Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Budoucnost Evropy

Ondráš (Člen)
07.03.2015 23:42:55
Offline

Budoucnost Evropy

Už tu dlouho nebylo nějaký kontroverzní téma, ale našel jsem jedno video... Mimo spoóóóusty věcí který nám jsou asi celkem buřt a nevím kde k nim přišel (hlavně teda ta Skandinávská unie), tak je tam i jedna zajímavá věc.
ČR se opět spojí se SR na Československo a Maďaři si za pomoci Německa, Rakouska a Polska uzmou maďarské oblasti na Slovensku.

Oboje mi přijde trochu utopistické, ale co vy na to?

https://www.youtube.com/watch?v=qqGPVozJnIg


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
08.03.2015 02:53:52
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Hmm..dobrý..ale teď ještě prosim tě to tam dej s normální řečí (tj. česky)..nemam náladu zapínat na tu jejich hatmatilku překladač..díkbigsmile
Tzn. že vim piču..mrdat angličtinupussybigsmile


PURE NAKED BIKE!
richie (Člen)
08.03.2015 07:55:39
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Ondráš psal:

Už tu dlouho nebylo nějaký kontroverzní téma, ale našel jsem jedno video... Mimo spoóóóusty věcí který nám jsou asi celkem buřt a nevím kde k nim přišel (hlavně teda ta Skandinávská unie), tak je tam i jedna zajímavá věc.
ČR se opět spojí se SR na Československo a Maďaři si za pomoci Německa, Rakouska a Polska uzmou maďarské oblasti na Slovensku.

Oboje mi přijde trochu utopistické, ale co vy na to?

https://www.youtube.com/watch?v=qqGPVozJnIg

Sice mimo tvé nadhozené téma... chybí mě tam vstup Gruzie do EU bigsmile

Jinak z těch scénářů mě přijde pravděpodobný hlavně odtržení skotů od Británie (naslibovali jim hory doly, pochybuju že všechno dodrží)

Rozdělení Ukrajiny je taky asi pravděpodobný i když nevím nevím

Jo a že díky vlivu Ruska začnou lidi googlit kde je Abcházie, to je taky pravděpodobný

A trošku k tématu: spojení ČR a SR nevěřím; maďaři možná(desetiny procenta), ale taky nemyslím.... přeci jenom by to byl zásah do suverenity státu (dejme tomu)... to je sice IN, ale stejně tomu moc nedávám šanci


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
hlemejzd999 (Člen)
08.03.2015 12:57:10
Offline

Re: Budoucnost Evropy

https://www.youtube.com/watch?v=BiPJef-9gXI
Trošku mimo téma, ale dobrý


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
08.03.2015 14:24:06
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Meloun psal:

Hmm..dobrý..ale teď ještě prosim tě to tam dej s normální řečí (tj. česky)..nemam náladu zapínat na tu jejich hatmatilku překladač..díkbigsmile
Tzn. že vim piču..mrdat angličtinupussybigsmile

Téma znělo jestli se může ČR zase spojit se SR a jestli maďarská menšina na jihu Slovenska připojí toto území k Maďarsku. Zbytek se nás zas tak netýká (fakt je mi celkem jedno jestli se rozdělí Begie nebo ne).smokin

Já jsem nějakou dobu dělal v Bratislavě a na toto téma několikrát přišla řeč. Bavil jsem se o tom jen s pár lidma, takže těžko říct jestli je to většinový názor, ale výsledek byl, že na rozdělené republiky už si zvykli a nevidí v tom nějaký přínos se zase spojovat, zvlášť teď co jsme v Schengenu a EU a co se týče odtržení jižní části Slovenska a připojení k Maďarsku tak to ani v křeči. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Francouz (Člen)
08.03.2015 18:45:38
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Nekoukal jsem na ten odkaz, ale jestli jde o spojeni CR a SR tak to se mi nezda, spis se zas staneme neci kolonii, tentokrat asi Nemecka, ale bude zalezet jakym zpusobem se nakonec rozpadne EU, a to je zatim velka hadanka jak to bude probihat. Protoze od ty doby co se stalo to nestesti se vznikem CSR, se neustale pri kazdym evropskym otresu zmensujeme, a furt nekomu lezem do ass dokonce i kdyz nemusime, at uz zleva nebo zprava, a furt jsme pod necim vlivem. A ted mam dojem, ze jsme uz tak maly, ze nema uz vyznam nas dale drobit na kousky, mozna si severni Moravu vezme Polsko.

VikecB12 (Člen)
08.03.2015 19:13:22
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Se slovákama by sme se stejně na ničem nikdy nedomluvili,takže myslím že je dobře,že sme oddělený státy a celkem rozumní sousedi. A tak by to mohlo zustat i nadále...
A když to vemu od začátku,tak nevím,jestli to tatíček Masaryk trochu nepohnojil,protože sme mohli byt v klidu uspořádaní třeba tak,že cypsko mohlo patřit k polsku,jižní morava rakušákům a vy v čurákově ste mohli posluhovat němcům a bylo by to naprosto bez problémů. A čobole by si rozcupovali poláci s maďarama a hotovosmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Francouz (Člen)
08.03.2015 19:43:33
Offline

Re: Budoucnost Evropy

VikecB12, To si pis ze to ty dva salonni zvanilove zkonili, Benes byl neco jako je dnes Gross a dalsi experti, nikdy poradne nepracoval, uz od skoly chtel bejt uvedomele v politice a taky v ni celej zivot byl. Masaryk na tom nebyl o moc lip, za R-U drzkoval, ze se cisar nechal oslovovat otec narodu, a sam si pak nechal rikat taticek Masaryk. Akorat ze se nam to vsem od skoly vtlouka do kotrby, jaky stesti byl vznik CSR, ze ani moc lidem nedochazi jaka to byla bouda od Wilsona a tehle sasku co chteli mit svoji hracku.
No, takze diky tomu jsme uz skoro 100 let hrickou velmoci a tluce to s nama ode zdi ke zdi.

Ondráš (Člen)
08.03.2015 20:57:05
Offline

Re: Budoucnost Evropy

2 Francouz a Vikec:
EU Vám vadí... Samostatný stát Vám vadí... Tak co by Vám nevadilo? Austroslavismus?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
08.03.2015 21:14:25
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Já neříkám,že mě to vadí,jen to bylo tak nějak zbytečný,když stejně skáčeme tak,jak ti vokolo nás pískajíidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Francouz (Člen)
08.03.2015 21:44:12
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Melo zustat Rakousko-Uhersko Ondrasi. Tam bylo vlastne hovno zle i kdyz ucebnice dejepisu nam tlaci do hlav, ze to byl zalar narodu. Nebyl, je to podobne zprofanovane a zneuzivane heslo jako je dnes demokracie. EU jsme uz nekde resili, totalni, nereformovatelna a dlouhodobe nezivotaschopna byrokracie.
Ceska kleptokracie, to je taky tema na zimni vecery, zatim jsme si dokazali, ze si vladnout nedokazeme, a to od prvnich let samostatnosti jeste ty slavny prvni republiky, na kterou se kde kdo dnes odkazuje jak byla vyspela, pritom ale ekonomika jela setrvacnosti a zpomalovala celych 20 let. A neni se co divit, po staletich emigrace elit ze vsech moznych duvodu, a pokracuje to i v soucasnosti, jak je videt napriklad na moji malickosti bigsmilecool

Ondráš (Člen)
09.03.2015 13:15:51
Offline

Re: Budoucnost Evropy

Ikdyz se Karel I. snazil s pouzitim Narodniho manifestu o zachovani... Nalada na to nebyla... Jestli to byl nazor vetsiny nebo jen hrstky lidi kolem Masaryka nevim (ty tisice vojaku v legiich asi nebyli pro zustat v R-U). Zas tak dobre moje znalosti historie nejsou, ale proste takove byly nalady (a nejen v ceskych zemich). R-U by dopadlo stejne jak dopadlo Ceskoslovensko, jako dopadne EU...
Karel I. byl ale na to moc liberalni. Nemel vlastne zadny respekt a to ani v R-U ani mimo nej. Dneska by se reklo ze to byl pravdolaskar. smile1 R-U se rozpadlo samo a ani se tomu nebranilo. Karel pak predpovedel celkem presne deni v Evrope na dalsich par desetileti.
Takze myslim, ze by dojelo stejnou setrvacnosti o ktere pises Ty ve vztahu k CSR, jen by nas mozna Nemecko schramstlo uz pri Anslusu Rakouska.
Pak by si nas ale stejne rozdelili na Jalte...
A po 2. sv valce? Rakouska suverenita byla uznana az v roce 1955 a to jen diky studene valce. Jak by se asi zachovali k nam?
Tezko teoretizovat. Byli bychom asi stejne tam co jsme dneska.help

Ale ja se spis ptal na budoucnost ne na minulost (ikdyz to spolu samozrejme souvisi).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr