Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Rotten (Člen)
22.07.2015 19:11:18
Offline

PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Něco o té nehodě ve Studénce!!! Opět. Já jsem taky šofér z povolání,ale takové kundy bych na místě věšel. Takových kreténů vidím 30 denně ve Vratimově co jezdí na červenou přes koleje.

No kdybych bydlel ve Studénce tak se asi odstěhuju,dřív než budu mět Pendolíno v obýváku.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
VikecB12 (Člen)
22.07.2015 19:19:04
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

No debil,kerej nepřemejšlí. A když už tam ten hňup zustal trčet mezi závorama,tak je měl projet,není to zeď... Kdyby to aspoň byl vlak s tou naší pojebanou vládou,tak neřeknu pul slovacool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
22.07.2015 19:23:20
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Podelal to o tom zadna ale neni trosku predcasne soudit co se tam stalo?jinak kamos byl jeden s tech skakajicich zeleznicaru do skarpy...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Rotten (Člen)
22.07.2015 19:24:32
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

VikecB12 psal:

No debil,kerej nepřemejšlí. A když už tam ten hňup zustal trčet mezi závorama,tak je měl projet,není to zeď... Kdyby to aspoň byl vlak s tou naší pojebanou vládou,tak neřeknu pul slovacool

JJ bigsmile bavili se, že by příště neměli všichni sedět v jenom vagóně .
Mohlo být po problémech,ty boží mlýny se zase nějak zasekly se mi zdá.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
bubák (Člen)
22.07.2015 19:34:39
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Banditatom psal:

Podelal to o tom zadna ale neni trosku predcasne soudit co se tam stalo?jinak kamos byl jeden s tech skakajicich zeleznicaru do skarpy...

Maj recht, víme piču jak to bylo a ty medialní mrdky tomu dávaj taky co proto. Taky sem viděl titulek..prej ve vlaku cestovali samé maminky s dětmi, no to je už na dělo pro pana senzacechtivýho reportéra.bad na začátku dne psali že prej jak vykysnul mezi závorama tak to tam necha a utek, teď už zas píšou že maj video a prej při nárazu byl v kabině, a to je kurva rozdíl takže se závěrama bych tak moc nespěchal...ale všeobecně pšonský kamioňáci teda.. badbadbad


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Rotten (Člen)
22.07.2015 19:48:33
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

bubák psal:
Banditatom psal:

Podelal to o tom zadna ale neni trosku predcasne soudit co se tam stalo?jinak kamos byl jeden s tech skakajicich zeleznicaru do skarpy...

Maj recht, víme piču jak to bylo a ty medialní mrdky tomu dávaj taky co proto. Taky sem viděl titulek..prej ve vlaku cestovali samé maminky s dětmi, no to je už na dělo pro pana senzacechtivýho reportéra.bad na začátku dne psali že prej jak vykysnul mezi závorama tak to tam necha a utek, teď už zas píšou že maj video a prej při nárazu byl v kabině, a to je kurva rozdíl takže se závěrama bych tak moc nespěchal...ale všeobecně pšonský kamioňáci teda.. badbadbad

Jo samozřejmně média to je kapitola sama o sobě,každopádně na červenou nejezdím přes přejezd a když už bych se tam šprajcl náhodou,tak využiju těch 480 kobyl té Scanči a valím bomby pryč a nesedím tam jak péro.

Viděl jsem ve Vratimově chlapa co tam zůstal uvíznutý a seděl i se spolujezdcem a čuměl. Dokud mu kolemjdoucí nezved závoru a nepustil ho ven. prostě lidi jsou pitky zmáčené.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Banditatom (Člen)
22.07.2015 19:49:22
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Jo polsti soferi sou desbad to sedi...ale me se libilo jak na nejakem nejmenovanem serveru psali ze v dobe narazu jel vlak plnou rychlosti?idontknow prej 160km/hsurprisedto misto znam pravidelne tak stavam na cinkatkach a nikdy jsem tam nevidel ani to posrane pendolino valit takhle rychle(jasne nemam v oku radar) pri tehle rychlosti by ta vlakova souprava pristala Mourovi na zahraduevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Rotten (Člen)
22.07.2015 19:55:34
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Každopádně zatímco bych sledoval záznam z kamer tak už  bych pro jistotu nechal uvázat hasiče oprátku na první strom.


Radost na prvním místě,zbytek už je na osudu!
Kelly01 (Člen)
22.07.2015 20:37:34
Offline

Re: PYČA POLSKA KAMIONOWA aneb co vy na to?

Na červenou je to blbost, to jo, provalit je mohl, to jo, ale na přejezdech už jsem taky chyboval, akorát jsem měl víc štěstí než rozumu...smokin


God Save The Queen!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr