Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

snowflake600 (Člen)
17.05.2015 11:43:06
Offline

Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Zdravím po dlouhé době...došlo na situaci, kdy jsem ztratil oči i srdce pro jinou jebku, dneska ráno hodil Banďoura na inzerci a za hodinu tu má být kupec s vlekem a Masarykama v kapce. Poslední motorovou věc, co jsem kdy prodával, bylo auto vloni v srpnu, od té doby jsou změny.
Máte někdo čerstvé info o tom, jak to těď probíhá. Vystisknu kupní smlouvy....a tím začínám tápat. Co všechno on si odveze a jaký je další postup? Díky za info..helphelp

nicola.foxx (Člen)
17.05.2015 12:20:52
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Odhlásit motorku na inspektorátě a zrušit pojištění.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
corimec (Člen)
17.05.2015 12:21:47
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Musíte to jít oba dva odhlásit a nebo plná moc,prostě na pussy
Značky zustavaj stejný,tak že když koupim auto od Pražáka,tak budu mít na spz to zkurvený Áčko a všude mě budou mít rádismile1
Tady si počti
http://www.ojeteauto.cz/clanky/prevod-o … -2015-949/

SickFish (Nový člen)
17.05.2015 22:43:43
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Napíšu mou zkušenost jako kupce. Jel jsem se podívat na mašinu a prodejce mel nachystanou akorát kupní smlouvu. Motorka byla Ok, takže jsme sepsali smlouvu, a prodejce mi dal komplet všechny doklady. Technicak, osvědčení o registraci, dokonce i jeho zelenou kartu. Já přijel domu, druhej den jsem dí nechal potvrdit plnou moc, zařídil pojištění a evidencku. Jakmile dorazila zelena karta, poslal jsem všechny doklady prodejci, on motorku přihlásil na mě a poslal doklady zpět mě. Žádná tragédie. Ale předchozí způsob byl snazší.

Libor nx (Člen)
17.05.2015 23:31:17
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

SickFish psal:

Napíšu mou zkušenost jako kupce. Jel jsem se podívat na mašinu a prodejce mel nachystanou akorát kupní smlouvu. Motorka byla Ok, takže jsme sepsali smlouvu, a prodejce mi dal komplet všechny doklady. Technicak, osvědčení o registraci, dokonce i jeho zelenou kartu. Já přijel domu, druhej den jsem dí nechal potvrdit plnou moc, zařídil pojištění a evidencku. Jakmile dorazila zelena karta, poslal jsem všechny doklady prodejci, on motorku přihlásil na mě a poslal doklady zpět mě. Žádná tragédie. Ale předchozí způsob byl snazší.

To jsi měl štěstí,když někdo chytne prodejce nějakýho blba a jemu se zrona nebude chtít to hnedka přepsat,když má prachy v kešeni,papírů se hnedka nedočká.idontknowMěli to udělat tak,že kupující to odhlásí a přihlásí v místě svého bydliště.good

snowflake600 (Člen)
18.05.2015 06:35:13
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Dopadlo to tak, že ač je kupec 130 kiláků ode mě, má chuť si sem na úřad se mnou ve středu zajet, což jsem mocně nepochopil :) Takže s béčkem včera odfrčeli, doklady jsem mu dal taky všechny, aby si zmáknul udělat pojistku a pak jsme to tu vyřídili společně. Systém na posrání, zlatej polopřevod, to s tím nebyly starosti.

VikecB12 (Člen)
18.05.2015 07:45:09
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Je to systém totálně nahovno. Minulej týden sme v praze řešili převod bandita,kerýho sem tady na fóru vydražilbigsmile Přijel sem do Prahy ráno,bandita naložil,vodjel na stk do stodůlek,tam vytáhl z dodávky,vjel na linku a borec mě vyhodil z evidenčky kuli laďákuidontknow Cena evidenčky v praze 350kč... Technik trval na tom,že mu tam musím dovézt motorku s originálem ukáza. Tak sem ho poslal tam,kam slunce nesvítí,mašinu naložil a vodjel dom a cestou se stavil na stk v brně,kde mě za 120kč udělali evidenčku bez problémů... No a odpoledne sem měl cestu opět do prahy-pracovně,tak sem to fšechno i s plnou mocí oraženou na poště a povinným ručením odvezl nazpět.... Perfektně nám to zjednodušilibigsmile
Momentálně je pro mě zajimavej jen dovoz ze zahraničí,kerej si přihlásím až to mě vyhovujegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
snowflake600 (Člen)
18.05.2015 09:02:25
Offline

Re: Prodej mašiny - co musím mít, co dát kupci s sebou, co si nechat atd

Tam ti to zase vykompenzujou ty poplatky za dovezenou mašinu, dovozová evidenčka atd. To je prašť jako uhoď bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr