Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Řidítka

Aldatuner (Člen)
02.06.2015 17:37:48
Offline

Řidítka

Pěkný den přeji, páni a dámy bigsmile
Mám tu takový malý problém.... mám B12 S, 2002 a chtěl jsem udělat výměnu řidítek,ale zasekl jsem se hned na začátku při sundávání závažíček. Dost mě překvapilo jakým způsobem jsou připevněné k řidítkům. Na právé straně jsem v poho povolil asi 120mm dlouhý šroub a zavažíčko shodil...ovšem levá strana je nějaká podělaná. Šroub se mi protáčí doleva i doprava, ale povolit ho zaboha nejde. Řezat se mi ten šroub hned nechce, páč je chci použít na GS 500 a z ní vzít široká řidítka, co tam někdo předělal.
Tu GS 500 máme do autoškoly a menší lidi by mohli mít problém na ty široká vůbec dosáhnout, tak tam chci právě dát ty moje užší.

A ještě jedna otázka, máte zkušenost se širšíma řidítkama na S-ku? Nebudu potom tlouct do masky nebo do zrcátek při plném rejdu. Jsou to celkem dost široký řidítka...naměřil jsem nějakých 780mm.

No každopádně za každou reakci a radu budu vděčný. Díky cool

vendous (Člen)
02.06.2015 18:03:53
Offline

Re: Řidítka

Zkus do toho rukou praštit jako bys to chtěl zarazit a pak to vytrhni ven. Širší řídítka sou v pohodě, měl sem ABM od Kojaka good


Smrt je ze všeho to poslední.
Aldatuner (Člen)
02.06.2015 18:14:55
Offline

Re: Řidítka

Tak to vypadá v poho, tušíš jaká to byla šíře?? A ty nový závažíčka už byli připevněný jen pomocí té roztahovací gumy do řidítek??

Nevím co stím...zkoušel jsem za to tahat a povolovat, tlačit a povolovat nebo utahovat. Pořád se jen protáčí a nic se neděje...ksindl bad

vendous (Člen)
02.06.2015 18:51:37
Offline

Re: Řidítka

tušim že 75cm a závažíčka jso na tu gumu


Smrt je ze všeho to poslední.
touchside (Člen)
02.06.2015 19:51:18
Offline

Re: Řidítka

a dát mezi závažíčko a řidítko něco aby si to odtlačoval a zkoušet povolovat ten šroub ?


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
Aldatuner (Člen)
02.06.2015 20:29:13
Offline

Re: Řidítka

Tech74 - 75 cm je standard rozměr....ty co tu mám mají 78 cm a jsou s hrazdou, což se mi vlastně ani moc nelíbí sick

Tak si pořídím nějaký normální.

Zkoušel jsem za to tahat a povolovat, když by byl strženy závit tak by to mělo jít, ale absolutně bez změny. Asi  se uvnitr řidítek protáčí ten závit bo nevímheadshake

faitík (Člen)
03.06.2015 06:13:51
Offline

Re: Řidítka

touchside psal:

a dát mezi závažíčko a řidítko něco aby si to odtlačoval a zkoušet povolovat ten šroub ?

To pak vytočíš šroub a zůstane ti vevnitř guma s podložkoubad


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
03.06.2015 06:16:07
Offline

Re: Řidítka

Aldatuner psal:

Tech74 - 75 cm je standard rozměr....ty co tu mám mají 78 cm a jsou s hrazdou, což se mi vlastně ani moc nelíbí sick

Tak si pořídím nějaký normální.

Zkoušel jsem za to tahat a povolovat, když by byl strženy závit tak by to mělo jít, ale absolutně bez změny. Asi  se uvnitr řidítek protáčí ten závit bo nevímheadshake

Když se ti protáčí volně, tak nasaď brutální sílu - sikofky a vytrhni to závažíčko ven.
Dál už jen, viz. muj podpisgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Filous (Člen)
03.06.2015 07:53:55
Offline

Re: Řidítka

...origo závaží má taky roztahovací gumovej špalek...jag to povolíš uplně a vyndáš ten dlouhej šroup, spadne ti dovnitř matka a si f piči...povol to, stříkni tam vodmašťovák a zaber...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr