Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kúpa skúsenosti gsr 600 07

Ivan37 (Člen)
17.06.2015 16:16:05
Offline

kúpa skúsenosti gsr 600 07

Čaute bandiťácismile1váham kúpiť gsr 600 07 no neviem čí je to dobrá moto spolahliva a ták,a nefrfocťee na mňa bandita mám a nepredám je to moja srdcovka ,no rozmišlam aj nad gsr-rkou,tak ak vie niekto oňej niečo tak rád sa dozviemgood

osiris (Člen)
17.06.2015 17:54:13
Offline

Re: kúpa skúsenosti gsr 600 07

...jestli nejseš dvoumetrovej chlap, tak se na ní jezdí příjemně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ivan37 (Člen)
17.06.2015 19:03:01
Offline

Re: kúpa skúsenosti gsr 600 07

A zo spolahlivostou je ako ?ma neake skrité zavady?je lepšia ako napr fazer či hornet v stejnom roku 07?

zzzmrzlinar (Člen)
25.06.2015 10:37:07
Offline

Re: kúpa skúsenosti gsr 600 07

Na gsr druhej rok jezdim, co vim tak zadny typicky zavady nema, motor jelikoz je to skorem o tricet koni podladeny gsxr vyddrzi hafo. Jedine co je jakasi neprijemnost je ze kdyz budes mit nejakej vetsi crash tak prdne ram, tak aspon nebudes mit dilema jestli opravovat. Motor chodi krasne akorat nema rad uplnz zaklapnuti plynu pak cukne, jinak je krasne jemnej i na turistiku a da se s nim jet i na dva tisice otacek po meste a vod deviti tisic leti  jak urvanej. Spotreba v klidu pet litru alè umi samiyzrejme i vic.  Prostoru je  a ni spousta posed pohodlnej trosicku sportovnejsi nez na banditu ale pohodlnej. Podvoźek vo kotel lepsi nez bandit, tlumice vo tridu lepsi, samizrejme to neni plne stavitely ale na silnici napřosto vyhovujici i  a vetsi palbu a i okruh se s tim da v pohode. Za me naprostto v pohode univerzalni sportovni nahac

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr