Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Galvanizace

gerrik (Člen)
29.01.2016 20:15:41
Offline

Galvanizace

Chlapi, koupil jsem novy blatniky na felcku, jsou v kataforeze. Premyslim ze bych si blatniky nechal galvanicky pozinkovat a nechal byt? Mam stribrnou metlu. Je to picovina? Nebo klasicky nastrikat  a zespoda osetrit?

Jarin (Člen)
29.01.2016 21:10:04
Offline

Re: Galvanizace

gerrik psal:

Chlapi, koupil jsem novy blatniky na felcku, jsou v kataforeze. Premyslim ze bych si blatniky nechal galvanicky pozinkovat a nechal byt? Mam stribrnou metlu. Je to picovina? Nebo klasicky nastrikat  a zespoda osetrit?

...1- z venčí dle vkusu,zevnitř bych každopádně ošetřit
...2- viděl jsem i párkrát plastový podběh v blatníku /doplněk/-to by se      nabízelo pozink z obou stran


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Filous (Člen)
29.01.2016 21:33:55
Offline

Re: Galvanizace

...já bych se na to vysral, bo neš ti schnijou ty nový blatníky, tag bude ten zbytek na padrťcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hans (Člen)
29.01.2016 22:51:18
Offline

Re: Galvanizace

Novy blatniky ti shnijou za rok. S těma plastovyma podbehama za dva. Pak nezbývá než znovu sundat, prebrousit a natrit. Ja jebu vzhled, takže to dělám stetkou. Ty plasty si tam ale dej, chrani to i prahy.... Na zinek bych se vysral...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
4Fun.cz (Člen)
29.01.2016 23:17:02
Offline

Re: Galvanizace

to Filous good    není co dodat


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
gerrik (Člen)
30.01.2016 08:48:23
Offline

Re: Galvanizace

Toz zevnitr tam naseru kila tlumexu, poradne to tam vytru. Zvenku asi nalakuju a bude to. Je fakt ze autu davam tak dva tri roky zivota smile2

Kelly01 (Člen)
30.01.2016 09:33:26
Offline

Re: Galvanizace

U takový káry bych ostříhal hrany a nalepil to zvenku na původní nějakým lepidlem z Baumaxubigsmile
No a za rok bych to vrstvil zassmile1


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
30.01.2016 14:40:27
Offline

Re: Galvanizace

a za pět let můžeš koupit tuningový kola s jiným ET, protože blatníku už budeš mít předtuněný bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
31.01.2016 18:57:50
Offline

Re: Galvanizace

Když jsem měl Wartburg 900 tak ten měl s tmelem a lakem z výroby tak 1cm, při zrušení frajera ve Škodě 1000 se mi teda kousek laku odloup, to musím přiznatbigsmile


God Save The Queen!
tomasNJ (Člen)
31.01.2016 19:24:59
Offline

Re: Galvanizace

jestli máš panče (druhovýroba) tak si je prvně spasuj a pak teprv nějak konzervuj...

bo ty panče nesedí


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Inženýrek (Člen)
01.02.2016 10:50:06
Offline

Re: Galvanizace

hans psal:

Novy blatniky ti shnijou za rok. S těma plastovyma podbehama za dva. Pak nezbývá než znovu sundat, prebrousit a natrit. Ja jebu vzhled, takže to dělám stetkou. Ty plasty si tam ale dej, chrani to i prahy.... Na zinek bych se vysral...

Já bych řek, že těma plastama to akorát urychlíš, protože se za tim akorát drží bordel, sůl, nemůžeš to pořádně vystříkat při mytí,...


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hans (Člen)
01.02.2016 10:54:48
Offline

Re: Galvanizace

v žádným případě. Mám je tam a je to paráda, bo se ti nic nedostane pod blatníky, takže ti např. nehnijou zevnitř na vrchní straně (myslím tam, kde máš celou zimu kouli z bahna a soli smile1) a taky to necáká na čelní a zadní stranu prahů, který v těch místech většinou úplně uhnijou....
Ovšem blatníky z druhovýroby ti do roka shnijou zvenku....bad


Sapere Aude
www.gunlex.cz
SO 545 (Člen)
03.02.2016 19:18:01
Offline

Re: Galvanizace

Tie plasty su parada. V podstate neriesis ani ziaden asfalt alebo body atd.
Nove auta su ledva v zakladovke a malo ktore navoskovane.

Ak namontujes plastove podblatniky dopredu nemusis ani lepit blatnik.
Staci len na miesto kde sa skrutkuje naniest vosk do dutin a nato priskrutkovat.
Vydrzi ovela dlhsie.

Vskusane v dobe davno minulej.

gerrik (Člen)
03.02.2016 19:32:13
Offline

Re: Galvanizace

Diky za nazory, ja ted patlam gumoasfalt na vnitrni stranu blatniku, pak budu pasovat, pak lakovat. O tech plastovych podbezich popremyslim.

SO 545 (Člen)
03.02.2016 20:12:52
Offline

Re: Galvanizace

Cena jedneho dopredu je cca 8euro.

To je skoro lacnejsie ako gumoasfalt .

Ako na baltnik patlat gumoasfalt by som lakosa poprosil aby nalakoval aj vnutorne falce.
To ochrani trosku viac.
Ale aftermarket fakt hrdzavie uz vo fabrike pod lisom.bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr