Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Velikost blinkrů VS stk 2016

Drunkriot (Člen)
15.02.2016 20:34:01
Offline

Velikost blinkrů VS stk 2016

Zdravím.mám takový blbý dotaz tak mě prosím neukamenujte.chci pořídit miniblinkry a nevím jestli je předepsaná nějaká minimální velikost.nerad bych aby mě soudruzi na STK poslali domů.Díky za odpovědi help

Honzik8719 (Člen)
15.02.2016 20:41:47
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Drunkriot psal:

Zdravím.mám takový blbý dotaz tak mě prosím neukamenujte.chci pořídit miniblinkry a nevím jestli je předepsaná nějaká minimální velikost.nerad bych aby mě soudruzi na STK poslali domů.Díky za odpovědi help

když budou mít E tak nemáš trabl...good


...relativní kochač...
corimec (Člen)
15.02.2016 20:46:34
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

No jestli nekdo z jara pojedete na STK,tak se podělte o svoje dojmyhelptaky mě to čekásick

mr.BSE (Člen)
15.02.2016 21:55:38
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Honzik8719 psal:
Drunkriot psal:

Zdravím.mám takový blbý dotaz tak mě prosím neukamenujte.chci pořídit miniblinkry a nevím jestli je předepsaná nějaká minimální velikost.nerad bych aby mě soudruzi na STK poslali domů.Díky za odpovědi help

když budou mít E tak nemáš trabl...good

To není až tak pravda...  Správně by měl mít papír vod výrobce /dealera,  že tento konkrétní blinkr může být na této konkrétní motorce  a navíc zapsáno v TP... Tolik info z STK


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
15.02.2016 22:10:21
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

mr.BSE psal:
Honzik8719 psal:
Drunkriot psal:

Zdravím.mám takový blbý dotaz tak mě prosím neukamenujte.chci pořídit miniblinkry a nevím jestli je předepsaná nějaká minimální velikost.nerad bych aby mě soudruzi na STK poslali domů.Díky za odpovědi help

když budou mít E tak nemáš trabl...good

To není až tak pravda...  Správně by měl mít papír vod výrobce /dealera,  že tento konkrétní blinkr může být na této konkrétní motorce  a navíc zapsáno v TP... Tolik info z STK

tak tak pouze origo jsou správně.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
15.02.2016 23:20:01
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

jojo,bastlení je konecbigsmile
Jen nechápu,jak to dělají třeba v takové francii,protože když tady mám nějakej dovoz právě z té kyselé prdele,tak je to dojebaný cugrunt,miniblinkříky,kerý téměř nejsou vidět,zadní blatník buďto uřízlej,nebo místo něho nějakou laminátovou votřesnou výplň,led zadní světla,zrcátka buďto žádný,nebo nějaký mrňavoučký mrdky atd.idontknow A to nemluvím vo jedné mašině,bylo jich několik.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
16.02.2016 00:47:24
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

K.a.s.y.m. psal:
mr.BSE psal:
Honzik8719 psal:


když budou mít E tak nemáš trabl...good

To není až tak pravda...  Správně by měl mít papír vod výrobce /dealera,  že tento konkrétní blinkr může být na této konkrétní motorce  a navíc zapsáno v TP... Tolik info z STK

tak tak pouze origo jsou správně.

pak jsem v pussy protože do originálu to rozhodně dávvat nebuduevil dycky sem zastával názor fukčních věcí, proto mám blinkry který dostatečně svítěji i na sluníčku, proto mám zrcátko pod řídítkama (ano jen jedno bo bohatě stačí) ve kterym je vidět tisíckrát líp než v něm vidět půlku loktu good a pak takový věci že mám v papírech polokapotu a přitom mám eNko...no ještě že sem byl na technický před rokem smokin vono se to do tý doby nějak vypussy a pak buď budu jezdit na Toma nebo jako spořádanej vopčangood


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2016 06:22:02
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:
mr.BSE psal:


To není až tak pravda...  Správně by měl mít papír vod výrobce /dealera,  že tento konkrétní blinkr může být na této konkrétní motorce  a navíc zapsáno v TP... Tolik info z STK

tak tak pouze origo jsou správně.

pak jsem v pussy protože do originálu to rozhodně dávvat nebuduevil dycky sem zastával názor fukčních věcí, proto mám blinkry který dostatečně svítěji i na sluníčku, proto mám zrcátko pod řídítkama (ano jen jedno bo bohatě stačí) ve kterym je vidět tisíckrát líp než v něm vidět půlku loktu good a pak takový věci že mám v papírech polokapotu a přitom mám eNko...no ještě že sem byl na technický před rokem smokin vono se to do tý doby nějak vypussy a pak buď budu jezdit na Toma nebo jako spořádanej vopčangood

no a co bych měl s přestavbou do origa říkat já smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
16.02.2016 08:07:30
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Berta je na tom obdobne, dostala STK na podzim 2015. Snad to nejak zase pujde a chlupati budou normalni a nebudou nas za otevreny roury kamenovat.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
pulmotor (Člen)
16.02.2016 12:38:02
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Přestavba origo pokud  je zapsaná v techničáku tak je to OK.Na to maji výrobci vyjímky.
Já mám u auta pevnostní nárazník a ochranej rám s navijákem zapsanej jako alternativní vybavení.
Maj to motorky od  BMV na přídavný světla,podle vyhlášky může mít motka max 2 přední světla.
A ty laďaky a poldovépussy to bude podle toho jak moc je naserešsurprised.
Tak že od jara moc nemachrovat a bej pokornejbadnebo kurevsky rychlejbigsmilegood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
16.02.2016 12:58:55
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Mám na všem STK do 6/2017 tak doufám že se to nějak vyvrbí..
Komu STK končí letos tak bych mu radil ať to zvládne do poloviny roku, do té doby to můžou ojebávat(aspoň u nás mi to na STK řekli)..
No a pokud to nepůjde klasicky uplatit tak jsem holt příští rok bez motorky i autabigsmile

Blbý je, že originální blinkry ani podsedlák či výfuk už nemámfucksmile2

Jo, a ohledně aut se načítání závad týká pouze motoru, takže nějaký zámky dveří nejsou důvod k odebrání...

A fakt mne zajímá jak se budou tvářit na "bývalý" Skaře, třeba jim bude stačit štítek Givi apod. surprised


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
16.02.2016 13:39:27
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

No při dovozové STK jim to nestačí už dobrejch pět let. smile2 Sem musel na kulta tenkrát kapotu pověsit,když sem ho přihlašoval. Samozřejmě je to o lidech,na kerý na technické narazíš,někdy to muže byt v poklidu,jindy tě vyhodí za kokotinu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
16.02.2016 13:42:27
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

Teď jde jen o to jak moc budou žrát to focení a jak se toho budou bátsurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
16.02.2016 17:20:20
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

chce to čas..dopadne to jako všechno v čechách  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
16.02.2016 18:24:42
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

K.a.s.y.m. psal:

chce to čas..dopadne to jako všechno v čechách  bigsmile

Takže napiču jobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tomasNJ (Člen)
16.02.2016 23:59:33
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

K.a.s.y.m. psal:

no a co bych měl s přestavbou do origa říkat já smile1

a třeba já? smile2


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Honzik8719 (Člen)
17.02.2016 00:26:40
Offline

Re: Velikost blinkrů VS stk 2016

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:

no a co bych měl s přestavbou do origa říkat já smile1

a třeba já? smile2

čekal jsem kdy se ozvete zrovna vy dvá evil sem proti vám žabař redfacebigsmile


...relativní kochač...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr