděli, pak na ty policajty v pomalovaným autě stříleli..
Chceš další příklady? Tak neříkej že na vrahy a další se nestřílí.

Tak teď se ptám já tebe:

Chceš za a)
Vědět, že policista vždy uhne, když se někdo rozhodne nezastavit autem nebo na moto, nebude nikoho pronásledovat, ale mávne rukou případně zapíše do deníčku spz a pošle předvolánku.

Pak se ale také může zjistit, že auto nebo motorka byli odcizené. Co řekneš, když toi přijde předvolánka jako majiteli a ty budeš vědět, ze policie auto stavěla, ale nechala ho odjet protože zloděj bohužel nezatavil…Budeš požadovat náhradu škody na Policii? Nebo nad tím mávneš rukou a půjdeš si pro novou mašinu?

Ožralec smete pár motorkářů na dálnici a pak se zjistí, že hlídka ho stavěla o pár minut dřív, ale on prostě jel dál tak mu chtěli poslat předvolánku.. To už by se sice nezjistilo že chlastal, ale to přece nevadí.

Pak ani slušný občan raději nezastaví, protože si vzpomene že má možná propadlou lékárničku a tak i dojde pak pokecat na ten úřad, kde uvede, že jela osoba jemu blízká..

Pak asi nemá vůbec cenu nikoho stavět a ať vládne anarchie.. komu budeš nadávat až ti někdo nabourá auto auto u bude ujíždět četníkům před očima? Policajtům za neschopnost.

Dalších příkladů je moooooooc. Sám si doplň.

Cheš za b)
Vědět, že policista zastavuje auta, dává dejchnout a test na fety a když se někdo chová podezřele tak se pustí do jeho pronásledování, a když se chová ještě podezřeleji tak po vyčerpání všech prostředků co mu nařizuje zákon ho zastaví i střelbou?

NEMOTEJ do toho prosím jednotlivé excesy jako střílejícího dopraváka po chodci a podobně. Všude je něco, lidé dělají chyby. Bavme se v této obecné rovině 

Kdo má koule na to, aby chlastal, fetoval a pak jezdil má mít také odvahu zastavit a převzít odpovědnost za svoje jednání a to, že ohrozil lidi kolem.

Kdo má zkrat, nebo ujíždí z vyděšení, nebo náhlého pominutí   má vždy dostatek času včas zastavit (tak to zůstane u toho přestupku – vím to z praxe) než se začne třeba střílet. A když se začne tak je jeho volba že pokračuje a nechápu ho.

Teď mi prosím odpověz, co je na tom trestného ze strany policistů pokud dodržují zákon tak jak je výše uvedeno

Ujíždíš a nezastavuješ ty osobně? Pokud ano tak proč?

No a ještě takovej malej příkládek pro zasmání k zastavování aut. Policajt staví auto, 01:20 noc. Mercedes tmavá skla. Řidič přibrzdí a pak to oroštuje. Policajt uskočí a jak uskakuje tak mu do zadního okna toho ujíždějícho auta vletí jeho baterka. Asi tím prudkým uskočením a rotací nebo co. bigsmile
    Druhý den přijde na místní řidič auta si stěžovat, že mu policat bezdůvodně rozmlátil zadní sklo u auta….surprised   

GRAFOMAN DOG

osiris (Člen)
20.04.2007 11:54:18
Offline

Re: policie

...sem si počet good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
20.04.2007 11:57:27
Offline

Re: policie

tak tohle jestli někdo přečte celý, tak klobouk dolů.....smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ondráš (Člen)
20.04.2007 12:06:18
Offline

Re: policie

Sem to dočet do půlky a pak jsem mušel přesat... Pal si rum a pokračoval... Dal si další a myslím, že si to dočtu někdy jindybigsmile

Ale čtes e to hezky. To Psisko má u mě jedničku ze slohu.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Dog (Člen)
20.04.2007 12:16:48
Offline

Re: policie

Oprava:
Tys myslel případ tý holky jak sama nabourala když ujížděla MP hlídce? Její volba - pokuta nebo ujíždět a ohrožovat sebe i ostatní. Teda podle infa co mám já.

Hergot nědlo to čtěte sem to nepsal zbytečně ne?bigsmile

Peca (Člen)
20.04.2007 12:21:29
Offline

Re: policie

Tak musím uznat, že líp to napsat nešlo a do puntíku bych to podepsal. good

Filous (Člen)
20.04.2007 13:45:20
Offline

Re: policie

...tag já to teda přečet celý a tag ňák nemůžu jinag neš souhlasit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Billy (Člen)
20.04.2007 13:46:56
Offline

Re: policie

taky sem si pocetl a celyysmile1, ale stejne je zakon postavenej tak ze me muzou vzit papiry kdyz pojedu rychlejs, proto nemam vas rad sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Koldan (Člen)
20.04.2007 14:17:54
Offline

Re: policie

kucí já to zase nečet,gdo vyhrál?surprisedbigsmile

ale vohledně teho střílení, kolikrát dyž si tak jedu na krásných zlatých kolech a pode mnů řve Pákistánec do Scorpiona,nějak moc nedoslýchám to co se za mnů děje a představa toho,že za mnů jedů cajti v roztřesené filcce a nemoha mě dohonit po mě začnů pálit,mě moc neuklidňujesmile2surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
20.04.2007 14:42:37
Offline

Re: policie

Koldan psal:

kucí já to zase nečet,gdo vyhrál?surprisedbigsmile

ale vohledně teho střílení, kolikrát dyž si tak jedu na krásných zlatých kolech a pode mnů řve Pákistánec do Scorpiona,nějak moc nedoslýchám to co se za mnů děje a představa toho,že za mnů jedů cajti v roztřesené filcce a nemoha mě dohonit po mě začnů pálit,mě moc neuklidňujesmile2surprised

...tag si to přečti surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
1.2_Bert (Člen)
20.04.2007 16:18:53
Offline

Re: policie

Tak jsem se 2 hodiny namáhal s reakcí na Dogův příspěvek, snad většina pochopíte o co mě jde.
Zvolil jsem to formou připomínek k předešlému textu. Mé připomínky jsou za ***

To 12.Bert a další zájemci

Tohle téma je strašně obsáhlé a dá se rozvinout úplně neskutečně. V krátkosti.  Nebudu tady psát § ani čísla zákonů, pokud to budeš chtít tak ti to pak doplním.  Téma zastavování vozidle a použití zbraně při tom. Jedná se o můj osobní názor, který mám jako občan. Protože od oficielních prohlášení je tiskové a hlavy pomazané.


Při pronásledování vychází policajt jednoznačně ze zákona. Nic jiného nemůže dělat.

Pro pochopení modelová situace:
Klasická kontrola na ulici: Policejní hlídka se pokusí zastavit vozidlo předepsaným způsobem, takže plácačka nahoře policajt v silnici.  (policajt je jasně označen a každý řidič ví, že se jedná o policajta,  tedy osobu představující zákon, každý pachatel už v tu chvíli ví, že před ním je ten, kdo ho může sebrat a přemýšlí, zda se jedná jenom o náhodnou kontrolu. Smažka co si veze svoje psaníčka bude přemýšlet co se stane, když to u něj najdou. Ten kdo si dal panáčka bude mít obavu, že dostane dejchnout a td atd..
Všichni vědí KDO a CO představuje policajt. (pro většinu nepříjemnost protože i nejlepší řidič může zapomenout doma papíry, nebo mu nesvítí světlo)

Auto přibrzdí, Policajt ukazuje zastav. Auto akceleruje a řidič vyráží
Možnosti:
a)    policista mezitím popošel ke krajnici nebo stačil uskočit
b)    policista se veze na kapotě, nebo byl sražen

Důsledek:
U a) pachatel se dopustil přestupku (tady si žádný policajt ještě střílet nedovolí)
b)    pachatel se dopustil trestného činu: útoku na VČ. 

K b) Ve většině zemí se to hodnotí velmi tvrdě a bere se, že pokud toho policajta poveze na kapotě a podobně a nezastaví tak se dává pokus vraždy, bránění při zatčení atd.
   
Další děj: Pokud je hlídka pěší a stačila uskočit tak se buď na to vykašle a řekne si kretén…. A dál to neřeší, jenom udusí vztek.. nebo to dá po vysílačce operačnímu, když si napsal značku auta.
Když je ten četník sražen nebo raněn jde to rychle, ale zase musí být značka auta.

V našem ději četník uskočil, ale hlídka má služební auto. Naskočí do auta a pronásledují pachatele přestupku. Maják bliká, fňukna huláká, lidi koukají.
Pachatel vidí, že ho pronásleduje pomalované auto. Sešlápne plyn.
Policajt informuje vysílačkou operačního, že pronásleduje vozidlo, tím a tím směrem a dává průjezdy. Vozidlo nezastavilo na výzvu a stále ujíždí a zrychluje. Mastí víc jak 100km a dál tomu šlape.
V policejním autě: „Ty vole to je magor sem to měl jen tak tak, málem mě nabral. Ten náš krám nejede toho Bavora nedoženem“
Policejní auto tomu Bavoru fakt nestíhá, ale o kus dál je další hlídka, která dává zase vozidlu signál stůj.  Chlap se zase vyhne a jede a jede. (Ještě stále nikdo nestřílí)
Ve vysílačce běží info: „Všem hlídkám -  vozidlo nezastavilo na opětovnou výzvu“
V policejním autě: „Proč ujíždí? Je to kradený? Je nalitej? Na fetech? Veze kradený zboží? Zbraně? Drogy? Je hledanej? Fantazie pracuje a adrenalin stoupá.
Další hlídka udělal ve směru ujíždějícího vozidla zátaras z aut. Řidič bravurně dokáže zátaras prorazit a hurááá dál a dál.
Operační: „Všem hlídkám – pachatel prorazil zátaras a ujíždí směrem do centra, během jízdy projel nějaké červené, málem způsobil několik dopravních nehod ohrožuje ostatní. Policajti se zázrakem  dostávají pomocí svého nejlepšího služebního auta Octavia do závěsu vozidla. První padá varovný výstřel, určitě ne jeden. Ten jde vždy mimo vozidlo. Pokud se podaří a vozidlo najede blíž začne policajt střílet z boku po gumách.  Pachatel ujíždí a nedbá výstřelů. Co je to za člověka, že ho nezastaví ani střelba? Musí vědět, že to není film. Houkající auta, zátaras, střílení a stejně maže pryč.. Auto se žene směrem do centra, kde je větší provoz, lidi na zastávkách atd.. Bezohlednou jízdou dokázal, že ho nezastaví ani jednosměrka, červená, nebo chodník.. Střelba směřuje na vozidlo – kola.  Obě auta jedou značnou rychlostí, skáče to, hopsá a vykloněný policajt z okna se v těchto podmínkách pokouší trefit.
Už už to bude ok, ale auto poskočí náměr se pohne o milimetr a kulka letí do zadního a pak předního okna.. Chlap stále ujíždí s autem plným děr a klidně na prázdných gumách..  Co má asi na svědomí? Možná to klenotnictví nebo banku.. Udělá tohle normální člověk? Jedna z dalších kulek zasáhne chlapa a auto nabourá do svodidel. Honička je u konce..

Podle zákona:
Policajt může použít zbraň:
nelze-li jinak zadržet dopravní prostředek, jehož řidič bezohlednou jízdou vážně ohrožuje život a zdraví osob a na opětovnou výzvu nebo znamení dané podle zvláštního předpisu 9) nezastaví; (stalo se to?)
***nestalo, dokud jste ho nezačali pronásledovat


Co se stane během té honičky? Z pachatele přestupku se lehce stane pachatel tr. činu, způsobí nehodu, ale jede dál, narazí do zátarasu a jede dál a td atd..
***a o tom hovořím, že  pachatele trestného činu pronásledováním vyrobíte***

povozil toho policajta na kapotě,  ještě během honičky se zjistilo, že auto je kradené, řidič v pátrání atd.. možností hodně takže:

Policajt může použít zbraň: aby zamezil útěku nebezpečného pachatele, jehož nemůže jiným způsobem zadržet (je to tam?)
***… a tady už jde o nebezpečného pachatele

Policajt se pokoušel zastavit šílence, který ohrožuje okolí autem, tedy věcí která může učinit útok důraznější – tedy zbraní. 
***… a tady už jde o šílence

Policajt může použít zbraň: nelze-li jinak překonat odpor směřující ke zmaření jeho závažného služebního zákroku. (je zamezení – zastavení pohybu člověka používajícího auto jako zbraň závažným zákrokem? Osobně myslím, že ano)
***na začátku příběhu byl motorista co nezastavil hlídce

Policajt může použít zbraň: když osoba, proti níž byl použit donucovací prostředek hrozby střelnou zbraní nebo donucovací prostředek varovný výstřel, neuposlechne pokynů policisty směřujících k zajištění bezpečnosti jeho vlastní nebo jiné osoby; (bylo to tam?)
***na začátku příběhu byl motorista co nezastavil hlídce

Použití zbraně policistou v případech uvedených v odstavci 1 písm. a) až g) je přípustné pouze tehdy, jestliže použití donucovacích prostředků by bylo zřejmě neúčinné.
(byl použit donucovací prostředek hrozba střelnou zbraní?)

Při tom všem je policista povinen: Při použití zbraně je policista povinen dbát nutné opatrnosti, zejména aby nebyl ohrožen život jiných osob, a co nejvíce šetřit život osoby, proti níž zákrok směřuje.

Takže na podkladě tohoto bodu zákona stačí zjištění sebemenší chyby a policajt to odskáče…
***neznám případ, který by se vztahoval ke zveřejněným případům (snad jen u té zastřelené nezúčastněné ženy někde v Mostě, když se střela odrazila na chodník, kde šla)***

Tím ti odpovím na jednu z tvých otázek: ((obecný názor vedení policie)) je podle mne ten, že raději ať to odskáče ten blbej hlídkovej než  pan XX…. Řadový polda je hodně často obětován jako úlitba pro média, i když se pak u soudu prokáže, že jednal jak měl.
***a to mě děsí v případech, kde na začátku příběhu byl motorista co jen nezastavil hlídce (a nebyl to do té doby žádný zločinec)***

Policajt (normálně myslící) používá zbraň jako krajní řešení. Nenormální se to rychle naučí protože:
Po použití zbraně musíš okamžitě informovat nadřízeného,
Pak sepsat úřední záznam a hlášení o použití zbraně. (svazek papírů) Oprávněnost  vyhodnocuje nadřízený a přebere ho také další kontrolní orgán.  Pokud dojde ke škodě nebo zranění jdeš k výslechu.  Pak nastupuje inspekce. Podrobně proberou vše co se stalo a mají neomezenou dobu na vyhodnocení toho co jsi ve stresu a během pár sekund, nebo minut dělal a jak ses rozhodoval. V případě zjištění pochybení jdeš přinejlepším od fochu, ale spíš do lochu. Mediální tlak je věc..

Takže každý policajt ví, že použít zbraň je špatný a bohužel z toho vzniká návyk nepoužít zbraň i když je to na místě a v zájmu ochrany vlastního života. (příkladů mám neskutečný množství)

Pamatuješ na probodnutýho policajta v metru?  Nestřílel na ukrajince s nožem na násadě, protože střelivo, které má policie je průrazné a odráží se… Byla velká pravděpodobnost, že když střelí ukrajince tak kulka projde a trefí někoho dalšího, i odražená. Když by vystřelil  a stalo se to je pravděpodobně stíhán, podle toho co je psáno výše.. nedbal by dostatečně …..Tak se holt nechal bodnout a umřel. 
Stejný problém je i u té střelby na auta. Kulky se odráží, deformují a jsou špatné. Existují na to posudky a papíry, ale přezbrojení nebude, je to drahé.
***Dogu, zdůrazňuji, že v případech, kdy policie ví jasně, že jde opravdu o podezřelého ze spáchání závažného násilného trestného činu, tak ty v této diskuzi nehodnotím, k tomu nemám sebemenších připomínek. Vrahy, lupiče se zbraní v ruce klidně likvidujte na místě. Mě jde stále jen o osoby co spáchají přestupek nebo přestupky v dopravě.***
Policie netrénuje střelbu na jedoucí cíl. Netrénuje střelbu z auta na cíl. Na to nejsou střelnice a ani finance. Pouze zásahovka to myslím dělá (Jo a Black Dogs trénovali střelbu z motorek, ale to bylo soukromně)
***tak to byl ode mne takový pokus o černý humor

Jiné možnosti zastavení toho ujíždějícího vozidla:
zastavovací pás a jiné prostředky k násilnému zastavení vozidla

Praxe: Zastavovací pás není ve výbavě policejních aut, ale bývá uskladněn. Důvod: Prováděcí předpis nařizuje a omezuje jeho použití tak, že xxxx metrů před.. xxx metrů za… označit opakovaně značkou… nesmí být tam kde může po propíchnuté pneu dojít k… Takže místo pro jeho užití hned tak nenajdeš, neoznačíš a nemáš tedy vůbec možnost ani šanci je použít.
V zahraničí se využívají pásy jednoduše. V USA a jinde používají také kovové tyče cca 1m dlouhé s bodci. Ty tyče házejí před, nebo pod ujíždějící auto… Bezva efekt..

Dříve byl v zákoně donucovací prostředek: Vytlačování vozidly. Zákonodárci se v představě Václavského náměstí plného studentů vytlačovaných transportéry rozhodli, že takhle ne a pryč s tím. Bylo to nahrazeno vytlačováním koňmi.  Takže jízdní policie do davu ano.. ALE nenapadlo je, že vytlačování vozidly se používá i proti ujíždějícím vozidlům  atd.. Takže u nás, když policajt strčí autem do pronásledovaného, je z něj pachatel dopravní nehody… takže to nesmí použít, a když to udělá, má to na hrbu.
***to je pro mne příznivá novinka, opět jen ve vztahu k přestupcům

Ve světě: Autem do auta, pomocí ofenzivní jízdy ho zneškodnit – dostat mimo vozovku, prostě ho nabourat… Krásně to učí v USA podle typu auta jsou schopní roztočit pachatelovo auto v plné rychlosti strčením do jeho vozidla…Za škody je odpovědný ujíždějící pachatel.

A ještě z jiného pohledu:
Policista nezastaví vozidlo a pachatel narazí do lidí, jiného auta a td atd..

No a policajt bude mít problém, protože nevyužil všech zákonných prostředků k tomu, aby zabránil protiprávnímu jednání a umožnil spáchání trestného činu a …
Protože jak zákon praví:
Policista ve službě je povinen v mezích zákona provést služební zákrok, služební úkon, popřípadě učinit jiná opatření nezbytná k provedení služebního zákroku nebo služebního úkonu,………..

Koho na tom konci honičky staví policajt? Pachatele přestupku?? Mám dojem, že na konci té honičky je z přestupce už pachatel. Pachatel, kterého ze sebe dotyčný udělal sám. O své vůli, bez donucení.
***Tak na tohle jsem čekal , to jsme u jádra věci, s tím názorem nesouhlasím, nezabil-li se sám nebo nebyl-li zabit policajty, zastavíte pouze přestupce, který jel rychle a nezastavil na výzvu. Tak takového „vyrobila“ policie.***

K případu který uvádíš ty:
Holčiny v autě je mi líto. Nezasloužila si koupit to do zad.
Díval jsem se na video. Můj názor: Na benzínce byla holčina vcelku v humoru z toho tankování bez peněz a pak újezdu. Přepokládám, že takhle tankovat se jezdilo častěji. Třeba ne. No policajti přece kvůli pár stovkám.. a obsluha to zatáhne hahaha a pak následovalo to co následovalo..honička ..zátaras..střelba.. zranění.. I když to třeba zrovna byla ta odražená kulka.
Takže u nás nepochybuji o tom, že ten četník co střílel, se z toho jen ta k nedostane a raději on než policejní činitel, protože národu se ukáže, že byl po zásluze potrestán ale… Je to tak? Má to tak být? V USA může za veškeré škody způsobené při pronásledování pachatel. On je odpovědný i za své spolujezdce, protože je vědomě vystavuje riziku.
***Měl jsem sice na mysli jiný případ, ale tento je pro naši diskuzi asi lepším příkladem, zde se jednoznačně zbraň použít neměla, šlo pouze o přestupek a byl-li řidič opilý, tak možná i o nenásilný trestný čin. Jestliže by jej policie nechala odjet, tak by řidič s největší pravděpodobností dojel domů a tam jej mohli sbalit, měli RZ auta, i jeho video nahrávku z pumpy.***
   

Většina ujíždějících byli pachatelé krádeže vozidla a auta byla odcizena.
***jenže to policie na začátku skoro nikdy neví, ohrožovat někoho na životě jen na základě statistiky je špatné, nezákonné***

Můj osobní názor: Raději mít nazpátek rozstřílenou motorku a auto, než aby tím jezdil nějaký zloděj co to prodá za pár šupů, nebo na díly. Když u toho nějakou koupí.. litovat ho fakt nebudu, ale poděkuji těm četníkům co nejezdili se zavřenýma očima, ale dělali svojí práci.   
***Ty diskuzi pořád posunuješ na zločince a to je zbytečné, proti tomu nemám výhrady.***

Když sbíráš vrahy a obdobné případy (z vlastní praxe) tak proti autu vesměs najíždí zásahovka, kukly samopaly,  a ten chlap je jasně a předem označen jako nebezpečný pachatel a je na něj ve většině případů vydán zatykač atd. Ten člověk se pak dívá do hlavní samopalů a to ho přejde chuť vytáhnou ten svůj z pod sedadla, nebo šlapa na plyn… takže on přežije.. raději neujíždí.. Na výjimky.

Ale příklad: Co třeba Fetim Hanuš? (nebo tak nějak) Jugoslávec a syn. Ujížděli policajtům stříleli po nich. Jednoho četníka při tom zastřelili..
Před tím obviněni  ze znásilnění a když pro ně šla zásahovka, tak po ní stříleli, protože byli chudáčci emigranti vystresovani z války v Jugo.. Nevěděli, že je to policie, auta na majáky, výzvy, nápisy policie - NIC opravdu neviděli a soud je pustil. Pak si samozřejmě mysleli, že střílet na policajty je dovoleno a když je hlídka při kontrole stavěla tak ujížděli, pak na ty policajty v pomalovaným autě stříleli..

Chceš další příklady? Tak neříkej že na vrahy a další se nestřílí.
***k výše uvedenému, bez připomínek


Tak teď se ptám já tebe:

Chceš za a)
Vědět, že policista vždy uhne, když se někdo rozhodne nezastavit autem nebo na moto, nebude nikoho pronásledovat, ale mávne rukou případně zapíše do deníčku spz a pošle předvolánku.
***Toto je správný postup, přeci šlo o přestupek a ten řeší policie namístě a jestliže řidič ujel , tak před komisí, u komise dostane dnes již citelnou ( pro některé na dlouhou dobu zdrcující) pokutu, body nebo rovnou bude dlouho bez řidičáku.  Ale policii štve, že by se z toho mohl vyvléct, „tak je lepší střílet“ a ulovit ho za každou cenu. Připadá mě, že mnozí policisté i někteří „banditi“ nevidí rozdíl mezi přestupkem a trestným činem*** 

Pak se ale také může zjistit, že auto nebo motorka byli odcizené. Co řekneš, když to i přijde předvolánka jako majiteli a ty budeš vědět, ze policie auto stavěla, ale nechala ho odjet protože zloděj bohužel nezatavil…Budeš požadovat náhradu škody na Policii? Nebo nad tím mávneš rukou a půjdeš si pro novou mašinu?
Ožralec smete pár motorkářů na dálnici a pak se zjistí, že hlídka ho stavěla o pár minut dřív, ale on prostě jel dál tak mu chtěli poslat předvolánku.. To už by se sice nezjistilo že chlastal, ale to přece nevadí.
***O těchto případech diskuzi nevedu, ale doplním, že to jen potvrzuje, že policie preventivně v každém civilovi vidí zločince a to je v zásadě špatné. Ale je také bohužel pravda, že naše zákony a z nich vyplývající zákazy a nařízení dnes již postihují vše na co lze pomyslet ba i víc, svoboda již není, asi si ji obecně nezasloužíme.***   

Pak ani slušný občan raději nezastaví, protože si vzpomene že má možná propadlou lékárničku a tak i dojde pak pokecat na ten úřad, kde uvede, že jela osoba jemu blízká..
***Ano tyto případy mám namysli, …nehonit, nestřílet, před komisi s nima***

Pak asi nemá vůbec cenu nikoho stavět a ať vládne anarchie.. komu budeš nadávat až ti někdo nabourá auto a bude ujíždět četníkům před očima? Policajtům za neschopnost.
***Až zákon  nezastavení policii bude posuzovat jako trestný čin a výslovně stanoví, že jinak policie je k zastavení ujíždějícího řidiče oprávněna užít střelné zbraně a jiných prostředků, pak to bude jasné a správné a už o tom nebude možné na naši úrovni diskutovat.***

Dalších příkladů je moooooooc. Sám si doplň.

Chceš za b)
Vědět, že policista zastavuje auta, dává dejchnout a test na fety a když se někdo chová podezřele tak se pustí do jeho pronásledování, a když se chová ještě podezřeleji tak po vyčerpání všech prostředků co mu nařizuje zákon ho zastaví i střelbou?
***o tom není naše diskuze, ale ani v tomto případě bych jej nehonil, aby neohrožoval okolí, ale sbalil bych jej později, ne na silnici nebo ve městě ***

NEMOTEJ do toho prosím jednotlivé excesy jako střílejícího dopraváka po chodci a podobně. Všude je něco, lidé dělají chyby. Bavme se v této obecné rovině 

Kdo má koule na to, aby chlastal, fetoval a pak jezdil má mít také odvahu zastavit a převzít odpovědnost za svoje jednání a to, že ohrozil lidi kolem.

Kdo má zkrat, nebo ujíždí z vyděšení, nebo náhlého pominutí   má vždy dostatek času včas zastavit (tak to zůstane u toho přestupku – vím to z praxe) než se začne třeba střílet. A když se začne tak je jeho volba že pokračuje a nechápu ho.

Teď mi prosím odpověz, co je na tom trestného ze strany policistů pokud dodržují zákon tak jak je výše uvedeno 
***diskutuji jen o případech, kdy policie nedodržuje zákon, viz výše***

Ujíždíš a nezastavuješ ty osobně? Pokud ano tak proč?
***Taky navrhuji abychom se bavili jen v obecné rovině. Myslím, že lze pochopit o čem dokola diskutuji, nechci, aby policie vyráběla z drobných přestupců zločince a ještě proti nim užívala střelné zbraně a dodatečně to ospravedlňovala.  Jsou jiné prostředky, jak dosáhnou zákonného stavu a ty policie a příslušné úřady plně nevyužívají.***   

No a ještě takovej malej příkládek pro zasmání k zastavování aut. Policajt staví auto, 01:20 noc. Mercedes tmavá skla. Řidič přibrzdí a pak to oroštuje. Policajt uskočí a jak uskakuje tak mu do zadního okna toho ujíždějícho auta vletí jeho baterka. Asi tím prudkým uskočením a rotací nebo co. 
    Druhý den přijde na místní řidič auta si stěžovat, že mu policat bezdůvodně rozmlátil zadní sklo u auta…. 
***vím, že to nemáte vždy jednoduché
 

GRAFOMAN DOG

***Tvůj příspěvek do značné míry potvrzuje mé obavy, nám motorkářům stále častěji za podpory společenské objednávky hrozí zastřelení i pro spáchání jednoho nebo dvou přestupků, za který by jinak mohla následovat jen pokuta pár tisícovek a bodíků.

Policie i společnost by v motorkáři měla zejména vidět to pozitivní, že každý musel na motorku vydělat nemalou sumu peněz, tedy něco umí, vydělává a platí daně, a z hodnoty každého litru projetého benzínu stát dostane více než polovinu na daních. Motorkář celý týden v práci maká, drží hubu a krok, (šéfy si nevybíráme, že) a ve svém volnu jde vypustit nastřádaný adrenalin, sedne na svůj stroj a vyrazí … pohoda, svoboda……a v tom, mnohdy závistivý, policajt mu na naprosto přehledném úseku široké silnice ukáže, kdo je tady pánem, …dnes už zase běžně, jen tak preventivně.

Policii, ale chválím za to, že mimo obce takřka neměří rychlost…, že můžeme mít laďáky …zatím.
 
Dogu, děkuji Ti za Tvou námahu a čas, určitě to nebylo zbytečné. ***

12.Bert


12.Bandit je dobrá minulost
bery (Člen)
20.04.2007 17:03:13
Offline

Re: policie

nechci nic říkat, ale o policajtech by tady měl říct osiho brácha z jůesej. né že bych s nima souhlasil, ale respekt je respekt. je taky fakt že nesmí bejt zkorumpovaný. a jak psal filous za chyby(průsery) se platí


momentalně zavostalej
Dog (Člen)
20.04.2007 22:06:39
Offline

Re: policie

To 12BART
Policie nevyrobí pachatele. Ten dotyčný ho ze sebe svým vlastním chováním vyrábí sám.  Pokud někdo vědomě nebude respektovat to, co ostatní považují za zákonné normy pak jedná na jejich úkor a ohrožuje je. Staví se do nadřízené polohy nadčlověka, který nemusí dodržovat nic, protože nebude síla, která ho může odhalit a zastavit. Nejprve nebude muset stavět policii při kontrole, pak při nehodě, pak…
On dobrovolně volí a místo převzetí vlastní odpovědnosti za nezastavení a flastru za blbost začne vědomě a úmyslně ohrožovat okolí a ostatní… Je si vědom možných následků a přece to udělá? Po zátarasu? Střelbě? Co bude dělat takový člověk, pokud nebude mít žádnou hranici?
Kdo je podle tebe člověk, který úmyslně bourá do aut, nutí lidi uskakovat z chodníku atd, jenom proto, že by původně byl kontrolován běžnou hlídkou? Hrdina? Pro mne ne.
Pokud ten člověk bude dělat vše co jsem psal – ano je šílenec, nebo sebevrah.
Ano, na začátku je motorista a motorista zůstane, pokud se jako motorista bude chovat.
Případy, kdy to policajti odskákali znám dva. Jedno je ta žena na chodníku a druhý byl ten dopravák po chodci. Každý další případ byl vyšetřován, ale ono jich není tolik. O každém takovém případu informují média, takže by se o tom asi vědělo. To teď je toho nějak víc. Ale většinou se jednalo o zloděje aut, nebo bylo v autě něco kradeného, nebo fety. Předem to policajti nevěděli.
Jak má ten policista rozeznat to kradené auto na první pohled. Tu hledanou osbu v něm, vraha na útěku, alkáče, fetku?  Když budu mít hlídku, nechám ujet podle tvého návodu každého, kdo mne objede pak sám porušuji zákon, protože nezabráním v protiprávním jednání. Když mi takhle projede chlap co pojede zrovna zastřelit svojí manželku protože mu zahnula a pak řekne, „Jasně mě stavěli tak já je objel a dojel domů pak sem jí střelil… (Schválně to ženu až někam sem, ale i to se může stát) Policajti při namátkové kontrole v Praze stavěli auto. Řidič začal ujíždět atd. Na střelbu nedošlo, naboural na křižovatce a v autě měl 30kg semtexu…Kde to mohlo být použito?
Ze života: Auto a 4 mladíčci. Nezastavili a honička. Napřed v klidu, jejich auto starej Golf a i ty Feldy stíhali. Policajti z toho měli srandu do té doby, než to kluci  napálili do sloupu. Četníci poskytovali první pomoc a teprve pak se koukli pořádně do auta. Pod sedadlem samopal Škorpion kluci z pasťáku na útěku, vykradli nějakýho buzeranta co ho při tom přizabili a pak s tím škorpem jeli udělat banku…Možná by dojeli v bance by došlo k přestřelce..
Podle mne normální člověk neujíždí, ale čeká, že zákon a jeho represivní složky (tedy policie) zajistí jeho bezpečnost a rovnoprávnost před zákonem. No a pokud začne ujíždět ze skratu a následuje honička tak má dost možností to vzdát.
Policajt prostě dopředu neví kdo je v tom autě, nebo na té motorce, ale nemůže jenom tak střílet a nestřílí. Musí se stát to všechno další.
Kluk ujížděl na mašině. Mladý četníci davaj za nim.  Kluk to vzal do zákazu a proletěl tam, kde byl čerstvě zbouranej most.. skok do protějšího svahu, kotrmelec dolu mašina i on na šrot.. Jeden mladej policajt v těžkém šoku, že to je jejich vina, protože za nim jeli a on proto ujížděl…
Pak se ukázalo, že mašina byla kradená a kluk měl rejstřík jak telefonní seznam. Já ho litovat nebudu. Ty okradený jo.
Tvoje slova//Většina ujíždějících byli pachatelé krádeže vozidla a auta byla odcizena.
***jenže to policie na začátku skoro nikdy neví, ohrožovat někoho na životě jen na základě statistiky je špatné, nezákonné*** //
Neohrožují někoho na základě statistiky ale toho, kdo se rozhodne nerespektovat zákon a sám na sebe úmyslně bere riziko.. s vědomím toho, že se může i střílet! On začne ohrožovat. Policajti mu neříkají ŠLAPEJ NA TO! Ale maják a houkačka znamená ZASTAV!!!

V USA jsem šel oslovit policajta. Byl den já se choval klidně a chtěl se zeptat na cestu.. První slova byla „Distanc prosím! ustupte“! A povytáhl zbraň. Policat musí v každém nejprve vidět nebezpečí a pachatele, nebo se nevrátí domu živý. Stavěl jsem auto před 12 lety v Prokopáku,(Praha) Dva četníci, jedna lampa, 23:00. Chlap jel zákazem po úzký cestě. Zastavit musel, protože před ním byl náklaďák, ten odjel. Výzva typu „Dobrý večer předložte prosím doklady atd…“ Chlap se začne nahýbat do kastlíku a pak si všimne že já mám ruku položenou na zbrani v pouzdře (otevřeném) Chlap v kravatě a obleku „Co to má znamenat? Vy mne chcete zastřelit? Dejte ruku z té zbraně! To je napadení! Budu si na vás stěžovat vy mi vyhrožujete“ Hlavou ti běží – mám dát ruku pryč? Prostě se bojí, tak se třeba uklidní, nojo ale proč je tak nervózní co skrývá co má v tom kastlíku? „Pane položte ruce na volant a nedělejte prosím prudké pohyby… Chlap se začal divně cukat. Ruku na rychlost.. Vystřelit? Sejmout ho? Před autem kolega co před tím kontrolovat ten náklaďák.  Pustil jsem pistol a fofrem otevřel dveře a chlapa za hlavu a ven….. Setinka rozhodla nestřílet stačíš ho vytáhnout……měl v přihrádce perkusní revolver. Nebyl hledaný, nebyl to zločinec, byl to jenom blázen. ..  Policajt v uniformě MUSÍ o každém předpokládat, že je nebezpečný. Jednou se nechá oblbnout oblečením, vzhledem a může to být naposledy.
Proč tedy policajt vidí v každém potencionálního pachatele? Jdi na pár dní dělat policajta a pochopíš to.

Tvoje slova//***Až zákon  nezastavení policii bude posuzovat jako trestný čin a výslovně stanoví, že jinak policie je k zastavení ujíždějícího řidiče oprávněna užít střelné zbraně a jiných prostředků, pak to bude jasné a správné a už o tom nebude možné na naši úrovni diskutovat.***//
Když tam budeš tohle tak bude masakr.. To není správné. Tak jak je to v zákoně teď máš větší šanci uvědomit si blbost a zastavit, pokud jsi jenom náhodný zmatený přestupce. Musí tam být opětovná výzva a (daná předpisem) nebo musíš ohrožovat bezohlednou jízdou a nelze tě zastavit jinak.. PAK se teprve střílí
NESTŘÍLÍ SE NIKDY úmyslně na řidiče, nebo nedej bůh na další osobu v autě, ale vždy na auto. To co trefí lidi v autě  je z 90% odražená kulka.
Tvoje věty//***o tom není naše diskuze, ale ani v tomto případě bych jej nehonil, aby neohrožoval okolí, ale sbalil bych jej později, ne na silnici nebo ve městě ***//
Jak chceš sbalit později někoho, jehož totožnost neznáš a znát nebudeš, a který bude mít ještě užitek třeba z ukradeného auta v kterém ti ujíždí a pak ho prodá? Příklad jsou bikeři s kalhotkama, ohnutýma značkama atd.. Proč to tam mají? Protože pak jsou nedohledatelný a byl u nás někdo někdy za to zastřelen? Nevím o tom. Na Slovensku v roce 2005 policajti sestřelili dva najednou (pouze zranění nohou) ale u nás neznám obdobný případ.

Tvoje věty//  Jsou jiné prostředky, jak dosáhnou zákonného stavu a ty policie a příslušné úřady plně nevyužívají.***//
Jaké prostředky využiješ proti řidiči u kterého nezjistíš totožnost, bude mít ukradené auto, nebo falešnou nebo jenom nečitelnou spz?   Vyjmenuj je prosím.

Tvoje věty: //***Tvůj příspěvek do značné míry potvrzuje mé obavy, nám motorkářům stále častěji za podpory společenské objednávky hrozí zastřelení i pro spáchání jednoho nebo dvou přestupků, za který by jinak mohla následovat jen pokuta pár tisícovek a bodíků. //
Nikdo nebude střílet pro jeden nebo dva přestupky, protože když nebude naplněná ta podmínka zákona zavřou toho policajta, ne tebe.

Tvoje věty://Policie i společnost by v motorkáři měla zejména vidět to pozitivní, že každý musel na motorku vydělat nemalou sumu peněz, tedy něco umí, vydělává a platí daně, a z hodnoty každého litru projetého benzínu stát dostane více než polovinu na daních. Motorkář celý týden v práci maká, drží hubu a krok, (šéfy si nevybíráme, že) a ve svém volnu jde vypustit nastřádaný adrenalin, sedne na svůj stroj a vyrazí … pohoda, svoboda……a v tom, mnohdy závistivý, policajt mu na naprosto přehledném úseku široké silnice ukáže, kdo je tady pánem, …dnes už zase běžně, jen tak preventivně.//
Jsem policajt, motorkář, ale tohle asi nechápu. Kam tím směřuješ? Chceš mít právo za daně jezdit jak prase? Já taky platím daně a to s absolutní kontrolou od státu. Máš možnost- jdi na okruh, nebo pak nes následky v podobě kontroly a pokuty.. Stejně jako každý jiný. Za co cheš výjimku? Za to že máš mašinu? Jdi jezdit tam kde je to bezpečný, Míst a příležitostí je dost a každý biker je schopný si najít místo, kde se dá vyblbnout a četníci tam nejezdí.
Nápodobně děkuji za debatu. Asi se neshodneme ale rád jsem pokecal.
Rád se s tebou sejdu osobně takhle je to fakt náročný na čas.

PALOUS (Člen)
20.04.2007 22:32:11
Offline

Re: policie

Dog psal:

To 12BART
Míst a příležitostí je dost a každý biker je schopný si najít místo, kde se dá vyblbnout a četníci tam nejezdí.

Tak to má býtgoodjinak se mě zdáš jako rozumnej člověk a ne jen ty jen to chce držet hubu a malinko lítost a žádný machrování a pak to fungujegoodmusím říct,že jste mě už párkrát stavěly a vždy gutgooda nej poliši v Harrachověbigsmilejel sem na noc autem dom a chtěly abych dejchal a když viděl ten jeden samolepu bandi tak jsme dali řeč jak to jede a tak a aj na tu trubku se vykašlalgood


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
20.04.2007 22:37:59
Offline

Re: policie

PALOUS psal:

jen to chce držet hubu a malinko lítost a žádný machrování a pak to fungujegoodmusím říct,že jste mě už párkrát stavěly a vždy gutgoodgood

...jj, taky to řikám furt, že se dá když neděláš geroje good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jerry (Člen)
20.04.2007 22:40:50
Offline

Re: policie

Kašlete na to kdo to má číst!! Jak jsem psal nahoře, pošli mu to přes icq. Oba píšete velmi sugestivně. Zhruba oba máte pravdu. Sejděte se na pivo a ještě si k tomu přizvěte pana Novotnýho z katedry tr.práva Policejní akademie. To by byla debata.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Hele není to tady součást ty kampaně Najdi si parťáka?? Nejste náhodou bráchové od Kolína?? Oba jste si dost podobný profilem. (skoro nic)
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
Dog (Člen)
20.04.2007 22:49:24
Offline

Re: policie

Moje nejhoší srážka při kontrole (cca před před14lety) byla s panem majorem z policejního presidia, který si myslel, že on a jeho hodnost můžou všechno.bad Arogance a naprostá nafoukanost. Před lidma jsme se dost parádně pohádali a tenkrát jsem si řek, že takovej kretén snad nikdyy nebudu. No teď jsem asi ještě horší bigsmilebigsmilebigsmile

pitrman (Člen)
21.04.2007 03:36:32
Offline

Re: policie

Mozna podle vjeciny zvas souamici blby, tupy, tlusty a namysleny, mozna vjecina znich jo, ale Policajti urcite ne.bjehem tech nekolika let uz sem jich videl a poznal, a soused vedle nas je taky polda. za tu dobu co tu sem mne stavjeli jenom 4krat. 2krat za rychlost(moje blbost) jednou nocni check point( vjecinou vykendova kontrola na opile ridice)  a jednou mne stavjel andrkavr(undercover - tajnej) ale tomu sem slusne ukazal ridicak a rek sem ze sem nic neudelal tak mne nechal jet.
Poldove tu maj RESPEKT, ne proto, ze maj devitku u pasu a brokufku v aute, ale proto, jakou delaj praci. a delaj ji tady kurva dobre. je pravda ze k tomu maj veskery vybaveni a komunikaci na spickovy urovni. jejich auta ( ford victoria crown 4L) maj sechno co potrebujou. Kdyz je potreba neco rychlejsiho nebo vjeciho, neni problem a je to hnet k dispozici. Poldove tu zastavujou vjecinou auta tak ze za tebou jedou s majakem(kterej hnup by koneckoncu riskoval s placackou uprostred silnice, kdyz tady dostane ridicak i bez nohej a chromej a kazdej 15letej spratek) bjehem pjeti minut je tam dalsi policejni auto(z me skusenosti) kdyz ujizdis, nebo nechces zastavit tak mas problem. a jednim simuzes bejt jistej, ze te drive ci pozdeji dostanou, zivyho good ci mrtvyho bad , protoze jak psal Dog, clovjek musi mit nejakej duvot nezastavit, co soused polda vypravjel, tak jeste nemusel po aute strilet, vjecinou ho zastavjej pomoci PIT( tuknou mu pretkem auta o jeho zadek a ujizdejci hodi hodiny) pomoci bodcu, zataras nebo ujizdejci se vyseka proste sam. Smotorkarem je to tezsi, tam mi soused rikal, ze museji cekat na jeho chybu, nebo kdyz hodne spomali tak do nej muzou tuknout. Fsechny skody na vozidlech, majetku plati ujizdejici. jo a kdyz vas polda zastavi, tak delat s rukama neco jineho, nez jemit na volante, je dost ryzikovy, treba v texasu nebo arizone bystemohli mit kulku v tele drif nezbystemu stacili vysvjetlit, ze ftom kasliku ste hledali jenom ridicak nebo technicak. tady na vychode to neni zas tak vostry, ale asi brzo bude taky, protoze pret trema tejdnama tu ve mneste nejakej fuc..ing gangsta n.g.a vodbouch dva poldy, ktery nekdo zavolal k domestic violence(domaci nasili- manzel bije manzelku nebo vobracene) no asi to necekali, ikdyz to nebyli zadny zelenaci... pak se cek nemuze divit, ze polda si de pro ridicak k tvymu autu s odjistenym kverem. neznevoznujemne to, protoze vim ze ja na jeho miste bych sel asi s pistoli v ruce. Tady proste poldove delaj jenom svoji praci, a delaj ji dobre, a hlavne nikoho nestavjej jen tak pro radost z buzerovani nekoho jinyho, to semi jeste nestalo, a ani sem o tom nikoho neslysel vypravjet, protoze si soukuva vjedomi z koho penez zijou.
cus


in God we trust
Jerry (Člen)
21.04.2007 10:42:40
Offline

Re: policie

Opět mi to nedá abych se nezapojil.
Všichni mluvíte hezky (píšete) ale tak nějak o koze a voze. Srovnáváte nesrovnatelné. Jinej kraj, jinej mrav, jiný problémy a jiný styl řešení těch problémů. Jiný systém práva (precedentní),jiný systém vzniku zákonů. Jiný systém financování a jiný systém kompetencí. To o těch poldech v úesej je gut ale to je vlastně naše městská policiebigsmile. Státní policie je posunutá trochu jinde. Prostě všude je něco.Taky trochu do mlýna: Tak třeba v Rusku to otrlý četníci dělají tak že když chytnou několikanásobnýho prestupnika, kouknou nalevo, kouknou napravo a dají mu kulku do hlavy protože vědí že při zákonném postupu bude do pár hodin zase venku( ovšem jen ti kterým záleží na klidu a pořádkubigsmile). Nebo třeba v Brazílii si kluci z vojenský policie přivydělávají tím že chodí do obchodníckých uliček a střílejí tam děti co okrádají zákazníky. Ty děti jsou totiž nepolepšitelný a vyroste z nich.....bad.
Tím jen chci napsat že už bych teda nebrečel a moc nesrovnával. Všude je něco a opět opakuju, jaký jsme si to udělali, takový to máme. Jinak, jaký jsme si zvolili politiky, takový máme zákony a takovou policii. A jakej jsme národ, takový máme politiky!! A jaký jsme paka, takový máme motorky.bigsmilebigsmile
Se.te na to! Jděte jezdit!! Je nádherně!!!


A kurva...
Myšák (Člen)
21.04.2007 12:52:44
Offline

Re: policie

PALOUS psal:
Dog psal:

To 12BART
Míst a příležitostí je dost a každý biker je schopný si najít místo, kde se dá vyblbnout a četníci tam nejezdí.

Tak to má býtgoodjinak se mě zdáš jako rozumnej člověk a ne jen ty jen to chce držet hubu a malinko lítost a žádný machrování a pak to fungujegoodmusím říct,že jste mě už párkrát stavěly a vždy gutgooda nej poliši v Harrachověbigsmilejel sem na noc autem dom a chtěly abych dejchal a když viděl ten jeden samolepu bandi tak jsme dali řeč jak to jede a tak a aj na tu trubku se vykašlalgood

Covece kamose tam zastavili na silvestra ve tri rano v centru na hlavni kdyz jel 30kou aby nesrazil nekoho "spolecensky unavenyho" a dali mu dejchnout. Kdyz nic nenadejchal tak dostal aspon litra za pasy... fuck Je fakt ze nemel samolepku bandit bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Fresh Man (Člen)
24.04.2007 15:18:38
Offline

Re: policie

Teď sem tu měl PANA policejta...to byl kusfucksickdrzej arogantní.a navíc !doktor! páč věděl že ten chlápek nejni tak nemocnej jak si mysíme. a pak si eště stěžoval.  no toho bych chtěl potkat...bigsmile


Bandit pičo
Ondráš (Člen)
24.04.2007 15:24:19
Offline

Re: policie

Si měl začít operovat na chodbě jako to dělají v tom seriálu Pohotovostbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
25.04.2007 07:11:21
Offline

Re: policie

Fresh Man psal:

Teď sem tu měl PANA policejta...to byl kusfucksickdrzej arogantní.a navíc !doktor! páč věděl že ten chlápek nejni tak nemocnej jak si mysíme. a pak si eště stěžoval.  no toho bych chtěl potkat...bigsmile

Hele dotóre Hauzi,zhos neuměl vypussy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Dog (Člen)
25.04.2007 09:35:33
Offline

Re: policie

Zadržený pachatel vloupání do aut. Před cca  14 lety  (Příslušník menšiny jejíž jméno se neříká)
Nutné ošetření v nemocnici. Doktor: „ Pánové ta pouta dolů“
Policajt: „Doktore, je agresivní.“ Doktor: Přebírám odpovědnost s poutama ho nemůžu ošetřit a chovejte se k němu jako k člověku, to že je (Příslušník menšiny jejíž jméno se neříká)
neznamená, že si zaslouží tohle zacházení….  (Příslušník menšiny jejíž jméno se neříká) uděl vděčné oči a poděkování pro doktora. Doktor rozhodl o hospitalizaci a nevydání pro další úkony. idontknow Za cca 1 hod: Z chrochtacího-vysílacího  stroje: „Jeď okamžitě nemocnice XXXX napadení personálu nějakým (Příslušník menšiny jejíž jméno se neříká)V nemocnici: Doktor před ordinací v šoku: „Ten zkurvenej (Příslušník menšiny jejíž jméno se neříká) zničil ordinaci a je tam sestřička kterou nechce pustit ven a má skalpel! Skalpelem mixoval kolem sestřičky a chtěl „Hned pustit domu, protože se mu tam nelíbí a nechtěli mu dat jídlo.“ Povedlo se a po ,,domluvě,, byl odzbrojen. Z doktora se stal asi za minutku naprostý (člověk nemající rád příslušníky menšiny jejíž jméno se neříká) až jsme ho museli přesvědčovat o tom, že by ho fakt měl znovu ošetřit, když je to přece také pacient (ošetření bylo opravdu nutné). Tentokrát trval na poutech a přítomnosti policie. smile2
bigsmile(Výše uvedený příběh se určitě  nikdy nestal a veškerá podobnost s existujícími osobam je čistě náhodná)bigsmile

Filous (Člen)
25.04.2007 09:44:32
Offline

Re: policie

...tag to je přesně ten příklat, gdy se lidumil a humanista stává mžikem "človjekem nemajícím rát příslušníky menčiny jejíš méno se neříká" bigsmile ...stačí jeden "příjemnej" zážitek bigsmile ...sám sem zářnym příkladem bigsmile ...a gdo se jím nestane, je blázen bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
25.04.2007 11:23:47
Offline

Re: policie

Dog: jo tak takovej lidumil se tu uš snat nenajde.  kazej nám méno.good


Bandit pičo
jirka silver (Člen)
27.04.2007 09:24:14
Offline

Re: policie

Dog dělej co myslíš.Vždycky je to o výchově z rodiny a vlastním názoru.Před 25 lety jsem byl u pohraniční stráže.Na závěr vycviku pohovor s kontrášem.Tak vojíne jak by jste se zachoval(po nalejvárně zákonů)narušitel utíká k hranici zbýva mu 30metrů vy za ním 100m použijete zbraň.Ne.Řev vy nejste vojín socialistické armády proč ne je to člověk.Představte si,že může utíkat vrah dětí.Ne do člověka o kterém nic nevím nebudu střílet.
Ten podnikatel nemusel býr arogantní blbec měl jen u sebe 2milony v hotovosti a ten policajt co ho stavěl a měl ruku na pistoli ho mohl vyděsit.Viz únosy podnikatelů v policejních uniformách......
Střílet na ujíždějícího jen v případě,že popis sedí na pachatele závažné trestné činnosti spáchané bezprostředně.Nezastavení policejní hlídce s tím nesouhlasím.
Včera kluk přišel s brekem domů dostal 1000Kč pokutu za jízdu na skutru 50cm3 jel 58km/h místo 50.
Jeho první kontakt s policií.Polda:Máš vůbec řidičák?Mám.
Ukaž.A peníze máš?Ano 100Kč.To je málo tady máš blok na 1000Kč a jdi to zaplatit.Polda konal podle zákona.
Tati,ale to auto co mě předjelo jelo nejmíň o 20 víc a to nestavěli.To je nespravedlivé.Je to ještě 15 letý Mirek Dušín.
Jaký respekt si chce policie vybudovat sick


Najdete nás na každém kilometru
Bouchal (Člen)
27.04.2007 09:41:37
Offline

Re: policie

Ale to neni případ celý policie  jen namachrovanýho blbečka.Já loni zastavil při první jarní bez značky, bez ručení prostě beze všeho a klucí vklidu a pohodě řekli na co všechno mají právo, ale že jsem zastavil a vklidu si s nima dal cígo dali mi 100Kč, oficiálně zakázali další jízdubadale s tim, že mě tam hlídat nebudougoodJak tu padlo milionkrát, je to o lidech...A lidi sou pěkný kuwysickfuck


SV 1000S
Filous (Člen)
27.04.2007 11:03:57
Offline

Re: policie

Stříbrnej Jirka:
...chápu že si nasranej, chápu, že 1000,- vočí je pro patnáctiletýho kluka hodně peněs, naprosto souhlasim, že esi rychlejší plechofku nestavjeli, je to vrchol zmrdizmu, ale na druhou stranu mladej porušil zákon, kerej nerozlišuje mladej/starej a zaplatil za to a pro příště si to bude pamatovat, protože v zákoně je daný, že f opci se jezdí pade a né padesátvosum, to je holt jednou daný...obecně si fšichni stěžujem, že zákony f týdle zemi neplatěj pro fšechny a že se fšichni snažej vykroutit se z důsletků svýho chování (já taky, nejsem vyjímkou) a dyby policajti jen votpouštěli a domlouvali, tag nigdy nebudou respektovaný ani voni ani zákony tady platný...problém je f tom, že stejnej metr neplatí pro fšechny, to vidim jako nejvječí trabl...třeba se jednou naše děti dočkaj toho, že instituce represivních složek bude nestraná a spravedlivá, ale my uš se toho nejspíš nedočkáme...a stejně je to debata vo hovně, páč každá mince má dvje strany a nic nejni černobílý...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
27.04.2007 11:45:16
Offline

Re: policie

2 Jirka Silver:
To že neměřím všem stejně je politování hodné, ale když někdo ujíždí při výzvě na zastavení, je blbost, když ujíždí i po několikeré výzvě, tak k tomu asi bude mít důvod.

Jestli to někdo dělá proto, že je to prdel, nebo proto, že řídí zhulenej, tak to si kuli zaslouží bez omluvy.

Když zastavíš, tak maximálně přijdeš o řidičák a pár chctáků, ale ne o život. Oni tě nezabijou za to, že jedeš bez řidičáku, nebo bez pojištění.

Kdo ujede hlídce po opakované výzvě k zastavení, tak ty rovnou střílet. Ohrožují sebe i ostatní. Možná jsem blbej, ale policajtům bych nikdy neujížděl. Jednak proto, že by mě chytli, ale taky proto, že těch 1000 kč mi nestojí za to, abych pak někde lítal po služebnách a musel vysvětlovat proč jsem ujížděl, poslouchal něco o ohrožení bezpečnosti silničního provozu a podobně. Prostě stavět a když nezastaví, tak zastřelit.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
jirka silver (Člen)
27.04.2007 12:11:29
Offline

Re: policie

Filous a co takhle nakoupit digi foťáky polici a babkám co se sotva šouraj dávat pokuty za chůzi mimo přechod.Taky podle zákona... neomlouvám tím svého utřinosasmile1
Jestli chci na silnici pořádek tak musím :
1.nejdřív začít u sebe
(policie)
2.Stíhat nejhorší porušení zákona červená,dva pruhy,opilce
3.Přitvrzovat postupně.. a ten kluk na skútru je na konci
řetězce.Soudruzi říkali jestli chceš zapalovat lidi pro myšlenku socialismu tak musíš sám hořet soudruhu.
Bez bodu 1 a 2.si policie žádný respekt nezíská.Sama policie by měla navrhovat změny zákonů..propuštění bez nároku na rentu. apod.a né se schovávat za vyjímky ze zákona.
Takhle směřujeme k policejnímu státu kde se bude dobře žít policajtům,jejich kamarádům,poslancům... vyjímkářům
Klukům co nastoupili k policii a chtějí to změnit držím palce,
aby jim vydržel jejich zápal pro fér plej hodně dlouho.
Ono dát pokutu policajtovi chce kus osobní odvahy a smyslu pro fer plej a takoví tam dlouho nevydrží musí se "přizpůsobit".
Filous jsem v pohodě to je jen moje hlasité zamyšlení nad porušením zákona 15 letého kluka co má 4 měsíce řidičák.
ČUS hezký víkend všem.


Najdete nás na každém kilometru
Dog (Člen)
27.04.2007 12:45:13
Offline

Re: policie

jirka silver psal:

Dog dělej co myslíš.Vždycky je to o výchově z rodiny a vlastním názoru.Před 25 lety jsem byl u pohraniční stráže.Na závěr vycviku pohovor s kontrášem.Tak vojíne jak by jste se zachoval(po nalejvárně zákonů)narušitel utíká k hranici zbýva mu 30metrů vy za ním 100m použijete zbraň.Ne.Řev vy nejste vojín socialistické armády proč ne je to člověk.Představte si,že může utíkat vrah dětí.Ne do člověka o kterém nic nevím nebudu střílet.
Ten podnikatel nemusel býr arogantní blbec měl jen u sebe 2milony v hotovosti a ten policajt co ho stavěl a měl ruku na pistoli ho mohl vyděsit.Viz únosy podnikatelů v policejních uniformách......
Střílet na ujíždějícího jen v případě,že popis sedí na pachatele závažné trestné činnosti spáchané bezprostředně.Nezastavení policejní hlídce s tím nesouhlasím.
Včera kluk přišel s brekem domů dostal 1000Kč pokutu za jízdu na skutru 50cm3 jel 58km/h místo 50.
Jeho první kontakt s policií.Polda:Máš vůbec řidičák?Mám.
Ukaž.A peníze máš?Ano 100Kč.To je málo tady máš blok na 1000Kč a jdi to zaplatit.Polda konal podle zákona.
Tati,ale to auto co mě předjelo jelo nejmíň o 20 víc a to nestavěli.To je nespravedlivé.Je to ještě 15 letý Mirek Dušín.
Jaký respekt si chce policie vybudovat sick

Pokuty... Dával jsem kdysi i takovéhle pokuty: Slušný řidič ve staré (udržované) škodovce plné dětí, vyděšený pohled, nasr.. manželka (ošklivá) Prostě chlap od rodiny s plnohodnotným životem a v kapse pár kaček...  Přestupek se dal tenkrát řešit tzv. domluvou. Tím co zákon dnes nezná. "Pane řidiči jste si vědom že jste se dopustil:.ble ble ble"....  "Ano jsem já.. promiňte.. ble ble"  "Takže pane řidiči, máte u sebe hotovost?" Ano mám ale to jsou... (manželka pohledy typu VRAŽDA BUDE DOMA) Tak popojeďte tamhle na to parkoviště a v  té cukrárně kupte dětem čokoládu. Příště buďte opatrnější. Paní na vás dohlédne bigsmilebigsmile a jestli to neuděláte tak nám to příště řekne. Nashledanou a šťastnou cestu.."  Říkali jsme tomu banánové a čokoládové pokuty. Měl jsem problémy, že jsem takzvaně ,,málo trhal,, Prostě jsem na to nebyl. fuckTeda pokud jsem narazil na blbce nonplus ultra. Pak nebylo o čem.  Zjistil jsem ale, že třeba na namachrovanýho pana podnikatele fungovalo předvést 10ti minutovou přednášku čeho všeho se dopustil, než mu dát 1000,- (to tenkrát bylo maximum). Pak jsem takový potkal a z šoku, že z nich polda netahal prachy na pokutu si málem umával ruku. Jenže to šlo tenkrát. Dnes, když to bude nahraný na záznamu, (z radaru nejde mazat a provádí se nam. kontrola) nemůže policajt podle zákona řešit domluvou nic. bad Zákon ten pojem nezná. Pokud nedá pokutu, sám se dopustí protizákonného jednání. Ale i tak je to všechno tak nějak o člověku. Osobně bych měl problém někoho flastrovat za překročení rychlosti o 8 km.. nebo podobnou věc. idontknow Proto nejsem dopravák. bigsmile

To, že takhle dusili mladýho vyděšenýho kluka je smutný, hlavně pokud mu dali přednost před rychlejším autem. sick Příště třeba narazí na rozumnýho četníka.

Předpokládám, že po tom pohovoru už jsi na čáře nedělal, ale vzali tě do skladu.
Bratři Mašínové jsou dnes také ti hodní, slušní a oslavovaní, ale při útěku zabili pošťáka co jim nechtěl dát peníze, za které měl hmotnou odpovědnost. Podle nich si za to mohl sám… Všechno záleží na úhlu pohledu a lidech okolo. Možná kdybys je potkal na čáře ty, tak už tady taky nepíšeš.    Tím neobhajuji žádné střílení do zad nevinných lidí, ale prostě říkám, že všechno má dvě strany. 

Doporučuji film CRASH. Zlý policajt je za hrdinu, z kladnýho se vyklube vrah.. Prostě život je plný překvapení a v každé situaci se chováme jinak.   

Ten četník s rukou na pistoli jsem byl já. Ani tenkrát, ani dnes bych nečekal, jestli náhodou ten perkusák nepoužije. Taková zvědavost se nemusí vyplatit. Chci se z práce vrátit domu. Jde o můj život. Ty za mě manželce na hypotéku nepřidáš. Radši vyděšený podnikatel, co má i jiné možnosti než jenom nastartovat, zařadit a jet bez ohledu na to, kdo mu stojí před autem, než já jako mrtvola. fuck

Napiš mi jak chceš rozlišit kdo a proč s autem ujíždí a jak budeš reagovat, když ten co po prvním znamení nezastavení hlídce, která ho nechá odjet a nebude pronásledovat, za rohem srazí tvého syna ze skůtru. Pak budeš nadávat proč ho nechytali a nezastavili, když tím by mu zabránili pokračovat v jízdě a ublížit tomu co máš rád.
Ano také se nabízí možnost, že tvého syna srazí, když ho bude policie pronásledovat. To za to také budou moci policajti. takže policajti za to můžou vždy.
ROZPUSTIT  POLICAJTY!  NEBO JIM ASPOŇ SEBRAT  PISTOLE!  Jen víc jmen na tyhle stránky:
http://www.blackdogscz.com/new/bd_smutek.htm
S jedním jsem sloužil a umřel ve stejný akci, kde jsem byl i já. Byl jsem od něj 500 metrů. S dalšíma dvěma jsem sloužil 6 měsíců  v roce 1995. Znal jsem je dobře. Zastřelil je chlap co ho dobře znali z hospody a mysliveckého sdružení. sick
Tohle byl můj poslední příspěvek na téma policie a střelba. Moje názory jsou vyčerpávajícím způsobem uvedený v předchozích příspěvcích.  JDU JEZDIT, JE TAK KRÁSNĚ. bigsmilebigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
27.04.2007 12:52:21
Offline

Re: policie

Dog: tak hlavne bacha na policajtybigsmilebigsmilegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Dog (Člen)
27.04.2007 13:02:53
Offline

Re: policie

Policisté navrhovali změny v zákonech podle aktuálních potřeb a změn ve společnosti a bezp. situaci. Jenže ti policisté, co o tom mají nějaké povědomí a předkládají takové návrhy nejsou přizváni ke konečným návrhům, ani jednáním. Nikdo o jejich názory nestojí jak bylo opakovaně řečeno. Místo toho zákony dělají alibističtí politici (podle návrhů svých poradců) podle zahraničních modelů, které už opustili i ty země, ze kterých čerpají. Neboj. Dočkáte se úplně nefungující a zahlcené policie. Protože přesně tam to spěje. Nové připravované zákony…sicksick . Policista v ČR je druhořadým občanem. Stávající podmínky: trestání policistů za jednání, která jsou pro běžného občana naprosto normální a za jaké je nepostižitelný. Nerovnost před zákonem – pro policistu neplatí presungce neviny. Nerovnost mezi pracovním a služebním zákonem. Nový připravovaný zákon o Policii ……sicksicksick
Za těchto podmínek zůstávají ti a) skalní  b) blbci  c) netáhla. Nenastupují žádní kvalitní lidé, protože když se seznámí s podmínkami práce, tak se zasmějí u utíkají. Já sám mám znovu období, kdy vážně uvažuji o tom, že to také zabalím. smile2

Bouchal (Člen)
27.04.2007 13:17:24
Offline

Re: policie

Vezmu to za tebe.I se šarží.Tím vyměníme skalního za blbý netáhlobigsmilePřesně podle plánů těch nejvyššíchfuck


SV 1000S
jirka silver (Člen)
27.04.2007 13:51:39
Offline

Re: policie

Dog já ti rozumím jen říkám,že v tu chvíli, kdy máš a nemáš vytáhnout pistoli je jen na tobě.Když auto srazí ženskou na přechodu s kočárkem střílej.Střílet na ujíždějícího kluka
kterej je na 90% bez Tp nebo řidičáku je problém,který může řešit tak, že bude jen střílet do vzduchu těch 10% nestojí za to .....podle zákona je policista vprávu,ale to si každý musí srovnat se svým svědomím.
Přeju ti lepší časy u policie vono podnikat nebo být v pracovním poměru je to taky pěknej hnus.Ahoj a pracuj tak,aby jsi se nemusel za svojí práci stydět a vo tom to je.good


Najdete nás na každém kilometru
Loser (Administrator)
27.04.2007 14:06:25
Offline

Re: policie

vogo ja jsem programator a za svoji praci se celkem i stydim, pac me kazdej hned povazuje za takovyho toho mamlase ajtackyho. Takze, kdyz se me nejaka kocka opta, co delam, tak ji reknu, ze v bance (coz je v podstate pravda), abych se neshodil hned na zacatku. Vetsinou ale ty zensky nakonec poznaji, ze jsem stejne kokotidontknowbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
27.04.2007 14:10:47
Offline

Re: policie

Loser psal:

vogo ja jsem programator a za svoji praci se celkem i stydim, pac me kazdej hned povazuje za takovyho toho mamlase ajtackyho. Takze, kdyz se me nejaka kocka opta, co delam, tak ji reknu, ze v bance (coz je v podstate pravda), abych se neshodil hned na zacatku. Vetsinou ale ty zensky nakonec poznaji, ze jsem stejne kokotidontknowbigsmilebigsmile

Zkus se třeba nestřískat jako kokot... Možná to přehlédnousmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
27.04.2007 14:11:52
Offline

Re: policie

praveze, kdyz jsem na srot, tak jsem pritazlivejsi (nebo si to aspon myslimbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr