Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Kruháč..

Pšán (Člen)
19.03.2016 15:45:51
Offline

Kruháč..

..by mě zajímalo,který "dopravní expert" (čti píčus) tohle vymyslel.. surprised
idontknowhelp

http://tn.nova.cz/clanek/ridici-pozor-n … nosti.html


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
19.03.2016 15:50:24
Offline

Re: Kruháč..

Odpovedel sis sam partaku.... absolutni kral pussy mohl takovej paskvil vypustit z hubysick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
19.03.2016 18:12:57
Offline

Re: Kruháč..

...takže de facto, jedu-li po kruháku, měl bych si ověřit jestli ten co přijíždí zprava tam má značku dej přednost ...asi zastavit a jít se podívat bigsmile
...vím, asi je počítáno s tím, že bych měl při vjezdu na kruháč předpokládat, že tam i z ostaních vjezdů bude to samý označení kterým já jsem přijel, ale....... bigsmile
...někomu asi připadalo že je málo karambolů díky přechodům hned za kruháčem, tak jich vymyslej o trochu víc bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
19.03.2016 18:33:55
Offline

Re: Kruháč..

Já jestli si dobře pamatuju tak kruháč je vlastně křižovatka a jestli nemáš volný výjezd z křižovatky, tak do ní nemůžeš vjet a pokud máš dávat při jízdě na kruháči přednost přijíždějícím, tak nemáš vlastně volný výjezd? surprised

vendous (Člen)
20.03.2016 07:16:15
Offline

Re: Kruháč..

Kolikpak je asi v Čechách kruháčů bez značek?  Takže bych to asi nehrotil, oni pussyvymyslej zase jinačí paskvil


Smrt je ze všeho to poslední.
Banditatom (Člen)
20.03.2016 07:42:35
Offline

Re: Kruháč..

vendous psal:

Kolikpak je asi v Čechách kruháčů bez značek?  Takže bych to asi nehrotil, oni pussyvymyslej zase jinačí paskvil

V mojem okoli hned tri kousky...... paskvil k paskvilu a jsme zas neandrtalci....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vendous (Člen)
20.03.2016 10:51:46
Offline

Re: Kruháč..

no já takovej eště nepotkal, tak mě to překvapilo.
Ale mam takovej pocit že kruháč je křižovatka pořád a pokud tam nejsou značky tak je hold přednost z prava


Smrt je ze všeho to poslední.
osiris (Člen)
20.03.2016 11:22:55
Offline

Re: Kruháč..

...ale hovno smile1, to ti nakukal nějakej mladík? dřív vždycky platilo, kruháč (značka) = přednost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
jennys (Člen)
20.03.2016 18:54:13
Offline

Re: Kruháč..

No já nechci být šťoura, ale tohle pravidlo platí odjakživa, na tohle nás upozorňoval učitel v autoškole na C před nějakými 20 lety...surprised

u kruháče musí být i značka dej přednost, jinak platí přednost zprava, takže žádná značka kruháč rovná se automaticky přednost (na kruháči sem myslel)bigsmile

osiris (Člen)
20.03.2016 19:54:15
Offline

Re: Kruháč..

...dyť řikám že to tvrdí někdo mladej bigsmile a dvacet roků to není, to teda kecáš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
20.03.2016 20:23:28
Offline

Re: Kruháč..

osiris psal:

...dyť řikám že to tvrdí někdo mladej bigsmile a dvacet roků to není, to teda kecáš smile1

Je to vic jak dvacet rokubigsmile ne ze bych to pamatoval ale mam doma ucebnice na C a E z roku 86 a tam to mam pekne prepsanebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
20.03.2016 21:24:38
Offline

Re: Kruháč..

...jj, jsem blbej goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
20.03.2016 21:31:40
Offline

Re: Kruháč..

osiris psal:

...jj, jsem blbej goodsmile1

...vono to letí, co???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
20.03.2016 21:36:20
Offline

Re: Kruháč..

Filous psal:
osiris psal:

...jj, jsem blbej goodsmile1

...vono to letí, co???bigsmile

...jo bigsmile blbej sem už let bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
4Fun.cz (Člen)
20.03.2016 22:54:01
Offline

Re: Kruháč..

Vem to na kruháči do leva a máš po problémech bigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Ondráš (Člen)
21.03.2016 06:58:08
Offline

Re: Kruháč..

4Fun.cz psal:

Vem to na kruháči do leva a máš po problémech bigsmilebigsmile

Na kurháči doleva je o zvyku... Ale musí ten zvyk mít všichni stejnej. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
čočkin (Člen)
21.03.2016 23:57:05
Offline

Re: Kruháč..

já teda na kruháči dycky kroužim do leva, tak ted nevim jesi je to správně surprisedbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Kožak (Člen)
22.03.2016 20:12:31
Offline

Re: Kruháč..

vypadá to tak ,že je rači budu vobjíždět po trávníkuidontknowvůbec nevim co tam teď mám jako dělatbigsmile


MRDAT!!!
Banditatom (Člen)
22.03.2016 20:14:39
Offline

Re: Kruháč..

Kožak psal:

vypadá to tak ,že je rači budu vobjíždět po trávníkuidontknowvůbec nevim co tam teď mám jako dělatbigsmile

....no co nic...zastavis sezenes nekoho s cervenym praporkem a jizdou rychlosti chuze s typkem jdoucim pred vozidlem projedes kruhac.....good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2016 22:27:45
Offline

Re: Kruháč..

Kožak psal:

vypadá to tak ,že je rači budu vobjíždět po trávníkuidontknowvůbec nevim co tam teď mám jako dělatbigsmile

normálně zastav vprostředku, dej to k vobrubníku, zapal cígo a pozoruj ... smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
pulmotor (Člen)
22.03.2016 22:45:52
Offline

Re: Kruháč..

Hlavně sipussy dávat pozor na vychcánky co na těhle neoznačenejch kruháčích budou chtít dělat pojištovací podvody,to zas bude mazecbad.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
osiris (Člen)
23.03.2016 11:08:50
Offline

Re: Kruháč..

Banditatom psal:
osiris psal:

...dyť řikám že to tvrdí někdo mladej bigsmile a dvacet roků to není, to teda kecáš smile1

Je to vic jak dvacet rokubigsmile ne ze bych to pamatoval ale mam doma ucebnice na C a E z roku 86 a tam to mam pekne prepsanebigsmile

...tak zas tak blbej nejsem, i si dokonce něco pamatuju, jen už ne proč to tak platilo vždycky, tak jak jsem psal bigsmile
...ono totiž v tý vyhlášce je to co píšeš, ale zároveň platila vyhláška o umísťování dopravního značení, kdy se značkou kruháče musela být vždycky použítá i značka dej přednost nebo dokonce stopka a bylo to tak bez výjimky, takže na kruháči (byla-li značka kruháč) jsi měl vždycky přednost, no a nyní tím že buď z nepochopitelnýho důvodu naschvál, nebo někdo zapomněl, z úpravy vyhlášky to pravidlo o současným umístění vypadlo a vzniká tím ten "zmatek", nebo "zmetek?" smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
23.03.2016 12:26:41
Offline

Re: Kruháč..

osiris psal:

.....vím, asi je počítáno s tím, že bych měl při vjezdu na kruháč předpokládat, že tam i z ostaních vjezdů bude to samý označení kterým já jsem přijel, ale....... bigsmile

http://auto.idnes.cz/kruhove-objezdy-02 … tomoto_fdv

...Mnohem větší problém nastane z pohledu řidičů, kteří po kruhovém objezdu jedou. Na jednotlivých výjezdech se totiž bude moci měnit režim...Je to tedy tak, že řidič jedoucí po kruhovém objezdu má jen dvě možnosti, a to že buď bude u každého vjezdu na kruhový objezd bez výjimky dávat přednost vozidlům vjíždějícím na kruhový objezd anebo že bude muset zkoumat nejen dopravní značky na své silnici, ale i dopravní značky na jiné silnici, tedy na vjezdu na kruhový objezd......Tak teď už chybí jen to, aby nám někdo předepsal sledovat i dopravní značky v protisměru.....


Blázinec badidontknow

tomB12 (Člen)
23.03.2016 12:39:15
Offline

Re: Kruháč..

Zase ze řeší pussyviny. Zeptám se jinak, kdo z nás jezdí ve známém prostředí podle značek? A vo tom to je.... Najdou se tací, kteří mají hlavní podle toho, že to tak 40 let bylo i když před nimi "2 m nahoře a mírně v pravo" píšou úplně něco jiného bad

Drakoxxl (Člen)
23.03.2016 13:35:36
Offline

Re: Kruháč..

To mi připomnělo, když mladej koukal proč mu svítí jedna strana auta, když odcházel od zamčenýho auta. Strašně se divil proč to tak u aut je, když nechá páčku pro blinkry do strany. idontknow
A to už dělal 3x papíry bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
pulmotor (Člen)
23.03.2016 18:36:04
Offline

Re: Kruháč..

Drakoxxl psal:

To mi připomnělo, když mladej koukal proč mu svítí jedna strana auta, když odcházel od zamčenýho auta. Strašně se divil proč to tak u aut je, když nechá páčku pro blinkry do strany. idontknow
A to už dělal 3x papíry bigsmile

Ale za to nemůže ten chudák se 3 reparátamabigsmile ale ten pičus v autoškole kterej jenom kasíruje prašule a nic je nenaučíbad.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
SuJazuwaki (Člen)
13.04.2016 07:17:48
Offline

Re: Kruháč..

Zase to Ťok vysvětloval..... Ale záko hovoří jasně. Mimochodem všiměte si, od kdy to tak je! Samozřejmě přibližně. Je tam datum, kdy jsem stahoval aktuální znění...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/436_kruhaee.jpg

SuJazuwaki
osiris (Člen)
13.04.2016 09:00:37
Offline

Re: Kruháč..

...tady o opravě k úpravě která tak platila vždycky, na kruháči máš prostě přednost... http://auto.idnes.cz/kruhovy-objezd-pre … tomoto_fdv

...a z nového soudku: bigsmile  http://auto.idnes.cz/zimni-pneumatiky-z … tomoto_taj


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
13.04.2016 09:05:39
Offline

Re: Kruháč..

...takže k Borákovi leda na zimních....a celý rok...

http://auto.idnes.cz/foto.aspx?foto1=TA … _zima2.jpg

...takže to mohu leda na skůtru, tak zimňáky mám...bigsmile

Mour (Člen)
13.04.2016 09:14:46
Offline

Re: Kruháč..

Hoši, na tom ministerstvu dopravy sedí zřejmě slušnej voddíl a mají nějakej dobrej matroš:

http://globe24.cz/domov/1853-na-co-hasi … a-pravidla

....to snad by měl ten Ťok už odejít? Ne? pussy to už není ani k smíchu fuck

tomB12 (Člen)
13.04.2016 09:30:21
Offline

Re: Kruháč..

Mour psal:

Hoši, na tom ministerstvu dopravy sedí zřejmě slušnej voddíl a mají nějakej dobrej matroš:

http://globe24.cz/domov/1853-na-co-hasi … a-pravidla

....to snad by měl ten Ťok už odejít? Ne? pussy to už není ani k smíchu fuck

Bych to viděl na článek z 1.4. akorát popletli datum idontknow
Jestli to myslí vážne, tak odejitý Ťok to nespraví, ten ústav by měli rozpustit celý ....

K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2016 12:00:37
Offline

Re: Kruháč..

Mour psal:

Hoši, na tom ministerstvu dopravy sedí zřejmě slušnej voddíl a mají nějakej dobrej matroš:

http://globe24.cz/domov/1853-na-co-hasi … a-pravidla

....to snad by měl ten Ťok už odejít? Ne? pussy to už není ani k smíchu fuck

no ty pičo to je mazec bigsmile  bigsmile hlavně u těch závodních mě to dostalo bigsmile  bigsmile  bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
13.04.2016 12:29:35
Offline

Re: Kruháč..

Mour psal:

Hoši, na tom ministerstvu dopravy sedí zřejmě slušnej voddíl a mají nějakej dobrej matroš:

http://globe24.cz/domov/1853-na-co-hasi … a-pravidla

....to snad by měl ten Ťok už odejít? Ne? pussy to už není ani k smíchu fuck

Uz jsem to cetl jinde.....podle me se ministerstvo dopravy presunulu do kokotova pac tolik kokotin co posledni dobou ta skupinka curaku vymysli snad nemuzou myslet vazne!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr