Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » NAKED KILLERS - Orava zraz

666killer (Člen)
19.04.2007 17:27:12
Offline

NAKED KILLERS - Orava zraz

zdar banditpussy. tak teda zraz na Orave je isty = 29.6 - 1.7.2007. good
ubytovanie bude v Hoteli Goral (www.hotelgoral.sk) pri Oravskej priehrade. kto chce prist treba sa nahlasit dopredu - kolko ludi, ake izby chcete -
2- postelove, 3 - postelove a 4 - postelove/v izbe je umývadlo, sprchy a wc na chodbe/ =  cena 250,- Sk/osoba za noc
su aj apartmany ale drahsie = 350,-Sk – 450,-Sk/osoba
ak chcete mat aj stravu alebo po pripade iba ranajky(70,-Sk/osoba) a veceru..ved viete vsio treba dat vediet..
ceny na stranke su trochu vyssie ale ako banda to mame so zlavou, preto sa treba nahlasit skor..vsetko na meno(ak chcete napr. 2postelovu izbu treba mena oboch) na mail franekovka@centrum.sk.
v blizkosti je mesto Namestovo a tiez Tvrdošin. kapelky, gulas, pivo bude..vsetko ako sme pisali predtym..
pojazdime (Harmanec, Zuberec...), popijeme beerbeerbigsmilebigsmile
a tie plavky stale platia bigsmilebigsmile
tesime sa Banditpussy


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Loser (Administrator)
19.04.2007 17:47:02
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

A jaky bude pivo? Doufam, ze plzen ... jinak nejedu ... (jeste snesu zlatyho bazante, ale nic jinyho) :)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
666killer (Člen)
19.04.2007 21:20:17
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

mal by to byt zlaty bazant....good
a prinajhorsom kazdy dostane flasku plzne pri vstupnombigsmilebigsmilebigsmile

a co akosi nevidno zaujem ako predtým???co je s vami banditpussy??


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
PALOUS (Člen)
19.04.2007 22:29:25
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Ne mělo to bejt jinde?surprisedsem myslel někde u Harmance?Ten je teď vod Oravy 100KMsurprisedz domova 400KMsurprisedještě to nechám uležetsmile2


Jebat motorky :-)
666killer (Člen)
19.04.2007 22:44:36
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

PALOUS psal:

Ne mělo to bejt jinde?surprisedsem myslel někde u Harmance?Ten je teď vod Oravy 100KMsurprisedz domova 400KMsurprisedještě to nechám uležetsmile2

jasne malo to byt v DK co je asi 40 km od terajsieho miesta.. hm??nevidim az taky velky rozdiel
a na Harmanec sa zrejme pojde !!good


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Loser (Administrator)
20.04.2007 01:23:50
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

kiler: je to tady banda luuuuzruuu (jsem je asi nakazil nebo co)
pokud mi do toho neco nevleze tak dorazim, ale na 100% se hlasit nebudu. Prespat se vzdycky nekde da!good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Jarken (Člen)
20.04.2007 07:23:39
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

V daném termínu jsem zrovna na cestě zpět ze Švýcarska smile2


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bobule (Člen)
20.04.2007 15:25:35
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

uvidim, jak na tom budu časově a jak píše Palous je to zas štreka, takže si nechám votevřený vrátka a možná dorazimidontknow


to jebu
osiris (Člen)
20.04.2007 16:02:00
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...příjde mi trošku zvláštní, říkat teď killerovi že je to daleko, když rozdíl v tom, jestli z domu pojedete na harmanec nebo do námestova je 39 kilometrů idontknow
...vlastně se nás tady ptal jestli to má zorganizovat a tyhle námitky jsem tady myslím nezahlíd surprised (možná se pletu smile1)
...je přece jedno, když chci jezdit na motorce, jestli někam najedu o 20 nebo 40 kiláků víc, když se jdu projet, tak jdu přece jezdit a je jasný, že při tom ňáký kiláky padnou smile1
...bejci bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
20.04.2007 16:04:37
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

..koukám,že jak má někdo vytáhnout paty z Orlických hor,tak je z toho nervózní..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
bobule (Člen)
20.04.2007 16:09:21
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osiris psal:

...příjde mi trošku zvláštní, říkat teď killerovi že je to daleko, když rozdíl v tom, jestli z domu pojedete na harmanec nebo do námestova je 39 kilometrů idontknow
...vlastně se nás tady ptal jestli to má zorganizovat a tyhle námitky jsem tady myslím nezahlíd surprised (možná se pletu smile1)
...je přece jedno, když chci jezdit na motorce, jestli někam najedu o 20 nebo 40 kiláků víc, když se jdu projet, tak jdu přece jezdit a je jasný, že při tom ňáký kiláky padnou smile1
...bejci bigsmile

jako první jsem ale nepsal že nevim jak na tom budu časově, lebo mě začíná sezona a přes léto makám i vo víka, takže když sem po celym tejdnu vorvanej tak se jedu projet ale někam po okolíčkusurprised, kapišto?bigsmile tak nehučbigsmile


to jebu
osiris (Člen)
20.04.2007 16:44:11
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osiris psal:

...vlastně se nás tady ptal jestli to má zorganizovat a tyhle námitky jsem tady myslím nezahlíd surprised (možná se pletu smile1)

...co bych dodal? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
20.04.2007 18:54:30
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Pšán mě slíbil že mě vyprovodí a Osi že nepojede jak hovadobigsmiletak hurááááá na Oravu bejcigood


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
20.04.2007 20:10:39
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...pome žilina bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
666killer (Člen)
20.04.2007 20:54:03
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osiris: moc presne a trefne!!
hura!!tak tam budeme 4 to bude popussy bigsmilebigsmile

pome banditpussy!!!


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
20.04.2007 21:09:51
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

666killer psal:

osiris: moc presne a trefne!!

...ale co myslíš? já tady toho "nasick" víc bigsmile určo žilinu viď smile1 to mám z vojny smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
666killer (Člen)
21.04.2007 12:52:40
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osi: myslel som to hlavne o tom organizovani a jazdeni..ked niekto jazdi tak preto ze chce a nie preto ze musi..dik za pochopenie!!good
kto chce dojdite.robim to hlavne pre banditpussy ale ako pozeram smile2 tak to budem musiet hodit aj na ine stranky aby nas bolo aspon 60, pretoze taka je rezervacia noclahov v hoteli ale este pockam 2 tyzdne..


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
bobule (Člen)
21.04.2007 17:09:35
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

ok, pod nátlaekm jsem svobodně rozhod že taky jedu, volno si nějak udělámidontknowgood


to jebu
žakýno (Člen)
21.04.2007 21:32:12
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

No já ti fakt nevím, datum dobrej, ale cesta dalekabad jet cca 650 km na pivo a 650 zpátky.... zavážím..... surprised


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
666killer (Člen)
22.04.2007 10:01:33
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

žakyno:aspon to poriadne prevetras alebo sa bojis ze ti zacne blbnut bocak?bigsmile aspon pojazdis ale nenutim


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
inkvizitorr (Administrator)
22.04.2007 10:19:02
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

zatim je to dost daleko a termín myslims nevybral nejlíp bo první prázdninovej vejkend maj všichni starosti s uložením dětí někam (většinou) ale zatim nic naplánovanýho nemám a zaject si na slovač na pivo mě vyloženě lákágood tagže snať jo smile1


doba je temná...
žakýno (Člen)
22.04.2007 13:15:34
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

666killer psal:

žakyno:aspon to poriadne prevetras alebo sa bojis ze ti zacne blbnut bocak?bigsmile aspon pojazdis ale nenutim

... jo jo máš pravdu, tož to já bych se pořádně provětrálsmile1, ale na "batůžek" je to dost daleko, letos to ještě nemá "otlačený"surprised, ale termín ještě daleko tak uvidímegood

...bočák už nezlobí jelikož je čidlo vyřazený a už jsem si málem včera rozbil hububad.


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Rendy (Člen)
22.04.2007 13:29:37
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Žákyno : cos dělal , pomalu je začátek sezony ....


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
žakýno (Člen)
22.04.2007 20:21:47
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Rendy psal:

Žákyno : cos dělal , pomalu je začátek sezony ....

... což o to pomalu to bylosurprised, to ten vytaženej "bočák"idontknow a malá otočka okolo nějsurprisedsurprisedsurprised ta investice do nového spínače se určitě vyplatíbigsmilebigsmilebigsmile


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
zajo78 (Nový člen)
03.05.2007 12:17:44
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

tak ja by som dosiel zatial 2ks na jednej motobigsmile


(Zajo78)
Rendy (Člen)
03.05.2007 14:54:56
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Určitě taky dorazím goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
666killer (Člen)
03.05.2007 18:10:22
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

zdravim. pocujte kto chce ist na ten nas zraz treba sa ohlasit alebo nahlasit do kalendara akcii a my posleme mail co a ako..
hotel totiz vyzaduje zalohu do konca 5. mesiaca inak zlava nebude!!!
tak sa hlaste banditpussy
cakaáme!!good
killerovcibigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
07.05.2007 22:15:30
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

smile2 banditpussy co je s vami???takze iba 4 kusky??surprised http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=860 ..surprised
no skocili sme na hacik asi bigsmile
cakame do konca 5. mesiaca..tak pome banditpussy kde je problem idontknow

killerovka/ci bigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
11.05.2007 11:03:56
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

zdravim.po zrelom zvazeni som sa rozhodol, ze to riskneme a zalohu zaplatim zo svojho.pre tych ktorí by chceli dojst a ubytovat sa vsak stale plati, aby sa do zrazu ozvali , kvoli poctu coho kolko chystat (klobasy, ...) tak uvidime(sa?)!!!
killerovcibigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
13.05.2007 21:43:51
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

pre tych, ktorí by chceli poslat zalohu:
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /banka.doc
takto mi to dali v mojej banke...a tiez mi povedali ze sumu ktoru potrebujete poslat na SR mozte poslat v CZK ale prepocitanu..teda ak 500,- Sk tak preratat kolko je to v CZK a tu sumu poslat sem..oni mi to tam pripisu uz ale v SKK..zlozite?idontknow
inak zaloha sa plati iba z ubytovania a to presna polovica sumy..ranajky atd. sa plati pri prichode..tiez vstupne 100,- Sk

osiris:nehnevaj sa smile2 ak som ten odkaz vlozila zle len neviem akym inym sposobem by to islo. DAKUJEM!!!good

Editoval osiris (13.05.2007 21:46:31)


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
13.05.2007 21:47:31
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

....v poho ;)
...můžeš to vložit přímo, bez tagu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
666killer (Člen)
13.05.2007 21:56:07
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osiris: dakujem!!!good


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
huskyb12 (Administrator)
14.05.2007 22:12:20
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Tak s konečnou platností nejedu - 30.6 v 6.21 nám odjíždí děti na tábor ...
Škoda, na Slovač se podívám dycky rád ...


ale di, Ty brepto ...
Eremi (Člen)
15.05.2007 09:10:37
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

vogo 6.21, co je to za čas, to je posadíš na metro nebo co?bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
Newada (Člen)
15.05.2007 09:56:16
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

To víš Eremi Práge, tam se jede na minuty, né jaku u vás v Ázii, kde je nejmenší časová jednotka tejden. bigsmile a ještě se neví kerej. bigsmile


jak dlouho ještě?
666killer (Člen)
15.05.2007 11:20:49
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

a ked je to takto na sekundy potom by to mal stihnut do 17:42:21 dobehnut  k nam na zraz hm?bigsmilebigsmilegood

banditpussy pome!!


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
huskyb12 (Administrator)
15.05.2007 22:58:21
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Eremi psal:

vogo 6.21, co je to za čas, to je posadíš na metro nebo co?bigsmilebigsmilebigsmile

pičo, sraz je v 5.45 ( to může vymyslet jenom ozajstný kokot pojebaný ) v 6.21 jede ta pičovina co jezdí jenom po kolejích ...


ale di, Ty brepto ...
666killer (Člen)
16.05.2007 07:28:28
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

to vsetko je ranny cas??a tie deti ponesies spiace???bigsmile necudo ze potom sicksick po ceste!!!


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
huskyb12 (Administrator)
16.05.2007 08:15:33
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

ať si v klidu sick to už budou uklízet jiný :)))


ale di, Ty brepto ...
Eremi (Člen)
16.05.2007 08:46:23
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

huskyb12 psal:
Eremi psal:

vogo 6.21, co je to za čas, to je posadíš na metro nebo co?bigsmilebigsmilebigsmile

pičo, sraz je v 5.45 ( to může vymyslet jenom ozajstný kokot pojebaný ) v 6.21 jede ta pičovina co jezdí jenom po kolejích ...

vole to snad ani nemůže být v praze, aby tam někdo fungoval před devátou ne? Na co je to posíláš? Batman camp, žijem jenom v noci?bigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
666killer (Člen)
17.05.2007 10:57:37
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Chlapi blizi sa termin zaplatenia zalohy!!tak co odtialto mam ratat iba 5 ludi(+ my 2)???nikto viac sa nehlasi???idontknow


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Koldan (Člen)
17.05.2007 11:19:11
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

málokdo ví,co bude za měsíc,obzvláště pokud se jedná o dobu dovolených a nemá ji třeba  ještě naplánovanou,takže proto bych řek,že to máš zatím prázdný,je jasný,že jsi to potřeboval zamluvit, i to,že hotel po tobě chce zálohu,jenže osobně si myslím,že spousta lidí se rozhodne tři čtyři dny před odjezdem, i když to už bude asi pozdě,že jo


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ABik (Člen)
17.05.2007 13:52:35
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Betónman má pravdu, předsedo good
Já třeba chci jet ( a jakože chci hodně), ale nejsem si jistý jestli nebudu muset být na stavbě, vyprovázet ženu na letiště (odjíždí minimálně na půl roku do Francie bigsmile), nebo jestli stihnu jednu noc nebo dvě...prostě zatím je to daleko idontknow

666killer (Člen)
17.05.2007 14:21:20
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

no ved hej..ale ako som pisal, ja tu zalohu zatiahnem viac ako je nahlasenych ludi..a potom sa to bude vyrovnavat pri prichode..vraj risk je zisk ale mozno aj strataidontknow..v kazdom pripade sa vsak potom ozvite ze ci dojdete alebo nie aby sa vam usiel gulas ci klobasabigsmile aspon 2 dni pred good
tesime sa na Vas banditpussy
beerbeerbeerbeerbeerbeer


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
bobule (Člen)
17.05.2007 15:25:08
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

já dám vědět určitě tak den předem, dříf ne mam tam už něco naplánovanýho na co sem zapoměl a do poslední chvíle nebudu vědět jestli to pude zrušit, guláš ani klobása mě nevadí, hlavně když si dám haluškygood


to jebu
inkvizitorr (Administrator)
17.05.2007 15:49:44
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

killer: termín vybrals blbě, ale to už sem ti psal, nicméně pokud to pude, tak já určitě dorazim i s venou autobusákem, bo sme včéra vo tom mluvili, ale jako spousta vostatních ti to budu schopnej říct tak tejden dopředu... když nebude místo v posteli, spim jako tradičně s palousembigsmilebigsmilebigsmile

bobul: tohle sme si dávali minulej tejden cestou na harmanec v salaši na klaku, bačovské halušky sou fakt bóóžígoodgoodgood dybys nebyl pičus, moh sis rvát pupek s námabigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/klak1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/inkviz/klak2.jpg

doba je temná...
Eremi (Člen)
17.05.2007 15:57:16
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

inkvizitorr psal:

killer: termín vybrals blbě, ale to už sem ti psal, nicméně pokud to pude, tak já určitě dorazim i s venou autobusákem, bo sme včéra vo tom mluvili, ale jako spousta vostatních ti to budu schopnej říct tak tejden dopředu... když nebude místo v posteli, spim jako tradičně s palousembigsmilebigsmilebigsmile

bobul: tohle sme si dávali minulej tejden cestou na harmanec v salaši na klaku, bačovské halušky sou fakt bóóžígoodgoodgood dybys nebyl pičus, moh sis rvát pupek s námabigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /klak1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /klak2.jpg

a co to tam žere ten holohlavej strejda?bigsmilebigsmilebigsmile


S úsměvem jde všechno líp :o)
inkvizitorr (Administrator)
17.05.2007 16:01:21
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Eremi psal:

a co to tam žere ten holohlavej strejda?bigsmilebigsmilebigsmile

špekulant samozřejmě musel vyšpekulovat něco jinýho a pak už jenom brečel když viděl jak si rvem poslední zbytky toho bačova zázraku do chřtánubigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
bobule (Člen)
17.05.2007 16:06:33
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

inkvizitorr psal:

killer: termín vybrals blbě, ale to už sem ti psal, nicméně pokud to pude, tak já určitě dorazim i s venou autobusákem, bo sme včéra vo tom mluvili, ale jako spousta vostatních ti to budu schopnej říct tak tejden dopředu... když nebude místo v posteli, spim jako tradičně s palousembigsmilebigsmilebigsmile

bobul: tohle sme si dávali minulej tejden cestou na harmanec v salaši na klaku, bačovské halušky sou fakt bóóžígoodgoodgood dybys nebyl pičus, moh sis rvát pupek s námabigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /klak1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /klak2.jpg

hajzle jedenfuckbigsmile


to jebu
666killer (Člen)
18.05.2007 19:56:38
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

co ste sa neozvali urcite by som dofrcal mam to kusokpussy


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Řízo (Člen)
22.05.2007 23:47:38
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

idontknow taky ještě nevím, pokusím se...

ta fotka halušek ně faakt dostala...

zbožňuju je help


...když se jmelí zelená, kombajn valí doubravou...
yello (Člen)
23.05.2007 00:07:03
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

inkvizitorr psal:

killer: termín vybrals blbě, ale to už sem ti psal, nicméně pokud to pude, tak já určitě dorazim i s venou autobusákem, bo sme včéra vo tom mluvili, ale jako spousta vostatních ti to budu schopnej říct tak tejden dopředu... když nebude místo v posteli, spim jako tradičně s palousembigsmilebigsmilebigsmile

bobul: tohle sme si dávali minulej tejden cestou na harmanec v salaši na klaku, bačovské halušky sou fakt bóóžígoodgoodgood dybys nebyl pičus, moh sis rvát pupek s námabigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /klak1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /klak2.jpg

Inkviz,ty halusky Ti curva zavidim,ale i z ty fotky je videt,ze jsou z MOUKY sick a ne z BRAMBOR ! A to je sakra kvalitativni rozdil....smile1
Bych Ti je udelal,kdybyses s Mr.Keep Smiling u nas zastavil,ale ti sulini italsti nevideli bryndzu ani v televizi...bad


...che palle !!!
huskyb12 (Administrator)
23.05.2007 08:01:34
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

inkvizitorr psal:
Eremi psal:

a co to tam žere ten holohlavej strejda?bigsmilebigsmilebigsmile

špekulant samozřejmě musel vyšpekulovat něco jinýho a pak už jenom brečel když viděl jak si rvem poslední zbytky toho bačova zázraku do chřtánubigsmilebigsmilebigsmile

Co to kecáš, halušky dobře umí jenom moje pani - a stejně mě po nich zebou nohy - na tydle se můžu vysrat, ale ta klobáska byla moc dobrá :)))


ale di, Ty brepto ...
inkvizitorr (Administrator)
23.05.2007 12:13:50
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

yello psal:

Inkviz,ty halusky Ti curva zavidim,ale i z ty fotky je videt,ze jsou z MOUKY sick a ne z BRAMBOR ! A to je sakra kvalitativni rozdil....smile1
Bych Ti je udelal,kdybyses s Mr.Keep Smiling u nas zastavil,ale ti sulini italsti nevideli bryndzu ani v televizi...bad

hele my z tej prahy poznáme leda tak pussy, takže i ty podvržený halušky byly bellisima a kdyby sme se bejvali trefili vobá do správnejch termínů, tak bych ti i tu bryndzu dovezbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
23.05.2007 12:16:00
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

huskyb12 psal:

Co to kecáš, halušky dobře umí jenom moje pani - a stejně mě po nich zebou nohy - na tydle se můžu vysrat, ale ta klobáska byla moc dobrá :)))

no logicky, jináč to bejt ani nemůže, vždycky když nejsi doma, tag mi je taky vařígoodbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
vorel (Člen)
23.05.2007 12:20:33
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

jello, až pojeddeš tak sjeď z dálnice v Boleslavi do Špáru (je vidět vlevo z dálnice), maju tam bohousků, váženů


řikám si hurikán
inkvizitorr (Administrator)
23.05.2007 12:22:45
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

vorel psal:

jello, až pojeddeš tak sjeď z dálnice v Boleslavi do Špáru (je vidět vlevo z dálnice), maju tam bohousků, váženů

hlavně vogo aby to taky nebyl podvrhsurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
vorel (Člen)
23.05.2007 12:30:14
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

boha, ma nejeb, poznám ozajstnů


řikám si hurikán
Filous (Člen)
23.05.2007 12:35:40
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...tag vam nevim co vidíte na rozvařenejch bramborech se zélim a ňákym tvarohem nebo co to je surprised ...to tam na východě nemaj flákotu z bejka nebo z ňákýho chrochtala???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jíra (Člen)
23.05.2007 13:14:36
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Filous psal:

...tag vam nevim co vidíte na rozvařenejch bramborech se zélim a ňákym tvarohem nebo co to je surprised ...to tam na východě nemaj flákotu z bejka nebo z ňákýho chrochtala???

Filousi ty seš fakt kusan!!bigsmilegood


BMW Pičo! :-)
yello (Člen)
23.05.2007 20:29:01
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Filous psal:

...tag vam nevim co vidíte na rozvařenejch bramborech se zélim a ňákym tvarohem nebo co to je surprised ...to tam na východě nemaj flákotu z bejka nebo z ňákýho chrochtala???

...Fildo,mluvis tak,jako vsichni,kdo jeste nejedli poradny halusky smile2
...Vam je asi na srazu udelam smile1 ....
...ale kdo pude kurva na skrabku...tech brambor... sick


...che palle !!!
Filous (Člen)
23.05.2007 21:03:41
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

yello psal:
Filous psal:

...tag vam nevim co vidíte na rozvařenejch bramborech se zélim a ňákym tvarohem nebo co to je surprised ...to tam na východě nemaj flákotu z bejka nebo z ňákýho chrochtala???

...Fildo,mluvis tak,jako vsichni,kdo jeste nejedli poradny halusky smile2
...Vam je asi na srazu udelam smile1 ....
...ale kdo pude kurva na skrabku...tech brambor... sick

...no já nevim, já to jet jednou, lepilo se mi to na patro, neměl sem po tom chuť na pifko a bylo to takový...no divný sick ...a jet sem to na Slovači a fšichni tvrdili, jag je to výborný a jakej je kuchař šikula, ale já to ňák nedokázal vocenit, stejně jako třeba hentu jejich borovičkuwine...sem se po tom jednou zmrskal a krkal sem jehličí eště tři dny...holt tisíc lidí, tisíc chutí surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
24.05.2007 07:16:35
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

máš recht,pokud to neprošlo krmíkem nebo stájí,nemá smysl si s tím špinit hubugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
666killer (Člen)
30.05.2007 11:59:38
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

zdravim chlapi...co by ste povedali na to, ze by sme sa sli na zraze prebehnut priehradnym murom Oravskej priehrady zvnutra???bol by zaujem ??idontknow


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Tom-DK (Člen)
30.05.2007 15:44:10
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

666killer psal:

zdravim chlapi...co by ste povedali na to, ze by sme sa sli na zraze prebehnut priehradnym murom Oravskej priehrady zvnutra???bol by zaujem ??idontknow

sice nevím co to je ale jestli to nebude nějak fyzicky náročný tak proč ne, bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
30.05.2007 15:51:32
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...jak pravil tom goodsmile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
30.05.2007 15:52:47
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Tom: no proste se pujde na prohlidku Oravske prehrady zevnitr. Je to fakt mazec (uz jsem to jednou absolvoval). Doporucuju

Vrahoun: prelozil jsem to spravne? Jestli ne, tak me moje defka asi moc nepochvalibadbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
666killer (Člen)
30.05.2007 18:03:45
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Loser: celkom dobre si to prelozil goodgood, upresnim, ze je to mur(zeď-ta hradza, co drži vsetku tu vodu bigsmile)..je to zvnutva(in) dute ako moja hlava( idontknow ) a da sa tadial skrz prejst...goodgood
uff tak co mam to vybavit?(vybehat, spotit sa bigsmilebigsmile )


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Rendy (Člen)
30.05.2007 19:44:34
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

goodgoodgoodsmile1, vybafff to ...


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
666killer (Člen)
06.06.2007 19:35:46
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

tak mur je uz viac menej isty!!good je to mozne az vo vecernejsich hodinach cca okolo 19 hodiny. dame to na piatok alebo sobotu???idontknow


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
06.06.2007 19:47:22
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...sobota, patek nikdo nestihne


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mirek D (Člen)
06.06.2007 21:22:47
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Filous psal:
yello psal:
Filous psal:

...tag vam nevim co vidíte na rozvařenejch bramborech se zélim a ňákym tvarohem nebo co to je surprised ...to tam na východě nemaj flákotu z bejka nebo z ňákýho chrochtala???

...Fildo,mluvis tak,jako vsichni,kdo jeste nejedli poradny halusky smile2
...Vam je asi na srazu udelam smile1 ....
...ale kdo pude kurva na skrabku...tech brambor... sick

...no já nevim, já to jet jednou, lepilo se mi to na patro, neměl sem po tom chuť na pifko a bylo to takový...no divný sick ...a jet sem to na Slovači a fšichni tvrdili, jag je to výborný a jakej je kuchař šikula, ale já to ňák nedokázal vocenit, stejně jako třeba hentu jejich borovičkuwine...sem se po tom jednou zmrskal a krkal sem jehličí eště tři dny...holt tisíc lidí, tisíc chutí surprised

Mám podobnou chuť jak Filous, taky radši uzený... .


Autobus je taky Suzuki... .
666killer (Člen)
11.06.2007 21:12:34
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

tak mur(zeď) je uz vybavenygood...nepojdu tam ale vsetci lebo kapacita je tak do 30 ludi..
Kapelka bude zo Ziliny(poméé Zilina bigsmile) Scarlet wings - www.scarlet-wings.ic.cz/ a palmistry (DK)


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
666killer (Člen)
13.06.2007 08:01:41
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

pre priblizenie toto je ta zed (mur)!!

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/666killer/P3180064aaa.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/666killer/P3180070aaa.jpg

MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
fido (Člen)
13.06.2007 16:26:11
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Snad pojedu, ale ještě nevím na 100%....kdy se chcete vracet, 1.7. odpoledne?


bla...blabla...!
jennys (Člen)
13.06.2007 16:38:48
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Já bych rád jel, jen ještě nevím, jestli dostanu volno v rachotě a určitě bych musel v neděli dopoledne zase vyrazit k domovubad

fido (Člen)
13.06.2007 17:17:31
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

jennys psal:

Já bych rád jel, jen ještě nevím, jestli dostanu volno v rachotě a určitě bych musel v neděli dopoledne zase vyrazit k domovubad

bigsmile no pro mě to znamená tak jako tak 3 dny DV. Ale je tam fakt hezky. V roce 02 jsem pobýval v Lipt Hrádku a to jsem stihnul jeskyně, Bešeňovou - bahňáky, Štrbské pleso, i nějaký skanzen - hezká příroda.good


bla...blabla...!
666killer (Člen)
23.06.2007 19:25:44
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

aj tadialto sa pojde na Harmanec

Huty

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/666killer/huty1.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/666killer/huty2.jpg


v pozadi su Nizke a Vysoke Tatry...co vy nato??smile1


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
fido (Člen)
23.06.2007 19:39:27
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

co je to za štěrk...?bigsmile


bla...blabla...!
666killer (Člen)
23.06.2007 19:46:34
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

to bolo po zime a tam to trva trochu dlhsie, ale uz tam nieje neboj bigsmile


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
Cipísek (Člen)
23.06.2007 22:34:42
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Pravdepodobne dorazim s Abikem a podobnymi pacijenty vot z vychodni asije.
Byl bych pouze na noc z PA na SO (odpoledne v sobotu bych jel na jih smer Nitra.
Takze po nejakem tom hermanci, zubatci bych se odpoutal.

Okrajove podminky : sezenu novej kaučuk na prdel, neb dneska sem s kakinem vrutoval - špona zasraná bad
Kakine diky good

666killer (Člen)
25.06.2007 13:42:35
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

pre poriadok. kto dojde dajte vediet ci chcete k ubytovaniu aj ranajky rňtak najneskor do stredy..oukej??good


MILUJU SMRT.. dneska tu chcípneš
osiris (Člen)
25.06.2007 13:47:57
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...chci raňajky a dvoulůžák společně s lihem
ps: přijedeme až v pátek večer
pps: a nechci spát nahoře na bidle (dvouposteli) bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
25.06.2007 16:02:08
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Možná bych se stavil..

Problém je že nemůžu moc rychle,potřebuji vodiče a co 100km 10 min pauzu kvůli bolavé pánvismile2

A lékařská a rehabilitační služba je zajištěnasurprised


God Save The Queen!
ABik (Člen)
25.06.2007 16:26:45
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Kelly:

Pokud pojedeš ve skupině caferacer, tak jedeš pomalu, na benzince na kafe, cigarko, džusíček stavíš častěji než po 100km good Vyrážíme z Brna přes Makov někdy odpo good Jsem ochoten ti dokonce i zatelefonovat bigsmile

Kelly01 (Člen)
25.06.2007 16:33:28
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Vyřešíme ve čtvrtek,musím zjistit a zorganizovat prácismile2


God Save The Queen!
mates (Člen)
25.06.2007 18:26:29
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Abik :   v kolik chcete jet z Brna ??


… voranžová
fido (Člen)
25.06.2007 18:32:09
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

mates psal:

Abik :   v kolik chcete jet z Brna ??

..jo, protože Myšák se mi zatím neozval...tak v kolik mám přijet do Brniskasurprised


bla...blabla...!
fido (Člen)
25.06.2007 18:38:41
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Kelly01 psal:

Možná bych se stavil..

Problém je že nemůžu moc rychle,potřebuji vodiče a co 100km 10 min pauzu kvůli bolavé pánvismile2

A lékařská a rehabilitační služba je zajištěnasurprised

bidlo má jedinou výhodu a to když to člověk nestuhne ošéfovat a: sick........bigsmile


bla...blabla...!
fido (Člen)
25.06.2007 18:39:44
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osiris psal:

...chci raňajky a dvoulůžák společně s lihem
ps: přijedeme až v pátek večer
pps: a nechci spát nahoře na bidle (dvouposteli) :-D

to patřilo sem herdek....:-)...to....:sick:


bla...blabla...!
osiris (Člen)
25.06.2007 18:48:09
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...průser je, že v tom stavu se na něj blbě leze smile1 a my starý rachotiny vůbec bigsmile pak nezbejvá než škarďova metoda alá dlaždičky


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fido (Člen)
25.06.2007 18:53:04
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

osiris psal:

...průser je, že v tom stavu se na něj blbě leze smile1 a my starý rachotiny vůbec bigsmile pak nezbejvá než škarďova metoda alá dlaždičky

bejvaj tam žebříčky....teda n avojně nebyly vlastně, ale člověk v tom stavu oplývá obrovskou silou,šikovností a švihem....v neposlední řadě je samo sebedůvěra...u té to vlastně začínábigsmilesmile1beer


bla...blabla...!
ABik (Člen)
25.06.2007 20:16:38
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

mates, fido...:

Přesný čas domluvíme až se dohodnu s kellym, ale předpokládám tak v 14:00 odjezd. Ovšem furat se k tomu bude muset vyjádřit. I můj zaměstnavatel k tomu bude chtít něco říct bigsmile ale dám vám všem včas vědět good (to znamená, že to bude asi ve čtvrtek večer smile1 )

osiris (Člen)
25.06.2007 21:19:12
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...nic neplánuj, furat prej jede s evropanama po stopách nočních hřbitovů, viď lihu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
25.06.2007 22:28:40
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

Jak pravil vrchní ohledavačbigsmile

mates (Člen)
25.06.2007 23:40:15
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

v 15:00 nejdřív surprised  !!

domluveno ? smile1


… voranžová
fido (Člen)
26.06.2007 00:14:18
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

mates psal:

v 15:00 nejdřív surprised  !!

domluveno ? smile1

ty dřívávějc nemůžeš?idontknow


bla...blabla...!
Myšák (Člen)
26.06.2007 02:57:43
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

fido: covece ja porad jeste nevim jiste jestli budu moct jet, takze se na me asi moc nespolehej bad


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Kelly01 (Člen)
26.06.2007 09:23:57
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

U mne je to o počasí..
A o tom jestli nám přijedou v sobotu předělávat radiový pásmosmile2


God Save The Queen!
Rendy (Člen)
26.06.2007 10:31:46
Offline

Re: NAKED KILLERS - Orava zraz

...já chci taky ranajky ...a jedeme v pátek a taky přes Makov , jestě se musíme domluvit v kolik idontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr