Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » konektor blinkru

Honzik1 (Člen)
25.03.2016 20:05:37
Offline

konektor blinkru

Zdar,
dokázal by mi někdo poradit jak vyřešit problém s blinkrem. Měnil jsem blinkr a samozřejmě je tam jiný konektor. Místo 2 drátů (nový blinkr) mám konektor se třemi (na moto). Standardně bych prohodil ten vnitřek, ale ten se válí někde u dálnice,prostě už neníbad. Znáte někdo nějakej fígl jak na to? Případně nemáte někdo prosím ty střeva z blinkru s konektorem na tři dráty?...že bychom udělali oboustranně výhodný obchod? Dík


Kdekoli jseš, cokoli děláš, záleží na Tobě
Ondráš (Člen)
26.03.2016 10:22:53
Offline

Re: konektor blinkru

Nazdar! Ty žiješ? smile1 Že se taky někdy někde neukážeš...
Stačí to takhle?

http://www.classiccycles.org/media/DIR_1516204/DIR_1599404/ff5efe881a12044cffff92e8ffffe417.jpeg

Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
corimec (Člen)
27.03.2016 08:26:09
Offline

Re: konektor blinkru

Do blinkru by meli vest dva draty.Nemel jsi tam dvouvlaknovy zarovky?To by tam mohli byt 3 draty.idontknow

blasmo (Člen)
27.03.2016 10:38:52
Offline

Re: konektor blinkru

Hele to sem řešil minulej rok a pár hodin jsme se s tím natrápil. To starý je taková trojspojka, ale jeden jeji kolík je prázdnej, čili jak píšou kluci nahoře, ve skutečnosti jsou tám jen dva dráty. Ja jsem nakonec ten novej dvojkonektor kuchnul na dva dráty, na ne přendal plíšky ze starýho blinkru a nasoukal to pracně zpět do toho plastovýho trojspojováku. Samozřejmě se mi to olámalo, ale zatím to drzí tak snad dobrý.bad

tachec (Člen)
29.03.2016 07:06:31
Offline

Re: konektor blinkru

Já jsem to řešil tímhle adaptérem. Asi bych ho i někde našel, ale cena za novej je celkem nízká, takže ho ani nenabízím smile1


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
K.a.s.y.m. (Člen)
29.03.2016 07:41:43
Offline

Re: konektor blinkru

já bych oba ucvak a normálně to spájel..stejně to budeš vyndavat až při dalším kreši


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr