Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik (Člen)
02.05.2016 09:17:02
Offline

Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Mám vyměněnou řetězovou sadu, správně napnutý řetěz a vše v ose. Při jídě nad určitou rychlost (50 km/ hod) se začne ozývat od řetězu takový pískavý zvuk který se zvyšuje se při akceleraci. Vymáčknutá spojka na to nemá vliv a dělá to při jakékoli zařazené rychlosti, takže předpokládám, že je problém v řetězovém kolečku, nebo ve výstupním ložisku převodovky, nebo o problém nejde? Při testu na cetrálním stojanu to dělá také.
Kdo mi poradí jak identifikovat, kde je problém? Nebo je to snad u Banditů normální?
Prozkoumal jsem kde co a výsledná rada žádná. Kde kdo to svádí na opastorek bez pryžových tlumičů, ale u jiných motorek mi to nedělá. Stejně jako to, že řetěz se musí zajet. U jiných motorek tento problém nikdy nebyl.

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2016 10:08:09
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Pricinu jsi identifikoval dobre.dela retezove kolecko na kterem chybi ona guma o ktere pises.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Motoklasik (Člen)
02.05.2016 10:15:45
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Díky za odpověď, ale je mi divné, že u jiných motorek jsem se s tímto nesetkal.
Proto bych rád slyšel názor více majitelů Banditů, jaký zvuk se jim za jízdy ozývá, případně jak vyloučit vadné ložisko převodovky.

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2016 10:22:04
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Je to proste bzucivej zvuk no..lozisko eliminujes jednoduse.pokud to pretim nedelalo neni to loziskem.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Motoklasik (Člen)
02.05.2016 10:27:57
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Ale já mám problém v tom, že jsem to před výměnou nemohl slyšet a tak nemám s čím porovnávat. Proto se ptám na diagnostiku a na to zda pískavý zvuk je normální.

Kelly01 (Člen)
02.05.2016 13:10:34
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Je to "ušlechtilý" zvuk nové sady, neřešit..


God Save The Queen!
Motoklasik (Člen)
02.05.2016 18:10:58
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

No tomuto zrovna moc nevěřím. To mi ještě nikdy nová řetězová sada na žádné jiné motorce neudělala.

K.a.s.y.m. (Člen)
02.05.2016 18:17:48
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Bandit taky neni zadna jina motorka to je unikum ktery te prekvapi ve vice ohledech smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
02.05.2016 19:13:23
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Doteď neměls motorku, maximálně nějaký moderní levný plasťák, cosurprisedsmile1


God Save The Queen!
Motoklasik (Člen)
02.05.2016 19:30:34
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Pánové. Rád bych se dobral nějakého řešení. Pokud píšete, že je to zvuk nové sady. Jaký je tedy správný zvuk? Přestalo to někomu časem?Má smysl rozdělat gufero a zkoumat ložisko vizuálně? Nebo udělat test bez řetězu?
Jinak mám TLS, CB750 SOHC, GPZ900R atd.

Kelly01 (Člen)
02.05.2016 19:49:24
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Vzhledem k tomu co máš bys mohl pochopit že není třeba to řešit...


God Save The Queen!
vendous (Člen)
02.05.2016 20:16:10
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Kdyby sis vyplnil profil pussy tak by tě bylo jednoduchý poslat za někym v tvém okolí kdo by si to rád poslech a poradil ( a třeba ti dal i pár rad navíc ) takhle od klávesnice se těžko zvuk rozpoznáváheadshake
Ale to ne, musíme bejt pořádně tajuplný ať o mě nikdo nic neví idontknow


Smrt je ze všeho to poslední.
osiris (Člen)
02.05.2016 20:18:57
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...tak jestli mu to píská, tak to asi normální není smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
YvesEr (Člen)
02.05.2016 21:17:38
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Já teda nechápu, proč jako by měl novej řetěz pískat, nebo vůbec vyluzovat jakýkoliv zvuky.. Já jsem teď řetěz měnil a běhá tiše, jako myška!

Motoklasik (Člen)
02.05.2016 22:55:42
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

To já nechápu také. Proto se ptám. Jinak profil jsem právě vyplnil.

Motoklasik (Člen)
02.05.2016 22:59:03
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Určitě by to chtělo asi slyšet a porovnat s jiným Banditem. On je to takový zvuk, jako když je slyšet turbo u auta při akceleraci.

Ondráš (Člen)
03.05.2016 05:54:00
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Určitě by to chtělo asi slyšet a porovnat s jiným Banditem. On je to takový zvuk, jako když je slyšet turbo u auta při akceleraci.

Za 14 dní je Masofka. Tam to můžeš porovnat se spoustou Banditů...
No... I když...help
Ale jo... Pár nás tam s Banditama bude. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Motoklasik (Člen)
03.05.2016 09:12:53
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Zkusím ještě proběhnout motor naprázdno bez řetězu, ale je jasné, že takto bez zátěže půjde prd poznat. Kdybych věděl, že se nejedná o ložisko, nebo něco jiného, ale že to dělá pastorek bez gumnového tlumiče, tak koupím originální pastorek.

Kelly01 (Člen)
03.05.2016 09:17:49
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Nahraj to a uvidíme, šustění novýho řetězu je OK.. Otázka je co je pro tebe "pískání"smile1


God Save The Queen!
osiris (Člen)
03.05.2016 09:49:10
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Kelly01 psal:

Nahraj to a uvidíme, šustění novýho řetězu je OK.. Otázka je co je pro tebe "pískání"smile1

...vole bigsmile od začátku píše o pískání (dokonce už upřesnil "jako turbo", což jistě znáš bigsmile), a to je dost jiný než "šustění" novýho řetězu, kterej když je namazanej, tak ani moc "nešustí" bigsmile
...ale my ho tady přesvědčíme, že "pískání" turba je OK bigsmilegoodbigsmile

...jasně, teď budem polemizovat jestli tam turbo namontovaný má nebo ne bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
03.05.2016 12:36:01
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

osiris psal:
Kelly01 psal:

Nahraj to a uvidíme, šustění novýho řetězu je OK.. Otázka je co je pro tebe "pískání"smile1

...vole bigsmile od začátku píše o pískání (dokonce už upřesnil "jako turbo", což jistě znáš bigsmile), a to je dost jiný než "šustění" novýho řetězu, kterej když je namazanej, tak ani moc "nešustí" bigsmile
...ale my ho tady přesvědčíme, že "pískání" turba je OK bigsmilegoodbigsmile

...jasně, teď budem polemizovat jestli tam turbo namontovaný má nebo ne bigsmile

.... a hori hovno?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Motoklasik (Člen)
03.05.2016 12:53:22
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Až se dostanu do garáže, tak to zkusím nějak zaznamenat na video při chodu na stojanu. Za jízdy bych to asi těžko natáčel. Nabyl jsem dojmu, že se u Banditů zvuky a pazvuky nějak zvláště neřeší a proto by mě zajímalo co je ještě normální a co není.

Kelly01 (Člen)
03.05.2016 12:55:28
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

není turbo jako turbo, v nahrátí zvuku a uložení nevidím problém a řeší to šmahem všechny diskuze..

Navíc mu může pískat v uších, což se taky stává, takže zpráva z ORL by taky nebyla k zahozeníbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
03.05.2016 13:16:28
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Banditatom psal:
osiris psal:
Kelly01 psal:

Nahraj to a uvidíme, šustění novýho řetězu je OK.. Otázka je co je pro tebe "pískání"smile1

...vole bigsmile od začátku píše o pískání (dokonce už upřesnil "jako turbo", což jistě znáš bigsmile), a to je dost jiný než "šustění" novýho řetězu, kterej když je namazanej, tak ani moc "nešustí" bigsmile
...ale my ho tady přesvědčíme, že "pískání" turba je OK bigsmilegoodbigsmile

...jasně, teď budem polemizovat jestli tam turbo namontovaný má nebo ne bigsmile

.... a hori hovno?bigsmile

...no jasně, mongolové s tím přece topěj goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
03.05.2016 13:34:18
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Stačí lepší přilba good bigsmile


...a jinak jsem možná jelen bigsmile , kde jsou na kolečku jaké gumové opičárny ? surprisedidontknow

osiris (Člen)
03.05.2016 14:09:38
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...jen slabej povlak gumy od středu do cca půlky průměru


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Motoklasik (Člen)
03.05.2016 14:13:59
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4997_sprocketenginent15_big2751017c10-01_e23f.jpg



Suzuki 27510-17C10

Kelly01 (Člen)
03.05.2016 14:28:38
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Na mou kupovaných kolečkách guma neníbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
03.05.2016 14:39:59
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

http://g01.a.alicdn.com/kf/HTB151QXHVXXXXcsXFXXq6xXFXXXF/Racing-Motorcycle-Parts-Front-font-b-Sprocket-b-font-Star-15-Teeth-For-font-b-Suzuki.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
03.05.2016 14:57:43
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Tak hen toto sem na své motorce nikdy neměl surprised

Banditatom (Člen)
03.05.2016 15:36:02
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Mour psal:

Tak hen toto sem na své motorce nikdy neměl surprised

Ja to vlastne nikdy nikde nevidelsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
03.05.2016 15:59:31
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Originál má gumu vždycky..

Na pičubigsmile


God Save The Queen!
Tom jr. (Člen)
03.05.2016 16:06:27
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

guma je tam nahovno

bez gumy je to lepší evil

Jarin (Člen)
03.05.2016 16:38:27
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Měnil jsem několik sad.Na B12 3x,na GSX1400 1x.Měl jsem origo pastorek /s gumou/,ale i bez gumy/bigsmile/,ale nikdy s novým řetězem z toho nelezly nějaké pazvuky.Ba právě naopakcoolsmokin-celý sek.převod se ztišil tak,že jsem nevěděl,že ho tam ani  mámgood.Takže pokud něco slyšíš a není to přilba,tak normál to není.bad.Takto je to jen o doměnkách a plácání do prázdnaheadshake.Chce to slyšet,poř.vidět.


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Motoklasik (Člen)
03.05.2016 18:39:31
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Pozoroval jsi rozdíl mezi pastorkem s gumou a bez ní? Nějak se to přece projevit musí.

vendous (Člen)
03.05.2016 19:41:14
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Aby to tak náhodou dělala ta přilba bigsmilebigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
Banditatom (Člen)
03.05.2016 20:00:46
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Tom jr. psal:

guma je tam nahovno

bez gumy je to lepší evil

Jsem zvedavej jak budes skakat ze schodu uz tatoj reknes ze je dedekbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tom jr. (Člen)
03.05.2016 23:06:30
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Banditatom psal:
Tom jr. psal:

guma je tam nahovno

bez gumy je to lepší evil

Jsem zvedavej jak budes skakat ze schodu uz tatoj reknes ze je dedekbigsmile

bavíme se pořád vo gumou vosazenym řetězovým kolečku žejo? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2016 06:45:12
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Pozoroval jsi rozdíl mezi pastorkem s gumou a bez ní? Nějak se to přece projevit musí.

No prave je trosku hlucnejsi nez bez gumy ale neco tolik aby to vyrazne znat.dalsi veci je jestli mas ladak nebo ten totiz dost zvuku schova. Pokud mas dobre naplej retez tak by zadny vyrazny piskavy zvuk byt slyset nemel. Nejlepsi je to porovnat s nekym.
Jinak samozrejmne lozisko zkontrolovat muzes ale nemyslim si ze by to bylo tim to by ti tam totiz nejspis podle gufera tekl i olej.
Jedinej piskavej zvuk co B12 muze vyluzovat bejva z prevodovky a to vetsinou na trojku nebo ctyrku a to je lehce opotrebenejma kolama v prevodovce ale nema to na funkci vliv.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
04.05.2016 08:07:20
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

A co klasika, pískající převodovkabigsmile


God Save The Queen!
Motoklasik (Člen)
04.05.2016 09:24:10
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Díky za konečně solidní příspěveky. Počítám, že po víkendu to budu moci vše vyzkoušet.
3. nebo 4. převodem to nebude, to bych poznal. Tento zvuk se ozve po překročení určité rychlosti, jedno na jaký rychlostní stupeň.
Zde na tomto videu jde z Bandita podobný zvuk tomu mému. Slyšet je to když zrychluje a zpomaluje. Nutno si ale odmyslet zvuk z toho laděného výfuku (já mám originální): https://www.youtube.com/watch?v=33xpFdSJQG4

Billy (Člen)
04.05.2016 12:48:27
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

No jestli je to takovy knuceni vyraznejsi po odstaveni plynun, tak bych to taky typl na semlety kola spajzky, nejvic sem to slysetl kdyz jsme kdysi koupili od Jiriny B12 ta knucela na nejakej kvalt solidne, ostatni byly jaks taks.

a kdyz zmacknes pri jizde v inkriminovanou dobu spojku aby padly tocky motoru tak co stejny zvuk porad zvuk jak z vyple cirkularky ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Motoklasik (Člen)
04.05.2016 13:07:06
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Když vymáčknu spojku, tak zvuk nezmizí ani se nezmění. Jen úměrně rychlosti. Prostě od motoru to nejde.
Na změnu zvuku nemá vliv ani přeřazení na jiný rychlostní stupeň. Dělá to při všech. Stejně jako na tom videu.

Billy (Člen)
04.05.2016 13:12:35
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Když vymáčknu spojku, tak zvuk nezmizí ani se nezmění. Jen úměrně rychlosti. Prostě od motoru to nejde.
Na změnu zvuku nemá vliv ani přeřazení na jiný rychlostní stupeň. Dělá to při všech. Stejně jako na tom videu.

Tezko rict fakt takhle na dalku jestli to dela nejak moc co neni uz normalni, ale nova sada je vzdy hlucnejsi nez si aji u me sedla a pak uz zacla byt cajk, jednak je tuzsi ty clanky ohnout kdyz mas novej retez mimo motorku. Kontroluj to, pruves, nepresponovavej, mrkni do dilenskyho manualu, jestli to meris dobre to sponovani. Melo by to tam byt kolem 35mm kdyz propnes retez uplne nahoru/dolu ( stred - stred retezu) pod kyvkou.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
04.05.2016 13:14:17
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Billy psal:
Motoklasik psal:

Když vymáčknu spojku, tak zvuk nezmizí ani se nezmění. Jen úměrně rychlosti. Prostě od motoru to nejde.
Na změnu zvuku nemá vliv ani přeřazení na jiný rychlostní stupeň. Dělá to při všech. Stejně jako na tom videu.

Tezko rict fakt takhle na dalku jestli to dela nejak moc co neni uz normalni, ale nova sada je vzdy hlucnejsi nez si aji u me sedla a pak uz zacla byt cajk, jednak je tuzsi ty clanky ohnout kdyz mas novej retez mimo motorku. Kontroluj to, pruves, nepresponovavej, mrkni do dilenskyho manualu, jestli to meris dobre to sponovani. Melo by to tam byt kolem 35mm kdyz propnes retez uplne nahoru/dolu ( stred - stred retezu) pod kyvkou.

Kdyz to mas na bocnim stojanku postaveny !, kdyz na to sednes, melo by to mit slave jeste vuli


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Motoklasik (Člen)
04.05.2016 13:17:07
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Billy psal:
Billy psal:
Motoklasik psal:

Když vymáčknu spojku, tak zvuk nezmizí ani se nezmění. Jen úměrně rychlosti. Prostě od motoru to nejde.
Na změnu zvuku nemá vliv ani přeřazení na jiný rychlostní stupeň. Dělá to při všech. Stejně jako na tom videu.

Tezko rict fakt takhle na dalku jestli to dela nejak moc co neni uz normalni, ale nova sada je vzdy hlucnejsi nez si aji u me sedla a pak uz zacla byt cajk, jednak je tuzsi ty clanky ohnout kdyz mas novej retez mimo motorku. Kontroluj to, pruves, nepresponovavej, mrkni do dilenskyho manualu, jestli to meris dobre to sponovani. Melo by to tam byt kolem 35mm kdyz propnes retez uplne nahoru/dolu ( stred - stred retezu) pod kyvkou.

Kdyz to mas na bocnim stojanku postaveny !, kdyz na to sednes, melo by to mit slave jeste vuli

To mám samozřejmě v pořádku. 30mm měřeno na bočním stojanu. manuál píše (20-30mm) Při nasednutí tam ještě nějaká vůle je. Přiznám se, že toto bylo první, co mě napadlo.

Tom jr. (Člen)
04.05.2016 13:39:45
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

co je to za řetěz/rozetu ( značka ) ?

Motoklasik (Člen)
04.05.2016 13:41:50
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Tom jr. psal:

co je to za řetěz/rozetu ( značka ) ?

Řetěz DID 530 ZVMX, rozeta / pastorek JT 15/45 zubů

Tom jr. (Člen)
04.05.2016 13:55:15
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:
Tom jr. psal:

co je to za řetěz/rozetu ( značka ) ?

Řetěz DID 530 ZVMX, rozeta / pastorek JT 15/45 zubů

neřeš, jezdi, až bude mít řetez pár set za sebou tak ho mázni a věřim že bude klid... a když ne tak už zbejvá jen varianta http://www.yoshimura-rd.com/ good

Tom jr. (Člen)
04.05.2016 14:02:23
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

A ještě pro klid tvé duše, když by to bylo od ložiska až už že skříně nebo z kola tak se to bude zhoršovat, pokud je to řetěz mělo by se to ztišit takže zase, jezdi dál a uvidíš.

osiris (Člen)
04.05.2016 14:06:17
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...zajímalo by mě, proč ho vlastně všichni přesvědčujou, že nic neslyší surprisedbigsmile
...mně připadá, že podle toho co psal, není debil a ví proč se na to ptá bigsmile a že teda řeči o tom že to dělá a že si to sedne a jestli má správně napnutej řetěz jsou trošku k ničemu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Motoklasik (Člen)
04.05.2016 14:17:44
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Já to beru. Ono řešit zvuky bývá vždy ošemetné. Moc dobře vím, že to co pro někoho je hrůza, nad tím jiný mávne rukou.
Mě osobně baví staré motorky i v tom, že je na nich stále co objevovat. I to negativní, co se projeví až po létech provozu.
V podstatě by mohlo stačit zodpovědět tuto otázku. Když si poslechnete tento zvuk. Zdá se vám normální, nebo ne? https://www.youtube.com/watch?v=33xpFdSJQG4

Lihy (Člen)
04.05.2016 14:22:59
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Díky za konečně solidní příspěveky. Počítám, že po víkendu to budu moci vše vyzkoušet.
3. nebo 4. převodem to nebude, to bych poznal. Tento zvuk se ozve po překročení určité rychlosti, jedno na jaký rychlostní stupeň.
Zde na tomto videu jde z Bandita podobný zvuk tomu mému. Slyšet je to když zrychluje a zpomaluje. Nutno si ale odmyslet zvuk z toho laděného výfuku (já mám originální): https://www.youtube.com/watch?v=33xpFdSJQG4

To co slyšim na videu mi připadá jako normál, když tomu člověk trochu přitopil tak to takhle začlo "pískat" i mě.
Přišlo mi teda, že zvuk ve vyšších rychlostech se trochu změnil po tom co jsme udělali větší hrdlo sání do airboxu + filtr a jiný trysky a jehly...takže jestli spíš není slyšet sání vzduchu.
BTW stejně bych zkusil trochu povolit řetěz, jen pro zkoušku jestli se něco změní.

Tom jr. (Člen)
04.05.2016 14:23:49
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

tak samože to může znova rozházet, vyndat a rozpůlit motor, zkontrolovat ložiško na hřídelce, zkontrolovat ložiska v kolech a bejt si jistej, mě by se do toho nechtělo. Když koukám na to video co posílal nepřijde mi to jako nějak příšernej zvuk, můj Bandit dělá mnohem horší zvuky smile1

Alfa je na tohle všímání si divnejch zvuků celkem lék bigsmile

Jarin (Člen)
04.05.2016 15:07:54
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Billy psal:
Motoklasik psal:

Když vymáčknu spojku, tak zvuk nezmizí ani se nezmění. Jen úměrně rychlosti. Prostě od motoru to nejde.
Na změnu zvuku nemá vliv ani přeřazení na jiný rychlostní stupeň. Dělá to při všech. Stejně jako na tom videu.

Tezko rict fakt takhle na dalku jestli to dela nejak moc co neni uz normalni, ale nova sada je vzdy hlucnejsi nez si aji u me sedla a pak uz zacla byt cajk, jednak je tuzsi ty clanky ohnout kdyz mas novej retez mimo motorku. Kontroluj to, pruves, nepresponovavej, mrkni do dilenskyho manualu, jestli to meris dobre to sponovani. Melo by to tam byt kolem 35mm kdyz propnes retez uplne nahoru/dolu ( stred - stred retezu) pod kyvkou.

-
...nová sada není ani omylem hlučnější než stará,to to je pěkná pussy-ovina.Jinak na dálku /jen se opakuji/se těžko radí.Z toho videa taky nic moc.Jedině porovnat jak moc je to rozdílné s jiným B12.gooda položit si pár otázek-jak moc to dělalo před výměnou/třeba to bylo také,ale řetěz to "přeřval",správně smontované z.kolo,seřízení řetězu a z.kola/souosost/,..........pochopitelně i špajzka by to mihla být,ale začal bych tím nejjednoduššíma nejlevnějším.cool


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
hlemejzd999 (Člen)
04.05.2016 15:13:25
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

co tam slyšíte, to teda nevim ?... jinak já tohle hned zkraje  vyřešil koupí Ixilu a pískání slyšim, ještě tak tři hodiny po sundání helmy  bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jarin (Člen)
04.05.2016 15:40:21
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...průvis pochopitelně měřit,když moto máš na pohot.stojánku tj.na "policajtovi"


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
corimec (Člen)
04.05.2016 19:39:35
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Já  teda tam nějaký zasraný pískání slyšimbada taky by mě to sralo, ikdyž si myslim ,že na funkci živočicháře to nebude mít vliv.

K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2016 20:12:33
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Já to beru. Ono řešit zvuky bývá vždy ošemetné. Moc dobře vím, že to co pro někoho je hrůza, nad tím jiný mávne rukou.
Mě osobně baví staré motorky i v tom, že je na nich stále co objevovat. I to negativní, co se projeví až po létech provozu.
V podstatě by mohlo stačit zodpovědět tuto otázku. Když si poslechnete tento zvuk. Zdá se vám normální, nebo ne? https://www.youtube.com/watch?v=33xpFdSJQG4

ten zvuk dělá suchej řetěz.to je ten zvuk nabíhání válečku na retězu na zub ať už rozety nebo kolečka.akorát mu teda kňučí docela dost


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
04.05.2016 20:19:28
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...ale hovno smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2016 20:22:00
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

osiris psal:

...ale hovno smile1

assbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
04.05.2016 20:22:29
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

corimec psal:

.......................ikdyž si myslim ,že na funkci živočicháře to nebude mít vliv.

...to bych si nedovolil tvrdit, děda řikal, že v zákopu bylo pískání taky sem tam slyšet a chlapoj vedle to urvalo nohu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jarin (Člen)
04.05.2016 20:22:59
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

K.a.s.y.m. psal:
Motoklasik psal:

Já to beru. Ono řešit zvuky bývá vždy ošemetné. Moc dobře vím, že to co pro někoho je hrůza, nad tím jiný mávne rukou.
Mě osobně baví staré motorky i v tom, že je na nich stále co objevovat. I to negativní, co se projeví až po létech provozu.
V podstatě by mohlo stačit zodpovědět tuto otázku. Když si poslechnete tento zvuk. Zdá se vám normální, nebo ne? https://www.youtube.com/watch?v=33xpFdSJQG4

ten zvuk dělá suchej řetěz.to je ten zvuk nabíhání válečku na retězu na zub ať už rozety nebo kolečka.akorát mu teda kňučí docela dost

Nový řetěz je mázlý tukem již z výroby.Mažeme tedy,když se na řetězu objeví lesklá místa.Předpokládám,že tazatel je natolik inteligentní,že pozná,kdy je nutné řetěz mazat,tudíž jsem tuto variantu vyloučil*nicméně i to by to mohlo býti.beer


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
K.a.s.y.m. (Člen)
04.05.2016 20:25:03
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Jarin psal:
K.a.s.y.m. psal:
Motoklasik psal:

Já to beru. Ono řešit zvuky bývá vždy ošemetné. Moc dobře vím, že to co pro někoho je hrůza, nad tím jiný mávne rukou.
Mě osobně baví staré motorky i v tom, že je na nich stále co objevovat. I to negativní, co se projeví až po létech provozu.
V podstatě by mohlo stačit zodpovědět tuto otázku. Když si poslechnete tento zvuk. Zdá se vám normální, nebo ne? https://www.youtube.com/watch?v=33xpFdSJQG4

ten zvuk dělá suchej řetěz.to je ten zvuk nabíhání válečku na retězu na zub ať už rozety nebo kolečka.akorát mu teda kňučí docela dost

Nový řetěz je mázlý tukem již z výroby.Mažeme tedy,když se na řetězu objeví lesklá místa.Předpokládám,že tazatel je natolik inteligentní,že pozná,kdy je nutné řetěz mazat,tudíž jsem tuto variantu vyloučil*nicméně i to by to mohlo býti.beer

já psal o tom co je na videu smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
05.05.2016 06:38:32
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

A nepískáš si třeba při jízdě v helmě?help
Já si občas i zpívám...

To by pak to pískání vysvětlovalo.evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Motoklasik (Člen)
05.05.2016 18:13:21
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Takže mám výsledek. Alespoň jedno téma dojde ke zdárnému konci. Děkuji všem, kteří konstruktivně přispěli s radou. Ostatní ať si dále dávají špunty do uší, nebo ladí laďáky.
Zvuk vydával pastorek. Je možné, že by se časem zajel, ale na to já nehodlám čekat. Půjčil jsem si originální pastorek s gumou, a ač již jevil známky opotřebení, jakýkoli hluk zmizel. A to opravdu jakýkoli. Rozdíl mezi pastorkem z gumou a bez je 100 ku 1. Je otázkou,proč mi to na jiných motorkách nedělalo. Jistým faktorem může být to, že Bandit je poměrně tichá motorka a také to, že pastorek má jen 15 zubů a tím se musí řetěz více ohýbat.
Ještě poznámka k JT pastorku. Ozubení je velice hrubé, navíc je celý pastorek včetně funkčních ploch pískován. Výrobce jistě sází na to, že se časem zajede, ale na mě to působí velice nesolidním přístupem.

Abych byl i dost důsledný udělal jsem důkladnou prohlídku výstupního ložiska převodovky. Bohužel v jednom místě jeví hřídel jistou vůli, která je prakticky neměřitelná, ale je tam. Počítám, že je to počátek destrukčního procesu. Více uvidím, až vyndám gufero, co uvidím na ložisku. Jistě je lepší nic nezkoumat, ale někdy je lepší podívat se pravdě do očí.

Kelly01 (Člen)
05.05.2016 18:36:13
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Psal jsem na začátku:
"Je to "ušlechtilý" zvuk nové sady, neřešit.."
Vy jste tam zakomponovali různý debilní úvahy a dedukce a řešili pussyvinu bigsmile
A kdo měl pravdusurprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2016 21:06:54
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Takže mám výsledek. Alespoň jedno téma dojde ke zdárnému konci. Děkuji všem, kteří konstruktivně přispěli s radou. Ostatní ať si dále dávají špunty do uší, nebo ladí laďáky.
Zvuk vydával pastorek. Je možné, že by se časem zajel, ale na to já nehodlám čekat. Půjčil jsem si originální pastorek s gumou, a ač již jevil známky opotřebení, jakýkoli hluk zmizel. A to opravdu jakýkoli. Rozdíl mezi pastorkem z gumou a bez je 100 ku 1. Je otázkou,proč mi to na jiných motorkách nedělalo. Jistým faktorem může být to, že Bandit je poměrně tichá motorka a také to, že pastorek má jen 15 zubů a tím se musí řetěz více ohýbat.
Ještě poznámka k JT pastorku. Ozubení je velice hrubé, navíc je celý pastorek včetně funkčních ploch pískován. Výrobce jistě sází na to, že se časem zajede, ale na mě to působí velice nesolidním přístupem.

Abych byl i dost důsledný udělal jsem důkladnou prohlídku výstupního ložiska převodovky. Bohužel v jednom místě jeví hřídel jistou vůli, která je prakticky neměřitelná, ale je tam. Počítám, že je to počátek destrukčního procesu. Více uvidím, až vyndám gufero, co uvidím na ložisku. Jistě je lepší nic nezkoumat, ale někdy je lepší podívat se pravdě do očí.

co jsem psal hned v prvnim příspěvku a v komentáři k videu?? ne budou mě přemlouvat ,že kecám bigsmile
P.S. jsi tu snad první kdo píše,že je Bandit tichá motorka..většinou jsou reakce spíš obrácený bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
05.05.2016 22:30:19
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...ale hovno jste věděli vy dva chytrolíni smile1bigsmile, normální to prostě není smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
05.05.2016 22:49:13
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

osiris psal:

...ale hovno jste věděli vy dva chytrolíni smile1bigsmile, normální to prostě není smile1

ále věděl bo mi to dělalo taky u nový řetězovky..jen teda ne tolik..nebo jsem to neřešil a nebylo to tolik přes laďák slyšet.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lihy (Člen)
05.05.2016 22:56:50
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

K.a.s.y.m. psal:

P.S. jsi tu snad první kdo píše,že je Bandit tichá motorka..většinou jsou reakce spíš obrácený bigsmile

vogo z buellu by se asi zvencnulbigsmilebigsmilebigsmile

Honzik8719 (Člen)
05.05.2016 23:24:35
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Lihy psal:
K.a.s.y.m. psal:

P.S. jsi tu snad první kdo píše,že je Bandit tichá motorka..většinou jsou reakce spíš obrácený bigsmile

vogo z buellu by se asi zvencnulbigsmilebigsmilebigsmile

Tam řetěz nehuci bigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
osiris (Člen)
05.05.2016 23:43:26
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...ale hovno jste věděli vy dva chytrolíni smile1bigsmile, normální to prostě není smile1

ále věděl bo mi to dělalo taky u nový řetězovky..jen teda ne tolik..nebo jsem to neřešil a nebylo to tolik přes laďák slyšet.

...a to ti taky nevěřím bigsmile (já vím, jsem děsnej bigsmilebigsmile), že jestli ti to dělalo, tak žes to neřešil, než jsi na to přišel smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
06.05.2016 06:50:50
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Kelly01 psal:

Psal jsem na začátku:
"Je to "ušlechtilý" zvuk nové sady, neřešit.."
Vy jste tam zakomponovali různý debilní úvahy a dedukce a řešili pussyvinu bigsmile
A kdo měl pravdusurprised

Ty a ja psal nekde niz to same, ze to je novy tuhy nezajety do sebe.
Vim ze jsem se bavil s Filousem minulej rok a ten me rikal ze kvalita JT kol sla dost dolu ze radeji dava SunStar tusim ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
06.05.2016 08:17:12
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Billy psal:
Kelly01 psal:

Psal jsem na začátku:
"Je to "ušlechtilý" zvuk nové sady, neřešit.."
Vy jste tam zakomponovali různý debilní úvahy a dedukce a řešili pussyvinu bigsmile
A kdo měl pravdusurprised

Ty a ja psal nekde niz to same, ze to je novy tuhy nezajety do sebe.
Vim ze jsem se bavil s Filousem minulej rok a ten me rikal ze kvalita JT kol sla dost dolu ze radeji dava SunStar tusim ?

...jo jo, já uš JT pokud možno neberu, bo bejvaj šišatý, z bláta a vopčas s votřepama po lisování, coš může bejt příčinou trablu Motoklasika...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
06.05.2016 08:32:44
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik (Člen)
06.05.2016 08:48:17
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Kvalita JT pastorku je od pohledu hrozná. Kdybych měl ten pastorek v ruce před koupí, tak bych jej nekoupil. Prostě se počítá s tím, že si jej řetěz doobrobí sám. V případě Bandita je zřejmě problém v tom, že pastorek má jen 15 zubů. Logicky čím méně zubů, tím větší namáhání a tím větší hluk. U zcela stejné sady namontované na TL ve stejný čas žádný hluk nepozoruji. TL má 17 zubů a malou rozetu, tudíž i malé otáčky. Ať jdou soudruzi z Taiwanu někam.

Motoklasik (Člen)
06.05.2016 08:50:52
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Jinak ale rozety JT vypadají dobře. Až na to, že mají jiné odlehčovací výřezy než originál.

K.a.s.y.m. (Člen)
06.05.2016 10:05:49
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

osiris psal:
K.a.s.y.m. psal:
osiris psal:

...ale hovno jste věděli vy dva chytrolíni smile1bigsmile, normální to prostě není smile1

ále věděl bo mi to dělalo taky u nový řetězovky..jen teda ne tolik..nebo jsem to neřešil a nebylo to tolik přes laďák slyšet.

...a to ti taky nevěřím bigsmile (já vím, jsem děsnej bigsmilebigsmile), že jestli ti to dělalo, tak žes to neřešil, než jsi na to přišel smile1

Jsi horsi nez hroznej smile1jasne ze jsem to resil protoze po prvni jizde ho bzucelo tak jsem to postavil na stojam zatocil s tim poslech a kdyz to slo od retezu tak jsem to vic neresil..asi sem vic salamista bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
06.05.2016 10:36:30
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

...tyvole bigsmilebigsmile neblbni, to se mi taky nechce věřit, že zrovna ty bys byl salámista bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
06.05.2016 10:53:51
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

Jinak ale rozety JT vypadají dobře. Až na to, že mají jiné odlehčovací výřezy než originál.

...to že rozeta "vypadá" dobře není až tak důležitý, montoval jsem minimálně tři sady, kdy měl řetěz po namontování nepravidelnej průvjes...problém byl právje v rozetě, kerá po upnutí do soustruhu za středovou díru vykazovala kurefskou házivost...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.05.2016 10:59:16
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Filous psal:
Motoklasik psal:

Jinak ale rozety JT vypadají dobře. Až na to, že mají jiné odlehčovací výřezy než originál.

...to že rozeta "vypadá" dobře není až tak důležitý, montoval jsem minimálně tři sady, kdy měl řetěz po namontování nepravidelnej průvjes...problém byl právje v rozetě, kerá po upnutí do soustruhu za středovou díru vykazovala kurefskou házivost...

...a fšechny tři byli JT...dvje se vracely a jednu, ta byla na VanVana pro mýho mladýho jsme upravovali, tzn. upnout za obvod, srovnat středovou díru a vyvrtat nový díry na štefty...ale dělali sme to proto, že sme měnili převod a jiná možnost nebyla...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jarin (Člen)
06.05.2016 10:59:26
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Filous psal:
Motoklasik psal:

Jinak ale rozety JT vypadají dobře. Až na to, že mají jiné odlehčovací výřezy než originál.

...to že rozeta "vypadá" dobře není až tak důležitý, montoval jsem minimálně tři sady, kdy měl řetěz po namontování nepravidelnej průvjes...problém byl právje v rozetě, kerá po upnutí do soustruhu za středovou díru vykazovala kurefskou házivost...

surprisedsurprisedsurprised...čumím a nevěřím,že by se za ty prachy mohlo něco takového státbadbad-doufám,že až to budu měnit,tak to bude čtvrtá sada...cool


...jezdím tak,abych se vždy vrátil ve zdraví
Motoklasik (Člen)
06.05.2016 11:05:07
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

V mém případě jsou rozety JT OK. Rozměry musejí být správné, to je bez debat a hlavně se to dá reklamovat. U pastorku je to horší. Rozměry jsou OK, ale vypadá to příšerně. Nejvíc mě zaráží způsob obrábění pastorku, kdy si vůbec neodvažuji stanovit, čím jej obrábí, že funkční povrch zubů vypadá tak hnusně. Pilníkem bych to jistě udělal lépe. Mám pocit, že to řežou laserem a dále povrch zubů nijak neupravují, jen opískují.

Motoklasik (Člen)
06.05.2016 11:15:38
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Ještě snad dotaz do pranice. Jaké kupujete rozety?

K.a.s.y.m. (Člen)
06.05.2016 12:34:26
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

osiris psal:

...tyvole bigsmilebigsmile neblbni, to se mi taky nechce věřit, že zrovna ty bys byl salámista bigsmile

Jak jsem psal bylo to slyset ale ne tolik jen lehky bzuceni ktery ma jedny nadrzi zmizelo.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
06.05.2016 14:33:04
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Motoklasik psal:

V mém případě jsou rozety JT OK. Rozměry musejí být správné, to je bez debat a hlavně se to dá reklamovat. U pastorku je to horší. Rozměry jsou OK, ale vypadá to příšerně. Nejvíc mě zaráží způsob obrábění pastorku, kdy si vůbec neodvažuji stanovit, čím jej obrábí, že funkční povrch zubů vypadá tak hnusně. Pilníkem bych to jistě udělal lépe. Mám pocit, že to řežou laserem a dále povrch zubů nijak neupravují, jen opískují.

...pastorky nijak neobrábjej, ale prachsprostě je vysekávaj z matrijálu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
07.05.2016 09:22:49
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Mour psal:

Tak to pak teda asi toto, ne? :

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c57660/r … ealth.html

bigsmile

Šmarja... surprised
Kojaku, kupuje si to vůbec někdo? Prodáš toho za rok více než jednotky kusů?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
08.05.2016 19:57:02
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Ondráš psal:
Mour psal:

Tak to pak teda asi toto, ne? :

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c57660/r … ealth.html

bigsmile

Šmarja... surprised
Kojaku, kupuje si to vůbec někdo? Prodáš toho za rok více než jednotky kusů?help

Třeba já.redface Mam jí doma v regále už tři roky, a čekam, až mi vodejde řetězovka. bigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Filous (Člen)
09.05.2016 07:41:09
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

faitík psal:
Ondráš psal:
Mour psal:

Tak to pak teda asi toto, ne? :

http://www.abmoto.cz/cz/e-shop/c57660/r … ealth.html

bigsmile

Šmarja... surprised
Kojaku, kupuje si to vůbec někdo? Prodáš toho za rok více než jednotky kusů?help

Třeba já.redface Mam jí doma v regále už tři roky, a čekam, až mi vodejde řetězovka. bigsmile

...taky bych jí koupil, ale páč maj enem Koldanovo zlatou a páč nejsem Koldan, tag si jí nekoupimsmile2 ...celočernou nebo stříbrno-černou bych bral hned...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
09.05.2016 07:44:50
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Asi mám zvrácenej pohled na dizajn, ale tohle mi přijde jak od kolotočářů.help
Ještě barevný ledky pod nádrž, svítící ventilky a přívěšek "TUNNING" na klíč.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
faitík (Člen)
09.05.2016 07:46:36
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Ondráš psal:

Asi mám zvrácenej pohled na dizajn, ale tohle mi přijde jak od kolotočářů.help
Ještě barevný ledky pod nádrž, svítící ventilky a přívěšek "TUNNING" na klíč.

Tak to si musim objednat. Hned volam do abmoto bigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kelly01 (Člen)
09.05.2016 07:51:57
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

A nepíská tosurprised

Za ty prachybigsmile


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
09.05.2016 12:10:26
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

..už přes čtyři roky ani nepískla..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Mour (Člen)
09.05.2016 12:18:37
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Pšán psal:

..už přes čtyři roky ani nepískla..good

...právě u Tebe parťáku jsem ji viděl a líbila se, takže pokud na tu bude bude bigsmile

Ondráš (Člen)
10.05.2016 06:19:22
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

Koldane pomoc... Podívej kam to spějeje.help

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
10.05.2016 08:32:01
Offline

Re: Pískavý zvuk od nového řetězu Bandit 1200

před 3 tejdnama jsem jí nandal. zlatou.coolbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr