Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » padaci protektory

touchside (Člen)
21.07.2015 22:31:27
Offline

padaci protektory

zadam o radu. dlouhou dobu vaham nad hribkama od rutana ale ted zas me odradil kamarad ze rutan setri na materialu a ten hlavni sroub mu urezl a umrdlo se to... uz sem i koukal na normal padaky ale u nich se zas bojim ze pujdou driv nez stupacka...a ne vsechny vypadaji k svetu. toz brute rad. vase zkusenosti.a co mate na bandasce namontnutyho . dik za kazdou odezvu.  bigsmile


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
Ondráš (Člen)
22.07.2015 01:19:40
Offline

Re: padaci protektory

Trubkový padáky jsou kus od Kusu. Fehlingama drhneš dřív než stupačkou (dělaj se vůbec ještě). Jiný (jako měl třeba Progear) na tom můžou bejt líp.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/40_dsc00175.jpg


To neni po padu, to je obroušené ze Sosnové.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
22.07.2015 13:30:06
Offline

Re: padaci protektory

měl jsem Rutanovo a jebnul s nima několikrát,vždycky jsem jen nasadil novou hlavici
a jednou po větším klouzku vyměnil centršroub..  vod doby kdy zpevnil platli(je tlustší vokolo),jsou myslím bez problémů..takže za mě je kup a neřešbigsmile
trubky jsou na piču a hnusnýbigsmile
stoprocentní vochrana stejně neexistuje a na takové to domácí klouzání
jsou hříbky v pohodě.. doporučuju míń dyzajnu a zvolit jednoduchou hlavici..
Sám jsem si nechával dostkrát točit novej silon..
řešili jsme silon x dural a já jsem za silon,i když myslím,že po pádu ve stejný rychlosti
mi bandaska doklouzala dál jak kámošovi s duralem.. a taky se silon víc vodřel,
ale cena za novej je pakatel a když je člověk pussy a padá,dost ušetříbigsmilebigsmile
tak asi takgood


...a bude hůř!
Filous (Člen)
22.07.2015 13:44:37
Offline

Re: padaci protektory

...možná mam v regále eště jednu poslední sadu origo Banditích padáků, co sou na Banditkrámucool ...a ty sou nejvíc, bo je testovali ty nejlepčíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
corimec (Člen)
22.07.2015 14:39:31
Offline

Re: padaci protektory

Já na koleno nejezdim,tak že mám trubky a na hlavě kluzáky.Jako krajinkář jsem snima ještě nškrtnulsmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_p6280222.jpg
Kelly01 (Člen)
22.07.2015 20:32:26
Offline

Re: padaci protektory

Na pussyidontknow


God Save The Queen!
corimec (Člen)
22.07.2015 21:03:19
Offline

Re: padaci protektory

Vycházim ze zkušenosti,kdy jsem B12 koupil před 10 lety s hříbkama a hned první tejden s ní praštilsmile2Levý víko mě stálo 4500kč(dnes jsou ceny jinde)každopádně kdyby tam byli trubky tak by víko vydrželo.Tak že,hříbky šli do hajzlu a dal jsem trubky.Od té doby mi mašina spadla max. dvakrát nešetrnou manipulací v garáži a vždy v poho.A vo tom to jegoodV běžnym provozu bude stejně mašina na sračku a já taky.

Filous (Člen)
22.07.2015 21:36:04
Offline

Re: padaci protektory

corimec psal:

Vycházim ze zkušenosti,kdy jsem B12 koupil před 10 lety s hříbkama a hned první tejden s ní praštilsmile2Levý víko mě stálo 4500kč(dnes jsou ceny jinde)každopádně kdyby tam byli trubky tak by víko vydrželo.Tak že,hříbky šli do hajzlu a dal jsem trubky.Od té doby mi mašina spadla max. dvakrát nešetrnou manipulací v garáži a vždy v poho.A vo tom to jegoodV běžnym provozu bude stejně mašina na sračku a já taky.

...dyš voni sou hříbky a "hříbky"idontknow ...troufam si tvrdit, že s těma, co dodávam podle Kellyho a Datlovo zaměření a mýho drobnýho vylepčení a díky materijálum s kerejch sou vyrobený zvohejbáš a zlikviduješ fšecko vokolo, ale ty padáky přežijou...neřikam, že je to dycky výhra, ale při vopravdu velkym kreši je uplně jedno, co tam máš...jakejkolif padák funguje jen do určitý míry...každopádně mě vopčas někerý technický řešení přiváděj k úžasu, jako třeba hříbky namontovaný na dvou vosmičkách šroubech, kerý držej výstuhu rámu na kerý je chycenej motor, ten gdo todle vymyslel by měl dostat metál, bo díky tomu i při banálnim pádu víko spolehlivje zlikviduješ...s tema "mejma" sem padal po dromech, mašina šla přes vobrubník, kačerem, hlínou a víko sem nigdá neudělal, stačilo vyměnit slajdr a bylo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
27.07.2015 08:45:39
Offline

Re: padaci protektory

dycinky je to vo pádu a bude tu milijon názorů, že sa hříbek zahákne a vyrve půl motoru atd. Moje osobní zkušenost byla taková, že jsem přebrzdil předek v zatáčce (z kopce, nabržděný asfalt, jel jsem tak 30), přední kolo ustřelilo, mašina šla k zemi, opřela se o Tagy s omezenýma dorazama a hříbky a jediná škoda bylo odřené závažíčko na Tagech a zbrůšený hříbek, na kerým sa vyměnil jen konec. Do fehlingů a různejch rámů bych nešel, páč tím jsem brnknul hned první jízdu a šlo to do pryčheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
27.07.2015 10:17:59
Offline

Re: padaci protektory

Na cokoliv vod fehlingu jednou provždy zapomeňte,je to fšechno aušus naparádu,ne na funkčnost. Aji řiditka maji měky jak blato. Giváckejma padakama sem neštrejchal...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr