Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kotouče GSX 1400

kuclb (Člen)
08.05.2015 15:56:11
Offline

Kotouče GSX 1400

Zdravím všechny, bohužel přišla nejspíš oba, kdy musím něco vymyslet s kotoučema na busu.Už nějakou tu sezonu jsou trošku zkroucené, někdy je to lepší jindy horší. NAvíc desky už jsou na hraně. Takže asi jediná možnost je koupit nové. Potřebuju tedy sehnat přední kotouče + desky. Něco jsem načet, ale nevyznám se v tom nějak extra... Mohli byste poradit, doporučit nějakou kombinaci? Asi dobrá poznámka ode mě by měla být, že na origo za 17tis. nemám  :(  Kojak má EBC za 4500,- což je dost, ale... Jsou to ok kotouče, nebo se dají sehnat "lepší" levnější? 
Díky moc za vaše rady a postřehy předem!!! Mějte se beer

Banditatom (Člen)
08.05.2015 16:00:20
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

Ebc jsou v pohodegood ja kupoval kyoto mam uz je druhej jar a nemam s nima trabl...kupoval jsem je na wemoto.czgoodstali oba okolo sesti tisic....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kuclb (Člen)
08.05.2015 16:09:48
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

Banditatom psal:

Ebc jsou v pohodegood ja kupoval kyoto mam uz je druhej jar a nemam s nima trabl...kupoval jsem je na wemoto.czgoodstali oba okolo sesti tisic....

Hmm, hmm, nikde jsem se nedočet o této značce, ale proč ne bigsmile Teď musím jít, ale potom kouknu poříádně, díky za tip ;-)

vendous (Člen)
08.05.2015 19:50:27
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

Já mam NG a asi dobrý, já taky hovno poznám.
No ale levnější kotouče asi už neseženeš takže ber od toho plešatýho pána a nešpekuluj bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
kuclb (Člen)
08.05.2015 23:08:31
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

vendous psal:

Já mam NG a asi dobrý, já taky hovno poznám.
No ale levnější kotouče asi už neseženeš takže ber od toho plešatýho pána a nešpekuluj bigsmile

No víš co, nechci moc špekulovat, jen ten rozpočet se nějak napíná smile2 bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
09.05.2015 00:11:57
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

ještě zkuš kotouče od MTZ, neboli Moto Zloch, zkušenosti jsou s nima dobrý co vím a dá se ušetřit. Jsou vyráběný v Čechách

normálně jim napiš, reagujou za chvíli, pošlou ti cenu a jestli to mají skladem
http://www.mototechnika.cz/kontakty/


nicméně těch 4500 za EBC taky nezní špatně

vendous (Člen)
09.05.2015 09:00:14
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

kuclb psal:
vendous psal:

Já mam NG a asi dobrý, já taky hovno poznám.
No ale levnější kotouče asi už neseženeš takže ber od toho plešatýho pána a nešpekuluj bigsmile

No víš co, nechci moc špekulovat, jen ten rozpočet se nějak napíná smile2 bigsmile

Jo to znám, sypu všechny prachy do baráku a na motorku nezbejvá a to budu muset řešit zadní gumu ( starší ). Novou sadu bych chtěl kupovat na jaře, no a že bych chtěl novou helmu vo tom ani nemluvim smile1


Smrt je ze všeho to poslední.
kuclb (Člen)
10.05.2015 23:40:04
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

Tak nikdo už žádný další tip? Sakriš, moc na výběr teda není. Kojak je asi nejlevnější a snad to i vydrží... idontknowhelp

kojaksro (Člen)
11.05.2015 07:52:59
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

kuclb psal:

Tak nikdo už žádný další tip? Sakriš, moc na výběr teda není. Kojak je asi nejlevnější a snad to i vydrží... idontknowhelp

....pošli mě to do mejla, podívám se na to jaké tam jsou možnosti a co ti mohu nabídnoutsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kuclb (Člen)
24.05.2015 00:55:39
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

kojaksro psal:
kuclb psal:

Tak nikdo už žádný další tip? Sakriš, moc na výběr teda není. Kojak je asi nejlevnější a snad to i vydrží... idontknowhelp

....pošli mě to do mejla, podívám se na to jaké tam jsou možnosti a co ti mohu nabídnoutsmokin

Ahoj Kojaku, tak nějak pls, ozveš se? Jsem toho maila smolil docela dlouho bigsmile Ne, v pohodě, je čas, klasika pozdní jaro něco zlomenýho, tak jsem v klidu zase smile1 Ale kdyžtak dej vědět pls ;-) Díky!

kojaksro (Člen)
24.05.2015 11:40:12
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

.....nevím kam jsi mejla posílal, ale na abmoto@email.cz určitě ne, žádného jsem nedostalsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
pepa (Člen)
03.07.2016 16:57:54
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

ahoj, dají se někde sehnat boční nosiče kufrů na GSX 1400?
MONOKEY

givi/kapa nebo SW-MOTEH rači.

díky


GSX 1400 K7
vendous (Člen)
03.07.2016 17:52:07
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

No držák bočních kufrů bude tuším trochu problém, SW ho určitě nemá ale mohl by tam padnout z B12.
( jinak je to tady o kotoučích takže bylo možná lepčatější najít něco o kufrech 😃 )


Smrt je ze všeho to poslední.
Jarin (Člen)
03.07.2016 18:31:04
Offline

Re: Kotouče GSX 1400


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Lubošek (Člen)
03.07.2016 20:27:16
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

kuclb psal:

Tak nikdo už žádný další tip? Sakriš, moc na výběr teda není. Kojak je asi nejlevnější a snad to i vydrží... idontknowhelp

vůbec to neřeš a dej si poradit od kojakasrogood mám od něj to co ty scháníš a vše je OKgoodgoodgood


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
pepa (Člen)
04.07.2016 10:28:06
Offline

Re: Kotouče GSX 1400

vendous psal:

No držák bočních kufrů bude tuším trochu problém, SW ho určitě nemá ale mohl by tam padnout z B12.
( jinak je to tady o kotoučích takže bylo možná lepčatější najít něco o kufrech 😃 )

vím...
nechtěl jsem zakládat nový téma.
SW-motech na GSX 1400 dělal, ale už je nenabízejí bad asi se to neprodávalo
z B12 to tam pasovat nebude, jedině to nějak nabastlit


GSX 1400 K7

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr