Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » suzukibandit.cz » Nova verze stranek

VikecB12 (Člen)
12.01.2016 21:02:25
Offline

Re: Nova verze stranek

Kurva sem si chvilku prohlížel tu galerii a zjistil sem,že Sujazuwaki jezdí na srazy už pěkně dlouho a když nemohl,tak alespoň nakoukl z televizní vobrazofky,aby vo to nepřišelbigsmilesurprised
http://www.suzukibandit.cz/storage/foto … CN1059.jpg


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
13.01.2016 08:20:44
Offline

Re: Nova verze stranek

VikecB12 psal:

Kurva sem si chvilku prohlížel tu galerii a zjistil sem,že Sujazuwaki jezdí na srazy už pěkně dlouho a když nemohl,tak alespoň nakoukl z televizní vobrazofky,aby vo to nepřišelbigsmilesurprised
http://www.suzukibandit.cz/storage/foto … CN1059.jpg

...to je vůlbigsmile ...jináč gdo pamatujete toho kluka s pivem??? ...je to Ezechiel??? ...gdysy s náma jezdil, ale pag ňák nejslavně dopadnul, myslim, že sme se vo ňom gdysy bavili s Lihym.....................to uš ani nejni pravdaidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
13.01.2016 11:13:00
Offline

Re: Nova verze stranek

Podle fotky 24.11. 2006... To bych teoreticky pamatovat mohl... To jsem zacinal...
Ale nepamatuju.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
13.01.2016 11:59:33
Offline

Re: Nova verze stranek

Ondráš psal:

Podle fotky 24.11. 2006... To bych teoreticky pamatovat mohl... To jsem zacinal...
Ale nepamatuju.help

...dyť tenkrát bylo pro Tebe ujet 160 km v jeden den nad lidské síly   bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
13.01.2016 13:32:51
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:
Ondráš psal:

Podle fotky 24.11. 2006... To bych teoreticky pamatovat mohl... To jsem zacinal...
Ale nepamatuju.help

...dyť tenkrát bylo pro Tebe ujet 160 km v jeden den nad lidské síly   bigsmilebigsmilebigsmile

no a teďka už to dává s prstem v nosecoolbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
13.01.2016 16:21:39
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:

...dyť tenkrát bylo pro Tebe ujet 160 km v jeden den nad lidské síly   bigsmilebigsmilebigsmile

Taky ten Drevic byl pro me ocistec. bigsmile
Dneska jedu 1x za rok na Slovac (nebo Moravu) najedu za vikend pres 1000 km a pak to tejden rozchazim. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Lihy (Člen)
13.01.2016 16:51:33
Offline

Re: Nova verze stranek

Filous psal:
VikecB12 psal:

Kurva sem si chvilku prohlížel tu galerii a zjistil sem,že Sujazuwaki jezdí na srazy už pěkně dlouho a když nemohl,tak alespoň nakoukl z televizní vobrazofky,aby vo to nepřišelbigsmilesurprised
http://www.suzukibandit.cz/storage/foto … CN1059.jpg

...to je vůlbigsmile ...jináč gdo pamatujete toho kluka s pivem??? ...je to Ezechiel??? ...gdysy s náma jezdil, ale pag ňák nejslavně dopadnul, myslim, že sme se vo ňom gdysy bavili s Lihym.....................to uš ani nejni pravdaidontknow

jj je to von....já sem tam taky...akorát to je nějaká fotomontáž bo si nepamatuju, že bych tam chrápal na stolebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
14.01.2016 07:42:37
Offline

Re: Nova verze stranek

Lihy psal:
Filous psal:
VikecB12 psal:

Kurva sem si chvilku prohlížel tu galerii a zjistil sem,že Sujazuwaki jezdí na srazy už pěkně dlouho a když nemohl,tak alespoň nakoukl z televizní vobrazofky,aby vo to nepřišelbigsmilesurprised
http://www.suzukibandit.cz/storage/foto … CN1059.jpg

...to je vůlbigsmile ...jináč gdo pamatujete toho kluka s pivem??? ...je to Ezechiel??? ...gdysy s náma jezdil, ale pag ňák nejslavně dopadnul, myslim, že sme se vo ňom gdysy bavili s Lihym.....................to uš ani nejni pravdaidontknow

jj je to von....já sem tam taky...akorát to je nějaká fotomontáž bo si nepamatuju, že bych tam chrápal na stolebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

...sem si říkal, že ten kudrnáč vlevo budeš tybigsmile ...a co ten Ezechiel, zabalil to tenkrát vopravdu???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
14.01.2016 14:10:11
Offline

Re: Nova verze stranek

Filous psal:

...sem si říkal, že ten kudrnáč vlevo budeš tybigsmile ...a co ten Ezechiel, zabalil to tenkrát vopravdu???surprised

hele neslyšel sem o něm tak 7 let...a to co jsem slyšel nedávalo moc šanci světlým zítřkům. Buď to zabalil jakože uplně, nebo bručí.....moc tomu nedávám, že by se z toho uplně dostal....holt drogy jsou špatné...teda aspoň některýbigsmile
bad

tachec (Člen)
02.06.2016 11:42:38
Offline

Re: Nova verze stranek

Trošku to tady usnulo, rád bych tu evoluci stránek trochu posunul bigsmile

Nebylo by vhodné, vzhledem k narůstajícímu rozlišení a převaze širokoúhlých monitorů zauvažovat nad zvětšením šířky stránky? 750px na které je nastavená šířka už je fakt trochu málo a zhoršuje se čitelnost - viz třeba sekce fóra "Technická poradna", kde se sloupec "Téma" už celkem dost nechutně zalamuje. Stačilo by bohatě to zvětšit na 1024px, tzn. upravit jen id #mainframe v CSS a podle toho zvětšit horní logo (obrázek toplogo.jpg - třeba tam vpravo přidat ještě nějaký obrázek).

Je to jen návrh na drobnou kosmetickou změnu, tak mě za to zase hned nekamenujte headshake


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
andre.marek (Člen)
02.06.2016 12:03:19
Offline

Re: Nova verze stranek

goodgoodgood
Já jsem pro...

Kelly01 (Člen)
02.06.2016 12:14:16
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:

Trošku to tady usnulo, rád bych tu evoluci stránek trochu posunul bigsmile

Nebylo by vhodné, vzhledem k narůstajícímu rozlišení a převaze širokoúhlých monitorů zauvažovat nad zvětšením šířky stránky? 750px na které je nastavená šířka už je fakt trochu málo a zhoršuje se čitelnost - viz třeba sekce fóra "Technická poradna", kde se sloupec "Téma" už celkem dost nechutně zalamuje. Stačilo by bohatě to zvětšit na 1024px, tzn. upravit jen id #mainframe v CSS a podle toho zvětšit horní logo (obrázek toplogo.jpg - třeba tam vpravo přidat ještě nějaký obrázek).

Je to jen návrh na drobnou kosmetickou změnu, tak mě za to zase hned nekamenujte headshake

Dej sem screen obrazovky, s Filousem vůbec netušíme o čem to mluvíšsurprisedsmile1


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
02.06.2016 12:43:02
Offline

Re: Nova verze stranek

já jsem pro goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
02.06.2016 12:49:05
Offline

Re: Nova verze stranek

Kelly01 psal:
tachec psal:

Trošku to tady usnulo, rád bych tu evoluci stránek trochu posunul bigsmile

Nebylo by vhodné, vzhledem k narůstajícímu rozlišení a převaze širokoúhlých monitorů zauvažovat nad zvětšením šířky stránky? 750px na které je nastavená šířka už je fakt trochu málo a zhoršuje se čitelnost - viz třeba sekce fóra "Technická poradna", kde se sloupec "Téma" už celkem dost nechutně zalamuje. Stačilo by bohatě to zvětšit na 1024px, tzn. upravit jen id #mainframe v CSS a podle toho zvětšit horní logo (obrázek toplogo.jpg - třeba tam vpravo přidat ještě nějaký obrázek).

Je to jen návrh na drobnou kosmetickou změnu, tak mě za to zase hned nekamenujte headshake

Dej sem screen obrazovky, s Filousem vůbec netušíme o čem to mluvíšsurprisedsmile1

...to už ses vrátil z kola, nebo jenom kecáš? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
02.06.2016 12:53:59
Offline

Re: Nova verze stranek

Já bych to tak nechal, na svém LCD 61 cm vše vidím i bez brýlí good bigsmile

tachec (Člen)
02.06.2016 13:09:05
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:

Já bych to tak nechal, na svém LCD 61 cm vše vidím i bez brýlí good bigsmile

Velikost fontů ani nic jiného by se neměnilo - pouze by se zvětšila šířka (nudle) stránky. Jinak toto by se dalo také udělat jednoduše tak, že si tu šířku každý může nastavit ve svém profilu - to by pro Losera nebyla žádná velká kodérská práce bigsmile

Před úpravou (šířka 750px):

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3733_technicka-1.png



Po úpravě (šířka 1024px) - horní logo by se muselo poupravit, aby bylo zase přes celou šířku:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3733_technicka-2.png

▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
02.06.2016 13:16:54
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Mour psal:

Já bych to tak nechal, na svém LCD 61 cm vše vidím i bez brýlí good bigsmile

Velikost fontů ani nic jiného by se neměnilo - pouze by se zvětšila šířka (nudle) stránky. Jinak toto by se dalo také udělat jednoduše tak, že si tu šířku každý může nastavit ve svém profilu - to by pro Losera nebyla žádná velká kodérská práce bigsmile

Před úpravou (šířka 750px):
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … icka-1.png

Po úpravě (šířka 1024px) - horní logo by se muselo poupravit, aby bylo zase přes celou šířku:
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … icka-2.png

... já to mám ale jak na té druhé fotce teď surprised idontknow

osiris (Člen)
02.06.2016 13:35:27
Offline

Re: Nova verze stranek

...protože máš jinou televizi smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
02.06.2016 13:48:33
Offline

Re: Nova verze stranek

A co na mojim 5 palcovim televizoru poznam rozdil? Vejde se me to tam vubecsurprisedsurprisedbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
02.06.2016 14:11:11
Offline

Re: Nova verze stranek

Kdyžtak se to dá lokálně vyřešit StyleBot-em pro Chrome smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_bp_1024.jpg

Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
02.06.2016 15:46:52
Offline

Re: Nova verze stranek

Když už jste v tom..

Čím nahradit Firefox aby to bylo co nejpodobnější a fungoval tam nějakej AdBlock?

Čím dál tím víc mi to žere výkon a paměť a ani reinstal nepomáháfuck


God Save The Queen!
yebat (Člen)
02.06.2016 20:56:46
Offline

Re: Nova verze stranek

nechce se mi to tu celý číst...

ty nový stránky už tu jako jsou, nebo budou, nebo už byly? bigsmile

Kožak (Člen)
02.06.2016 21:18:29
Offline

Re: Nova verze stranek

klidně to roztáhni ,mám tam na každý straně 3cenťáky ale běda jak to přepískneš pussybigsmile


MRDAT!!!
hlemejzd999 (Člen)
02.06.2016 22:12:42
Offline

Re: Nova verze stranek

Kožak psal:

klidně to roztáhni ,mám tam na každý straně 3cenťáky ale běda jak to přepískneš pussybigsmile

já to mám furt jak nudli smile2

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_bez_nazvu.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tachec (Člen)
03.06.2016 05:49:00
Offline

Re: Nova verze stranek

hlemejzd999 psal:
Kožak psal:

klidně to roztáhni ,mám tam na každý straně 3cenťáky ale běda jak to přepískneš pussybigsmile

já to mám furt jak nudli smile2
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _nazvu.jpg

To musí udělat Loser nebo Ondráš - pokud to uznají za vhodné idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
tachec (Člen)
03.06.2016 05:52:59
Offline

Re: Nova verze stranek

mr.BSE psal:

Kdyžtak se to dá lokálně vyřešit StyleBot-em pro Chrome smokin

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … p_1024.jpg

Díky za tip good, ve Firefoxu tohle řeší třeba Stylish...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2016 06:48:11
Offline

Re: Nova verze stranek

nechci bejt moc rejpavej ale mám pocit že když podržim CTRL a otočim kolečkem na myši tak se ta stránka zvětší nebo zmenší taky a na notebookach se to dá na touchpadu dělat stejně jak na chytrejch telefonech nebo tabletech na obrazovce..tak jen jestli neřešite blbosti  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tachec (Člen)
03.06.2016 07:06:18
Offline

Re: Nova verze stranek

K.a.s.y.m. psal:

nechci bejt moc rejpavej ale mám pocit že když podržim CTRL a otočim kolečkem na myši tak se ta stránka zvětší nebo zmenší taky a na notebookach se to dá na touchpadu dělat stejně jak na chytrejch telefonech nebo tabletech na obrazovce..tak jen jestli neřešite blbosti  bigsmile  bigsmile

Tímhle to ale proporcionálně zvětšuješ celé (včetně písma), takže pokud to takhle nazvětšuješ na šířku cca těch 1024px, tak už tam máš text jak pro slepce bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kelly01 (Člen)
03.06.2016 07:30:45
Offline

Re: Nova verze stranek

Vy IT  mladíčci mezi 30-40 všechno hrozně komplikujetebigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.06.2016 07:39:38
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
K.a.s.y.m. psal:

nechci bejt moc rejpavej ale mám pocit že když podržim CTRL a otočim kolečkem na myši tak se ta stránka zvětší nebo zmenší taky a na notebookach se to dá na touchpadu dělat stejně jak na chytrejch telefonech nebo tabletech na obrazovce..tak jen jestli neřešite blbosti  bigsmile  bigsmile

Tímhle to ale proporcionálně zvětšuješ celé (včetně písma), takže pokud to takhle nazvětšuješ na šířku cca těch 1024px, tak už tam máš text jak pro slepce bigsmile

vždyť to nevadí..starší generace to jistě ocení bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
03.06.2016 07:50:19
Offline

Re: Nova verze stranek

Starší generace čeká na Braillův displej v 4Ksmokin


God Save The Queen!
Mour (Člen)
03.06.2016 07:51:22
Offline

Re: Nova verze stranek

Já si myslím, že nejlepší je si koupit velkej monitor a zmenšit písmo good ...a vše se vejde.

bigsmilebigsmilebigsmile

tachec (Člen)
03.06.2016 08:22:07
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:

Já si myslím, že nejlepší je si koupit velkej monitor a zmenšit písmo good ...a vše se vejde.

bigsmilebigsmilebigsmile

A není to trochu proti logice? U 24" monitoru s nativním rozlišením 1920x1080 zmenšovat už tak dost malé písmo a koukat na nudli o šířce 750px a na zbylých 1170px nemít nic? To je asi jako se dívat na 4:3 filmy na dnešních širokoúhlých TV idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
03.06.2016 08:47:04
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Mour psal:

Já si myslím, že nejlepší je si koupit velkej monitor a zmenšit písmo good ...a vše se vejde.

bigsmilebigsmilebigsmile

A není to trochu proti logice? U 24" monitoru s nativním rozlišením 1920x1080 zmenšovat už tak dost malé písmo a koukat na nudli o šířce 750px a na zbylých 1170px nemít nic? To je asi jako se dívat na 4:3 filmy na dnešních širokoúhlých TV idontknow

...no když vážně, tak já se třeba na stránky koukám převážně v 5" mobilu a jak mi to rozšíříš, tak sem v prdeli bo budu přejíždět text a zmenšit to nepůjde surprised

tachec (Člen)
03.06.2016 09:26:54
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:
tachec psal:
Mour psal:

Já si myslím, že nejlepší je si koupit velkej monitor a zmenšit písmo good ...a vše se vejde.

bigsmilebigsmilebigsmile

A není to trochu proti logice? U 24" monitoru s nativním rozlišením 1920x1080 zmenšovat už tak dost malé písmo a koukat na nudli o šířce 750px a na zbylých 1170px nemít nic? To je asi jako se dívat na 4:3 filmy na dnešních širokoúhlých TV idontknow

...no když vážně, tak já se třeba na stránky koukám převážně v 5" mobilu a jak mi to rozšíříš, tak sem v prdeli bo budu přejíždět text a zmenšit to nepůjde surprised

Tohle by řešil responzivní design - přizpůsobení layoutu stránky přesně podle velikosti zařízení (a podle toho jak si to zařízení natočíš) na kterém se stránka bude zobrazovat - s tím jste mě taky poslali do ass

Ale nemusíš se bát - tenhle můj návrh na zvětšení stejně evidentně neprojde...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
03.06.2016 10:19:51
Offline

Re: Nova verze stranek

pujdeme na to demograticky - vytvoril jsem na to novou anketu. Tak se muzete vyjadrit


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
čočkin (Člen)
03.06.2016 10:25:47
Offline

Re: Nova verze stranek

no ty pičo, jsem první hlasující bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
03.06.2016 10:29:08
Offline

Re: Nova verze stranek

a kdybych moch hlasovat znovu tak bych dal ty roztažený nohy bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
tachec (Člen)
03.06.2016 10:34:49
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

pujdeme na to demograticky - vytvoril jsem na to novou anketu. Tak se muzete vyjadrit

A dovedl by jsi si představit i variantu, že si tu šířku (výběr z pár předdefinovaných variant) uživatel nastaví ve svém profilu? Pak by to totiž vyhovovalo všem bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
03.06.2016 10:35:21
Offline

Re: Nova verze stranek

Mě to je úplně jedno, pokud to v tom telefonu s Windows pude tak, jak to mám teď. bigsmile

...ale taková kolonka pro hlasování v anketě není surprised


PS: Jinak je to úplná pussy-vina, prostě roztáhni a fertig

Loser (Administrator)
03.06.2016 10:59:53
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Loser psal:

pujdeme na to demograticky - vytvoril jsem na to novou anketu. Tak se muzete vyjadrit

A dovedl by jsi si představit i variantu, že si tu šířku (výběr z pár předdefinovaných variant) uživatel nastaví ve svém profilu? Pak by to totiž vyhovovalo všem bigsmile

coz o to, predstavit si umim temer cokoliv, jde spis o to, jestli by to vubec nekdo pouzival. Navic by pak nekdo mohl chtit treba nastaveni vlastnich barvicek, potom propojeni s fejzbukem ... no nechci ani domyslet, kam az bysme se dostali bigsmile
Dame to mu par dnu. A ty si jdi radci zajezdit a nevymejslej porad naky bejkarny bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
03.06.2016 11:14:29
Offline

Re: Nova verze stranek

...voe vy ste furt ňáký novoty a pokroky, řikam vam serte na to dokundá to funguje, nejhorší je rejpat do něčoho co nejni rozbitýidontknowcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
03.06.2016 11:16:19
Offline

Re: Nova verze stranek

...a schválně gdo uhodne, jag sem hlasoval???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.06.2016 11:34:11
Offline

Re: Nova verze stranek

Taky jsem se vyjádřilbigsmile

Akorát jsem dlouho hledal kde to jefuck

Tohle by šlo taky zlepšitsmokin


God Save The Queen!
čočkin (Člen)
03.06.2016 11:42:19
Offline

Re: Nova verze stranek


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
03.06.2016 11:44:44
Offline

Re: Nova verze stranek

To si puste, nejvíc je tam Tachec s těma lahváčema bigsmile  bomba jak sfině


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Ondráš (Člen)
03.06.2016 12:22:02
Offline

Re: Nova verze stranek

tachec psal:
Loser psal:

pujdeme na to demograticky - vytvoril jsem na to novou anketu. Tak se muzete vyjadrit

A dovedl by jsi si představit i variantu, že si tu šířku (výběr z pár předdefinovaných variant) uživatel nastaví ve svém profilu? Pak by to totiž vyhovovalo všem bigsmile

Responzivní dizajn v době vzniku tohoto webu byl neznámý pojem.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
03.06.2016 13:51:04
Offline

Re: Nova verze stranek

čočkin psal:

To si puste, nejvíc je tam Tachec s těma lahváčema bigsmile  bomba jak sfině

dobreeejgoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
tachec (Člen)
03.06.2016 13:54:34
Offline

Re: Nova verze stranek

Ondráš psal:
tachec psal:
Loser psal:

pujdeme na to demograticky - vytvoril jsem na to novou anketu. Tak se muzete vyjadrit

A dovedl by jsi si představit i variantu, že si tu šířku (výběr z pár předdefinovaných variant) uživatel nastaví ve svém profilu? Pak by to totiž vyhovovalo všem bigsmile

Responzivní dizajn v době vzniku tohoto webu byl neznámý pojem.help

Nějak nechápu, jak to spolu souvisí - je mně jasné, že před deseti lety byly jiné technologie - na to jsem také nikde nenarážel...

Udělat dvě, tři verze CSS (nebo generovat CSS dynamicky) v závislosti na nastavení šířky nudle v profilu uživatele zase tak složité není.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Lihy (Člen)
03.06.2016 23:32:45
Offline

Re: Nova verze stranek

Já to teda nějak nechápu...von vás jako někdo nutí na to čučet ve vokně přes celou televizi? Si zmenšim vokno a žádnou nudli nepozorujubigsmile Nehledě na to, že se mi to takhle líp čte, než jezdit očima pře celou obrazovku sem, tam.

Kim (Člen)
04.06.2016 08:42:42
Offline

Re: Nova verze stranek

Lihy psal:

Já to teda nějak nechápu...von vás jako někdo nutí na to čučet ve vokně přes celou televizi? Si zmenšim vokno a žádnou nudli nepozorujubigsmile Nehledě na to, že se mi to takhle líp čte, než jezdit očima pře celou obrazovku sem, tam.

goodgood
taky bych nehledal problém tam kde neni...


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Ondráš (Člen)
04.06.2016 11:39:51
Offline

Re: Nova verze stranek

Lihy psal:

Já to teda nějak nechápu...von vás jako někdo nutí na to čučet ve vokně přes celou televizi? Si zmenšim vokno a žádnou nudli nepozorujubigsmile Nehledě na to, že se mi to takhle líp čte, než jezdit očima pře celou obrazovku sem, tam.

good
Pokud nemáš nějakej grafickej program (třeba), kde máš uprostřed "pracovní prostor" a na každý straně palety s nabídkama, tak proč to mít roztažené na velké obrazovce. Když si spustíš kalkulačku, tak si jí taky roztáhneš přes celej monitor?
Chápu, že máš pičo web jen jako jednu ze záložek v prohlížeči, takže když to přepneš, může to působit rušivě.
Dneska máme responzivní dizajn, tak ten problém neni.
Za mě teda doporučuji řešit nějakýma pluginama do prohlížečů. Vyřeší to všechny podobné weby (asi existují, když existuje i ten plugin) a ne jen ten náš.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
14.06.2016 12:56:12
Offline

Re: Nova verze stranek

takze ... vysledky ankety myslim hovori za vse: ANO - 41 pacientu, NE - vsechny ostatni hlasy.
Ale aby se nereklo, ze jsem nejaky despoticky admin, tak jsem vam udelal novou sablonu (necekejte zadne zazraky). Kdo chce mit sirsi diskuzi, tak si v profilu (Profil\Zobrazeni\Vyber tvůj oblíbený styl) muze nastavit styl na "Bandit siroky".
S logem uz jsem se nemrdal, pac to by chtelo udelat cely novy a to uz by byl moc velkej pruser - tolik volnejch luzek na JIPkach nemaji bigsmile
Pokud k tomu budete mit nejaky komentare, sem s nima. Nasledky si ale ponesete sami bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
hlemejzd999 (Člen)
14.06.2016 14:41:31
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

takze ... vysledky ankety myslim hovori za vse: ANO - 41 pacientu, NE - vsechny ostatni hlasy.
Ale aby se nereklo, ze jsem nejaky despoticky admin, tak jsem vam udelal novou sablonu (necekejte zadne zazraky). Kdo chce mit sirsi diskuzi, tak si v profilu (Profil\Zobrazeni\Vyber tvůj oblíbený styl) muze nastavit styl na "Bandit siroky".
S logem uz jsem se nemrdal, pac to by chtelo udelat cely novy a to uz by byl moc velkej pruser - tolik volnejch luzek na JIPkach nemaji bigsmile
Pokud k tomu budete mit nejaky komentare, sem s nima. Nasledky si ale ponesete sami bigsmile

je to good ...sice jsem hlasoval, až když sem si to ted  přečet, ale vysledek je pořád stejnej ve prospěch šířky goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
14.06.2016 15:46:23
Offline

Re: Nova verze stranek

...tos moh napsat "požaduju opakování ceremoniálu", hlasoval jsem zřejmě omylem (jako v parlamentu) špatným tlačítkem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
15.06.2016 14:35:27
Offline

Re: Nova verze stranek

tak mi to kua nedalo a tem, co si rozsirili nudli, jsem vytvoril novej obrazek. Jestli to chce odstranit a vratit tam zpet original, dejte vedet


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
15.06.2016 15:02:57
Offline

Re: Nova verze stranek

Tak jsem to zkusil a hned dal zpětbigsmile

Lítat očima sem a tam se mi fakt trvale nechcebigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
15.06.2016 15:37:23
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser jede goodgoodgoodgood
super logo good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kukii (Člen)
15.06.2016 16:48:41
Offline

Re: Nova verze stranek

Dobré to je good


Život je boj-mašina je nej!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
15.06.2016 17:26:59
Offline

Re: Nova verze stranek

jj naprosto zbytečná funkce kterou naštěstí nemusim používat  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
huskyb12 (Administrator)
15.06.2016 17:51:12
Offline

Re: Nova verze stranek

A co ty tlačítka pod logem, cifix :(
Šlendriján !
:)


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
15.06.2016 17:54:42
Offline

Re: Nova verze stranek

huskyb12 psal:

A co ty tlačítka pod logem, cifix :(
Šlendriján !
:)

jaky tlacitka? idontknow v cem si to zase prohlizis?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
15.06.2016 17:59:29
Offline

Re: Nova verze stranek

Asi myslí:

Homepage | Index | Uživatelé | Nahrát | obrázek | Hledat | Profil | Odhlásit

Podej prst... smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
15.06.2016 19:11:57
Offline

Re: Nova verze stranek

A co s nima je? Ja to nechapuidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
15.06.2016 19:27:35
Offline

Re: Nova verze stranek

Tyvole,sem si to vyzkoušel přehodit a jeto nechutně širokýbigsmile Sem si vočima připadal jak na tenisesurprisedhelp Naštěstí už to mám nazpětgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
15.06.2016 19:29:53
Offline

Re: Nova verze stranek

že jo, jak v multikině v první řaděbigsmile

pro mne bad

Je vlastně někdo nadšenejsurprised

Samo že nic proti kutilovi, ten jen plnil přání debilních geekůbigsmile


God Save The Queen!
faitík (Člen)
15.06.2016 19:40:27
Offline

Re: Nova verze stranek

Pro tablet a telefon je to širší supr!good


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kelly01 (Člen)
15.06.2016 19:49:27
Offline

Re: Nova verze stranek

Jo, jenže pak vezmu do ruky noťas a zas abych to přehazovalfuck

V tabletu nevím, ale v telefonu 2x klepnu na displej a roztáhne se mi to automatickyidontknowsurprised


God Save The Queen!
faitík (Člen)
15.06.2016 20:00:04
Offline

Re: Nova verze stranek

V tabletu mi to dvojím poklepáním nejde. Uvidim až s se přihlásim přes ntb


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
15.06.2016 20:14:43
Offline

Re: Nova verze stranek

Kelly01 psal:

Jo, jenže pak vezmu do ruky noťas a zas abych to přehazovalfuck

V tabletu nevím, ale v telefonu 2x klepnu na displej a roztáhne se mi to automatickyidontknowsurprised

No, a my co nemáme Parkinsona, nás 2x klepat obtěžuje bigsmilebigsmilebigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
15.06.2016 21:21:26
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

A co s nima je? Ja to nechapuidontknow

Podle mě chce, aby to bylo roztáhlé pod celým tím nadpisem (v případě širokého vzhledu).
Housko, co?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
andre.marek (Člen)
15.06.2016 21:24:09
Offline

Re: Nova verze stranek

Mi se to líbí goodgood
Včetně toho obrázku

Filous (Člen)
15.06.2016 21:40:02
Offline

Re: Nova verze stranek

...eště že vůbec netušim, gde si to mam změnitbigsmile ...ale mě nudle nevadí, tagže jag říká Kožak, mrdatcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
15.06.2016 22:40:07
Offline

Re: Nova verze stranek

je to zuper good logo taky good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
16.06.2016 05:56:44
Offline

Re: Nova verze stranek

Filous psal:

...eště že vůbec netušim, gde si to mam změnitbigsmile ...ale mě nudle nevadí, tagže jag říká Kožak, mrdatcool

goodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
16.06.2016 08:01:58
Offline

Re: Nova verze stranek

Zla-tá nudle good good  bigsmile

Libor nx (Člen)
16.06.2016 08:03:31
Offline

Re: Nova verze stranek

Nešlo by to aby to tak zůstalo,aby si každej soudruh přepnul  na šířku co mu vyhovuje a bude klid na obou frontáchgood

Loser (Administrator)
16.06.2016 09:11:29
Offline

Re: Nova verze stranek

Libor nx psal:

Nešlo by to aby to tak zůstalo,aby si každej soudruh přepnul  na šířku co mu vyhovuje a bude klid na obou frontáchgood

no dyt to tak zustane ... at si tam kazdej da, co chce


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
16.06.2016 09:38:20
Offline

Re: Nova verze stranek

Tohle je podle mě ideální řešení a rozumný kompromis. Každý nechť si vybere co mu nejvíc vyhovuje - nikdo není do vyššího rozlišení nijak nucený.

Asi to moc lidí neocení, ale Loser odvedl dobrou práci good

Matematický úkol pro Kellyho, aby nezakrněl - a aby mě mohl poslat zase do ass

Když máš např. klasický LCD monitor o šířce displeje 531mm a máš na něm nastavené horizontální rozlišení 1920px. O kolik milimetrů se ti zvětší nudle Bandit stránek, když se zvětšilo rozlišení této nudle z 750px na 1024px? Jestli to spočítáš, tak zjistíš, že to není až tak veliká hodnota, která tě bude nutit jezdit výrazně očima (pokud tedy na ten monitor nekoukáš z pár cm), jak tvrdí Vikec.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
16.06.2016 10:12:33
Offline

Re: Nova verze stranek

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)

http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
16.06.2016 10:46:50
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

...bych tě enem trochen vopravil, že to na tom vobrásku nejsou neekologický vzduchový Bandaskyredfacecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honzik8719 (Člen)
16.06.2016 10:52:08
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

gde je kulatý světlo ?helpevilheadshake


...relativní kochač...
Mour (Člen)
16.06.2016 10:55:14
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

...proč tam není jediný pravý Bandita ? ...KULT good bigsmilebigsmilebigsmile

tachec (Člen)
16.06.2016 11:06:39
Offline

Re: Nova verze stranek

Filous psal:
Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

...bych tě enem trochen vopravil, že to na tom vobrásku nejsou neekologický vzduchový Bandaskyredfacecool

Myslel tím současné logo bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
16.06.2016 11:15:27
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:
Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

...proč tam není jediný pravý Bandita ? ...KULT good bigsmilebigsmilebigsmile

ja vedel, ze to prijde. Jeste musi byt cervenej, pak jeste tmave modry eSko, limitovana edice ... a hlavne, aby to bylo vsechno do roku 2006

co kdybych tam treba misto tech motorek dal vase xichty pred dvaceti rokama - to jste jeste za neco stali a vubec jste byli takovy jakoze nejvic bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
osiris (Člen)
16.06.2016 11:33:39
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:
Mour psal:
Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

...proč tam není jediný pravý Bandita ? ...KULT good bigsmilebigsmilebigsmile

ja vedel, ze to prijde. Jeste musi byt cervenej, pak jeste tmave modry eSko, limitovana edice ... a hlavne, aby to bylo vsechno do roku 2006

co kdybych tam treba misto tech motorek dal vase xichty pred dvaceti rokama - to jste jeste za neco stali a vubec jste byli takovy jakoze nejvic bigsmilebigsmilebigsmile

...ser na ně, demokracie je na hovno, ty to tam nech a já jim ty kydy budu mazat bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
16.06.2016 11:40:04
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:
Mour psal:
Loser psal:

za chvili vam vytvorim novou anketu ohledne noveho zahlavi (to je ten obrzek s neekologickejma vzduchovejma banditama nahore na strance). Kdo je pro zmenu zahlavi na nove, ktere je momentalne videt jen pro ty, co maj rozsirenou nudli? (pro ty, co nemaj rozsirenou nudli, to vypada takhle)
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png

...proč tam není jediný pravý Bandita ? ...KULT good bigsmilebigsmilebigsmile

ja vedel, ze to prijde. Jeste musi byt cervenej, pak jeste tmave modry eSko, limitovana edice ... a hlavne, aby to bylo vsechno do roku 2006

co kdybych tam treba misto tech motorek dal vase xichty pred dvaceti rokama - to jste jeste za neco stali a vubec jste byli takovy jakoze nejvic bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
16.06.2016 11:42:52
Offline

Re: Nova verze stranek

osiris psal:
Loser psal:
Mour psal:

...proč tam není jediný pravý Bandita ? ...KULT good bigsmilebigsmilebigsmile

ja vedel, ze to prijde. Jeste musi byt cervenej, pak jeste tmave modry eSko, limitovana edice ... a hlavne, aby to bylo vsechno do roku 2006

co kdybych tam treba misto tech motorek dal vase xichty pred dvaceti rokama - to jste jeste za neco stali a vubec jste byli takovy jakoze nejvic bigsmilebigsmilebigsmile

...ser na ně, demokracie je na hovno, ty to tam nech a já jim ty kydy budu mazat bigsmile

A voba si dejte za ty kraviny banbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Drakoxxl (Člen)
16.06.2016 11:51:07
Offline

Re: Nova verze stranek

Logo das gut, co tam místo katalogovejch nočních foto nacpat trochu denních? Jinak spokojenost good

http://images.mcn.bauercdn.com/upload/193437/images/a6n0234-01.jpg


http://motoltd.com/c/37-category/suzuki-bandit-1250-s.jpg


http://www.moto-station.com/ttesimages/motodivers/Nouveautes_2015/Essai_Suzuki_Bandit_1250_S_ABS/Suzuki_Bandit_1250_S_ABS_ac3pz.jpg


http://images.1000ps.net/b-f_W3000169-infos-und-bilder-zur-suzuki-bandit-1250s-abs-2015.jpg?


http://bikeportal.in/img/articles/a4/4/first-ride-review-suzuki-bandit-1250s-1464787266.jpg

evil


Lepší někdy, než nikdy.
tachec (Člen)
16.06.2016 12:00:20
Offline

Re: Nova verze stranek


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Banditatom (Člen)
16.06.2016 12:08:59
Offline

Re: Nova verze stranek

Drakosu s tim S kem to nemyslis vazne ze?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
16.06.2016 12:13:05
Offline

Re: Nova verze stranek

A přidat jednu pořádnou krešovku a nějaký ten pomníček ať to je vyváženýgoodsmokin


God Save The Queen!
Drakoxxl (Člen)
16.06.2016 13:18:04
Offline

Re: Nova verze stranek

Banditatom psal:

Drakosu s tim S kem to nemyslis vazne ze?bigsmile

Je vidět, že S jezdí ve dne a N v noci bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
hlemejzd999 (Člen)
16.06.2016 13:18:23
Offline

Re: Nova verze stranek

kdybys chtěl fotky tmavě modrýho eska, tak ti je můžu dodat bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
16.06.2016 13:20:03
Offline

Re: Nova verze stranek

Oba dva entomologove jdete tam kde chodi jen lekarbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
16.06.2016 13:45:14
Offline

Re: Nova verze stranek

jde o to, ze v podstate neexistuji zadny kvalitni pouzitelny fotky eNka ... vsichni foti eSka jak pobouchani. Proste beru jen to, co najdu na netu a snazim se s tim nejak pracovat. Zde je dalsi tvorba (i s tou puvodni at to je pohromade)

http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png


http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_4.png


http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_5.png


http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_6.png

I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
16.06.2016 14:22:19
Offline

Re: Nova verze stranek

Není žádný důvod pro nás "nudlaře" to nenechat být tak, jak to je good bigsmile

Loser (Administrator)
16.06.2016 14:57:03
Offline

Re: Nova verze stranek

Mour psal:

Není žádný důvod pro nás "nudlaře" to nenechat být tak, jak to je good bigsmile

jedina zmena by pro vas nudlare byl jinej obrazek v zahlavi. Nudle vam zustane stejne velka


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
16.06.2016 14:59:20
Offline

Re: Nova verze stranek

hlemejzd999 psal:

kdybys chtěl fotky tmavě modrýho eska, tak ti je můžu dodat bigsmilebigsmilebigsmile

jo ještě s kuframa jsi zapomněl dodat bigsmile
mě na logu fakt nezáleží já otvírám rovnou forum a to kurva koukejte nechat jak je bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
16.06.2016 15:08:38
Offline

Re: Nova verze stranek

Loser psal:

jde o to, ze v podstate neexistuji zadny kvalitni pouzitelny fotky eNka ... vsichni foti eSka jak pobouchani. Proste beru jen to, co najdu na netu a snazim se s tim nejak pracovat. Zde je dalsi tvorba (i s tou puvodni at to je pohromade)

http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_3.png
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_4.png
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_5.png
http://suzukibandit.cz/image/bandit/top_6.png

...Zbyňo, dej tam dvojku nebo štyrku a nech to bejt...dyš uš tedacool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr