Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » ....nějakej šikovnej truhlář

kojaksro (Člen)
06.01.2016 18:19:08
Offline

....nějakej šikovnej truhlář

....kucí, potřeboval bych osadit na ty pevný panelákový futra co maj pevnej spodek, dřevěné prahy. Je jich pět, dvě velikosti, musí vyfrézovat a nalepit.

Nalepit to na Mamuta zvládnu, ale kdo mě je uděláhelp

....nějaký šikovný pussytruhlářsmokin

...díky za rady.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
corimec (Člen)
06.01.2016 18:22:43
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Kupoval jsem je v OBI(bauhaus tu nemáme),maj ruzný šířky a delku si zařízneš.Lepil jsem to na pěnu.Stálo to pár kaček.

Banditatom (Člen)
06.01.2016 18:27:27
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Hele kojakoj znam jedny kluky....fakt sikovni....delaj hodne na zakazku ale musel bys prijet si vyzkouset jak se ti lezievilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kojaksro (Člen)
06.01.2016 18:34:42
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

corimec psal:

Kupoval jsem je v OBI(bauhaus tu nemáme),maj ruzný šířky a delku si zařízneš.Lepil jsem to na pěnu.Stálo to pár kaček.

.....ty jsou nízké, tady jsou prahy kovové a jsou napevno. Musím je nechat a na ně dát ty vyfrézované dřevěné. Ty prahy jsou tam vzpěrné a drží futra, dají se prej uříznout a dát nějaký ty kosmoturbo šrouby, ale se mi asi nechce.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
vendous (Člen)
06.01.2016 18:35:12
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

corimec psal:

Kupoval jsem je v OBI(bauhaus tu nemáme),maj ruzný šířky a delku si zařízneš.Lepil jsem to na pěnu.Stálo to pár kaček.

No zaříznou a nalepit práh umí kde kdo ale tady je potřeba práh uprostřed vyfrézovat o 1,7mm a to už kde kdo nezvládne. idontknow  Bez vybavení ani kutil


Smrt je ze všeho to poslední.
kojaksro (Člen)
06.01.2016 18:35:31
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Banditatom psal:

Hele kojakoj znam jedny kluky....fakt sikovni....delaj hodne na zakazku ale musel bys prijet si vyzkouset jak se ti lezievilbigsmile

....vydrž, snad to ještě není na pořadu dneevil
smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
corimec (Člen)
06.01.2016 18:43:10
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Jasně chápugoodjá měl tu vspěru zabetonovanou tak jsem to neřešil a plác to rovnou na podlahu.Ale v kazdim OBI maj truhlárnu,proč by tam nemeli mít horní frézu.Za zeptání nic nedas.

Filous (Člen)
06.01.2016 19:55:43
Online

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

...bratránek je truhlář, fakt šikovnej, v rodině už druhá generace, dělá hlavně s masivem a to nábytek na zakázku, disponuje veškerým potřebným vybavení, jen si nejsem jistej, jestli je to rentabilní, bo truhlárnu má v Benátkách, ale dyš budeš chtít, není problém vás zkontaktovatcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
06.01.2016 20:25:43
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
06.01.2016 20:41:37
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Banditatom psal:

Hele kojakoj znam jedny kluky....fakt sikovni....delaj hodne na zakazku ale musel bys prijet si vyzkouset jak se ti lezievilbigsmile

sem si zrovna říkal že ty jsi je znát měl,ale jestli dělají prahy je věc jiná bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
06.01.2016 20:47:40
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Hele kojakoj znam jedny kluky....fakt sikovni....delaj hodne na zakazku ale musel bys prijet si vyzkouset jak se ti lezievilbigsmile

sem si zrovna říkal že ty jsi je znát měl,ale jestli dělají prahy je věc jiná bigsmile  bigsmile

Nevim covece ja jsem tam prah nikdy nevidelbigsmileale kdyz se nudej delaj pekny tentononc na stamprlegood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomB12 (Člen)
07.01.2016 10:07:28
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

No když jsme u toho Lidlu, tak před vánoci tam byla horní fréza, těch pár prahů by určitě  zvládla smokin

K.a.s.y.m. (Člen)
07.01.2016 13:09:44
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Hele kojakoj znam jedny kluky....fakt sikovni....delaj hodne na zakazku ale musel bys prijet si vyzkouset jak se ti lezievilbigsmile

sem si zrovna říkal že ty jsi je znát měl,ale jestli dělají prahy je věc jiná bigsmile  bigsmile

Nevim covece ja jsem tam prah nikdy nevidelbigsmileale kdyz se nudej delaj pekny tentononc na stamprlegood

já zase znám truhláře co dělá pěkný prkynka na tatarak i s mističkama na ingredience bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Americkej (Člen)
28.01.2016 03:40:19
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

A: Wogo, flexou ukuchni ten kovovej spodek a nalep normal placatej prah.
B: Jinac pokavad bys trval na tom frezovani, to das i na kolene maflem podle pravitka. Ale podle myho picovina, za A je spravne.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
VikecB12 (Člen)
28.01.2016 13:27:56
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Vono taky dost hrozí,že by ten práh v místě toho vyfrézování časem prasknul...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
28.01.2016 15:06:04
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Von parenej buk nebo dub jen tak neprdne, zalezi samo kolik nechas masa nad zlabem a jak pekne to zapasujes. Rozepre to rozhodne lip nez ten vohlej kus plechu, co casem shnije, nebo naky kosmobuzna srouby pro hejly.

Masiv je masiv, to se vobecne vi!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
tajnej (Člen)
28.01.2016 16:27:26
Offline

Re: ....nějakej šikovnej truhlář

Když si koupíš ty prahy, tak frézu máme.
Dyštak brnkni.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr