Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » obklad lícových cihel

barynek (Člen)
28.02.2015 17:45:51
Offline

obklad lícových cihel

Zdar bando, mám otázku na stavitele nebo obkladače apod. fachmany. Kolik se pohybuje zhruba cena za metr čtvereční obkladu lícových cihel se spárováním? Respektive co je ještě dobrá cena a co už ojeb? Díkygood


Bandit 4EVER!!!
Petr J. (Člen)
28.02.2015 17:58:07
Offline

Re: obklad lícových cihel

Je šílený rozdíl v cenách číselných pásku, takže nejde odpovědět jaká cena za metr... materiál může stát 500 za metr nebo 2000 za metr...

barynek (Člen)
28.02.2015 18:11:54
Offline

Re: obklad lícových cihel

materiál mám, jde mi o cenu za práci. Je 1000 Kč moc nebo neni?


Bandit 4EVER!!!
corimec (Člen)
28.02.2015 20:12:21
Offline

Re: obklad lícových cihel

Cena asi bude normál,když za obklad v koupelně si vezme živnostník od 350kč

Banditatom (Člen)
28.02.2015 21:39:11
Offline

Re: obklad lícových cihel

Prosim te jeste napis co chces obkladat?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
01.03.2015 10:48:49
Offline

Re: obklad lícových cihel

barynek psal:

materiál mám, jde mi o cenu za práci. Je 1000 Kč moc nebo neni?

1000kč/m2 jen za práci? to se asi posrali ne?bigsmile
otázka je jestli je to fakt jen za obložení a nebo je v tom i něco jinýho....rovnání podkladu, lepidlo, spárovací hmota (hlavně na to určenou....jinak to bude za pár měsíců zblitý bílejma sračkama...).....protože jestli je to jen za práci, tak je to fakt úletbigsmile

Ondráš (Člen)
01.03.2015 12:25:55
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:

1000kč/m2 jen za práci? to se asi posrali ne?bigsmile
otázka je jestli je to fakt jen za obložení a nebo je v tom i něco jinýho....rovnání podkladu, lepidlo, spárovací hmota (hlavně na to určenou....jinak to bude za pár měsíců zblitý bílejma sračkama...).....protože jestli je to jen za práci, tak je to fakt úletbigsmile

Ne... On určitě myslel, že mu oblepí za víkend celej barák a dostane za to litr. Je to učitel... Kolik tak myslíš, že by si ze svého platu mohl dovolt. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
barynek (Člen)
01.03.2015 19:45:23
Offline

Re: obklad lícových cihel

Banditatom psal:

Prosim te jeste napis co chces obkladat?

Lícový cihly na barák, dyk je to tam napsaný, oujéééééééébigsmile


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
01.03.2015 19:49:29
Offline

Re: obklad lícových cihel

barynek psal:
Banditatom psal:

Prosim te jeste napis co chces obkladat?

Lícový cihly na barák, dyk je to tam napsaný, oujéééééééébigsmile

učitelskej neser bigsmile šlo mě o podklad...jestli se musí hrubovat rovnat....jako litr je moc klidně ti to přijedu obložit za 998kč bigsmile.....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
01.03.2015 19:51:56
Offline

Re: obklad lícových cihel

Ondráš psal:
Lihy psal:

1000kč/m2 jen za práci? to se asi posrali ne?bigsmile
otázka je jestli je to fakt jen za obložení a nebo je v tom i něco jinýho....rovnání podkladu, lepidlo, spárovací hmota (hlavně na to určenou....jinak to bude za pár měsíců zblitý bílejma sračkama...).....protože jestli je to jen za práci, tak je to fakt úletbigsmile

Ne... On určitě myslel, že mu oblepí za víkend celej barák a dostane za to litr. Je to učitel... Kolik tak myslíš, že by si ze svého platu mohl dovolt. bigsmile

fuck blbečkubigsmilebigsmilebigsmile
je to takhle - 610Kč/m2 obklad cihlou a 400kč/m2 spárování. Není v tom teda spárovka, lepidlo je počítaný zvlášť...


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
01.03.2015 20:26:52
Offline

Re: obklad lícových cihel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_rts.jpg


za práci....+/- ceny jsou z roku 2010

Lihy (Člen)
01.03.2015 20:39:19
Offline

Re: obklad lícových cihel

PS.  Vzhledem k tomu že je tam příplatek za spárování bílým cementem cca 6kč, tak je to cena i se spárováním...

Lihy (Člen)
01.03.2015 20:40:55
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:

PS.  Vzhledem k tomu že je tam příplatek za spárování bílým cementem cca 6kč, tak je to cena i se spárováním...

Tak 8,5...ale to je fukbigsmile

PALOUS (Člen)
01.03.2015 21:35:58
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 36_rts.jpg
za práci....+/- ceny jsou z roku 2010

A to je ještě více méně cena na státní zakázku baddělám v tom rozpočty taky ale ceny zadavam svoje.


Jebat motorky :-)
barynek (Člen)
02.03.2015 22:00:48
Offline

Re: obklad lícových cihel

Banditatom psal:
barynek psal:
Banditatom psal:

Prosim te jeste napis co chces obkladat?

Lícový cihly na barák, dyk je to tam napsaný, oujéééééééébigsmile

učitelskej neser bigsmile šlo mě o podklad...jestli se musí hrubovat rovnat....jako litr je moc klidně ti to přijedu obložit za 998kč bigsmile.....

nic, jen natřít nějakou penetrací prej pod omítku a pod cihly nebo cosi, já nevím... idontknow


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
02.03.2015 22:02:20
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 36_rts.jpg
za práci....+/- ceny jsou z roku 2010

takže chápu dobře, že je to jaksi taksi v normě ta cena, jo? idontknow


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
02.03.2015 22:07:34
Offline

Re: obklad lícových cihel

barynek psal:
Lihy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 36_rts.jpg
za práci....+/- ceny jsou z roku 2010

takže chápu dobře, že je to jaksi taksi v normě ta cena, jo? idontknow

jestli ti přijdou 4 kila na metr čtvereční za spárování na víc v normě, pak tedy anobigsmile

barynek (Člen)
02.03.2015 22:09:16
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:
barynek psal:
Lihy psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 36_rts.jpg
za práci....+/- ceny jsou z roku 2010

takže chápu dobře, že je to jaksi taksi v normě ta cena, jo? idontknow

jestli ti přijdou 4 kila na metr čtvereční za spárování na víc v normě, pak tedy anobigsmile

no tak právě proto se ptám, ne? Nebo se ta cena bere za spárování včetně obkladu na metr?


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
02.03.2015 22:29:58
Offline

Re: obklad lícových cihel

barynek psal:
Lihy psal:
barynek psal:


takže chápu dobře, že je to jaksi taksi v normě ta cena, jo? idontknow

jestli ti přijdou 4 kila na metr čtvereční za spárování na víc v normě, pak tedy anobigsmile

no tak právě proto se ptám, ne? Nebo se ta cena bere za spárování včetně obkladu na metr?

Ty vogo, dyk to tam píšusurprisedbigsmile
Cena je včetně spárování (patrně i s materiálem - klasickým šedým cementem, bo je tam příplatek v řádech korun za spárování bílým cementem...ale to vem chuj). Takže za těch cca 600Kč (jak psal Palous, je to cena z cenníku, kterej je branej jako takovej etalon i pro zakázky státní, pro schvalování rozpočtů k dotacím atd., takže v žádnym případě nejde o nějaký podseknutý ceny. Naopak ty ceny jsou ve většině případů dost štědrý...), když ti udělaj jen práci a veškerej materiál budeš platit zvlášť, by ti měli líbat ruce. To že to dělá pako, který to neumí a trvá mu to jak lačnýmu sraní a se svim hodinovym výkonem se na tu cenu nedohrabe ani omylem je věc zase trošku jiná...
No a pak jde taky trochu o to jestli chceš těch metrů 100 a nebo 5...ale jestli si píšou dopravu zvlášť tak by nemělo.

barynek (Člen)
02.03.2015 22:38:06
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:
barynek psal:
Lihy psal:


jestli ti přijdou 4 kila na metr čtvereční za spárování na víc v normě, pak tedy anobigsmile

no tak právě proto se ptám, ne? Nebo se ta cena bere za spárování včetně obkladu na metr?

Ty vogo, dyk to tam píšusurprisedbigsmile
Cena je včetně spárování (patrně i s materiálem - klasickým šedým cementem, bo je tam příplatek v řádech korun za spárování bílým cementem...ale to vem chuj). Takže za těch cca 600Kč (jak psal Palous, je to cena z cenníku, kterej je branej jako takovej etalon i pro zakázky státní, pro schvalování rozpočtů k dotacím atd., takže v žádnym případě nejde o nějaký podseknutý ceny. Naopak ty ceny jsou ve většině případů dost štědrý...), když ti udělaj jen práci a veškerej materiál budeš platit zvlášť, by ti měli líbat ruce. To že to dělá pako, který to neumí a trvá mu to jak lačnýmu sraní a se svim hodinovym výkonem se na tu cenu nedohrabe ani omylem je věc zase trošku jiná...
No a pak jde taky trochu o to jestli chceš těch metrů 100 a nebo 5...ale jestli si píšou dopravu zvlášť tak by nemělo.

takže 600 kil komplet by měl bejt cajk. ptám se i proto, že na netu jsem našel firmu, co to dělá za 2000 za metr (je v tom teda i materiál), ale to už se mi zdá až moc přehnaný..


Bandit 4EVER!!!
Lihy (Člen)
02.03.2015 23:01:11
Offline

Re: obklad lícových cihel

ps. Ještě k těm cenám z toho ceníku...ber to tak že stavební firma ti timhle napočítá co tě bude stát celej barák a za ty ceny jsou ještě v pohodě schopný si najmout subdodavatele na jednotlivý profese, takže z toho má plat třeba instalatér co tam ty trubky vaří, firma ve který dělá a i firma která si tu firmu s instalatérem najmula aby ti mohli ten barák předat komplet i když sami lidi na všechno nemaj.... takže kdyby si se domluvil rovnou  tim instalatérem, tak je to sice sázka, pokud ho neznáš, ale cenu bys měl patrně zase o nějaký to procento nižší....Jenže....nechci se nikoho dotknout, ale mezi těma lidma narazíš velmi často na opravdový unikáty....takže jestli nemáš fakt dobrý reference nebo v tom nejsi kovanej a nemáš nervy a čas jim celou šichtu stát za prdelí a přesně jim furt dokola říkat co maj dělat, rači si zaplať firmu...sice to není uplná záruka, ale aspoň pak jednáš s někym kdo má v hlavě mozek.
pro představu:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/136_18112014212.jpg


tak to máte hotový šéfe....
A pánko kde se vám to zdá křivé?....to se vám jen zdá.....

BTW. Bobuláku, jejich šéf se mě ptal jestli pej pro ně zase nemám nějakou práci....byl strašně překvapenej když sem mu řek, že od nich už nikdy nic maximálně, když bude potřeba něco naložit nebo zbourat a za předem danou cenu než abych se s nim zas handrkoval že tam chlapci makali 3 dny... jo a taky, že to budu muset vědět, tak měsíc před tim než to budu potřebovat mít hotový bo jinak to nestihnou bigsmile

Lihy (Člen)
02.03.2015 23:10:41
Offline

Re: obklad lícových cihel

barynek psal:

takže 600 kil komplet by měl bejt cajk. ptám se i proto, že na netu jsem našel firmu, co to dělá za 2000 za metr (je v tom teda i materiál), ale to už se mi zdá až moc přehnaný..

Nevim kolik si za ty pásky dal, ale třeba klinker stojí od 1000 (bez dph) až někam přes dva za metr. K tomu si připočítej třeba ještě tvarovky na rohy a ostění oken, lepidlo a spárovačku a zjistíš že za tu práci můžou mít ve finále i míň než 600...nejvíc záleží na tom co je to za pásky v tý ceně 2000 kč/m2...takže můžou mít práci za 1000 ale taky za 550...(vono taky mají na ten materiál jako častý odběratelé jaksi jinou cenu než člověk z ulice a pak se klidně jakoby uskromněj v ceně za práci bo to dostanou na slevě nebo v provizi za materiál...)

Lihy (Člen)
02.03.2015 23:17:29
Offline

Re: obklad lícových cihel

A víš jak....je to drahej materiál, tak si to přeci nekupuje někdo kdo nemá i na drahou práci nebigsmile

Petr J. (Člen)
02.03.2015 23:24:19
Offline

Re: obklad lícových cihel

to Lihy: pěkně jsi mu to řekl....ještě že máš čas a nervy....bigsmilebigsmilebigsmile

Jinak já se zrovna s jedněmi dohaduji, ať si odvezou tu střechu, co udělali jinak, než jsem chtěl....bigsmile

barynek (Člen)
02.03.2015 23:44:56
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lihy psal:
barynek psal:

takže 600 kil komplet by měl bejt cajk. ptám se i proto, že na netu jsem našel firmu, co to dělá za 2000 za metr (je v tom teda i materiál), ale to už se mi zdá až moc přehnaný..

Nevim kolik si za ty pásky dal, ale třeba klinker stojí od 1000 (bez dph) až někam přes dva za metr. K tomu si připočítej třeba ještě tvarovky na rohy a ostění oken, lepidlo a spárovačku a zjistíš že za tu práci můžou mít ve finále i míň než 600...nejvíc záleží na tom co je to za pásky v tý ceně 2000 kč/m2...takže můžou mít práci za 1000 ale taky za 550...(vono taky mají na ten materiál jako častý odběratelé jaksi jinou cenu než člověk z ulice a pak se klidně jakoby uskromněj v ceně za práci bo to dostanou na slevě nebo v provizi za materiál...)

kupoval jsem paletu, cca 18000 myslím že to bylo, ale už nevím...
a ohledně těch trotlů, co dělaj jak na tom obrázku, tohleto je chlap, který nám obložil celej barák a je to fakt kvalitní práce, ale tak zeptat se snad ještě můžu ne?
Nejde o to, že za to ty prachy nechci dát, to musím tak jako tak. Jde mi spíš o to, jestli můžu srazit cenu o pár kil míň nebo ne..


Bandit 4EVER!!!
SuJazuwaki (Člen)
03.03.2015 13:08:34
Offline

Re: obklad lícových cihel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobklady.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobkladyii.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobkladyi.jpg


Proč do malty?
Jedná se o cenovou úroveň 2015/I - dá se říct, že je 15-20% nad cenami skutečných realizací...
Nedej se!


SuJazuwaki
SuJazuwaki (Člen)
03.03.2015 13:15:12
Offline

Re: obklad lícových cihel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobklady.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobkladyi.jpg


Snad je to čitelnější...


SuJazuwaki
SuJazuwaki (Člen)
03.03.2015 13:17:37
Offline

Re: obklad lícových cihel

Není, protože jsem soubory nepřejmenoval a natahují se tam ty původníbigsmile


SuJazuwaki
SuJazuwaki (Člen)
03.03.2015 13:22:28
Offline

Re: obklad lícových cihel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobkladyv.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_krosobkladyvi.jpg


Naposled.


SuJazuwaki
Billy (Člen)
04.03.2015 12:33:22
Offline

Re: obklad lícových cihel

KROS muj nejvic nejneoblibenejsi program surprised, onehdal sem laboroval jak dostat DPH na 15% a aby se to zobrazovalo v exprotu do excelu pro verejny zakazky, prisel sem na to, ale ty pico ten program je zadarmo drahej bigsmile. Zlaty stary Softrio s OR32. Sujazu rekni tem slovenskejm programatorum nebo vodkud to je, ze je to uplne na picu bigsmile. Vsechno je v tom slozity asi 4x, ma to snad i skovanou funkci mrdani sefove sekretarky, ale najit v tom neco  bad a logiku to moc nema.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
barynek (Člen)
05.03.2015 19:26:39
Offline

Re: obklad lícových cihel


Bandit 4EVER!!!
4Fun.cz (Člen)
10.03.2015 19:33:11
Offline

Re: obklad lícových cihel

Lepil jsem to pár kámošům, za 121 kačen za metr bych se ti na to vysralass


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
škardík (Člen)
11.03.2015 11:31:07
Offline

Re: obklad lícových cihel

Čeče záleží taky na tom kolik toho a co (fasáda, sokl, sloupky). Za 650 to dělám i se spojovákem(penetrák, lepidlo, spárovačka).


viz avatar:)
barynek (Člen)
11.03.2015 19:08:42
Offline

Re: obklad lícových cihel

škardík psal:

Čeče záleží taky na tom kolik toho a co (fasáda, sokl, sloupky). Za 650 to dělám i se spojovákem(penetrák, lepidlo, spárovačka).

budu vědět pro příštěgood


Bandit 4EVER!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr