Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » plovoucí podlaha, laminát.

Koldan (Člen)
18.08.2015 16:32:41
Offline

plovoucí podlaha, laminát.

děláte tady někdo do teho? prej sa moc flákám a že by sa nám hodila místo koberca do ložnice a asik to budu muset dělat sám, tož nějaké rady čemu sa vyvarovat, co kůpit? je toho nasranej plnej net, ale tam mě nebaví si to čístbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
18.08.2015 16:40:18
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Hele, než to vyřešíš, já dumám vo levný variantě

http://www.i-podlahy.cz/samolepici-system/
http://www.gerflor-pvc.cz/produkty/viny … dhesive-20

s tím někdo zkušenost nemá?

To si troufnu nalepit sám , bo sem tam vlnka nebo hrbolek se mnou nehneass


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
18.08.2015 16:41:18
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Jo, ale ty potřebuješ "zátěžovou" variantu, nesurprised


God Save The Queen!
SO 545 (Člen)
18.08.2015 16:42:15
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Plavajuca lamino podlaha je studeny hnus.

Sice drahsie ale urcite userfriendly klasika drevo.

Vlastna skusenost. Plavajucu som skusil len v kuchyni ale sla do p... .

Kelly01 (Člen)
18.08.2015 16:46:05
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Hele, ale tohle neplave, to se lepíidontknowsurprised

Nebo co vlastně znamená hento "plovoucí"surprised


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
18.08.2015 17:09:38
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Kelly01 psal:

Hele, ale tohle neplave, to se lepíidontknowsurprised

Nebo co vlastně znamená hento "plovoucí"surprised

...plovoucí pro označení lamina je marketingový blábol...

Jinak plovoucí znamená, že plave, t.j. že není pevně spojená s konstrukcí....

Banditatom (Člen)
18.08.2015 17:17:54
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

To kellyman:ty samolepici podlahy jsou uplne k hovnu....mel jsem to v panelaku a i kdyz to bylo samolepici stejne jsem to musel podmazavat lepidlem jinak se zvedali rohy...

To memidek:evil nic na tom neni jen pri pokladani prvni rady si ji poradne ustav do roviny a dodrz 1.5cm vule na kazde strane pak uz je to fofr 100m2 jsem polozil za vikendsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
18.08.2015 17:26:33
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

U mne je problém že nemám rovnej povrch, starý parkety, starý lino..

Položit bych to asi zvládl, ale udělat přípravu podlahy už ne...smile2


God Save The Queen!
corimec (Člen)
18.08.2015 17:26:56
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Já budu v podkroví taky dělat podlahu a viděl jsem to u kámoše z OSB desek,přebroušený,přelakovaný a nevypadá to vůbec špatněgoodlaminátová plovoučka se mi nelíbísick

Loser (Administrator)
18.08.2015 17:27:47
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

kdyby jako se ti s tim chtelo jebat delsi dobu nez 100m za vikend (ale spis tak jako 40m za tyden), tak ti muzu zapujcit svoji rucni (manualni) rezacku/stipacku/lamacku. Je to dobra posilovna goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
18.08.2015 17:31:52
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Loser psal:

kdyby jako se ti s tim chtelo jebat delsi dobu nez 100m za vikend (ale spis tak jako 40m za tyden), tak ti muzu zapujcit svoji rucni (manualni) rezacku/stipacku/lamacku. Je to dobra posilovna goodgoodgood

...no ja slysel ze ses u toho malem zmasakrovalbigsmile

To kelly: das tlustsi podkladove desky(ja daval tvrzeny polystyren a nou stres)


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
corimec (Člen)
18.08.2015 17:34:19
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Kelly01 psal:

U mne je problém že nemám rovnej povrch, starý parkety, starý lino..

Položit bych to asi zvládl, ale udělat přípravu podlahy už ne...smile2

A co těm parketám je,že je chceš schovat?to už by nešli přebrousit?Parkety beru taky jako jednu z možností,4 jakost se dá sehnat za 500kč za metr

Ondráš (Člen)
18.08.2015 17:35:48
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Dej pohledovej beton, ten je ted moderni a urcite budes vedet sam co je tam nejlepsi.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
18.08.2015 17:40:30
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Je to náhradní byt který roky sloužil jako dílna, tzn. parkety nasáklý mořidly, pocákaný barvou, vyrvaný lišty atd. atd. ...

Ale chtěl jsem to pozvyměňovat hlavně tam kde se chodí, WC, kuchyň, koupelna a předsíň kde je všude 40 let starý poničený a hrbatý lino, pokoje mne netrápí, tam frknu laciný koberce od stěny ke stěně...

No a pak to asi pronajmubigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
18.08.2015 17:41:34
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Ondráš psal:

Dej pohledovej beton, ten je ted moderni a urcite budes vedet sam co je tam nejlepsi.smokin

Co to "kurva" jesurprised

To jsem v životě neslyšelbigsmile


God Save The Queen!
vorel (Člen)
18.08.2015 17:47:07
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Beton co vidíš pohledem na něj


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
18.08.2015 18:48:23
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

jenom těm soudruhům co se vošklíbaj nad  laminátem a básněj vo dřevě, přijeďte se podívat jak vypadá dřevo po pěti letech soužití s dětma idontknow hlukově je to stejný, ale škody nenávratný, von takovej upadlej kastrol, Fanoušovo brutální nájezdy hraček, pohyb stolů a židlí atd tomu dřevu fakt nedělaj dobře. Já už bych dřevo nikdá nedal a namísto lamina bych se podíval po pěkným kaučuku, nehlučí, údržba snadná, cena nižší.


Strýcfajtr !!!
Mour (Člen)
18.08.2015 19:02:39
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Ježííš, dyť chce podlahu do ložnice surprised ...nejmíň používaná podlaha v baráku bigsmile

Koldan: Zajdi s cukrářkou do Baumaxu, kupte podlahu, která se Vám líbí, k tomu izolační a vyrovnávací pěnové desky za pár kaček a pokud máš cirkulku (mafla ) a trochu zručnosti, tak si to položíš sám, lišty pak přilep mamutem, to v Baumaxu koupíš taky.

Nehledej vědu, kde není a zjišťováním pussy-vin co kde a jak, ztrácíš čas. bigsmile

Americkej (Člen)
18.08.2015 19:45:45
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Škoda kurvit dubový parkety, bruska udělá zázrak a nový olištování je to nejmenší. Uber klidně 3-4 mm a budeš čumět.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
18.08.2015 19:49:14
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Předchozí patřil starcoj...

Koldane, ser na lamino, je to xindl. Vono je dřevo a dřevo, víme?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
vendous (Člen)
18.08.2015 20:19:42
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Tady bych moh trochu kecat bigsmile
Tak laminát je studenej hnusnej papír kterej uplně nenávidim.sick Nedej bože pokud se ti na to dostane voda, to nezachrání ani aláh.
Lino je zajímavej nápad, takový bezůdržbový blbuvzdorný a hlavně tomu nevadí voda.
Já to doma řešil vinylem, přeci jen přímej východ z jídelny na terasu neni uplně ideální pro dřevo ( sem línej se přezouvat )
A teď to nejdůležitější PARKETY, je to nejdražší na pořízení, je to náročnější na údržbu ale je to asi nej varianta. Je spousta možností pokládky a nepřeberný množství různejch laků a olejů. Pod kolečkové židle je za pár peněz podložka a pokud je práce odvedena jak má tak je to podlaha na FURT. No a když je potřeba ( třeba jednou za 10let ) tak se parkety přebrousej a sou zas jak na začátku good


Smrt je ze všeho to poslední.
corimec (Člen)
18.08.2015 20:25:09
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Přesněgoodparkety jsou na zámku z 15týho století

vendous (Člen)
18.08.2015 20:27:21
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Kelly01 psal:

Hele, než to vyřešíš, já dumám vo levný variantě

http://www.i-podlahy.cz/samolepici-system/
http://www.gerflor-pvc.cz/produkty/viny … dhesive-20

s tím někdo zkušenost nemá?

To si troufnu nalepit sám , bo sem tam vlnka nebo hrbolek se mnou nehneass

Uplně se na to vyser.  vlnka nebo hrbolek nepřipadá v úvahu, pod vinyl musí bejt podlaha vystěrkovaná a přebroušená do roviny. A hlavně je to kurevsky náchylný na čistotu podlahy před nalepenim, jinak to nedrží .
Ale dá se koupit vinyl jako plovoučka


Smrt je ze všeho to poslední.
vendous (Člen)
18.08.2015 20:33:55
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

XJelen psal:

jenom těm soudruhům co se vošklíbaj nad  laminátem a básněj vo dřevě, přijeďte se podívat jak vypadá dřevo po pěti letech soužití s dětma idontknow hlukově je to stejný, ale škody nenávratný, von takovej upadlej kastrol, Fanoušovo brutální nájezdy hraček, pohyb stolů a židlí atd tomu dřevu fakt nedělaj dobře. Já už bych dřevo nikdá nedal a namísto lamina bych se podíval po pěkným kaučuku, nehlučí, údržba snadná, cena nižší.

Moje haranti nezničily dřevo ani za 10let, hlukově to stejný neni a na parketách nejsou nenávratný škody. Vždycky s tim de něco udělat, jedinej nepřítel dřeva je voda ( třeba květináč přímo na podlaze )


Smrt je ze všeho to poslední.
corimec (Člen)
18.08.2015 20:35:17
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

vendous psal:
Kelly01 psal:

Hele, než to vyřešíš, já dumám vo levný variantě

http://www.i-podlahy.cz/samolepici-system/
http://www.gerflor-pvc.cz/produkty/viny … dhesive-20

s tím někdo zkušenost nemá?

To si troufnu nalepit sám , bo sem tam vlnka nebo hrbolek se mnou nehneass

Uplně se na to vyser.  vlnka nebo hrbolek nepřipadá v úvahu, pod vinyl musí bejt podlaha vystěrkovaná a přebroušená do roviny. A hlavně je to kurevsky náchylný na čistotu podlahy před nalepenim, jinak to nedrží .
Ale dá se koupit vinyl jako plovoučka

Vinyl se dá koupit jako plovoučka,ale za 700kč metr a vysterkovaný to musí být taky,stejně tak jako na na pvc nebo marmoleum,ale to už je vyšší levelbada stěrka sama o sobě mě stála stejně jako pvc.

VikecB12 (Člen)
18.08.2015 20:42:29
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Mour psal:

Ježííš, dyť chce podlahu do ložnice surprised ...nejmíň používaná podlaha v baráku bigsmile

Koldan: Zajdi s cukrářkou do Baumaxu, kupte podlahu, která se Vám líbí, k tomu izolační a vyrovnávací pěnové desky za pár kaček a pokud máš cirkulku (mafla ) a trochu zručnosti, tak si to položíš sám, lišty pak přilep mamutem, to v Baumaxu koupíš taky.

Nehledej vědu, kde není a zjišťováním pussy-vin co kde a jak, ztrácíš čas. bigsmile

goodnejjednoduší varianta,za víkend to bude mít zmáknutý a bude jistě i pochvala od cukrářkyevilgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vendous (Člen)
18.08.2015 20:46:40
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

corimec psal:
vendous psal:
Kelly01 psal:

Hele, než to vyřešíš, já dumám vo levný variantě

http://www.i-podlahy.cz/samolepici-system/
http://www.gerflor-pvc.cz/produkty/viny … dhesive-20

s tím někdo zkušenost nemá?

To si troufnu nalepit sám , bo sem tam vlnka nebo hrbolek se mnou nehneass

Uplně se na to vyser.  vlnka nebo hrbolek nepřipadá v úvahu, pod vinyl musí bejt podlaha vystěrkovaná a přebroušená do roviny. A hlavně je to kurevsky náchylný na čistotu podlahy před nalepenim, jinak to nedrží .
Ale dá se koupit vinyl jako plovoučka

Vinyl se dá koupit jako plovoučka,ale za 700kč metr a vysterkovaný to musí být taky,stejně tak jako na na pvc nebo marmoleum,ale to už je vyšší levelbada stěrka sama o sobě mě stála stejně jako pvc.

No to máš bohužel pravdu, ale jen chci trochu poradit


Smrt je ze všeho to poslední.
vendous (Člen)
18.08.2015 20:48:18
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

PS: Záleží na každym soudruhovi kolik do toho chce nasypat korunek


Smrt je ze všeho to poslední.
Petr J. (Člen)
18.08.2015 21:28:43
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Ve většině bytu mám dlažbu, v ložnici vinylcork (oč dražší než obyč vinyl o to lepší)...

Lamino je barevný papír ma MDFce...nic víc obyčejného není, životnost mizerná, max lowcost řešení...bad

Je spoustu lepších řešení...od vinylu, přes vinylcork, průmyslové mozaiky až po masivní parkety (když chci mít podlahu laděnu dřeva) nebo pak dlažby od keramiky po kámen...ale tam chce pod to topit, ať teplovodně nebo elektro...i když stačí sousedi o patro níž bigsmile

VikecB12 (Člen)
18.08.2015 22:00:21
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Tak záleží,jestli se chce podlahou v ložnici u dospělejch lidí někomu chlubit,nebo jestli jim jde o funkci toho,že to bude pěkný,rychle a svépomocí proveditelný a budou mít změnu třeba oproti kobercu... Mám v baráku v kuchyni a obyváku dlažbu,tam sme celej den a v patře mám plovoučku za nějakejch 6kil metr,poskládali sme si to s Šárkou sami za dva dny na cca 60m2,funguje to,je to po 5ti letech zatim furt stejný,šoupu po tom židlu,Vikec v pokojíčku na tom taky dělá psí kusy a zatim bez poškození... Jen už bych příště nedával lišty do těch příchytek,ale nalepil je...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
18.08.2015 22:54:21
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

VikecB12 psal:

Tak záleží,jestli se chce podlahou v ložnici u dospělejch lidí někomu chlubit,...

...chápu, že jiný parametr Ty neznáš...

Jinak ten Vinyl je díky 3D struktuře dost příjemný na dotek...není to prostě hladká deska, ale má strukturu...většina lidí nepozná, že to není masiv...

Meloun (Člen)
19.08.2015 01:10:06
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

SRAT NA TO..kup nějakej mirelon tlustší a plovoučku..těch pár kroků z postele na hajzl a  v noci na potichu,aby se stará nevzbudila to vydrží nadosmrti..bigsmile Dokonce vím i plovoučce, kde jsou na podlaze vlny cca 1.5cm!! na 2 metrech a zámky držej a lícuje to..surprisedidontknow (píšou 2mm)..je to rychlý,když se něco posere nebo budeě chtět jinou barvu třeba, tak to flákneš zas na tu původní a nazdar..smile1
..určitě jsou elegantnější, stálejší a reprezentativnější alternativy, ale v dnešní době bych moc do dalekýho budoucna nehleděl..idontknow


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
19.08.2015 08:46:55
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Tak záleží,jestli se chce podlahou v ložnici u dospělejch lidí někomu chlubit,...

...chápu, že jiný parametr Ty neznáš...

...většina lidí nepozná, že to není masiv...

To s chlubením sem psal právě jako reakci na Tvou hlášku o životnosti a nejlacinějším řešení.... Je to stejný jako s tym kolem,kdy se ptal na kolo za deset a doporučovals mu kolo za sedumdesátidontknow Koldan se ptá na věc za pár korun,kerou si zmákne sím a je mu doporučeno něco za trojnásob,mozaiky a jiný hovadinybigsmile
Já sem se milionkrát přesvěčil vo tom,že třeba lidi,co se chlubí kuchyňskou linkou za stopade,nezvládají vohřát ani párek a na kafe si musí koupit automat a ženská,kerá vaří naprosto luxusně se spokojí s linkou ze mébelixu za desítku...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
19.08.2015 09:09:15
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Když jsme u těch materiálů a pocitů.... nejlepší pocit při došlapu jsem měl z korkový podlahy co máti sama lepila ještě v paneláku v osmdesátejch letech....byl tam přes dvacet let a furt to bylo stejný, je to tichý měkký voda tomu nevadila a když v kuchyni upadla sklenka, poskočila a málo kdy se rozbila. Jako malej parchant sem do toho i házel a zapichoval rybičkubigsmile ...nikdy sem nedostal držkovou (samo že sem to dělal tajně) bo po vyndání čepele se to zase zatáhlo a nikde ani stopagoodbigsmile
Ale nevim jestli se to vůbec ještě dělá a jestli to stojí stále pár kaček...design je jasně out, ale praktický a příjemný to každopádně jegood

Lihy (Člen)
19.08.2015 09:11:59
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

VikecB12 psal:

....Já sem se milionkrát přesvěčil vo tom,že třeba lidi,co se chlubí kuchyňskou linkou za stopade,...

Vogo linka za stopade nejni nic na chlubení (pokud teda nemá 2m na dýlku) ....bohužel

Meloun (Člen)
19.08.2015 10:46:38
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Vidiš..a já sehnal na inzerát linku na 20tis..(pův. něco kolem 100)téměř netknutá, česká práce, faber digestoř.sporák vod fagora..jak nová..jsem hrdbigsmilesmokin
A pani chtěla moderní hranatou červenou lesklou mrchu..pořád to poslouchám, ale když se pak na ten polskej výrobek podíváš..na ten papundekl..to bys sick
I kdybych měl zbytečných 300papírů, do linky bych to nikdyvá nedal..surprised
idontknow


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
19.08.2015 11:01:36
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Lihy psal:
VikecB12 psal:

....Já sem se milionkrát přesvěčil vo tom,že třeba lidi,co se chlubí kuchyňskou linkou za stopade,...

Vogo linka za stopade nejni nic na chlubení (pokud teda nemá 2m na dýlku) ....bohužel

Pravda ted montuju zakaznikovi pracovni desku jen za 40 papirkubigsmile
...ale jinak tech kuchynskych desek uz jsem neco vyrobil  a namontoval a musim s Vikecem souhlasit 80% majitelek tu😷kuchyn nikdy k jejimu ucelu nepouzije....to plati i pro tu plovoucku do loznicejbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Americkej (Člen)
19.08.2015 11:10:05
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Jakože si pracháči nechaj dát drahou podlahu do cimry kvůli masírce a pak po ní neumí chodit, to dává smysl.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
19.08.2015 11:16:37
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Hele, když už tady řešíme řemesla, nebyl by tu truhlář z okolí Písku? Třebuju udělat sofort několikery futra na míru - modřín, masiv. Ha? E?


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
huskyb12 (Administrator)
19.08.2015 11:22:13
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Plovoučku nemam rád, ale do ložnice bych jí dal znova, bro ser na ty hňupy a dej si jí tam :)


ale di, Ty brepto ...
Americkej (Člen)
19.08.2015 11:25:48
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Plovoučku nemám rád a nedal bych si jí nikdá nikam. Měj rozum bro´ a ser na ňu! cool


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Ondráš (Člen)
19.08.2015 11:36:12
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Dej beton.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
19.08.2015 11:41:54
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Ondráš psal:

Dej beton.smokin

...jj a armovanejgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
19.08.2015 11:44:11
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
19.08.2015 11:50:11
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Loser psal:

dej mramorovej koberec
http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni

Jo to uz muzu slouzitbigsmile a udelal bych mu cenubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
19.08.2015 11:56:22
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Banditatom psal:
Loser psal:

dej mramorovej koberec
http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni

Jo to uz muzu slouzitbigsmile a udelal bych mu cenubigsmile

von si to chtel ale delat sam. Ne si domu tahat nekoho, kdo z nej bude loudit kafe, svacinu a zesere mu hajzlik bigsmilebigsmilebigsmile Ti dnesni remeslnici jsou prej strasny hovada bigsmilebigsmilebigsmilehelp


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
19.08.2015 11:58:55
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

když je tu ten betonář (pokud není jen teoretik)..
Budu spádovat garáž cca 45m2..od stěn pod auto (2ks) a směr k vratům..u vrat cca2,cm..vzadu počítám kolem 6cm betonu..na původní litej nerovnej..a teď jak..napenetrovat původní, dát asi nějakou síť a srát se s tim..No ale o co mi jde hlavně:
Za den to nezvládnu ani hovno, takže si nechat dovízt beton nemůžu..zřejmě si ho budu míchat sám, páč máme hromadu písku k prdu a cement se tu taky válí..jde mi o to, jestli to nebude nějak praskat..ty 3 cenťáky jsou asi dost málo, což?
Nebo je nějakej lepší cement nebo tajná přísada?He?


PURE NAKED BIKE!
Americkej (Člen)
19.08.2015 12:02:55
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

říká se tomu strojní beton, frajeři přijeli v půl osmý, kafíčko ... v osum nastartovali bazmek


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Loser (Administrator)
19.08.2015 12:05:07
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Meloun psal:

když je tu ten betonář (pokud není jen teoretik)..
Budu spádovat garáž cca 45m2..od stěn pod auto (2ks) a směr k vratům..u vrat cca2,cm..vzadu počítám kolem 6cm betonu..na původní litej nerovnej..a teď jak..napenetrovat původní, dát asi nějakou síť a srát se s tim..No ale o co mi jde hlavně:
Za den to nezvládnu ani hovno, takže si nechat dovízt beton nemůžu..zřejmě si ho budu míchat sám, páč máme hromadu písku k prdu a cement se tu taky válí..jde mi o to, jestli to nebude nějak praskat..ty 3 cenťáky jsou asi dost málo, což?
Nebo je nějakej lepší cement nebo tajná přísada?He?

dej mramorovej koberec - venkovni
http://www.piedra.cz/kamenny-koberec/venkovni
bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Americkej (Člen)
19.08.2015 12:12:56
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Říká se tomu strojní beton, 4 frajeři přijeli v půl osmý, kafíčko, v osum nastartovali bazmek

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/19_20140635.jpg


a v poledne už měli ten křáp umytej, zapřaženej a jeli do pihele. Uďáli mi 110 m2 včetně kari sítí a sespádování jak jsem si řekl, tloušťka 6 cm. Beton hlaďounkej jak dětská prdýlka a na celým baráku neulítli ani vo 0,5 cm. Když si vezmu, že podkladovej beton mi dělali tři jelita, každá cimra na tři půlky, srali se s tím tejden ... tak tahle profi parta byla zadarmo! A jestli pak na to budeš chtít dlažbu, ušetříš další prachy za srovnání a lepidlo. Já už bych to jinak nedělal a kdo jo, je masochista! good


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Meloun (Člen)
19.08.2015 12:28:33
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

neee..seru na dlažbu..ani hezký to bejt nemusí..jde jen vo to, že teď tam stojí voda a potřebuju,aby táhla ven..max to přetřu nějakým izobanem..To není vila na satelitu,ale fabrická garáž a pod ní je sklad bordelu..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
vorel (Člen)
19.08.2015 12:29:16
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Americkej psal:

Plovoučku nemám rád a nedal bych si jí nikdá nikam. Měj rozum bro´ a ser na ňu! cool

jj, spadá do kategorie plovoučka, šambrány, brizolit, umělej kámen, jakobypozlacený kohoutky a ten pruch ve vobkladu koupelny sem úplně zapoměl jak se tomu vlasně řekne


řikám si hurikán
Americkej (Člen)
19.08.2015 12:38:34
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Meloun psal:

neee..seru na dlažbu..ani hezký to bejt nemusí..jde jen vo to, že teď tam stojí voda a potřebuju,aby táhla ven..max to přetřu nějakým izobanem..To není vila na satelitu,ale fabrická garáž a pod ní je sklad bordelu..bigsmile

Tak jestli to chceš jenom natřít, tím spíš bych dal stroják. Fakt hladkej povrch, to se nebude drolit generace. Když natřeš ten hrubej, tak hnedka ojezdíš ta vystouplá zrnka písku, pak to zasejc práší ... no dělej jak myslíš.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Koldan (Člen)
19.08.2015 13:20:27
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

no jak tu bylo napsáno, scu to do ložnice, kam chodím akorát chrápat a mrňůsat sa s Cukrářkůevil . máme dřevostavbu a v ložnici byla vyřešena podlaha jen tak, že přímo na dřevěném záklopu byl daný koberec. Což je v řiti ať už z hlediska nějaké kročejové izolace, prohýbání a následného vrzání desek, tak i z teho, že koberec doslůžil. Tož si říkám, že než tam rvat opět koberec, tož bych kůpil kročejovku, viděl jsem tuším 8 mm Hobru, co by už měla něco utlumit, na to osmičku nebo cenťák plovoučku a asi by to mělo mít životnost delší než ten koberec a utlumit tu kročejovku případně vrzání prken snad taky, dyž to dám do kříža. Korky, vinyly apod. věci nescu, nad těma bych uvažoval spíš v přízemí. Jináč s těma okrajovýma lištama na Mamuta to vidím stejné, páč ty držáky sa ně taky nějak nezdají, tož za to dík.

Meloune:
2 cm na beton je málo. Minimální tloušťka cementového potěru je 50 mm. Dal by se použít cementový samonivelační litý potěr, ale tam je minimum taky cca 40 mm (to má dle mě i Americkej). Takže bych to viděl spíš na nějaký typ stěrky, buď to co píše Loser nahoře, nebo mně se líbí i Topstone, apod.
http://www.topstone.cz/?utm_source=sezn … m=topstone


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
tachec (Člen)
19.08.2015 13:35:01
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

vorel psal:
Americkej psal:

Plovoučku nemám rád a nedal bych si jí nikdá nikam. Měj rozum bro´ a ser na ňu! cool

jj, spadá do kategorie plovoučka, šambrány, brizolit, umělej kámen, jakobypozlacený kohoutky a ten pruch ve vobkladu koupelny sem úplně zapoměl jak se tomu vlasně řekne

Listela bigsmile

A ještě to chce bombáto idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Lihy (Člen)
19.08.2015 14:03:49
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

tachec psal:
vorel psal:
Americkej psal:

Plovoučku nemám rád a nedal bych si jí nikdá nikam. Měj rozum bro´ a ser na ňu! cool

jj, spadá do kategorie plovoučka, šambrány, brizolit, umělej kámen, jakobypozlacený kohoutky a ten pruch ve vobkladu koupelny sem úplně zapoměl jak se tomu vlasně řekne

Listela bigsmile

A ještě to chce bombáto idontknow

hlavně nezapomenout sem tam nějaký pěkný motiv jako inserto a je to dokonalýbigsmile

vendous (Člen)
19.08.2015 17:43:08
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Koldan psal:

no jak tu bylo napsáno, scu to do ložnice, kam chodím akorát chrápat a mrňůsat sa s Cukrářkůevil . máme dřevostavbu a v ložnici byla vyřešena podlaha jen tak, že přímo na dřevěném záklopu byl daný koberec. Což je v řiti ať už z hlediska nějaké kročejové izolace, prohýbání a následného vrzání desek, tak i z teho, že koberec doslůžil. Tož si říkám, že než tam rvat opět koberec, tož bych kůpil kročejovku, viděl jsem tuším 8 mm Hobru, co by už měla něco utlumit, na to osmičku nebo cenťák plovoučku a asi by to mělo mít životnost delší než ten koberec a utlumit tu kročejovku případně vrzání prken snad taky, dyž to dám do kříža. Korky, vinyly apod. věci nescu, nad těma bych uvažoval spíš v přízemí. Jináč s těma okrajovýma lištama na Mamuta to vidím stejné, páč ty držáky sa ně taky nějak nezdají, tož za to dík.

Meloune:
2 cm na beton je málo. Minimální tloušťka cementového potěru je 50 mm. Dal by se použít cementový samonivelační litý potěr, ale tam je minimum taky cca 40 mm (to má dle mě i Americkej). Takže bych to viděl spíš na nějaký typ stěrky, buď to co píše Loser nahoře, nebo mně se líbí i Topstone, apod.
http://www.topstone.cz/?utm_source=sezn … m=topstone

8mm Hobra jest na pikaču, vymačká se a plovoučka začne praskat v zámcích ( no je to papír )  takže maximálně 5mm


Smrt je ze všeho to poslední.
Meloun (Člen)
19.08.2015 17:47:19
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Dal bych tam osb..a kvalitní nějakej ten molitan pod ní..


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
19.08.2015 21:14:30
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Koldan psal:

no jak tu bylo napsáno, scu to do ložnice, kam chodím akorát chrápat a mrňůsat sa s Cukrářků......a utlumit tu kročejovku případně vrzání prken snad taky.....

...tak že když si jdete vrznout, je to doslova...bigsmilebigsmilebigsmile

...ohobluj ten záklop...vrzat Ti to bude stejně, když na to neuděláš kročejovku s nosnou vrstvou a teprve potom krytinou...

Lihy (Člen)
20.08.2015 09:42:02
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Koldan psal:

.... máme dřevostavbu....

Svět se v prdel obrací....betonář a má chalupu z třísek surprised
bigsmile

Hele a to máš ten záklop klasicky prkna a nebo osb desky? Jestli desky, tak se divim, že to vrže....leda že bys to přehnal s objemovkoubigsmile

Koldan (Člen)
20.08.2015 11:18:16
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Lihy psal:
Koldan psal:

.... máme dřevostavbu....

Svět se v prdel obrací....betonář a má chalupu z třísek surprised
bigsmile

Hele a to máš ten záklop klasicky prkna a nebo osb desky? Jestli desky, tak se divim, že to vrže....leda že bys to přehnal s objemovkoubigsmile

mně povídej, holt v centru města a přitom na periferii už moc na výběr nejni. ináč prkna:o( a vobjemofka mi za líto vylítla, to je faktbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
20.08.2015 12:44:24
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Koldan psal:

... ináč prkna:o( a vobjemofka mi za líto vylítla, to je faktbigsmile

mít prkna na podlaze, tak je nepřikrejvám žádnym kobercem nebo laminem a jak píše Jelen...zhoblovat, přebůsit, lak a podlaha jak fík good Na hluk se vyser, po ložnici šmatlej bos a s tim šukánim....si myslíš, že ty tři vrznutí podlahy a jeden hek budou mět vliv na psychický zdraví malejch zákusků? bigsmile

Banditatom (Člen)
20.08.2015 12:49:12
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Lihy psal:
Koldan psal:

... ináč prkna:o( a vobjemofka mi za líto vylítla, to je faktbigsmile

mít prkna na podlaze, tak je nepřikrejvám žádnym kobercem nebo laminem a jak píše Jelen...zhoblovat, přebůsit, lak a podlaha jak fík good Na hluk se vyser, po ložnici šmatlej bos a s tim šukánim....si myslíš, že ty tři vrznutí podlahy a jeden hek budou mět vliv na psychický zdraví malejch zákusků? bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
20.08.2015 13:08:35
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Lihy psal:
Koldan psal:

... ináč prkna:o( a vobjemofka mi za líto vylítla, to je faktbigsmile

si myslíš, že ty tři vrznutí podlahy a jeden hek budou mět vliv na psychický zdraví malejch zákusků? bigsmile

bigsmile
Myslim, ze kdyby si dal zalezet, tak si ani cukrarka nemusi vsimnout ze neco bylo. cool

smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
20.08.2015 14:19:44
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

nechce se mi to cely čist, ale velice dobrou zkušenost mame s laminatovejme podlahama Kronopol (je to polska vetev svycarskyho Krona). podlahy kvalitni, hezky na pohled, spousty dekoru, neznicej se a za cenu od 200,-Kč vejs. Volil bych tloustku od 8 mm, to je pro me takovej standard, pobere to i trosku krivou podlahu a nelupe to pri chozeni.
Maj to vetsinou v OBI.
Co se tyce list, nalepit na mamuta. Ty k tomu maj v OBI taky.


...sam mezi jebkarema...
Koldan (Člen)
20.08.2015 18:33:06
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Marián psal:

nechce se mi to cely čist, ale velice dobrou zkušenost mame s laminatovejme podlahama Kronopol (je to polska vetev svycarskyho Krona). podlahy kvalitni, hezky na pohled, spousty dekoru, neznicej se a za cenu od 200,-Kč vejs. Volil bych tloustku od 8 mm, to je pro me takovej standard, pobere to i trosku krivou podlahu a nelupe to pri chozeni.
Maj to vetsinou v OBI.
Co se tyce list, nalepit na mamuta. Ty k tomu maj v OBI taky.

jj díval jsem se na ně a tak nějak to vidímgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
20.08.2015 18:38:15
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Lihy psal:
Koldan psal:

... ináč prkna:o( a vobjemofka mi za líto vylítla, to je faktbigsmile

mít prkna na podlaze, tak je nepřikrejvám žádnym kobercem nebo laminem a jak píše Jelen...zhoblovat, přebůsit, lak a podlaha jak fík good Na hluk se vyser, po ložnici šmatlej bos a s tim šukánim....si myslíš, že ty tři vrznutí podlahy a jeden hek budou mět vliv na psychický zdraví malejch zákusků? bigsmile

tý vole ty seš drzej jak vopice, vole dyž spustím to dvouminutový peklo, tož sa třepe celý barák, taký su kanecsmokin
a ináč sem si istý, že estli je někdo psychicky ohrožen ze společného soužití, zákusci to nejsůsmile2 poslední akce z úterka mi stačila, kdy zkůšaly, estli se dá sedačka využít jako trampolína a estli ta mlačí ustojí náraz o hranu stolu. neustála a na pohotovosti z nás měli radost.bad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Petr J. (Člen)
20.08.2015 19:07:59
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Koldan psal:

..... vole dyž spustím to dvouminutový peklo, tož sa třepe celý barák, taký su kanec....

...asi bys měl ve stopkách vyměnit baterky, se Ti zpomalují a pak ukazují takováhle hausnumera.......bigsmile

Ondráš (Člen)
20.08.2015 19:17:37
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Rika ze je to kanec, tak se holt se sprchou nevejde do 5 minut, ale do 5:30.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
21.08.2015 10:58:48
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

dost o mojí potenci, ta je jasná, skvělágood

ale trošku ste mě nahlodali s tím linoleem. jako že ybch odil ty osb desky ap ak na to natáhl to lino s ňákou kresbou dřeva. akorát jak tu někdo psal, tam je asi velký nárok na rovinatost, spáry apod. co? jako aby sa mi pak nerýsovaly pot tím ty osb desky


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
21.08.2015 11:26:59
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Koldan psal:

dost o mojí potenci, ta je jasná, skvělágood

ale trošku ste mě nahlodali s tím linoleem. jako že ybch odil ty osb desky ap ak na to natáhl to lino s ňákou kresbou dřeva. akorát jak tu někdo psal, tam je asi velký nárok na rovinatost, spáry apod. co? jako aby sa mi pak nerýsovaly pot tím ty osb desky

Dit uz jsem ti😃to psal pod lino nepo plovoucku das tvrzene polystyrenove desky delaji se myslim😠od 0.3-0.8cm


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tachec (Člen)
21.08.2015 11:34:21
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Banditatom psal:
Koldan psal:

dost o mojí potenci, ta je jasná, skvělágood

ale trošku ste mě nahlodali s tím linoleem. jako že ybch odil ty osb desky ap ak na to natáhl to lino s ňákou kresbou dřeva. akorát jak tu někdo psal, tam je asi velký nárok na rovinatost, spáry apod. co? jako aby sa mi pak nerýsovaly pot tím ty osb desky

Dit uz jsem ti😃to psal pod lino nepo plovoucku das tvrzene polystyrenove desky delaji se myslim😠od 0.3-0.8cm

Podle mě se mu po čase prorýsují do lina ty spoje (ať už OSB desek nebo těch tvrzených polystyrenových desek) idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Banditatom (Člen)
21.08.2015 12:21:57
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

tachec psal:
Banditatom psal:
Koldan psal:

dost o mojí potenci, ta je jasná, skvělágood

ale trošku ste mě nahlodali s tím linoleem. jako že ybch odil ty osb desky ap ak na to natáhl to lino s ňákou kresbou dřeva. akorát jak tu někdo psal, tam je asi velký nárok na rovinatost, spáry apod. co? jako aby sa mi pak nerýsovaly pot tím ty osb desky

Dit uz jsem ti😃to psal pod lino nepo plovoucku das tvrzene polystyrenove desky delaji se myslim😠od 0.3-0.8cm

Podle mě se mu po čase prorýsují do lina ty spoje (ať už OSB desek nebo těch tvrzených polystyrenových desek) idontknow

Ty tvrzene polystyrenove desky se casem vytvaruji samy podle podlahy(vyrovnaji nerovnosti....tchan daval lino primo na osb desku a spoje prolezli az za cca 12let ale lino je v kuchyni kde je celkem pohyb osobbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tachec (Člen)
21.08.2015 12:31:52
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Banditatom psal:
tachec psal:
Banditatom psal:

Dit uz jsem ti😃to psal pod lino nepo plovoucku das tvrzene polystyrenove desky delaji se myslim😠od 0.3-0.8cm

Podle mě se mu po čase prorýsují do lina ty spoje (ať už OSB desek nebo těch tvrzených polystyrenových desek) idontknow

Ty tvrzene polystyrenove desky se casem vytvaruji samy podle podlahy(vyrovnaji nerovnosti....tchan daval lino primo na osb desku a spoje prolezli az za cca 12let ale lino je v kuchyni kde je celkem pohyb osobbigsmile

Taky záleží jak má ty OSB desky kvalitně sesazené. Dřív bylo podle mě lino tvrdší a časem ještě víc vytvrdlo - dneska je to lino jak žvýkačka a moc nedegraduje, takže  bude víc kopírovat nerovnosti podkladu...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Meloun (Člen)
21.08.2015 13:54:33
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Lino nebrat..po akci si dáš cigárko, upadne motor a tam černá díra a měnit to musíš celý..surprised


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
21.08.2015 14:29:38
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
21.08.2015 15:21:24
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Meloun psal:

Lino nebrat..po akci si dáš cigárko, upadne motor a tam černá díra a měnit to musíš celý..surprised

to není jen prachsprostý názor, co? Za tím bude jistě osobní zkušenost bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
yebat (Člen)
21.08.2015 15:42:25
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

mám nějákou z obi, asi 700,-/m, pod to jsem dal tu 6mm podložku (zelený desky z baumaxu), složit to byla otázka chvíle, pěkná je, má to i takový falešný spáry... ale asi bych už to nechtěl... je to studený protože pod náma bydlí zmrd, co netopí a nechává se vytápět od všech okolo... a ještě to začíná povrzávat, asi napíču podklad...

do ložnice asi dobrý, akorát nesmíš šukat na zemi...

Meloun (Člen)
22.08.2015 01:39:37
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

mr.BSE psal:
Meloun psal:

Lino nebrat..po akci si dáš cigárko, upadne motor a tam černá díra a měnit to musíš celý..surprised

to není jen prachsprostý názor, co? Za tím bude jistě osobní zkušenost bigsmile

jistě..ale mam to lino v koupelně..pani poudala, že to budu muset dělat příští rok...idontknow..ale mě to bsví..je vidět nějaká změna a člověk je rád, jen ten matroš  se mi nechce cáovat..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
corimec (Člen)
22.08.2015 08:02:58
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Meloun psal:

Lino nebrat..po akci si dáš cigárko, upadne motor a tam černá díra a měnit to musíš celý..surprised

Nemusíš,pokud máš třeba dekor nejakýho dřeva vyřízneš to prkno a ze zbytků,které jsi nevyhodismile1l tak to zaflastruješ a nic není vidět.Mám to vyzkoušený,když moje manželka sama šoupala po linu skřín a samozřejmě,že ho protrhlabad

hlemejzd999 (Člen)
06.07.2018 17:36:08
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

zdarec, moch by mi nekdo poradit , jakou samonivelační stěrku na vyrovnání ? ... buď Cemix, nebo Den Braven ? .. ty jsou tak okolo 260 kč za pytel, tak jestli s něma má někdo zkušenosti ..maj i jiný lepší za 350- 450 , ale to už bude pálka jednou tolik při mé spotřebě , potřebuju tak deset pytlů idontknow
jednou jsem totiž koupil nějakou ve stavebninách a ta se vůbec nerozlejvala a byla suchá i když jsem dodržel přesnej díl vody...spíš to vypadalo, jako když roztírám lepidlo na obklady ...  a jindy jsem koupil náhodně nějakou a ta byla krásně tekoucí a udělala krásně hladkej zrcadlovej povrch .. tak jestli nemá někdo ňákou zkušenost se značkou ..dik


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
corimec (Člen)
06.07.2018 21:40:42
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

Tvůj dotaz jsem předal kámošovi co se tim živí.Cemix nezná,Den braven nedoporučuje,definoval ho jako nic moc.On dělá Bralep an 100 anebo Bralep zl770good

Kuba B12 (Člen)
06.07.2018 22:37:57
Offline

Re: plovoucí podlaha, laminát.

http://www.stavebniny-chemie.cz/sites/d … 0Level.pdf

Me zamestava tenhle vyrobce, takze mi nezbyva nez doporucit


honda je honda

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr