Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zadní osa

MildaB650N (Člen)
02.07.2015 17:55:33
Offline

Zadní osa

Zdarec chlapi. Mam velikej problém. V nedeli mam odjíždět do Itálie a dneska se mi při dotahování řetězu kousnul závit v zadní ose-takže osa vass a matka je na tom stejně. poradí mi někdo, kde rychle sehnat novou nebo jetou v okolí Klatov, případně zítra kámoš pojede z Vyškova přes Prahu a Plzeň? help
A zajímalo by mě, kde se stala chyba-při posledním dotahování všechno bez problémůidontknow


Je prima vidět, kam jedu
VikecB12 (Člen)
02.07.2015 18:06:25
Offline

Re: Zadní osa

Chyba se stala v nepoužití momenťáku u člověka,kerej by ho použit měl. Nic si z toho nedělej,taky fšechno zbytečně rvu ale posledni dobou použivan na ledasco momenťák a divim se kolikrát,jak sou věci na muj vkus málo dotaženýbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MildaB650N (Člen)
02.07.2015 21:18:07
Offline

Re: Zadní osa

No jo no-ale když mam v neděli odjíždět tak to zamrzí. Do neděle novou horko těžko seženu. Zejtra du zjistit co vlastně nová koštujesick
A mimochodem jakej je správnej moment na dotažení? Já to povoloval dneska prvně a hned takovej jebsickbad


Je prima vidět, kam jedu
corimec (Člen)
02.07.2015 21:31:32
Offline

Re: Zadní osa

MildaB650N psal:

No jo no-ale když mam v neděli odjíždět tak to zamrzí. Do neděle novou horko těžko seženu. Zejtra du zjistit co vlastně nová koštujesick
A mimochodem jakej je správnej moment na dotažení? Já to povoloval dneska prvně a hned takovej jebsickbad

V manualu píšou 100Nm tedy 10kg

osiris (Člen)
03.07.2015 01:34:41
Offline

Re: Zadní osa

corimec psal:
MildaB650N psal:

No jo no-ale když mam v neděli odjíždět tak to zamrzí. Do neděle novou horko těžko seženu. Zejtra du zjistit co vlastně nová koštujesick
A mimochodem jakej je správnej moment na dotažení? Já to povoloval dneska prvně a hned takovej jebsickbad

V manualu píšou 100Nm tedy 10kg

...na metr


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr