Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » STK

kazan (Člen)
11.03.2016 21:16:46
Offline

STK

Tak jsem byl s Bandaskou na STK (OSTRAVA) a chvilkama jsem měl pocit, že jsem tou mašinou někoho zabil. Fotilo se snad všechno..... brzdové destičky, koncovka výfuku, blinkry u všeho potřeba homogolace a nejlépe dodaného štítku o homogolaci ( zadní blinkry, koncovka .

Vše nakonec OK ale je to mazecgood


Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!
Jarin (Člen)
11.03.2016 21:22:20
Offline

Re: STK

kazan psal:

Tak jsem byl s Bandaskou na STK (OSTRAVA) a chvilkama jsem měl pocit, že jsem tou mašinou někoho zabil. Fotilo se snad všechno..... brzdové destičky, koncovka výfuku, blinkry u všeho potřeba homogolace a nejlépe dodaného štítku o homogolaci ( zadní blinkry, koncovka .

Vše nakonec OK ale je to mazecgood

good.....gratulujicoolcool


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Filous (Člen)
12.03.2016 16:53:07
Offline

Re: STK

...tag tam uš by mě v životě nevidělifuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
12.03.2016 16:54:55
Offline

Re: STK

Filous psal:

...tag tam uš by mě v životě nevidělifuck

....nejak taksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
corimec (Člen)
12.03.2016 17:18:11
Offline

Re: STK

V Jižnim Polsku jsou halt víc důslednýsick

VikecB12 (Člen)
12.03.2016 17:34:28
Offline

Re: STK

Já byl ve čtvrtek se staříkem,cvaknul 3 fotky a a nic jinýho ho nezajimalo. Na mašině kufr,nosiče bočních,jiný řiditka a jejich zvýšení,vzadu ohlins,vepředu kotouč 320mm a relokace třmenu,pancéřovka atd... Standartně se tam jen slezli fšichni technici a vyptávali se jak je to starý,co to má zasebou a kde sem to v tomhle stavu vyhrabalbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
12.03.2016 18:27:16
Offline

Re: STK

VikecB12 psal:

Já byl ve čtvrtek se staříkem,cvaknul 3 fotky a a nic jinýho ho nezajimalo. Na mašině kufr,nosiče bočních,jiný řiditka a jejich zvýšení,vzadu ohlins,vepředu kotouč 320mm a relokace třmenu,pancéřovka atd... Standartně se tam jen slezli fšichni technici a vyptávali se jak je to starý,co to má zasebou a kde sem to v tomhle stavu vyhrabalbigsmile

Takze si chtel rict ze se technik pri pohledu na tu osklicost zzelel a nechal te jitbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
12.03.2016 19:26:44
Offline

Re: STK

Jojo,tak nějak asibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor nx (Člen)
13.03.2016 09:27:24
Offline

Re: STK

VikecB12 psal:

Já byl ve čtvrtek se staříkem,cvaknul 3 fotky a a nic jinýho ho nezajimalo. Na mašině kufr,nosiče bočních,jiný řiditka a jejich zvýšení,vzadu ohlins,vepředu kotouč 320mm a relokace třmenu,pancéřovka atd... Standartně se tam jen slezli fšichni technici a vyptávali se jak je to starý,co to má zasebou a kde sem to v tomhle stavu vyhrabalbigsmile

S pumpou na močku na STK surprisedbigsmile

XJelen (Člen)
13.03.2016 09:48:10
Offline

Re: STK

Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Já byl ve čtvrtek se staříkem,cvaknul 3 fotky a a nic jinýho ho nezajimalo. Na mašině kufr,nosiče bočních,jiný řiditka a jejich zvýšení,vzadu ohlins,vepředu kotouč 320mm a relokace třmenu,pancéřovka atd... Standartně se tam jen slezli fšichni technici a vyptávali se jak je to starý,co to má zasebou a kde sem to v tomhle stavu vyhrabalbigsmile

S pumpou na močku na STK surprisedbigsmile

Normálně, každý dva roky tlaková zkouška bigsmile


Strýcfajtr !!!
Lubošek (Člen)
13.03.2016 10:03:40
Offline

Re: STK

XJelen psal:
Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Já byl ve čtvrtek se staříkem,cvaknul 3 fotky a a nic jinýho ho nezajimalo. Na mašině kufr,nosiče bočních,jiný řiditka a jejich zvýšení,vzadu ohlins,vepředu kotouč 320mm a relokace třmenu,pancéřovka atd... Standartně se tam jen slezli fšichni technici a vyptávali se jak je to starý,co to má zasebou a kde sem to v tomhle stavu vyhrabalbigsmile

S pumpou na močku na STK surprisedbigsmile

Normálně, každý dva roky tlaková zkouška bigsmile

goodjasně, já vám pošád šikat..ordnuk ist ordnukcool


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Libor nx (Člen)
13.03.2016 10:08:52
Offline

Re: STK

XJelen psal:
Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Já byl ve čtvrtek se staříkem,cvaknul 3 fotky a a nic jinýho ho nezajimalo. Na mašině kufr,nosiče bočních,jiný řiditka a jejich zvýšení,vzadu ohlins,vepředu kotouč 320mm a relokace třmenu,pancéřovka atd... Standartně se tam jen slezli fšichni technici a vyptávali se jak je to starý,co to má zasebou a kde sem to v tomhle stavu vyhrabalbigsmile

S pumpou na močku na STK surprisedbigsmile

Normálně, každý dva roky tlaková zkouška bigsmile

goodbigsmile

VikecB12 (Člen)
13.03.2016 17:09:22
Offline

Re: STK

Šulinibigsmile
Jinak letos mám zasebou celkem 5 stk. Jednou auto,jednou mašina a třikrát dovozová na skutra a pokaždé bez uplácení a napoprvé. Stačí to mít z rozumem udržovaný a není problém. Jen to navic oproti loňsku fotí,je to dražší a trvá to dýl. Takže opět posun kupředubigsmile Jo a kurevsky podražila evidenčka. Loni sem platíval 180kč a letos už je za 450kč na mašinu. A stk na mašinu stojí jen o 40kč vícidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
YvesEr (Člen)
14.03.2016 17:13:07
Offline

Re: STK

Dnes provedena STK: pokud nepočítám to, že jsem čekal 2 hodiny, tak naprostá pohoda. Jen opsali čísla, stav tachometru a nafotili. Jinak vůbec nic! Jen pochvalasmile1

Jarin (Člen)
14.03.2016 17:44:51
Offline

Re: STK

YvesEr psal:

Dnes provedena STK: pokud nepočítám to, že jsem čekal 2 hodiny, tak naprostá pohoda. Jen opsali čísla, stav tachometru a nafotili. Jinak vůbec nic! Jen pochvalasmile1

...tak gratulacegood,app.pokud máš moto dle foto /viz profil/,tak bych ani nic jiného nečekal.coolAle ty 2hodky by me taky s.... .sick


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
yoby (Člen)
17.03.2016 10:55:47
Offline

Re: STK

Tak STK taky hotový good kromě čekání pohoda, hlavně najít štítky a mít čitelný a vyfotitelný čísta rámu smile1

Kelly01 (Člen)
23.03.2016 18:49:48
Offline

Re: STK

A co lauf, musí být originálsurprised


God Save The Queen!
yoby (Člen)
23.03.2016 20:52:54
Offline

Re: STK

Kelly01 psal:

A co lauf, musí být originálsurprised

Ixil nevadil smile1 kouknul že Ečko to má, DBkiller nandanej

VikecB12 (Člen)
23.03.2016 21:36:22
Offline

Re: STK

Tak to je Kelly s jeho joši rs3 v pičibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
23.03.2016 21:47:44
Offline

Re: STK

Blbý je že nemám origoš svody, takže to mi ani půjčenej asi nepomůže, cosurprised


God Save The Queen!
osiris (Člen)
23.03.2016 22:32:40
Offline

Re: STK

...ho nech vysvětit smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
24.03.2016 07:45:36
Offline

Re: STK

Kelly01 psal:

Blbý je že nemám origoš svody, takže to mi ani půjčenej asi nepomůže, cosurprised

...já vím o někom kdo má evil  bigsmile

Banditatom (Člen)
24.03.2016 07:53:59
Offline

Re: STK

Mour psal:
Kelly01 psal:

Blbý je že nemám origoš svody, takže to mi ani půjčenej asi nepomůže, cosurprised

...já vím o někom kdo má evil  bigsmile

...ze by doslo na riditka?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
24.03.2016 08:58:34
Offline

Re: STK

Uvidíme za rok až tam půjdubigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
31.03.2016 12:39:22
Offline

Re: STK

...nebudu nijak konkrétní, ale po dnešní náfštěvje STK musim konstatovat, že je to enem vo lidech a dyš je vůle, de i nemožnýgood ...a fšechny vobavy z STK sem dnešním dnem hodil za hlavucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
tomasNJ (Člen)
31.03.2016 17:55:43
Offline

Re: STK

Filous psal:

...nebudu nijak konkrétní, ale po dnešní náfštěvje STK musim konstatovat, že je to enem vo lidech a dyš je vůle, de i nemožnýgood ...a fšechny vobavy z STK sem dnešním dnem hodil za hlavucool

takže mám jet na STK za Tebou?bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kelly01 (Člen)
31.03.2016 18:15:40
Offline

Re: STK

Udělám ji příští rok, cestou přes Benátky a spojím to s podtlakamabigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
31.03.2016 19:49:23
Offline

Re: STK

tomasNJ psal:
Filous psal:

...nebudu nijak konkrétní, ale po dnešní náfštěvje STK musim konstatovat, že je to enem vo lidech a dyš je vůle, de i nemožnýgood ...a fšechny vobavy z STK sem dnešním dnem hodil za hlavucool

takže mám jet na STK za Tebou?bigsmile

budeme dva bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
31.03.2016 20:26:45
Offline

Re: STK

Filous psal:

...nebudu nijak konkrétní, ale po dnešní náfštěvje STK musim konstatovat, že je to enem vo lidech a dyš je vůle, de i nemožnýgood ...a fšechny vobavy z STK sem dnešním dnem hodil za hlavucool

Já sem taky v klidu, ale byla by blbost ty normální jmenovat takhle veřejně...good
Ale varovat to zase jo. Takže kdy kdyby někoho napadlo jít v Kunraticích ( http://www.stkkunratice.cz/?page_id=7 ) tak na to zapomeňte jak s autem tak s motorkou. S autem tam byla žena i když jsem jí říkal ať jede jinam....ale je to blízko....sice žádná závada, ale sou to kokoti...namistrovanej kretének, lékárna žárovky....  to samý moje první a poslední zkušenost s motorkou...byla to jenom evidenčka a to hovado začlo mlít o gumách jestli jako tam nemám ty správný, tak že mi to nenapíše...pak sem mu musel najít číslo motoru bo mi tvrdil že tam žádný není...prostě debil.

Banditatom (Člen)
31.03.2016 20:33:26
Offline

Re: STK

Ceka me dovozova stk uz ted s toho mam nocni murysick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Michal Dk (Člen)
31.03.2016 20:56:53
Offline

Re: STK

Je potřeba si vybrat  tady ve Dvoře Králové STK ani náhodou ani evidenčku.Jezdim jinam byl jsem v pátek s motorkou a naprosto v pohodě.Hlavni bylo aby nevadily kabely přez vinko a štítek.Bez problému.good

VikecB12 (Člen)
01.04.2016 08:40:15
Offline

Re: STK

Banditatom psal:

Ceka me dovozova stk uz ted s toho mam nocni murysick

Tak to buď v klidu,protože je to víc v klidu,než normální STKgood Teda aspoň u nás. Teda aspoň u motorek. Nezajímá je nic,jenom aby šel vyfotit VIN.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.04.2016 09:53:18
Offline

Re: STK

VikecB12 psal:
Banditatom psal:

Ceka me dovozova stk uz ted s toho mam nocni murysick

Tak to buď v klidu,protože je to víc v klidu,než normální STKgood Teda aspoň u nás. Teda aspoň u motorek. Nezajímá je nic,jenom aby šel vyfotit VIN.

Budu ti volatgood tak se priprav ale predem ti poslu radej jeste sms ze ti budu volat at vis ze ti budu volatbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
logarex (Člen)
01.04.2016 17:52:29
Offline

Re: STK

Lihy psal:
Filous psal:

...nebudu nijak konkrétní, ale po dnešní náfštěvje STK musim konstatovat, že je to enem vo lidech a dyš je vůle, de i nemožnýgood ...a fšechny vobavy z STK sem dnešním dnem hodil za hlavucool

Já sem taky v klidu, ale byla by blbost ty normální jmenovat takhle veřejně...good
Ale varovat to zase jo. Takže kdy kdyby někoho napadlo jít v Kunraticích ( http://www.stkkunratice.cz/?page_id=7 ) tak na to zapomeňte jak s autem tak s motorkou. S autem tam byla žena i když jsem jí říkal ať jede jinam....ale je to blízko....sice žádná závada, ale sou to kokoti...namistrovanej kretének, lékárna žárovky....  to samý moje první a poslední zkušenost s motorkou...byla to jenom evidenčka a to hovado začlo mlít o gumách jestli jako tam nemám ty správný, tak že mi to nenapíše...pak sem mu musel najít číslo motoru bo mi tvrdil že tam žádný není...prostě debil.

Dík za upozornění good. Tam jsem jezdil pravidelně, tak na ně seru ass, v červenci pojedu jinam.


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
tachec (Člen)
04.04.2016 05:48:31
Offline

Re: STK

Byl jsem ve čtvrtek a pohoda, teda až na to, že přede mnou byly 4 plechovky, tak jsem si chvíli počkal...

Vyfotil si stav km na tachometru, VIN číslo, štítek, číslo motoru, zleva a zprava zezadu. Zeptal se na povinnou výbavu (vidět ji nechtěl), zasvítil jsem, zablikal jsem, přední, zadní brzda a nazdar - tradá pryč s technickou a na dva roky je pokoj.

Ani vlastně neslyšel motor idontknow - nechtělo se mně to startovat, tak jsem tam s tím docupital a z linky taky bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
tajnej (Člen)
05.04.2016 10:49:29
Offline

Re: STK

já včera podobně jako tachec.
žádná buzerace, světla, brzdy, VIN, otázka na povinnou výbavu. prostě normální technická, jenom pár fotek navíc.
vždycky mi to dřív skoukli na parkovišti před jejich barákem, ale teď jsem musel do fronty plechovek a do haly, tak jsem trochu ztratil náladu a klid, protože jsem sebou neměl papíry od vejfuku a různejch sarapatiček, co jsem na to navěsil.
ale najednou z haly vyšel usměvavej mlaďoch a mával na mě, ať du s kačerem dopředu, že to bude rychlý. a plechovkáři vůbec neprudili, že je předbíhám good
asi správný skvrny na slunci ten den.

Banditatom (Člen)
05.04.2016 11:23:12
Offline

Re: STK

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
05.04.2016 12:03:12
Offline

Re: STK

Jak je to s tím laufem "dokáží" to za vhodných podmínek přehlídnoutsurprised???


God Save The Queen!
Mour (Člen)
05.04.2016 12:03:40
Offline

Re: STK

Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

......bigsmilebigsmile ...parťáku, a je to v STK?   bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
05.04.2016 12:42:57
Offline

Re: STK

Mour psal:
Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

......bigsmilebigsmile ...parťáku, a je to v STK?   bigsmilebigsmilebigsmile

narážíš na Tomovu značnou flegmatičnost a otupělost vůčí blbcum??bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
05.04.2016 12:55:04
Offline

Re: STK

Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

...to bude tym, že mi tady f Česku máme fšecko lepčí, né???bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
05.04.2016 13:03:48
Offline

Re: STK

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

......bigsmilebigsmile ...parťáku, a je to v STK?   bigsmilebigsmilebigsmile

narážíš na Tomovu značnou flegmatičnost a otupělost vůčí blbcum??bigsmilebigsmile

goodbigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
05.04.2016 13:05:10
Offline

Re: STK

Filous psal:
Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

...to bude tym, že mi tady f Česku máme fšecko lepčí, né???bigsmilebigsmilebigsmile

Leda guvnobigsmile

To kasym:no mozna to zpusobuje moje alergie na blbcebigsmile ale nee u nas na stk(koprivnice) je to opravdu banda debilu... co posloucham od kamosu s cim vsim leteli s stk tak me to prijde ze to delaj naschvalsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
05.04.2016 13:05:56
Offline

Re: STK

Filous psal:
Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

...to bude tym, že mi tady f Česku máme fšecko lepčí, né???bigsmilebigsmilebigsmile

...bigsmile Parťáku....jen v Praze ....u Vás ne, to máte jak my bigsmilebigsmilebigsmile

Filous (Člen)
05.04.2016 14:26:55
Offline

Re: STK

Mour psal:
Filous psal:
Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

...to bude tym, že mi tady f Česku máme fšecko lepčí, né???bigsmilebigsmilebigsmile

...bigsmile Parťáku....jen v Praze ....u Vás ne, to máte jak my bigsmilebigsmilebigsmile

...goodbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom jr. (Člen)
05.04.2016 16:50:58
Offline

Re: STK

na 1216R hotovo cool

Přístí tejden mě čeká 1100 SuperBlackbird přestavěnej na naháče bigsmile

tomasNJ (Člen)
05.04.2016 17:11:03
Offline

Re: STK

Banditatom psal:
Filous psal:
Banditatom psal:

Proc kurva u nas mame takovou bandu debilufuck

...to bude tym, že mi tady f Česku máme fšecko lepčí, né???bigsmilebigsmilebigsmile

Leda guvnobigsmile

To kasym:no mozna to zpusobuje moje alergie na blbcebigsmile ale nee u nas na stk(koprivnice) je to opravdu banda debilu... co posloucham od kamosu s cim vsim leteli s stk tak me to prijde ze to delaj naschvalsick

vidíš... a já jezdil vždy do Kopru, že je to tam cajk a že v NJ jsou samí čuráci...bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
05.04.2016 17:53:51
Offline

Re: STK

tomasNJ psal:
Banditatom psal:
Filous psal:


...to bude tym, že mi tady f Česku máme fšecko lepčí, né???bigsmilebigsmilebigsmile

Leda guvnobigsmile

To kasym:no mozna to zpusobuje moje alergie na blbcebigsmile ale nee u nas na stk(koprivnice) je to opravdu banda debilu... co posloucham od kamosu s cim vsim leteli s stk tak me to prijde ze to delaj naschvalsick

vidíš... a já jezdil vždy do Kopru, že je to tam cajk a že v NJ jsou samí čuráci...bigsmile

No ono v novem jicine neni tak o co statbigsmile heled jeden s nich je tezce v pohode a plesohlavem jsme meli malou potycku a s mladochem jsme si vymenili par velice slusnych slov od ty doby je tam nemusimsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
05.04.2016 20:43:15
Offline

Re: STK

...já včera zjistil, že mám propadlou u skůltra...tak budu muset někam zítra vyrazit....ale svítí to, troubí to, bliká to, tak bych trabl neviděl...jen ten čas si najít....help

Jsem místo toho musel dneska jezdit na GS...ale okolo Karlštějna se to dalo vydržet.....bigsmile

Eugi (Člen)
12.04.2016 08:35:14
Offline

Re: STK

STK me ceka pristi rok. Pojedu jako vzdy do Vrchlabi a mam pocit ze budu pekne v pussy . Vcera jsem studoval vyfuk MIVV na svem bandouoi  a nasel tam super homologaci : " FOR RACING USE ONLY " smile1smile1smile1

hlemejzd999 (Člen)
12.04.2016 09:06:02
Offline

Re: STK

Eugi psal:

STK me ceka pristi rok. Pojedu jako vzdy do Vrchlabi a mam pocit ze budu pekne v pussy . Vcera jsem studoval vyfuk MIVV na svem bandouoi  a nasel tam super homologaci : " FOR RACING USE ONLY " smile1smile1smile1

to bude v pohodě...jako dvanáctý v pořadí tam vidim éčko good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Eugi (Člen)
12.04.2016 09:15:29
Offline

Re: STK

hlemejzd999 psal:
Eugi psal:

STK me ceka pristi rok. Pojedu jako vzdy do Vrchlabi a mam pocit ze budu pekne v pussy . Vcera jsem studoval vyfuk MIVV na svem bandouoi  a nasel tam super homologaci : " FOR RACING USE ONLY " smile1smile1smile1

to bude v pohodě...jako dvanáctý v pořadí tam vidim éčko good

To doufam, bopokud to budou studovat jak ja..........Tak asi budu muset od nekoho si pujcit origos bigsmile

Pardalll (Nový člen)
16.04.2016 10:47:33
Offline

Re: STK

Já byl na technický v Kolíně, technik v pohodě rozčiloval se při focení WIN, že není fotograf, ale mechanik. K odeslání do centra mají pouze 4 fotky tak, že nevím co komu fotili. Mám laďák s homologací ani ten nefotil. Říkal ale, že i když zakoupeno v originál v prodejně třeba padáky, pokud nemají E, ať na technickou nikdo ani nejezdí a raději to odmontuje.bad

vendous (Člen)
29.04.2016 21:27:38
Offline

Re: STK

Tak dneska sem dostal novou známečku opravňující mě brázdit naše silnice smile1
Pár fotek a pochvala za pěknej stav, ani nechtěl povinou výbavu


Smrt je ze všeho to poslední.
osiris (Člen)
29.04.2016 22:03:09
Offline

Re: STK

...teď jsou hlavní věci odrazka, blinkry, čitelnost spz, homologace vejfuku, štítky a barva (čímž jsem v mým případě malinko uved technika do rozpaků, dle mýho názoru teda zbytečně, jak se nakonec chválabohu potvrdilo), jsem měl ze tří motorek na technický teda ten pocit ...ještě vlastně nic přes šířku řídítek a žádná ostrá hrana nebo úhel kolem dokola ...prostě fotky
...chudáci ti, který nemaj mašinu v naprosto originálním stavu, trošku známost, nebo aspoň štěstí na dorůžova vyspalýho technika


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
30.04.2016 12:08:28
Offline

Re: STK

no....


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kelly01 (Člen)
30.04.2016 16:52:00
Offline

Re: STK

Jsem zvědavej jestli to třeba příští rok spraví "litr" nebo to bude tak blbý jak to kluci na STK vidí, prej musí být fotky z linky jinak to neprojde(nafotili bychom to u někoho doma)smile1

Ještě jsem dumal že bych rozkuchal starej origoš a nějak ho kvůli fotce položil na laďákbigsmile

Musím počkat až se to rozjede a "usadí" pak to s nima proberusmokin


God Save The Queen!
Francouz (Člen)
01.05.2016 16:47:50
Offline

Re: STK

Tak to ziju v dobry zemi, tady technicka na motorku vubec nejni, jen na auta good

Rum-cajs (Člen)
11.05.2016 09:34:08
Offline

Re: STK

Pardalll psal:

?......Říkal ale, že i když zakoupeno v originál v prodejně třeba padáky, pokud nemají E, ať na technickou nikdo ani nejezdí a raději to odmontuje.bad

Tohle se obavam je lidova tvorivost dotycnyho technika, protoze padaky pokud nepresahujou obrys a nezvysujou nejak dramaticky vahu tak nepodlehaj homologaci. Aspon tak mi to po telefonu vysvetloval clovicek na MD zodpovednej za schvalovani.... I kdyz mailem mi to samozrejme dodneska neposlal....

Jak psal Osi, nejvic zalezi na tom jak se vyspal kontrolujici technik. A to me na celym nebetycne sere... Jinymi slovy, jde jen o buzeraci a tahani penez z lidi.

Loser (Administrator)
11.05.2016 11:12:11
Offline

Re: STK

byl jsem na technicke minulej tejden s autem. Maximalni pohoda a zadnej problem ikdyz mam rozmlaceny stresni vokno.
Proste jsem to rano odvez do servisu a odpoledne jsem si to vyzvednul i s novou technickou goodbigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
11.05.2016 11:17:34
Offline

Re: STK

Tak se to dělá, bohužel kluci co dělaj tohle v 99% motorky nedělaj a navíc u nich to začne až v půlce roku, takže kdo chce mít 2 roky klid měl by si udělat technickou teď(přes známý ještě projde všechno) a čekat jak se to vyvine...


God Save The Queen!
Mour (Člen)
11.05.2016 11:30:52
Offline

Re: STK

Kelly01 psal:

Tak se to dělá, bohužel kluci co dělaj tohle v 99% motorky nedělaj a navíc u nich to začne až v půlce roku, takže kdo chce mít 2 roky klid měl by si udělat technickou teď(přes známý ještě projde všechno) a čekat jak se to vyvine...

....jestli se tímhle: http://zpravy.idnes.cz/prirucka-policie … domaci_ale  začnou policajti řídit, tak známí na STK Ti bude na houby, bo techničák Ti vezme první polda na cestě sick  fuck

syky (Administrator)
11.05.2016 15:58:20
Offline

Re: STK

Mour: No ty vole! Strkání drátu do výfuku - tomu říkám sofistikovaná diagnostika. Kontrola zrcátek je taky dobrá - posaďte se na motocykl... sick


Never drive faster
than your guardian angel can fly!
Banditatom (Člen)
11.05.2016 17:07:22
Offline

Re: STK

Mour psal:
Kelly01 psal:

Tak se to dělá, bohužel kluci co dělaj tohle v 99% motorky nedělaj a navíc u nich to začne až v půlce roku, takže kdo chce mít 2 roky klid měl by si udělat technickou teď(přes známý ještě projde všechno) a čekat jak se to vyvine...

....jestli se tímhle: http://zpravy.idnes.cz/prirucka-policie … domaci_ale  začnou policajti řídit, tak známí na STK Ti bude na houby, bo techničák Ti vezme první polda na cestě sick  fuck

Precti si tu jejich prirucku....tu psal psychicky nesvepravny jedinecsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tom jr. (Člen)
11.05.2016 17:19:34
Offline

Re: STK

si z Babidnes někdo udělal pěknou prdel bigsmile

policajt se tvýho auta / motorky nesmí ani dotknout, natož to cpát dráty do vejfuku nebo na to nedejbóže sedat a kontrolovat co vidíš v zrcátkách bigsmilebigsmilebigsmile

To by šel, s drátem fprdeli a ze zrcátkem aby si to moch skontrolovat bigsmile

Loser (Administrator)
11.05.2016 17:33:16
Offline

Re: STK

Tom jr. psal:

si z Babidnes někdo udělal pěknou prdel bigsmile

policajt se tvýho auta / motorky nesmí ani dotknout, natož to cpát dráty do vejfuku nebo na to nedejbóže sedat a kontrolovat co vidíš v zrcátkách bigsmilebigsmilebigsmile

To by šel, s drátem fprdeli a ze zrcátkem aby si to moch skontrolovat bigsmile

mam takovou obavu, ze odpor ti bude k nicemu. Vzhledem k tomu, ze jim ted priklepli (nebo jeste nepriklepli?) to, ze ti budou moct sebrat technicak z jakyhokoliv duvodu (jasne, ze jen ze zavaznych. Ale oni proste uvedou zavaznej duvod, vezmou ti technicak a ty se pak budes 2 mesice dohadovat, ze ti ho vzali nepravem. Zpet ho dostanes a policajt za to zadnej postih mit nebude).
Je to vsechno v pussy


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom jr. (Člen)
11.05.2016 17:33:37
Offline

Re: STK

pro případ, že by si nějakej zakomplexovanej pomahač chtěl opravdu počínat tak jako ve v té " příručce" je dobrý si přečíst tohle http://road-fens.cz/category/fsm/

Loser (Administrator)
11.05.2016 17:41:40
Offline

Re: STK

jedna vec je cist to a druha je pouzit to v okamziku, kdy na tebe vybafnou s nejakou smyslenou paragrafovou picovinou .... ja osobne bych neobstal. Proto si pamatuju jen jedine - nemluvit a nepodepisovat


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom jr. (Člen)
11.05.2016 17:46:33
Offline

Re: STK

Loser psal:

jedna vec je cist to a druha je pouzit to v okamziku, kdy na tebe vybafnou s nejakou smyslenou paragrafovou picovinou .... ja osobne bych neobstal. Proto si pamatuju jen jedine - nemluvit a nepodepisovat

a to je prakticky všechno co ti stačí good

třeba zajímavý je to s povinnou výbavou, si povinnej ji pomahačovi ukázal, ale jen nezbytně nutné míře, tzn. otevřít kufr a říct tady je, nejsi povinej např. vyndavat lékárnu, hledat na ní nějaký štítky nebo ji nedejbože otevírat. A těch věcí je tam plno a je asi dobrý mít povědomý co můžes a co ne, kupodivu je toho pořád dost co ty můžes a co policajt nemůže ( např strkat ti dráty kamkoliv bigsmile )

Loser (Administrator)
11.05.2016 17:52:37
Offline

Re: STK

no a prave ta nejdulezitejsi vec, kterou muze, je, ze ti zabavi na nejakej cas technicak a zakaze ti dalsi jizdu .... to ted muze byt jejich reakce na jakykoliv tvuj odpor ci necinnost.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Tom jr. (Člen)
11.05.2016 17:57:18
Offline

Re: STK

Loser psal:

no a prave ta nejdulezitejsi vec, kterou muze, je, ze ti zabavi na nejakej cas technicak a zakaze ti dalsi jizdu .... to ted muze byt jejich reakce na jakykoliv tvuj odpor ci necinnost.

podle mě to ve skutečnosti nebude tak horký, on ti bude moct zabavit techničák, když pojedeš autem bez nárazníků, s rozmlácenym oknem nebo na motorce s petkou místo nádrže atd. pořád platí to že nemůže nic na vozítku zkoumat, ošáhávat, zkoušet atd. celý je to takový divný headshake

K.a.s.y.m. (Člen)
11.05.2016 19:10:28
Offline

Re: STK

Tom jr. psal:
Loser psal:

no a prave ta nejdulezitejsi vec, kterou muze, je, ze ti zabavi na nejakej cas technicak a zakaze ti dalsi jizdu .... to ted muze byt jejich reakce na jakykoliv tvuj odpor ci necinnost.

podle mě to ve skutečnosti nebude tak horký, on ti bude moct zabavit techničák, když pojedeš autem bez nárazníků, s rozmlácenym oknem nebo na motorce s petkou místo nádrže atd. pořád platí to že nemůže nic na vozítku zkoumat, ošáhávat, zkoušet atd. celý je to takový divný headshake

no já si myslim,že jste z toho dost předposraný..protože techničáky už brát mohli tu dobu si pamatuju i já když jsem jezdil a vzít ti ho moh jen za důvod kdyby ti nedali ani STK tedy jak píšeš..sjetý gumy rozbitý okno a jiný provozu nebezpečný věci. jen se vraci co už tu bylo a zase to časem vyšumí v českou lenost.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
11.05.2016 19:30:52
Offline

Re: STK

K.a.s.y.m. psal:
Tom jr. psal:
Loser psal:

no a prave ta nejdulezitejsi vec, kterou muze, je, ze ti zabavi na nejakej cas technicak a zakaze ti dalsi jizdu .... to ted muze byt jejich reakce na jakykoliv tvuj odpor ci necinnost.

podle mě to ve skutečnosti nebude tak horký, on ti bude moct zabavit techničák, když pojedeš autem bez nárazníků, s rozmlácenym oknem nebo na motorce s petkou místo nádrže atd. pořád platí to že nemůže nic na vozítku zkoumat, ošáhávat, zkoušet atd. celý je to takový divný headshake

no já si myslim,že jste z toho dost předposraný..protože techničáky už brát mohli tu dobu si pamatuju i já když jsem jezdil a vzít ti ho moh jen za důvod kdyby ti nedali ani STK tedy jak píšeš..sjetý gumy rozbitý okno a jiný provozu nebezpečný věci. jen se vraci co už tu bylo a zase to časem vyšumí v českou lenost.

...utesujes se na zabaka statecne good bigsmile, ale tady hrozi realne nebezpeci pakarny, viz stk a myslet a vykladat si muzem cokoliv, realne u hmupa policajta Ti to bude k nicemu. smile2

Kelly01 (Člen)
11.05.2016 19:37:40
Offline

Re: STK

Přijde povel "zvrchu" a bude vymalovánosmokin

Muž s brašnou, nebude čas přemýšletsmile1


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.05.2016 19:49:55
Offline

Re: STK

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Tom jr. psal:


podle mě to ve skutečnosti nebude tak horký, on ti bude moct zabavit techničák, když pojedeš autem bez nárazníků, s rozmlácenym oknem nebo na motorce s petkou místo nádrže atd. pořád platí to že nemůže nic na vozítku zkoumat, ošáhávat, zkoušet atd. celý je to takový divný headshake

no já si myslim,že jste z toho dost předposraný..protože techničáky už brát mohli tu dobu si pamatuju i já když jsem jezdil a vzít ti ho moh jen za důvod kdyby ti nedali ani STK tedy jak píšeš..sjetý gumy rozbitý okno a jiný provozu nebezpečný věci. jen se vraci co už tu bylo a zase to časem vyšumí v českou lenost.

...utesujes se na zabaka statecne good bigsmile, ale tady hrozi realne nebezpeci pakarny, viz stk a myslet a vykladat si muzem cokoliv, realne u hmupa policajta Ti to bude k nicemu. smile2

tak s tim jsem byl smířenej i před touhle "rádoby" zostřenou prohlídkou..v podstatě nic nového nevymysleli..jen to budou nějaký čas víc prosazovat..Je mi jasný,že kdybych narazil na debila tak by mi to nebylo nic platný ani před novym rokem..s tim holt žiju,no bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Daniel (Člen)
12.05.2016 18:00:43
Offline

Re: STK

Odkaz na příručku.

http://uloz.to/xmoaMEzg/stkpdf-pdf

Heslo je 123456

Zatím mě nejvíc zaujalo měření uhlu odklonu značky.Odhadem.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1330_stk.jpg
VikecB12 (Člen)
12.05.2016 18:13:13
Offline

Re: STK

No hlavně jim nemužou napsat že to nesmí překročit uhel 30stupňů,ale rači složitěji 1/3 z 90stupňůsurprisedbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
12.05.2016 18:19:31
Offline

Re: STK

Bo nejsou blbígoodbigsmile


God Save The Queen!
vendous (Člen)
12.05.2016 18:29:32
Offline

Re: STK

vono toho tam je ohledně značek teda jak nasráno idontknow


Smrt je ze všeho to poslední.
Kelly01 (Člen)
12.05.2016 18:34:10
Offline

Re: STK

už půl hoďky mi to píšefuck

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_nivu.jpg

God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
12.05.2016 18:47:10
Offline

Re: STK

Kelly01 psal:

už půl hoďky mi to píšefuck
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0_nivu.jpg

já už to půl hodky studuju a zaujala mne pasáž ohledně štourání ve výfuku drátem s kuličkou na konci, nebo kartáčem na mytí lahví idontknowbigsmile taky homologacema a vyndanejma tlumícíma vložkama ...zmrdi ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
bubák (Člen)
12.05.2016 19:25:29
Offline

Re: STK

hlemejzd999 psal:

já už to půl hodky studuju..

Dane a je to ta příručka pro STK nebo ta pro četníky? Jsou vůbec dvě, nebo se všeobecně mele o jedný a ty samý? Dneska na motorkářích jeden týpek postnul odkaz na tu pomůcku pro četníky cca 130 stran píčovin, taky právě spz, vejfuky, zrcátka a samý nebezpečný věci idontknowbad


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
hlemejzd999 (Člen)
12.05.2016 20:31:29
Offline

Re: STK

bubák psal:
hlemejzd999 psal:

já už to půl hodky studuju..

Dane a je to ta příručka pro STK nebo ta pro četníky? Jsou vůbec dvě, nebo se všeobecně mele o jedný a ty samý? Dneska na motorkářích jeden týpek postnul odkaz na tu pomůcku pro četníky cca 130 stran píčovin, taky právě spz, vejfuky, zrcátka a samý nebezpečný věci idontknowbad

i kdyz to nebylo na mne (ale jsem taky Dan bigsmile )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
12.05.2016 20:33:16
Offline

Re: STK

hlemejzd999 psal:
bubák psal:
hlemejzd999 psal:

já už to půl hodky studuju..

Dane a je to ta příručka pro STK nebo ta pro četníky? Jsou vůbec dvě, nebo se všeobecně mele o jedný a ty samý? Dneska na motorkářích jeden týpek postnul odkaz na tu pomůcku pro četníky cca 130 stran píčovin, taky právě spz, vejfuky, zrcátka a samý nebezpečný věci idontknowbad

i kdyz to nebylo na mne (ale jsem taky Dan bigsmile )

kua

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_vystoiek.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_vystoiek1.jpg


samý nebezpecny veci...odrazky, Ecka v krouzku ...to se zas policajti vyradej idontknow


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Daniel (Člen)
13.05.2016 07:02:07
Offline

Re: STK

bubák psal:
hlemejzd999 psal:

já už to půl hodky studuju..

Dane a je to ta příručka pro STK nebo ta pro četníky? Jsou vůbec dvě, nebo se všeobecně mele o jedný a ty samý? Dneska na motorkářích jeden týpek postnul odkaz na tu pomůcku pro četníky cca 130 stran píčovin, taky právě spz, vejfuky, zrcátka a samý nebezpečný věci idontknowbad

Jo je to ta pro četníky.

bubák (Člen)
13.05.2016 07:51:02
Offline

Re: STK

Daniel psal:

Jo je to ta pro četníky.

OK dík, i plazivýmu.. tak tu sem si včera stáhnul z odkazu na MCZ
takže až uvidíme někde na pangejtě stát pumpičku s kružítkem a drátem s babulkou...je potřeba vzít za heft a prchat bigsmile bigsmile


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Tom jr. (Člen)
13.05.2016 08:07:38
Offline

Re: STK

tady si někdo z někoho dělá strašnou prdel bigsmilebigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
13.05.2016 08:59:41
Offline

Re: STK

Tak jsem to procet a mam z toho dobrej pocit..hlavne z vyfuku kde muzu s neoznacenym ladakem i na STK osvetleni SPZ a zadni odrazku dodam a zbytek splnuju..teda az na zadni svetlo ale s tim ni nenadelam a ani nebudu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kožak (Člen)
18.05.2016 16:21:32
Offline

Re: STK

prošel s jednou lehkou...prdlá dioda osvětlení spz :) pro jistotu sem nandal vložku a kožeňáky ale ničehoš nic nikam nestrkalibigsmile akorát měl kydy na zrcátka bez E ale to se pořešilo vo 5minut pozdějcsmile2..pani píča zírajíc do montážní jámy projela kolem a levé mně ucvrnklafucknato pravil technik ..aspoň tam dáš co tam patřísurpriseda tak to má bejtbigsmile


MRDAT!!!
SLUGI (Člen)
19.05.2016 19:37:56
Offline

Re: STK

... jel jsem už po 6té na tu samou STK, nikdy nebyl problém, dnes dělal vobštrukce jako bych chtěl snad přihlašovat nějakou přestavbu, dal jsem na radu kamaráda a jel kousek vedle
... pohodovej přístup, neřešil pussyviny a spokojenej jsem jel dom evil
(a to šlo jen vo jedno blbý "E")


"FORTUNA IUVAT AUDACES"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr