Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Automat v autě? Na piču?

Kelly01 (Člen)
24.02.2016 14:16:04
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Hlavně nic novějšího než 2000 max 2003good

A pokud hodláš kasírovat stát, musí mít motorka i auto více jak 10let, pak ho můžeš vlastnitsmokinbigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 14:16:25
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tom jr. psal:

čekám až Meloun vyřkne " prozřel sem, stejně ta Alfa je nejvíc " bigsmilebigsmilebigsmile

tak pokud s tim nebude chtít jezdit tak určitě  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
24.02.2016 14:20:21
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Švagr, kterého zajímají "auta sick" bigsmile říkal, že tohle bylo nejlepčí co kdy měl:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_audi-80-quattro-b2-coupe-type-82-1003.jpg
Tom jr. (Člen)
24.02.2016 14:33:43
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

http://www.autoscout24.cz/Details.aspx? … mp;asrc=st

159, 1750TBI, 200koní, krásnej povoz se supr motorem, jedno z nejbezpečnějších aut svý doby v daný kategorii, vítež losího testu ve svý době a kategorii, prostě nic lepšího neseženeš good cool

však ty na to přijdeš že návrat k Alfě je jediný správný řešení smokin

Kelly01 (Člen)
24.02.2016 14:34:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Není blbej, to ještě byly autagood

Dnes si vevnitř připadáš jak v omalovánkáchsick

Vyhažte elektroniku, vraťte mi pořádný budíky na všechno, přepínače, kontrolky a hlavně běžte do prdele s imitací povrchů čehokolivsick


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
24.02.2016 14:46:13
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tom jr. psal:

http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=284332487&cd=635904537320000000&asrc=st

159, 1750TBI, 200koní, krásnej povoz se supr motorem, jedno z nejbezpečnějších aut svý doby v daný kategorii, vítež losího testu ve svý době a kategorii, prostě nic lepšího neseženeš good cool

však ty na to přijdeš že návrat k Alfě je jediný správný řešení smokin

Tak jestli to ma jako okrasny prvek na zahradu proc neebigsmile

Kelly:good hele dedku nejaky pasik v kombajnu v benzinu by nebyl?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lubošek (Člen)
24.02.2016 14:58:13
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Tááákk..všem, co mi tvrdili, že si na uatomat zvyknu z celého srdce děkujufuckbigsmile

Včera to šlo z baráku..nikdy víc!bigsmile
Věřim tomu že hypermoderní DSG pro zaneprázdněný manažery anebo ženský neschopný ovládat  3 pedály je to fajn, ale pro obyčejnýho xenofoba a navíc hydroměnič NIKDY!!bigsmile

A teď co dál? Nejraděj bych něco obyč s benzinem..pořád tíhnu ke starý E46..možná i audi 1.8T..help

bigsmile nemůžu si pomoct, ale automat je automat v kombinaci s adaptivním tempomatemgood pravda - chce to řidiče se zkušenostma a ne ňákýho zelenáčecool


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Tom jr. (Člen)
24.02.2016 15:13:24
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Lubošek psal:
Meloun psal:

Tááákk..všem, co mi tvrdili, že si na uatomat zvyknu z celého srdce děkujufuckbigsmile

Včera to šlo z baráku..nikdy víc!bigsmile
Věřim tomu že hypermoderní DSG pro zaneprázdněný manažery anebo ženský neschopný ovládat  3 pedály je to fajn, ale pro obyčejnýho xenofoba a navíc hydroměnič NIKDY!!bigsmile

A teď co dál? Nejraděj bych něco obyč s benzinem..pořád tíhnu ke starý E46..možná i audi 1.8T..help

bigsmile nemůžu si pomoct, ale automat je automat v kombinaci s adaptivním tempomatemgood pravda - chce to řidiče se zkušenostma a ne ňákýho zelenáčecool

automat a adaptivní tempomat sou pro starý fotry co neumáčknou spojku a neviděj na 20 metrů před sebe Lubošku redface bigsmile

... nevim jestli bylo tohle úplně chytrý, seš o nějakej ten centiMETR větší, ale pravda někdy bolí bigsmile

Filous (Člen)
24.02.2016 15:19:25
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

...ten kluk je drzej, to má po mamince, ale má pravdubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
24.02.2016 15:25:11
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Filous psal:

...ten kluk je drzej, to má po mamince, ale má pravdubigsmile

Prej po mamincebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
24.02.2016 15:44:17
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost..i kolevá blbý baterce musíš vyndat x dalších věcísick
Už to vypadá na návrat k E46 v benzinu..řadovej 6vál,atmosféra,náhon na prdel..jen mi sere, že 6kvalt je až v novějších a v tom už je zas škoda,aby jezdilo semeno se skřítětem..evil


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 17:10:14
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost..i kolevá blbý baterce musíš vyndat x dalších věcísick
Už to vypadá na návrat k E46 v benzinu..řadovej 6vál,atmosféra,náhon na prdel..jen mi sere, že 6kvalt je až v novějších a v tom už je zas škoda,aby jezdilo semeno se skřítětem..evil

to se dalo čekat ,že se k tomu vrátíš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 17:10:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
Tom jr. psal:

http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=284332487&cd=635904537320000000&asrc=st

159, 1750TBI, 200koní, krásnej povoz se supr motorem, jedno z nejbezpečnějších aut svý doby v daný kategorii, vítež losího testu ve svý době a kategorii, prostě nic lepšího neseženeš good cool

však ty na to přijdeš že návrat k Alfě je jediný správný řešení smokin

Tak jestli to ma jako okrasny prvek na zahradu proc neebigsmile

Kelly:good hele dedku nejaky pasik v kombajnu v benzinu by nebyl?bigsmile

bigsmilebigsmilegoodgoodgoodgood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
24.02.2016 17:12:32
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost..i kolevá blbý baterce musíš vyndat x dalších věcísick
Už to vypadá na návrat k E46 v benzinu..řadovej 6vál,atmosféra,náhon na prdel..jen mi sere, že 6kvalt je až v novějších a v tom už je zas škoda,aby jezdilo semeno se skřítětem..evil

to se dalo čekat ,že se k tomu vrátíš bigsmile

nojo..jsem myslel, že tu starou nikdo nekoupí..a vona byla takřka hned pryč..surprised


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 17:45:28
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost..i kolevá blbý baterce musíš vyndat x dalších věcísick
Už to vypadá na návrat k E46 v benzinu..řadovej 6vál,atmosféra,náhon na prdel..jen mi sere, že 6kvalt je až v novějších a v tom už je zas škoda,aby jezdilo semeno se skřítětem..evil

to se dalo čekat ,že se k tomu vrátíš bigsmile

nojo..jsem myslel, že tu starou nikdo nekoupí..a vona byla takřka hned pryč..surprised

ber to tak ,že jsi zkusil jiný a vracíš se k osvědčenýmu..jen zase najít dobrej kus bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
24.02.2016 17:59:38
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Filous psal:
Tom jr. psal:

čekám až Meloun vyřkne " prozřel sem, stejně ta Alfa je nejvíc " bigsmilebigsmilebigsmile

...f benzínugoodbigsmilebigsmilebigsmileredface

v dehtu je nejvic tam delas GO po kolika po 70 tis ? bigsmile kdo nemaze ten zadira smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 18:27:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloune,děláš mě radostgood Mě ten náš sráč totálně vyhovuje,krom toho scipáka pod kapotou. BMW musí mít šest válcu,pak je svět ještě v pořádku.good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tom jr. (Člen)
24.02.2016 19:24:03
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

že já vůl bigsmilebigsmilebigsmile

... zejtra du koupit vochcáfku f tdíčku na hlínách se švihadlama, klimou a s brutálním zátahem vocpoda pyčo good bigsmile

jinak E46 good

Petr J. (Člen)
24.02.2016 19:39:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost...

...prostě italská píčovina....bigsmilebigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
24.02.2016 19:41:15
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ale stará, tzn.  159> good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Petr J. (Člen)
24.02.2016 19:42:12
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tom jr. psal:

že já vůl bigsmilebigsmilebigsmile

... zejtra du koupit vochcáfku f tdíčku na hlínách se švihadlama, klimou a s brutálním zátahem vocpoda pyčo

...bys byl jak prosťáček Husky....bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
24.02.2016 19:53:48
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Petr J. psal:
Tom jr. psal:

že já vůl bigsmilebigsmilebigsmile

... zejtra du koupit vochcáfku f tdíčku na hlínách se švihadlama, klimou a s brutálním zátahem vocpoda pyčo

...bys byl jak prosťáček Husky....bigsmilebigsmile

...neserpussybigsmilejedine auto ktere me vydrzelo 8let a jeste asi podobnou dobu bude muset vydrzetsurprised.
...jo a mam okna na tlacitka takze asi nee houska levelbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 20:38:36
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
Petr J. psal:
Tom jr. psal:

že já vůl bigsmilebigsmilebigsmile

... zejtra du koupit vochcáfku f tdíčku na hlínách se švihadlama, klimou a s brutálním zátahem vocpoda pyčo

...bys byl jak prosťáček Husky....bigsmilebigsmile

...neserpussybigsmilejedine auto ktere me vydrzelo 8let a jeste asi podobnou dobu bude muset vydrzetsurprised.
...jo a mam okna na tlacitka takze asi nee houska levelbigsmile

Tak to máš škodofku vlastně v plné palběcoolbigsmilesickbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
24.02.2016 20:44:11
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

VikecB12 psal:
Banditatom psal:
Petr J. psal:


...bys byl jak prosťáček Husky....bigsmilebigsmile

...neserpussybigsmilejedine auto ktere me vydrzelo 8let a jeste asi podobnou dobu bude muset vydrzetsurprised.
...jo a mam okna na tlacitka takze asi nee houska levelbigsmile

Tak to máš škodofku vlastně v plné palběcoolbigsmilesickbigsmile

No jsem cekal kdy se ozves bigsmileale ja si nestezuju.....sibr el.okna vyhrivane sedacky vyhrivane spigli klima bufik! Tempomat central uz je snad standartbigsmile a dalsi picovinygood a jak ses na tom ty u bmwbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
24.02.2016 20:47:30
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Jo a zapomel jsem mame najeto 545tis a na motor krom spojky a preventivnimu cisteni vstriku nikdo nesahlbigsmile kupovano s 139tisbigsmiletak co bavoracibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tom jr. (Člen)
24.02.2016 21:11:23
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

bigsmile

tomasNJ (Člen)
24.02.2016 21:12:42
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Petr J. psal:
Meloun psal:

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost...

...prostě italská píčovina....bigsmilebigsmilebigsmile

cha cháááá

si kupujete mrdky tak se nedivte...

sem se byl podívat v bazaru...stála tam domrdaná A3 z roku 2002, 1,6 74 kw 220 na tachu a oni za to chtěli 83 tisícidontknowidontknowidontknowidontknowidontknow

moje Delta z roku 96 krásná práce... akorát ramena olej a filtry.. je už pryč...ale světe div se po 20 letech provozu ji vyrezl kus prahu... jinak dveře blatníky všechno cajk... to není zas tak špatné skore...
fordy reznou už po 6-ti letechbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Meloun (Člen)
24.02.2016 21:16:27
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:

Jo a zapomel jsem mame najeto 545tis a na motor krom spojky a preventivnimu cisteni vstriku nikdo nesahlbigsmile kupovano s 139tisbigsmiletak co bavoracibigsmile

No..takový kilometry bych najžděl přesně 34 let..bigsmile
Ale jako pul míče nemůže bejt problém..i tací jsou..
S oktávkou se mi vždycky jelo dobře, to zas né že né, ale když mam teď tu možnost si pořídit zpátky, to co mám rád, tak toho musim i přes různý mouchy toho modelu využít kurvafix.bigsmile.než si semínko poznámky typu "kup si co chceš, mě už je to jedno" rozmyslí..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
24.02.2016 21:55:14
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:
Banditatom psal:

Jo a zapomel jsem mame najeto 545tis a na motor krom spojky a preventivnimu cisteni vstriku nikdo nesahlbigsmile kupovano s 139tisbigsmiletak co bavoracibigsmile

No..takový kilometry bych najžděl přesně 34 let..bigsmile
Ale jako pul míče nemůže bejt problém..i tací jsou..
S oktávkou se mi vždycky jelo dobře, to zas né že né, ale když mam teď tu možnost si pořídit zpátky, to co mám rád, tak toho musim i přes různý mouchy toho modelu využít kurvafix.bigsmile.než si semínko poznámky typu "kup si co chceš, mě už je to jedno" rozmyslí..bigsmile

kup si co chceš se změní kup mi co chci a drž hubu měl jsi na to času dost bigsmile bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
faitík (Člen)
24.02.2016 22:32:24
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Lubošek psal:
Meloun psal:

Tááákk..všem, co mi tvrdili, že si na uatomat zvyknu z celého srdce děkujufuckbigsmile

Včera to šlo z baráku..nikdy víc!bigsmile
Věřim tomu že hypermoderní DSG pro zaneprázdněný manažery anebo ženský neschopný ovládat  3 pedály je to fajn, ale pro obyčejnýho xenofoba a navíc hydroměnič NIKDY!!bigsmile

A teď co dál? Nejraděj bych něco obyč s benzinem..pořád tíhnu ke starý E46..možná i audi 1.8T..help

bigsmile nemůžu si pomoct, ale automat je automat v kombinaci s adaptivním tempomatemgood pravda - chce to řidiče se zkušenostma a ne ňákýho zelenáčecool

Přesně, kombinace automat+adaptivní tempomat je supergood Záleží taky na ujetejch kilometrech a taky, jestli najede Meloun 5 tis. za rok, nebo za měsíc...


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 22:50:49
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:
Banditatom psal:


...neserpussybigsmilejedine auto ktere me vydrzelo 8let a jeste asi podobnou dobu bude muset vydrzetsurprised.
...jo a mam okna na tlacitka takze asi nee houska levelbigsmile

Tak to máš škodofku vlastně v plné palběcoolbigsmilesickbigsmile

No jsem cekal kdy se ozves bigsmileale ja si nestezuju.....sibr el.okna vyhrivane sedacky vyhrivane spigli klima bufik! Tempomat central uz je snad standartbigsmile a dalsi picovinygood a jak ses na tom ty u bmwbigsmile

Stejně,jen navic v kufru changer na cd a sesle a volant vepř a pár dalších drobností,kery dělají auto autem,třeba kloudnej podvozek a řízení,správnou poháněnou nápravu,origo kola magnézium,kdy samotnej disk neváží lautr nic,ale to je škodofkářovi zbytečný vysvětlovatbigsmile Jo a centrál už je u škodofky standart,ale bez dálkáču,pěkně šup s klíčem do dírky né?bigsmile Kdepak,poslední vopravdová škodofka byla felda,to je aspoň auto,kerý nic nechce a to fčetně peněz na pořízení,cokoliv novějšího je nesmyslbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
24.02.2016 22:53:43
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Jo jeste jsem pozapomel auto s hagusej a bez korozebigsmile....ale!!! co mam spunta na me dolehl kruty nedostatek oktavii a to je misto na zadnich sedackachfuckproste musim koupi vetsi povoz ale co.....jediny adept ktery me se me jakez takeslibi je V 70 do r.v 2005 moderni skodovku uz ani picu a vw ani omylem...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 22:56:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

V70 je parádní kára,aji bych ji odpustil ten předohrabgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
24.02.2016 22:58:58
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

VikecB12 psal:
Banditatom psal:
VikecB12 psal:


Tak to máš škodofku vlastně v plné palběcoolbigsmilesickbigsmile

No jsem cekal kdy se ozves bigsmileale ja si nestezuju.....sibr el.okna vyhrivane sedacky vyhrivane spigli klima bufik! Tempomat central uz je snad standartbigsmile a dalsi picovinygood a jak ses na tom ty u bmwbigsmile

Stejně,jen navic v kufru changer na cd a sesle a volant vepř a pár dalších drobností,kery dělají auto autem,třeba kloudnej podvozek a řízení,správnou poháněnou nápravu,origo kola magnézium,kdy samotnej disk neváží lautr nic,ale to je škodofkářovi zbytečný vysvětlovatbigsmile Jo a centrál už je u škodofky standart,ale bez dálkáču,pěkně šup s klíčem do dírky né?bigsmile Kdepak,poslední vopravdová škodofka byla felda,to je aspoň auto,kerý nic nechce a to fčetně peněz na pořízení,cokoliv novějšího je nesmyslbigsmile

Ted si me rozesmal kamo....bigsmile menic mam v kastliku....volant v kuzi jsem mel do prvni nehody nez me pleskl airbag a volant s begem je levnejsi jak samotnej beg.dalkac jsem myslel automaticky vcetne komfortu....vona neni kokta jak koktaevil Podvozek moc neresim pac je to transport kara a jedine co me za tech x tisic km zajimalo jaou naklady na opravygood tzn na oktavii minimalni.....u bmw?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
24.02.2016 23:14:39
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Nevim,já zatim nic. Nějakej kuláč před technickou. Ale mám to chvilu a ztim ujeto asi 30tisíc. Máme v rodině ještě jednoho e46 a ten už má nahrkanejch nějakejch 400 tisíc,z toho poslední kilo jako autoškolácký auto a taky se do toho leje jen nafta. Zrovna e46 se asi fakt povedla a asi i proto si tak dlouho držela cenu. Kolikrát dělals rozvody? Na bmw nikdy... Né,je to vo fkusu každýho soudruha,já to beru tak,že mám za pár kaček auto,kerý bylo donedávna pro mě finančně z říše snů a dneska se dá koupit za pár korun. A dájí se furt najit pěkný kouskygood Jo a hlavně už to nehnije tak,jako generace předtim.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
24.02.2016 23:21:50
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Hele rozvody mam uz x tebigsmile o bavoru jsem uvazoval taky ale uz jsem chtel radu pet....no co jsem si tak procetl a projel tak vetsi krumpl jsem snad neridil.... ja mam jasno bud v70 nebo xc70 to podle penezenkybigsmile nebo pokud nesezenu nic kloudeho tak klidne zas novejsi koktu(prvni generace) a pretrpim juniora a pak si koupim povoz na duchod....kazdopadne nove auto ani picu!!!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
25.02.2016 06:02:52
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

tomasNJ psal:
Petr J. psal:
Meloun psal:

Seru ti na alfu..modlit se pokaždý, co se vysere a co nejde sehnat v replice..italové totální kokoti snad ve vše..nelogická zhovadilost...

...prostě italská píčovina....bigsmilebigsmilebigsmile

cha cháááá

si kupujete mrdky tak se nedivte...

sem se byl podívat v bazaru...stála tam domrdaná A3 z roku 2002, 1,6 74 kw 220 na tachu a oni za to chtěli 83 tisícidontknowidontknowidontknowidontknowidontknow

moje Delta z roku 96 krásná práce... akorát ramena olej a filtry.. je už pryč...ale světe div se po 20 letech provozu ji vyrezl kus prahu... jinak dveře blatníky všechno cajk... to není zas tak špatné skore...
fordy reznou už po 6-ti letechbigsmilebigsmilebigsmile

Mercedes Viano od novoty a zadni dvere v liste uz po 4 letech kvetly jak na jare bigsmile, hold kvalitka good, bezna vec, to felda na zadnich dverich byla podle tehoto karasarskej um bigsmile.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
25.02.2016 08:02:13
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:

Hele rozvody mam uz x tebigsmile o bavoru jsem uvazoval taky ale uz jsem chtel radu pet....no co jsem si tak procetl a projel tak vetsi krumpl jsem snad neridil.... ja mam jasno bud v70 nebo xc70 to podle penezenkybigsmile nebo pokud nesezenu nic kloudeho tak klidne zas novejsi koktu(prvni generace) a pretrpim juniora a pak si koupim povoz na duchod....kazdopadne nove auto ani picu!!!!!!

No proto sem to psal,ty rozvody taky nejsou zadarmo a sou to pro mě prostě náklady navíc voproti normálnímu autu s řetězembigsmile Pětka je pěkná,ale už pro mě moc komplikovaná-vzadu nivomaty,nebo komplet na měchu,brzdy u kerejch se i výměna desek řeší s diagnostikou v ruce a desky se musí "nahrát" ,zbytečně moc pomocníků a asistentů na fšechno,to není nic pro mě. Bavím se o e60 nebo 61 nebo jak se ten krasavec menuje. Nicméně sem jednoho měl nedávno pućenýho v šestiválcu a sesle vepř a musim říct,že bych si na něho hodně rychle zvyklbigsmile Ale už to není ten vobratnej skokan jako trojka. A ta xc70 mě nechává v klidu,polovině lidí ten fšehrab nefuguje(co taky chtít po haldexusick) a fakt bych volil klasickou v70,ta je fakt povedená a nebejt socka,tak bych do ní šel,ale v 2,3T5bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yoby (Člen)
25.02.2016 09:04:21
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ty woe, Vikec v předohrabu, slunce přestává svítit smile1. Dvojková V70 by tě srala, je to strašně tupý auto na řízení, zlatá jedničková smile1

Banditatom (Člen)
25.02.2016 10:24:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Jednou za 90tis me to neposere....a on i ten retez neni vecnyidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
25.02.2016 11:19:30
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Já doufám že řetěz je věčný bigsmilebigsmile
Ale zase těch mojich 6000 za rok...

osiris (Člen)
25.02.2016 11:28:03
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

andre.marek psal:

Já doufám že řetěz je věčný bigsmilebigsmile
Ale zase těch mojich 6000 za rok...

...tak to se vůbec nevzrušuj a potichu se jejich debatě jenom směj goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gore (Člen)
25.02.2016 11:38:40
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

osiris psal:
andre.marek psal:

Já doufám že řetěz je věčný bigsmilebigsmile
Ale zase těch mojich 6000 za rok...

...tak to se vůbec nevzrušuj a potichu se jejich debatě jenom směj goodbigsmile

..good akorát to něgdy nevydržim a směju se nahlasbigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
osiris (Člen)
25.02.2016 11:39:17
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

gore psal:
osiris psal:
andre.marek psal:

Já doufám že řetěz je věčný bigsmilebigsmile
Ale zase těch mojich 6000 za rok...

...tak to se vůbec nevzrušuj a potichu se jejich debatě jenom směj goodbigsmile

..good akorát to něgdy nevydržim a směju se nahlasbigsmilebigsmile

...goodbigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
andre.marek (Člen)
25.02.2016 11:40:41
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

osiris psal:

...tak to se vůbec nevzrušuj a potichu se jejich debatě jenom směj goodbigsmile

Však já jsem v klidu smile1smile1

VikecB12 (Člen)
25.02.2016 13:37:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:

Jednou za 90tis me to neposere....a on i ten retez neni vecnyidontknow

No na normálních autech věčnej je. Na medvědech se neměnil ani když se dělala go a ta se dělala hodně pozdě na dnešní poměry.bigsmile Zmrvit řetěz umí snad jen u fauvé a jejich nochsledů z bolkybigsmile
Na pežotu o rozvodech taky nevím,ještě do toho nemusel nikdo léztgood
Samozřejmě posrat se muže fšechno,ale tohle je dost sporadická závada v porovnání třeba s přeskočenejma rozvodama u klasické kšandy a to i v připadě,že se nezanedbá jejich výměna,viz třeba vw LT s 2.5tdi kde je to naprosto běžná věc,že někerej ze dvou řemenů přeskočí mezi intervalem jejich výměny. A ten krásnej přístup k tomu zadnímu,radost pohledětbigsmile 
To ale píšu jen jako reakci na tu tvoji "nenákladnost" udržby kokty... Třeba Houska ji měl svyho času taky rád,auto k nezaplacení,prostě dělníkbigsmileevil
V práci sem s koktou jezdil rád,protože mě nemuselo zajimat co to snese a kdo to bude platitbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
25.02.2016 16:26:01
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Billy psal:
tomasNJ psal:
Petr J. psal:


...prostě italská píčovina....bigsmilebigsmilebigsmile

cha cháááá

si kupujete mrdky tak se nedivte...

sem se byl podívat v bazaru...stála tam domrdaná A3 z roku 2002, 1,6 74 kw 220 na tachu a oni za to chtěli 83 tisícidontknowidontknowidontknowidontknowidontknow

moje Delta z roku 96 krásná práce... akorát ramena olej a filtry.. je už pryč...ale světe div se po 20 letech provozu ji vyrezl kus prahu... jinak dveře blatníky všechno cajk... to není zas tak špatné skore...
fordy reznou už po 6-ti letechbigsmilebigsmilebigsmile

Mercedes Viano od novoty a zadni dvere v liste uz po 4 letech kvetly jak na jare bigsmile, hold kvalitka good, bezna vec, to felda na zadnich dverich byla podle tehoto karasarskej um bigsmile.

vita a viana byly totálně v piči co se týče plechů


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Ton@l (Člen)
25.02.2016 16:36:44
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?


Vzdy muze byt hur :-)
Banditatom (Člen)
25.02.2016 16:43:12
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

tomasNJ psal:
Billy psal:
tomasNJ psal:


cha cháááá

si kupujete mrdky tak se nedivte...

sem se byl podívat v bazaru...stála tam domrdaná A3 z roku 2002, 1,6 74 kw 220 na tachu a oni za to chtěli 83 tisícidontknowidontknowidontknowidontknowidontknow

moje Delta z roku 96 krásná práce... akorát ramena olej a filtry.. je už pryč...ale světe div se po 20 letech provozu ji vyrezl kus prahu... jinak dveře blatníky všechno cajk... to není zas tak špatné skore...
fordy reznou už po 6-ti letechbigsmilebigsmilebigsmile

Mercedes Viano od novoty a zadni dvere v liste uz po 4 letech kvetly jak na jare bigsmile, hold kvalitka good, bezna vec, to felda na zadnich dverich byla podle tehoto karasarskej um bigsmile.

vita a viana byly totálně v piči co se týče plechů

Jj vito ani nemusi jezdit v zime a schnijebigsmile viz to mojebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
25.02.2016 17:29:19
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

To se dělalo snad někde ve špáňu,to není na nějaký ježdění v dešti,nedejsatan slané sračcebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
25.02.2016 17:37:10
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

VikecB12 psal:

To se dělalo snad někde ve špáňu,to není na nějaký ježdění v dešti,nedejsatan slané sračcebigsmile

Jj delali to spanelaci...v desti to jeste jde hnije to jen povrchovebigsmile ale ze soli mam hruzubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
26.02.2016 15:49:43
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Táák a zejtra to jdem podepsat..šeredná stará poctivá krabice se supr motorem, co dokáže ject v pohodě za 8..udělám zadní kotouče, koupim hezčí volant a pár jinejch drobností a fertiggood

325xi goodgood..v Liberci a směšnej penízcoolsmokin


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
26.02.2016 17:10:56
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

bigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zzzmrzlinar (Člen)
27.02.2016 16:37:20
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

kdyby chtěli automatáři automatit i v motyce a nechtěli by k Hondě, kam rozhodně patří, tak si můžou pořídit tuto zhovadilost

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 33525.html

Bedřich (Člen)
02.03.2016 01:56:27
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

já mám DSG (7kvaltů), benzin, pádla pod volantem,a jsem moooc spokojenej.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Billy (Člen)
02.03.2016 07:38:52
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Nedavno sem videl na zvedaku Pasika 08-09 rok 2,0 nafta se zlomenou klikou, rikam to jde ? bigsmile jo celkem bezna vec u techto rocniku, je to aj v octe samoze.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=301208
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=296817

strejda google surprised
https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch … skla+klika


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
02.03.2016 08:14:34
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Starsi prasaty na tom nebyli(2pd) o moc lipbigsmilebezne utrzene vyvazovaky roztrzena, cerpadla, u 16v pomerne casto praskajici hlavy a prave celkem rady praskajici kliky a pomerne casto odchazejici vstriky.....jo diesel od faufe je vyhrabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
02.03.2016 08:25:00
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tak čtu, že ten šnekův Hundai bude asi nejlepčí good bigsmile ...bo já s tím koncernovým taky trochu bojuji bigsmile

Banditatom (Člen)
02.03.2016 08:30:30
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:

Tak čtu, že ten šnekův Hundai bude asi nejlepčí good bigsmile ...bo já s tím koncernovým taky trochu bojuji bigsmile

Vidis.....nebejt rozmazlenej tak si jezdis stale v escortu a nemas dneska trablbigsmile.
Koncern po r.v. 2005 stoji za vyliz prdelbad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
02.03.2016 08:42:04
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
Mour psal:

Tak čtu, že ten šnekův Hundai bude asi nejlepčí good bigsmile ...bo já s tím koncernovým taky trochu bojuji bigsmile

Vidis.....nebejt rozmazlenej tak si jezdis stale v escortu a nemas dneska trablbigsmile.
Koncern po r.v. 2005 stoji za vyliz prdelbad

...no ty woe v Escortu bych touhle dobou šoupal prdelí cestu jak byl už tenkrát při prodeji shnilý bad ...polo, taky bylo nové,  nehnije...akorát postupně odchází všechny čidla, trochu žere olej, na pussy hlava a ventily a postupně se mění všechny 3 cívky na svíčky .... ujeto 40.000 km idontknow ...kuwa západoněmecká fuck

Banditatom (Člen)
02.03.2016 13:11:39
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

surprisedtak to si do toho nasypal vic jak ja do staricke ochcavie za 400 tis co jsen s ni uz nahrkalbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
02.03.2016 13:44:30
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:

surprisedtak to si do toho nasypal vic jak ja do staricke ochcavie za 400 tis co jsen s ni uz nahrkalbigsmile

....najeto 140.000 km a asi už jsem do oprav vrazil tak 9.000,- + běžný servis (oleje,desky,filtry) + benzín  idontknow

Banditatom (Člen)
02.03.2016 14:42:37
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:
Banditatom psal:

surprisedtak to si do toho nasypal vic jak ja do staricke ochcavie za 400 tis co jsen s ni uz nahrkalbigsmile

....najeto 140.000 km a asi už jsem do oprav vrazil tak 9.000,- + běžný servis (oleje,desky,filtry) + benzín  idontknow

Napsal si 40tis


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
03.03.2016 07:14:42
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Novy to nekupoval Tome asi, 100+40tis on aspon to tak chapu


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
03.03.2016 07:30:44
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Billy psal:

Novy to nekupoval Tome asi, 100+40tis on aspon to tak chapu

...ne, jen vypadla jednička, bylo nový evil bigsmile

Billy (Člen)
03.03.2016 08:34:41
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Tos to ja bigsmile, to je radost teda od novoty prvni majitel a takove zasery


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
03.03.2016 09:35:04
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:

...ne, jen vypadla jednička, bylo nový

...nesmíš to psát z garáže od demižonu...pak tomu není rozumět...bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
03.03.2016 09:48:49
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Petr J. psal:
Mour psal:

...ne, jen vypadla jednička, bylo nový

...nesmíš to psát z garáže od demižonu...pak tomu není rozumět...bigsmilebigsmile

good bigsmile bigsmile bigsmile ....bohužel ....v práci bigsmile

osiris (Člen)
03.03.2016 10:41:50
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:
Petr J. psal:
Mour psal:

...ne, jen vypadla jednička, bylo nový

...nesmíš to psát z garáže od demižonu...pak tomu není rozumět...bigsmilebigsmile

good bigsmile bigsmile bigsmile ....bohužel ....v práci bigsmile

...tak to pak teda píšeš jak když furat mluví bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
03.03.2016 10:57:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

osiris psal:
Mour psal:
Petr J. psal:


...nesmíš to psát z garáže od demižonu...pak tomu není rozumět...bigsmilebigsmile

good bigsmile bigsmile bigsmile ....bohužel ....v práci bigsmile

...tak to pak teda píšeš jak když furat mluví bigsmile

bigsmile ...no možná že z garáže od demižonu by to bylo lepčí good bigsmile 

...ale nic! chyba je na Vaší straně evil bigsmile

Petr J. (Člen)
03.03.2016 11:31:32
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:

...ale nic! chyba je na Vaší straně

..to dycky...bigsmilebigsmile

čočkin (Člen)
03.03.2016 12:41:27
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

za 140 tis najetých jen 9tis do vopraf? To je hovno ne?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Mour (Člen)
03.03.2016 13:17:32
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

čočkin psal:

za 140 tis najetých jen 9tis do vopraf? To je hovno ne?

....no, ale vyprd jsem se na tu hlavu za 25.000,- (hlava, potrubí,lambda...)  fuck ...výrobní vada VW, koncern se tváří že se ho to netýká

Meloun (Člen)
03.03.2016 14:04:16
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Vikec: No není to nádhera?cool..teď ještě, aby se to nezačlo srát..už má něco za sebou..bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_img_1059.jpg

PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
03.03.2016 17:00:10
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Vikec: No není to nádhera?cool..teď ještě, aby se to nezačlo srát..už má něco za sebou..bigsmile
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … g_1059.jpg

...dej sem víc info a fotek karbaníku, vypadá to zachovalegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
03.03.2016 17:08:15
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Je to celý vod soli..až to nebude na plechách a vomytý..Je to dotaženka 2013 z itálie..vnitřek trochu vošoupanej..vobčas nějakej rejpanec, ale jinak všechno origo,žádnej bastlgood


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
03.03.2016 17:10:11
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?


PURE NAKED BIKE!
Zdenek (Člen)
03.03.2016 17:15:47
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

To meloun good to je nějaký zánovní.Zdenek.

Filous (Člen)
03.03.2016 17:36:18
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Je to celý vod soli..až to nebude na plechách a vomytý..Je to dotaženka 2013 z itálie..vnitřek trochu vošoupanej..vobčas nějakej rejpanec, ale jinak všechno origo,žádnej bastlgood

...tag sem pag dej reálnou fotku...jag sem měl dycky k BMW vodpor, tag se mi tydle starý krámy začínaj líbitgood ...mě se poslední roky fakt líbjej enem samý starý, nepraktický, neekonomický, neekologický a hnusný cajkybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
03.03.2016 17:36:58
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

jo prd..to jen kdysi v bmw používali kvalitní materiály, do motorovýho prostoru nelítaj sračky a velvana pořád ještě fungujegoodbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Pšán (Člen)
03.03.2016 17:52:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Mour psal:
Banditatom psal:
Mour psal:

Tak čtu, že ten šnekův Hundai bude asi nejlepčí good bigsmile ...bo já s tím koncernovým taky trochu bojuji bigsmile

Vidis.....nebejt rozmazlenej tak si jezdis stale v escortu a nemas dneska trablbigsmile.
Koncern po r.v. 2005 stoji za vyliz prdelbad

...no ty woe v Escortu bych touhle dobou šoupal prdelí cestu jak byl už tenkrát při prodeji shnilý bad ...polo, taky bylo nové,  nehnije...akorát postupně odchází všechny čidla, trochu žere olej, na pussy hlava a ventily a postupně se mění všechny 3 cívky na svíčky .... ujeto 40.000 km idontknow ...kuwa západoněmecká fuck

..Too Mour:
..nejsi v tom sám..kámoš měl Tiguana,40 000 km.sem tam čidlo,sem tam vstřik a ve
  finále propálený píst..25 000 kč. oprava a šel z baráku..opravdu radost mít nový vůz..smile2
..Too Meloun:
..pěkně se na to koukágood jestli je u zbytek kháry takový,tak to gut..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
03.03.2016 19:58:45
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_bmw.jpg


tak já budu za svini stejně jako posledně bigsmile takhle to fakt nevypadá nic moc bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
03.03.2016 20:08:18
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 60_bmw.jpg
tak já budu za svini stejně jako posledně bigsmile takhle to fakt nevypadá nic moc bigsmile

A co tomu schází? Vidím hezkou e46,šestiválec,benzín,origo kola,takže umě dobrýgood A Meloun se jen může chcechtat,protože má za pár kaček auto,kerý stálo přez milion korun a i dneska to má super jízdní vlastnosti,kerý nikdy nebude mít žádnej koncernovej sráč a může se to menovat RS a buhvíjakgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.03.2016 20:36:13
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 60_bmw.jpg
tak já budu za svini stejně jako posledně bigsmile takhle to fakt nevypadá nic moc bigsmile

A co tomu schází? Vidím hezkou e46,šestiválec,benzín,origo kola,takže umě dobrýgood A Meloun se jen může chcechtat,protože má za pár kaček auto,kerý stálo přez milion korun a i dneska to má super jízdní vlastnosti,kerý nikdy nebude mít žádnej koncernovej sráč a může se to menovat RS a buhvíjakgood

ale já myslel mizernou kvalitu fotky a špinavý auto..ostatní mě nezajímá bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
03.03.2016 20:55:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ano..považuju tohle auto za kulta stejně jako bandasku..tu pravou, starou, kulatou a vzduchovou..kdo z nás to má?evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Honza (Člen)
03.03.2016 20:57:35
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Kult je E30 evil Ale štyřycátášestá je taky goodgoodgood


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
mr.BSE (Člen)
04.03.2016 07:42:08
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Ano..považuju tohle auto za kulta stejně jako bandasku..tu pravou, starou, kulatou a vzduchovou..kdo z nás to má?evilbigsmile

good  a k tomu mám taky starý auto co stalo přes milion, s cajk jizdnima vlastnostma a rozezranym motorem bigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Lihy (Člen)
04.03.2016 09:09:11
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Filous psal:

...mě se poslední roky fakt líbjej enem samý starý, nepraktický, neekonomický, neekologický a hnusný cajkybigsmile

Kdybych byl drzej, tak bych řek, že vrána k vráně sedá....bigsmilebigsmilebigsmile
Ale to já nejsem...bo nechci dostat do držkybigsmile

čočkin (Člen)
04.03.2016 10:21:02
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Honza psal:

Kult je E30 evil Ale štyřycátášestá je taky goodgoodgood

moje slova good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Meloun (Člen)
04.03.2016 11:47:42
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Počítám toho kulta ze zhruba stejnýho časovýho období..E30 samože klasika, ale nějak se v tý histórii nevyznám a nevim, kterou motorku jako kulta k tomu přiřadit..help


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
04.03.2016 12:22:54
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Lihy psal:
Filous psal:

...mě se poslední roky fakt líbjej enem samý starý, nepraktický, neekonomický, neekologický a hnusný cajkybigsmile

Kdybych byl drzej, tak bych řek, že vrána k vráně sedá....bigsmilebigsmilebigsmile
Ale to já nejsem...bo nechci dostat do držkybigsmile

...pacholkubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
čočkin (Člen)
04.03.2016 12:48:30
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Počítám toho kulta ze zhruba stejnýho časovýho období..E30 samože klasika, ale nějak se v tý histórii nevyznám a nevim, kterou motorku jako kulta k tomu přiřadit..help

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1577_20150216155416-19_gsx_1100_s_katana_1983_jpg_resize_219x125__type_jpg_.jpg



třeba totokgood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2016 12:53:03
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

čočkin psal:
Meloun psal:

Počítám toho kulta ze zhruba stejnýho časovýho období..E30 samože klasika, ale nějak se v tý histórii nevyznám a nevim, kterou motorku jako kulta k tomu přiřadit..help

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … e_jpg_.jpg

třeba totokgood

tenhle hnus brát jako kultovní motorku mi přijde dost zvrácenýsicksmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
04.03.2016 14:11:38
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

K.a.s.y.m. psal:
čočkin psal:
Meloun psal:

Počítám toho kulta ze zhruba stejnýho časovýho období..E30 samože klasika, ale nějak se v tý histórii nevyznám a nevim, kterou motorku jako kulta k tomu přiřadit..help

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … e_jpg_.jpg

třeba totokgood

tenhle hnus brát jako kultovní motorku mi přijde dost zvrácenýsicksmile1

...ty vole, to je nádhernej nadčasovej bajkgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.03.2016 14:24:34
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:

tenhle hnus brát jako kultovní motorku mi přijde dost zvrácenýsicksmile1

...ty vole, to je nádhernej nadčasovej bajkgood

tak mám adi divnej vkus já,ale mě se to fakt nelíbíheadshake


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
01.05.2016 17:12:02
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Včera jsem to trochu vomyl,tak fotky..Jinak zadní brzdy komplet, ramena,kloub poloosy,čepy řízení,axiály,dorazy a prachovky tlumičů,brzdový hadičky,kapaliny,svíce,přetěsněnej dekl,vyčištěná klapka a volnoběžnej ventil,kola,gumy a pár blbostí a jsem v tom už 50..bigsmile..ještě chčije hadice vod serva a preventivně udělám vanos a snad fertigbigsmile


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_img_1074.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_img_1075.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_img_1076.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_img_1068.jpg

PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
01.05.2016 19:38:12
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

...můžeš mně teda prozradit pročs to vlastně koupil? kvůli rychlýmu pruhu? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
01.05.2016 19:54:10
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

osiris psal:

...můžeš mně teda prozradit pročs to vlastně koupil? kvůli rychlýmu pruhu? smile1

Nevis?kdo nema polamanou vrtuli jako by nezil bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
01.05.2016 20:14:07
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

To mi rekn ci se ty fotky lisej od ty co jsem daval ja smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
01.05.2016 22:09:44
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

tvl koupit auto a nasypat do toho hned 50 tis?

tak na to bych se z vysoka vysralassbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr