Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 (Člen)
30.01.2015 09:07:30
Offline

Co takhle lyžařský koutek?

Počasí dnes není příznivé bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150130_001.jpg

God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
30.01.2015 14:21:33
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Želva mindža bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
30.01.2015 14:54:55
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

...mindža, tos řeks pjekněbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
30.01.2015 15:07:54
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

koukám Kelly , že se ti  tu ten koutek začíná pěkně plnit lyžařskejma příspěvkama
bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
30.01.2015 15:13:30
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Banditatom psal:

Želva mindža bigsmilebigsmilebigsmile

goodgoodbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
Kelly01 (Člen)
30.01.2015 15:35:44
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

To je naprosto správně smile1
Takhle se tady diskuse vyvíjí good


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
30.01.2015 15:37:21
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Není důležité téma ale obsahsmokin


God Save The Queen!
kneehammer (Člen)
30.01.2015 15:54:26
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2430_10930876_10203399887262834_3370514157397452950_n.jpg

..:: B12 inside ::..
Fresh Man (Člen)
30.01.2015 16:01:01
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

a to ses ten s lížema od sebe a hůlkama na zemi ?idontknowhelpbigsmile


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
30.01.2015 16:01:52
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Není důležité téma ale obsahsmokin

goodgoodgood


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
30.01.2015 16:14:27
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

V Tonále to znám, ale s GPS se uklidni, zkoušel jsem dvě najednou v jedný kapse a pak dokonce i dvě na jednom telefonu a rozdíl v nejvyšší rychlosti byl 36kmbigsmile

Jinak bych se chlubil taky, neboj, ale např. tohle mi ukáže Ski Recorder, a Run the map mi ukáže o 20 míňbigsmile To jen tak k masérství s GPSbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_ski_rec.png



Takže s tím liskáním počkejsmokin


God Save The Queen!
yebat (Člen)
30.01.2015 16:24:42
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 (Člen)
30.01.2015 16:46:14
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Jo, jo, to je kluk z vedlejšího pokojesmile2


God Save The Queen!
kneehammer (Člen)
30.01.2015 16:48:46
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:
kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

V Tonále to znám, ale s GPS se uklidni, zkoušel jsem dvě najednou v jedný kapse a pak dokonce i dvě na jednom telefonu a rozdíl v nejvyšší rychlosti byl 36kmbigsmile

Jinak bych se chlubil taky, neboj, ale např. tohle mi ukáže Ski Recorder, a Run the map mi ukáže o 20 míňbigsmile To jen tak k masérství s GPSbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … ki_rec.png

Takže s tím liskáním počkejsmokin

Právě proto sem kvuli přesnosti chtěl gps přimontovat izolačkou na špičku lyže ... bohužel nikdo nechtěl zapůjčit testovací přístroj smile2 bigsmile bigsmile

Jinak Tonale bych spíš doporučil kochačům a rozumným lyžařům, polykači kilometrů a nevybouření budou zklamáni.


..:: B12 inside ::..
Kelly01 (Člen)
30.01.2015 17:16:36
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Ledovec je fajnsurprised
Akorát tou kotvou na špici jsem se nikdy neodvážil vyjetsmile2bigsmile
A ta 4,5km od hospody za skálou nalevo taky byla OKgood


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
30.01.2015 18:08:11
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

..Tonale je pro komplet rodiny,každý si zajezdí..i lepší rekreant si najde své..
..ledovec je gut,místa hafo a na prubenfahren rychlosti dobré..
zatím nej v Italsku bylo Sestriere..good
na Madonu jsem nasraný..kopce dobré,ale zabloudil jsem tam..surprisedsmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
SLUGI (Člen)
31.01.2015 08:11:37
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
31.01.2015 09:20:24
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

a ňáku aplikacu co měří ty rychlosti, najeté kilometry atd mate? dajtehelp vot pondělka sa dovoluju, tož scu vyzkůšat


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
yebat (Člen)
31.01.2015 09:34:20
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

runtastic

mr.BSE (Člen)
31.01.2015 10:54:42
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Koldan psal:

a ňáku aplikacu co měří ty rychlosti, najeté kilometry atd mate? dajtehelp vot pondělka sa dovoluju, tož scu vyzkůšat

sports tracker good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
andre.marek (Člen)
31.01.2015 12:26:49
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Jak psal Kelly výše - všechno co měří pomocí GPS je na lyžích celkem k ničemu... Tedy alespoň v telefonech. Možná přesnější cyklo gps + glonass dohromady by k něčemu bylo, ale to jsem nezkoušel.

Kelly01 (Člen)
01.02.2015 09:07:35
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Vstávat! Ideální podmínky, bez plotem, drží stopu good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150201_002.jpg

God Save The Queen!
Koldan (Člen)
01.02.2015 09:32:33
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

já furt nevěděl keho mi připomínáš a už to vím:
[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_kellyman.jpg

[/IMG]


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
andre.marek (Člen)
01.02.2015 09:49:55
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Já už jsem vzhůru dlouho, ale v práci sick

Kelly01 (Člen)
01.02.2015 09:51:12
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Dobře chapci, v úterý si vezmu jiný lookbigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
01.02.2015 09:58:22
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Vstávat! Ideální podmínky, bez plotem, drží stopu good
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 01_002.jpg

MIndža.....prostě mindža želvabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
01.02.2015 10:07:05
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

Tý vole ta kotva nahoru byla moje smrt bigsmile hlavně ten konec bigsmile
Pěkný počasí, doufám, že nebydlíš v tý špeluňce Pian de Neve, jestli jo, tak je tam pozdravuj a hned jim dej lepáka, aby si na mě vzpoměli bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
vorel (Člen)
01.02.2015 10:50:08
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

když pojedeš zezhora z leva a dáš se ze sjezdovky doprava freerajdem dojedeš dole k tunelu ve skále a za ním dokloužeš zpátky k lanovcegood


řikám si hurikán
vorel (Člen)
01.02.2015 10:53:51
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

z pisty 41 dopravagood


řikám si hurikán
kneehammer (Člen)
01.02.2015 12:44:14
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

XJelen psal:
kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

Tý vole ta kotva nahoru byla moje smrt bigsmile hlavně ten konec bigsmile
Pěkný počasí, doufám, že nebydlíš v tý špeluňce Pian de Neve, jestli jo, tak je tam pozdravuj a hned jim dej lepáka, aby si na mě vzpoměli bigsmilebigsmilebigsmile

už su doma, dovolená over smile2 Kotva byla dobra, ráno zahřívačka na jižních svazích, pak Pannini a po obědě ledovec a kotva nahoru dolu nahoru dolu.... Akorát s tím tempem po večeři padl pulčik slifky a každej zachrápal přímo nad taliřkem uzenyho až do rána bigsmile

jinak bydleli sme v Ponte di Legno, takže se muselo kabinou nahoru, ale nebyl to takovej opruz, jak sem myslel..


..:: B12 inside ::..
kneehammer (Člen)
01.02.2015 12:45:10
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

vorel psal:
kneehammer psal:

Passo Tonale - ledovec Presena včera, 3069 m.n.m, -7°C, azuro, v okamžiku pořízení fotky GPSkovejch 108 km/h, při zpětném zamyšlení nad potenciálními následky vlastní průplesk bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2950_n.jpg

když pojedeš zezhora z leva a dáš se ze sjezdovky doprava freerajdem dojedeš dole k tunelu ve skále a za ním dokloužeš zpátky k lanovcegood

tak to je pech, o tom sem nevěděl smile2


..:: B12 inside ::..
yebat (Člen)
01.02.2015 13:10:10
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

taky jsem tam žádnej tunel nepotkal... ale určitě tam ještě někdy zajedu... good

Kelly01 (Člen)
01.02.2015 14:12:13
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

V tonale už jedu pouze sem:
http://www.tonale-hotel.cz/
naprostá spokojenost, mluví česky, neuvěřitelná kuchyň, české programy, nenašel jsem chybkugood


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
01.02.2015 15:01:56
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Tak su tadysmokinbigsmile Dva dny po sobě reju držkou kopeček na Stupavěbigsmile Fčera sme se s Šárkou plácali nahoře na dětské(obá po cca 20ti letech na lyžích) a dneska už sem "lítalsurprisedbigsmile" tu pro mě neuvěřitelně strmou stěnu dolůbigsmile Samozřejmě válená proběhla,bez toho to nejdesmile2 Lidí tam je jak hovensmile2 Potřebuju nějakej mírnější svah,než je ta stupava a hlavně s méně lidma,takže přemejšlím o návštěvě Olešnice v týdnu,tam by to bylo pro nás myslím akorát. Jo a potřebuju nutně kračí lyže,přotože moje 180cm dlouhý mrdky nějak nezvládám kočírovatsmile2 Borákůůůhelp


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
01.02.2015 15:56:48
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

VikecB12 psal:

Tak su tadysmokinbigsmile Dva dny po sobě reju držkou kopeček na Stupavěbigsmile Fčera sme se s Šárkou plácali nahoře na dětské(obá po cca 20ti letech na lyžích) a dneska už sem "lítalsurprisedbigsmile" tu pro mě neuvěřitelně strmou stěnu dolůbigsmile Samozřejmě válená proběhla,bez toho to nejdesmile2 Lidí tam je jak hovensmile2 Potřebuju nějakej mírnější svah,než je ta stupava a hlavně s méně lidma,takže přemejšlím o návštěvě Olešnice v týdnu,tam by to bylo pro nás myslím akorát. Jo a potřebuju nutně kračí lyže,přotože moje 180cm dlouhý mrdky nějak nezvládám kočírovatsmile2 Borákůůůhelp

Audiovizuální záznam by nebyl?evilcool

Filous (Člen)
01.02.2015 16:02:40
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

ABik psal:
VikecB12 psal:

Tak su tadysmokinbigsmile Dva dny po sobě reju držkou kopeček na Stupavěbigsmile Fčera sme se s Šárkou plácali nahoře na dětské(obá po cca 20ti letech na lyžích) a dneska už sem "lítalsurprisedbigsmile" tu pro mě neuvěřitelně strmou stěnu dolůbigsmile Samozřejmě válená proběhla,bez toho to nejdesmile2 Lidí tam je jak hovensmile2 Potřebuju nějakej mírnější svah,než je ta stupava a hlavně s méně lidma,takže přemejšlím o návštěvě Olešnice v týdnu,tam by to bylo pro nás myslím akorát. Jo a potřebuju nutně kračí lyže,přotože moje 180cm dlouhý mrdky nějak nezvládám kočírovatsmile2 Borákůůůhelp

Audiovizuální záznam by nebyl?evilcool

...možná by stačil ten audio záznamsurprisedbigsmileredface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
andre.marek (Člen)
01.02.2015 16:29:49
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

ABik psal:

Audiovizuální záznam by nebyl?evilcool

Si pusť Krakonoše a lyžníky... bigsmile Tam mají taky podobně dlouhé lyže help

Kelly01 (Člen)
01.02.2015 16:37:00
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Pojeď se mnou v úterý a dáš to, já to taky neumím ale doháním to sníženým pudem sebezáchovy a tím že jak se mi to rozjede tak jsem v prdeli a musím bojovat abych se nezabil bo zpomalit neumímbigsmile
A lyže neměň, máš zjevně nejnovější trend, tedy "obřačky" a nic lepšího pro tebe s tou váhou neníbigsmile
Pokud to teda nejsou retro obřačky s Massagem a šrubovanýma hranama, tam to zas zpomalíš správnou volbou vosků - to je takový pás s divnými válečky co vozíš kolem pasugood


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
01.02.2015 16:46:13
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Piandinevesurprised
Nic horšího neexistujebigsmile


God Save The Queen!
Mour (Člen)
01.02.2015 17:47:03
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

...... zpomalíš správnou volbou vosků - to je takový pás s divnými válečky co vozíš kolem pasugood

....si vozíš vosky? ....zbytečnost pokud nejsi línej se nažrat bigsmile

VikecB12 (Člen)
01.02.2015 18:03:29
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Hele vy chytráci s hájtech technikoubigsmile,jak sou dneska ty lyže dlouhý pro 183cm vysokýho jedince? Abych viděl po čem se dívat... Už sem přemejšlel,že bych sebral lyže Šárce,ta má nějaký 163cm prcky,ale celkem tvrdý,jenom je problém,že mě nejde roztáhnout vázání na moje ploutve,musel bych to převrtatsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
01.02.2015 18:07:00
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

VikecB12 psal:

Hele vy chytráci s hájtech technikoubigsmile,jak sou dneska ty lyže dlouhý pro 183cm vysokýho jedince? Abych viděl po čem se dívat... Už sem přemejšlel,že bych sebral lyže Šárce,ta má nějaký 163cm prcky,ale celkem tvrdý,jenom je problém,že mě nejde roztáhnout vázání na moje ploutve,musel bych to převrtatsmile2

...tak mínus 10 cm max, taky i na Tvou váhu idontknow ...já mám lyže 168 cm a OK.

VikecB12 (Člen)
01.02.2015 18:08:07
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Pojeď se mnou v úterý a dáš to, já to taky neumím ale doháním to sníženým pudem sebezáchovy a tím že jak se mi to rozjede tak jsem v prdeli a musím bojovat abych se nezabil bo zpomalit neumímbigsmile
A lyže neměň, máš zjevně nejnovější trend, tedy "obřačky" a nic lepšího pro tebe s tou váhou neníbigsmile
Pokud to teda nejsou retro obřačky s Massagem a šrubovanýma hranama, tam to zas zpomalíš správnou volbou vosků - to je takový pás s divnými válečky co vozíš kolem pasugood

Já mám volno zítra,tak se asi pojedeme s Šárkou plácat opět na stupavu a pokud tam bude míň lidí jak dnes,tak se budu pouštět do té jejich červené,dokud si nezlomím nohu nebo něcobigsmile A pak už mám po zbytek týdne utrum,musím taky nachvílu nakouknout do práce a pak v pátek mě čeká chlastací maratón do neděle,tak potřebuju byt plnej silcool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
01.02.2015 18:21:54
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Mour psal:
VikecB12 psal:

Hele vy chytráci s hájtech technikoubigsmile,jak sou dneska ty lyže dlouhý pro 183cm vysokýho jedince? Abych viděl po čem se dívat... Už sem přemejšlel,že bych sebral lyže Šárce,ta má nějaký 163cm prcky,ale celkem tvrdý,jenom je problém,že mě nejde roztáhnout vázání na moje ploutve,musel bych to převrtatsmile2

...tak mínus 10 cm max, taky i na Tvou váhu idontknow ...já mám lyže 168 cm a OK.

No sem si právě myslel,že bych pořídil nějaký kolem 165cm a hlavně s nějakým tym titanem vevnitř,aby to nebylo jak párátka podemnou. Nicméně to co mám teďka,mám jen na vyzkoušení,jestli se na tom udržím a popřípadě na příští rok něco seženu. Nebo třeba bude mát kamarád Horal zdejší něco na "prostřel" pro chudáka z jihu,kerej to má kamkoliv na kopečky proklatě dalekosick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
andre.marek (Člen)
01.02.2015 18:58:23
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Já třeba mám 165cm na mých 202 čísel a cca 105kg a nemůžu si stěžovat... To je ale trochu extrém.  Je to ale lyže s dřevěným jádrem a nějakým tím titanem.

Banditatom (Člen)
01.02.2015 19:34:42
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

andre.marek psal:

Já třeba mám 165cm na mých 202 čísel a cca 105kg a nemůžu si stěžovat... To je ale trochu extrém.  Je to ale lyže s dřevěným jádrem a nějakým tím titanem.

DIt na tebe se snad lyze ani nedelajbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
01.02.2015 19:39:54
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Lyže jsou v pohodě, to mi stačí, ale problémem je vázání a podložka pod vázání.
bad

yebat (Člen)
01.02.2015 19:40:30
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Já jezdim  a metrovejch... ale chtělo by to  něco tak kolem 120-130... :D

andre.marek (Člen)
01.02.2015 19:55:21
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

yebat psal:

Já jezdim  a metrovejch... ale chtělo by to  něco tak kolem 120-130... :D

Já jsem zkoušel i 140cm s R 8m. Sice to nádherně točilo good, mohl jsem si na nich dělat skoro co jsem chtěl, ale vše v nízkých rychlostech. Při jen trochu rychlejším "táhlém" oblouku se stávaly úžasně nestabilní /ve spojení s mou drobnou postavou/. A musel jsem pořád dorovnávat kopance na obě strany - dopředu i dozadu.

Mour (Člen)
01.02.2015 20:03:46
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

andre.marek psal:

Já třeba mám 165cm na mých 202 čísel a cca 105kg a nemůžu si stěžovat... To je ale trochu extrém.  Je to ale lyže s dřevěným jádrem a nějakým tím titanem.

...jednu míru máme stejnou good
bigsmilebigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
01.02.2015 20:16:27
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Vždycky byls čahoun...


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
01.02.2015 20:33:25
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Mour psal:
andre.marek psal:

Já třeba mám 165cm na mých 202 čísel a cca 105kg a nemůžu si stěžovat... To je ale trochu extrém.  Je to ale lyže s dřevěným jádrem a nějakým tím titanem.

...jednu míru máme stejnou good
bigsmilebigsmilebigsmile

...a vyska to rozhodne nenibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
01.02.2015 20:34:43
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Mour psal:

...jednu míru máme stejnou good
bigsmilebigsmilebigsmile

Nepsal jsi že máš 168 bigsmilebigsmile
help

vorel (Člen)
01.02.2015 21:47:26
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Vikecu, ser na damsky lyze, mam pocit, že potřebuješ hodne tvrdý, zkus něco z půjčovny a uvidíš


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
01.02.2015 22:12:12
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

vorel psal:

Vikecu, ser na damsky lyze, mam pocit, že potřebuješ hodne tvrdý, zkus něco z půjčovny a uvidíš

good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
01.02.2015 23:22:04
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Mour psal:
VikecB12 psal:

Hele vy chytráci s hájtech technikoubigsmile,jak sou dneska ty lyže dlouhý pro 183cm vysokýho jedince? Abych viděl po čem se dívat... Už sem přemejšlel,že bych sebral lyže Šárce,ta má nějaký 163cm prcky,ale celkem tvrdý,jenom je problém,že mě nejde roztáhnout vázání na moje ploutve,musel bych to převrtatsmile2

...tak mínus 10 cm max, taky i na Tvou váhu idontknow ...já mám lyže 168 cm a OK.

bró, to je zpátečnickýevil. dýlka lyže sa neurčuje dle výšky lyžaře, ale dle jeho hmotnosti, mrkni:
http://www.lyze-snowblade.cz/clanek/99/ … ni-c-6.htm

ináč já prodávám sfoje a pudu do něčeho takého:
http://www.lyze-snowblade.cz/zbozi/5984 … er-125.htm


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
SLUGI (Člen)
02.02.2015 07:21:28
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Jo, jo, to je kluk z vedlejšího pokojesmile2

... hele neříkej že další kamoš vodvedle evil
http://www.novinky.cz/krimi/360408-seni … ivili.html


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Kelly01 (Člen)
02.02.2015 07:44:31
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Ten je odjinud, ten je z penzionu pro bývalé běžce-vychrtlíky...


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
02.02.2015 09:27:27
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Piandinevesurprised
Nic horšího neexistujebigsmile

Jako dokážu si představit udělat tam ZBPS, ale s rodinou to bylo fakt zlý bigsmile
bigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
02.02.2015 11:00:23
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Měli jsme sebou 9 deti kolem 10 let + 200 nactiletejch anglanu, navíc se tam nedalo ani žrát sickfuck


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
02.02.2015 18:13:21
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Měli jsme sebou 9 deti kolem 10 let + 200 nactiletejch anglanu, navíc se tam nedalo ani žrát sickfuck

...jsem nemel tuseni ze delas do mezinarodniho skolstvibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
02.02.2015 19:12:56
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Tak dnešek naprosto dokonalej. 3 Hodinky na svahu,počasí nádherný,lidí málo a celkem se do toho začínám dostávat a i ty dlouhý lyže mě přestávají sratgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
03.02.2015 09:14:16
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Dej foto, tady už to jedesmile1

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150203_001.jpg

God Save The Queen!
Mour (Člen)
03.02.2015 10:01:51
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Dej foto, tady už to jedesmile1
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 03_001.jpg

...neser ....ale mě zas přišly ...víš co viď? bigsmile

Filous (Člen)
03.02.2015 10:23:19
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Dej foto, tady už to jedesmile1
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 03_001.jpg

...pjekně si spřeházel barvičky autfitugoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.02.2015 10:39:03
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Look is looksurprised Nesurprised
Musím užívat stáří pokud to de, na rozdíl od vás zabezpečených a zdravýchsmokin
A dokud to MPSV doporučuje a uznává na deprese z nezaměstnanosti ass


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
03.02.2015 10:54:47
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Myslim ze vim kde se Kelly inspiroval...smokin

https://lh6.googleusercontent.com/-fu-lv-gTLY4/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAD8M/W3zKDOtfuL0/photo.jpg


Ja to jedu dobu taky nosil...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_20140507_135253.jpg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
03.02.2015 17:06:38
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Tak sem nakonec dneska pořídil tohle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_03022015453.jpg


Má to nějaký to dřevěný jádro nebo co a festovní vázání do 130kg,délku 163cm a rádius 12.1
Myslím že na to moje mrdání to bude cajk. cenofka 5900 a sou fungl...
Už se těším na kopečekgood Škoda že musím zítra za koláčbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
03.02.2015 17:28:52
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

...a cože si koupil, ty dva soudky???surprised ...a k tem naloženejm vokurkám a paprikám ti tam chybí kejtičkaidontknow ...a co to máš f garáži za mrdku???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
03.02.2015 17:33:09
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

VikecB12 psal:

Tak sem nakonec dneska pořídil tohle http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 015453.jpg
Má to nějaký to dřevěný jádro nebo co a festovní vázání do 130kg,délku 163cm a rádius 12.1
Myslím že na to moje mrdání to bude cajk. cenofka 5900 a sou fungl...
Už se těším na kopečekgood Škoda že musím zítra za koláčbigsmile

Dobrá volba good


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
03.02.2015 17:42:46
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Filous psal:

...a cože si koupil, ty dva soudky???surprised ...a k tem naloženejm vokurkám a paprikám ti tam chybí kejtičkaidontknow ...a co to máš f garáži za mrdku???surprised

No co ti mám povídat,víkend se kvapem blíží,tak aby nebyla žízeňsmokin A maso je samozřejmě v lednicibigsmile Jedeme na pánskou jízdu k tatovi na chatku,trochu popít v pěti lidech,tak snad nám pívo vystačíredface
A ta mrdka je tatovo BMW F650,rotaxovej jednobuch...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
03.02.2015 17:46:01
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

PALOUS psal:
VikecB12 psal:

Tak sem nakonec dneska pořídil tohle http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 015453.jpg
Má to nějaký to dřevěný jádro nebo co a festovní vázání do 130kg,délku 163cm a rádius 12.1
Myslím že na to moje mrdání to bude cajk. cenofka 5900 a sou fungl...
Už se těším na kopečekgood Škoda že musím zítra za koláčbigsmile

Dobrá volba good

No vono cokoliv jinýho ve stejné kategorii od jinejch výrobců stojí vo dva tácky víc a já su kolenovrtbigsmile Za ten rozdíl mám ty dva soudky piviskabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
03.02.2015 17:58:44
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

VikecB12 psal:
Filous psal:

...a cože si koupil, ty dva soudky???surprised ...a k tem naloženejm vokurkám a paprikám ti tam chybí kejtičkaidontknow ...a co to máš f garáži za mrdku???surprised

No co ti mám povídat,víkend se kvapem blíží,tak aby nebyla žízeňsmokin A maso je samozřejmě v lednicibigsmile Jedeme na pánskou jízdu k tatovi na chatku,trochu popít v pěti lidech,tak snad nám pívo vystačíredface
A ta mrdka je tatovo BMW F650,rotaxovej jednobuch...

...jo, já to poznal, jen sem netušil, že uš si tatovi taky skurvil fkussurprisedidontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.02.2015 18:22:57
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Hele, to už si můžem vyjet, nesurprised
Už je nás dostbigsmile
Jak biatlonisti, akorát místo lyží motorky a místo malorážek lyže, takovej pussysrazsurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
03.02.2015 18:24:57
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

pussy, 12,1surprised
To budete s Filousem mistři branekbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
03.02.2015 19:26:10
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Filous psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:

...a cože si koupil, ty dva soudky???surprised ...a k tem naloženejm vokurkám a paprikám ti tam chybí kejtičkaidontknow ...a co to máš f garáži za mrdku???surprised

No co ti mám povídat,víkend se kvapem blíží,tak aby nebyla žízeňsmokin A maso je samozřejmě v lednicibigsmile Jedeme na pánskou jízdu k tatovi na chatku,trochu popít v pěti lidech,tak snad nám pívo vystačíredface
A ta mrdka je tatovo BMW F650,rotaxovej jednobuch...

...jo, já to poznal, jen sem netušil, že uš si tatovi taky skurvil fkussurprisedidontknowbigsmile

No jo,loni prodal silverwinga a pořídil tohle,takovou chuděru schátralou,tak sme to vzali z gruntu a nakonec se z toho vyloupl solidní lehkej,hodně uspornej povoz,na kerým je schopnej vydržet celej den bez nějakejch keců a tak sme si dali pěkně dvakrát alpy,aby taky pořád neseděl doma naprdeli.good Dokonce s ním aji mamka vyrazila na tejdení tůru po ČR a to už je co říctbigsmile Na bandasce jezdil jen do práce,protože měl imrvére sucho v nádrži a furt jen šetřil na předražený silniční gumy,na kerejch najel hovno,tady je to za hubičku a najede to nesmyslbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
04.02.2015 12:37:28
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kurna Vikine ty des do sebe s tim lyzovanim a sportovanim good
abys pak neschodil jak tady ten klucina bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/82_mamrd.jpg

" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
04.02.2015 13:52:51
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Teď jsem zjistil že nutně potřebuji nějaké bandit nálepky na přilby, máme ještě něco použitelného v nabídce surprised


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
04.02.2015 13:55:31
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Billy psal:

Kurna Vikine ty des do sebe s tim lyzovanim a sportovanim good
abys pak neschodil jak tady ten klucina bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _mamrd.jpg

Hmm chlapec nam zacina dospivatevilzarusta mu hrudbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
04.02.2015 14:01:45
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Billy psal:

Kurna Vikine ty des do sebe s tim lyzovanim a sportovanim good
abys pak neschodil jak tady ten klucina bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _mamrd.jpg

...bóže muj japonckej, uš aby to moderatizátor přesunul do prasárembigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
05.02.2015 09:04:52
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Tak děti, co má dědeček nového surprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
05.02.2015 09:05:25
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150205_003.jpg

God Save The Queen!
osiris (Člen)
05.02.2015 09:17:15
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Tak děti, co má dědeček nového surprised

...vrásky pod očima


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
05.02.2015 09:34:16
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Tak děti, co má dědeček nového surprised

...podle mě:  šalek na hubě goodbigsmile

Kelly01 (Člen)
05.02.2015 09:39:59
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Oba máte bodgood


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
05.02.2015 12:51:53
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Tak děti, co má dědeček nového surprised

Vomrzlejší frňák.bigsmile

Drakoxxl (Člen)
05.02.2015 13:41:57
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Podle výrazu přimrzlej piercing na kokotu bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
05.02.2015 14:01:38
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Novej hemeroid?surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
05.02.2015 14:23:20
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Co je kokotsurprised

Co je hemeroidsurprised

Povalečiass


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
05.02.2015 15:13:05
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

..další selfie ..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
05.02.2015 15:44:34
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Co je kokotsurprised

Co je hemeroidsurprised

Povalečiass

Kokot-panske prirozeni popr. Osoba prirovnana k panskemu prirozeni

Hemeroid-smejd kvuli kteremu te rano boli prdel

Ee zadni povaleci jen nam jeste nerozdil od tebe nedosla socialkaevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
05.02.2015 17:36:24
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Mně chodí na účetsurprised


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
05.02.2015 17:48:26
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

Mně chodí na účetsurprised

asi máš lepší banku bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
05.02.2015 18:04:04
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Tak vořeši,dneska sem nevodolal a po příjezdu z německa sem vodfrčel na stupavu testovat ty fungláčegood A musím říct,že na tom musí umět lyžovat i debil,protože to zatáčí samo,nikde se to nesukuje a celkově je to dost předvídatelnýgood Jen je to tak nějak pomalejší voproti těm dlouhejm,ale to neva,stejně se rychle bojímredfacebigsmile
Takže u mě spokojenost,asi to pořídím i Šárce,aby nebyla vošizenágood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2015 20:48:08
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

VikecB12 psal:

Tak vořeši,dneska sem nevodolal a po příjezdu z německa sem vodfrčel na stupavu testovat ty fungláčegood A musím říct,že na tom musí umět lyžovat i debil,protože to zatáčí samo,nikde se to nesukuje a celkově je to dost předvídatelnýgood Jen je to tak nějak pomalejší voproti těm dlouhejm,ale to neva,stejně se rychle bojímredfacebigsmile
Takže u mě spokojenost,asi to pořídím i Šárce,aby nebyla vošizenágood

vono až se ty voblouky naučíš jezdit po hranách a nebudeš tahat paty tak ty lyže teprve začnou fungovat jak maj a budeš zase rychlej. a pak si na dlouhý prkna ani nevzpomeneš.good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
10.02.2015 08:58:48
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Možná už se opakujusmokinass


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
10.02.2015 09:00:05
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150210_003.jpg


Ale co užbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
10.02.2015 09:23:38
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

A prazdnogood


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
10.02.2015 09:24:59
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150210_004.jpg


Furt se mi to odesila i když nechci, na pussy telefonfuck


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
10.02.2015 10:22:27
Offline

Re: Co takhle lyžařský koutek?

Kelly01 psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 10_004.jpg
Furt se mi to odesila i když nechci, na pussy telefonfuck

Zahoď ho do sněhu.bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr