Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » novej Superb - co mu říkáte ?

jaryn (Člen)
18.02.2015 07:13:44
Offline

novej Superb - co mu říkáte ?

jsem z něj docela hotovej. Za mě je to ve svý třídě dizajnová pecka...good
http://www.novinky.cz/auto/361834-nova- … taily.html
a teď do mě...smile1


God Gave me Everything I want
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 07:47:06
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

dalši tuctovka od koncernu..hlavně s tím 1,2 to bude raketa na kolechsickbad


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor nx (Člen)
18.02.2015 07:48:28
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Líbí se mi,ale pro mě je zásadní aby se dobře prodával,ať mám z toho taky něco.goodbigsmile

Libor nx (Člen)
18.02.2015 07:53:15
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

dalši tuctovka od koncernu..hlavně s tím 1,2 to bude raketa na kolechsickbad

1.2 je pro sockybigsmile,nejvíc se budou dělat nafťáky.

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 07:57:36
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Libor nx psal:
K.a.s.y.m. psal:

dalši tuctovka od koncernu..hlavně s tím 1,2 to bude raketa na kolechsickbad

1.2 je pro sockybigsmile,nejvíc se budou dělat nafťáky.

to je mi jasný že se jich moc neprodá,ale u takhle velkýho auta bych čekal šestiválec aspon 3,0 a ne to ukončit dvoulitrem byť rádoby výkonym.
Ale mě to je ve finále buřt. Já si takovýhle auto stejně nikdy nekoupim. Takže ti vydělat bohužel nedám  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
andre.marek (Člen)
18.02.2015 08:35:27
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

to je mi jasný že se jich moc neprodá,ale u takhle velkýho auta bych čekal šestiválec aspon 3,0 a ne to ukončit dvoulitrem byť rádoby výkonym.
Ale mě to je ve finále buřt. Já si takovýhle auto stejně nikdy nekoupim. Takže ti vydělat bohužel nedám  smile1

good
Přesně... Navíc limuzína s naftou sick, a ten výkon spíš žádný. headshake
Co z toho že to má papírovou spotřebu 4l když z jízdy nemáš radost...
Zlatý šestiválec 3.3 v benzínu s krásnou 12 litrovou spotřebou při jakémkoli jízdním režimu...

zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2015 08:36:13
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

jsem na něj zvědavej na živo, na fotkách vypadá narozdíl od toho minulýho fakt libově. ˇˇRekl bych, že Kabaň odvedl opět fakt dobrou práci. Když si vzpomenu, že pred Kabaněm dělala Škodovka hnusy typu Fabia II tak tohle poslední je fakt nóbl i když jsem myslel, že se u Superba vodvážou o trochu víc. Ale Šáde a celej koncern holt vyznávaj vyváženost proporcí a solidnost před nějakým odvážným dyzošem. Řekl bych, že hlavně od doby designového propadáku Roomster (a že ten mi zrovna nevadí)

Zdenek (Člen)
18.02.2015 10:25:14
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Svezli jste se někdy ve FIATU? to je pecka. Superb,,dlouhý,nevohrabaný,slabý.Zdenek.goodbad

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 10:30:05
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Zdenek psal:

Svezli jste se někdy ve FIATU? to je pecka. Superb,,dlouhý,nevohrabaný,slabý.Zdenek.goodbad

myslíš že treba Seicento Abart packet je vhodný pro srovnání se Superbem. V kritériu dlouhý a nevohrabaný ho určitě poráží o 100%bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kneehammer (Člen)
18.02.2015 10:32:13
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Z fotek nafouklá vochcávka bad Ale oproti té minulé užovce to aspoň vypada jakk auto smile1


..:: B12 inside ::..
Ondráš (Člen)
18.02.2015 10:44:01
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

andre.marek psal:

good
Přesně... Navíc limuzína s naftou sick, a ten výkon spíš žádný. headshake
Co z toho že to má papírovou spotřebu 4l když z jízdy nemáš radost...
Zlatý šestiválec 3.3 v benzínu s krásnou 12 litrovou spotřebou při jakémkoli jízdním režimu...

Nevim co je treba na BMW 530d, Mercedesu E 350 nebo A6 s 3.0 motorem nafte spatnyho...help
Driv si taky nikdo neumel predstavit, ze by limuzina byla elektroauto a dneska si z Tesly vsichni sedaj na prdel. Az teda na ten dojezd.help
Ja myslim, ze papairova spotreba je sice 4l, ale je jen teoreticka ze zkusebny a nikdy ji nedosahnes.
Naftove limuziny se delaj protoze hlavnim odberatelem jsou taxi sluzby, hotely, firmy ktere to maji jako vozovy park a podobne a tam samozrejme ty auta maj najezdino desitky tisic kilometru rocne, takze rozdil v nakladech tam bude zasadni a vrati se jeste driv nez to auto bude odepsane z dani. Jinak by to nedelali.help
Lidi co nejvic rvou, ze "sprava limuzina jezdi na benzin", tak zrovna ty si ji (vetsinou) nikdy nekoupi a to sam musis uznat, ze zakaznik, kterej nema na to aby si ten vyrobek koupil je ty firme uplne u prdele. smile1
Downsizing motoru me taky zrovna netesi, ale takovej je trend. Treba se casem zase dospeje k tomu ze i urednici uvidi, ze atmosfericky sestivalec ma hodne podobnou spotrebu (pokud nejedes na duchodce) a vykon jako nejaka nabusena 1.8, ale ten projev toho motoru je o dost prijemnejsi (turboefekt patri do sportaku smile1), takze se k tomu firmy i lidi vrati. Viz treba Mazda a SkyActive.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
18.02.2015 10:55:43
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

A Superb vypada na fotce celkem OK.
Jsem zvedav na realitu a hlavne jizdni projev. Rekl bych ze bude o neco horsi nez Passat (protoze VWhelp).
Ja myslim, ze Kaban by z vasich vyjadreni "nafouknuta Octavia" mel spis radost, protoze to znamena, ze dokazal modelum znacky vnuknout nejaky styl... Smer... Auru... Nebo jak to nazvathelp, podle ceho se odlisuje od ostatnich a pritom si zachovava automobilka svoji "tvar". To ze se nekomu libi a nekomu ne je jasny.

Neco jako treba Iron Maiden... Staci slyset 10-20 sekund ze skladby a proste (vetsinou) poznas, ze to jsou Iron Maiden.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 11:13:00
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Právě že turbo nepatří ani do sporťáku kde je turbo efekt značně na škodu(ne Škodu)
Vám hk v Ženevě vyfotim jestli z něj ještě budete celý vedle sebe smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
18.02.2015 11:32:43
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

mě se to líbí good, taky si ho ale nekoupim bigsmile, jelikož nejsem ta správná cílová skupina pro todle auto a s tim motorem ... zas bych to tak neviděl černě , když píšou , že : „ ...nabídne 625 litrů, což je o 30 litrů více než u druhé generace.“ smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2015 11:34:59
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ty třiapůllitry se neprodávaly ani před tím bruselským ekoterorem. Co je platný když si fandové notujou, jakej to má krásnej průběh a zvuk, když si to v reálu nikdo nekupuje. A vo ojetiny se lidi taky kdovíjak nervou.

to co dělá Mazdule a její Skyactiv se mi ukrutně líbí, snad s tím vydržej.

XJelen (Člen)
18.02.2015 11:49:28
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Chci benzínovej třílitr s šesti hrnkama, bohužel mám peška, moderní downsizing mi zůžil výběr do značek nereálných cen. smile2
Auto je to pěkný, včera jsem na to koukal, ale bohužel ani neuvažují alternativu s pořádným motorem. badbadbad


Strýcfajtr !!!
andre.marek (Člen)
18.02.2015 11:57:44
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Vím, pro koho ty nafty dělají a taky vím, jakou úsporu na tom při tom nájezdu mají. Nechtěl bych takové porce kilometrů jezdit v benzínu - nebo jezdit jo, ale ne platit.
Ale zase nedělat takové motory vůbec mi připadá jako nesmysl. A nemyslím jen třílitry apod., ale proč neudělají alespoň jeden atmosférický benzín? To mi prostě hlava nebere...

Jinak vzhled superbu je good, je to opravdu pěkné auto a to i dřívější generace. A co se týče vnitřního prostoru v této třídě asi bezkonkurenční.

Co se týká benzínových šestiválců, zase úplně nedostupné nejsou. cool

Ondráš (Člen)
18.02.2015 12:04:50
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

Právě že turbo nepatří ani do sporťáku kde je turbo efekt značně na škodu(ne Škodu)

OK. Tak oprava... Zavodaku...
Do sportaku Wankel.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
18.02.2015 12:13:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

zzzmrzlinar psal:

ty třiapůllitry se neprodávaly ani před tím bruselským ekoterorem. Co je platný když si fandové notujou, jakej to má krásnej průběh a zvuk, když si to v reálu nikdo nekupuje. A vo ojetiny se lidi taky kdovíjak nervou.

to co dělá Mazdule a její Skyactiv se mi ukrutně líbí, snad s tím vydržej.

ja mam v realu uz druhej notovaci vuz. A nejak se mi jednou nechce s tim notovanim prestat.

Ja nedavno stopnul nejakyho taxika s tou novou oktavkou. Myslim, ze rikal, ze je to 1.2 TSI (ale byl jsem na sracku, tak uz nevim). A porad se tim chlubil, ze to ma kde co a jak ten motor skvele zrychluje na tuknuti a jakou to ma akceleraci. Tak jsem ho trosku vyhecoval, aby mi to v mirnym stoupani v holesovich ukazal. Ze jako za jak dlouho tam bude mit z 50 100. Slo to hezky na bejka a kdyz uz tam mel 110, tak jsem se usmal, abych na tech radarovejch fotkach nevypadal blbe bigsmile dvakrat to na nej zablikalo, noha sla z plynu a z ust mu vysla nejaka damska a panska prirozeni. Dal uz jel i na osmdesatce padesat a celou cestu mlcel.
Nevim, co jsem tim chtel rict, jen jsem si vzpomel na veselou historku a chtel jsem se o ni podelit. Superb peknej, ale s tema motorama je to fakt na levacku. Asi jako kdyz si zenska koupi peknou vycpanou podprdu. Hezky se na to diva, ale ten zazitek z jizdy je pak takovej vosizenej bad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Francouz (Člen)
18.02.2015 12:17:25
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Dyzajnove celej VW koncern, takze sice novinka, ale uz trochu okoukana, audi a passat se uz par let vyrabi a vypadaj skoro stejne.

Ondráš (Člen)
18.02.2015 12:18:54
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

andre.marek psal:

Ale zase nedělat takové motory vůbec mi připadá jako nesmysl. A nemyslím jen třílitry apod., ale proč neudělají alespoň jeden atmosférický benzín? To mi prostě hlava nebere...

Zzzzmrzlinar to napsal... Proste to dneska nikdo nekupuje. Kdyby to lidi kupovali, tak to delaj. Ale tech par lidi co by si to koupilo jim nevrati dostatecne naklady ktery by do toho dali (z jejich pohledu).help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
18.02.2015 12:32:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Loser psal:

Ja nedavno stopnul nejakyho taxika s tou novou oktavkou. Myslim, ze rikal, ze je to 1.2 TSI (ale byl jsem na sracku, tak uz nevim). A porad se tim chlubil, ze to ma kde co a jak ten motor skvele zrychluje na tuknuti a jakou to ma akceleraci. Tak jsem ho trosku vyhecoval, aby mi to v mirnym stoupani v holesovich ukazal. Ze jako za jak dlouho tam bude mit z 50 100. Slo to hezky na bejka a kdyz uz tam mel 110, tak jsem se usmal, abych na tech radarovejch fotkach nevypadal blbe bigsmile dvakrat to na nej zablikalo, noha sla z plynu a z ust mu vysla nejaka damska a panska prirozeni. Dal uz jel i na osmdesatce padesat a celou cestu mlcel.

Me se tahle jeden taxikar snazil presvedcit jak vyjebava s usekovym merenim na Evropske na Divoke Sarce kdyz se jede z letiste.
Ze prej kdyz jede v pruhu, tak to na nej blikne, ale kdyz jede po delici care, tak to na nej neblikne. Nechtel jsem mu kazit radost a rikat, ze to jen ze sveho uhlu nevidi, ze ty kamery maj presah i mimo pruh a tu znacku si v dohledovem centru stejne prectou.
Uz pred tim vypravel, ze jezdi v Praze 2 noci v tydnu a ze ma mesicne 80 tis cisteho, tak jsem si rikal, ze tenhle to vedet nepotrebuje.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 12:41:31
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Ondráš psal:
andre.marek psal:

Ale zase nedělat takové motory vůbec mi připadá jako nesmysl. A nemyslím jen třílitry apod., ale proč neudělají alespoň jeden atmosférický benzín? To mi prostě hlava nebere...

Zzzzmrzlinar to napsal... Proste to dneska nikdo nekupuje. Kdyby to lidi kupovali, tak to delaj. Ale tech par lidi co by si to koupilo jim nevrati dostatecne naklady ktery by do toho dali (z jejich pohledu).help

to že to lidi nekupují je jen proto že jim to nikdo nenabídne.já osobně neznám nikoho kdo by si koupil 0,9 litru tříválec v turbu nejlépe ve dvoutunovym autě. jen proto že je to cool a teď to letí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
18.02.2015 13:06:07
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

..včera jsem na to koukal,bo prý NOVÝ Superb..tak začíná píár masáž.
..facelift bych bral,nový ani náhodou..a jak je to zase větší,a jaký to má zbytečný udělátka,
no prostě nej kára.
..a ty motory s nucenýma kokotinama podle EU norem,bo menší motor toho míň vyprdí bo
  to míň papá je sranda..udávaná spotřeba mě rozesmála neb reálná se tomu nebude ani
  zdaleka blížit..
..ale věřím,že zarytí koncernoví budou mít zase chvíli mokré sny,ale nikdy si ho nesplní..
..takže bad


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
18.02.2015 13:11:09
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Já si myslím, že je to velice podařená, poctivá, středně drahá limuzína pro lidi co taky hledí na spotřebu a parametr zrychlení není zcela určující. Ale u tohoto auta pro běžný provoz je toto dostačující.

Ondráš (Člen)
18.02.2015 13:18:48
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

to že to lidi nekupují je jen proto že jim to nikdo nenabídne.já osobně neznám nikoho kdo by si koupil 0,9 litru tříválec v turbu nejlépe ve dvoutunovym autě. jen proto že je to cool a teď to letí.

A kolik z nich si koupi Prosche Cayman GT4 s atmosferickym motorem a manualni prevodovkou?help

http://www.griptv.cz/2015/02/nove-porsc … revodovka/


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2015 13:33:03
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
andre.marek psal:

Ale zase nedělat takové motory vůbec mi připadá jako nesmysl. A nemyslím jen třílitry apod., ale proč neudělají alespoň jeden atmosférický benzín? To mi prostě hlava nebere...

Zzzzmrzlinar to napsal... Proste to dneska nikdo nekupuje. Kdyby to lidi kupovali, tak to delaj. Ale tech par lidi co by si to koupilo jim nevrati dostatecne naklady ktery by do toho dali (z jejich pohledu).help

to že to lidi nekupují je jen proto že jim to nikdo nenabídne.já osobně neznám nikoho kdo by si koupil 0,9 litru tříválec v turbu nejlépe ve dvoutunovym autě. jen proto že je to cool a teď to letí.

no já nemyslím, v takovým Fordu Focus je v Evropě už pár let nejprodávanější motor 1,0 Ecoboost, kterej se teď dává i do obřího Mondea. Co je mi platný, že já bych si takovejhle mikromotor s turbem nikdy nekoupil, lidi si říct nedaj. Zjednodušeně za vším hledej vyjebanýho euroúředníka a lidi který berou jejich pytschoviny aniž by zapnuli mozek. Na papíře to vypadá krásně ta nízká spotřeba mikromotoru, a k tomu nějakej krásnej energetickej štítek. To, že v reálu neušetřej ani na benzínu a už vůbec ne na opravách.

A to že ty mikrosráče maj hovno životnost už za vás stát taky vyřeší, jak si nekoupíte auto nový budete zdaněný až se poserete, aneb: Nemáš na nové auto?
Tak zaplať, ševče!!
http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-l … te-1163749

Loser (Administrator)
18.02.2015 13:48:01
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Ondras: tenhle taky tvrdil neco o tom, ze jezdi jen v noci a mesicne musi zaplatit dispecinku 30 klacku, aby mohl jezdit. Zbytek je prej jen jeho a ze tech 40 az 50 si vydela za par dni.
Az me vyhodej z prace, koupim si paralizer jednickovou oktavku a pujdu drockarit. Vypravet lidem pohadky mi slo vzdycky dobre bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
18.02.2015 14:10:51
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Je mi u prdele, pokud nerozflákám co mám tak nikomu dalších 5 let kšeft neudělám a ani potom už v životě nekoupím "funglovku" ať už moto či auto...


God Save The Queen!
ABik (Člen)
18.02.2015 14:10:55
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

XJelen psal:

Chci benzínovej třílitr s šesti hrnkama, bohužel mám peška, moderní downsizing mi zůžil výběr do značek nereálných cen. smile2
Auto je to pěkný, včera jsem na to koukal, ale bohužel ani neuvažují alternativu s pořádným motorem. badbadbad

V palivu se neshodneme, ale ten větší motor bych chtěl taky. No a protože "social" auta typu Superb nebo Mondeo končí s motorem na 2l, tak mi zbývá pouze prémiový segment - MB, BMW, A... Tam ovšem cena není na úrovni "social" vozů idontknow

ABik (Člen)
18.02.2015 14:14:47
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
andre.marek psal:

Ale zase nedělat takové motory vůbec mi připadá jako nesmysl. A nemyslím jen třílitry apod., ale proč neudělají alespoň jeden atmosférický benzín? To mi prostě hlava nebere...

Zzzzmrzlinar to napsal... Proste to dneska nikdo nekupuje. Kdyby to lidi kupovali, tak to delaj. Ale tech par lidi co by si to koupilo jim nevrati dostatecne naklady ktery by do toho dali (z jejich pohledu).help

to že to lidi nekupují je jen proto že jim to nikdo nenabídne.já osobně neznám nikoho kdo by si koupil 0,9 litru tříválec v turbu nejlépe ve dvoutunovym autě. jen proto že je to cool a teď to letí.

A kolik lidí si koupí ten 3+litr ve vybaveném autě? Z těch lidí, které znáš.

A nemyslím to nijak zle evil

Banditatom (Člen)
18.02.2015 14:26:52
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

a mě se líbígoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 15:08:57
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

bigsmile

ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:


Zzzzmrzlinar to napsal... Proste to dneska nikdo nekupuje. Kdyby to lidi kupovali, tak to delaj. Ale tech par lidi co by si to koupilo jim nevrati dostatecne naklady ktery by do toho dali (z jejich pohledu).help

to že to lidi nekupují je jen proto že jim to nikdo nenabídne.já osobně neznám nikoho kdo by si koupil 0,9 litru tříválec v turbu nejlépe ve dvoutunovym autě. jen proto že je to cool a teď to letí.

A kolik lidí si koupí ten 3+litr ve vybaveném autě? Z těch lidí, které znáš.

A nemyslím to nijak zle evil

no v podstatě asi všichni co se nějak věnují autum nebo motorkám. Bo každej normální ví že ten 3 litr nemá v reálu o tolik větší spotřebu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
18.02.2015 15:11:02
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ABik psal:
XJelen psal:

Chci benzínovej třílitr s šesti hrnkama, bohužel mám peška, moderní downsizing mi zůžil výběr do značek nereálných cen. smile2
Auto je to pěkný, včera jsem na to koukal, ale bohužel ani neuvažují alternativu s pořádným motorem. badbadbad

V palivu se neshodneme, ale ten větší motor bych chtěl taky. No a protože "social" auta typu Superb nebo Mondeo končí s motorem na 2l, tak mi zbývá pouze prémiový segment - MB, BMW, A... Tam ovšem cena není na úrovni "social" vozů idontknow

A v tenhle moment nastupuju já,se svou teorií dojíždění vojetinbigsmile Protože na novou dnešní plečku mít nejspíš nikdy nebudu(a i kdybych měl,tak to za ty vergle nedámbigsmile),tak rajtuju vobstarožní auta,za který musel někdo zaplatit milion,milion a půl a nemusí mě srat nějaký pozbytí hodnoty,garančky kuli záruce a podobný hovadinysmokin
Ten superb je pěknejgood,ale když vidím v práci,jak rychle se ze škodovek sává matná škaredá ludra a vedle ní stojí vo něco starší fiat,kerej při stejným režimu ježdění vypadá furt "svěže",tak si o materiálech a jejich kvalitě u koncernu myslím svoje...
A vubec,fšchny auta mě začínají srat,začínám uvažovat o návratu do felicie,protže to bylo jediný auto,který nechtělo žádný peníze krom pohonejch hmot a běžnejch spotřebních věcí,kerý sou za stokoruny a slovní spojení "zajet do servisu" sem neznalgood Jen se s tym nesmí bourat nosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
18.02.2015 15:46:44
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

bigsmile

ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:

to že to lidi nekupují je jen proto že jim to nikdo nenabídne.já osobně neznám nikoho kdo by si koupil 0,9 litru tříválec v turbu nejlépe ve dvoutunovym autě. jen proto že je to cool a teď to letí.

A kolik lidí si koupí ten 3+litr ve vybaveném autě? Z těch lidí, které znáš.

A nemyslím to nijak zle evil

no v podstatě asi všichni co se nějak věnují autum nebo motorkám. Bo každej normální ví že ten 3 litr nemá v reálu o tolik větší spotřebu.

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

Loser (Administrator)
18.02.2015 16:03:00
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:

bigsmile

ABik psal:


A kolik lidí si koupí ten 3+litr ve vybaveném autě? Z těch lidí, které znáš.

A nemyslím to nijak zle evil

no v podstatě asi všichni co se nějak věnují autum nebo motorkám. Bo každej normální ví že ten 3 litr nemá v reálu o tolik větší spotřebu.

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

ty voe, ty ses uz skoro jak ta redaktorka v te diskuzi o islamu s Konvickou bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
18.02.2015 16:15:24
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Loser psal:
ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:

bigsmile
no v podstatě asi všichni co se nějak věnují autum nebo motorkám. Bo každej normální ví že ten 3 litr nemá v reálu o tolik větší spotřebu.

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

ty voe, ty ses uz skoro jak ta redaktorka v te diskuzi o islamu s Konvickou bigsmile

Jako taky piča jó?bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
18.02.2015 16:19:06
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:
Loser psal:
ABik psal:


Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

ty voe, ty ses uz skoro jak ta redaktorka v te diskuzi o islamu s Konvickou bigsmile

Jako taky piča jó?bigsmilebigsmile

ne, redaktor bigsmilebigsmilebigsmile

jsem to myslel tak, ze ma jako podobny otazky smile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
pepa (Člen)
18.02.2015 17:30:52
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

asi hledáte tohle...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_dodge.jpg

GSX 1400 K7
Ondráš (Člen)
18.02.2015 17:33:02
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ABik psal:

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

No ani jeden (nebo na prstech jedne ruky), protoze jeho cena by byla minimalne 900 tis, spis vic (viz Superb 3.6 ve sve dobe).
Kdyby nekdo vyrabel takove auto levneji, tak by se to muselo projevit na kvalite a to by zase tihle znalci prskali, ze je to nekvalitni a ze si to kupovat nebudou.
Pridas k tomu par prvku "nezbytne" vybavy a jsi na milionu.

Rekni mi kolik z nich ma jen tak u sebe milion, nebo jen tak koupi do firmy auto za milion jen proto, protoze atmosferickej trilitr vzdycky chteli.help

Vetsina z nich by zase skoncila u toho, ze by cekali az to nekdo na zapade zbori na "totalku", privezli to sem, tady to ze 3 aut dali do kupy, stocili tachometr na prijatelnych 120 tis km a za tezky prachy to prodali jako "jezdene duchodcem", pripadne by s tim postavali na exponovanych mistech a vypraveli o tom jak vyhodne to koupili.help

Poklona tem, kteri by do toho fakt sli, ale... Na prstech jedne ruky. Muj odhad.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
18.02.2015 17:45:27
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Ondráš psal:
ABik psal:

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

No ani jeden (nebo na prstech jedne ruky), protoze jeho cena by byla minimalne 900 tis, spis vic (viz Superb 3.6 ve sve dobe).
Kdyby nekdo vyrabel takove auto levneji, tak by se to muselo projevit na kvalite a to by zase tihle znalci prskali, ze je to nekvalitni a ze si to kupovat nebudou.
Pridas k tomu par prvku "nezbytne" vybavy a jsi na milionu.

Rekni mi kolik z nich ma jen tak u sebe milion, nebo jen tak koupi do firmy auto za milion jen proto, protoze atmosferickej trilitr vzdycky chteli.help

Vetsina z nich by zase skoncila u toho, ze by cekali az to nekdo na zapade zbori na "totalku", privezli to sem, tady to ze 3 aut dali do kupy, stocili tachometr na prijatelnych 120 tis km a za tezky prachy to prodali jako "jezdene duchodcem", pripadne by s tim postavali na exponovanych mistech a vypraveli o tom jak vyhodne to koupili.help

Poklona tem, kteri by do toho fakt sli, ale... Na prstech jedne ruky. Muj odhad.

proc by meli kupovat zboreninu smontovanou ze 3 kusu? idontknow To se snad dela s oktavkama, ne? bigsmile U techto aut se to dela tak, ze se proda akorat motor a nekdo si ho namontuje do malo zboreny kastle bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kožak (Člen)
18.02.2015 17:48:58
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ten první ušel...všechny novější sou k sick...bigsmile


MRDAT!!!
tomasNJ (Člen)
18.02.2015 18:21:18
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Francouz psal:

Dyzajnove celej VW koncern, takze sice novinka, ale uz trochu okoukana, audi a passat se uz par let vyrabi a vypadaj skoro stejne.

goodgoodgoodgoodsouhlas  dyzajn celeho koncernubadbadbad

a ať mi něgdo řekne že staré auta sou hranate...bigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
18.02.2015 18:39:37
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Ondráš psal:
ABik psal:

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

No ani jeden (nebo na prstech jedne ruky), protoze jeho cena by byla minimalne 900 tis, spis vic (viz Superb 3.6 ve sve dobe).
Kdyby nekdo vyrabel takove auto levneji, tak by se to muselo projevit na kvalite a to by zase tihle znalci prskali, ze je to nekvalitni a ze si to kupovat nebudou.
Pridas k tomu par prvku "nezbytne" vybavy a jsi na milionu.

Rekni mi kolik z nich ma jen tak u sebe milion, nebo jen tak koupi do firmy auto za milion jen proto, protoze atmosferickej trilitr vzdycky chteli.help

Vetsina z nich by zase skoncila u toho, ze by cekali az to nekdo na zapade zbori na "totalku", privezli to sem, tady to ze 3 aut dali do kupy, stocili tachometr na prijatelnych 120 tis km a za tezky prachy to prodali jako "jezdene duchodcem", pripadne by s tim postavali na exponovanych mistech a vypraveli o tom jak vyhodne to koupili.help

Poklona tem, kteri by do toho fakt sli, ale... Na prstech jedne ruky. Muj odhad.

No jo,ale ty to furt vomezuješ na náš trh,ale třeba v tom německu jezdí nejvíc právě těch 3litrů,baworáků,audin,medvědů a ty fauvé jezdí lidi co to mají jako firemku,popřípadě lidi,co nemají k autům moc vstah a berou to jen z bodu A do bodu B,jako u nás kia/hnujdaj atd. A kde se těch škodovek prodá víc novejch,u nás,nebo na západě? No jo,ale vono by to pak bylo třeba moc dobrý auto a pasaty a audiny by nešli tak nadračku,tak se ta česká druholiga trochu přibrzdí,vošulí atd. Myslím že se tomu říká centrální plánování pánovégood bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
18.02.2015 18:41:43
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

jo a beztak ten českej sráč bude mít vzadu na voknech kličky a centrál bude v základu bez dálky,rezerva tam nebude,dvířka kastlíku budou za příplatek a podobný sračky,kerý sou fšudejinde automatickou součástí autabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
18.02.2015 18:47:21
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

jo a beztak ten českej sráč bude mít vzadu na voknech kličky a centrál bude v základu bez dálky,rezerva tam nebude,dvířka kastlíku budou za příplatek a podobný sračky,kerý sou fšudejinde automatickou součástí autabigsmile

to bych si radši pořídil tuten verk http://www.novinky.cz/auto/362003-hyund … ucson.html


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
18.02.2015 19:03:15
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

No taky začínám výhledově pokukovat co dál..Pani furt mele, že se s tim v zimě bojí a že mosíme mit nutně 4kolku a nejlépe prej Toyota hiluxsurprisedbigsmilebigsmile

Na co jsem jediný kejv byla RAV4 nebo forester vod subaruho..páč jsou to uplně jiný auta než vosobák..ovšem-v podstatě to není potřeba..tak ještě koukám po kombikách..a v čem jsem se zatím svez (do 200 papírů)..tak je to pro mě osobně od BMW VŽDY KROK ZPĚT..bad

Nechápu, jak můžou mít o dost mladší auta o tolik horší podvozek..odhlučnění atd..idontknow

zkrátka ať si koupí třeba traktor, já asi pořídím starou E46 328i a budu spokojenej na dalších x letgood


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
18.02.2015 19:04:22
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Ste dobře zmasírovaníbigsmile

Kosmický dizajny, elektronika na všechnobigsmile

Všechno vypadá hrozně "drsně" a "outdoor"bigsmile

jezdit se může 130surprised

V terénu budete jednou za životidontknow

Kufr skutečně využijete 4x ročněbigsmile
(pokud ho fakt nepotřebujete, to si ale koupíte Dacii nebo jinýho dělníka)

Ale budete hrozní maséři a bude z vás vyzařovat "aktivní" životní styl jak prasebigsmile

Běžte do prdelesmokin


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 19:28:44
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ABik psal:
K.a.s.y.m. psal:

bigsmile

ABik psal:


A kolik lidí si koupí ten 3+litr ve vybaveném autě? Z těch lidí, které znáš.

A nemyslím to nijak zle evil

no v podstatě asi všichni co se nějak věnují autum nebo motorkám. Bo každej normální ví že ten 3 litr nemá v reálu o tolik větší spotřebu.

Počet kusů mě zajímá bigsmilecool

Jak bych ti to řek...z lidí co tu jezděj na motorkách má asi pět kluků auta přes 2,5 litrů v benzínu....když jsem sháněl velký auto a narazil bych na koncernovku s V6 v plynu tak do ní jdu taky,ale naskytla se za lepší prachy a s jasnym původem 1,9 PD tak mám ji bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
andre.marek (Člen)
18.02.2015 19:37:20
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Taky se hlásím k těm co mají něco většího v benzínu, i když koncern to není...

To Kelly good - nechápu co na těch SUV každý vidí

Meloun (Člen)
18.02.2015 19:43:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Tak zas v suv se jezdí docela fajn..je to vejš..ženskejm to dává ten pocit "bezpečí"..atd..neřikám, že forester s boxerem by se mi nelíbil..jede to moc pěkněgood
Ale zas je to japonec..půlka věcí pouze origo, drahý..málo vraků..nic pro mě..
Do dodávky toho narvu kurevsky víc..evil


PURE NAKED BIKE!
Libor nx (Člen)
18.02.2015 19:44:38
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

No jo,ale vono by to pak bylo třeba moc dobrý auto a pasaty a audiny by nešli tak nadračku,tak se ta česká druholiga trochu přibrzdí,vošulí atd. Myslím že se tomu říká centrální plánování pánovégood bigsmile

Tohle funguje už vod doby co má VW Škodovku pod palcem.bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2015 20:07:16
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Meloun psal:

Tak zas v suv se jezdí docela fajn..je to vejš..ženskejm to dává ten pocit "bezpečí"..atd..neřikám, že forester s boxerem by se mi nelíbil..jede to moc pěkněgood
Ale zas je to japonec..půlka věcí pouze origo, drahý..málo vraků..nic pro mě..
Do dodávky toho narvu kurevsky víc..evil

Proto mám poslední číslo osobáku před dodávkou a jsem naprosto spokojenej bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_fiat_01.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
18.02.2015 21:08:55
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

No jo,ale ty to furt vomezuješ na náš trh,ale třeba v tom německu jezdí nejvíc právě těch 3litrů,baworáků,audin,medvědů a ty fauvé jezdí lidi co to mají jako firemku,popřípadě lidi,co nemají k autům moc vstah a berou to jen z bodu A do bodu B,jako u nás kia/hnujdaj atd. A kde se těch škodovek prodá víc novejch,u nás,nebo na západě? No jo,ale vono by to pak bylo třeba moc dobrý auto a pasaty a audiny by nešli tak nadračku,tak se ta česká druholiga trochu přibrzdí,vošulí atd. Myslím že se tomu říká centrální plánování pánovégood bigsmile

Omezuju na český trh... Bylo by zajímavé se podívat na statistiky prodejů v dobách kdy byly současně v prodeji atmosfery a turbomotory. Myslím, že ty turbomotory převládly už v době kdy ještě ty atmosféry v prodeji byly. Už jen z toho důvodu, že na západě mají daňové zvýhodnění pro auta s nižšíma emisema, takže se to vyplatí.
Že se na západě prodá víc Škodovek než u nás je sice pravda, ale taky nezapomeň, že jen Němců je 80 mil. a nás jen 10 mil. smile1
A z ekonomického hlediska ten VW chápu... Přece si nebudou srát do vlastního hnízda.smile1
Taky čekám, že vzadu budou v tom novem Superbu na oknech kličky, standard budou plechová kola, místo rezervního kola sada na opravu duší, příprava na autorádio minimálně za 5000,-, příprava na 12V zásuvku za 2000,- atd, atd, ale nápis Superb na víku zadního kufur si budeš moct nechat odstranit zdarma. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
18.02.2015 21:09:25
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrýsurprised

Pokud mám firmu jako třeba kámoš co dělá kanalizace tam to chápu, na ježdění po poli v mokru nic jinýho než výkon a velký kola nejsou - ovšem má Navary v polní úpravě a pod. tedy nic pro vás ...

Ale na to vaše honění pindíků a frndidontknowsurprised

Jo, vlastně když vyjedete s "podobnýma" tak je třeba být drsný(rámy z pochromovanýho papíru) a in(je to zelené, bezpečné a dává to najevo že mám rodinu - sedačky nevydělávat!!!)bigsmile

A potřeba čtyřkolky u Superbu se kterým pojedete max na hory(ovšem po dálnici) s tím že dáte posledních 65m bez řetězů oproti chudákům co je nasadí idontknowsurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
18.02.2015 21:13:32
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Ale možná to nebylo k tématu, bo jsem ho nečet a číst nebudubigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
18.02.2015 21:17:28
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

A navíc jsem ten Superb ještě ani neviděl, bo jsem neotevřel jedinej článek nebo vodkazredface


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
18.02.2015 21:39:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrýsurprised

Když v tom ještě jezdí blondýna která v tom není ani vidět.idontknow

yebat (Člen)
18.02.2015 21:43:23
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

o těch velkejch objemech v benzínu... kolega má bmw, asi 2,5 323 pičo... ale do práce jezdí autobusem, protože to prej moc žere... bigsmile

Meloun (Člen)
18.02.2015 21:55:30
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrýsurprised

Pokud mám firmu jako třeba kámoš co dělá kanalizace tam to chápu, na ježdění po poli v mokru nic jinýho než výkon a velký kola nejsou - ovšem má Navary v polní úpravě a pod. tedy nic pro vás ...

Ale na to vaše honění pindíků a frndidontknowsurprised

Jo, vlastně když vyjedete s "podobnýma" tak je třeba být drsný(rámy z pochromovanýho papíru) a in(je to zelené, bezpečné a dává to najevo že mám rodinu - sedačky nevydělávat!!!)bigsmile

A potřeba čtyřkolky u Superbu se kterým pojedete max na hory(ovšem po dálnici) s tím že dáte posledních 65m bez řetězů oproti chudákům co je nasadí idontknowsurprised

Ty vole..to už fakt pomalu na hospic..idontknowbigsmile

jasný, že je to na honění frnd a šašků..95% lidí to nevyužije..u nás s tim vozej maminky z beverly hills haranty na zastávku 300-500m dolu..tam pak poklábosej, protože k plotu přes obří zahrady to mají daleko..surprised
Pak tu jsou "aktivní" důchodci..resp.lidi, co maj ke stáru prachy(není tvůj případevil)..a ti si kupujou každý 4 roky nový suv..(jezdějí k nám pro materiál-znám)..cejtěj se v tom líp..líp i viděj..
Pak je tu hromada takových, co jim líbí, že to líp žehlí naše krásný hladký silnice..(což je na jednu stranu fakt)..
A pak ještě sorta, kterejm se to líbí dizajnově..nic víc bych v tom nehledal..idontknow
Osobně proti tomu nic nemám..když babu s dítětem trochu sere jezdit po kruháči bokem..idontknowbigsmilebigsmile..tý těžko vysvětlíš kontr..bigsmile To zas chápu..je to blbuvzdorný do jistý míry..


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
18.02.2015 21:57:08
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

yebat psal:

o těch velkejch objemech v benzínu... kolega má bmw, asi 2,5 323 pičo... ale do práce jezdí autobusem, protože to prej moc žere... bigsmile

Tak je to kokot, páč s tim jde za 8 jak nic..surprised
smokin


PURE NAKED BIKE!
barynek (Člen)
18.02.2015 22:17:56
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

a mně se to líbígood


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
18.02.2015 22:20:11
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

Proto mám poslední číslo osobáku před dodávkou a jsem naprosto spokojenej bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … iat_01.jpg

si se splet, né ? ...todle spíš vypada jako první číslo po košíku z kaufladnu surprised
nechtěls sem dát tu alhambru, nebo co to máš ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
18.02.2015 23:16:03
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

...to jsou zase plky...všichni chtějí alespoň tři litry, ale jezdí v jedna dvojkách...

Jinak Passat nebo Suberb jsou auta, co se nekupujou, ale fasujou....bigsmilebigsmile

A kdo chce pořádný obsah, na trhu je toho spoustu, stačí si vzít ten správný katalog - v angličtině smile1

hlemejzd999 (Člen)
18.02.2015 23:41:21
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:

...to jsou zase plky...všichni chtějí alespoň tři litry, ale jezdí v jedna dvojkách...

Jinak Passat nebo Suberb jsou auta, co se nekupujou, ale fasujou....bigsmilebigsmile

A kdo chce pořádný obsah, na trhu je toho spoustu, stačí si vzít ten správný katalog - v angličtině smile1

jak se říká : „ nejlepší terenní auto - služební Oktávka “ , tak ten superb by taky nemušel bejt špatnej good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
19.02.2015 00:02:48
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrý

...není nad to, dívat se na ty chudáky ve vedle stojící či popojíždějící oktáfce v dehtu z vrchu....bigsmilebigsmilebigsmile

Zdeněk (Člen)
19.02.2015 07:27:15
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Meloun psal:
yebat psal:

o těch velkejch objemech v benzínu... kolega má bmw, asi 2,5 323 pičo... ale do práce jezdí autobusem, protože to prej moc žere... bigsmile

Tak je to kokot, páč s tim jde za 8 jak nic..surprised
smokin

No nevím jak s bavorákem, ale já mám v Laguně 1 z r00 motor 2,2dt a při ježdění do práce cca 3km tam a pak zas zpět mi to ted v zimě pod nulou vezme kolem 13l/100km. Hopsajdy v létě jdou kolem 10l/100km a mino město v pohodě kolem 7-8l/100km, ale to zaleží na stylu jizdy, jestli frčím kolem 110-120km/h nebo udržuju 90 max 100km/h.

tak nevím, asi jsem taky kokot, ale prostě po městě v hopsajd trasách jde spotřeba kurevsky nahóru u všech aut, ať je to škodula 1000MB anebo nová fábia.

A takovýto kecy výrobců o průměrných spotřebách, že to žere 3,8l/100km je kokotina na entou.

Jinak ta nová škodula je pjékná móc. ale jak už tu kdosik řekl, na obrázku je to v plný palbě, ale pak to bude okrouhaný o výbavu jak vysušená mrkev. Tipuju, že tam budou max 4 balony, ABS, 2 okna v élektrice, bez rádia, bez odhlučnění motoru a zateplení kufru. No nedivil bych se, kdyby eště zrobili Superba v výbavě Junior, tak jak kdysi první fábie idontknow


sou různí lidé mezi námi
tachec (Člen)
19.02.2015 07:29:04
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Poznávám - křižovatka Convent - Žďár nad Sázavou - co tam máš dál bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
19.02.2015 07:29:44
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrý

...není nad to, dívat se na ty chudáky ve vedle stojící či popojíždějící oktáfce v dehtu z vrchu....bigsmilebigsmilebigsmile

...pýcha předchází pád bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2015 07:34:37
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

Proto mám poslední číslo osobáku před dodávkou a jsem naprosto spokojenej bigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … iat_01.jpg

si se splet, né ? ...todle spíš vypada jako první číslo po košíku z kaufladnu surprised
nechtěls sem dát tu alhambru, nebo co to máš ? bigsmile

ale nesplet neboj.timhle ted aktuálně jezdim bo s tim jezdim po městě a pro mladýho kousek do školky.používám to auto k čemu bylo dělaný.
S alhambrou jezdi Ivča do prahy


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2015 07:38:05
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrý

...není nad to, dívat se na ty chudáky ve vedle stojící či popojíždějící oktáfce v dehtu z vrchu....bigsmilebigsmilebigsmile

pro mě je SUV taky typ auta k ničemu.do terenu s tim v serii nevjedeš a ve městě s tim nezaparkuješ prostoru vevnitř se jak v běžnym sedanu střední třídy..jen je to drahý na nákup a na provoz
Ale tr si to vynutil tak at s tim jezdí ten komu se to líbí.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
19.02.2015 08:23:23
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrý

...není nad to, dívat se na ty chudáky ve vedle stojící či popojíždějící oktáfce v dehtu z vrchu....bigsmilebigsmilebigsmile

...su rad ze mam koktu v dechtu a nemusim tyhlepussy resit bigsmilebigsmilebigsmile

To Mour: tak takgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
19.02.2015 08:40:16
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Mour psal:
Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Pořád jste mi nevysvětlili k čemu jsou SUV a podobný sračky dobrý

...není nad to, dívat se na ty chudáky ve vedle stojící či popojíždějící oktáfce v dehtu z vrchu....bigsmilebigsmilebigsmile

...pýcha předchází pád bigsmilebigsmilebigsmile

...to těm blondýnám, dosti často rusky hovořícím, vysvětluj...bigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
19.02.2015 08:48:19
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:

pro mě je SUV taky typ auta k ničemu.....

..hele, zas tak k ničemu to není...

plusy:
1. je to vyšší, máš lepší přehled o provozu
2. i díky vyšší pozici je to při střetu s osobákem výhoda, neb náraz jde do nejpevnější části a to do prahů
3. 4x4 je často výhoda, s ohledem na pohotovost našich silničářů (SUV 4x2 je nesmysl)
4. vyšší světlá výška je výhoda při parkování nejen u chodníků - naše obrubníky jsou pokaždé jinak vysoké a někdy hodně vysoké
5. větší průměr kol - výhoda na ty české tankodromy
6. výrazně pohodlněji se do toho nastupuje a vystupuje

mínusy:
7. má to většinou dražší provoz, vyšší spotřebu, servis, pneu, atd.

...ale samozřejmě je SUV a SUV...

Kelly01 (Člen)
19.02.2015 08:52:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Tak jsem si ho prohlíd..

Řekněte mi co bych získal jeho koupí proti 12 let starýmu Passatu kromě podnikatelsko a "já jsem střední manager co má služební káru" vzhledu při rychlosti 130km kromě toho že to platí zaměstnavatel jako benefitsurprised

Případně kam se stávající károu nedojedu a tímhle výtvorem josurprised

Elektronické fičůry a škrabky na sklo pro mne nejsou důvodem ke koupi, jak psali předřečníci, můj sen je atmosféra s klimou, ABS, rádiem s blueetooth a elektrickými stahovacími předními oknybigsmile


God Save The Queen!
yebat (Člen)
19.02.2015 08:53:56
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

pro mě je SUV taky typ auta k ničemu.....

..hele, zas tak k ničemu to není...

plusy:
1. je to vyšší, máš lepší přehled o provozu
2. i díky vyšší pozici je to při střetu s osobákem výhoda, neb náraz jde do nejpevnější části a to do prahů
3. 4x4 je často výhoda, s ohledem na pohotovost našich silničářů (SUV 4x2 je nesmysl)
4. vyšší světlá výška je výhoda při parkování nejen u chodníků - naše obrubníky jsou pokaždé jinak vysoké a někdy hodně vysoké
5. větší průměr kol - výhoda na ty české tankodromy
6. výrazně pohodlněji se do toho nastupuje a vystupuje

mínusy:
7. má to většinou dražší provoz, vyšší spotřebu, servis, pneu, atd.

...ale samozřejmě je SUV a SUV...

to si radši koupim transportéra... tam mám tyhle výhody všechny, a ještě dozadu něco naložim... :)

Kelly01 (Člen)
19.02.2015 08:59:12
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr - body 1-6 mi teda při rozhodování neříkají nic, párkrát jsem musel jet s Tuaregem a podobnou sračkou od Hjundééé a na zadek jsem z toho nepadl..

Bod 7 je pro důchodce k zamyšlení, byť soused si v 71 letech koupil ten roztomilej teploučej RangeRover s malými okýnky, začali se oblíkat jak kdyby jim bylo 35 ale když k tomu kulhaj se škrabkama tak to působí fakt směšněsmile1

Vyjímkou je Půlmotorova kára, ta je velká, vše splňuje, ale pro čuráky co milujou nový dizajny a jejich satelitní rodičky to asi nebude to pravébigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2015 09:05:50
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
K.a.s.y.m. psal:

pro mě je SUV taky typ auta k ničemu.....

..hele, zas tak k ničemu to není...

plusy:
1. je to vyšší, máš lepší přehled o provozu
2. i díky vyšší pozici je to při střetu s osobákem výhoda, neb náraz jde do nejpevnější části a to do prahů
3. 4x4 je často výhoda, s ohledem na pohotovost našich silničářů (SUV 4x2 je nesmysl)
4. vyšší světlá výška je výhoda při parkování nejen u chodníků - naše obrubníky jsou pokaždé jinak vysoké a někdy hodně vysoké
5. větší průměr kol - výhoda na ty české tankodromy
6. výrazně pohodlněji se do toho nastupuje a vystupuje

mínusy:
7. má to většinou dražší provoz, vyšší spotřebu, servis, pneu, atd.

...ale samozřejmě je SUV a SUV...

a vždyt jo já těm plusum rozumim ale v podstatě to samí pro mě splnuje Alhambra jen jako bonus má víc užitnýho prostoru a variabilitu prostoru a na rozdíl od SUV to nemá tak vysoký náklady na provoz a servis a kdo argumentuje 4x4 tak to se dělá taky,ale v mejch zeměpisnejch podmínkách je to zbytečný.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
19.02.2015 09:15:33
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Zdeněk psal:
Meloun psal:
yebat psal:

o těch velkejch objemech v benzínu... kolega má bmw, asi 2,5 323 pičo... ale do práce jezdí autobusem, protože to prej moc žere... bigsmile

Tak je to kokot, páč s tim jde za 8 jak nic..surprised
smokin

No nevím jak s bavorákem, ale já mám v Laguně 1 z r00 motor 2,2dt a při ježdění do práce cca 3km tam a pak zas zpět mi to ted v zimě pod nulou vezme kolem 13l/100km. Hopsajdy v létě jdou kolem 10l/100km a mino město v pohodě kolem 7-8l/100km, ale to zaleží na stylu jizdy, jestli frčím kolem 110-120km/h nebo udržuju 90 max 100km/h.

tak nevím, asi jsem taky kokot, ale prostě po městě v hopsajd trasách jde spotřeba kurevsky nahóru u všech aut, ať je to škodula 1000MB anebo nová fábia.

A takovýto kecy výrobců o průměrných spotřebách, že to žere 3,8l/100km je kokotina na entou.

Jinak ta nová škodula je pjékná móc. ale jak už tu kdosik řekl, na obrázku je to v plný palbě, ale pak to bude okrouhaný o výbavu jak vysušená mrkev. Tipuju, že tam budou max 4 balony, ABS, 2 okna v élektrice, bez rádia, bez odhlučnění motoru a zateplení kufru. No nedivil bych se, kdyby eště zrobili Superba v výbavě Junior, tak jak kdysi první fábie idontknow

Tak to máš buďto něco špatně,nebo je to hodně nenažranej povozbigsmile Nevím jak šestiválcovej baworák,ale moje bejvalý volvo s řadovou šestkou žralo furt 10-11litrů městskýho a příměstskýho provozu,když s tym jezdila ženuška do hokny. Bylo jedno,jestli je zima nebo léto,bylo jedno kolik je lidí v autě atd. Zároveň ale pod devět sem to nikdy nedostal,ale věčinou sem se necouralevilNo a taky to vážilo 16-17metrákůbigsmile No a teď mám BMW 320d,který sice jezdí za polovinu,ale ten čtyrválec a ještě v naftě to auto totálně sráží,protože to prostě vrčí jak dehtová kokta a né jako BMWsmile2 Příště budu snad chytřejšíbigsmile Ale co sem se bavil s pár lidma,tak si spotřebu u těch baworáckejch šestiválců pochvalujou a kdo je zvyklej živit třeba 1.8-2.0 benzínovej čtyřválec,tak se vyžších nákladů bát nemusígood A kdo to nechá zplynovat,tak to vyhrál na celé čáře,teda pokud to někdo dobře namontuje a naladígood Jinak to stojí za vyližprdelbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
19.02.2015 09:29:56
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

..a to ještě znám hromadu lidí, co mají auta různejch typů a vůbec neřešej, co je to zač..surprised
Každej to neprožívá tak jako dědek kelly..bigsmile
Buď ho popdědili nebo zkrátka šli a koupili si auto jakožto vozítko..good

A tenhle zmrd mě fakt chvíli hlodal..zas bych měl klid na dlouhogood za 90..pche..

http://vojtamhr.rajce.idnes.cz/BMW_E46_330xi_Touring


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
19.02.2015 09:58:27
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

To neprožívám, jen jsem se nudil a vznikla potřeba se "vyjádřit"bigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
19.02.2015 09:59:51
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Meloun psal:

........................A tenhle zmrd mě fakt chvíli hlodal..zas bych měl klid na dlouhogood za 90..pche..

http://vojtamhr.rajce.idnes.cz/BMW_E46_330xi_Touring

... surprisedbigsmile
citace: "Majitel nejedna ferove,tvrdi ze auto je v top stavu. auto je dovoz Italie,je hodne orezle na nekolika mistech,interier je hodne poniceny a tece z neho nafta.
Hodnocení od: Frantisek - z IP: 88.102.53.***
"


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tachec (Člen)
19.02.2015 10:01:42
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Pšán psal:

..včera jsem na to koukal,bo prý NOVÝ Superb..tak začíná píár masáž.
..facelift bych bral,nový ani náhodou..a jak je to zase větší,a jaký to má zbytečný udělátka,
no prostě nej kára.
..a ty motory s nucenýma kokotinama podle EU norem,bo menší motor toho míň vyprdí bo
  to míň papá je sranda..udávaná spotřeba mě rozesmála neb reálná se tomu nebude ani
  zdaleka blížit
..
..ale věřím,že zarytí koncernoví budou mít zase chvíli mokré sny,ale nikdy si ho nesplní..
..takže bad

Spotřeba se pořád měří metodikou NEDC takže automobilky při testech odpojí alternátor, dají tam pneu s menším valivým odporem a přehustí je, změní geometrii, zatlačí destičky do třmenů, dají lepší olej, přeprogramují řídící jednotku na co nejúspornější režim a ejhle - máme na světě super hodnotu spotřeby...

Maximálka při testech je 120km/h, je tam absence větru, celý test trvá 19 minut a průměrná rychlost za dobu testování je 33.6 km/h - takže celkem o ničem a s reálem to má fakt málo společného.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Zdeněk (Člen)
19.02.2015 10:43:08
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:
Zdeněk psal:
Meloun psal:


Tak je to kokot, páč s tim jde za 8 jak nic..surprised
smokin

No nevím jak s bavorákem, ale já mám v Laguně 1 z r00 motor 2,2dt a při ježdění do práce cca 3km tam a pak zas zpět mi to ted v zimě pod nulou vezme kolem 13l/100km. Hopsajdy v létě jdou kolem 10l/100km a mino město v pohodě kolem 7-8l/100km, ale to zaleží na stylu jizdy, jestli frčím kolem 110-120km/h nebo udržuju 90 max 100km/h.

tak nevím, asi jsem taky kokot, ale prostě po městě v hopsajd trasách jde spotřeba kurevsky nahóru u všech aut, ať je to škodula 1000MB anebo nová fábia.

A takovýto kecy výrobců o průměrných spotřebách, že to žere 3,8l/100km je kokotina na entou.

Jinak ta nová škodula je pjékná móc. ale jak už tu kdosik řekl, na obrázku je to v plný palbě, ale pak to bude okrouhaný o výbavu jak vysušená mrkev. Tipuju, že tam budou max 4 balony, ABS, 2 okna v élektrice, bez rádia, bez odhlučnění motoru a zateplení kufru. No nedivil bych se, kdyby eště zrobili Superba v výbavě Junior, tak jak kdysi první fábie idontknow

Tak to máš buďto něco špatně,nebo je to hodně nenažranej povozbigsmile Nevím jak šestiválcovej baworák,ale moje bejvalý volvo s řadovou šestkou žralo furt 10-11litrů městskýho a příměstskýho provozu,když s tym jezdila ženuška do hokny. Bylo jedno,jestli je zima nebo léto,bylo jedno kolik je lidí v autě atd. Zároveň ale pod devět sem to nikdy nedostal,ale věčinou sem se necouralevilNo a taky to vážilo 16-17metrákůbigsmile No a teď mám BMW 320d,který sice jezdí za polovinu,ale ten čtyrválec a ještě v naftě to auto totálně sráží,protože to prostě vrčí jak dehtová kokta a né jako BMWsmile2 Příště budu snad chytřejšíbigsmile Ale co sem se bavil s pár lidma,tak si spotřebu u těch baworáckejch šestiválců pochvalujou a kdo je zvyklej živit třeba 1.8-2.0 benzínovej čtyřválec,tak se vyžších nákladů bát nemusígood A kdo to nechá zplynovat,tak to vyhrál na celé čáře,teda pokud to někdo dobře namontuje a naladígood Jinak to stojí za vyližprdelbigsmile

Tak va velkým TP mám napsanou spotřebu od výrobce mimo město 7,6 kombinovanou 9,9 a město 11,4l/100km a váhu 1550kg tuším. Takže toto beru jako obyčejnou spotřebu s tím, že nejezdím njk moc usporně. Nemyslím rychlost, ale prostě jedu, nezdržuju nikoho za sebou a před křižovatkama a odbočováním brzdím až musím, žádné pulkilometrové dojíždění na neutrál. Prostě rozmezí otáček cca 1900 až 3000, žádných 1600otáček na nejvyšší stupeň a zasírání véjfuku.
Kolega z práce má staršího báva v kombi s nevím jakým motorem, ale má 2,5 naftu. Spotřebu po městě má taky kolem 12-14l a to už jezdí na tu bionaftu, co je levnější o dvě káčé. Tu zase já neberu, bo prej to má blbší starty a jinak je prej z véjfuku divnej nedýzlovskej smrad. Asi ekosmrad. bigsmile


sou různí lidé mezi námi
Meloun (Člen)
19.02.2015 11:00:16
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

osiris psal:
Meloun psal:

........................A tenhle zmrd mě fakt chvíli hlodal..zas bych měl klid na dlouhogood za 90..pche..

http://vojtamhr.rajce.idnes.cz/BMW_E46_330xi_Touring

... surprisedbigsmile
citace: "Majitel nejedna ferove,tvrdi ze auto je v top stavu. auto je dovoz Italie,je hodne orezle na nekolika mistech,interier je hodne poniceny a tece z neho nafta.
Hodnocení od: Frantisek - z IP: 88.102.53.***
"

To už všechno vim přímo od něj..bigsmile  orezliny nevaděj..plechařinu seženu za pár korun..tvrdil, že je to francie(to je asi buřt)..ale nakonec mě to stejně přešlo, páč auto nepotřebuju..ještě si počkám..good


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
19.02.2015 11:08:03
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Akorát moc nechápu, kde se tam vzala ta nafta..surprisedbigsmile


PURE NAKED BIKE!
XJelen (Člen)
19.02.2015 11:12:09
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ABik psal:
XJelen psal:

Chci benzínovej třílitr s šesti hrnkama, bohužel mám peška, moderní downsizing mi zůžil výběr do značek nereálných cen. smile2
Auto je to pěkný, včera jsem na to koukal, ale bohužel ani neuvažují alternativu s pořádným motorem. badbadbad

V palivu se neshodneme, ale ten větší motor bych chtěl taky. No a protože "social" auta typu Superb nebo Mondeo končí s motorem na 2l, tak mi zbývá pouze prémiový segment - MB, BMW, A... Tam ovšem cena není na úrovni "social" vozů idontknow

No právě  bad
z pantátovo E300 se v noci počůrávám, akorát vždycky když mu to vrátím po otočce do Prahy s průměrnou 7,6l tak kroutí hlavou se slovy "na co jsem ti to půjčoval" bigsmile


Strýcfajtr !!!
Kelly01 (Člen)
19.02.2015 12:13:18
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Já to zhrnu..

Superb, SUV kancelářské offroady apod. - pusťte si díl Top Gearu o karavanistech a tam se poznáte..

Já mám jasno, když budu muset měnit tak nějakej menší klasickej praktickej kombík kolem 100kw(pokud možno ze staré školy bez imitace čehokoliv v interiéru a pokud možno bez elektroniky mimo výše popsané) v základu, s tím že požadavky jsou jednoduchý - dostat dovnitř buď 2 zimní nebo letní výbavy(kola, lyže) a psa, s tím že zahrádky a držáky na cokoliv neuznávám a víc lidí než 2 mám v autě 1x ročně a i to mne serebigsmile

To ale není asi dnešní trend a já nejsem ta správná "cílovka" pro výrobce, to budou spíš mladé dynamické rodiny, alespoň teda podle těch reklam co vysílaj, a hlavně v městě odolné, odpoledne s podobnýma blbama a ovocným pivem na čele na kolo, večer do divadla a na víkend do Alp nebo širých plání Utahusurprised


God Save The Queen!
Mour (Člen)
19.02.2015 12:21:58
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

...prosím ....to ovocné pivo bylo nealko bigsmile

Kelly: .. jinak výstižně good bigsmile

osiris (Člen)
19.02.2015 12:33:46
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

...................... já nejsem ta správná "cílovka"...............

...tak se nevyjadřuj bigsmile ...pro tebe už se vyráběj pouze "funebráky" ...a to, co případně budeš měnit, je už jen černá dvanáctsettrojka se zlatejma ratolestma na bokách bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
19.02.2015 13:00:44
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Jopussy, ještě to musí mít "ten" isofix bo i když nevím co to je(většinou mám školu s humanitním zaměřením) tak je to dobrý pro naše děti a rakev na střeše co nikdy nesundávám protože když náhodou zbyde z hypotéky tak hned po vypití coldrexu vytvořím kosmické sáňky a s perfektními kamarády a jejich dokonalými rodinami co snídají "vždy" spolu "vždy" mají za oknem hezky a ve váze čerstvé květy byť je únor, tak hned můžeme vyrazit ze satelitu do "akce".. Pokud nám teda v kanclu nepřidali práce nebo nemáme teambuildingsurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.02.2015 13:20:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

pussyty snad mezi fitkem fernetem solárkem a lyžovačkou snad čumíš jen na reklamy smile1
Jinakcs výběrem auta ,ale hlavně jeho výbavou s tebou musim souhlasit smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
19.02.2015 13:25:45
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

Jopussy, ještě to musí mít "ten" isofix bo i když nevím co to je(většinou mám školu s humanitním zaměřením) tak je to dobrý pro naše děti a rakev na střeše co nikdy nesundávám protože když náhodou zbyde z hypotéky tak hned po vypití coldrexu vytvořím kosmické sáňky a s perfektními kamarády a jejich dokonalými rodinami co snídají "vždy" spolu "vždy" mají za oknem hezky a ve váze čerstvé květy byť je únor, tak hned můžeme vyrazit ze satelitu do "akce".. Pokud nám teda v kanclu nepřidali práce nebo nemáme teambuildingsurprised

surprised..a tenhle profil lidí se dá potkat kde?..ňák se v tom vyznášsurprisedbigsmile

Na karty takový nechoděj a do hospody taky ne..do fitka zatím nechodim..to až budu mít přes bicák tak 45..smile2


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
19.02.2015 13:38:05
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Takoví jsou spolupracovníci Jany, teda ti do 50 tisíc co chodí zásadně v "lososu" a pipky co chodí do fitka, ne cvičit ale s dalšími prodejkyněmi kosmetiky a ženami ze satelitů na kolektivní "formovací" akcebigsmile
Pak to sedí "svěšené" v sauně a vedou řeči že bych si nejradši ustřelilbigsmile

A jinak, mám chytrý telefon tak se zapojuji neustále, např dnes ráno z lesa, kolem oběda jsem byl ve fitku, teď venčím a obědvám a po zhlédnutí nového TopGearu budu ladit na zítra nové lyžáky, pak půjdu na fernet při procházce s dalším psem a bude večersmile1..

A zítra 6.45 se před barákem pozdravím s pracujícími a pojedu lyžovatass


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
19.02.2015 14:37:13
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly, začni tyhle tvoje výplody vydávat knižně, PROSÍM!!! bigsmile
Byl by to jistě bestseller good
O tobě se prostě musí dozvědět veřejnost bigsmile goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
19.02.2015 14:45:51
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly,tady máš auto co má fšechno co potřebuje normální člověk,dvě kola tam dáš bez rozmontovæní a ani nemusíš vyndávat zimní věci na lyžovačku. A ještě trochu mista zbudegoodhttp://www.schmidt-gemert.nl/dealer/collectie/volvo-240-240-gl-1992-handgeschakeld-benzine/
Jo a podivejte se pod kapotu a na stav tachometrusurprised


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
andre.marek (Člen)
19.02.2015 15:29:44
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Zdeněk psal:

Tak va velkým TP mám napsanou spotřebu od výrobce mimo město 7,6 kombinovanou 9,9 a město 11,4l/100km a váhu 1550kg tuším. Takže toto beru jako obyčejnou spotřebu s tím, že nejezdím njk moc usporně. Nemyslím rychlost, ale prostě jedu, nezdržuju nikoho za sebou a před křižovatkama a odbočováním brzdím až musím, žádné pulkilometrové dojíždění na neutrál. Prostě rozmezí otáček cca 1900 až 3000, žádných 1600otáček na nejvyšší stupeň a zasírání véjfuku.
Kolega z práce má staršího báva v kombi s nevím jakým motorem, ale má 2,5 naftu. Spotřebu po městě má taky kolem 12-14l a to už jezdí na tu bionaftu, co je levnější o dvě káčé. Tu zase já neberu, bo prej to má blbší starty a jinak je prej z véjfuku divnej nedýzlovskej smrad. Asi ekosmrad. bigsmile

Tak to nechápu. Já mám 3,3 benzín, auto 2t a spotřebu do 12. Ať jezdím 12km do práce nebo delší výlet, případně 700km na lyže.
Rychlost co dovolí provoz a v rámci rozumných mezí předpisy idontknow

Kelly01 (Člen)
19.02.2015 15:39:46
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Já mám po městě 11 a mimo tak 6,3.. U staré rotačky to bylo míň a nebyl takový rozdíl u způsobu jízdy..

A jinak, mám Aspergerův syndrom, takže s touto informací přistupujte při čtení mých příspěvkůsmokinbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.02.2015 15:41:21
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

Kelly,tady máš auto co má fšechno co potřebuje normální člověk,dvě kola tam dáš bez rozmontovæní a ani nemusíš vyndávat zimní věci na lyžovačku. A ještě trochu mista zbudegoodhttp://www.schmidt-gemert.nl/dealer/collectie/volvo-240-240-gl-1992-handgeschakeld-benzine/
Jo a podivejte se pod kapotu a na stav tachometrusurprised

Jo, jo, ale to budu řešit až v případě ztráty stávající káry, prodávat ji ve 162000km nebuduasssmile1


God Save The Queen!
osiris (Člen)
19.02.2015 16:36:12
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

...........A jinak, mám Aspergerův syndrom, takže s touto informací přistupujte při čtení mých příspěvkůsmokinbigsmile

...to asi nemáš, lidi s aspergerem bývaj aspoň v některým směru mimořádně chytrý bigsmileredfacebigsmilesmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr