Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » OPRAVA BLATNIKU

Pool (Člen)
16.04.2007 20:10:12
Offline

OPRAVA BLATNIKU

dneska do me jeden pitomec v Ostrave nacouval a zkurvil mi predni blatnik [nastesi mi to na miste zaplatil] ... chci se zeptat na cislo stribrne barvy[b12/2000],a hlavne kdo z mistnich lakyrniku poradi jak a cim to spravne obrousit [jestli az na plast ,nebo staci stary lak pryc?]diky za kazdou plodnou radu smile1


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
osiris (Člen)
16.04.2007 20:19:35
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

...YD8 (mozna)
...starej lak staci zdrsnit, nesundavat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pool (Člen)
16.04.2007 20:49:51
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

diky Osi good , a jeste na jednom miste je barva pryc az na plast ... mam to okolo zbrousit taky na plast a kitovat ci co?


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
osiris (Člen)
16.04.2007 20:53:48
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

...cim min na holej plast tim lip (kvuli prilnavosti se pouziva zaklad na plasty)
...zdrsni, odmasti, vykytuj, prebrus, strikni plnic, prebrus a pak uz jen barvu, prip. jeste lak


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
16.04.2007 20:57:28
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

Pool psal:

dneska do me jeden pitomec v Ostrave nacouval a zkurvil mi predni blatnik [nastesi mi to na miste zaplatil] ... chci se zeptat na cislo stribrne barvy[b12/2000],a hlavne kdo z mistnich lakyrniku poradi jak a cim to spravne obrousit [jestli az na plast ,nebo staci stary lak pryc?]diky za kazdou plodnou radu smile1

Mrkni na můj profil,pokud máš stejnou barvu tak to je ta co psal osigood


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pool (Člen)
16.04.2007 21:05:18
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

manas>joo to je vona mrska dikec
Osi> diky moc ... ted budu pokouset svoje lakyrnicky schopnosti


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
jirka silver (Člen)
17.04.2007 08:15:58
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

YD8 včera jsem koukal do techničáku měl by jsi to tam  mít taky.Stříkají mi malý blatníček od Louise.


Najdete nás na každém kilometru
osiris (Člen)
17.04.2007 08:26:19
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

...z 90ti procent tam bude mít (s nadsázkou) všeříkající "stříbrná" sick (i šedá se jim někdy podaří surprised bigsmile napsat)
...na DI kápnuls na policajta z těch chytřejších, nebo pracovitějších good smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pool (Člen)
17.04.2007 11:27:00
Offline

Re: OPRAVA BLATNIKU

... nastesti sem policemany nemusel konfrontovat ... zavolal sem do servisu Suzuki ,tam mem rekli cenu novyho blatniku i s lakem ,ja to od blbouna nepozornyho na miste vyuctoval a bylo to bigsmile ... no snad zbude i na zadni blatnicek good


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr