Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Automat v autě? Na piču?

Meloun (Člen)
20.10.2015 13:05:37
Offline

Automat v autě? Na piču?

Je toho sic plnej net, ale každej postřeh dobrej..evil
Teď jsem jak kokot na poslední chvíli odřek koupi povozu, páč se fakt nemůžu rozhodnout a jakožto stará konzerva nevím, jestli bych to rozdejchal..idontknowidontknow
Něco jsem vo tom přečet a třeba na piči mi přijde, že se pořádně nevyhrabeš ze sněhu, ptž tam nejdou ty kvalty  D a R házet rychle nebo co..nejde to táhnout na laně..musí se tam měnit volej s filtrama..nedejbože kdyby to mělo jít na repasi..sick
Když jsme v tom s pánem jeli, tak vim, že normálně bych u týhle ropy .0D 150kw a 400Nm jel od volnoběhu v klidu a tady trvá, než se ten hydroměnič roztočí..pak to řadí v docela vysokejch votáčkách zybtečně mi přijde..jinak hladce, bez cukání, to jo..

Další věc je ta, že všichni v baráku máme klasiky a už vidim, jak si to třeba pujčí můj senilnějící otec a někde tam za jízdy nacpe P třeba..surprised

Tak já fakt nevim..smile2smile2..a zrovna takovej pěknej kousek celkem..smile2


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
20.10.2015 13:23:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ja jsem teda s moc automatama nejezdil, ale kdyz jsem se otacel s Espacem a Multivanem na malem prostoru a prehazoval z D na R, tak mi to neprislo o nic pomalejsi nez razeni rukou. Spis naopak, takze toho bych se nebal.
Rucni volbu stupnu tam nemas?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Meloun (Člen)
20.10.2015 13:32:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

jo..to tam je..to + -..ne u volantu ale klasicky dole na páce..navíc je to převodovka GM, která je stavěná na 390Nm..motor má 400 a prej je to docela na hraně s tim přenosem síly..pak prej taky stačí párkrát spočítat zoubky..nadělaj se tam piliny a jakmile se to nevyřeší hned, tak se to čase vykurví komplet..Pak už tam dávali ZF a ty jsou mnohem spolehlivější..
Pán tvrdí, že je vše udělaný, že to má fakt najeto 125tis..dle vinka na cebii to sice souhlasí, v servisce taky(ale známe to)..na autě nikde nic nemlátí,podvozek jak novej,brzdy uplně nový,vevnitř neponičený,ale ta převodovka mě sere..a ještě taky ten nárazník vosekanej vod kamínků..to fakt nevim, kudy jezdil..surprised


PURE NAKED BIKE!
Billy (Člen)
20.10.2015 13:33:23
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

idealne aby ses v tom svezl, automaty sem mel pujcovane, nejak me to nevadi, akorat otazka kdy se do automatu bude muset hrabnout, co ma otec XC 90 2,5d, tak tam se udajne ty automaty sypou po 200 tis, a je treba udelat GO, jak vazny to je ale opravdu nevim, hlavne vcas menit oleje. me auto s fofrklackem nevadi, pac nejezdim dalky.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
20.10.2015 14:01:18
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Billy psal:

idealne aby ses v tom svezl, automaty sem mel pujcovane, nejak me to nevadi, akorat otazka kdy se do automatu bude muset hrabnout, co ma otec XC 90 2,5d, tak tam se udajne ty automaty sypou po 200 tis, a je treba udelat GO, jak vazny to je ale opravdu nevim, hlavne vcas menit oleje. me auto s fofrklackem nevadi, pac nejezdim dalky.

Zas tak cerne bych to nevidel tchan stejnej motor jen v xc 70 najeto neco kolem 270 a je  pravidelne meni olej.....svagrova s60 neco pres 300 a vse oka...svagr mb 320 pri 250 se mu prevodovka rozletelabigsmilebigsmile jinak volvo to ma vychytane tak ze ma tlacitko Winter...zmeni reakci menice a pak je s tim celkem prdelevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
20.10.2015 14:19:49
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

jo..to tam je..to + -..ne u volantu ale klasicky dole na páce..navíc je to převodovka GM, která je stavěná na 390Nm..motor má 400 a prej je to docela na hraně s tim přenosem síly..pak prej taky stačí párkrát spočítat zoubky..nadělaj se tam piliny a jakmile se to nevyřeší hned, tak se to čase vykurví komplet..Pak už tam dávali ZF a ty jsou mnohem spolehlivější..
Pán tvrdí, že je vše udělaný, že to má fakt najeto 125tis..dle vinka na cebii to sice souhlasí, v servisce taky(ale známe to)..na autě nikde nic nemlátí,podvozek jak novej,brzdy uplně nový,vevnitř neponičený,ale ta převodovka mě sere..a ještě taky ten nárazník vosekanej vod kamínků..to fakt nevim, kudy jezdil..surprised

někde jsi tu mlel něco o SUV a pokud tedy BMW tak je to čtyřkolka tak řešíš kokotiny se zahrabáním..jinak automat je celkově na klidnější jízdu a to pak neřadí ve vysokejch otáčkách.řadí to v momentě kdy se srovnají otáčky kol v měniči(sou tam i další faktory ,ale ty nejsou důležitý).základem u automatu je opravdu dodržovat výměnu oleje a filtru,protože to co převodovku nebo častěji ventilky v řadící desce zniči je to že se na spojkách na jednotlivejch rychlostech opaluje obložení to vyplavuje olej a v podstatě to zalepí mazací kanálky a i ty v tý desce co řadí.pokud se toho držel iten před tebou tak než se převodovka vysere tak už to auto mít nebudeš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
20.10.2015 14:27:03
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

V koloně toužím po automatu, mimo ni ne..


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
20.10.2015 14:55:42
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Jestli je to převodovka stejná jako u BMW 5 E39,tak bych do toho v automatu nešel. Tam je taky GM a na hrně výkonu motoru. Pak se s tym nedá nic tahat,zacházet s tym jako by to bylo už napul posraný a to by mě nebavilo.
Ale počítej s tym,že když sedneš k tvého e46 do jakáhokoliv suv,tak si budeš připadat že to nejede. Protože to nejedebigsmile Teda né na ten objem motoru,co v tom je... Pedloni sem si chtěl nějakou vyžší ludru pořídit a po prolezení par kousků byl u mě favorit Jeep grand cherokee v 2,7naftě ale taky jen automaty a nakonec sem to vodpískal a pořídil vobyčejnou e46ku,se kterou jezdim rychleji a za polovinu...Kdybych nebyl skrblík a nechtěl jezdit na ropu,asi bych šáhl po nějakýs subaru forestrovi,nebo hondě crvgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
joseph (Člen)
20.10.2015 15:09:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ahoj já jsem jezdil dlouhá léta s manuálem, tedˇmám automat a už nic jiného nechci.
Já bych to klidně vzal s automatem. U některých motorizací dnes už manuál nejde vůbec koupit....mluvím o MB.

andre.marek (Člen)
20.10.2015 15:30:36
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Já mám taky automat a nic jiného bych nechtěl - teda snad krom nějakého vyloženě sportovnějšího auta, tam si to dovedu představit...
Ale jinak automat goodgood Někteří vědí evil že Tome

Tom jr. (Člen)
20.10.2015 16:23:01
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

cha cha, tentokrát to bude Alfa v automatu povidáš jó bigsmile

Loser (Administrator)
20.10.2015 16:27:24
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

mam Legacy 2,5 v automatu (+- normalne dole s radickou, jak jsi psal bigsmile) a jsem max spokojenej. Jak psal Kasym, je to spis na pohodlnejsi jezdeni nez na raplovani stylem brzda plyn. V 90% vozim v aute starou a malou, takze stejne jezdim na pohodicku a skoro porad s tempomatem (i po meste), pac uz me prestalo bavit pouzivat i tu pravou nohu bigsmilebigsmilebigsmile. V zime jsem ve snehu nemel vubec zadnej problem (ale to bylo spis tim AWD).
No a kdyz jedu sam, tak si s tim celkem i zablbnu. Rakce plynu je sice pomalejsi, ale kdyz si to hodis na manual a drzis to trosku pod krkem, tak je to parada (hlavne v zatackach).
Zvyknul jsem si na to velice rychle a to tak, ze jsem dokonce zapomel radit na motorce a divil jsem se, proc mi to tak rve, kdyz jsem se rozjel od baraku bigsmile Jsem s tim fakt max spokojenej goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mr.BSE (Člen)
20.10.2015 16:35:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Loser psal:

Zvyknul jsem si na to velice rychle a to tak, ze jsem dokonce zapomel radit na motorce a divil jsem se, proc mi to tak rve, kdyz jsem se rozjel od baraku bigsmile Jsem s tim fakt max spokojenej goodgoodgood

Tý vole, jako bych se viděl bigsmile po půl roce od pořízení Selespeed jsem se byl projet na béčku a k hlavní silnici se vymotal na jedničku a pak jen héééééééééén... tu tu tu tu tu tu (štěkal omezovač bigsmile ) Trvalo mně to tak tři vteřiny, než mně došlo co se děje bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
20.10.2015 16:42:58
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Je toho sic plnej net, ale každej postřeh dobrej..evil
Teď jsem jak kokot na poslední chvíli odřek koupi povozu, páč se fakt nemůžu rozhodnout a jakožto stará konzerva nevím, jestli bych to rozdejchal..idontknowidontknow
Něco jsem vo tom přečet a třeba na piči mi přijde, že se pořádně nevyhrabeš ze sněhu NEVYHRABEŠ, ptž tam nejdou ty kvalty  D a R házet rychle NESMYSL nebo co..nejde to táhnout na laně NESMYSL ..musí se tam měnit volej s filtrama NESMYSL ..nedejbože kdyby to mělo jít na repasi PRAVDA..sick
Když jsme v tom s pánem jeli, tak vim, že normálně bych u týhle ropy .0D 150kw a 400Nm jel od volnoběhu v klidu a tady trvá, než se ten hydroměnič roztočí..pak to řadí v docela vysokejch votáčkách zybtečně mi přijde..jinak hladce, bez cukání, to jo..

Další věc je ta, že všichni v baráku máme klasiky a už vidim, jak si to třeba pujčí můj senilnějící otec a někde tam za jízdy nacpe P NESMYSL třeba..surprised

Tak já fakt nevim..smile2smile2..a zrovna takovej pěknej kousek celkem..smile2

Kdo zkusil automat, nechce jinak ...


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
20.10.2015 16:55:25
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

ted jsem si vzpomel na jednu blbou vec - kdyz ti chcipne baterka, tak z P nezaradis na N, abys to treba mohl trochu pozdouchnout v garazi a lepe se dostal k baterce s kabelama. Ale existuje na to reseni (vytahnout fofrklacek a prepnout tam takovy manualni prepinatko), ale zase nevim, jestli to tak je u kazdyho typu


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
20.10.2015 17:37:43
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Co jsme se s tim byli project, tak navopak to na to, že ten motor je silnej jak kráva, tak to řadilo podle mě až zbytečně ve votáčkách..idontknow..já  bych měl šestku už na 80 běžně..bigsmile  Jinak to necukalo..když na to dup při kile, tak to hned podřadil a vystřelilo dopředu jak mrcha..

Kasym : 4kolka sice, ale na youtubu jsou např videa, kde se s tim na ledovce nemůže rozjet na rovině a točí se mu jen levý zadní kolobigsmile

Vikec: kuř si, že oproti tej 110kw E46,co jsem tam měl to jede svinsky..ta má 0-100 9.9sec..to ještě jde, ale abys předjel, tak jsi musel do vomezovače a točit to jak kokot, páč do 4tis. je to mrtvola..resp. moc váhy na ten malej 6tivál..
Forester byl taky v merku..asi to 2.5xt nebo jak to je..ovšem popovidal jsem s klukem, co to servisuje a poudá, že to je tak napiču udělaný, že bys měl co druhou výměnu voleje..max všaak 60tis km seřídit ventily..a ty jelikož jsou na boxeru někde u blatníků, tak mosí motor ven..sick..což je nákladný a lidi na to serou..pak si to koupíš a můžeš očekávat následky..

tak já nevim no..něco pořídit musim, pač vozim skřítě dodávkou a pani jezdí otcovo alfou Q4, což je neštěstí pro každého, kdo za to sedne..bigsmilebigsmile

bigsmile


PURE NAKED BIKE!
tomasNJ (Člen)
20.10.2015 17:59:59
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

na piču....
ale pro 80% všech lopat za volantem cajkbigsmile

timto se ovšem nechci dotknout nikoho z místního osazenstva...cool


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Malteco (Člen)
20.10.2015 18:17:19
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Sypačku na okrsce s tím nezažiješ... je to pohodlnější a nudnější

Jako přesednout na skůtra

K.a.s.y.m. (Člen)
20.10.2015 18:58:02
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

surprised

huskyb12 psal:
Meloun psal:

Je toho sic plnej net, ale každej postřeh dobrej..evil
Teď jsem jak kokot na poslední chvíli odřek koupi povozu, páč se fakt nemůžu rozhodnout a jakožto stará konzerva nevím, jestli bych to rozdejchal..idontknowidontknow
Něco jsem vo tom přečet a třeba na piči mi přijde, že se pořádně nevyhrabeš ze sněhu NEVYHRABEŠ, ptž tam nejdou ty kvalty  D a R házet rychle NESMYSL nebo co..nejde to táhnout na laně NESMYSL ..musí se tam měnit volej s filtrama NESMYSL ..nedejbože kdyby to mělo jít na repasi PRAVDA..sick
Když jsme v tom s pánem jeli, tak vim, že normálně bych u týhle ropy .0D 150kw a 400Nm jel od volnoběhu v klidu a tady trvá, než se ten hydroměnič roztočí..pak to řadí v docela vysokejch votáčkách zybtečně mi přijde..jinak hladce, bez cukání, to jo..

Další věc je ta, že všichni v baráku máme klasiky a už vidim, jak si to třeba pujčí můj senilnějící otec a někde tam za jízdy nacpe P NESMYSL třeba..surprised

Tak já fakt nevim..smile2smile2..a zrovna takovej pěknej kousek celkem..smile2

Kdo zkusil automat, nechce jinak ...

na tahání tam nějaký omezení sou..jak rychlost max cca 50 tak i vzdálenost jakou to táhnout taky nějakých 50-60 km.je to kvůli mazání.
To jestli jsi sral na výměnu oleje je typicky česká povaha..pak se lidi divěj že se ty automaty serou smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
20.10.2015 20:15:26
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Přesně..kokůtek za stolečkem v autosalónu ti poví pohádku o doživotní náplni a pak to vypadá tak, že když si zajetý auto kolem 200tis koupí chudej pracující a vypustí to, tak z toho tečou místo voleje hovna ředěný chcankou..sickevil


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
20.10.2015 20:22:16
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Já teď měnil pro radost olej v převodovce ve 170000km a nechybělo ani deci a byl krásně čistejgood


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
20.10.2015 20:43:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Kelly01 psal:

Já teď měnil pro radost olej v převodovce ve 170000km a nechybělo ani deci a byl krásně čistejgood

V manuálu ale..tam se pořádně nemá co navzájem obrobit..to jsem měl taky čistej, páč píšou výměnu ve 400 000..a tam tomu věřim, v automatu tomu nevěřim..stejně jak longlife volejům a jiným korporačním výmyslům..


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
20.10.2015 21:11:23
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

.........Forester byl taky v merku..asi to 2.5xt nebo jak to je..ovšem popovidal jsem s klukem, co to servisuje a poudá, že to je tak napiču udělaný, že bys měl co druhou výměnu voleje..max všaak 60tis km seřídit ventily.......

...tak buď ti kluk, co to servisuje kecá že to servisuje a jen někde něco slyšel, nebo neví ...není to pravda


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
20.10.2015 21:46:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

..má to na dílně pořád, páč se specializuje na japonce..Ty máš snad jiný vosobní zkušenosti?? Jako již tradičně ve všem, jak jsme již vzyklí..evilbigsmile

Možný je, že je to třeba jinej model nebo motor(r.v.)než po čem čumim já, anžto jsem to příliš nestudoval, jak to tam maj..


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
20.10.2015 21:56:16
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

No pokud vím,tak Osi sůbo mábigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
20.10.2015 22:12:59
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tak mi to nedalo a zavolal..je to prej hlavně u lpg a jen některý typy..to je ale buřt..obecně mi to přijde jako dost na prd..ať už jen přes dekl,hlavu a nebo to rvát ven,když jsou vymyšlený hydroštely..evil
Tady je diskuze vo zasranym automatuhelp
Jinak mě teda jako benziňáka tenhle nafťák docela chytil..žádnej turboefekt,potichý to je a nechá se to i točitgood to ta výše zmíněná alfa je pravej vopak..to se nerozjede na volnoběh..plynu jak kráva..pak se to nadechne a za oblaku dýmu všechno na 3 tisících končí..bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
21.10.2015 08:26:29
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

...aha, je to kupodivu jinak že? (jak jsme již zvyklí) evilbigsmile
...a navíc, ne hlavně u lpg, ale jen u lpg (který si tam nechá někdo spořivej bez dalších nutnejch úkonů namontovat jako nestandard, protože jinak jsou tam jako k "originálu" daný tvrzený sedla ventilů, který tohle eliminujou) a ještě doplním, že pouze jeden model motoru ...vlastně ještě to, že nemusíš na kontrolu ventilů ten motor vyndávat, protože víka hlavy sundáš, ale výměnu podložek už uděláš bez čtyřikrát zalomenejch minirukou jen u vyškubnutýho motoru smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
21.10.2015 08:42:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

kdyz jsem minulej rok poterboval koupit auto, tak jsem taky precetl miliardu pohadek o tom, jak se ktera znacka a typ motoru a rok vyroby kurvej a prislo mi, ze snad ani nema smysl si nejaky auto kupovat, protoze u kazdyho je neco na picu tak moc, ze bude potreba do toho zainvestovat dalsich 50 - 100 litru, aby to jako bylo cajk. Uz me z toho vybirani bylo fakt na bliti jen co jsem otevrel stranky s inzeratama.
Nakonec jsem koupil benzinovy subaru v automatu (rok 2005), o kterym jsem vedel uplny hovno, protoze jsem o tom nikde nevidel zadnou rozsahlejsi diskuzi na tema, co se sere. A dal jsem se po tom ani nepidil. Ted muzu rict, ze jsem spokojenej parchant goodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Meloun (Člen)
21.10.2015 10:15:09
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

..eee..tak já bych věděl, co chci..E46 2.5i nebo 2.8i..výkon/spotřeba naprosto vyhovující, spolehlivost na dnešní poměry neuvěřitelná...jediný, že třeba na 300tis vyměníš separátor,pro sichr přetěsnit vanos(oboje tak po 2 tisících kč) a může odejít cívka..řetězový rozvody držej dlooouho..3.0i už může žrat volej, pač už to má nikasil nebo co..Jenže jelikož semeno jakožto finanční podílník musí mít tuhle kraksnu, tak nízký auto už teda ne e a pěknejch kousků ubývá..smile2


PURE NAKED BIKE!
yoby (Člen)
21.10.2015 13:03:23
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

hele, mam 2 skoro stejný auta se stejným motorem (cca 200 oslů), jedno manuál a jedno automat. prostě ten automat je tupější při práci s plynem, chybí tam ta pevná vazba. Ale stejně, pokud nejedu zrovna 20 km na chalupu, kam je to samá zatáčka a mam chut trochu blbnout, tak radši sednu do automatu (pokud mi ho bytná půjčí) Spíš bych se bál, než že tam někdo lupne P za jízdy (což snad ani nejde), že se o ten avtomat ve finále budete prát smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2015 13:19:22
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

No me prave treba vadi poskakovani s manualem po meste a blizkym okoli..na vetsi daloy u aut se slusnym motorem stejne moc neradis.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
yoby (Člen)
21.10.2015 15:25:52
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

jako město jednoznačně good

huskyb12 (Administrator)
21.10.2015 15:50:27
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:

To jestli jsi sral na výměnu oleje je typicky česká povaha..pak se lidi divěj že se ty automaty serou smile1

Omyl příteli, dodržovat servisní manuál je podle mě v pořádku a když pan Mazda říká neměnit tak proč bych to proboha dělal? Auto mělo 190 tis. a furt to řadilo stejně dobře. Jak říká Murphy když to funguje, tak se do toho neser...


ale di, Ty brepto ...
Meloun (Člen)
21.10.2015 17:06:51
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

huskyb12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

To jestli jsi sral na výměnu oleje je typicky česká povaha..pak se lidi divěj že se ty automaty serou smile1

Omyl příteli, dodržovat servisní manuál je podle mě v pořádku a když pan Mazda říká neměnit tak proč bych to proboha dělal? Auto mělo 190 tis. a furt to řadilo stejně dobře. Jak říká Murphy když to funguje, tak se do toho neser...

No však..těch 200tis km +- je dneska stanovený jako "doživotní"..pak už lidi kupujou nový..a ty chudší nebo tací, co se nehodlaj zadlužovat úvěrama/leasingama za plechovku musej tohle řešit..evil


PURE NAKED BIKE!
Kožak (Člen)
21.10.2015 18:25:12
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

automat je pro mrzáky...stačí ti jedna ruka jedna noha ..popřípadě pro ženský páč ty pověčinou co sem zažil uměj hovno(až na vyjímky teda)bigsmile


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2015 19:24:47
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

huskyb12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

To jestli jsi sral na výměnu oleje je typicky česká povaha..pak se lidi divěj že se ty automaty serou smile1

Omyl příteli, dodržovat servisní manuál je podle mě v pořádku a když pan Mazda říká neměnit tak proč bych to proboha dělal? Auto mělo 190 tis. a furt to řadilo stejně dobře. Jak říká Murphy když to funguje, tak se do toho neser...

To je pak vec druha kdyz je interval psanej jinak.jenze dneska ma vetsina automatu vymenu kolem 60000 km.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
andre.marek (Člen)
21.10.2015 19:37:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:
huskyb12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

To jestli jsi sral na výměnu oleje je typicky česká povaha..pak se lidi divěj že se ty automaty serou smile1

Omyl příteli, dodržovat servisní manuál je podle mě v pořádku a když pan Mazda říká neměnit tak proč bych to proboha dělal? Auto mělo 190 tis. a furt to řadilo stejně dobře. Jak říká Murphy když to funguje, tak se do toho neser...

To je pak vec druha kdyz je interval psanej jinak.jenze dneska ma vetsina automatu vymenu kolem 60000 km.

Mě píše korejec olej v aut. převodovce - doživotně. Nevím teda, zda to znamená do konce života té převodovky?? idontknow
V servise říkali že je lepší s tím opravdu nic nedělat dokud se nic neděje...

Banditatom (Člen)
21.10.2015 19:50:10
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

andre.marek psal:
K.a.s.y.m. psal:
huskyb12 psal:


Omyl příteli, dodržovat servisní manuál je podle mě v pořádku a když pan Mazda říká neměnit tak proč bych to proboha dělal? Auto mělo 190 tis. a furt to řadilo stejně dobře. Jak říká Murphy když to funguje, tak se do toho neser...

To je pak vec druha kdyz je interval psanej jinak.jenze dneska ma vetsina automatu vymenu kolem 60000 km.

Mě píše korejec olej v aut. převodovce - doživotně. Nevím teda, zda to znamená do konce života té převodovky?? idontknow
V servise říkali že je lepší s tím opravdu nic nedělat dokud se nic neděje...

...no tim bych si az uplne sur nebylsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
21.10.2015 20:15:07
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

V pežotu mám taky psanou v převodovce doživotní a přál bych vám vidět,co za nádheru z toho někdy ve 180tisících vyteklo. Vypadalo to jak sračka z vidlína mašině... Od té doby měním olej po 100tisících a špajzka zatím šlape. V autorizáku je dělají po dvou kilech km jak na běžícím páse,takže pro ně je ta celoživotní náplň naprosto super kšeft...
Chlapci,rozum do hrsti,náplně se vodjaktěživa mění,pokud chceš aby něco vydrželo tak,jako zastaragood
A co vím,tak u automatů se doporučuje pravidelná výměna,a pokud nikdo neví,kolik má auto najeto a jestli někdy olej někdo měnil,tak na něho rači taky nesahat,protože když do té zapečené,zanesené převodovky,kerá ještě jakžtakž funguje,nalejete novej olej,tak ji pohřbíte definitívně tým,že se v ní ty sračka začnou rozpouštět a vyplavovat někam jinam...
A prot bych si koupil automat jen funglovku,nebo třeba od někoho z rodiny,kde bych věděl co má zasebou a jak byl servisovanej. A jednou provždy zapomeňte na to,že mají auta z venku najeto 180tisíc,v naftě,velký,drahý... a teďka za hubičkucoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
21.10.2015 20:25:24
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Vikec ma recht v te moji starence (manual) jsem menil olej pri 200tis A humus....pak pri 400tis zas humus...by me zajimalo jak vypada olej s automatu po 200tisbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
21.10.2015 21:00:41
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Něco jsem s automatem najezdil za velkou louží a nezdálo semi to blbý, rychle si na to pohodlí zvykneš, jezdí to plynule, žádný škubání. Měli jsme tam jeden zádrhel s převodovkou - při jízdě najednou velký buch a bylo po piči. Sice to ještě dojelo, ale jak se vypnul motor, už jsme nenastartovali. Prostě se v cca dvoustech dvaceti tisících vysypala (Plymouth voyager to byl) a museli jsme kupovat novou; v našem případě jetou málo (dle slov srfvisáka) za 1200 USD. Pak jsem tam jezdil s Camry a to bylo 2,5l benzín, živej, rychle řadící... to bych si do garáže klidně dalgood
Ale jinak jezdím manuálsmile1


Bandit 4EVER!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.10.2015 21:58:13
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

andre.marek psal:
K.a.s.y.m. psal:
huskyb12 psal:


Omyl příteli, dodržovat servisní manuál je podle mě v pořádku a když pan Mazda říká neměnit tak proč bych to proboha dělal? Auto mělo 190 tis. a furt to řadilo stejně dobře. Jak říká Murphy když to funguje, tak se do toho neser...

To je pak vec druha kdyz je interval psanej jinak.jenze dneska ma vetsina automatu vymenu kolem 60000 km.

Mě píše korejec olej v aut. převodovce - doživotně. Nevím teda, zda to znamená do konce života té převodovky?? idontknow
V servise říkali že je lepší s tím opravdu nic nedělat dokud se nic neděje...

Hmm ja tem dozivotnim naplnim neverim co jsem vypustil z Alhambry ve dvou kilech nebyl hnus ani do kamen.
Ja automat mel a klidne koupim dalsi..to pohodli mi vyhovovalo😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Bedřich (Člen)
22.10.2015 02:17:56
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Měnim auto, jdu do automatu... už jsem s tim něco najezdil, tak vim. Ale chci pádla bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
bazik (Člen)
22.10.2015 05:44:20
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Jo automatsmokin, lehce se zvyka. Ted uz bych asi taky do manualu nesel... Az se pristi rok vratim z tej dalekej ciziny mam v merku neco takoveho:

Ford explorer 4.0l, 4x4 r.v.2010 good Ten novy uz se mi nepaci...

Lubošek (Člen)
26.10.2015 09:22:19
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

smile1 jasně automat v kombinaci s tempomatem.....já bych neměnilevil


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
tomasNJ (Člen)
26.10.2015 15:30:51
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

si nakupte všichni skutrybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
26.10.2015 19:22:01
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

tomasNJ psal:

si nakupte všichni skutrybigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Chapej...sou to stari cipy, uz se trepou proto tempomat....Automat proto pac pri seslapnuti spojky by si mohli ucvrnknout jak je trapi ta prostatabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
joseph (Člen)
02.11.2015 14:49:34
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Já myslím automat s pádlama pod volantem.....a na fofrklacek si nikdo ani nevzpomene...

Meloun (Člen)
02.11.2015 16:53:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tak už mam ten avtomat doma..no..asi to zas na jaře prodám..bigsmile
Ten "necit" s plynem asi napřekousnusmile2
To jedeš třeba 50..chceš zrychlyt pomalu na 60 a votáčky furt lezou nahoru a nic se neděje, jak to tam na tom měniči prokluzuje..trapaas..idontknow
Jinak mi ani levačka moc necuká,čekal jsem to horší..
Jinak asi kup jako dobrej..po všech volejích a to i ve špajzce,filtrech,komplet nový brzdy a nahvízdanejch opravdových 125tkm..good

Akorát jako moc nechápu, že tukan prodává auto, který 4 měsíce stojí na zahradě pod stromem..zajetelený,plný listí a total mrtvou baterkouheadshake..ani ho nenapadne jí třeba vyndat..fuck


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
02.11.2015 17:26:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Asi ho zpojízdnil jen na prodej "křenovi" bigsmile


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
02.11.2015 17:34:31
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

eee..to jsme tam startovali kabelama..idontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
02.11.2015 17:42:41
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

to s tim plynem vychytas. Ja ze zacatku taky picoval, ze to nema tah, kdyz potrebuju.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
02.11.2015 17:45:51
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tak treba se o to auto takhle hezky staral celych 125 tis.bigsmile

Meloun (Člen)
02.11.2015 18:04:35
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

..se staral servis..to víš - pražák na satelitní vesnicibigsmile
A od tý doby, co paničce pořídil novýho minicoopera, tak už v tom vodmítala jezdit..ženská no..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
02.11.2015 18:04:48
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:

Tak treba se o to auto takhle hezky staral celych 125 tis.bigsmile

Takze v prevodovce humus, olej long life no uplne to vidim...a v cerny  barve na mega hlinachgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2015 20:12:07
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

kdyby jsi byl free kůůůl in tak by jsi to auto už dávno viděl bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
02.11.2015 20:14:09
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:

kdyby jsi byl free kůůůl in tak by jsi to auto už dávno viděl bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_bmw.jpg


to nový nahrávání obrázku je fakt na kokot..kdo tenhle debilinec vymyslel.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
02.11.2015 20:46:15
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:
K.a.s.y.m. psal:

kdyby jsi byl free kůůůl in tak by jsi to auto už dávno viděl bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 60_bmw.jpg
to nový nahrávání obrázku je fakt na kokot..kdo tenhle debilinec vymyslel.

To Kasymoj: degeni pouzivaji starej system pac ten novej nechapou....a hlavne jim to nejdebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
02.11.2015 20:48:56
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

kasym: dík vole..tos nemusel..bigsmile

Sere mě taky, že značky zůstavaj podle novýho systému..takže budu mít na značce A..idontknowsickbigsmile

Ale už se těšim, až najdu čas a umeju to..to ude teprve voňavkabigsmile


PURE NAKED BIKE!
tachec (Člen)
03.11.2015 06:17:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

kasym: dík vole..tos nemusel..bigsmile

Sere mě taky, že značky zůstavaj podle novýho systému..takže budu mít na značce A..idontknowsickbigsmile

Ale už se těšim, až najdu čas a umeju to..to ude teprve voňavkabigsmile

A co ti brání zajít na místní úřad a značky za poplatek 450Kč vyměnit za domovské? idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Kelly01 (Člen)
03.11.2015 06:25:52
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Šetří na repasi převodovky idontknowbigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2015 07:37:02
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

kasym: dík vole..tos nemusel..bigsmile

Sere mě taky, že značky zůstavaj podle novýho systému..takže budu mít na značce A..idontknowsickbigsmile

Ale už se těšim, až najdu čas a umeju to..to ude teprve voňavkabigsmile

Ja ti rozumim proc se za nej stydis..ja bych s tim taky nejezdil bo je to fakt vosklivy..navic v tyhle hnusny barve...holt musis pockat az nasetris na novyho minicoopera a Semeno timhle prestane jezdit😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
03.11.2015 08:51:18
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

1) páč nemám rád úřady..evil

2) převodovka snad pošlape..resp.do jara musí vydržet, pak splašim manuál a bude..evil

3) sharan je hnusnej..bigsmile..barva je hezká naživo..auto je diskutabilní..holt to není E46 no..smile2


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2015 09:27:29
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

1) páč nemám rád úřady..evil

2) převodovka snad pošlape..resp.do jara musí vydržet, pak splašim manuál a bude..evil

3) sharan je hnusnej..bigsmile..barva je hezká naživo..auto je diskutabilní..holt to není E46 no..smile2

Jestli jako chces resit prestavbu na manual tak to radsi kup jiny auto😀 ale ty jsi asi myslel rovnou jiny auto.
SGA nejsou moc pekny.ale neuveritelne prakticky a Sharan se delal i ve 4x4. Ja na alhambru nemuzu rict krivy slovo..a desing je individualni vec..me se taky moc nelibi ale ja resim spis finkcnost nez vzhled😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
03.11.2015 12:48:16
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Jasný, že jiný auto..bigsmile
..funkčnost neřešim, od toho máme dodávku..smokin


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2015 15:00:05
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Takze jako timhle hnusem jsi vyresil desingovou stranku plechovky??idontknowsurprisedbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
03.11.2015 15:51:27
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

No Meloune,myslel sem,že se pochlapíš aspoň s X5kou,alt tohle je fakt hnussmile2 Né teda tak velkej jako zmíněnej šaran,ale myslím že tohle ukol dle zadání "aby sousedi padli na prdel"(jinou funkci suv neznám) fakt nesplníbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
03.11.2015 17:09:25
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Nevim, proč bych měl řešit sousedy??surprisedsurprisedbigsmile
Ty si jezděj v jiných kočárech..aneb profesionální manželky..sick
Semeno chtělo tohle..x5 se mi taky líbí víc,ale při stejným motoru to má ještě vo další 2 metráky víc a přitom rozměrově skoro stejná plechovka..idontknow..takže je to línější a užranější..
Nechám to přes zimu a když se podaří prodat, tak beru 3.0i benzin a manuál..zatim se žádnej kloudnej neobjevil a jezdit potřebujem no..smile2
..a kasym bez komentáře..stačí se podivat, co postavil za chaloupku a ta motorka je teda taky krasava..evilbigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
03.11.2015 17:13:59
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

..a jaký furt suv?surprised..dyk je to normální plechovka s větší mezerou v blatníku..idontknow
Ještě předtím jsem koukal teda po 46 ve čtyřkole(zas kolevá semenu),ale jedna cvakala snad všema kineťákama, druhá vohnilá a třetí prozměnu asi po totálce, páč těch vodstínů na ni bylo nějak příliš..idontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Banditatom (Člen)
03.11.2015 17:47:49
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

A teplaky mas? U nas v tomhle jezdi husti borci s oholenou hlavou a v teplakovcebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
03.11.2015 18:34:59
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Kdo nemá vkus od narození tak už ho holt mít nebude nikdysmile1

Ale i tahle cílová skupina je nutná, jinak by se zmetky musely šrotovat nebo vyvážet do rozvojových zemíbigsmile

I když tohle vypadá na jasný reexport, bo todle by odmítli i v zimbabwesurprised


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
03.11.2015 18:45:29
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tepláky ne, ale montérky mam..surprised

Je vidět, že kus plechovky je pro hromadu lidí pořád důvod kastovat lidi..idontknow

Kelly,klasika, ten mele na všechno a furt (jinak do afriky jsme prodali mitsubishi L200..mohs vidět párkrát v mostě - pokud bys nejezdil jen rovně no..takže tam se asi na dizajn moc nehraje)

As jsem to nepochopil a měl za ty peníze koupit novější fabii 1.2 nebo nějakej hyundai i20smile2

Jo..a ta jízda v tom se mi začíná líbit čímdál víc.coolfuck.teda až na ten variátor..bigsmile
smile2smile2smokin


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
03.11.2015 18:52:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Už můžeš jenom chválit, je to odteď pouze psychická záležitost, buď se zhroutíš nebo to zas pošleš do afrikysmile1


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
03.11.2015 19:09:26
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Tepláky ne, ale montérky mam..surprised

Je vidět, že kus plechovky je pro hromadu lidí pořád důvod kastovat lidi..idontknow



As jsem to nepochopil a měl za ty peníze koupit novější fabii 1.2 nebo nějakej hyundai i20smile2

bigsmile  co  máš proti hyundaji ? .. bigsmile ... snažíš se tim někoho někam zařadit ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
03.11.2015 19:22:00
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

hlemejzd999 psal:
Meloun psal:

Tepláky ne, ale montérky mam..surprised

Je vidět, že kus plechovky je pro hromadu lidí pořád důvod kastovat lidi..idontknow



As jsem to nepochopil a měl za ty peníze koupit novější fabii 1.2 nebo nějakej hyundai i20smile2

bigsmile  co  máš proti hyundaji ? .. bigsmile ... snažíš se tim někoho někam zařadit ? bigsmile

No tim ti chtel taktne naznacit ze patris k spodineevilbigsmile ale znam jednoho mistniho pana doktora a ten ma taky hyundai....ale s hooodne velkym Hbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2015 19:26:43
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Nevim, proč bych měl řešit sousedy??surprisedsurprisedbigsmile
Ty si jezděj v jiných kočárech..aneb profesionální manželky..sick
Semeno chtělo tohle..x5 se mi taky líbí víc,ale při stejným motoru to má ještě vo další 2 metráky víc a přitom rozměrově skoro stejná plechovka..idontknow..takže je to línější a užranější..
Nechám to přes zimu a když se podaří prodat, tak beru 3.0i benzin a manuál..zatim se žádnej kloudnej neobjevil a jezdit potřebujem no..smile2
..a kasym bez komentáře..stačí se podivat, co postavil za chaloupku a ta motorka je teda taky krasava..evilbigsmilebigsmile

Furt lepsi jak bydlet v kanclu😀..jak jsem psal vejs uprednostnuju funkci pred vzhledem😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
03.11.2015 19:27:14
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Melounku,vole,aby ses neposral ty kastobigsmile
Mě se taky většinou líbí auta,ve kterejch by nikdo jinej nejezdil,tak si z toho nic nedělejsmokin
A na to,že si tebe,nebo semeno budou lidi řadit mezi pozéry a nanynky si zvykni,nic s tym nenaděláš. Ale měls už BMW,tak už snad seš zvyklej na to,že tě lidi někam škatulkujoubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.11.2015 19:42:09
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Tepláky ne, ale montérky mam..surprised

Je vidět, že kus plechovky je pro hromadu lidí pořád důvod kastovat lidi..idontknow

Kelly,klasika, ten mele na všechno a furt (jinak do afriky jsme prodali mitsubishi L200..mohs vidět párkrát v mostě - pokud bys nejezdil jen rovně no..takže tam se asi na dizajn moc nehraje)

As jsem to nepochopil a měl za ty peníze koupit novější fabii 1.2 nebo nějakej hyundai i20smile2

Jo..a ta jízda v tom se mi začíná líbit čímdál víc.coolfuck.teda až na ten variátor..bigsmile
smile2smile2smokin

Znam par lidi ktery radsi to s tou fabii nebo hnujdajem fakt udelaj..taky to nechapu


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
03.11.2015 19:59:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

VikecB12 psal:

Melounku,vole,aby ses neposral ty kastobigsmile
Mě se taky většinou líbí auta,ve kterejch by nikdo jinej nejezdil,tak si z toho nic nedělejsmokin
A na to,že si tebe,nebo semeno budou lidi řadit mezi pozéry a nanynky si zvykni,nic s tym nenaděláš. Ale měls už BMW,tak už snad seš zvyklej na to,že tě lidi někam škatulkujoubigsmile

Čoveče..nevim, kam jsem patřil se starym báwem, ale teď v tom vidim samýho mlaďáka..takový ty typický golftuneři..bigsmile..už to holt stojí pár drobnejch a začíná to bejt dostupný..smile2
..semeno nanynka je, tam je to daný..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
hlemejzd999 (Člen)
03.11.2015 20:05:59
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

měl sis koupit todle : http://video.idnes.cz/?c=A151027_165410 … gn=kolotoc   
lidi by si jen poklepali na čelo a šli zas dál ..nikdo by tě nikam nekastoval ...i  sousedi by tě přestali zdravit  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
čočkin (Člen)
03.11.2015 23:25:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

sice vzhledově nic moc (voproti jinejm modelům BMW) ale je to vo zvyku, jinak dobrý auto a 3,0d je dobrej motor.
a každej at si jezdí f čom chce, každej soudruh má jinej fkus, názor, požadafky a love...  goodsmokin


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Meloun (Člen)
04.11.2015 00:06:23
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

No je to šeredná krabice..vo tom žádná,ale aspoň to má ty nárazníky v barvě a jeden z posledních ročníků poctivýho auta..než začala slavná EU s "přikázáními"..sick..3 měsíce na to už to např dostalo DPF..sick


PURE NAKED BIKE!
andre.marek (Člen)
04.11.2015 11:41:56
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:
Meloun psal:

Tepláky ne, ale montérky mam..surprised

Je vidět, že kus plechovky je pro hromadu lidí pořád důvod kastovat lidi..idontknow



As jsem to nepochopil a měl za ty peníze koupit novější fabii 1.2 nebo nějakej hyundai i20smile2

bigsmile  co  máš proti hyundaji ? .. bigsmile ... snažíš se tim někoho někam zařadit ? bigsmile

No tim ti chtel taktne naznacit ze patris k spodineevilbigsmile ale znam jednoho mistniho pana doktora a ten ma taky hyundai....ale s hooodne velkym Hbigsmile

Taky nechápu jak to myslel s tím Hyundajem??? help bigsmile
Já jsem spokojený cool evil Akorát mě teda trochu překvapila spotřeba letní gumy za jednu sezonu a 6000km... redface

Banditatom (Člen)
04.11.2015 11:44:28
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

andre.marek psal:
Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:


bigsmile  co  máš proti hyundaji ? .. bigsmile ... snažíš se tim někoho někam zařadit ? bigsmile

No tim ti chtel taktne naznacit ze patris k spodineevilbigsmile ale znam jednoho mistniho pana doktora a ten ma taky hyundai....ale s hooodne velkym Hbigsmile

Taky nechápu jak to myslel s tím Hyundajem??? help bigsmile
Já jsem spokojený cool evil Akorát mě teda trochu překvapila spotřeba letní gumy za jednu sezonu a 6000km... redface

....cos cekal kdyz jezdis jak hovadogoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
04.11.2015 11:57:48
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:

....cos cekal kdyz jezdis jak hovadogoodbigsmile

Já??? bigsmile To to auto... good

Banditatom (Člen)
04.11.2015 12:08:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

andre.marek psal:
Banditatom psal:

....cos cekal kdyz jezdis jak hovadogoodbigsmile

Já??? bigsmile To to auto... good

Ale x5 na dalnici nemela chybubigsmileborec to mozna jeste dneska rozdychavabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
04.11.2015 12:19:09
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
andre.marek psal:
Banditatom psal:

....cos cekal kdyz jezdis jak hovadogoodbigsmile

Já??? bigsmile To to auto... good

Ale x5 na dalnici nemela chybubigsmileborec to mozna jeste dneska rozdychavabigsmile

Nemůžu za to že chce závodit a nevezme si sebou motor... redface

Banditatom (Člen)
04.11.2015 12:20:12
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

andre.marek psal:
Banditatom psal:
andre.marek psal:


Já??? bigsmile To to auto... good

Ale x5 na dalnici nemela chybubigsmileborec to mozna jeste dneska rozdychavabigsmile

Nemůžu za to že chce závodit a nevezme si sebou motor... redface

Jjgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
24.02.2016 08:46:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tááákk..všem, co mi tvrdili, že si na uatomat zvyknu z celého srdce děkujufuckbigsmile

Včera to šlo z baráku..nikdy víc!bigsmile
Věřim tomu že hypermoderní DSG pro zaneprázdněný manažery anebo ženský neschopný ovládat  3 pedály je to fajn, ale pro obyčejnýho xenofoba a navíc hydroměnič NIKDY!!bigsmile

A teď co dál? Nejraděj bych něco obyč s benzinem..pořád tíhnu ke starý E46..možná i audi 1.8T..help


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 09:35:04
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Tááákk..všem, co mi tvrdili, že si na uatomat zvyknu z celého srdce děkujufuckbigsmile

Včera to šlo z baráku..nikdy víc!bigsmile
Věřim tomu že hypermoderní DSG pro zaneprázdněný manažery anebo ženský neschopný ovládat  3 pedály je to fajn, ale pro obyčejnýho xenofoba a navíc hydroměnič NIKDY!!bigsmile

A teď co dál? Nejraděj bych něco obyč s benzinem..pořád tíhnu ke starý E46..možná i audi 1.8T..help

jsem zvědavej kdy přiznáš že hlavní důvod byla značka a typ auta a ne automat  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
24.02.2016 09:36:19
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Tááákk..všem, co mi tvrdili, že si na uatomat zvyknu z celého srdce děkujufuckbigsmile

Včera to šlo z baráku..nikdy víc!bigsmile
Věřim tomu že hypermoderní DSG pro zaneprázdněný manažery anebo ženský neschopný ovládat  3 pedály je to fajn, ale pro obyčejnýho xenofoba a navíc hydroměnič NIKDY!!bigsmile

A teď co dál? Nejraděj bych něco obyč s benzinem..pořád tíhnu ke starý E46..možná i audi 1.8T..help

jsem zvědavej kdy přiznáš že hlavní důvod byla značka a typ auta a ne automat  bigsmile  bigsmile

Proste si musi priznat ze si koupil damskou kabelkugoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
24.02.2016 09:43:07
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

kokoti..Klidně bych to vzal znova..je to kus železa,ale jedině manuál a těch je proklatě málo anebo jsou zas s 2.0D-což nechci..Jinak to drží a jede jak magor, to zas jako jooo..Čumim do netu a nevim co bych..asi fiat multipla,ať je prdelbigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 10:35:41
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

tak jestli chceš benzína ve čtyřkole co trošku jede a na horách něco projede tak bych doporučoval F150 Raptor a nebo pokud by ti vadil pick up tak variantu velociraptor  bigsmile ani s jednim neudeš mit tuctový auto  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
24.02.2016 11:02:03
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Seru na čtyřkolku..už i k nám pomalu doráží tropické "podnebí" a sněhy nejsou..:-Proč jsou kurva všechny hezký auta v dehtu?idontknowevil


PURE NAKED BIKE!
Loser (Administrator)
24.02.2016 12:40:36
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Seru na čtyřkolku..už i k nám pomalu doráží tropické "podnebí" a sněhy nejsou..:-Proč jsou kurva všechny hezký auta v dehtu?idontknowevil

Tak tohle me taky neskutecne sere badbadbad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
pulmotor (Člen)
24.02.2016 12:48:29
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Konec světapussy v tomto ohledu byl traktorsick v e značkách JAGUAR,SAAB a ALFA ROMEO bad tímto jsem se přestal zajímat o požitek z jízdy a řídím traktory z bodu A do bodu B smile2


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 12:58:34
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

co máte proti fábii a výkvětu moderní techiky motoru 1,2 HTP bigsmile  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pulmotor (Člen)
24.02.2016 13:44:06
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Dobrej motorbigsmilebigsmilebigsmile do motorkybigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Tom jr. (Člen)
24.02.2016 14:06:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

čekám až Meloun vyřkne " prozřel sem, stejně ta Alfa je nejvíc " bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
24.02.2016 14:13:38
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tom jr. psal:

čekám až Meloun vyřkne " prozřel sem, stejně ta Alfa je nejvíc " bigsmilebigsmilebigsmile

...f benzínugoodbigsmilebigsmilebigsmileredface


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr