Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » ucpání volnoběžných trysek

Volosov (Člen)
04.05.2015 12:11:47
Offline

ucpání volnoběžných trysek

Ahoj, jen se chci zeptat znalců, proč a jestli je to normální, že na B6 se mi často ucpávají volnoběžné trysky? Po zimě teď na volnoběh nepálily 4 a 2 válec. Ke 4 jsem se dostal bez problému ale kvůli 2 jsem musel povolit filtr a posunout celou baterii karburátoru doleva. V obou případech byly nepatrná smítka v tryskách volnoběhu. Před rokem jsem mněl stejný problém. Stejná rozborka a pomohla. Benzin filtrují. Je fakt,  že ten otvor té trysky je opravdu mizerný...


...chlap musí mít motorku...
Filous (Člen)
04.05.2015 12:17:15
Offline

Re: ucpání volnoběžných trysek

...nehledej problém v trysce, ale v původci nečistot...můžeš mít bordel v nádrži a poškozený sítko na kohoutu, můžeš mít bordel v karburaci - kdy byli karbce naposledy komplet čištěný??? ...atd. ...každopádně pravidelný zanášení trysek normální nejni...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Volosov (Člen)
04.05.2015 12:48:14
Offline

Re: ucpání volnoběžných trysek

Filous psal:

...nehledej problém v trysce, ale v původci nečistot...můžeš mít bordel v nádrži a poškozený sítko na kohoutu, můžeš mít bordel v karburaci - kdy byli karbce naposledy komplet čištěný??? ...atd. ...každopádně pravidelný zanášení trysek normální nejni...

Dík, no uvidím jak to teď dlouho vydrží, jsem to seřídil udělal synchrony, přede...


...chlap musí mít motorku...
VikecB12 (Člen)
04.05.2015 18:30:29
Offline

Re: ucpání volnoběžných trysek

Ještě se taky může stat,když se v tom vrtá kde kdo,že tam je nacpaná přívodní hadice z materiálu,kerej třeba vubec není na benzín a zevnitř pěkně pouští "šušně"bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr