Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Komplet přestavba B6

touchside (Člen)
28.11.2015 12:38:26
Offline

Komplet přestavba B6

Zdary, už před nedávnem sem se rozhodl že kult prodám ale teď mě zase láká myšlenka si do příštího roku udělat místo nový motorky přestavbu, přeci jen ten motor je kurva dobrej a tak se chci zeptat máte někdo zkušenosti jak by se dalo napasovat přední šavle z gsxr 1000 na B6 ? centrál bych bral z gixxera šestky aby se vešel, ale ten předek nějak nevim jak bych dopasoval, šavle bych samozřejmě bral i s brejlema a dal tam cncčkový řidítka, brzdy a kolo už je samozřejmost aby to sedělo úplně.
Našel sem podobnou přestavbu konkrétně starý inazumy a majitel řiká že se o dost zlepšili jízdní vlastnosti, s jinym posezem taky počítám, a dle toho co sem koukal po inzerátech tak bych dokázal do 20 tisíc timhle způsobem zase trochu ukojit svoji touhu po něčem novym bigsmile a pořád bych měl pod prdelí ten kultovní motor smile1
https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hp … 0259_o.jpg
No abych to shrnul komplet tak myslíte že bude ta přestavba tolik náročná ohledně toho to tam napasovat nebo to půjde snadno ?


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
moltom (Člen)
29.11.2015 13:10:30
Offline

Re: Komplet přestavba B6

Filous (Člen)
29.11.2015 17:23:35
Offline

Re: Komplet přestavba B6

...navopag, je to naprosto jednoduchy, nejni tam zadnej problem povjesit predek z gixra, jen prelisujes krk rizeni...ale nejsem si jistej zmenou vlastnosti k lepcimuidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yebat (Člen)
29.11.2015 17:55:22
Offline

Re: Komplet přestavba B6

Vyměň si vzadu žárovku a nevymejšlej píčoviny... bigsmile

tomasNJ (Člen)
29.11.2015 18:25:03
Offline

Re: Komplet přestavba B6

no nevim jestli bandit 6 je zrovna terno na přestavbu...idontknow


je dost daleko lepších šestek a nemusíš ani přestavovat...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
29.11.2015 18:46:44
Offline

Re: Komplet přestavba B6

tomasNJ psal:

no nevim jestli bandit 6 je zrovna terno na přestavbu...idontknow


je dost daleko lepších šestek a nemusíš ani přestavovat...

Jště mu doporuč nějakýho horneta a já se poserubigsmile Vždyť vostatní šestky sou šeredný jak noc,mrňavoučký a upllně nahovnobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jardel T (Člen)
02.12.2015 15:33:29
Offline

Re: Komplet přestavba B6

nebude lepší jít třeba do GSR 600 nebo GSR 750, pokud chceš zůstat u Suzuki?


Nejvíc na životě miluji tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný
XJelen (Člen)
02.12.2015 16:02:31
Offline

Re: Komplet přestavba B6

Filous psal:

...navopag, je to naprosto jednoduchy, nejni tam zadnej problem povjesit predek z gixra, jen prelisujes krk rizeni...ale nejsem si jistej zmenou vlastnosti k lepcimuidontknow

moh by strejda Filouš dát k dobru pohádku kterak kulhavou Bertu učili rychle běhat smile1

jauvajsredfacebigsmile


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
02.12.2015 17:14:01
Offline

Re: Komplet přestavba B6

jag to tu gdysi bylo psáno? : z hovna bič neupleteš a dyž jo, tag s ním nezapráskášsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
touchside (Člen)
03.12.2015 18:01:26
Offline

Re: Komplet přestavba B6

No brzdy budou urcite lepší :D ja prave nechtel zustat u suzuki, ale zase me tohlee laka protoze na tom strávím cas a nebude mi lito sahnout i na dalsi veci viz. Lakovani ramu a vlastne i prepakovani apod.
Vim ze je bandit vlastnostma naprosto nahovno co se podvozku tyce ale motor spatnej není a s podvozkem se da prave udelat to co me napadlo. :) takze by se musel jen prelisovat krk tak to zni slibne :D ze bych na jare objetoval ty penizky :D?!  Sakriiis to je dilema


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
K.a.s.y.m. (Člen)
04.12.2015 09:36:48
Offline

Re: Komplet přestavba B6

já vyměnil na předku pružiny za Ohlins dal hustší olej a dobrý..zase nestihá zadek..tak šetřim na jinej central.
Prostě jen předkem to nevyřešíš


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
04.12.2015 10:10:54
Offline

Re: Komplet přestavba B6

Koldan psal:

jag to tu gdysi bylo psáno? : z hovna bič neupleteš a dyž jo, tag s ním nezapráskášsmokin

a když náhodou zapráskáš, budeš vod hoven smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
tomasNJ (Člen)
04.12.2015 17:21:23
Offline

Re: Komplet přestavba B6

mr.BSE psal:
Koldan psal:

jag to tu gdysi bylo psáno? : z hovna bič neupleteš a dyž jo, tag s ním nezapráskášsmokin

a když náhodou zapráskáš, budeš vod hoven smokin

budeš i tak... zkoušel si něco z hoven uplácat? třeba policajta?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
touchside (Člen)
05.12.2015 14:26:10
Offline

Re: Komplet přestavba B6

K.a.s.y.m. psal:

já vyměnil na předku pružiny za Ohlins dal hustší olej a dobrý..zase nestihá zadek..tak šetřim na jinej central.
Prostě jen předkem to nevyřešíš

Proto pisu ze vidle a i central z gixxera :D a kdyz uz jiny vidle tak i brzdy, ale zase jak vyresit budiky, nejlepe nejakej malej digital co sem koukal tak pekny dela KOSO


Co by to bylo za svět, kde by se na držku nepadalo :) !
Honzik8719 (Člen)
05.12.2015 14:40:18
Offline

Re: Komplet přestavba B6

tomasNJ psal:
mr.BSE psal:
Koldan psal:

jag to tu gdysi bylo psáno? : z hovna bič neupleteš a dyž jo, tag s ním nezapráskášsmokin

a když náhodou zapráskáš, budeš vod hoven smokin

budeš i tak... zkoušel si něco z hoven uplácat? třeba policajta?bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

na to má málo hoven bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
05.12.2015 17:51:56
Offline

Re: Komplet přestavba B6

touchside psal:
K.a.s.y.m. psal:

já vyměnil na předku pružiny za Ohlins dal hustší olej a dobrý..zase nestihá zadek..tak šetřim na jinej central.
Prostě jen předkem to nevyřešíš

Proto pisu ze vidle a i central z gixxera :D a kdyz uz jiny vidle tak i brzdy, ale zase jak vyresit budiky, nejlepe nejakej malej digital co sem koukal tak pekny dela KOSO

buď uprav original držák budíků nebo udělej jinej..tak jsem to dělal já..jiný budíky bych nedával pokud más origo a funkční..hlavně kvůli problémům s přípojením.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr