Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Blinkry vs boční kufry

marezara (Nový člen)
20.04.2016 20:03:20
Offline

Blinkry vs boční kufry

Kdysi tu někdo řešil jak vymyslet boční kufry bez instalace tykadel co nastaví blinkry asi kilometr za motorku a vypadá to fakt hnusně....Asi jsem neobjevil Ameriku,ale pro inspiraci ukážu mé řešení a třeba to někomu pomůže.....

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4879_p1080535.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4879_p1080536.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4879_p1080534.jpg
Ondráš (Člen)
21.04.2016 06:46:40
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

Chybí tomu nějaký detail bez kufrů a třeba i nákres...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
marezara (Nový člen)
21.04.2016 08:31:43
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

Tam toho moc nenakreslím. Původně byly bliknkry dole na blatníčku ale s kuframa se nevešly. Takže pokud bys chtěl dát givacky lešení(možná i jiné,to nevím) a bočáky,stačí provrtat díry těsně pod zadním světlem a origoše se tam přesně vlezou. Není to nijak složité řešení a nic to nestojí a vypadá to jakž takž....

Petr J. (Člen)
21.04.2016 09:36:33
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

...je to eSko, tomu to nevadí....bigsmile

Filous (Člen)
21.04.2016 10:35:31
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

marezara psal:

Tam toho moc nenakreslím. Původně byly bliknkry dole na blatníčku ale s kuframa se nevešly. Takže pokud bys chtěl dát givacky lešení(možná i jiné,to nevím) a bočáky,stačí provrtat díry těsně pod zadním světlem a origoše se tam přesně vlezou. Není to nijak složité řešení a nic to nestojí a vypadá to jakž takž....

...jo, řešení relativně elegantní, enem ty blinkry pag nejsou z určitýho úhlu viditelný, bo sou skovaný za kuframa, proto je to origo řešený, tag jag to je řešený, tzn. aš vzadu za kuframa, coš je teda z dyzajnovýho hlediska hnus, ale má to svý vopoctatněnění...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
21.04.2016 12:32:30
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

Filous psal:
marezara psal:

Tam toho moc nenakreslím. Původně byly bliknkry dole na blatníčku ale s kuframa se nevešly. Takže pokud bys chtěl dát givacky lešení(možná i jiné,to nevím) a bočáky,stačí provrtat díry těsně pod zadním světlem a origoše se tam přesně vlezou. Není to nijak složité řešení a nic to nestojí a vypadá to jakž takž....

...jo, řešení relativně elegantní, enem ty blinkry pag nejsou z určitýho úhlu viditelný, bo sou skovaný za kuframa, proto je to origo řešený, tag jag to je řešený, tzn. aš vzadu za kuframa, coš je teda z dyzajnovýho hlediska hnus, ale má to svý vopoctatněnění...

Ono S-uz hnusnejsi bejt nemuze takze nejake blinkry v zadu....bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
marezara (Nový člen)
21.04.2016 21:01:39
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

S tou neviditelností te není úplně tak pravda, z úhlu který je důležitý pro provoz za tebou je to úplně dobrý a z boku tě to nemusí zajímat...
A uznávám, S ko je hnusnější než N, ale pořád je dost pěkný a dělá radost. Bydlet někde v Alpských horách a nemuset tam 500km dojíždět, N je jasná volba, za téhle situace kravina..

Petr J. (Člen)
21.04.2016 21:44:19
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

Banditatom psal:

Ono S-uz hnusnejsi bejt nemuze takze nejake blinkry v zadu....bigsmile

...pravdu maj....bigsmile

kojaksro (Člen)
21.04.2016 23:21:47
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

marezara psal:

S tou neviditelností te není úplně tak pravda, z úhlu který je důležitý pro provoz za tebou je to úplně dobrý a z boku tě to nemusí zajímat...
A uznávám, S ko je hnusnější než N, ale pořád je dost pěkný a dělá radost. Bydlet někde v Alpských horách a nemuset tam 500km dojíždět, N je jasná volba, za téhle situace kravina..

....ser na N-kaře, jsou to jantařievilsmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
aMaty (Člen)
25.04.2016 20:29:12
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

řešil jsem to v únoru já a tohle řešení co jsi udělal je pěkné a jak píšou elegantní ... nicméně můj model (03) je trošku jinak řešen tak jsem to vyřešil jinými blinkry z bikwrscrown za 250Kč a taky to jde. Jen škoda, že náhradní žárovky do těch blinkrů výjdou dráž jak nový blinkry :D

řešilo se to zde : http://suzukibandit.cz/openforum/viewtopic.php?id=17017

LukinB6 (Člen)
03.05.2016 21:27:30
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/196_s-l225.jpg


Co něco takového? Sám to mám a neřeším. Na STK no problem. good


GSX1250FA
dano.k (Nový člen)
29.05.2016 12:00:26
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

pekne řešení co to stalo a kdes koupil?

K.a.s.y.m. (Člen)
29.05.2016 14:50:37
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

LukinB6 psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … s-l225.jpg
Co něco takového? Sám to mám a neřeším. Na STK no problem. good

tak to spíš neřešili protože nesmíš mít sdružený blinkr s brzdovym ani jinym světlem..je to dokonce specialně vypsaný i v tý nový příručce pro policajty smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
29.05.2016 23:14:04
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

...mě technik na moje řek, že podle nějakýho novýho školení lze


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
30.05.2016 06:55:03
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

Tak to si v tom případě pěkně protiřečej bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
30.05.2016 07:38:56
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

osiris psal:

...mě technik na moje řek, že podle nějakýho novýho školení lze

...Osi, a to máš to svjetlo homologovaný??? ...já teda eště neviděl ledkový sdružený homologovaný...ale to neznamená, že neegzistuje, ale jag řikam, já takový eště neviděl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
30.05.2016 08:21:37
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

Filous psal:
osiris psal:

...mě technik na moje řek, že podle nějakýho novýho školení lze

...Osi, a to máš to svjetlo homologovaný??? ...já teda eště neviděl ledkový sdružený homologovaný...ale to neznamená, že neegzistuje, ale jag řikam, já takový eště neviděl...

tak pokud tam má jen ten panel misto žárovek a ma homologovanej čirej kryt tak asi nebude problém  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
30.05.2016 08:51:50
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

...je tak jak jsem ho koupil, éčko s nějakejma číslama tam je ...navíc jsem tenkrát zvolil variantu bez odrazky, tak tu jsem teď ale na něj do místa kde původně je, přidělal
...kupoval jsem od ermaxu, jestli to ermax je, netuším ...už je to dost dávno
...prošel jsem s ním, ještě v kombinaci s bočníma blinkrama se dohodl teď sněm tří techniků který o tom diskutovali, že s tím tak jak to mám, nemaj problém


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
LukinB6 (Člen)
31.05.2016 11:42:41
Offline

Re: Blinkry vs boční kufry

dano.k psal:

pekne řešení co to stalo a kdes koupil?

ebay
vyšlo to levněji jak origo světlo a zabil jsem tím díky kufrům 2 mouchy jednou ranou. Jen musíš sundat ten blázinec s odrazkou pod světlem, neboť ve světle je již integrována ledka na svícení na značku. Na díru která ti tam zůstane po demontáži musíš dát odrazku. A máš vystaráno. Na STK úplně bez problémů a má to na sobě i to velice nutné E. good


GSX1250FA

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr