Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » novej Superb - co mu říkáte ?

pepa (Člen)
19.02.2015 16:49:29
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

jak sto poznal???
je to tam...

tachec psal:

Poznávám - křižovatka Convent - Žďár nad Sázavou - co tam máš dál bigsmile


GSX 1400 K7
VikecB12 (Člen)
19.02.2015 17:19:05
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

pepa psal:

jak sto poznal???
je to tam...

tachec psal:

Poznávám - křižovatka Convent - Žďár nad Sázavou - co tam máš dál bigsmile

Já se tam taky motám každej rok,už 32let...bigsmile Jezdíme odjaktěživa na pilák pod stan. A kousek od místa focení chodíme na žrádlo to taferny,nebo jak se ta hospoda menujegood Žďár mám rádgood,jen řidiči sou tam jak ze spomalenýho filmubigsmile Jezdíval sem tam i rozvoz léků s dodávkou a v noci noviny a časáky...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
19.02.2015 17:35:49
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

osiris psal:
Kelly01 psal:

...........A jinak, mám Aspergerův syndrom, takže s touto informací přistupujte při čtení mých příspěvkůsmokinbigsmile

...to asi nemáš, lidi s aspergerem bývaj aspoň v některým směru mimořádně chytrý bigsmileredfacebigsmilesmile1

dobře Ty :)


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
19.02.2015 18:11:57
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

...tag to tag ňák pročítam a vychází mi s toho, že na každodenní ježdění je nejlepší jakýkolif auto se štyrma kolama, ke kerýmu je karta bez limitu a u baráku na vejletění cokolif dle výbjeru a fkusu každýho soudruha, páč u takovýho auta je mi tag ňák jedno, esi jede za vosum nebo za dvanáctredfacebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
19.02.2015 19:22:29
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

hele táferna je o cca 3km jinde, bydlím asi 600m od tamtud.
https://www.google.cz/maps/dir/49.55947 … ,14z?hl=cs

foceno je to na Smetanové ulici.
doprava na brno
rovně Nové Město na Mor (biatlon), pak na prostějov
doleva směr táferna, zámek ...


VikecB12 psal:
pepa psal:

jak sto poznal???
je to tam...

tachec psal:


Poznávám - křižovatka Convent - Žďár nad Sázavou - co tam máš dál bigsmile

Já se tam taky motám každej rok,už 32let...bigsmile Jezdíme odjaktěživa na pilák pod stan. A kousek od místa focení chodíme na žrádlo to taferny,nebo jak se ta hospoda menujegood Žďár mám rádgood,jen řidiči sou tam jak ze spomalenýho filmubigsmile Jezdíval sem tam i rozvoz léků s dodávkou a v noci noviny a časáky...


GSX 1400 K7
Progear 650 (Člen)
19.02.2015 20:56:55
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

huskyb12 psal:
osiris psal:
Kelly01 psal:

...........A jinak, mám Aspergerův syndrom, takže s touto informací přistupujte při čtení mých příspěvkůsmokinbigsmile

...to asi nemáš, lidi s aspergerem bývaj aspoň v některým směru mimořádně chytrý bigsmileredfacebigsmilesmile1

dobře Ty :)

Tady to jede bigsmilebigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
VikecB12 (Člen)
19.02.2015 21:21:55
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

pepa psal:

hele táferna je o cca 3km jinde, bydlím asi 600m od tamtud.
https://www.google.cz/maps/dir/49.55947 … ,14z?hl=cs

foceno je to na Smetanové ulici.
doprava na brno
rovně Nové Město na Mor (biatlon), pak na prostějov
doleva směr táferna, zámek ...

VikecB12 psal:
pepa psal:

jak sto poznal???
je to tam...

Já se tam taky motám každej rok,už 32let...bigsmile Jezdíme odjaktěživa na pilák pod stan. A kousek od místa focení chodíme na žrádlo to taferny,nebo jak se ta hospoda menujegood Žďár mám rádgood,jen řidiči sou tam jak ze spomalenýho filmubigsmile Jezdíval sem tam i rozvoz léků s dodávkou a v noci noviny a časáky...

Jo,už vím,je to focený odspodugood Dolu směrem k nádraží sme chodívali do rybářskejch potřeb,byl tam takovej malej vobchůdek. A myslím i Sona tam měla prodejnu tenkrát. Na piláku sme furt chytali ty malinký žebráky kapříkybigsmile Teďka jezdívám na pilák najaře,když ještě nefunguje kemp a dá ce chytat odtam. Zapíchnu tam dodávku a vegetímegood A pak ještě v létě,ale to už na ryby serubeer


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
20.02.2015 06:55:46
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Meloun psal:
Kelly01 psal:

Jopussy, ještě to musí mít "ten" isofix bo i když nevím co to je(většinou mám školu s humanitním zaměřením) tak je to dobrý pro naše děti a rakev na střeše co nikdy nesundávám protože když náhodou zbyde z hypotéky tak hned po vypití coldrexu vytvořím kosmické sáňky a s perfektními kamarády a jejich dokonalými rodinami co snídají "vždy" spolu "vždy" mají za oknem hezky a ve váze čerstvé květy byť je únor, tak hned můžeme vyrazit ze satelitu do "akce".. Pokud nám teda v kanclu nepřidali práce nebo nemáme teambuildingsurprised

surprised..a tenhle profil lidí se dá potkat kde?..ňák se v tom vyzbigsmilenášsurprisedbigsmile

Na karty takový nechoděj a do hospody taky ne..do fitka zatím nechodim..to až budu mít přes bicák tak 45..smile2

...treba unajbigsmile http://m.super.cz/331441-i-po-tricitce- … ilion.html


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tachec (Člen)
20.02.2015 07:33:24
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

pepa psal:

jak sto poznal???
je to tam...

tachec psal:

Poznávám - křižovatka Convent - Žďár nad Sázavou - co tam máš dál bigsmile

To bude asi tím, že jsem tam strávil čtvrtstoletí mého života - znám tam každý kout. A ještě si pamatuju starou hospodu Convent. Jinak na Conventském rybníku jsem toho taky dost nabruslil - z nádraží to byl nejbližší rybník...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
XJelen (Člen)
20.02.2015 10:47:30
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Filous psal:

...tag to tag ňák pročítam a vychází mi s toho, že na každodenní ježdění je nejlepší jakýkolif auto se štyrma kolama, ke kerýmu je karta bez limitu a u baráku na vejletění cokolif dle výbjeru a fkusu každýho soudruha, páč u takovýho auta je mi tag ňák jedno, esi jede za vosum nebo za dvanáctredfacebigsmile

přesně tag, do konzumu a na počtu stejně jedu dodávkej nebo pikapej, ale chci se občas svézt tak aby mě to bavilo good


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
20.02.2015 11:15:50
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

XJelen psal:
Filous psal:

...tag to tag ňák pročítam a vychází mi s toho, že na každodenní ježdění je nejlepší jakýkolif auto se štyrma kolama, ke kerýmu je karta bez limitu a u baráku na vejletění cokolif dle výbjeru a fkusu každýho soudruha, páč u takovýho auta je mi tag ňák jedno, esi jede za vosum nebo za dvanáctredfacebigsmile

přesně tag, do konzumu a na počtu stejně jedu dodávkej nebo pikapej, ale chci se občas svézt tak aby mě to bavilo good

tak na tohle mám motorku a kdyby mě to mělo bavit autem tak třílitrovou dvě tuny těžkou krávu nepotřebuju...na to jsou jiný auta smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
20.02.2015 11:19:23
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...tag to tag ňák pročítam a vychází mi s toho, že na každodenní ježdění je nejlepší jakýkolif auto se štyrma kolama, ke kerýmu je karta bez limitu a u baráku na vejletění cokolif dle výbjeru a fkusu každýho soudruha, páč u takovýho auta je mi tag ňák jedno, esi jede za vosum nebo za dvanáctredfacebigsmile

přesně tag, do konzumu a na počtu stejně jedu dodávkej nebo pikapej, ale chci se občas svézt tak aby mě to bavilo good

tak na tohle mám motorku a kdyby mě to mělo bavit autem tak třílitrovou dvě tuny těžkou krávu nepotřebuju...na to jsou jiný auta smile1

táák na svezení je motorka good a na nakup je mi fuk čim jedu stejně stojim jak kokot v koloně debilů smile2 co se navzájem předjížděj furt tam a zpátky ...sick


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
20.02.2015 11:48:02
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

A nebo jako dnesbigsmile!!!

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150220_006.jpg

God Save The Queen!
SLUGI (Člen)
20.02.2015 12:16:02
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

... seš vedle  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
kneehammer (Člen)
20.02.2015 12:34:58
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

SLUGI psal:

... seš vedle  evil

To je product placement od Alzy bigsmile


..:: B12 inside ::..
Mour (Člen)
20.02.2015 12:39:36
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

...tak mu to někdo kucí přehoďtě good

Díky. bigsmile

mr.BSE (Člen)
20.02.2015 12:43:43
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Saudek bigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
20.02.2015 12:45:20
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

ty woe Kelly a selfíčka ... nejni to senilita? bigsmile  ja mysel že to drží pubescenty ..bigsmile
ale mas to tam pěkný good


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
20.02.2015 14:34:40
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

To sem přišlo úmyslně, že i takhle se dá dopravovat, nejen autemass


God Save The Queen!
Filous (Člen)
20.02.2015 14:38:27
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
Filous psal:

...tag to tag ňák pročítam a vychází mi s toho, že na každodenní ježdění je nejlepší jakýkolif auto se štyrma kolama, ke kerýmu je karta bez limitu a u baráku na vejletění cokolif dle výbjeru a fkusu každýho soudruha, páč u takovýho auta je mi tag ňák jedno, esi jede za vosum nebo za dvanáctredfacebigsmile

přesně tag, do konzumu a na počtu stejně jedu dodávkej nebo pikapej, ale chci se občas svézt tak aby mě to bavilo good

tak na tohle mám motorku a kdyby mě to mělo bavit autem tak třílitrovou dvě tuny těžkou krávu nepotřebuju...na to jsou jiný auta smile1

...a mě baví řídit i ty autacool ...teda s Koktou mě to moc nebaví, to je enem dopravní prostředek, ale po letech začínam přicházet na chuť benzínu pod kapotou...a 40ti tunový soupravy mě taky baví řídit, dyš f tom teda nemusim sedět každej denbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
20.02.2015 14:49:02
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


přesně tag, do konzumu a na počtu stejně jedu dodávkej nebo pikapej, ale chci se občas svézt tak aby mě to bavilo good

tak na tohle mám motorku a kdyby mě to mělo bavit autem tak třílitrovou dvě tuny těžkou krávu nepotřebuju...na to jsou jiný auta smile1

...a mě baví řídit i ty autacool ...teda s Koktou mě to moc nebaví, to je enem dopravní prostředek, ale po letech začínam přicházet na chuť benzínu pod kapotou...a 40ti tunový soupravy mě taky baví řídit, dyš f tom teda nemusim sedět každej denbigsmile

ale to joo já taky rád řídim vše co má kola a motor..jen sem tim chtěl říct,že auto který by mě fakt bavilo má tak 700 kg a 2,5 litru motor prostě taková motokára na silnici smile1 všechno ostatní jsou v podstatě přesouvadla z bodu A do bodu B. Ale i tak to nemusí mit 0,9 litru s turbem smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenek (Člen)
20.02.2015 18:22:25
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

A proto si rád sednu do starej škodovky, lehký, tvrdý, bez posilovačů a dveřma napřed.bigsmile

Libor nx (Člen)
20.02.2015 18:36:59
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

tak na tohle mám motorku a kdyby mě to mělo bavit autem tak třílitrovou dvě tuny těžkou krávu nepotřebuju...na to jsou jiný auta smile1

...a mě baví řídit i ty autacool ...teda s Koktou mě to moc nebaví, to je enem dopravní prostředek, ale po letech začínam přicházet na chuť benzínu pod kapotou...a 40ti tunový soupravy mě taky baví řídit, dyš f tom teda nemusim sedět každej denbigsmile

ale to joo já taky rád řídim vše co má kola a motor..jen sem tim chtěl říct,že auto který by mě fakt bavilo má tak 700 kg a 2,5 litru motor prostě taková motokára na silnici smile1 všechno ostatní jsou v podstatě přesouvadla z bodu A do bodu B. Ale i tak to nemusí mit 0,9 litru s turbem smile1

Souhlas goodna motokáru nemámidontknowproto mám na zábavu motorku.goodsmokinČím jezdím z bodu A do bodu B je mi celkem jedno.smile1

Petr J. (Člen)
21.02.2015 11:21:51
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Libor nx psal:

Čím jezdím z bodu A do bodu B je mi celkem jedno

...to mě tedy jedno není....idontknow

Kelly01 (Člen)
21.02.2015 12:11:19
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Navrhuji referendumsmile1
Mně je to taky jedno, pokud to teda splňuje základní standarty - mé a ty vysoké nejsoubigsmile


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
21.02.2015 13:39:33
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

Mně je to taky jedno, pokud to teda splňuje základní standarty - mé a ty vysoké nejsou

...tak je mi to vlastně také jedno, pokud je to pickup a má alespoň 2500ccm....bigsmile

Filous (Člen)
21.02.2015 17:38:23
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

...mě je to taky jedno...než se s něčim svezu...dneska sem vyhnal pavouky z laufu Preludě a sves se s Civicem Type-R co u nás vodedneška bydlí a musim říct, že mě to hoooodně bavilo, bo to jede jag píchlá sviněgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
21.02.2015 21:05:35
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Filous psal:

...mě je to taky jedno...než se s něčim svezu...dneska sem vyhnal pavouky z laufu Preludě a sves se s Civicem Type-R co u nás vodedneška bydlí a musim říct, že mě to hoooodně bavilo, bo to jede jag píchlá sviněgood

Kamaradoj ma type-r upravenou na vrcharinu....mazec....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
21.02.2015 22:37:04
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Filous psal:

...mě je to taky jedno...než se s něčim svezu...dneska sem vyhnal pavouky z laufu Preludě a sves se s Civicem Type-R co u nás vodedneška bydlí a musim říct, že mě to hoooodně bavilo, bo to jede jag píchlá sviněgood

kerá generace?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
22.02.2015 07:21:46
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Tak já zas v autě emoce neprožívám, ani mne to neláká, prostě a-b a šmytecsurprised


God Save The Queen!
Filous (Člen)
22.02.2015 12:51:59
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

mr.BSE psal:
Filous psal:

...mě je to taky jedno...než se s něčim svezu...dneska sem vyhnal pavouky z laufu Preludě a sves se s Civicem Type-R co u nás vodedneška bydlí a musim říct, že mě to hoooodně bavilo, bo to jede jag píchlá sviněgood

kerá generace?

...sedmá


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.02.2015 12:53:03
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Kelly01 psal:

Tak já zas v autě emoce neprožívám, ani mne to neláká, prostě a-b a šmytecsurprised

...to já ve Vochábliji taky neheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
22.02.2015 13:47:15
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Filous psal:

...sedmá

...jako že sedmá generace Civicu, což se rovná I. generace Type R?

...ukaž foto

Filous (Člen)
22.02.2015 17:06:18
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
Filous psal:

...sedmá

...jako že sedmá generace Civicu, což se rovná I. generace Type R?

...ukaž foto

...7G, II.generace Type R...fotku nemam, auta sou na ježdění, né na foceníbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
22.02.2015 17:30:54
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

...a aby nedošlo k mejlce, nejni muj, Mik si udělal radost...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
22.02.2015 18:37:09
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Tyhle auta se mě líbígood Nemá to náhodou vepředu samosvor?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
22.02.2015 18:59:12
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

Tyhle auta se mě líbígood Nemá to náhodou vepředu samosvor?

...čoveče to nevim, je to ten fpravo:

[img]

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/15_honda_type-r_perex_503_0.jpg

[/IMG]


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2015 18:59:49
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

Tyhle auta se mě líbígood Nemá to náhodou vepředu samosvor?

neni to jedno když je to stejně předohrab bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
22.02.2015 19:01:26
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Vikecej: co ja vim od kamosej tak nema kupoval ho za tezky lovebigsmilejo a ma tu napravobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
22.02.2015 19:08:07
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Banditatom psal:

Vikecej: co ja vim od kamosej tak nema kupoval ho za tezky lovebigsmilejo a ma tu napravobigsmile

...no levný auto to nejni, já bych si za ty prachy koupil asi uplně něco jinýho, ale jako fakt to jedegood ...f tom Mikovym je eště pár vjecí navíc voproti sériji, na sedmi se to splaší a začíná srandabigsmile ...enem se modlim, aby se f tom něgde nerostřelilidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
22.02.2015 19:23:45
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Filous psal:
Banditatom psal:

Vikecej: co ja vim od kamosej tak nema kupoval ho za tezky lovebigsmilejo a ma tu napravobigsmile

...no levný auto to nejni, já bych si za ty prachy koupil asi uplně něco jinýho, ale jako fakt to jedegood ...f tom Mikovym je eště pár vjecí navíc voproti sériji, na sedmi se to splaší a začíná srandabigsmile ...enem se modlim, aby se f tom něgde nerostřelilidontknow

...no jak jsem psal kamosej s tim jezdi vrchy a pomerne slusne se umystujegoodsamo origo dilu uz je tam pramalo....ale jo souhlas jede to jak jeblegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
22.02.2015 19:29:22
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

VikecB12 psal:

Tyhle auta se mě líbí...

...úplně Tě vidím, jak v tom někam přijedeš a pak si to auto svlíkáš....bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2015 20:00:14
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Tyhle auta se mě líbí...

...úplně Tě vidím, jak v tom někam přijedeš a pak si to auto svlíkáš....bigsmilebigsmilebigsmile

lajk bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
22.02.2015 20:24:24
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Jo,to je nejhezčí typ toho Rkagoodgood Celkem se mě líbí i ten interiér a mám právě tucha,že sem někde četl noco o tom samosvoru vepředu,což pokud by tam bylo,by z té předokolky dělalo fakt solidní nářadí,když by ve výjezdu ze zatáčky nečmáralo jen vnitřní odlehčený kolo jako na každé jině "nadupané předokolce"good
Tata měl kdysi dávno suzuki swift v jednašestce,vážilo to snad vosumsetkilo a mělo to nějakejch 120koníků a to mě na ježdění hodně bavilogood Kdo zná starou silnic Brno-Pohořelice,tak horizont na "smolíňáku" sem s tym skákal fšema kolama do vzduchugood ...ale taky sem ho tenkrát skákával s CBR a vždycky se jen modlil při tom držení fulgasu a přivření na horizontu,aby tam nejel nějakej strejc s terou nebo trachtóremredfacebigsmile
Kurva dneska už su hroznej mrdalsmile2smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
čočkin (Člen)
25.02.2015 13:05:06
Offline

Re: novej Superb - co mu říkáte ?

Superb nádhernej, parádagoodgoodgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr