Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno (Člen)
15.04.2007 20:11:09
Offline

při zařazení rychlosti "zdechne"

Velectěná "bandiťácká" obec pomoztehelp. Venku hezky a já nemůžu brousit asfalt dvěma černejma gumama a to protože když zařadím jakoukoliv rychlost tak mi zdechne motor.help Tváří se to stejně jako když je "vystrčenej" policajt. Prolezl jsem všechny pojistky a nic, opticky zkotroloval jestli není vypadlej nebo přetrženej nějakej ten káblík..... a nic. Je možný že se pos.... nějaký čidlo zařazený rychlosti nebo něco podobnýhosurprised. Obracím se na forum s nadějí, jelikož dobrej mechanik je "pár" kilometrů daleko a tlačit se mi to nechce.sick
Díky


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
šmidaN (Člen)
15.04.2007 20:17:17
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

myslim že to bude něco s tim bočakem ,,,respektive s tim spinačem ....zkus ho uplně odpojit ....bandita jsem měl chvili ,tak ti nevim ...ale že by tam bylo čidlo na zařazenou rychlost ??idontknowidontknowidontknow to se mi nezdá

Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:27:12
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Úďo..

To je úplně noumálnísmile1

Sklapni bočákbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 20:32:54
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Kde jsifuck

Takhle přímo se tu neodpovídásmile2

Kde je školenísurprised


God Save The Queen!
žakýno (Člen)
15.04.2007 20:59:55
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

No co na to říct, "bočák" už víc sklapnout asi nejde (možná by pomohla palice abych ho "sklopil" ještě víc, ale nevím nevím ....) jsem trošku doufal, že jsou tu odbornícibigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
šmidaN (Člen)
15.04.2007 21:02:58
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

sry bigsmilebigsmilebigsmile  zkus jezdit s vytahlým bočakem

Georges (Člen)
15.04.2007 21:05:39
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

zkus ho odpojit a spojit přímo na konektoru... ať víš jestli to dělá on nebo něco jinýho...

Pool (Člen)
15.04.2007 21:14:35
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

houno wodborniici ...
banda zkrachovalejch majitelu kurecich jatek surprised

par poboznejch pambickaru wine

sem tam nejakej ,,absolvent,, oboru AUTOmechanik idontknow

italove wine

pakistanci smile2

nakej ten amik beer

PRAZACI fuck

par lidi co motyku vubec nemaj bad

spousta lidi ji co sice maj ale vubec nevedi co v ni
krome ,,pussymagnetu,, je bigsmile

jeden ci dva ,co uz ji stihli za tuhle sezonu rosekat smile2

par zenskejch pussy

JA ,kerej tomu uz vuubec nerozumi smile1

Kelly kerej ti poradi az tak ve svym patym prispevku ,ale chce to silu prokousat se tema 4ma help

... no a zbytek sou odbornici ,ale ti na forum stejne nechodi


... takze zvaz  o co a koho vlastne zadas bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
žakýno (Člen)
15.04.2007 21:22:28
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Díky za radusick "vytáhlej bočák" dobrý fuck (díky- opravdu odborná techniká poradna)........bad

Bohužel, ani "překlenutí" bočáku bad


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Kelly01 (Člen)
15.04.2007 21:33:12
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Vyřaď spínač spojky..
Bočáku už máš..
Nic jinýho než pojistka proti  zařazení kvaltu to být nemůže..


God Save The Queen!
Georges (Člen)
15.04.2007 21:41:17
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

tak ještě snímač na spojce,taky přemostit...
když ani to ne ,tak už bych se díval po tom snímači co je na karteru pro zařazenou rychlost idontknow

mr.BSE (Člen)
15.04.2007 21:41:53
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

este taky nemusi vypinat spojka,ze? smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
žakýno (Člen)
15.04.2007 21:50:22
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

...spínaš spojky? Spínač řazení (při zařazení rychlosti ne při vymáčknutí spojky to zdechne) asi ti nerozumímsurprised, je to vlevo na převodovce???
Zkus se rozepsat o tematu.
Dík


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
mr.BSE (Člen)
15.04.2007 21:52:49
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

jo tak pokud radis rychlost bez vymacknuty spojky,tak se nediv,ze to zdechabigsmilebigsmileidontknowidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
žakýno (Člen)
15.04.2007 21:53:01
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

mr.BSE psal:

este taky nemusi vypinat spojka,ze? smile1

...kbyby nevypínala tak mě pěkně "nakope"smile2


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Georges (Člen)
15.04.2007 21:54:42
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

spínač zařazenýho kvaltu je vlevo na motoru
spínač spojky je na řidítkách u páčky spojky...

žakýno (Člen)
15.04.2007 21:58:07
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

mr.BSE psal:

jo tak pokud radis rychlost bez vymacknuty spojky,tak se nediv,ze to zdechabigsmilebigsmileidontknowidontknow

smile1
...ještě jsem to nezkoušel,ale divil bych se kdyby se ti povedlo tam dat za 1. Jestli ano, budu rád když mě to naučíš (ušetřím čas)bigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
žakýno (Člen)
15.04.2007 22:07:16
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Georges psal:

spínač zařazenýho kvaltu je vlevo na motoru
spínač spojky je na řidítkách u páčky spojky...

..odpo jsem ho vymontoval, ale trochu jsem se bál to nastartovatsmile2 protože to asi chce nějakou "zaslepku") jelikož jsem nenašel spojení (konektorů na kabelu)tak abych odpojil jenom káblíkysmile2.


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
mr.BSE (Člen)
16.04.2007 07:31:54
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

to vis,ze se to povedegoodgood

mozna jen jednou,ale povedesmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Georges (Člen)
16.04.2007 08:29:55
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:
Georges psal:

spínač zařazenýho kvaltu je vlevo na motoru
spínač spojky je na řidítkách u páčky spojky...

..odpo jsem ho vymontoval, ale trochu jsem se bál to nastartovatsmile2 protože to asi chce nějakou "zaslepku") jelikož jsem nenašel spojení (konektorů na kabelu)tak abych odpojil jenom káblíkysmile2.

Ty jsi vymontoval ten snínač zařazenýho kvaltu?
Já myslel prvně přemostit spojku a pak když to nepomůže tak shanět snímač zařazenýho kvaltu, nic jinýho tam už není co by to blokovalo...

Filous (Člen)
16.04.2007 09:46:48
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

...100% je ten problém ve spínači bočáku...jiná vochrana, kerá se takle chová tam nejni...dyby byl v hajzlu spínač na spojce, tag bys to ani nenatočil...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Miras (Člen)
16.04.2007 10:45:03
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

tak tak je to v bočním stojánku. nejdříve koukni na el.schéma. neni to tam tam tak jednoduchý... je tam i nějaká dioda a tuším ze na kostru se to nedava- vedou k tomu 2 kabilky. dalsi věc, nevis jestli rozepina nebo spína, takze nejaky přemostění byt funkční nemusí. jak říkám, nejdříve schéma

XJelen (Člen)
16.04.2007 10:57:56
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

ten kontakt na stojánku je normálně spínací, takže ho jenom vyklemuješ. Problém ale bude spíš v tom spínacím relé vzadu co do něj ty dva kably vedou. Je to ta krabička vzadu pod sedlem, je to přerušovač blinkrů společně s relé bočního stojánku. Takže zkusit otevřít, nevím jestli není zalitýidontknow


Strýcfajtr !!!
Jiřina (Člen)
16.04.2007 11:34:23
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:

Velectěná "bandiťácká" obec pomoztehelp. Venku hezky a já nemůžu brousit asfalt dvěma černejma gumama a to protože když zařadím jakoukoliv rychlost tak mi zdechne motor.help Tváří se to stejně jako když je "vystrčenej" policajt. Prolezl jsem všechny pojistky a nic, opticky zkotroloval jestli není vypadlej nebo přetrženej nějakej ten káblík..... a nic. Je možný že se pos.... nějaký čidlo zařazený rychlosti nebo něco podobnýhosurprised. Obracím se na forum s nadějí, jelikož dobrej mechanik je "pár" kilometrů daleko a tlačit se mi to nechce.sick
Nebo se ještě podívej, jestli když sklopíš ten bočák, tak se ti opravdu vypne ten spínač. Já ho měl trochu ohlý a pořádně nechdil.bigsmilegood
Díky


Tož tak:-D
žakýno (Člen)
16.04.2007 12:30:04
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

...na spojce to nejni, pak to nejde nastartovat ani na neutrál (co před tím šlo), vzádu v přerušovači těžko říct, ten je zalitej a asi ho nijak neproměřím jelikož u toho není schéma. Spínač na kvalty, ten jsem vymotoval a zkusil....... a nic (nevím jestli ho jen natvrdo přemostit, abych nepos... ještě něco jinýho) a s vypínačem "bočáku" to je podobný (žádná vizuální závada není vidět a spojit natvrdo ????) je to v pussy
Nemá někdo schema?
Dík


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
XJelen (Člen)
16.04.2007 12:43:12
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:

...na spojce to nejni, pak to nejde nastartovat ani na neutrál (co před tím šlo), vzádu v přerušovači těžko říct, ten je zalitej a asi ho nijak neproměřím jelikož u toho není schéma. Spínač na kvalty, ten jsem vymotoval a zkusil....... a nic (nevím jestli ho jen natvrdo přemostit, abych nepos... ještě něco jinýho) a s vypínačem "bočáku" to je podobný (žádná vizuální závada není vidět a spojit natvrdo ????) je to v pussy
Nemá někdo schema?
Dík

Sekce Download - Manuálygood jsou tam dva


Strýcfajtr !!!
Honzis (Člen)
16.04.2007 19:17:07
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:

...na spojce to nejni, pak to nejde nastartovat ani na neutrál (co před tím šlo), vzádu v přerušovači těžko říct, ten je zalitej a asi ho nijak neproměřím jelikož u toho není schéma. Spínač na kvalty, ten jsem vymotoval a zkusil....... a nic (nevím jestli ho jen natvrdo přemostit, abych nepos... ještě něco jinýho) a s vypínačem "bočáku" to je podobný (žádná vizuální závada není vidět a spojit natvrdo ????) je to v pussy
Nemá někdo schema?
Dík

Vůbec se ničeho neboj, závada je v obvodu bočního stojánku (jak píše Filda) nejdřív rozpoj konektor ke spínači stojánku a propoj kouskem drátu na konektoru (snad nejsi lama a zvládneš tobigsmile) pokud neuspěješ, tak postupuj podle schematu dál nic na tom nenígood Ale jestli tomu nerozumíš, tak jdi na beer bigsmile

žakýno (Člen)
16.04.2007 23:30:39
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Tak jsem zkoušel akci se stojánkem a nebyl jsem úspěšnej, stále to samé, ale když jsem odpojil čidlo řazení a propojil káblíky, tak mi sice pořád svítí neutrál, ale alespoň už to jede. Zatím předčasný závěr v pussy bude asi čidlo řazení, který je schovaný asi za tím "deklíkem". Pojedu to zítra objednat do SUZUKI v Zemi krále Miroslava a jsem zvědav co ta sranda bude státsick
Zatím díky všem za snahugood


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Honzis (Člen)
17.04.2007 07:29:36
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:

Tak jsem zkoušel akci se stojánkem a nebyl jsem úspěšnej, stále to samé, ale když jsem odpojil čidlo řazení a propojil káblíky, tak mi sice pořád svítí neutrál, ale alespoň už to jede. Zatím předčasný závěr v pussy bude asi čidlo řazení, který je schovaný asi za tím "deklíkem". Pojedu to zítra objednat do SUZUKI v Zemi krále Miroslava a jsem zvědav co ta sranda bude státsick
Zatím díky všem za snahugood

Když si to myslíšidontknow ale uvažuj, proč Ti asi pořád svítí neutrál bad čidlem řazení to nebude.......zbytečně vyhodíš prachy...ještě jednou si projdi obvod stojánku (ale dál za čidlem, když říkáš,že Ti čidlo funguje)......

Paflik (Člen)
17.04.2007 15:09:20
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Mam pocit, ze je cidlo i na hlavnim stojanu, nebo se pletu? Dystak sorry smile2


Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř...
Fik-B6S (Člen)
17.04.2007 17:35:01
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

XJelen psal:

ten kontakt na stojánku je normálně spínací, takže ho jenom vyklemuješ. Problém ale bude spíš v tom spínacím relé vzadu co do něj ty dva kably vedou. Je to ta krabička vzadu pod sedlem, je to přerušovač blinkrů společně s relé bočního stojánku. Takže zkusit otevřít, nevím jestli není zalitýidontknow

bacha aby nesepnul když to postavíš na stojan já bych ho nedaval na přímo ale skušil bych ho jen odpojit...
muže to být opačně a při zvednutí stojanu se ti obvod přeruší...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
šmidaN (Člen)
17.04.2007 19:41:22
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

no vidiš to a tys nam nevěřil na začatku ,že je to neco s bočakem ..nic jineho to nemuže byt good

žakýno (Člen)
17.04.2007 21:48:01
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Je tam ještě dioda (dle schematu v zadním "kastlíku" spojeným  s relé a přerušovačem)bad a v úvahu pořád ještě přichází čidlo neutrálu. Takže "bočák" je jedním ze tří možností surprised. Udělat si trochu volna a začít s proměřováním a zkoušením smile2.


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Honzis (Člen)
17.04.2007 22:16:24
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:

Je tam ještě dioda (dle schematu v zadním "kastlíku" spojeným  s relé a přerušovačem)bad a v úvahu pořád ještě přichází čidlo neutrálu. Takže "bočák" je jedním ze tří možností surprised. Udělat si trochu volna a začít s proměřováním a zkoušením smile2.

Nejsi Ty Lamaidontknow všichni Ti tu tvrdíme, že je to bočákem resp. obvodem bočáku(dioda + relé ....atd.) Tak už proboha neřeš ten neutrálbigsmile Vždyť si to vyskoušej....zapni zapalování zařaď za 1 a jestli kontrolka N zhasne tak je to OK...Nechápu co řešíš idontknow To, že Ti to po odpojení čidla N jede, znamená pouze, že si motka myslí,že jsi ještě nezařadil...bigsmile Zajdi na beer třeba Ti to dojdebigsmile

XJelen (Člen)
18.04.2007 10:45:02
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:

Je tam ještě dioda (dle schematu v zadním "kastlíku" spojeným  s relé a přerušovačem)bad a v úvahu pořád ještě přichází čidlo neutrálu. Takže "bočák" je jedním ze tří možností surprised. Udělat si trochu volna a začít s proměřováním a zkoušením smile2.

Teď teprve koukám na tvůj profil. Čoveče dyť ty jsi nášgood se někde potkáme prohodíme relé a uvidíš né. Pošli mi do mejlu telefon.


Strýcfajtr !!!
XJelen (Člen)
18.04.2007 10:46:53
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

XJelen psal:
žakýno psal:

Je tam ještě dioda (dle schematu v zadním "kastlíku" spojeným  s relé a přerušovačem)bad a v úvahu pořád ještě přichází čidlo neutrálu. Takže "bočák" je jedním ze tří možností surprised. Udělat si trochu volna a začít s proměřováním a zkoušením smile2.

Teď teprve koukám na tvůj profil. Čoveče dyť ty jsi nášgood se někde potkáme prohodíme relé a uvidíš né. Pošli mi do mejlu telefon.

Tak to číslo už vidímsurprisedbigsmile


Strýcfajtr !!!
ninjo (Člen)
18.04.2007 20:06:21
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Hele nechci vám do toho kecat moc kecat.Ale jsem elektrikář a logicky mi připadá že jediný co to může být je samo je ten spínací kontakt na bočáku.A trochu se rejpu v autoelektrice a věc na které jsem už nekolikrát pohořel je kotakt kdekoliv po cestě.Tipuju že to bude buď v nějaké propojovací kostce a nebo v relé.Relé si můžeš zkusit tím že ho vytáhneš vemeš kousek drátu a připojíš ho na baterii.Jestli je mechanický tak klapne jestli je elektronický tak vem ještě žárovičku a do série s baterii ji propoj taky s baterii.pokud chceš vyzkoušet cestu od bočáku tak strč do patky pro relé o5 kosek drátu propoj to s baterii a o5 to spojgood do serie s žárovkou.


všude dobře tak co doma.Vždy na cestách.
žakýno (Člen)
19.04.2007 08:06:21
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Honzis psal:
žakýno psal:

Je tam ještě dioda (dle schematu v zadním "kastlíku" spojeným  s relé a přerušovačem)bad a v úvahu pořád ještě přichází čidlo neutrálu. Takže "bočák" je jedním ze tří možností surprised. Udělat si trochu volna a začít s proměřováním a zkoušením smile2.

Nejsi Ty Lamaidontknow všichni Ti tu tvrdíme, že je to bočákem resp. obvodem bočáku(dioda + relé ....atd.) Tak už proboha neřeš ten neutrálbigsmile Vždyť si to vyskoušej....zapni zapalování zařaď za 1 a jestli kontrolka N zhasne tak je to OK...Nechápu co řešíš idontknow To, že Ti to po odpojení čidla N jede, znamená pouze, že si motka myslí,že jsi ještě nezařadil...bigsmile Zajdi na beer třeba Ti to dojdebigsmile

Su asi lama, k tomuto poznaní jsem se propacoval až po tvojí radě sbeerbeerbeer. Po vyzkoušení a proměření půlky motyky jsem skončil na spínači "bočáku" rozpojil, proklemoval a ...jede. Teď přemyšlím jestli mám investovat do novýho spínačesmile2, nebo si počkat až si bez něj a s vystrčeným bočákem rozbiju ještě něco jinýhosurprised


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
žakýno (Člen)
19.04.2007 08:13:27
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

ninjo psal:

Hele nechci vám do toho kecat moc kecat.Ale jsem elektrikář a logicky mi připadá že jediný co to může být je samo je ten spínací kontakt na bočáku.A trochu se rejpu v autoelektrice a věc na které jsem už nekolikrát pohořel je kotakt kdekoliv po cestě.Tipuju že to bude buď v nějaké propojovací kostce a nebo v relé.Relé si můžeš zkusit tím že ho vytáhneš vemeš kousek drátu a připojíš ho na baterii.Jestli je mechanický tak klapne jestli je elektronický tak vem ještě žárovičku a do série s baterii ji propoj taky s baterii.pokud chceš vyzkoušet cestu od bočáku tak strč do patky pro relé o5 kosek drátu propoj to s baterii a o5 to spojgood do serie s žárovkou.

Díky..... O den dříve a mohl jsi mi ušetřit 2 hoďky v garážigoodgoodgood


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Filous (Člen)
19.04.2007 09:26:28
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

bigsmile ...co sem řikal??? ha?e? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
19.04.2007 10:38:09
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Filous psal:

bigsmile ...co sem řikal??? ha?e? bigsmile

já ti věřil celů dobusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
žakýno (Člen)
19.04.2007 23:34:10
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Koldan psal:
Filous psal:

bigsmile ...co sem řikal??? ha?e? bigsmile

já ti věřil celů dobusurprised

já lama ne a udělal jsem chybičku, hoooodně nerad to příznávámbigsmile, ale je to takgood


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Filous (Člen)
20.04.2007 08:18:07
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

žakýno psal:
Koldan psal:
Filous psal:

bigsmile ...co sem řikal??? ha?e? bigsmile

já ti věřil celů dobusurprised

já lama ne a udělal jsem chybičku, hoooodně nerad to příznávámbigsmile, ale je to takgood

...eště nejsi tag starej, aby ses nemoch poučit surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
žakýno (Člen)
21.04.2007 23:13:22
Offline

Re: při zařazení rychlosti "zdechne"

Filous psal:
žakýno psal:
Koldan psal:

já ti věřil celů dobusurprised

já lama ne a udělal jsem chybičku, hoooodně nerad to příznávámbigsmile, ale je to takgood

...eště nejsi tag starej, aby ses nemoch poučit surprisedbigsmile

...jak říkáš "tag starej ještě nejsem" ale jsem starábigsmile lama a poučit se ???? kua to bolí surprised, bo už nejsem tak ohebnejbigsmilebigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr