Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Automat v autě? Na piču?

PALOUS (Člen)
01.05.2016 22:34:20
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

To vyjmenoval jak zaměstnavatel pana Lórence bigsmile


Jebat motorky :-)
Meloun (Člen)
02.05.2016 00:16:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

protože vy kokoti mi toho auta bylo líto..ještě vodsllouží řadu let,když aláh dá..bigsmile..a kdybych koupil za dejme tomu 120 tak jsem na tom stejně a ty opravy stejně přindou.Takhle vim,že je všechno hotový a mam klid.Chápe to někdo nebo jdou tay už všichni tupý jak merkelová?idontknowbigsmile
v neposlední řadě stojí za to zmínit,že ceny dílů jsou malinko jinde bež na klasickej zadohrab..to bych byl na slbý polovině...-D


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2016 06:13:38
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ted by jsi mel spis zanadavat co je to za kram ze jsi do toho musel nasypat tolik penez a hned to prodat.jako to dela vetsina lidi ktery po takovyhle oprave prohlasej ze dalsi prachy uz do toho nedaj a s prodelkem dalsich 50 se toho hned zbavit bigsmile
Jinak je to pekny smile1good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
02.05.2016 06:42:31
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

No tak třeba chce mít to auto naprosto top a tak nezbejvá,než pustit chlup. Já sem kdysi do volva,kerý stálo 60 napustil taky pade jen proto,že sem chtěl jezdit autem,kerý je jak z fabriky. Někdo zase třeba de a pustí dvacku na rozvody někde ve fauvé servise,to mě třeba připadne daleko ujetějšíbigsmile
Má auto,kerý stálo přez milion,tak mě těch padesát do něho strčenejch po patnácti letech provozu připadá jako super. Vždyť tohle nechává kdejaká firma za dvě garančky na tuctové mrdce dnešní dobyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
02.05.2016 08:55:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Vikec to chápegood
Rychlý pruhy jsou tam,anžto, pod nima je nehezká prasklina..bigsmile
A to si ještě představte, že jezdim po městě za 11..no neni to vůůůůůl?? Zlatý tdi!!bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2016 10:20:13
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Ale ja to pochopil taky dobre ted bude mit na par let od toho pokoj a bude jen jezdit s pro nej vytouzenym autem smile1.ja do alhambry taky pustil prachy kdyz jsem ji koupil abych se o to pak nemusel tolik starat..bohuzel treba prachovky na poloosy vydrzeli do doby 14 dni po zaruce smile1 a rozvody me netrapej ty si delam sam.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
PALOUS (Člen)
02.05.2016 15:58:34
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Meloun psal:

Vikec to chápegood
Rychlý pruhy jsou tam,anžto, pod nima je nehezká prasklina..bigsmile
A to si ještě představte, že jezdim po městě za 11..no neni to vůůůůůl?? Zlatý tdi!!bigsmilebigsmile

Tak ještě plyn bigsmile


Jebat motorky :-)
ABik (Člen)
02.05.2016 16:30:33
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

...a protože existuje i dnes skupina kupující tuctové mrdky za milion, bude za patnáct let v čem jezdit...evil

tomasNJ (Člen)
02.05.2016 17:08:25
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

ABik psal:

...a protože existuje i dnes skupina kupující tuctové mrdky za milion, bude za patnáct let v čem jezdit...evil

tim bych si nebyl tak jistý Bobíku...smile1

vzhledem k tomu, že se dnes vyrábějí takové super motory,  a cely zkurvený dáunsajzing a 50 tis nájezd na olej...fuckfuckfuck
tak pochybuju, že se to dožije 15 let provozu


meloun chápu tvou touhu mít super káru... ale já bych to prostě do toho nenasypal...já bych si prostě koupil takové auto které to nepotřebuje...
tzn třeba to samé ale v lepším stavu...vim je to jak hledat jehlu v kupce sena ale jsou good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Meloun (Člen)
02.05.2016 19:10:12
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

..lepší stav no..to tak možná v textu na inzerátu..zesrat se může cokoliv a na pěknej kousek narazit je spíš kurevská náhoda..idontknow
Voleje ve všech možných diferákách a převodovkách nový,všechny filtry,separátor,nádobka na chl.kapalinu..teď se jen modlit,aby nevytekly tlumiče a nevysrala se rozvodovka..spojka už má taky nejlepší za sebou..bigsmilebigsmilebigsmile
Všechno chodí jak má,nikde nic netluče,tak snad ťuk ťuk..


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
03.05.2016 14:06:47
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

ABik psal:

...a protože existuje i dnes skupina kupující tuctové mrdky za milion, bude za patnáct let v čem jezdit...evil

A to je právě ten rozdíl v těch tuctovejch a prémiovejch. Vo tuctový po patnácti letech nikdo nevopře ani rezatý hráběbigsmile
Co ty náboje,furt to tady leží...? Kdy,kde?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
04.05.2016 12:53:55
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

tomasNJ psal:
ABik psal:

...a protože existuje i dnes skupina kupující tuctové mrdky za milion, bude za patnáct let v čem jezdit...evil

tim bych si nebyl tak jistý Bobíku...smile1

vzhledem k tomu, že se dnes vyrábějí takové super motory,  a cely zkurvený dáunsajzing a 50 tis nájezd na olej...fuckfuckfuck
tak pochybuju, že se to dožije 15 let provozu


meloun chápu tvou touhu mít super káru... ale já bych to prostě do toho nenasypal...já bych si prostě koupil takové auto které to nepotřebuje...
tzn třeba to samé ale v lepším stavu...vim je to jak hledat jehlu v kupce sena ale jsou good

Držím se toho daunsajzinku a mám 4x1,6, 2x2,2 a jednu 1,2 (čtyřválec, atmosféra, rv 2010, najeto 45.000km)...akorát mám strašlivé nutkání si koupit jeden 5,5l evilbigsmile Trochu se ovšem bojím, že to koupím a ekoteroristi z Bruselu mi zavedou daň za objem. Pak bude levnější to zapálit a koupit 1,2tsi smile2

Banditatom (Člen)
04.05.2016 12:58:40
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

ABik psal:
tomasNJ psal:
ABik psal:

...a protože existuje i dnes skupina kupující tuctové mrdky za milion, bude za patnáct let v čem jezdit...evil

tim bych si nebyl tak jistý Bobíku...smile1

vzhledem k tomu, že se dnes vyrábějí takové super motory,  a cely zkurvený dáunsajzing a 50 tis nájezd na olej...fuckfuckfuck
tak pochybuju, že se to dožije 15 let provozu


meloun chápu tvou touhu mít super káru... ale já bych to prostě do toho nenasypal...já bych si prostě koupil takové auto které to nepotřebuje...
tzn třeba to samé ale v lepším stavu...vim je to jak hledat jehlu v kupce sena ale jsou good

Držím se toho daunsajzinku a mám 4x1,6, 2x2,2 a jednu 1,2 (čtyřválec, atmosféra, rv 2010, najeto 45.000km)...akorát mám strašlivé nutkání si koupit jeden 5,5l evilbigsmile Trochu se ovšem bojím, že to koupím a ekoteroristi z Bruselu mi zavedou daň za objem. Pak bude levnější to zapálit a koupit 1,2tsi smile2

On jeden kemery si taky udelal radoatevilsice to neni 5.5l ale jen 4.7l zadny turbogood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ABik (Člen)
04.05.2016 13:17:49
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

VikecB12 psal:
ABik psal:

...a protože existuje i dnes skupina kupující tuctové mrdky za milion, bude za patnáct let v čem jezdit...evil

A to je právě ten rozdíl v těch tuctovejch a prémiovejch. Vo tuctový po patnácti letech nikdo nevopře ani rezatý hráběbigsmile
Co ty náboje,furt to tady leží...? Kdy,kde?

Až nás Šílenej pozve ke kašně na oběd, tak mi to tam můžeš vzít bigsmilegood

ABik (Člen)
04.05.2016 13:20:09
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

Banditatom psal:
ABik psal:
tomasNJ psal:


tim bych si nebyl tak jistý Bobíku...smile1

vzhledem k tomu, že se dnes vyrábějí takové super motory,  a cely zkurvený dáunsajzing a 50 tis nájezd na olej...fuckfuckfuck
tak pochybuju, že se to dožije 15 let provozu


meloun chápu tvou touhu mít super káru... ale já bych to prostě do toho nenasypal...já bych si prostě koupil takové auto které to nepotřebuje...
tzn třeba to samé ale v lepším stavu...vim je to jak hledat jehlu v kupce sena ale jsou good

Držím se toho daunsajzinku a mám 4x1,6, 2x2,2 a jednu 1,2 (čtyřválec, atmosféra, rv 2010, najeto 45.000km)...akorát mám strašlivé nutkání si koupit jeden 5,5l evilbigsmile Trochu se ovšem bojím, že to koupím a ekoteroristi z Bruselu mi zavedou daň za objem. Pak bude levnější to zapálit a koupit 1,2tsi smile2

On jeden kemery si taky udelal radoatevilsice to neni 5.5l ale jen 4.7l zadny turbogood

V mém případě je to bohužel biturbo.

Progear 650 (Člen)
04.05.2016 20:55:17
Offline

Re: Automat v autě? Na piču?

ABik psal:
Banditatom psal:
ABik psal:


Držím se toho daunsajzinku a mám 4x1,6, 2x2,2 a jednu 1,2 (čtyřválec, atmosféra, rv 2010, najeto 45.000km)...akorát mám strašlivé nutkání si koupit jeden 5,5l evilbigsmile Trochu se ovšem bojím, že to koupím a ekoteroristi z Bruselu mi zavedou daň za objem. Pak bude levnější to zapálit a koupit 1,2tsi smile2

On jeden kemery si taky udelal radoatevilsice to neni 5.5l ale jen 4.7l zadny turbogood

V mém případě je to bohužel biturbo.

No jo no., stuttgart good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr