Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » miloš

vorel (Člen)
20.11.2014 17:03:50
Offline

miloš

dyby někdo cítil nutkavou  potřebu
http://www.petice24.com/manifestani_pet … loe_zemana


řikám si hurikán
Borák (Člen)
20.11.2014 17:20:00
Offline

Re: miloš

sem podepsanej nekde kolem 45 tis.smokin
uz mi zved mandle kdyz f čině prohlasil ze se vod nich muzem ucit demokraciji KOKOT


...nikdo nevojebe Ježíše...
Paladin86 (Člen)
20.11.2014 17:21:54
Offline

Re: miloš

Já jsem podepsal asi před týden. Ale není to nic, co bych už před volbama nečekal.

Petr J. (Člen)
20.11.2014 18:10:11
Offline

Re: miloš

A k čemu je taková petice dobrá?

Zvolila si ho většina, tak teď ať si to ta většina užívá....bigsmile

Filous (Člen)
20.11.2014 18:27:20
Offline

Re: miloš

...mě by zajímalo, gdo toho debila volil, bo najednou se k tomu nigdo nechce přiznatidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
20.11.2014 18:28:42
Offline

Re: miloš

taky si říkam,že se nechaj snadno vyhecovatbigsmilebigsmilebigsmile
jen počkejte,podobnejma šaškárnama metete cestičku k hradu
všezachraňujícímu a lidemmilovanýmu slovenskýmu estébákoviidontknowbigsmile
to je možná ještě větší sranda,než kdyby tehdá dopadl japonec...
a jeden neomylnej už tam parkrát bylsickbigsmile
Milda byl holt zvolenej legitimně a další možnost volby bude příště..
akce tohohle typu mě nadzvedávaj,protože to je jen něčí záměr..
stejně jako sračky typu červená kartasick
ale jinak je mi uass kdo je na hradě...


...a bude hůř!
vorel (Člen)
20.11.2014 18:28:55
Offline

Re: miloš

jelenbigsmile


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
20.11.2014 18:32:31
Offline

Re: miloš

vorel psal:

jelenbigsmile

rozenej mocnářbigsmile


...a bude hůř!
vorel (Člen)
20.11.2014 18:55:08
Offline

Re: miloš

to bylo na filousa

apropo užs viděl něco co není záměr?
je to dobytek a měl by být odejit, to je můj záměr


řikám si hurikán
osiris (Člen)
20.11.2014 19:44:49
Offline

Re: miloš

karlosovi: good tak nějak smile1

...a jinak, já si to vysvětluju přímou volbou a tím pádem zhrzeností a pocitem prohry a křivdy těch který volili toho druhýho blba ...vždycky to tak u přímý volby bude bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
20.11.2014 20:19:17
Offline

Re: miloš

já to vidím, že riziko přímé volby je, že by i vítěz by měl vnímat, že může bejt odvolanej když si začne o sobě moc myslet


řikám si hurikán
osiris (Člen)
20.11.2014 20:30:53
Offline

Re: miloš

...to jo, v tom měl "japonec" dobrou vizi, odvolatelnost politiků; ale ty sajrajti si pod sebou větev neuříznou


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Bodlinka (Člen)
20.11.2014 20:40:13
Offline

Re: miloš

vorel psal:

já to vidím, že riziko přímé volby je, že by i vítěz by měl vnímat, že může bejt odvolanej když si začne o sobě moc myslet

goodgoodgood


_____________________________________________
Když chci, tak se neptám jestli můžu…...
Meloun (Člen)
20.11.2014 20:51:10
Offline

Re: miloš

Nevolil jsem nikoho, ale tenhle aspoň nesnáší islám, takže pro mě je ok..ass


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.11.2014 21:28:04
Offline

Re: miloš

karlos100 psal:

taky si říkam,že se nechaj snadno vyhecovatbigsmilebigsmilebigsmile
jen počkejte,podobnejma šaškárnama metete cestičku k hradu
všezachraňujícímu a lidemmilovanýmu slovenskýmu estébákoviidontknowbigsmile
to je možná ještě větší sranda,než kdyby tehdá dopadl japonec...
a jeden neomylnej už tam parkrát bylsickbigsmile
Milda byl holt zvolenej legitimně a další možnost volby bude příště..
akce tohohle typu mě nadzvedávaj,protože to je jen něčí záměr..
stejně jako sračky typu červená kartasick
ale jinak je mi uass kdo je na hradě...

lajk good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
20.11.2014 22:04:34
Offline

Re: miloš

Meloun psal:

Nevolil jsem nikoho, ale tenhle aspoň nesnáší islám, takže pro mě je ok..ass

goodVolil sem japončíka a když pak bylo na výběr jen s těch dvou ksindlů,tak sem volil toho vopilca,protože další podporovač přivandrovalců z kdejaké prdele je jen na obtíž do budoucna. Kam to vede s těma co mají fšechny lidi světa hrozně rádi a chtějí aby nás obohacovali vidíme dnes a denně a je to pohled žalostnejfuck
V podstatě už volím politiky jen podle toho,jestli jsou alespoň trochu rasisti a xenofobní,tak jako já,víc mě přestává zajímat. Ať si u toho vyexpedovávání pakáže klidně nahrabou i s kámošamabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
20.11.2014 22:27:13
Offline

Re: miloš

vorel psal:

jelenbigsmile

...já v prvním kole volil pomalovaného panáčka a ve druhém jsem chyběl, bo jsem nevěděl, jaké zlo je menší.......idontknow

Meloun (Člen)
20.11.2014 22:52:28
Offline

Re: miloš

VikecB12 psal:
Meloun psal:

Nevolil jsem nikoho, ale tenhle aspoň nesnáší islám, takže pro mě je ok..ass

goodVolil sem japončíka a když pak bylo na výběr jen s těch dvou ksindlů,tak sem volil toho vopilca,protože další podporovač přivandrovalců z kdejaké prdele je jen na obtíž do budoucna. Kam to vede s těma co mají fšechny lidi světa hrozně rádi a chtějí aby nás obohacovali vidíme dnes a denně a je to pohled žalostnejfuck
V podstatě už volím politiky jen podle toho,jestli jsou alespoň trochu rasisti a xenofobní,tak jako já,víc mě přestává zajímat. Ať si u toho vyexpedovávání pakáže klidně nahrabou i s kámošamabigsmile

Přééésněgoodbeer


PURE NAKED BIKE!
Drakoxxl (Člen)
21.11.2014 07:31:35
Offline

Re: miloš

Nejvíc ta přímá volba vadí milijardářskejm oligarchům, kteří tu volbu plebsu nemají pod kontrolou. Psal jsem to už jinde, že mi vadí to, jak tady politická mafiie je krok před společností a šijou si zákony díky svým poslaneckejm loutkám pro pár vyvolenejch (solární tunel, církevní restituce apod.) a bohužel plebs to pro podobný pussy nevidí.
Jo a volil jsem Japonce a pak menší zlo buranskýho opilce, než kalouskova avatara.evil


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
21.11.2014 07:51:08
Offline

Re: miloš

Filous: Například já ho volil.

...a nyní trochu napíšu na "nestranná" média konkrétně ČT ....nedávno byl Zeman u nás na SV v Havířově ....ve zpravodajství v 18:00 Z regionu reportérka říkala, že bylo na náměstí cca xx lidí, pokládali otázky a na závěr tleskali ....ve centrálním zpravodajství v 19:00 už o tomhle nebyla ani zmínka, hlavní zdůraznění celé reportáže bylo podotýkám u stejné reportérky, že se Zeman rozloučil pozdravem z filmu Kurvahošigutentag. ...holt někým upraveno sick

Takže trochu pravdy o lumpenkavárně asi bude bigsmile

...ale jinak s jeho výroky a výrazivem nyní nesouhlasím a nelíbí se mi to bad

hlemejzd999 (Člen)
21.11.2014 09:47:43
Offline

Re: miloš

je každýmu celkem hovno po tom,  kdo koho  volil a ted uz nema cenu brecet nad rozlitou becherovkou, ale v prvnim kole jsem volil modrého prezidenta ( ne Klause bigsmile ) a ve druhém pak Zemana.
takových lidí bylo určitě hodně, protože ve druhém kole už nebylo z čeho vybírat a tak lidi volili to v jejich očích menší zlo.
byl tam zvolenej regulérně větší částí volících lidí, kteří v té době nechtěli Hajnýho.
...rozhodovat o prezidentovi muzem zas pri dalsich volbach, takze
placky na klopě : „ Zeman neni muj prezident “ atd jsou akorat k smichu, protoze i ti lide , kteri ho nevololili ziji v demokracii a soucasti demokracie je i to , ze si vetsina zvoli prezidenta, tak ta mensina, ktere to nevyslo, by mela dle demokratickych zasad uznat porazku a podridit se - tak to proste v demokracii funguje. Nekdo holt zustane vzdycky nasranej ( me je to celkem u prdele bigsmile )
od zacatku jeho funkcniho obdobi se tohle nedeje.
to, ze se z neho stane behem doby clovek , kterej mele picoviny je vec jina , ale s tim nazorem na Pussy Riot souhlasim ..jsou to kundy a zadny politicky vezni... clenka kapely , ktera si na kameru strka kure do kundy v supermarketu a pred supermarketem ho zas vyplivne, slozi k tomu hudbu a text, dela sice neco, co ji bavi, ale rozhodne to neni politickej odboj bigsmile
osobne si myslim, ze mu hrablo, nebo je furt v lihu bigsmile ( viz korunovacni klenoty ), ale delat z toho narodni povstani ?
kdyz s námi nehlo doted takovejch afer, proc je kolem tohodle humorneho vystoupeni ted takovyho revu ?
a jinak je mi to u prdele ..ale uplne smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
21.11.2014 09:48:09
Offline

Re: miloš

Drakoxxl psal:

Nejvíc ta přímá volba vadí milijardářskejm oligarchům, kteří tu volbu plebsu nemají pod kontrolou.

omyl příteli, tu volbu maj pod kontrolou jako nikdy předtím bad
právě díky snadný zmanipulovatelnosti stáda jako je čech.
Jak psal Karlos, a to jsme spolu ještě nerozebírali naší politickou atmosféru bigsmile, i já se domnívám, že poslední vepřoviny z hradu jsou naprosto účelový a jenom připravujou nástup někoho jiného, pro "skupinu" vhodnějšího. Paralela s Klausovou amnestií je nasnadě. Musí nasrat co nejvíc lidí, aby ten kdo přijde po něm byl už předem pro všechny vysvobození.
O "skupině" jsem slyšel už před prezidentskými volbami (zmiňoval jsem se už tady) a bylo mi vysvětleno, že se nejedná o žádný politiky, ti jsou právě jen figurky na hrací mapě. "Skupina" není nutně česká a neobjevuje se na veřejnosti, ale má zásadní vliv na dění v celé Evropě (spíš myslím východ a střed). Trochu mi tehdá ti pánové přišli jak paranoici z biografu, ale půl roku po setkání s nima mi běhal mráz po zádech a od tý doby chodím volit max. komunál.
A proč je nutná změna po dvou letech? Změna proběhla na Slovensku i v Polsku a česko jim v tom novým směru teď trochu viklá. Maďaři budou taky měnit za chvíli.
Nic na věci nemění, že odchod vepřovýho z hradu bych si strašně přál! good


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
21.11.2014 09:56:18
Offline

Re: miloš

Mour psal:

...ale jinak s jeho výroky a výrazivem nyní nesouhlasím a nelíbí se mi to bad

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_10390264_374619839380622_2257520150524739945_n.jpg


bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
21.11.2014 10:09:57
Offline

Re: miloš

hlemejzd999 psal:
Mour psal:

...ale jinak s jeho výroky a výrazivem nyní nesouhlasím a nelíbí se mi to bad

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 9945_n.jpg
bigsmile

pussy -u ...to nejsou Bazaly


bigsmilebigsmilebigsmile


"Hele, říká se, že vy Ostraváci máte velmi chudou slovní zásobu a jste hodně sprostí" "Ale piču"

K.a.s.y.m. (Člen)
21.11.2014 10:25:55
Offline

Re: miloš

XJelen psal:
Drakoxxl psal:

Nejvíc ta přímá volba vadí milijardářskejm oligarchům, kteří tu volbu plebsu nemají pod kontrolou.

omyl příteli, tu volbu maj pod kontrolou jako nikdy předtím bad
právě díky snadný zmanipulovatelnosti stáda jako je čech.
Jak psal Karlos, a to jsme spolu ještě nerozebírali naší politickou atmosféru bigsmile, i já se domnívám, že poslední vepřoviny z hradu jsou naprosto účelový a jenom připravujou nástup někoho jiného, pro "skupinu" vhodnějšího. Paralela s Klausovou amnestií je nasnadě. Musí nasrat co nejvíc lidí, aby ten kdo přijde po něm byl už předem pro všechny vysvobození.
O "skupině" jsem slyšel už před prezidentskými volbami (zmiňoval jsem se už tady) a bylo mi vysvětleno, že se nejedná o žádný politiky, ti jsou právě jen figurky na hrací mapě. "Skupina" není nutně česká a neobjevuje se na veřejnosti, ale má zásadní vliv na dění v celé Evropě (spíš myslím východ a střed). Trochu mi tehdá ti pánové přišli jak paranoici z biografu, ale půl roku po setkání s nima mi běhal mráz po zádech a od tý doby chodím volit max. komunál.
A proč je nutná změna po dvou letech? Změna proběhla na Slovensku i v Polsku a česko jim v tom novým směru teď trochu viklá. Maďaři budou taky měnit za chvíli.
Nic na věci nemění, že odchod vepřovýho z hradu bych si strašně přál! good

Tohle je to očem člověk radši nechce vedět...protože je to bohužel pravda


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
21.11.2014 12:49:55
Offline

Re: miloš

Kundapán 1 rozhodně nejni žádnej můj sympaťák, ale rejt umí dobře, jen už to není tolik k zasmání jako dřív. headshake Smutný je, jak českej člověk rychle zapomíná a vesele ohýbá hřbet před jinými mocipány, zařve si na náměstí a pak tradá do háku za minimální mzdu. evil
A když je ten pátek, tak jednu diskotékovou bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=nrJEVjP7jHU


Lepší někdy, než nikdy.
gore (Člen)
21.11.2014 13:03:04
Offline

Re: miloš

...taky sem ho volilbigsmile ne jako jeho příznivec ,ale jako pro mě formu menšího zlaidontknow halt mám nějak vnitřně blíž k vochlastům než k uslitanejm retardůmbigsmile a to že "pussy" se překladá jako kunda a né vagína nebo já nevim cobigsmile by nezměnilo i gdyby tam seděl kdokolifbigsmile
..a tím že sem ho volil, tak sem volil vítěze a tudíž se nemusim vyrovnávat s prohrou, což já myslim dokážu,ale očividně spousta lidí f tomle státě nesmile2
sickheadshake


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Loser (Administrator)
21.11.2014 13:04:47
Offline

Re: miloš

nechci bejt za chytryho, ale ja uz vam to vsechno psal, kdyz ste se dohadovali, koho pujdete volit. Ja nevolil, tak nemam co podepisovat.
Jen se musim trosku pousmat nad tim, ze Klause chteli zbavit svepravnosti a povesit za vlastizradu, kdyz vyhlasil amnestii. A ted mudrujte, co a kdo je horsi bigsmile

necet jsem to zde cely, ale zahlidl jsem neco vo demokracii v cine. Kdo z vas tam byl a dokonale poznal mistni pomery? Treba je ten jejich styl demokracie opravdu lepsi nez ta nase nedemokracie.

Zeman v podstate jen keca picoviny, ktery nemaji pro nas kazdodenni zivot zadnej vyznam. Horsi to je s tema pussy z EP, ktery taky melou samy picoviny, ale bohuzel pro nas, se jim dari je prosadit do ruznejch direktiv, ktery zde pak prevezmou mistni sasci a my s tim pak musime "kazdy den" bojovat
Tak by mozna neuskodilo pred tim podpisem popremyslet, zda by nebylo lepsi se nejdrive zbavit tech, co s nama opravdu vymrdavaj


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
21.11.2014 13:07:03
Offline

Re: miloš

Mour psal:

Filous: Například já ho volil.

...a nyní trochu napíšu na "nestranná" média konkrétně ČT ....nedávno byl Zeman u nás na SV v Havířově ....ve zpravodajství v 18:00 Z regionu reportérka říkala, že bylo na náměstí cca xx lidí, pokládali otázky a na závěr tleskali ....ve centrálním zpravodajství v 19:00 už o tomhle nebyla ani zmínka, hlavní zdůraznění celé reportáže bylo podotýkám u stejné reportérky, že se Zeman rozloučil pozdravem z filmu Kurvahošigutentag. ...holt někým upraveno sick

Takže trochu pravdy o lumpenkavárně asi bude bigsmile
byl i u nás v koprštajnu a krom cigošu a vyžírek ho nikdo nevýtalbigsmilebigsmile


...ale jinak s jeho výroky a výrazivem nyní nesouhlasím a nelíbí se mi to bad

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
21.11.2014 13:26:23
Offline

Re: miloš

Banditatom psal:
Mour psal:

Filous: Například já ho volil.

...a nyní trochu napíšu na "nestranná" média konkrétně ČT ....nedávno byl Zeman u nás na SV v Havířově ....ve zpravodajství v 18:00 Z regionu reportérka říkala, že bylo na náměstí cca xx lidí, pokládali otázky a na závěr tleskali ....ve centrálním zpravodajství v 19:00 už o tomhle nebyla ani zmínka, hlavní zdůraznění celé reportáže bylo podotýkám u stejné reportérky, že se Zeman rozloučil pozdravem z filmu Kurvahošigutentag. ...holt někým upraveno sick

Takže trochu pravdy o lumpenkavárně asi bude bigsmile
byl i u nás v koprštajnu a krom cigošu a vyžírek ho nikdo nevýtalbigsmilebigsmile


...ale jinak s jeho výroky a výrazivem nyní nesouhlasím a nelíbí se mi to bad

bigsmilebigsmilebigsmile

...no bodejť, že ho nikdo nevýtal když ho všichno ostatní vítali  bigsmile
bigsmilebigsmile

funguje ta úprava?

Banditatom (Člen)
21.11.2014 13:33:25
Offline

Re: miloš

Mour psal:
Banditatom psal:
Mour psal:

Filous: Například já ho volil.

...a nyní trochu napíšu na "nestranná" média konkrétně ČT ....nedávno byl Zeman u nás na SV v Havířově ....ve zpravodajství v 18:00 Z regionu reportérka říkala, že bylo na náměstí cca xx lidí, pokládali otázky a na závěr tleskali ....ve centrálním zpravodajství v 19:00 už o tomhle nebyla ani zmínka, hlavní zdůraznění celé reportáže bylo podotýkám u stejné reportérky, že se Zeman rozloučil pozdravem z filmu Kurvahošigutentag. ...holt někým upraveno sick

Takže trochu pravdy o lumpenkavárně asi bude bigsmile
byl i u nás v koprštajnu a krom cigošu a vyžírek ho nikdo nevýtalbigsmilebigsmile


...ale jinak s jeho výroky a výrazivem nyní nesouhlasím a nelíbí se mi to bad

bigsmilebigsmilebigsmile

...no bodejť, že ho nikdo nevýtal když ho všichno ostatní vítali  bigsmile
bigsmilebigsmile

funguje ta úprava?

...tvrdej kraj tvrdé Y dá rozum néé?bigsmile čeče funguje to perfektněgood jen ta prace s tím je na zblázněnísickbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vorel (Člen)
21.11.2014 20:57:01
Offline

Re: miloš

Mám rád spoustu dobyků, ale za prezidenta dobytka nechcu


řikám si hurikán
yebat (Člen)
22.11.2014 12:25:56
Offline

Re: miloš

no kdyby tam byl ten druhej strejda, tak to bude to samý... takže co... pussy

vorel (Člen)
22.11.2014 16:20:55
Offline

Re: miloš

žádnej druhej nejni, tenle aligátor byl regulérně zvolenej. teď jen aby v novejch lůza dala někdo slušnějšíhoidontknow


řikám si hurikán
osiris (Člen)
22.11.2014 17:45:08
Offline

Re: miloš

...kterej místo "hovno" bude řikat "ó nikoliv" bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
22.11.2014 17:51:54
Offline

Re: miloš

...mě je tag ňák jedno, jag gdo mluví, ale prezident by měl vystupovat s určitou noblesou a neplácat nesmysle jako ten vopilecsick ...tagže souhlas s Vorlojemgood ...bo tady za toho kokota se jako čehún stydimsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
22.11.2014 18:09:12
Offline

Re: miloš

osiris psal:

...kterej místo "hovno" bude řikat "ó nikoliv" bigsmile

Dys ho máš rád není co resit


řikám si hurikán
osiris (Člen)
22.11.2014 18:20:39
Offline

Re: miloš

vorel psal:
osiris psal:

...kterej místo "hovno" bude řikat "ó nikoliv" bigsmile

Dys ho máš rád není co resit

...to sice nemám, ale byť vocas veřejně použil tvrdý výrazivo, tak z takový píčoviny nedělám mezinárodní skandál a nesnažím se tím hledat zástupnej problém ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jardagsf (Člen)
22.11.2014 18:32:31
Offline

Re: miloš

kecat o listopadu ze to jako byla selanka je picovina. souhlasit s cinou ze tam jsou lidska prava ok je picovina. picovat muzu ja bo nejsem prezident. mel by si dat pusu s paroubkem a jit na vysocinu a semo tamo pustit nejaky bonmot.


MOTO KOZZI GRISO
hlemejzd999 (Člen)
22.11.2014 19:16:46
Offline

Re: miloš

jardagsf psal:

kecat o listopadu ze to jako byla selanka je picovina. souhlasit s cinou ze tam jsou lidska prava ok je picovina. picovat muzu ja bo nejsem prezident. mel by si dat pusu s paroubkem a jit na vysocinu a semo tamo pustit nejaky bonmot.

jeste, ze na tej Vysocine jsme ostatni normalni  goodbigsmilesmokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.11.2014 20:06:33
Offline

Re: miloš


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Borák (Člen)
24.11.2014 20:25:14
Offline

Re: miloš


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kožak (Člen)
24.11.2014 20:32:39
Offline

Re: miloš

Borák psal:

tohle to fšechno vysvětluje smokinbigsmile
http://video.idnes.cz/?c=A141123_164002 … mvideo_mad

goodbigsmile


MRDAT!!!
Borák (Člen)
24.11.2014 21:45:18
Offline

Re: miloš


...nikdo nevojebe Ježíše...
XJelen (Člen)
25.11.2014 14:17:02
Offline

Re: miloš

Borák psal:

tohle to fšechno vysvětluje smokinbigsmile
http://video.idnes.cz/?c=A141123_164002 … mvideo_mad

celej prezidentskej speciál byl good
Ať žije Miluše Zemanová!


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
25.11.2014 14:51:18
Offline

Re: miloš

zatim asi nejlepsi goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kuba B12 (Člen)
25.11.2014 22:22:48
Offline

Re: miloš

Loser psal:

zatim asi nejlepsi goodgoodgood

opencard   byla lepší


honda je honda
karlos100 (Člen)
26.11.2014 04:05:39
Offline

Re: miloš

opilec z vysočiny je k smíchu,ale i ta možnost,že se tam vůbec dostal
a nevyšla kalkulace s knížetem,snad svědčí,že to u nás není ještě tak špatný..
přímá volba bude první,co zrušej,až se na hrad dostane novej kus..
jsou to sice dvě hodiny,ale myslím,že stojí se na to podívat..
http://www.youtube.com/watch?v=HNIuZofwglg


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
27.11.2014 19:48:29
Offline

Re: miloš

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_passy.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr