Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Hele, Osi....

Lenka (Člen)
18.03.2015 13:11:31
Offline

Re: Hele, Osi....

osiris psal:

...ty vole, aby moh jet sjezd dolu, tak by se nejdřív musel dostat nahoru bigsmile

lanovkou bigsmile


...Do you know that bad girls go to hell?...
čočkin (Člen)
18.03.2015 13:20:36
Offline

Re: Hele, Osi....

přesně bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
18.03.2015 13:42:53
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Zamklou vidlicibigsmile

Tě bych chtěl vidět při sjezdu v lese na šutrechsmile1

Vikec sjezd na sutrech? To bych chtel videt tloustku dratu ktery by tohle vydrzely. Myslim ze nic slabsiho nez lana od lanovky by tam bejt nemohlo.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 13:55:20
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Ty vogo, vy jste komicismile1



Tě bych chtěl vidět při sjezdu v lese na šutrechsmile1

Ty vogo komici ste vy bigsmile
Prej v dešti, blátě   a   na šutrech při sjezdu v lese bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
18.03.2015 14:15:02
Offline

Re: Hele, Osi....

...ty voe, já se tady chechtam aš se za břicho popadambigsmile ...to ste fakt tag pitomý, že dobrovolně šlapete do kopců a eště navíc za deště a v blátě???idontknow ...to nejni možný, to by blbýho nenapadlobigsmilebigsmilebigsmile ...pochopim to u někoho, komu za to platěj, ale dobrovolně??? ...néééé, to je blbost, to nejni možnýbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 14:36:10
Offline

Re: Hele, Osi....

Filous psal:

...ty voe, já se tady chechtam aš se za břicho popadambigsmile ...to ste fakt tag pitomý, že dobrovolně šlapete do kopců a eště navíc za deště a v blátě???idontknow ...to nejni možný, to by blbýho nenapadlobigsmilebigsmilebigsmile ...pochopim to u někoho, komu za to platěj, ale dobrovolně??? ...néééé, to je blbost, to nejni možnýbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile dneska je možný všecko ... i to ovocný pivo bez alkoholu ...
snad jedině tohle ...to bych vydržel

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_7bebdd02-4187-11df-a03f-0013463c9dd1.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
18.03.2015 14:42:53
Offline

Re: Hele, Osi....

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...ty voe, já se tady chechtam aš se za břicho popadambigsmile ...to ste fakt tag pitomý, že dobrovolně šlapete do kopců a eště navíc za deště a v blátě???idontknow ...to nejni možný, to by blbýho nenapadlobigsmilebigsmilebigsmile ...pochopim to u někoho, komu za to platěj, ale dobrovolně??? ...néééé, to je blbost, to nejni možnýbigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile dneska je možný všecko ... i to ovocný pivo bez alkoholu ...
snad jedině tohle ...to bych vydržel
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 3c9dd1.jpg

...ta levá začíná být už ale nasraná bigsmile

Meloun (Člen)
18.03.2015 14:44:01
Offline

Re: Hele, Osi....

Bratr chvíli chodil s pani, co jezdí silnici závodně..prej namotá ročně nějakých 40 000km??!!surprisedsurprisedbigsmilebigsmileidontknow

Ty vole..v autě najezdim 7-8 ročně..surprised

Nutno podotknout, že ovšem tvary a pevnost prdele a vůbec celýho těla byla nezpochybnitelná..good..ale za tu námahu..idontknow


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
18.03.2015 15:39:50
Offline

Re: Hele, Osi....

Tady máte jednu online od dědečka, lenošifuck

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150318_003.jpg

God Save The Queen!
Loser (Administrator)
18.03.2015 16:30:50
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Tady máte jednu online od dědečka, lenošifuck
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 18_003.jpg

jestli nevis, co dal studovat, tak zacni navstevovat nejaky kurzy foceni. Ty tvoje selficka stojej pekne za prd. Bys mohl ke Skromachovi do uceni bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Petr J. (Člen)
18.03.2015 16:52:26
Offline

Re: Hele, Osi....

Lenka psal:

Koldan: na tvojí váhu asi bude lepčí horák, i když ty materiály dneska jsou jinde než před 20 lety, ale když budeš vozit ještě sviště...no a jesli seš línej, tak ty 29'' kola...pokud nebudeš jezdit v extrémech, jako teda bahno, déšť a podobný svinstvo, tak nepotřebuješ kotoučový brzdy, ale ten lepší výplet na zadní kolo kvůli dětský sedačce bych doporučovala....

...na to, žes jenom běhna, mluvíš dost rozumně, ženská....bigsmile


Lenka psal:

.... ser na imidž, když nejsi zažranej darmošlap

...tímhles to ale posralas...bigsmilebigsmile

Fresh Man (Člen)
18.03.2015 17:59:05
Offline

Re: Hele, Osi....

jako malej sem jezdil za deště v blátě a představoval si že jezdim na motorce ... no hustej kross... jak to bláto lítá na zadá a na držku bigsmile

asi pánové senylní a při jízdě na bycáklu v dešti a blátě dělaj hustý zvukytypu  heeen heeen  a šlapou a šlapou ... a co se jim honí v palici :)good???bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
18.03.2015 19:07:47
Offline

Re: Hele, Osi....

Tenhle chlivek by se mel exemplarne vypalit...tfuj pumpickejbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
18.03.2015 19:18:46
Offline

Re: Hele, Osi....

jedinej kdo tu má rozumgood

Filous psal:

...no ty vole, to je dotazsurprised ...přece koupit si třeba Yosh vačky, drátěný kola, turbo kit, převrtat motor, placatý auto, pick-upa s točnou a návjesovej karavan, motorovej člun, apartmán v Nice nebo něci jinýho smysluplnýho a né předraženou pičovinu, na kerý eště navíc musíš šlapat, to dá rozum, né???idontknow

bigsmile


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
18.03.2015 19:20:46
Offline

Re: Hele, Osi....

já bych ty hajzly hnal z lesa klackem, tejdě všechno plánuje mladý a samej kokot na kole nebo 4kolceidontknow
a zakázal bych všechny ty internetygood


The father of the little princess of the dawn
Petr J. (Člen)
18.03.2015 20:13:42
Offline

Re: Hele, Osi....

Baltazar psal:

já bych ty hajzly hnal z lesa klackem, tejdě všechno plánuje mladý a samej kokot na kole nebo 4kolceidontknowa zakázal bych všechny ty internetygood

....srovnávat funícího byciklistu se čtyřkolkou je jako srovnávat tahání dříví z lesa koněm nebo lakatošem....idontknow

Baltazar (Člen)
18.03.2015 20:20:22
Offline

Re: Hele, Osi....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_jelen90.jpg

The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
18.03.2015 21:15:10
Offline

Re: Hele, Osi....

vole Jelene, vopakuju, já to scu na cestování mezi hospodama, jakože v nedělu řeknu rodince, jedeme sportovat, táta vás vyveze ven, nasedneme na kola, po 5 kilácích je první hospoda, kde zákusci dostanů zmrzku a já stejk a tři piva, vo pár kiláků je další hospoda, kde budu mít další tři piva, pak sa někde zastavíme, okůpeme a jedeme zpět, opět přes ty dvě hospody. takže žádné bahno, šutry, polňačky, déšť se nekonajíbigsmile
proto mi přinde dávat 15 litrů za kolo nesmysl, obzvláště pokud mám tušení, že mě to dlouho bavit nebude. bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
18.03.2015 21:20:07
Offline

Re: Hele, Osi....

...vole, pojedeš jednou, vrátíš se schvácenej a víckrát na to nevlezešidontknow ...a pag tě budou srát ty blbje utracený prachy, na který ti prší na zahrádceidontknow ...navíc máš malou zahrádku, tagže ti tam ten šrot bude překážetidontknow ...uklidni se, nalej si, zhluboka dejchej a znova si srovnej prijoritycoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 21:39:18
Offline

Re: Hele, Osi....

Filous psal:

...vole, pojedeš jednou, vrátíš se schvácenej a víckrát na to nevlezešidontknow ...a pag tě budou srát ty blbje utracený prachy, na který ti prší na zahrádceidontknow ...navíc máš malou zahrádku, tagže ti tam ten šrot bude překážetidontknow ...uklidni se, nalej si, zhluboka dejchej a znova si srovnej prijoritycoolbigsmile

good
jednou jsem mel taky vobdobi, ze bych jako jezdil do prace na kole, ze bych koupil nejakyho toho treka bigsmile, ale pak me to preslo a ted zpetne kdyz si uvedomim, jak do toho kilometrovyho kopce od nas tezce jede muj Getz, co bych pak delal na kole ? idontknowsurprised
zpatky je ten kopec jeste strmejsi bigsmile a jet treba po nocni 12 domu, tak prijedu asi k obedu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Petr J. (Člen)
18.03.2015 21:42:01
Offline

Re: Hele, Osi....

hlemejzd999 psal:

....., jak do toho kilometrovyho kopce od nas tezce jede muj Getz, ......

....máš mít auto, pak bys neměl problém....bigsmile

Petr J. (Člen)
18.03.2015 21:43:53
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:

vole Jelene, vopakuju, já to scu na cestování mezi hospodama,.....

...já zas tvrdím, že pocit z jízdy na kole za vosmičku z Tesca a kolem za dvacet je propastný rozdíl....

...podobný rozdíl, jako je mezi kolem za 20 a kolem za 80....pak výš už ty rozdílý nejsou tak patrné...

hlemejzd999 (Člen)
18.03.2015 21:53:26
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:
hlemejzd999 psal:

....., jak do toho kilometrovyho kopce od nas tezce jede muj Getz, ......

....máš mít auto, pak bys neměl problém....bigsmile

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
18.03.2015 21:54:47
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:
Koldan psal:

vole Jelene, vopakuju, já to scu na cestování mezi hospodama,.....

...já zas tvrdím, že pocit z jízdy na kole za vosmičku z Tesca a kolem za dvacet je propastný rozdíl....

...podobný rozdíl, jako je mezi kolem za 20 a kolem za 80....pak výš už ty rozdílý nejsou tak patrné...

...ser na pocity, Koldan je stejně furt nalitej, ten nepozná rozdíl ani mezi Faboritem a Specializedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
18.03.2015 22:08:11
Offline

Re: Hele, Osi....

Filous psal:

...ser na pocity, Koldan je stejně furt nalitej, ten nepozná rozdíl ....

...pak bych šel cestou staršího kola...nějaká bazarovka

Petr J. (Člen)
18.03.2015 22:10:29
Offline

Re: Hele, Osi....

...případně bych uměl sehnat nějaké skladovky za zajímavější cenu...pokud by bylo nějaké jasnější zadání, než že "JA CHCU KOLO"....bigsmile

Petr J. (Člen)
18.03.2015 22:16:43
Offline

Re: Hele, Osi....

SLUGI (Člen)
18.03.2015 22:23:32
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Tady máte jednu online od dědečka, lenošifuck
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 18_003.jpg

... "dědečku", příště by to chtělo zmijovku evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
18.03.2015 22:29:35
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:
Filous psal:

...ser na pocity, Koldan je stejně furt nalitej, ten nepozná rozdíl ....

...pak bych šel cestou staršího kola...nějaká bazarovka

... takže totok v pohodě stačí, aj pro lahváče s tím dojede evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_skladaeka.jpg


http://www.sbazar.cz/Konecny.Roman/deta … ne-funkcni


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
čočkin (Člen)
18.03.2015 22:32:32
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:

...NEBO TOHLE BY MU SLUŠELO:

http://www.tchibo.cz/kolo-beach-cruiser-p400065776.html

bigsmile

myslíš tu pani?  surprised   bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Honza (Člen)
18.03.2015 22:40:38
Offline

Re: Hele, Osi....

osiris psal:

...ty vole, aby moh jet sjezd dolu, tak by se nejdřív musel dostat nahoru bigsmile

To bys ho měl vidět, co já technikou kamikadze získal cestou dolů, to náš aktivní senior v kopci znásobil dvěma goodsurprisedredfacebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Koldan (Člen)
19.03.2015 09:27:39
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:

...případně bych uměl sehnat nějaké skladovky za zajímavější cenu...pokud by bylo nějaké jasnější zadání, než že "JA CHCU KOLO"....bigsmile

vole jak jasnější, vole šak to je tak jasné, že jasnější už to ani nemože byt, to je křišťálově jasné:
kolo pro hobíka, kerej neujede v jednom celku víc jak 50 kilometrů, terén cyklostezka, silnice, vyjímečně přejezd po nějaké kostkovici. NEBUDU jezdit v dešti, v lese, z kopce po kameňoch, mám v plánu sa ani nepotit. Nebudu kupovat elasťáky s vycpanýma gulama, budu si tam měnit sicnu za pohodlnů, páč ty vřiťolezyúzké mi nesmí jít pod řiť. Sem si stopro jistej, že situace, kdy bych vzal v nedělu kolo a jel si projet svých 100 kiláků a pak do fitka a na ferneta, NEBUDE. Na druhů stranu nescu šmejda jag z Teska s umělýma středama, co se mi po dvojím zašlápnutí rozsype, ale zas aby dyž tím vzekle švihnu do garáže, nebudou mě ty vyhozený prachy mrzet. Takže pro mňa tak kolem 10 000 (což není 15000, jag sa ně snažil přesvěčit jeden prodavač), pro cukrářku podobně. Proto sem říkal, že ňa zatím láká to trekové co jsem sem dával v prvním příspěfku a spíš by ňa zajímlao, estli se v té cenové relaci dá sehnat něco lepčejšího, nebo prostě pro mé potřeby vhodnějšího:
http://jizdni-kola.heureka.cz/gt-transeo-3_0-2015/

eště bych mohl mít za 11 700 totok: http://www.123shop.cz/d/gt-karakoram-el … medium=ppc

ale nevím, estli se mi sce jít do horáka, prostě sa dřít nescu a co si pamatuju, tag na horákoch to tag dycinky bylo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
19.03.2015 09:54:58
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:

eště bych mohl mít za 11 700 totok: http://www.123shop.cz/d/gt-karakoram-el … medium=ppc

...ber toto, na Tvou váhovou kategorii lepší...

Rum-cajs (Člen)
19.03.2015 10:36:30
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan> jestli jako bejvala pumpicka muzu prispet s nazorem
- urcite bych vzal horaka 29". Horak ponevac jsem ze souvislosti pochopil zes kus chlapa, a uzky gumy na to muzes hodit dycky. Opacne to nejde
- bude-li moznost volby, tak urcite kotoucovky, klidne mechanicky od dobry znacky, ale kotouce. A idealne dopredu 180 prumer. Ale to jde doladit casem
- jak spekulujes o pohodlnym sedle, hmm to je pohodlny fakt prvnich 20 minut, pak na houno. Na cokoliv nad hodinu v sedle chce spis sportovni sedlo, a vyztuzeny boky, to je dobry na opirani u hostince. Sedlo je ale loterie....
- kdybys mel cestu pres pragl, tak je tu kram jenom s Specialized, a daj se koupit "stary" modely za slusny castky. Tam ti jako bonus zmerej prdel a vyberou sedlo
- a posledni, kdyz budes vahat mezi dvema favoritama, tak vem urco to drazsi

Kelly01 (Člen)
19.03.2015 10:41:14
Offline

Re: Hele, Osi....

Von není kus chlapa, je to normální prcek který po svatbě "krutě" zbachratěl a miluje TV zápasy v sumugood

Jinak sedlo hledám už 10 let a marněbigsmilesmile1


God Save The Queen!
Filous (Člen)
19.03.2015 10:43:39
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Von není kus chlapa, je to normální prcek který po svatbě "krutě" zbachratěl a miluje TV zápasy v sumugood

Jinak sedlo hledám už 10 let a marněbigsmilesmile1

...jakože deset let jezdíš s trupkou f análu???surprised ...pán je gurmánbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Rum-cajs (Člen)
19.03.2015 10:46:43
Offline

Re: Hele, Osi....

Sedlo je nekonecnej pribeh, ale bohuzel pokud na nem nesedis uplne minimalne 2-3 hodiny tydne, tak nefunguje zadny. Dalsi kapitola je nastaveni sedla a polohy na kole vubec...

Koldan (Člen)
19.03.2015 11:46:12
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Von není kus chlapa, je to normální prcek který po svatbě "krutě" zbachratěl a miluje TV zápasy v sumugood

Jinak sedlo hledám už 10 let a marněbigsmilesmile1

jág prcek? jág zbachratěl? Ty trůbo šak já su silný jak silnica, sošné vyrýsované postavy. Ci fix a už ně s tů váhů neserte, skoro mám pocit, že mít něco málo přes metrák je nemocfuck
vole dáš totok:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_koldan2.jpg

bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
19.03.2015 14:49:43
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:
Kelly01 psal:

Von není kus chlapa, je to normální prcek který po svatbě "krutě" zbachratěl a miluje TV zápasy v sumugood

Jinak sedlo hledám už 10 let a marněbigsmilesmile1

jág prcek? jág zbachratěl? Ty trůbo šak já su silný jak silnica, sošné vyrýsované postavy. Ci fix a už ně s tů váhů neserte, skoro mám pocit, že mít něco málo přes metrák je nemocfuck
vole dáš totok:
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_koldan2.jpgbigsmile

Ti bylo sedmnáct ne? evilsmokin

Ondráš (Člen)
19.03.2015 14:50:47
Offline

Re: Hele, Osi....

A na druhou stranu to nedas, co?smokin
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
19.03.2015 14:54:11
Offline

Re: Hele, Osi....

Pupík má od pasku otlačený hezky  bigsmile ...to dělá když přebejvá, ...znám bigsmile

Banditatom (Člen)
19.03.2015 16:58:24
Offline

Re: Hele, Osi....

Mour psal:

Pupík má od pasku otlačený hezky  bigsmile ...to dělá když přebejvá, ...znám bigsmile

...jj maj rechtbigsmiletaky mam na pupicku v oblasti pasku kerkubigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
19.03.2015 17:03:42
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldane,v klidu kup toho horáka za 11,za tácek si koupiš hladší gumy a jezdíš jak králgood
99% lidi nikdy nevyužije na plno ani tohle kolo,ale musí kupovat za kilo,protože je to inbigsmile To je stejný,jako kdyš přijdu k někomu dom a von se mě chlubí kuchyňou za 200tisic,ale zvladne max uvařit kafe a na jidlo chodi do restauracíbigsmile
Ty vole,lidi,měli ste jako děcka na bikrosech vodpruženy vidlice,kotouče,karbon ajiny kokotiny? Já né a nikdy se nestalo,že by mě to scházeloidontknow a jak daostávalo do tělagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
19.03.2015 19:01:42
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:

....Já né a nikdy se nestalo,že by mě to scházeloidontknow a jak daostávalo do těla

....co člověk nezná, to mu nemůže chybět....

yebat (Člen)
19.03.2015 19:06:58
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:

Koldane,v klidu kup toho horáka za 11,za tácek si koupiš hladší gumy a jezdíš jak králgood
99% lidi nikdy nevyužije na plno ani tohle kolo,ale musí kupovat za kilo,protože je to inbigsmile To je stejný,jako kdyš přijdu k někomu dom a von se mě chlubí kuchyňou za 200tisic,ale zvladne max uvařit kafe a na jidlo chodi do restauracíbigsmile
Ty vole,lidi,měli ste jako děcka na bikrosech vodpruženy vidlice,kotouče,karbon ajiny kokotiny? Já né a nikdy se nestalo,že by mě to scházeloidontknow a jak daostávalo do tělagood

no, taky se jezdilo na dřevěnejch loukotích, a brzdilo se dubovym klackem... bigsmile
bigsmile

John (Člen)
19.03.2015 19:13:35
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:
Koldan psal:

eště bych mohl mít za 11 700 totok: http://www.123shop.cz/d/gt-karakoram-el … medium=ppc

...ber toto, na Tvou váhovou kategorii lepší...

Souhlas, za ty love asi nic lepšího neseženeš, jen mi přijde docela skok v těch velikostech rámu 18" a potom hned 22" a Deore je už nesmrtelnýgood

VikecB12 (Člen)
19.03.2015 19:21:09
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

....Já né a nikdy se nestalo,že by mě to scházeloidontknow a jak daostávalo do těla

....co člověk nezná, to mu nemůže chybět....

já to psal jako příklad toho,že se dá jezdit i na kole v ceně tvé přední vidlice,ikdyž se nám snažíš tvrdit,že to rozhodně nejde a to bez nějakejch velkejch problémů,pokud nemá ambice na to,aby jezdil tůrdefránsidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
19.03.2015 19:45:05
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:

já to psal jako příklad toho,že se dá jezdit i na kole v ceně tvé přední vidlice,ikdyž se nám snažíš tvrdit,že to rozhodně nejde a to bez nějakejch velkejch problémů,pokud nemá ambice na to,aby jezdil tůrdefránsidontknow

..,.já netvrdil, že to nejde....já tvrdil, že je propastný rozdíl v kole ze supermarketu a v kole střední třídy...

...pořád můžeš jezdit na kostitřasu, nikdo Ti v tom nebrání... bigsmile

SO 545 (Člen)
19.03.2015 19:55:11
Offline

Re: Hele, Osi....

dnes kolega doviezol do prace jeden pumpickakosmostroj carbonkurvalight.

pekna bicigla aj barany ma len kvaltovat cez brzdove packy mne hlava neberie...

inac tech.vychytavok oproti dobe ked som pumpickoval ja je habadej.

Ondráš (Člen)
19.03.2015 20:24:11
Offline

Re: Hele, Osi....

SO 545 psal:

pekna bicigla aj barany ma len kvaltovat cez brzdove packy mne hlava neberie...

A má je zvednutý nahoru? Berany musí bejt zvednutý nahoru. smokinbigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
19.03.2015 20:29:22
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

já to psal jako příklad toho,že se dá jezdit i na kole v ceně tvé přední vidlice,ikdyž se nám snažíš tvrdit,že to rozhodně nejde a to bez nějakejch velkejch problémů,pokud nemá ambice na to,aby jezdil tůrdefránsidontknow

..,.já netvrdil, že to nejde....já tvrdil, že je propastný rozdíl v kole ze supermarketu a v kole střední třídy...

...pořád můžeš jezdit na kostitřasu, nikdo Ti v tom nebrání... bigsmile

je lepší počkat až se toh highendu bude někdo zbavovat a koupit to za pár šušňů..nejlépe jetý jen po silnici bigsmile někdo si holt nemůže nebo nechce dovolit kolo za 50 tis. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
19.03.2015 20:36:47
Offline

Re: Hele, Osi....

K.a.s.y.m. psal:

..nejlépe jetý jen po silnici bigsmile

Důchodcem. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
19.03.2015 20:54:57
Offline

Re: Hele, Osi....

Ondráš psal:
SO 545 psal:

pekna bicigla aj barany ma len kvaltovat cez brzdove packy mne hlava neberie...

A má je zvednutý nahoru? Berany musí bejt zvednutý nahoru. smokinbigsmile

Tak to má muj tatagoodbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
19.03.2015 21:20:37
Offline

Re: Hele, Osi....

Jel jsem na nov\m kole za 8..za 20..i za 80 papouchů..laik pozná tak leda rozdíl ve zpracování a líbivosti komponentů..ovšem motor je to furt stejnej..a když bude s kuříma nožkama a a kardiem bulharskýho důchodce posedávajícího před trafikou, tak to stejně nepomůže..badidontknowbigsmile
Pak ještě klasika - foukat to tak na 5 atm..jako na pyjonýroj..good


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
21.03.2015 17:25:32
Offline

Re: Hele, Osi....

Tak kdo dnes vyrazil?

Bylo krásně, já dal svižných 60km polem nepolem, lesem, nelesem....bigsmile

Kelly01 (Člen)
21.03.2015 17:38:06
Offline

Re: Hele, Osi....

Dědek má za sebou prvních 150kmbigsmile

Ale ve dvou dnech a zadek na sračku, navíc mi už byla kosa, právě jsem přijelsmile2

Ale jdu se vožrat do irishpubu a zítra leháro a max. saunaasssmokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150321_001.jpg

God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2015 18:57:29
Offline

Re: Hele, Osi....

já si dneska vrátil airbox do Žabáka udělál pár nezbytných servisních úkolů dal nabít baterku..zítra zkusim nastartovat a v týdnu hurá na technickou. A pak už snad taky vyrazim na silnici
Jo mám technickou propadlo od října..jak to mám udělat abych si dojel na STK a nebyl chycenej policajtama???surprisedbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
21.03.2015 18:59:17
Offline

Re: Hele, Osi....

K.a.s.y.m. psal:

....jak to mám udělat abych si dojel na STK a nebyl chycenej policajtama???

...jet kanálama....bigsmile

Kožak (Člen)
21.03.2015 20:00:29
Offline

Re: Hele, Osi....

pětadvacet pěšmo lesem nelesem...benzín je zase drahej a na kolo se bójim vlézt abyste mně někerej nesejmulbigsmile  ...pzn. test vrhu tej novej kudly málem zkončil její ztrátouredfacebigsmile


MRDAT!!!
čočkin (Člen)
21.03.2015 20:01:53
Offline

Re: Hele, Osi....

normálně jezdi, já jezdil 3/4 roku bez technickýevil

pak mě to ale stálo Litr pokutysmile2smile2smile2


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
21.03.2015 21:18:04
Offline

Re: Hele, Osi....

A já dneska s tatem postavil 40 metrů plotu kolem zahrádky kde má Šárka fčelycool Ještě 35metrů a mám to z krkusmokin Nejhorší je,že je tam starý pletivo,komplet prorostlý keřama a je to porod to vubec dostat pryčsickfuck Su zmordované jak po dvoudení pitcebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
21.03.2015 21:29:37
Offline

Re: Hele, Osi....

K.a.s.y.m. psal:

Jo mám technickou propadlo od října..jak to mám udělat abych si dojel na STK a nebyl chycenej policajtama???surprisedbigsmile

si dojeď do Lokte bigsmile ... tutově potkáš policajtský auto zaparkovaný v Čechticích na návsi a policajty zalezlý bigsmile - tam stojí to auto snad už tři roky odstavený , nikdy jsem ho neviděl popojet, natož, aby se kolem motali nějaký pomahači  bigsmile ... u vás by tě mohli chytit, tam se hejbou z tý jedný strany silnice na druhou pravidelně  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
21.03.2015 21:45:45
Offline

Re: Hele, Osi....

já dal pjět pif s tchánem ze severu (vot Karviné), pak půlčáka slifky, čtyři klobasice, jedny tyčinky, jedny brambůrky, teď už skoro půlčáka vína a čtu si ty moje gerojské cíle vo ježdění na kole. sem byl asik střízlivej, ci fix:o)))))


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
21.03.2015 21:49:19
Offline

Re: Hele, Osi....

K.a.s.y.m. psal:

Jo mám technickou propadlo od října..jak to mám udělat abych si dojel na STK a nebyl chycenej policajtama???surprisedbigsmile

Dopmluvíš se s Progearem aby ti tam zajel. Tak jsem to udělal já.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
21.03.2015 22:15:24
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:

A já dneska s tatem postavil 40 metrů plotu kolem zahrádky kde má Šárka fčelycool Ještě 35metrů a mám to z krkusmokin Nejhorší je,že je tam starý pletivo,komplet prorostlý keřama a je to porod to vubec dostat pryčsickfuck Su zmordované jak po dvoudení pitcebigsmile

Já ti nevím, školy nemám, ale plot na včely surprised
bigsmile


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
21.03.2015 22:43:35
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:
VikecB12 psal:

A já dneska s tatem postavil 40 metrů plotu kolem zahrádky kde má Šárka fčelycool Ještě 35metrů a mám to z krkusmokin Nejhorší je,že je tam starý pletivo,komplet prorostlý keřama a je to porod to vubec dostat pryčsickfuck Su zmordované jak po dvoudení pitcebigsmile

Já ti nevím, školy nemám, ale plot na včely surprised
bigsmile

třeba sů velký a lenivý lítatsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ondráš (Člen)
21.03.2015 22:47:41
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:
Kelly01 psal:

Já ti nevím, školy nemám, ale plot na včely surprised
bigsmile

třeba sů velký a lenivý lítatsurprised

Jako že Vikec skřížil včelu s prasetem?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
21.03.2015 22:57:08
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:

třeba sů velký a lenivý lítat

...myslíš stejně jako Víkec? bigsmile

Ondráš (Člen)
21.03.2015 23:17:54
Offline

Re: Hele, Osi....

Petr J. psal:

...myslíš stejně jako Víkec? bigsmile

Neměl by jim koupit kolo? To je teď v módě...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2015 05:26:42
Offline

Re: Hele, Osi....

Ondráš psal:
Petr J. psal:

...myslíš stejně jako Víkec? bigsmile

Neměl by jim koupit kolo? To je teď v módě...bigsmile

uplně  vidim ty Vikecovo včely v pestrobarevných upnutých oblečcích , jak parkují kolem okolních hospod svoje kola, dávajíc si v předzahrádkách  po třech až desíti škopkách, aby přinesli domu něco medu bigsmile  ...pak je večer stejně všechny sváží dodávkou, páč jsou na sračku a netrefí do úlu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
22.03.2015 06:53:34
Offline

Re: Hele, Osi....

Takze guvno jezdi do reichu....normalne kazdej vecer svazi s putik vcelybigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
22.03.2015 08:17:45
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:

jág prcek? jág zbachratěl? Ty trůbo šak já su silný jak silnica, sošné vyrýsované postavy. Ci fix a už ně s tů váhů neserte, skoro mám pocit, že mít něco málo přes metrák je nemocfuck
vole dáš totok:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_koldan2.jpg

bigsmile

gut, jaks vypadals těsně po škole už víme a včíl ? :)))


ale di, Ty brepto ...
Fresh Man (Člen)
22.03.2015 10:54:46
Offline

Re: Hele, Osi....

a proč to vpadlý břicho ??? bigsmile jako že hladovíš ?


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
22.03.2015 13:20:23
Offline

Re: Hele, Osi....

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

Jo mám technickou propadlo od října..jak to mám udělat abych si dojel na STK a nebyl chycenej policajtama???surprisedbigsmile

si dojeď do Lokte bigsmile ... tutově potkáš policajtský auto zaparkovaný v Čechticích na návsi a policajty zalezlý bigsmile - tam stojí to auto snad už tři roky odstavený , nikdy jsem ho neviděl popojet, natož, aby se kolem motali nějaký pomahači  bigsmile ... u vás by tě mohli chytit, tam se hejbou z tý jedný strany silnice na druhou pravidelně  bigsmile

já ho tam viděl i jezdit..smile1
no vzhledem k tomu,že tam co jsem chtěl jed tak nepojedu bo toho chlapa přejel jeho vlastní náklaďák tak holt dojedu na STK ve Vlašimi a tu mám cca 200 metrů od baráku ..je to budu muset přezout a dát vejfuck aby to prošlo smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
22.03.2015 14:11:04
Offline

Re: Hele, Osi....

huskyb12 psal:
Koldan psal:

jág prcek? jág zbachratěl? Ty trůbo šak já su silný jak silnica, sošné vyrýsované postavy. Ci fix a už ně s tů váhů neserte, skoro mám pocit, že mít něco málo přes metrák je nemocfuck
vole dáš totok:
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_koldan2.jpgbigsmile

gut, jaks vypadals těsně po škole už víme a včíl ? :)))

vogu dyk to je fotočka tuším z minulýho měsícasmokin dyk to říkám furt že rýsuju a mně sa tu nevěří a nevěří, ci fix. I dyž je fkt, že to bylo jak při potápění, pořádně sa nadechnůt, zadržet dech a pak po vydechnutí vlny z vrchu dolů:o))))


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
22.03.2015 14:28:37
Offline

Re: Hele, Osi....

pussy a co ten podbradek bigsmile

Abys nedorýsoval a nevypadal jak pelikánbigsmile


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
22.03.2015 14:40:10
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

a co ten podbradek

...to není podbradek, to se mu už jen spojila brada s trupem...bigsmilebigsmile

Koldan (Člen)
22.03.2015 15:32:10
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

pussy a co ten podbradek bigsmile

Abys nedorýsoval a nevypadal jak pelikánbigsmile

na podbradek nejsů cvikyheadshake a někde musí být poznat, že sa mám dobřeevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
22.03.2015 21:15:14
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:

na podbradek nejsů cvikyheadshake a někde musí být poznat, že sa mám dobřeevil

...ale jsou...třeba cyklistika více hodin v kuse bigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
23.03.2015 18:40:58
Offline

Re: Hele, Osi....

Koldan psal:
Kelly01 psal:

Von není kus chlapa, je to normální prcek který po svatbě "krutě" zbachratěl a miluje TV zápasy v sumugood

Jinak sedlo hledám už 10 let a marněbigsmilesmile1

jág prcek? jág zbachratěl? Ty trůbo šak já su silný jak silnica, sošné vyrýsované postavy. Ci fix a už ně s tů váhů neserte, skoro mám pocit, že mít něco málo přes metrák je nemocfuck
vole dáš totok:
http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_koldan2.jpgbigsmile

Jo, a ten trik s vysavačem známebigsmile
Je to ale dost nechutný, cosurprised


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
23.03.2015 21:40:50
Offline

Re: Hele, Osi....

Tak já hlásím fčera 30km v nechutným větru a dneska nádherný počasí a dal sem si 35km s "vrchařskou prémií" na Mohylu mírubigsmile Kurva funěl sem jak pytel ježkůbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_23032015472.jpg

Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
23.03.2015 22:08:08
Offline

Re: Hele, Osi....

Nějak tomu propadlssurprised

Co budeš dělat v létě s těma hadrama ze kterých vypadnešsurprised


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
23.03.2015 22:36:17
Offline

Re: Hele, Osi....

Kelly01 psal:

Nějak tomu propadls

...mu věříš?

Hodil to tam dodáfkou cestou do reichu a teď se tomu směje za tím koláčem, co jím kroutí a přidržuje jej pupkem....bigsmile

richie (Člen)
24.03.2015 06:36:01
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:

Tak já hlásím fčera 30km v nechutným větru a dneska nádherný počasí a dal sem si 35km s "vrchařskou prémií" na Mohylu mírubigsmile Kurva funěl sem jak pytel ježkůbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 015472.jpg

Pekna barva kola... takova svetle lososova bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
24.03.2015 07:18:40
Offline

Re: Hele, Osi....

richie psal:
VikecB12 psal:

Tak já hlásím fčera 30km v nechutným větru a dneska nádherný počasí a dal sem si 35km s "vrchařskou prémií" na Mohylu mírubigsmile Kurva funěl sem jak pytel ježkůbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 015472.jpg

Pekna barva kola... takova svetle lososova bigsmile

Vole,to kolo je stříbrnýcool Nejsu přece Filous...bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
24.03.2015 07:26:20
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:
richie psal:
VikecB12 psal:

Tak já hlásím fčera 30km v nechutným větru a dneska nádherný počasí a dal sem si 35km s "vrchařskou prémií" na Mohylu mírubigsmile Kurva funěl sem jak pytel ježkůbigsmile
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 015472.jpg

Pekna barva kola... takova svetle lososova bigsmile

Vole,to kolo je stříbrnýcool Nejsu přece Filous...bigsmile

pussy, je to "podnikatel" ne idontknowbigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
24.03.2015 10:17:25
Offline

Re: Hele, Osi....

VikecB12 psal:

Vole,to kolo je stříbrnýcool Nejsu přece Filous...bigsmile

Ja teda nevim, ale stribrna vypada jinak...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_capture.png


Tohle je opravdu losos s bilou...help

http://www.kittfort.cz/colorline/images/barvy/cl_17_2.png


bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
24.03.2015 19:56:32
Offline

Re: Hele, Osi....

bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Koldan (Člen)
24.03.2015 20:30:06
Offline

Re: Hele, Osi....

sem si téměř jist, že je to růžová, páč my máme doma fšecko růžové, je to oblíbená barva zákusků. tagže: je to určo růžovábigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
richie (Člen)
25.03.2015 17:32:27
Offline

Re: Hele, Osi....

Tak dnes s Honzou jarnich 30km. Objednavame uz treti pivo a dojidame smazeny tvaruzky.... nejsem IT mag, takze selficko nebude smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Honza (Člen)
25.03.2015 17:39:41
Offline

Re: Hele, Osi....

...sice to není selfíčko...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/80_dsc_0131.jpg

__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
yebat (Člen)
02.04.2015 20:14:07
Offline

Re: Hele, Osi....

http://forum.volvoklub.cz/download/file.php?id=70521
hlemejzd999 (Člen)
03.04.2015 16:24:32
Offline

Re: Hele, Osi....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
03.04.2015 16:40:38
Offline

Re: Hele, Osi....

hlemejzd999 psal:

http://vpohybu.cz/clanky/predstavujeme-novy-birell-pomelo-grep
Už vám to zas začne bigsmile

už mám nějákejch 140km... ale oproti loňsku to flákám... to už jsem měl touhle dobou asi 450... fuckbigsmile

Fresh Man (Člen)
04.04.2015 21:25:54
Offline

Re: Hele, Osi....

běšte s tim na motorkáře ... tam se to chytnegoodpussypussy
tady zasíráte slušný stránky fucksickass

to fak myslíte vážně? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
05.04.2015 09:28:37
Offline

Re: Hele, Osi....

Na kolo seru,ale když jsem v Pardubicích tak rád vytáhnu brusle smile1 zrovna jsem si dal raních 10km smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
05.04.2015 10:34:05
Offline

Re: Hele, Osi....

Já se na kolo vyprd s jsem přes cent....potupně opráším pedály o snad zase budu docent bigsmilebigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
05.04.2015 11:17:57
Offline

Re: Hele, Osi....

Jdu běhat a odpoledne se psem, přibral jsem jak "cyp"fuck


God Save The Queen!
Filous (Člen)
05.04.2015 16:37:53
Offline

Re: Hele, Osi....

...sem se smířil s tym, že mam pupek...noaco??? ...si budu huntovat klouby ňákym šlapáním a bjehánim, né???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
05.04.2015 16:39:57
Offline

Re: Hele, Osi....

Filous psal:

...sem se smířil s tym, že mam pupek...noaco??? ...si budu huntovat klouby ňákym šlapáním a bjehánim, né???idontknow

JEstli chces byt in tak joobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr