Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » policie

Filous (Člen)
27.04.2007 14:22:11
Offline

Re: policie

Jirka:
...nepochybuju, že si f pohodě, já taky, neměl sem f oumyslu tě ňák nadzvednout, jen se chtěl říct, že zákony sou prostě vot toho, aby se respektovali, policije zas aby na dodržování dohlížela a případně odměňovala hříšníky...ofšem jag řikam, nejvječí problém je f tom dvojim metru...taky si užite s klukem víko good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
27.04.2007 14:23:27
Offline

Re: policie

Loser psal:

praveze, kdyz jsem na srot, tak jsem pritazlivejsi (nebo si to aspon myslimbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile)

Tak musíš sehnat nějakou, která je stejně na šrotsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
27.04.2007 14:28:32
Offline

Re: policie

no jo, ale to je tezky ... zkusim si o tom v jedasich promluvit s rumovou vilougoodgoodgoodbigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
27.04.2007 14:30:54
Offline

Re: policie

Loser psal:

no jo, ale to je tezky ... zkusim si o tom v jedasich promluvit s rumovou vilougoodgoodgoodbigsmilebigsmile

Jen s hlavně nezávoď v pití... To bys nedalsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
27.04.2007 14:57:14
Offline

Re: policie

to by me ani nenapadobadbadsicksick


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
fido (Člen)
29.05.2007 22:51:24
Offline

Re: policie

Tak sem dostal dneska převolání na PČR DI. K podání vysvětlení o překročení rychlosti v obci. To si myslím, že docela dodržuju a je to z 6.5. to jsem jel do Jedovnic doprčic..takže body + prachy..Nevím o kolik, ale budu určitě pokornej, až vytáhnou fotkuidontknow
A aby toho nebylo málo, měl jsem objednanou matici upinání zadního kola, protože jsem stávající ometl jak mě prasklo očko klíče z originálního příslušenstvísick cena: 480Kč pouze matka. Prodavač mi řekl, že na jinou motorku by byla levnější, jako příklad mi uvedl, že lakovaný přední blatník na Horneta je za cca 1500,- a Na SV 650 a 3500,- Co se to děje doprčic..


bla...blabla...!
Palino (Člen)
29.05.2007 23:37:32
Offline

Re: policie

Pokud nemají tvůj ksicht, neplať. Hoď to na osobu velmi blízkou. Já jsem to tak už jednou řešil.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Koldan (Člen)
30.05.2007 08:28:18
Offline

Re: policie

fido psal:

Tak sem dostal dneska převolání na PČR DI. K podání vysvětlení o překročení rychlosti v obci. To si myslím, že docela dodržuju a je to z 6.5. to jsem jel do Jedovnic doprčic..takže body + prachy..Nevím o kolik, ale budu určitě pokornej, až vytáhnou fotkuidontknow
A aby toho nebylo málo, měl jsem objednanou matici upinání zadního kola, protože jsem stávající ometl jak mě prasklo očko klíče z originálního příslušenstvísick cena: 480Kč pouze matka. Prodavač mi řekl, že na jinou motorku by byla levnější, jako příklad mi uvedl, že lakovaný přední blatník na Horneta je za cca 1500,- a Na SV 650 a 3500,- Co se to děje doprčic..

jak říká PAvel, i kdyby ses tam poznal,tak řekni,žes to nebyl ty.odloží to. nehledě na to,že v přilbě a za štítkem se fakt asi poznáš jen tygood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
30.05.2007 09:05:21
Offline

Re: policie

U mě trvá presumpce viny.Včera si jedu autej(tak lehce svižněji, budíky nehlídám) a klasika-vjedu do obce, levá, pravá, náměstí, něm cajt s plácačkou a halt!No hned si tak řikám, kde ty mrchy ten radar měly, už v duchu počítám hotovost a ty zatr.bodysmile2A von že mám doklady v cajku,že jsem mezi tou levou-pravou pustil babku na přechodu a že maj dopravně-bezpečnostní akci pro školáky.Z křoví na mě vyskákali školáci s reportérkou jejich místního plátku, usmívám se jak idiot do objektivu a nafasoval jsem malovaný autíčko s poděkováním, jakej jsem ohleduplnej sekáčbigsmileKdyby šli radši na hřiště hrát volejbal, tohleto je o infarkt!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
30.05.2007 09:20:17
Offline

Re: policie

Americkej psal:

U mě trvá presumpce viny.Včera si jedu autej(tak lehce svižněji, budíky nehlídám) a klasika-vjedu do obce, levá, pravá, náměstí, něm cajt s plácačkou a halt!No hned si tak řikám, kde ty mrchy ten radar měly, už v duchu počítám hotovost a ty zatr.bodysmile2A von že mám doklady v cajku,že jsem mezi tou levou-pravou pustil babku na přechodu a že maj dopravně-bezpečnostní akci pro školáky.Z křoví na mě vyskákali školáci s reportérkou jejich místního plátku, usmívám se jak idiot do objektivu a nafasoval jsem malovaný autíčko s poděkováním, jakej jsem ohleduplnej sekáčbigsmileKdyby šli radši na hřiště hrát volejbal, tohleto je o infarkt!

a co teprve ty děcka dyž ťa uviděly, pokérovanej,zarostenej...beztak sa teď budou bát chodit spat surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Americkej (Člen)
30.05.2007 09:51:26
Offline

Re: policie

Koldan psal:
Americkej psal:

U mě trvá presumpce viny.Včera si jedu autej(tak lehce svižněji, budíky nehlídám) a klasika-vjedu do obce, levá, pravá, náměstí, něm cajt s plácačkou a halt!No hned si tak řikám, kde ty mrchy ten radar měly, už v duchu počítám hotovost a ty zatr.bodysmile2A von že mám doklady v cajku,že jsem mezi tou levou-pravou pustil babku na přechodu a že maj dopravně-bezpečnostní akci pro školáky.Z křoví na mě vyskákali školáci s reportérkou jejich místního plátku, usmívám se jak idiot do objektivu a nafasoval jsem malovaný autíčko s poděkováním, jakej jsem ohleduplnej sekáčbigsmileKdyby šli radši na hřiště hrát volejbal, tohleto je o infarkt!

a co teprve ty děcka dyž ťa uviděly, pokérovanej,zarostenej...beztak sa teď budou bát chodit spat surprised

vždyť říkám, že autej-takže v pracovním nasazenísmile1ty "nebohý robátka" se (naštěstí pro ně) střetly s druhou stránkou mé osobnosti.Hladce oholená tvář, nažehlená košulenka s dlouhým rukávem, asertivní až běda bigsmilebigsmile
p.s. příště až mi budeš zasílat Zapa-dary, tak vynech korálky, zrcátka a zapalovače, a ber ty zákaznický flašky!Ale aj tak děkujusmile1


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
jardagsf (Člen)
30.05.2007 09:56:46
Offline

Re: policie

Americke  U mě trvá presumpce viny.

koukni do zrcadla woe a vubec se nediv - je kupodivu ze ty deti z toho rosti vubec vylezly


MOTO KOZZI GRISO
Americkej (Člen)
30.05.2007 10:02:49
Offline

Re: policie

jardagsf psal:

Americke  U mě trvá presumpce viny.

koukni do zrcadla woe a vubec se nediv - je kupodivu ze ty deti z toho rosti vubec vylezly

bigsmile No moc se jim asi nechtělo-ta reportérka je tak ňák pošťuchovala dopředu bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
30.05.2007 10:09:58
Offline

Re: policie

Americkej psal:
Koldan psal:
Americkej psal:

U mě trvá presumpce viny.Včera si jedu autej(tak lehce svižněji, budíky nehlídám) a klasika-vjedu do obce, levá, pravá, náměstí, něm cajt s plácačkou a halt!No hned si tak řikám, kde ty mrchy ten radar měly, už v duchu počítám hotovost a ty zatr.bodysmile2A von že mám doklady v cajku,že jsem mezi tou levou-pravou pustil babku na přechodu a že maj dopravně-bezpečnostní akci pro školáky.Z křoví na mě vyskákali školáci s reportérkou jejich místního plátku, usmívám se jak idiot do objektivu a nafasoval jsem malovaný autíčko s poděkováním, jakej jsem ohleduplnej sekáčbigsmileKdyby šli radši na hřiště hrát volejbal, tohleto je o infarkt!

a co teprve ty děcka dyž ťa uviděly, pokérovanej,zarostenej...beztak sa teď budou bát chodit spat surprised

vždyť říkám, že autej-takže v pracovním nasazenísmile1ty "nebohý robátka" se (naštěstí pro ně) střetly s druhou stránkou mé osobnosti.Hladce oholená tvář, nažehlená košulenka s dlouhým rukávem, asertivní až běda bigsmilebigsmile
p.s. příště až mi budeš zasílat Zapa-dary, tak vynech korálky, zrcátka a zapalovače, a ber ty zákaznický flašky!Ale aj tak děkujusmile1

...tak vono je to pravda, že vot prvního povýšíš, že uš chodíš f košilce s voprátkou??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
30.05.2007 10:13:16
Offline

Re: policie

Americkej psal:
Koldan psal:
Americkej psal:

U mě trvá presumpce viny.Včera si jedu autej(tak lehce svižněji, budíky nehlídám) a klasika-vjedu do obce, levá, pravá, náměstí, něm cajt s plácačkou a halt!No hned si tak řikám, kde ty mrchy ten radar měly, už v duchu počítám hotovost a ty zatr.bodysmile2A von že mám doklady v cajku,že jsem mezi tou levou-pravou pustil babku na přechodu a že maj dopravně-bezpečnostní akci pro školáky.Z křoví na mě vyskákali školáci s reportérkou jejich místního plátku, usmívám se jak idiot do objektivu a nafasoval jsem malovaný autíčko s poděkováním, jakej jsem ohleduplnej sekáčbigsmileKdyby šli radši na hřiště hrát volejbal, tohleto je o infarkt!

a co teprve ty děcka dyž ťa uviděly, pokérovanej,zarostenej...beztak sa teď budou bát chodit spat surprised

vždyť říkám, že autej-takže v pracovním nasazenísmile1ty "nebohý robátka" se (naštěstí pro ně) střetly s druhou stránkou mé osobnosti.Hladce oholená tvář, nažehlená košulenka s dlouhým rukávem, asertivní až běda bigsmilebigsmile
p.s. příště až mi budeš zasílat Zapa-dary, tak vynech korálky, zrcátka a zapalovače, a ber ty zákaznický flašky!Ale aj tak děkujusmile1

chtěl sem,ale Jarda cosik říkal vo málu místa, tak sem mu strčil jen ty fajry,na druhů stranu těch nejni nigdá dost a jag hezky sfítěj, nejni nic lepčího,než dyž kámoš kerej spí na stole dostane paprskem přímo do vokabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
fido (Člen)
30.05.2007 18:58:09
Offline

Re: policie

Neznáte někdo ty sazby od do? Nebo kde to najdu...Dík


bla...blabla...!
fido (Člen)
31.05.2007 12:42:30
Offline

Re: policie

fido psal:

Neznáte někdo ty sazby od do? Nebo kde to najdu...Dík

jo už vímidontknowbad


bla...blabla...!
Americkej (Člen)
01.06.2007 11:02:19
Offline

Re: policie

Filous psal : ...tak vono je to pravda, že vot prvního povýšíš, že uš chodíš f košilce s voprátkou???

dopadlo to jinak, povyšovat se nepovyšovalo, tak jsem se nechal povýšit u jiné společnosti...tak místo pro Řeky budu zase dělat pro Amíkybigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Petr J. (Člen)
01.06.2007 11:07:09
Offline

Re: policie

kam vítr, tam plášť........

budeš jim opravovat radar v Brdech, jo? bigsmile

Americkej (Člen)
01.06.2007 11:08:55
Offline

Re: policie

Koldan psal: chtěl sem,ale Jarda cosik říkal vo málu místa, tak sem mu strčil jen ty fajry,na druhů stranu těch nejni nigdá dost a jag hezky sfítěj, nejni nic lepčího,než dyž kámoš kerej spí na stole dostane paprskem přímo do voka


Když von Jarda taky mlátí motorkou až kufry lítaj, pak je holt bídnej mesendžrbigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
01.06.2007 11:10:57
Offline

Re: policie

Petr J. psal:

kam vítr, tam plášť........

budeš jim opravovat radar v Brdech, jo? bigsmile

pičovina-kam prachy, tam já bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
01.06.2007 11:22:39
Offline

Re: policie

Americkej psal:

Filous psal : ...tak vono je to pravda, že vot prvního povýšíš, že uš chodíš f košilce s voprátkou???

dopadlo to jinak, povyšovat se nepovyšovalo, tak jsem se nechal povýšit u jiné společnosti...tak místo pro Řeky budu zase dělat pro Amíkybigsmile

...a kua surprised ...chudák starej Mejlís dyš ste mu to tam tag perzonálně vyčistili bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
01.06.2007 11:28:33
Offline

Re: policie

chudák starej Mejlís patří mezi dest nejbohatších lidí na světě, nejspíš si nějak poradí, bo lidí je jak sra..., a než někoho přijme tak se holt trošku uskrovníbigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
jardagsf (Člen)
01.06.2007 12:20:05
Offline

Re: policie

Když von Jarda taky mlátí motorkou až kufry lítaj, pak je holt bídnej mesendžrbigsmile


SKOČ SI DO KUKUŘICE (PRO KOLDANA - TURKYŇ) NA BURČÁK , HLTE
goodsmile1bigsmilebigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Radek (Člen)
01.06.2007 17:34:57
Offline

Re: policie

Kelly01 psal:

Víc se mi líbí todlegood

http://forum.motorkari.cz/viewtopic.php?id=10302

Si snad deláš prdelbigsmile


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
tommz (Člen)
02.06.2007 02:12:37
Offline

Re: policie

Hezký počtení je to tugood

Jen připomínka k
//Policie i společnost by v motorkáři měla zejména vidět to pozitivní, že každý musel na motorku vydělat nemalou sumu peněz, tedy něco umí, vydělává a platí daně, a z hodnoty každého litru projetého benzínu stát dostane více než polovinu na daních. Motorkář celý týden v práci maká, drží hubu a krok, (šéfy si nevybíráme, že) a ve svém volnu jde vypustit nastřádaný adrenalin, sedne na svůj stroj a vyrazí … pohoda, svoboda……a v tom, mnohdy závistivý, policajt mu na naprosto přehledném úseku široké silnice ukáže, kdo je tady pánem, …dnes už zase běžně, jen tak preventivně.//

Fakt je lepší jet na okruhgoodgood

Americkej (Člen)
06.06.2007 08:53:41
Offline

Re: policie

tak včera vo půl jedenáctý večer ve vnitřní Praze mi mázli 500kč a dva body za podělanej pás.To ta jelita moravská nemůžou prostě sedět na prdeli v tý svý ázii?To musej votravovat strašnický grófy?bigsmile Dvacetiletej cucák s ksichtem jak z umělý hmoty, jak se snažil bejt korektní až komisní, tomu druhýmu furt řikal "pane kolego", tuhej jak prkno - no show se všim všudy.Kurva čim to je, že každej blbej polda v Praze je moravák?Bohužel-je to opakovaná zkušenost, s jinejma obvykle vyjdu na pohodu "domluvou".To je pro ně fakt tadyta rádoby kariéra takový terno?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
joseph (Člen)
06.06.2007 10:39:46
Offline

Re: policie

Moraváci maj rádi Pražáky,rádi si s nima povídaj a maj opravdovou starost aby dojeli v pořádku,proto kontrolují vše,tedy i pásy.Nikdo jinej by se tolik nestaral.

Koldan (Člen)
06.06.2007 20:13:01
Offline

Re: policie

Americkej psal:

tak včera vo půl jedenáctý večer ve vnitřní Praze mi mázli 500kč a dva body za podělanej pás.To ta jelita moravská nemůžou prostě sedět na prdeli v tý svý ázii?To musej votravovat strašnický grófy?bigsmile Dvacetiletej cucák s ksichtem jak z umělý hmoty, jak se snažil bejt korektní až komisní, tomu druhýmu furt řikal "pane kolego", tuhej jak prkno - no show se všim všudy.Kurva čim to je, že každej blbej polda v Praze je moravák?Bohužel-je to opakovaná zkušenost, s jinejma obvykle vyjdu na pohodu "domluvou".To je pro ně fakt tadyta rádoby kariéra takový terno?

dobře ti tak pražáku jeden škaredej,bez pásů,taková ošklivostfuckbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jerry (Člen)
06.06.2007 20:27:26
Offline

Re: policie

Nestěžuju si. Před pár dněma jedu s autem u sparty. Vyskočí proti mě četník a halt! Nekompromisní jak sviń. Stáhnu okno a pane řidiči vaše...Skočil jsem mu do řeči. Já vím, pásy. on na mě vykulil oči protože si toho vůbec nevšim, chvíli si to rovná v hlavě a pak: Pane řidiči, svítíte? Já otočil čudlíkem a říkám: Teď už jo.bigsmile. Vykulil na mě oči ještě víc, koukal chvíli, mávnul rukou a Jeďte. A já jel. Asi jsme měli oba svůj den.bigsmilebigsmilebigsmile


A kurva...
Jerry (Člen)
06.06.2007 20:42:39
Offline

Re: policie

Kámoš z práce jel po Václaváku pomalu dokola, hledal místo k zaparkování a za jízdy se domlouval telefonem. Najednou vidí ve zpětným jak se za ním rozjelo polis auto. Holka za volantem, chlap vedle. Jeli za ním asi 100m, pak modrá modrá a stopka. Zastavil, odložil fon, policajt u okýnka a vtipně: Pane řidiči, jetlipak víte jak je nebezpečný telefonovat za jízdy? A on: To jo, to jo. Ale jezdit bez světel a navíc na maják je daleko nebezpečnější. A důvěrně dodal. Měl by jste říct ty vaší kolegyni aby si na to dávala pozor.bigsmilebigsmile Policajt řekl: Děkuju vám a pro tentokrát to vyřešíme domluvou. A svižným krokem odkráčel za kolegyní a mumlal něco o husách a blb... krávách. A kámoš mi říká, no nechtěl bych bejt v její kůži!bigsmilebigsmilebigsmile Vzal to férově.bigsmilegood


A kurva...
fido (Člen)
14.06.2007 15:28:59
Offline

Re: policie

fido psal:

Neznáte někdo ty sazby od do? Nebo kde to najdu...Dík

Takže jsem se dneska prásknul, protože jsem naivněsmile1 trochu čekal jiný vývoj.
Jízdu v obci jsem překročil o 12 km, tzn. mínus 3 km tolerance = 1000,- + 2 body v řiti. Pouze konstatuji realitu a ta je jasná..za blbost se platí - že....ostatním přeju hodně km bez problémů.


bla...blabla...!
Honzik1 (Člen)
14.06.2007 19:07:09
Offline

Re: policie

Lihy psal:

hmmm pašáci.....a jestli je pravda tohle: http://forum.motorkari.cz/viewtopic.php?id=10333 , tak by mně zajímalo co jako v tý telce bude. Mohli by to vzít jako že fifty fifty a držet hububigsmile

Na tom je pravda všechno. Toho cajta tam srazili zrovna když mi čekoval papíry. Nejsmutnejší na tom bylo, že ten zmrd na tý jebce vez žabku jen v džínečkách a svetříku. Policajtovi jsem pomohl na nohy, ten skočil do felcky a snažil se ho stíhat....nojo marně. Ale nechápu je že ho nechytli, ten den byli zašitý benga snad v každý vesnici. Toho zmrda bych ale nejradši sestřelil. Prostě fuck off když od něl byl asi dva metry tak za to vzal jak zmrd a mel co dělat aby toho cajta ustál a pak se slečinkou co to dásmile2bad


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Honzik1 (Člen)
14.06.2007 19:12:57
Offline

Re: policie

A když už jsem u toho vyprávění. Tak jsem jel včera k Hamletovy pro gumy a cestou spět nás na proseku v protisměru míjí sanita s houkačkou a o pár metru za ní policejní felcka. Najednou nevím proč fízl zašlápne tak v kilíčku brzy ...čoud jak svina a bum....felcka obmotaná kolem sloupu. Tak stavím, že jim jako pujdu pomoct přes tu 4 proudou silnici a na štestí jak řidič tak spolujezdkyně vylezli sami z auta. No fakt jsem to nepobralidontknow


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
vlada1200 (Člen)
20.06.2007 01:02:34
Offline

Re: policie

For all

Si to zkuste, když jste tak chytrý. Kvůli takovým kecům a debilům, jak u PČR tak mezi lidmi, na to seru a jdu do civilu. fuck
Policajt je chudák. Dnešní právo je k h....nu. Šmejdovi dělá kafe a přemlouvá ho, aby se přiznal a podstivý lidi musí buzerovat (flastrovat), aby nebyl jebanej zase z vrchu, že nemá žádné výsledky. Protože šmejdi pokuty neplatí anebo se nenechají chytit.

PS: S podstivostí nejdál dojdeš, ale ten nepodstivý tam opravdu je vždycky dřív!!!!!!smile2


Jezdím tak, abych dojel!
Filous (Člen)
20.06.2007 09:16:46
Offline

Re: policie

vlada1200 psal:

For all

Si to zkuste, když jste tak chytrý. Kvůli takovým kecům a debilům, jak u PČR tak mezi lidmi, na to seru a jdu do civilu. fuck
Policajt je chudák. Dnešní právo je k h....nu. Šmejdovi dělá kafe a přemlouvá ho, aby se přiznal a podstivý lidi musí buzerovat (flastrovat), aby nebyl jebanej zase z vrchu, že nemá žádné výsledky. Protože šmejdi pokuty neplatí anebo se nenechají chytit.

PS: S podstivostí nejdál dojdeš, ale ten nepodstivý tam opravdu je vždycky dřív!!!!!!smile2

...taky nemam rát poldu, ve chvíli dyš mě pokutuje, ale souhlasim s tebou na sto pro, bo to určitě nejni jednoduchý a žádnýmu poldovi jeho práci nezávidim, uš jen vzhledem k zákonum, kerý tady platěj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
20.06.2007 09:30:31
Offline

Re: policie

a kdo to má jednoduchý? surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
20.06.2007 09:36:14
Offline

Re: policie

Koldan psal:

a kdo to má jednoduchý? surprised

...to je jasný, ale dyš si kupříkladu vot zloděje nebo jinýho zmrda musíš nechat líbit nadáfky a napadání, tag je to zlý...dyš tobje začne kupříkladu podřízenej krást a navíc třeba nadávat, tag ho vyrazíš na hodinu i s futrama vot dveří a máš vyřešíno, ale dyš se takle zachová polda při ouřednim výkonu, tag je to hnet policejní brutalita a má po karijéře...fuck se tem klukum nedivim, že votcházej...ale samo že i u policije sou zmrdi, stejně jako fšude...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
20.06.2007 10:54:54
Offline

Re: policie

Filous psal:
Koldan psal:

a kdo to má jednoduchý? surprised

...to je jasný, ale dyš si kupříkladu vot zloděje nebo jinýho zmrda musíš nechat líbit nadáfky a napadání, tag je to zlý...dyš tobje začne kupříkladu podřízenej krást a navíc třeba nadávat, tag ho vyrazíš na hodinu i s futrama vot dveří a máš vyřešíno, ale dyš se takle zachová polda při ouřednim výkonu, tag je to hnet policejní brutalita a má po karijéře...fuck se tem klukum nedivim, že votcházej...ale samo že i u policije sou zmrdi, stejně jako fšude...

kazdej ma moznost volbysurprised

setkavam se s pohodovejma fizlama, ale i se zmrdama.

Vetsina blbecku ze stredni, co chodily 8x tejdne do posily,solarka apod. Pak honily triko pred buchtama co vypadaj jak slapky.
Meli hustohuste votuneny dvojkovy golfy v dizlu a Una 1.4IETurbofire
....

tak ted sou u fizlu a masirujou si egofuck

v patek vecer na dizu, nalamat se a sup zase hezky autem domu, sotva sedi v kresle a jede treba 60km domfuckfucksick

takovy zrdy strilet na potkanigood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
fido (Člen)
20.06.2007 23:03:19
Offline

Re: policie

Na všem co tady píšete něco je. Nejhorší je, že zákony platí především pro poctivý blbouny a to poslanci nejsou, viz omezení imunity. Nebot policajti na ty darebáky těžko dosáhnou a kolikrát necitlivě beru ty normální lidi u huby, těžko se mohou dočkat uznání..i z důvodů jiné liknavosti, nebo nepoctivosti u některých. Zásadní problém je ve vedení policie od zákl. útvarů nahoru, protože jsou tam lidi, kteří tam byli dosazení z nejrůznějších důvodů...ti mladí a schopní nemaj šanci a jako žáby na prameni jsou kolikrát staří bolšáni. Ta prorostlost s podnikatelskou sférou a městskými a jinými úředníky přetrvává a je to ještě horší. Tato věc je známá, proto ti schopní co doufali jsou v civilu a zůstali staří četníci, kteří už nic dělat jinýho nemohou´a čekaj na důchod a ti mladí co nahrazují ty odcházející vědí po službě pendrek a machrujou a nechaj se korumpovatbigsmile Rozhodně se nejedná o nestranný a nezávislý sbor, který pomáhá daňovému poplatníkovi...to mi věřte přátelébad I když pár....slušných jeidontknow


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr