Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandit 600n ´99 rozvody

Luigi500 (Nový člen)
04.10.2015 20:12:48
Offline

Bandit 600n ´99 rozvody

Zdravim! Snazil som sa v manualoch a priruckach najst, pri kolkych km je potrebne menit rozvod, ale nedopatral som sa konkretneho cisla. Neviete niekto poradit? Meni sa len retaz, ci este nieco? help

Filous (Člen)
05.10.2015 08:32:42
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

...stanovenej kilometrovej průbjech nejni, záleží na stavu, pan Suzuki doporučuje výměnu na 48t km...třeba já měnil na 42t km, protože rachtal jag stará Singrofka, navopag něgdo ho dělá na 70t km (já vosobně bych ho tam tag dlouho nenechal)...skontroluj staf napínáku, pokud ti zbejvaj štyry a míň zubu do konce rohatky, vyměň ho...mění se enem řetěz...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ivan37 (Člen)
05.10.2015 13:17:51
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

Mení sa to čo je opotrbovane,može sa stať že klzáky sú  tiež opotrebovanécool

Filous (Člen)
05.10.2015 15:11:43
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

Ivan37 psal:

Mení sa to čo je opotrbovane,može sa stať že klzáky sú  tiež opotrebovanécool

...ani u motorů kerý měli naběháno přes 200tkm nebylo nutný měnit vodítka...tech řetězů sem měnil nepočítaně, generálek mám za sebou taky poměrně dost a nikdy jsem vodítka neměnil...dyš bys chtěl měnit i vodítka, musí motor ven z rámu a makovice dolu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ivan37 (Člen)
08.10.2015 07:19:43
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

Filous psal:
Ivan37 psal:

Mení sa to čo je opotrbovane,može sa stať že klzáky sú  tiež opotrebovanécool

...ani u motorů kerý měli naběháno přes 200tkm nebylo nutný měnit vodítka...tech řetězů sem měnil nepočítaně, generálek mám za sebou taky poměrně dost a nikdy jsem vodítka neměnil...dyš bys chtěl měnit i vodítka, musí motor ven z rámu a makovice dolu...

Ok,to stači len retaz vymenit?netreba ani šponovak menit?rad sa tu dozviem niečo od vásgood alebo kedy meniť šponovák?

VikecB12 (Člen)
08.10.2015 07:56:14
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

Šponovák je mechanickej,tak myslím že není třeba měnit tak,jak třeba u hondy nebo novějších bmw...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
08.10.2015 09:08:00
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

Ivan37 psal:
Filous psal:
Ivan37 psal:

Mení sa to čo je opotrbovane,može sa stať že klzáky sú  tiež opotrebovanécool

...ani u motorů kerý měli naběháno přes 200tkm nebylo nutný měnit vodítka...tech řetězů sem měnil nepočítaně, generálek mám za sebou taky poměrně dost a nikdy jsem vodítka neměnil...dyš bys chtěl měnit i vodítka, musí motor ven z rámu a makovice dolu...

Ok,to stači len retaz vymenit?netreba ani šponovak menit?rad sa tu dozviem niečo od vásgood alebo kedy meniť šponovák?

...ani šponovák nejni potřeba, je to jednoduchej mechanickej díl, na kerym se nemá co posrat, dyš ho něgdo nezničí, tym že ho bude třeba manuálně posouvat, viť Kasymebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
08.10.2015 09:30:52
Offline

Re: Bandit 600n ´99 rozvody

Filous psal:
Ivan37 psal:
Filous psal:


...ani u motorů kerý měli naběháno přes 200tkm nebylo nutný měnit vodítka...tech řetězů sem měnil nepočítaně, generálek mám za sebou taky poměrně dost a nikdy jsem vodítka neměnil...dyš bys chtěl měnit i vodítka, musí motor ven z rámu a makovice dolu...

Ok,to stači len retaz vymenit?netreba ani šponovak menit?rad sa tu dozviem niečo od vásgood alebo kedy meniť šponovák?

...ani šponovák nejni potřeba, je to jednoduchej mechanickej díl, na kerym se nemá co posrat, dyš ho něgdo nezničí, tym že ho bude třeba manuálně posouvat, viť Kasymebigsmile

good chybama se člověk učí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr